Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 17001
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
24. 9. 2022
-
hala U dubu
Preview
Skupina D 1. kolo 17003
TJ Sokol BK Chrudim
SŠB Pardubice
24. 9. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina D 1. kolo 17002
BK NAPOS Vysoká n.L.
ADFORS Basket Litomyšl
25. 9. 2022
12:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 2. kolo 17004
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
8. 10. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 2. kolo 17005
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
8. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 2. kolo 17006
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 10. 2022
-
hala U dubu
Preview
Skupina D 3. kolo 17007
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Nová Paka
22. 10. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 3. kolo 17008
TJ Sokol BK Chrudim
SK Týniště nad Orlicí
22. 10. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina D 3. kolo 17009
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
22. 10. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina D 4. kolo 17010
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
12. 11. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 4. kolo 17011
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
12. 11. 2022
-
hala U dubu
Preview
Skupina D 4. kolo 17012
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol BK Chrudim
13. 11. 2022
13:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 5. kolo 17013
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
26. 11. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina D 5. kolo 17014
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina D 5. kolo 17015
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
26. 11. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 6. kolo 17016
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
10. 12. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 6. kolo 17017
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n.L.
10. 12. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 6. kolo 17018
SŠB Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
10. 12. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina D 7. kolo 17019
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
7. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina D 7. kolo 17020
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
7. 1. 2023
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina D 7. kolo 17021
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
7. 1. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 8. kolo 17022
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n.L.
21. 1. 2023
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 8. kolo 17023
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol BK Chrudim
21. 1. 2023
-
hala U dubu
Preview
Skupina D 8. kolo 17024
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice
21. 1. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 9. kolo 17025
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
11. 2. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 9. kolo 17026
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 2. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina D 9. kolo 17027
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n.L.
11. 2. 2023
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina D 10. kolo 17028
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
4. 3. 2023
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 10. kolo 17030
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl
4. 3. 2023
-
hala U dubu
Preview
Skupina D 10. kolo 17029
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
5. 3. 2023
09:00
SH Vysoká nad Labem
