TJ Spartak Uherský Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 7. 2022
Dušan Balija
dusanbalija@seznam.cz
777 002 701

Trenér

od: 3. 7. 2022
Henrich Vereš
hveres@gmail.com

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2022
Mgr. Jiří Pršala
milena.prsalova@seznam.cz

Adresa

TJ Spartak Uherský Brod, z.s.
U Stadionu
688 01 Uherský Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Ladislav Kavka 2006 17 15 12.0 4.5 0.6 1.1/3.3 34.0 2.6
Dalibor Mořický 2006 17 15 9.7 3.4 0.4 1.7/2.5 68.4 1.5
Michael Kohn 2007 16 13 11.1 5.0 0.2 0.4/2.2 17.9 2.2
Adam Matuška 2006 17 15 9.5 3.6 0.3 1.5/2.2 66.7 2.3
David Machala 2006 17 13 10.8 4.8 0.0 1.2/3.2 39.0 2.3
Matěj Sadílek 2006 17 13 9.2 3.2 0.8 0.4/1.0 38.5 2.6
Matouš Beníček 2007 16 5 21.0 8.2 0.8 2.2/5.0 44.0 1.6
Petr Konrád 2006 17 13 4.4 1.8 0.2 0.2/0.6 37.5 3.4
Marek Ertelt 2007 0 16 9 4.7 1.8 0.1 0.8/1.1 70.0 1.1
Jakub Červenka 2008 15 4 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 2.0
Jakub Jón 2006 17 9 3.7 1.8 0.0 0.1/0.7 16.7 0.9
Ondřej Vašek 2006 17 9 2.0 0.7 0.1 0.3/0.4 75.0 1.3
Ondřej Götz 2008 0 15 4 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
David Václavík 2009 14 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nhat Vi Nguyen 2008 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17343 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2023 TJ Start Havířov 90:54 41 0 8/23 34.8%
17342 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 4. 2023 TJ Sokol Karviná 50:58 19 5 5/15 33.3%
17339 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 4. 2023 TJ Start Havířov 61:74 29 1 13/29 44.8%
17338 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 TJ Sokol Karviná 87:40 33 4 9/11 81.8%
17131 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 2. 2023 TJ Slavia Kroměříž 79:53 21 0 11/24 45.8%
17128 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 Basket Kohouti 56:68 17 5 7/15 46.7%
17126 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 Basket Valmez 89:75 29 2 11/22 50%
17181 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2023 Sokol Podolí 44:65 25 1 12/23 52.2%
17106 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2023 SK Žabovřesky "B" 40:75 33 2 3/3 100%
17120 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 TJ Šumperk 54:83 20 3 5/10 50%
17116 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 TJ Slavia Kroměříž 82:78 32 3 9/19 47.4%
17113 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 11. 2022 Basket Kohouti 79:50 22 0 6/17 35.3%
17111 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 Basket Valmez 83:58 34 4 3/12 25%
17176 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 Sokol Podolí 102:32 48 1 3/9 33.3%
17121 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 SK Žabovřesky "B" 100:31 42 3 7/18 38.9%
17105 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 9. 2022 TJ Šumperk 53:78 24 7 9/18 50%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
18:00
TJ Šumperk
TJ Spartak Uherský Brod
53
78
5
19
19
39
38
61
Skupina F Review
8. kolo 8. 10. 2022
14:30
TJ Spartak Uherský Brod
SK Žabovřesky "B"
100
31
28
7
43
12
73
18
Skupina F Review
2. kolo 9. 10. 2022
10:00
TJ Spartak Uherský Brod
Sokol Podolí
102
32
25
9
47
12
81
20
Skupina F Review
3. kolo 22. 10. 2022
14:00
TJ Spartak Uherský Brod
Basket Valmez
83
58
21
11
41
29
70
49
Skupina F Review
4. kolo 12. 11. 2022
14:30
Basket Kohouti
TJ Spartak Uherský Brod
79
50
15
22
50
31
67
43
Skupina F Review
5. kolo 26. 11. 2022
10:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Slavia Kroměříž
82
78
22
14
38
30
54
55
Skupina F Review
6. kolo 10. 12. 2022
18:30
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Šumperk
54
83
21
23
29
47
39
62
Skupina F Review
1. kolo 7. 1. 2023
14:00
SK Žabovřesky "B"
TJ Spartak Uherský Brod
40
75
6
19
16
40
25
57
Skupina F Review
8. kolo 8. 1. 2023
13:00
Sokol Podolí
TJ Spartak Uherský Brod
44
65
3
10
18
23
31
45
Skupina F Review
9. kolo 21. 1. 2023
11:00
Basket Valmez
TJ Spartak Uherský Brod
89
75
20
11
40
26
69
50
Skupina F Review
11. kolo 11. 2. 2023
10:00
TJ Spartak Uherský Brod
Basket Kohouti
56
68
20
15
32
34
43
49
Skupina F Review
13. kolo 26. 2. 2023
11:30
TJ Slavia Kroměříž
TJ Spartak Uherský Brod
79
53
14
13
34
27
54
40
Skupina F Review
1. kolo 18. 3. 2023
10:30
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Karviná
87
40
26
9
55
18
67
28
Finále G+F o 9.-12.místo Review
2. kolo 1. 4. 2023
11:00
TJ Start Havířov
TJ Spartak Uherský Brod
61
74
8
17
30
31
49
54
Finále G+F o 9.-12.místo Review
3. kolo 22. 4. 2023
09:00
TJ Sokol Karviná
TJ Spartak Uherský Brod
50
58
12
3
20
21
37
35
Finále G+F o 9.-12.místo Review
4. kolo 4. 5. 2023
18:30
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Start Havířov
90
54
28
19
46
32
72
45
Finále G+F o 9.-12.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 5 19

články