BK Teplice

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

od: 1. 8. 2009
Ing. Jiří Havelka
777 171 676

Organizační pracovník

od: 27. 8. 2018
Ing. Karel Suska
suskodl@seznam.cz
777 627 208

Trenér

od: 15. 5. 2023
Aleš Hirschner
ales.hirschner@gmail.com
608 719 461

1. asistent trenéra

od: 15. 5. 2023
Jiří Šulc
sulc@bbcsoun.cz

Asistent trenéra

od: 31. 8. 2021
Ing. Karel Suska
suskodl@seznam.cz
777 627 208

Asistent trenéra

od: 25. 7. 2023
Libor Vonášek
iveta.zogalova@seznam.cz
602 657 457

Technický zápis

od: 6. 9. 2023
Aleš Hirschner
ales.hirschner@gmail.com
608 719 461

Adresa

BK Teplice, z.s.
Javorová 3033
41501 Teplice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Kubínek 2007 162 17 14 1.0 21.3 5.5 2.4 3.2/5.1 63.4 1.6
Prokop Hanzlík 2009 15 19 1.0 12.8 3.6 1.2 2.1/3.3 64.5 1.6
Michal Kubínek 2007 162 17 17 1.0 13.2 5.0 0.5 1.8/3.1 57.7 1.6
Ondřej Knapík 2005 0 19 14 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/4.1 34.5 2.4
Filip Veselý 2008 165 16 12 1.0 12.3 5.7 0.0 1.0/2.9 34.3 1.6
Jakub Šebek 2007 162 17 18 1.0 5.4 1.7 0.6 0.3/0.6 0.0 2.1
Ondřej Soukop 2008 168 16 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/0.9 0.0 1.1
Jonáš Janotka 2008 0 16 19 1.0 4.1 1.5 0.3 0.3/0.9 0.0 0.7
Dominik Přibyl 2007 0 17 11 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/2.2 12.5 2.1
Václav Jelínek 2007 0 17 16 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0 1.0
Lukáš Folget 2008 16 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0 1.1
Tomáš Jan Magna 2008 0 16 12 1.0 1.2 0.3 0.2 0.2/0.7 0.0 1.5
Marek Zajíček 2009 177 15 6 1.0 1.7 0.3 0.2 0.5/0.7 0.0 0.7
Martin Vais 2009 15 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Marek Vonášek 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Vrána 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Vepřek 2006 164 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Cepník 2006 0 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Port 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Šavrda 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Roubíček 2006 164 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Egermeier 2007 165 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Najman 2006 160 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Hrubý 2006 160 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Hornický 2006 0 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Homola 2006 174 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Isa Halilaj 2007 152 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Fiala 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Vrba 2008 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17587 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2024 BKDěč : 0 /0 %
17586 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 BA 2006´Roudnice n. L. B : 0 /0 %
17584 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 BK Teplice : 0 /0 %
17582 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 BK Teplice : 0 /0 %
17579 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BK Teplice : 0 /0 %
17578 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 BK Sokolobv 91:68 23 9 18/37 48.6%
17344 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 BK Sokolobv 87:71 26 6 17/28 60.7%
17347 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2024 BK Baník Most 106:36 0 0 0/0 %
17339 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2024 BKÚstn.L. U17B 56:82 28 4 14/24 58.3%
17335 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 BKDěč 69:73 26 3 12/30 40%
17329 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2023 BA Tygři Louny 55:73 24 6 7/10 70%
17325 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 BK Kralupy junior 104:51 41 6 4/12 33.3%
17320 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 11. 2023 BK Sokolobv 138:50 12 6 8/15 53.3%
17315 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 BK Baník Most 38:100 44 2 6/24 25%
17311 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 11. 2023 BKDěč 66:68 23 1 17/29 58.6%