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SK Týniště nad Orlicí 0 0 0
2. BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0
3. TJ Sokol BK Chrudim 0 0 0
4. Sokol Nová Paka 0 0 0
5. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
6. SŠB Pardubice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
František Česal BK Č. Brod 18 1
Šimon Šulc AŠ Mladá Boleslav 16 1
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 16 1
Tobiáš Franc Basket Kohouti 14 1
Vojtěch Pawlik BK Opava B 16 1
David Horák Slavia Kroměříž 14 1
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 15 1
Jan Grunt Tygři Louny B 17 1
32 Ondřej Skupeň BK Příbor 15 1
Julián Svoboda AŠ Mladá Boleslav 15 1
Max Polák BC Nový Jičín 15 1
Marek Bednář TJ Šumperk 17 1
Tomáš Kanaloš Sokol Karviná 15 1
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 15 1
Vojtěch Drahný BK Pelhřimov 17 1
Michael Škoda SŠB Pardubice 14 1
Ondřej Špinka BKDěč 15 1
Ondřej Polánka Start Havířov 15 1
9 Matyas Spielvogel BK Klatovy 15 1
69 Petr Žák BK Klatovy 15 1
Tomáš Hořejší Tygři Louny B 16 1
Michael Kalvach Slovan Varnsdorf 15 1
Jan Kaisr BKDěč 15 1
Jonatan Asor Tygři Praha B 15 1
Daniel Ransdorf Tygři Louny B 16 1
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 1
Martin Vlach Sokol Vyšehrad 17 1
Tobiáš Kubišta Sokol Vyšehrad 16 1
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad 17 1
Petr Němeček Sokol Žižkov B 17 1
Josef Miškovský Tygři Praha B 16 1
Karel Vlášek AŠ Mladá Boleslav 17 1
Filip Machoň Medvědi Tábor 15 1
Radim Hušák Sokol Žižkov B 14 1
Tomáš Vodenka Tygři Louny B 15 1
Radim Vodenka Tygři Louny B 15 1
David Beneš Tygři Louny B 15 1
Šimon Javůrka BK Opava B 16 1
Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 15 1
Michal Báča LYNX Liberec 17 1
Filip Schmidt LYNX Liberec 16 1
Zdeněk Relich BK Beroun 16 1
Tomáš Beránek SK Týniště nad Orlicí 16 1
Jakub Vyšohlíd BKDěč 15 1
Maxim Šašek BK Beroun 15 1
Karel Včelka BK Opava B 15 1
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 1
David Šedivý Kaplice Grizzlies 14 1
Radek Korf Kelti Nové Strašecí 15 1
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 1
Marek Kocourek Start Havířov 17 1
Daniel Král Tygři Praha B 15 1
Štěpán Kozubek Start Havířov 17 1
Tomáš Milič BKDěč 15 1
Jonáš Novák BC Vysočina B 15 1
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 1
Jaroslav Platil Slovan Varnsdorf 15 1
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 1
Lukáš Vaněk Basket Kohouti 14 1
Matěj Jan Matyáš Sokol Žižkov B 17 1
Miroslav Kučera Sokol Žižkov B 18 1
Ondřej Smyček Start Havířov 17 1
Jakub Štejfa LYNX Liberec 15 1
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 16 1
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 1
Jiří Duroň BK Opava B 16 1
Jan Slaba Sokol Vyšehrad 17 1
Adam Foit BC Vysočina B 15 1
David Šváb BC Vysočina B 15 1
Michael Rélich BKDěč 15 1
Stanislav Rachůnek BC Vysočina B 16 1
Matěj Šťáhlavský Slovan Varnsdorf 16 1
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 16 1
Matyáš Pierník BK Opava B 17 1
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1
Patrik Rychtařík Start Havířov 16 1
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 1
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 1
Kristián Bulejko Slovan Varnsdorf 14 1
Zdeněk Kosejk Slovan Varnsdorf 14 1
Jan Pavel Karman Slovan Varnsdorf 15 1
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 15 1
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 15 1
Matyáš Utěšil Kelti Nové Strašecí 15 1
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 16 1
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 1
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad 16 1
Martin Plešinger Tygři Louny B 17 1
Matěj Horňak LYNX Liberec 16 1
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 1
Petr Křížek BK Pelhřimov 15 1
Jakub Mašek Sokol Žižkov B 17 1
