BK Č. Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 31. 8. 2020
Jakub Nekolný
jakub.nekolny@praha.eu
725 022 434

Organizační pracovník

od: 11. 9. 2022
Markéta Stejskalová
marketaa.stejskalovaa@gmail.com
731 016 637

Trenér

od: 17. 5. 2023
Markéta Stejskalová
marketaa.stejskalovaa@gmail.com
731 016 637

Asistent trenéra

od: 17. 5. 2023
Adam Košnar
adam.kosnar@gmail.com

Technický zápis

od: 3. 10. 2023
Markéta Stejskalová
marketaa.stejskalovaa@gmail.com
731 016 637

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského
282 01 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jakub Aschenbrenner 2008 170 16 0
Šimon Malínský 2008 180 16 0
Zbyněk Ženíšek 2008 167 16 0
Petr Žabenský 2008 0 16 0
Robin Volek 2007 0 17 0
Huy Thanh Phan 2008 168 16 0
Ondřej Novotný 2007 0 17 0
Filip Nosek 2008 16 0
Vojtěch Mokroš 2008 182 16 0
Michal Mašín 2008 180 16 0
Jan Majer 2010 14 0
Jan Aschenbrenner 2008 182 16 0
Tadeáš Kicka 2008 180 16 0
Martin Kantor 2009 165 15 0
Michal Jelínek 2007 0 17 0
Jan Hlaváč 2008 165 16 0
Daniel Hlaváč 2010 163 14 0
Patrik Hauser 2008 0 16 0
Matěj Fořt 2010 160 14 0
Radek Boháč 2007 17 0
Adam Bergmann 2009 0 15 0
Matěj Šperlich 2010 0 14 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
34 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 26. 5. 2024 Litomyšl :
30 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 25. 5. 2024 BK Sojky Pelhřimov :
32 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 25. 5. 2024 BK Český Brod :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 5. 2024
12:00
BK Český Brod
BK Sojky Pelhřimov
Skupina E Preview
1. kolo 25. 5. 2024
18:00
SK UP-BCM Olomouc
BK Český Brod
Skupina E Preview
1. kolo 26. 5. 2024
11:00
BK Český Brod
BK Ústí nad Orlicí
Skupina E Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 1 22
2023/24 kvalifikace o ligu 4 3
2022/23 nadregionální soutěž 4 30
2021/22 nadregionální soutěž 9 19
2019/20 nadregionální soutěž 4 24
2018/19 nadregionální soutěž 3 28