17307 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 BKÚstn.L. U17B 92:71 29 8 10/18 55.6%
17301 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 10. 2023 BK Kralupy junior 39:89 35 5 4/8 50%
17297 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 BA Tygři Louny 84:57 32 4 8/17 47.1%
17321 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 10. 2023 BA 2006´Roudnice n. L. B 83:63 25 3 4/11 36.4%
17293 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 BA 2006´Roudnice n. L. B 79:55 26 4 15/25 60%
35 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 11. 6. 2023 BA LYNX Liberec 30:139 7 3 7/16 43.8%
33 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 10. 6. 2023 BA LYNX Liberec 111:38 11 4 4/19 21.1%
13 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 28. 5. 2023 BK Klatovy 42:98 9 3 15/25 60%
15 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 28. 5. 2023 SKB Rokycany 33:79 34 3 2/8 25%
9 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 27. 5. 2023 BK Kralupy junior 38:111 52 0 7/12 58.3%
11 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 27. 5. 2023 Sokol Vyšehrad 66:32 22 5 7/17 41.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2023
13:30
BK Kralupy junior
BK Teplice
38
111
5
31
12
60
21
82
Skupina B Review
1. kolo 27. 5. 2023
18:00
BK Teplice
Sokol Vyšehrad
66
32
8
9
24
21
46
23
Skupina B Review
1. kolo 28. 5. 2023
15:30
SKB Rokycany
BK Teplice
33
79
3
25
14
43
24
60
Skupina B Review
1. kolo 28. 5. 2023
11:00
BK Teplice
BK Klatovy
42
98
16
21
25
57
34
78
Skupina B Review
1. kolo 10. 6. 2023
17:00
BA LYNX Liberec
BK Teplice
111
38
21
14
47
21
83
32
2. kolo Review
1. kolo 11. 6. 2023
15:00
BK Teplice
BA LYNX Liberec
30
139
11
32
20
69
28
111
2. kolo Review
1. kolo 30. 9. 2023
09:30
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L. B
79
55
22
10
44
23
61
35
Skupina A Review
8. kolo 1. 10. 2023
11:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Teplice
83
63
29
13
45
30
60
51
Skupina A Review
2. kolo 14. 10. 2023
16:00
BK Teplice
BA Tygři Louny
84
57
23
17
39
30
69
37
Skupina A Review
3. kolo 15. 10. 2023
14:00
BK Kralupy junior
BK Teplice
39
89
7
25
15
37
22
66
Skupina A Review
4. kolo 4. 11. 2023
12:00
BK Teplice
SLUNETA Ústí nad Labem B
92
71
28
15
52
32
64
54
Skupina A Review
5. kolo 5. 11. 2023
11:30
BK Teplice
Válečníci Děčín B
66
68
12
13
31
29
52
51
Skupina A Review
6. kolo 18. 11. 2023
10:00
BK Baník Most
BK Teplice
38
100
8
18
15
39
32
69
Skupina A Review
7. kolo 19. 11. 2023
10:00
BK Sokolov
BK Teplice
138
50
38
4
74
15
107
31
Skupina A Review
9. kolo 9. 12. 2023
11:30
BK Teplice
BK Kralupy junior
104
51
30
8
49
19
70
39
Skupina A Review
10. kolo 10. 12. 2023
12:30
BA Tygři Louny
BK Teplice
55
73
12
16
27
41
43
54
Skupina A Review
11. kolo 6. 1. 2024
11:45
Válečníci Děčín B
BK Teplice
69
73
17
18
37
31
47
51
Skupina A Review
12. kolo 7. 1. 2024
15:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
56
82
16
28
28
45
38
62
Skupina A Review
14. kolo 19. 1. 2024
19:30
BK Teplice
BK Baník Most
106
36
23
12
40
20
66
30
Skupina A Review
13. kolo 20. 1. 2024
10:00
BK Teplice
BK Sokolov
87
71
24
25
45
42
72
57
Skupina A Review
1. kolo 10. 2. 2024
14:30
BK Teplice
BK Sokolov
91
68
9
20
39
37
61
51
skupina A o 1. - 4. místo Review
2. kolo 2. 3. 2024
14:45
Válečníci Děčín B
BK Teplice
skupina A o 1. - 4. místo Preview
3. kolo 3. 3. 2024
13:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Teplice
skupina A o 1. - 4. místo Preview
4. kolo 16. 3. 2024
15:00
BK Sokolov
BK Teplice
skupina A o 1. - 4. místo Preview
5. kolo 6. 4. 2024
00:00
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L. B
skupina A o 1. - 4. místo Preview
6. kolo 7. 4. 2024
00:00
BK Teplice
Válečníci Děčín B
skupina A o 1. - 4. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 2 25
2023/24 kvalifikace o ligu 2 7
2022/23 nadregionální soutěž 4 18
2022/23 kvalifikace o ligu 4 5
2021/22 nadregionální soutěž 3 27
2017/18 nadregionální soutěž 5 16
2017/18 kvalifikace o ligu 3 4
2015/16 kvalifikace o ligu 4 3

články