Jan Bělohradský Tygři Praha B 14 1
Jan Chvála BK Pelhřimov 15 1
Robin Vrbický BK Opava B 15 1
Lukáš Macura Snakes B 14 1
Richard Bauer Snakes B 15 1
Jan Vašek BC Nový Jičín 15 1
Aleš Pylypets BK Beroun 15 1
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 1
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 14 1
Miroslav Příhoda AŠ Mladá Boleslav 15 1
Ondřej Zmrhal LYNX Liberec 16 1
Fabian Bergmann BK Beroun 15 1
Jan Románek Kaplice Grizzlies 17 1
Jindřich Dušek LYNX Liberec 16 1
František Pudich BC Nový Jičín 16 1
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 17 1
22 Michal Grozman BK Příbor 16 1
Jan Buschta LYNX Liberec 17 1
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 14 1
Šimon Kuchař BKDěč 15 1
David Michal BK Jiskra Domažlice 16 1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Michal Slobodník BC Nový Jičín 15 1
Lukáš Koutník BK Klatovy 16 1
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1
Adam Svatoš BK Beroun 16 1
Ondřej Finklár BKDěč 15 1
David Kroutil BKDěč 15 1
Kryštof Jůza Medvědi Tábor 14 1
Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 1
David Nečas Basket Kohouti 15 1
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1
Ladislav Štěpánek AŠ Mladá Boleslav 16 1
Ondřej Kopic BK Beroun 15 1
Martin Hák Kaplice Grizzlies 17 1
Patrik Verdan BK Jiskra Domažlice 15 1
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 15 1
Tadeáš Králík BC Vysočina B 15 1
Filip Adamec SŠB Pardubice 15 1
Tomáš Novický BC Vysočina B 16 1
Vojtěch Jozífek BC Vysočina B 17 1
Jakub Čmugr LYNX Liberec 17 1
Ondřej Pacák LYNX Liberec 16 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 16 1
Jan Klhůfek Snakes B 15 1
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 16 1
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 15 1
Michal Sikora LYNX Liberec 16 1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 1
Vít Novotný BC Benešov 16 1
Ota Burián LYNX Liberec 16 1
Dominik Dubový BK Opava B 16 1
Václav Podzimek LYNX Liberec 16 1
Martin Lassek Start Havířov 15 1
Matyas Roleček Snakes B 14 1
Matěj Hovorka BK Pelhřimov 16 1
Jakub Pešek BK Pelhřimov 16 1
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 17 1
Zakaria Dabdoub LYNX Liberec 17 1
Filip Otta LYNX Liberec 17 1
Mikuláš Bindr BK Opava B 15 1
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 16 1
Matěj Koryčanský BK Beroun 15 1
Marian Gerlašinský Sokol Karviná 15 1
Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 16 1
Lukáš Müller Sokol Karviná 15 1
David Douša Sokol Žižkov B 17 1
Marek Breburda BC Benešov 15 1
Matěj Košata BC Benešov 15 1
Jakub Vepřek BK Teplice 16 1
Martin Friš ČT 17 1
Michal Baloun ČT 17 1
Filip Tichák Basket Kohouti 15 1
Peter Fiala SK Týniště nad Orlicí 17 1
Tomáš Hyka BKDěč 15 1
Jiří Kubát BKDěč 16 1
Jan Mikolášek BC Benešov 16 1
Jakub Zetek Snakes B 15 1
Marek Pilát Start Havířov 15 1
Matyáš Kaspřík Snakes B 15 1
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 1
Patrik Tichák Basket Kohouti 15 1
David Egermeier BK Teplice 15 1
Filip Pospíšek Basket Kohouti 16 1
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 14 1
Vojtěch Marousek BK Pelhřimov 16 1
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 15 1
Jakub Müller Basket Kohouti 17 1
Oliver Beaufort BK Beroun 15 1
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 15 1
Viktor Lukic-Gavric BK Lions J. Hradec 17 1
Adam Říha Medvědi Tábor 16 1
Matěj Sebastian Vrabel Kaplice Grizzlies 17 1
Adam Geist BC Vysočina B 17 1
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 16 1
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 15 1
Tomáš Rumanko BK Lions J. Hradec 17 1
Maxmilián FEK BKj Kralupy 14 1
Jakub Eichler BC Benešov 16 1
Tomáš Koudelka BK Pelhřimov 16 1
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 1
Jiří BENEŠ BKj Kralupy 14 1
Oliver Hlavnička Kaplice Grizzlies 16 1
Patrik Jakubík SŠB Pardubice 17 1
Max Dolník Sokol Vyšehrad 15 1
Daniel Černý LYNX Liberec 17 1
Igor Dominik Wierzbicki BK Lions J. Hradec 17 1
Matyáš Gažák BA Grizzlies Plzeň B 14 1
Adam Petříček Slovan Varnsdorf 18 1
Nikola Živkovič Kelti Nové Strašecí 15 1
Jakub Salaky AŠ Mladá Boleslav 15 1
František Marek BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 15 1
Lukáš Čurda BK Beroun 16 1
José Musil BC Benešov 17 1
Vilém Štěpán BA Grizzlies Plzeň B 14 1
18 Martin Slaboch BK Klatovy 15 1
Samuel Rössler BK Č. Brod 15 1
Samuel Laksa Tygři Louny B 17 1
Ondřej Pražák TJ Šumperk 18 1
Ondřej Novotný BK Č. Brod 15 1
Tadeáš Koblása SK Týniště nad Orlicí 16 1
Tomáš Valentíny BK Lions J. Hradec 17 1
Erik Šimoňák BK Lions J. Hradec 17 1
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 1
Matěj Zemánek SK Týniště nad Orlicí 17 1
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad 17 1
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 17 1
Adam Hamza BKDěč 16 1
Filip Rakouský BC Benešov 16 1
Miks Zviedrans BK Lions J. Hradec 16 1
Pavel Martinec Sokol Vyšehrad 16 1
Martin Bojanovský BC Vysočina B 17 1
Šimon Styblík Sokol Žižkov B 17 1
David Štěcha BC Vysočina B 17 1
Jan Slach Medvědi Tábor 14 1
Matěj Jeníček BC Chrud. 16 1
Tobiáš Prosický BC Benešov 16 1
Radim Kalina Medvědi Tábor 15 1
Toms Valters Linis BK Lions J. Hradec 17 1
Renars Sondors BK Lions J. Hradec 17 1
Filip Hrabačka BA Grizzlies Plzeň B 14 1
Jan Kadečka BA Grizzlies Plzeň B 15 1
Jan Adam Bělohrad BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň B 14 1
22 Štěpán Chmelíř BK Klatovy 16 1
Oleksii Gavrylenko Sokol Vyšehrad 15 1
Radim Vrána BK Teplice 16 1
Šimon Bejda SK Týniště nad Orlicí 15 1
Kryštof Mrázek TJ Šumperk 17 1
Jakub Hellinger SŠB Pardubice 18 1
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 1
Tomáš Červený BK Beroun 18 1
Witold Wojciech Czerenkiewicz BK Lions J. Hradec 17 1
Michal Šimáček BC Benešov 15 1
Jan Jakub Blísa BC Benešov 17 1
Dominik Přibyl BK Teplice 15 1
Samuel Kračmar BC Vysočina B 16 1
Bruno Chvalkovský BK Č. Brod 15 1
Jakub Pohánka BK Lions J. Hradec 16 1
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 16 1
Thanh Binh Pham Basket Kohouti 15 1
Ariel Balkov BC Vysočina B 17 1
Adam Heřmánek Sokol Vyšehrad 15 1
Marko Travar Sokol Vyšehrad 15 1
Matyáš Kaňovský Basket Kohouti 13 1
Štěpán Nypl AŠ Mladá Boleslav 16 1
Lukáš Horký Basket Kohouti 16 1
Oldřich Sedlák Basket Kohouti 13 1
Jakub Joneš AŠ Mladá Boleslav 15 1
Kryštof Celý Basket Kohouti 13 1
Artem Mirokhin BKj Kralupy 14 1
Ondřej Kos BK Pelhřimov 15 1
Vladimír Čech Sokol Žižkov B 18 1
Dominik Pova BK Teplice 15 1
Lukáš Adam BKDěč 15 1
Kristián Kolář Slovan Varnsdorf 15 1
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad 17 1
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 16 1
Marek Štindl Medvědi Tábor 15 1
Erik Karásek SK Týniště nad Orlicí 17 1
David Kaněra BC Benešov 16 1
Matěj Candra Medvědi Tábor 14 1
Filip Roubíček BK Teplice 16 1
Michal Šmíd Medvědi Tábor 15 1
David Port BK Teplice 16 1
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 1
David Jedrzejczyk Sokol Karviná 14 1
Matěj Jadrný SŠB Pardubice 16 1
Jan Kalista BKj Kralupy 15 1
Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 13 1
Tomáš Mejsnar Slovan Varnsdorf 14 1
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň B 16 1
David Štěpán SK Týniště nad Orlicí 18 1
Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 1
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 15 1
Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 1
Jaromír Štáfek Kelti Nové Strašecí 14 1
Jiří Josef Theimer Start Havířov 16 1
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad 16 1
František Harapát TJ Šumperk 14 1
Matěj Funiok Start Havířov 17 1
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 1
Matěj Němec BC Vysočina B 16 1
Matyáš Zářecký ČT 16 1
Filip Suska LYNX Liberec 15 1
Tomáš Píč SK Týniště nad Orlicí 15 1
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 1
Ryan El Bedoui LYNX Liberec 17 1
František Pavlů LYNX Liberec 17 1
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1
Tadeáš Kalous BKDěč 16 1
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1
Martin Filippi Tygři Louny B 15 1
Tibor Nevelöš BK Beroun 16 1
Denis Frint SK Týniště nad Orlicí 16 1
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad 16 1
Matouš Janda BKj Kralupy 16 1
Zdeněk Čikl LYNX Liberec 15 1
Martin Krejčíř ČT 16 1
David Kučera Sokol Vyšehrad 16 1
Michael Řádek Kaplice Grizzlies 16 1
Filip Klejch ČT 18 1
Giulio Musil BC Benešov 16 1
Petr Oberreiter LYNX Liberec 17 1
Tomas Van Geet LYNX Liberec 17 1
Štěpán Krška BC Benešov 15 1
Radek Berky BKj Kralupy 15 1
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 18 1
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 15 1
Petr Najman BK Teplice 16 1
Martin Hrubý BK Teplice 16 1
Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 15 1
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 14 1
Jakub Dörfl BKj Kralupy 16 1
7 Matěj Pučelík BK Klatovy 15 1
13 Petr Pučelík BK Klatovy 15 1
Lukáš Krb SK Týniště nad Orlicí 16 1
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad 15 1
Robin Volek BK Č. Brod 15 1
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 16 1
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 13 1
Jura Kadeřábek BKj Kralupy 15 1
Matěj Schwarz BKDěč 17 1
Jakub Pekárek Slovan Varnsdorf 15 1
Jan Šmíd Basket Kohouti 16 1
Jakub Sekal Medvědi Tábor 14 1
Vítek Horák SŠB Pardubice 17 1
Jakub Novák BK Č. Brod 17 1
Václav Škola BK Č. Brod 17 1
Michal Pohan BK Pelhřimov 15 1
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 16 1
Matěj Kreutzer Basket Kohouti 17 1
Vít Holiš Slavia Kroměříž 15 1
Richard Zedek Basket Kohouti 15 1
Viktor Valchář Kelti Nové Strašecí 15 1
Daniel Schiel Sokol Karviná 14 1
Yevhenii Opanasenko BK Beroun 16 1
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 1
Matyáš Ponert BKj Kralupy 14 1
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 16 1
Michal Hamerník BK Beroun 15 1
Jakub Očenáš ČT 17 1
Jakub Vyplel Slavia Kroměříž 17 1
Matyáš Poledňák BK Opava B 16 1
Matěj Zimmer BK Opava B 16 1
Pavel Czudek BK Opava B 16 1
Kryštof Svoboda BK Opava B 17 1
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 17 1
Matěj Kramoliš BK Opava B 17 1
Alex Čandas BK Opava B 17 1
Ondřej Seibert Start Havířov 15 1
Jakub Hlaváč BKDěč 16 1
Vojtěch Brom BK Lions J. Hradec 17 1
Filip Hubka BKDěč 15 1
Martin Kučírek BKDěč 15 1
Ondřej Čech BKDěč 17 1
Daniel Flemmer BKDěč 17 1
Petr Ďurana BKDěč 17 1
David Peterka Basket Kohouti 17 1
Lukáš Gapko ČT 15 1
Jakub Pacovský BKDěč 16 1
Jáchym Baďura Snakes B 16 1
Daniel Kučera BC Nový Jičín 17 1
Vít Valenta BK Č. Brod 17 1
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 16 1
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Ondřej Jílek BA Grizzlies Plzeň B 16 1
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 15 1
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1
Matěj Hájek BC Nový Jičín 16 1
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 1
Vojtěch Kučeva Start Havířov 17 1
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 16 1
Dalibor Vaněk Start Havířov 17 1
Jakub Žídek BC Nový Jičín 16 1
Adam Reithar BK Jiskra Domažlice 17 1
Matyáš Janes Kaplice Grizzlies 17 1
Pavel Prchal BK Pelhřimov 17 1
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 16 1
Jonáš Prokop BK Pelhřimov 17 1
Matyáš Zdvihal BK Pelhřimov 16 1
David Hradský Basket Kohouti 16 1
Antonín Tišnovský Basket Kohouti 17 1
Jáchym Titlbach Tygři Louny B 17 1
Jakub Kaiser BK Klatovy 17 1
Cedric Oupoh BK Lions J. Hradec 16 1
Michal Sedmík BC Vysočina B 15 1
Tomáš Žatečka BC Vysočina B 16 1
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 15 1
Matouš Trpišovský Slavia Kroměříž 15 1
Marek Dočkal Slavia Kroměříž 15 1
Václav Hodáč BC Vysočina B 16 1
Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 15 1
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 15 1
Michal Branda SŠB Pardubice 16 1
Antonín Difko Slavia Kroměříž 16 1
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 1
Jan Klajl LYNX Liberec 17 1
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 1
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 1
Lukáš Bouda Tygři Louny B 16 1
Lukáš Kukla Medvědi Tábor 15 1
Vojtěch Příbek BK Jiskra Domažlice 17 1
Antonín Kopic Sokol Žižkov B 17 1
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 16 1
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 16 1
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 16 1
Pavel Poláček BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Jan Bartoš Sokol Vyšehrad 17 1
Nikolas Theodoru BK Opava B 16 1
Přemysl Dubový BK Opava B 16 1
Jan Křesťan BK Opava B 17 1
Tomáš Krybus BK Opava B 16 1
Daniel Kudela BK Opava B 17 1
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 1
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Václav Faust BK Klatovy 17 1
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 1
Petr Schejbal BK Klatovy 17 1
Tomáš Červený BK Klatovy 17 1
Oliver Herold LYNX Liberec 17 1
Denis Rýdl BC Benešov 16 1
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 1
Václav Smrčka TJ Šumperk 16 1
Patrik Michal TJ Šumperk 16 1
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 1
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 16 1
Zdeněk Novák Sokol Vyšehrad 17 1
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 14 1
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 17 1
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 17 1
Roman Trávníček Slavia Kroměříž 17 1
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 17 1
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 17 1
Lukáš Kukura BC Benešov 17 1
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 17 1
Štěpán Putzer Kaplice Grizzlies 17 1
Kryštof Chmelař ČT 16 1
Martin Švabík BK Lions J. Hradec 17 1
42 Štěpán Maléř BK Příbor 17 1
Tomas Mc Menamin Tygři Praha B 16 1
Zdenek Stříbný Sokol Karviná 16 1
David Motyčka BK Opava B 16 1
Marco Kormanik Start Havířov 15 1
Martin Vraspír BC Vysočina B 15 1
Jakub Jícha Snakes B 16 1
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 16 1
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlicí 17 1
Martin Kučera Slavia Kroměříž 17 1
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 1
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 18 1
Mikuláš Zahořík Sokol Vyšehrad 16 1
Jonáš Škop ČT 16 1
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 17 1
Matouš Kazda BC Vysočina B 17 1
Vojtěch Táborský BC Benešov 16 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1
12 Vojtěch Kubečka BK Příbor 17 1
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 16 1
Adam Konop BK Jiskra Domažlice 16 1
Filip Odložil Slavia Kroměříž 17 1
David Černý Slovan Varnsdorf 18 1
Adam Jan Navrátil Slavia Kroměříž 17 1
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 1
Vincent Pešout BC Vysočina B 16 1
Lukáš Kourek BC Vysočina B 16 1
Adam Rokos BC Vysočina B 16 1
Matyáš Zoubek Snakes B 16 1
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň B 16 1
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň B 15 1
Daniel Voborník SK Týniště nad Orlicí 16 1
Matěj Brož SK Týniště nad Orlicí 16 1
Marek Schorník Slavia Kroměříž 16 1
25 David Straka BK Příbor 16 1
Tomáš Nazarčuk BK Č. Brod 16 1
Adam Ryl BK Č. Brod 17 1
Matěj Prokeš BK Č. Brod 16 1
David Fibír Sokol Žižkov B 17 1
Michal Daněk Slavia Kroměříž 16 1
Martin Ondo Slavia Kroměříž 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře