Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B1 1. kolo 17291
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
11. 2. 2023
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Fichtner
Matyáš Fichtner
Preview
skupina B1 1. kolo 17292
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
11. 2. 2023
15:00
hala UJEP Pavel Poliček
Jakub Gabriel
Preview
skupina B1 2. kolo 17293
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
4. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 2. kolo 17294
BA LYNX Liberec
BK Teplice
4. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 3. kolo 17295
Válečníci Děčín B
BK Teplice
5. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 3. kolo 17296
BA LYNX Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 4. kolo 17297
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
18. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 4. kolo 17298
BK Teplice
SLUNETA Ústí nad Labem B
18. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 5. kolo 17299
BK Teplice
Válečníci Děčín B
1. 4. 2023
-
Preview
skupina B1 5. kolo 17300
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA LYNX Liberec
1. 4. 2023
-
Preview
skupina B1 6. kolo 17301
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
2. 4. 2023
-
Preview
skupina B1 6. kolo 17302
BK Teplice
BA LYNX Liberec
2. 4. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín B 0 0 0
2. Sluneta Ústí n. L. B 0 0 0
3. LYNX Liberec 0 0 0
4. BK Teplice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 17 12 1.0 23.9 7.7 1.3 4.6/7.6 60.4 2.6
Robin Volek BK Č. Brod 16 12 1.0 20.9 7.5 1.0 2.9/4.9 59.3 2.2
Matěj Šupina TJ Šumperk 16 10 1.0 23.7 9.1 0.4 4.3/9.5 45.3 1.8
Josef Šavrda BK Teplice 17 11 1.0 21.0 6.7 1.2 4.0/7.5 53.7 3.6
Petr Veselý BK Sokolov 17 7 1.0 31.6 9.3 2.9 4.4/5.1 86.1 2.6
Lukáš Prade LYNX Liberec 17 10 1.0 21.5 8.3 0.3 4.0/8.5 47.1 1.0
Radek Berky BKj Kralupy 16 13 1.0 16.5 5.1 1.5 1.8/2.4 74.2 2.5
Jakub Zhříval BK Č. Brod 17 12 1.0 16.8 7.0 0.1 2.5/4.6 54.5 2.7
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 17 11 1.0 17.8 7.2 0.3 2.6/4.6 56.9 2.8
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 17 14 1.0 13.1 6.2 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.6
Josef Miškovský Tygři Praha B 17 12 1.0 14.8 5.7 0.8 0.9/3.3 28.2 2.3
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 16 8 1.0 21.8 8.1 1.0 2.5/4.4 57.1 2.5
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 17 10 1.0 17.1 7.4 0.1 2.0/3.8 52.6 2.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 17 8 1.0 21.3 7.0 0.0 7.3/10.8 67.4 1.9
David Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 17 11 1.0 14.5 6.4 0.0 1.7/3.5 50.0 3.3
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 16 14 1.0 11.1 3.9 0.9 0.8/1.4 0.0* 1.1
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 17 8 1.0 19.3 8.9 0.1 1.1/3.5 32.1 1.8
Marek Dočkal Slavia Kroměříž 16 10 1.0 15.3 4.6 1.8 0.7/1.4 0.0* 2.7
6 Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 17 12 1.0 12.6 4.3 0.6 2.3/3.8 60.9 2.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 16 8 1.0 18.8 7.0 0.6 2.9/5.1 56.1 3.0
Michal Hamerník BK Beroun 16 7 1.0 20.7 6.0 1.6 4.0/6.3 63.6 1.4
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad (ms) 17 8 1.0 18.1 5.6 0.8 4.6/9.5 48.7 3.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 17 10 1.0 14.4 6.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.4
Jan Bordovský BK Příbor 17 8 1.0 17.6 4.4 1.8 3.6/4.8 76.3 1.4
Filip Vagai Kaplice Grizzlies 16 6 1.0 22.8 8.5 1.2 2.3/4.7 50.0 4.0
Tobiáš Prosický BC Benešov 17 6 1.0 22.8 9.0 0.2 4.3/9.3 46.4 3.2
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 5 1.0 26.8 10.4 0.6 4.2/6.6 63.6 2.4
11 Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň B 16 7 1.0 18.9 7.6 0.6 2.0/4.7 42.4 2.7
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 16 11 1.0 11.9 3.7 1.2 0.9/2.3 40.0 1.2
Sean Klégr Tygři Praha B 15 12 1.0 10.8 4.1 0.2 2.1/5.2 40.3 1.4
Josef Repka BA 2006´Roudnice n. L. B 17 8 1.0 15.6 4.8 1.0 3.1/4.6 67.6 0.5
Šimon Javůrka BK Opava B 17 7 1.0 17.3 7.6 0.0 2.1/6.3 34.1 3.1
Tadeáš Králík BC Vysočina B 16 5 1.0 24.2 7.4 2.6 1.6/3.6 44.4 2.2
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 15 12 1.0 10.1 3.3 0.9 0.7/1.8 0.0* 2.3
David Hradský Basket Kohouti 17 9 1.0 13.4 5.4 0.3 1.6/2.3 66.7 0.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 17 10 1.0 11.8 4.1 0.6 1.8/2.8 64.3 1.8
Štěpán Krška BC Benešov 16 6 1.0 19.7 8.0 0.3 2.7/5.2 51.6 2.7
Matouš Janda BKj Kralupy 17 12 1.0 9.8 4.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 3.5
Roman Střela Tygři Praha B 16 9 1.0 12.8 4.2 0.7 2.3/4.4 52.5 2.6
Adam Říha Medvědi Tábor 17 6 1.0 19.2 7.8 0.3 2.5/6.0 41.7 1.3
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 16 8 1.0 14.4 5.0 0.8 2.1/3.1 68.0 2.6
Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 16 6 1.0 19.0 8.5 0.2 1.5/4.3 34.6 3.7
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 17 10 1.0 11.1 3.3 0.5 3.0/5.4 55.6 2.1
Martin Bobek Basket Kohouti 17 7 1.0 15.9 4.7 1.4 2.1/4.1 51.7 0.0
Štěpán Likler BK Lions J. Hradec 17 7 1.0 15.4 5.0 1.3 1.6/3.0 52.4 2.9
Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 5 1.0 21.4 9.0 0.2 2.8/5.2 53.8 3.0
Viktor Jakl Medvědi Tábor 16 6 1.0 17.8 6.0 0.8 3.3/6.3 52.6 1.5
13 Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 8.9 3.1 0.7 0.8/2.3 32.1 2.5
Adam Placek Basket Valmez 15 8 1.0 13.4 5.6 0.0 2.1/6.3 34.0 1.8
Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 16 8 1.0 13.4 5.9 0.1 1.3/2.0 62.5 1.3
Adam Matuška TJ Spartak Uherský Brod 17 10 1.0 10.7 3.9 0.4 1.7/2.3 73.9 2.4
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 15 6 1.0 17.7 3.5 1.7 5.7/8.7 65.4 2.2
Jan Doležal SŠB Pardubice 17 8 1.0 13.3 4.6 0.5 2.5/4.3 58.8 1.5
Maddox Dofek BC Nový Jičín 17 8 1.0 13.1 4.6 0.8 1.6/2.9 56.5 3.4
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 17 12 1.0 8.8 3.9 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.3
Jan Benko BK Kladno 16 7 1.0 15.0 5.9 0.4 2.0/2.7 73.7 1.3
Šimon Malínský BK Č. Brod 15 10 1.0 10.4 2.9 1.3 0.7/1.6 0.0* 2.4
Tomáš Píč SK Týniště nad Orlicí 16 6 1.0 17.3 7.2 0.2 2.5/4.2 60.0 2.3
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 15 8 1.0 12.8 5.5 0.3 1.0/1.9 0.0* 0.9
Matěj Sadílek TJ Spartak Uherský Brod 17 10 1.0 10.2 3.4 1.0 0.4/1.1 0.0* 2.2
Vilém Gabzdyl BK Příbor 16 7 1.0 14.4 4.1 1.7 1.0/1.6 0.0* 2.7
Martin Žák BK Kladno 16 7 1.0 14.3 4.0 1.4 2.0/2.7 73.7 3.1
Václav Muras Start Havířov 16 7 1.0 14.3 6.1 0.3 1.1/3.7 30.8 2.3
Petr Slivka BKÚstn.L. U17B 17 8 1.0 12.0 5.3 0.1 1.1/3.0 37.5 2.1
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 17 12 1.0 7.9 3.3 0.1 1.2/2.5 46.7 2.4
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 17 7 1.0 13.6 5.6 0.6 0.7/2.1 33.3 1.9
Ludvík Skočdopole BK Kladno 16 6 1.0 15.8 4.7 1.7 1.5/2.3 64.3 1.5
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 17 7 1.0 13.4 4.4 0.7 2.4/4.4 54.8 1.9
14 Zdeněk Kosejk Slovan Varnsdorf 15 12 1.0 7.8 3.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.1
Filip Suska LYNX Liberec 16 7 1.0 13.4 5.6 0.1 1.9/4.3 43.3 2.4
Dominik Hrynčuk Tygři Louny B 17 11 1.0 8.5 2.8 0.3 2.1/3.8 54.8 2.4
Jakub Kött BK Příbor 17 8 1.0 11.6 4.6 0.6 0.5/1.3 0.0* 1.4
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 17 7 1.0 13.3 4.4 1.1 1.0/1.6 0.0* 2.0
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 17 12 1.0 7.7 3.3 0.0 1.2/2.9 40.0 1.5
17 Tomáš Zub BK Klatovy 16 7 1.0 13.1 5.1 0.6 1.1/5.7 20.0 3.3
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 16 4 1.0 23.0 10.8 0.0 1.5/3.8 40.0 1.8
Jan Žák BK Sokolov 16 7 1.0 13.1 5.4 0.0 2.3/5.6 41.0 2.4
Dalibor Mořický TJ Spartak Uherský Brod 17 9 1.0 10.1 3.9 0.2 1.7/2.7 62.5 1.6
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 16 10 1.0 9.0 4.1 0.1 0.5/2.1 23.8 2.7
Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 7 1.0 12.9 4.9 0.6 1.4/4.7 30.3 2.0
Ladislav Kavka TJ Spartak Uherský Brod 17 9 1.0 10.0 4.1 0.3 0.8/3.0 25.9 2.3
Václav Gola BC Nový Jičín 16 8 1.0 11.3 5.0 0.1 0.9/2.5 35.0 2.1
Jiří Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 17 6 1.0 14.8 4.2 1.3 2.5/5.7 44.1 1.3
Matěj Hovorka BK Pelhřimov 17 4 1.0 22.3 7.3 2.0 1.8/3.3 53.8 1.8
Patrik Janda BKÚstn.L. U17B 16 12 1.0 7.4 1.6 1.3 0.3/0.5 0.0* 0.3
Matyáš Ponert BKj Kralupy 15 9 1.0 9.9 3.3 0.8 0.9/1.2 0.0* 1.0
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad (ms) 17 12 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/1.1 0.0* 1.3
Artem Petrenko BK Teplice 17 10 1.0 8.8 3.7 0.1 1.1/2.5 44.0 2.5
Sebastien Vojta BK Č. Brod 17 13 1.0 6.7 2.5 0.4 0.5/1.5 0.0* 1.6
Ondřej Kopic BK Beroun 16 7 1.0 12.3 3.9 0.9 2.0/3.3 60.9 2.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 16 8 1.0 10.8 3.6 0.9 0.9/2.3 38.9 2.8
Michal Kubínek BK Teplice 16 10 1.0 8.6 2.4 0.8 1.4/2.3 60.9 1.7
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 17 7 1.0 12.1 3.4 0.7 3.1/6.7 46.8 3.4
David Körner TJ Šumperk 17 9 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/2.7 45.8 2.2
Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 9.3 2.2 1.3 0.9/2.0 44.4 1.6
Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 16 11 1.0 7.6 3.1 0.3 0.6/2.0 31.8 2.5
David Machala TJ Spartak Uherský Brod 17 9 1.0 9.2 4.2 0.0 0.8/2.2 35.0 2.3
Lukáš Kubínek BK Teplice 16 11 1.0 7.5 1.1 0.7 3.2/4.5 71.4 1.5
21 Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 17 6 1.0 13.8 3.3 2.0 1.2/1.3 0.0* 1.5
Michael Kohn TJ Spartak Uherský Brod 16 8 1.0 10.3 4.9 0.1 0.1/1.3 0.0* 1.8
Filip Toušek Sokol Žižkov B 16 9 1.0 9.1 3.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.1
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 16 6 1.0 13.7 6.0 0.3 0.7/1.0 0.0* 1.7
David Straka BK Příbor 17 8 1.0 10.1 4.5 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.4
Ludvík Kysela LYNX Liberec 17 12 1.0 6.7 3.0 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jiří Gloza TJ Šumperk 16 10 1.0 8.0 3.4 0.1 0.9/2.1 42.9 1.6
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 16 9 1.0 8.6 3.0 0.4 1.2/2.6 47.8 1.4
Jan Kallista BKj Kralupy 16 11 1.0 7.0 2.7 0.2 1.0/2.4 42.3 2.2
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 16 7 1.0 10.9 2.6 1.3 1.9/3.3 56.5 2.0
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 18 5 1.0 15.2 4.6 0.8 3.6/5.0 72.0 2.2
Filip Tichák Basket Kohouti 16 8 1.0 9.5 4.1 0.1 0.9/1.5 0.0* 0.0
Ondřej Hartman LYNX Liberec 15 6 1.0 12.7 5.2 0.3 1.3/1.7 0.0* 0.7
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 16 8 1.0 9.4 2.6 1.3 0.4/1.1 0.0* 1.8
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 17 10 1.0 7.5 3.0 0.2 0.9/1.5 0.0* 0.9
Ladislav Štěpánek AŠ Mladá Boleslav 17 10 1.0 7.5 3.6 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.3
Jan Havelka BK Lions J. Hradec 15 6 1.0 12.5 4.2 0.7 2.2/4.2 52.0 2.0
Kryštof Masopust BK Příbor 16 5 1.0 14.8 5.6 0.4 2.4/4.0 60.0 3.4
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 16 8 1.0 9.3 4.0 0.1 0.9/3.0 29.2 1.9
1 Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 17 12 1.0 6.2 2.3 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.6
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 16 7 1.0 10.3 2.7 1.3 1.0/1.4 0.0* 0.9
Jakub Moravec SŠB Pardubice 16 8 1.0 9.0 3.6 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.0
6 Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 17 6 1.0 12.0 3.5 1.2 1.5/2.0 75.0 1.5
Vít Gabzdyl BK Příbor 17 4 1.0 17.8 4.5 2.5 1.3/1.5 0.0* 3.8
Vojtěch Kraval BK Opava B 17 7 1.0 10.1 2.9 1.1 1.0/1.3 0.0* 0.9
Ondřej Kos BC Vysočina B 15 6 1.0 11.7 2.3 1.3 3.0/4.8 62.1 1.5
David Kozel BK Jiskra Domažlice 15 5 1.0 14.0 3.2 2.2 1.0/1.4 0.0* 1.4
David Srbek Tygři Louny B 17 9 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/3.0 29.6 1.6
Matěj Jeníček BC Chrud. 17 8 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
Ondřej Novotný BK Č. Brod 16 8 1.0 8.5 2.3 0.9 1.4/2.9 47.8 1.5
Tomáš Růžička TJ Šumperk 17 6 1.0 11.3 3.2 1.3 1.0/1.8 0.0* 2.2
Lukáš Baier Slavia Kroměříž 16 9 1.0 7.4 2.2 1.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 18 8 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/2.9 26.1 2.0
Andrii Cherchovych Sokol Vyšehrad (ms) 18 5 1.0 13.2 6.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.6
Richard Zedek Basket Kohouti 16 6 1.0 10.8 4.7 0.3 0.5/0.7 0.0* 0.0
Jakub Brožek SŠB Pardubice 16 5 1.0 12.8 4.8 0.6 1.4/2.0 70.0 1.4
Matěj Srbek Tygři Louny B 17 10 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.8
Šimon Knol SŠB Pardubice 16 6 1.0 10.7 4.2 0.7 0.3/1.2 0.0* 0.7
Jonáš Merxbauer Tygři Praha B 17 6 1.0 10.7 4.3 0.2 1.5/3.3 45.0 3.5
Daniel Uchytil SŠB Pardubice 17 7 1.0 9.1 3.0 0.4 1.9/3.7 50.0 0.7
Vladimír Krýsl BK Sokolov 15 5 1.0 12.8 2.6 2.2 1.0/1.2 0.0* 1.6
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad (ms) 16 7 1.0 9.1 4.3 0.1 0.1/1.1 0.0* 2.0
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 16 9 1.0 7.0 2.4 0.4 0.8/1.8 0.0* 1.9
Matouš Beníček TJ Spartak Uherský Brod 16 3 1.0 21.0 8.7 0.7 1.7/4.3 38.5 1.7
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 17 2 1.0 31.0 9.5 4.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Filip Pospíšek Basket Kohouti 17 7 1.0 8.9 4.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.0
Jiří Voborník SŠB Pardubice 16 7 1.0 8.9 2.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 1.3
Matěj Fiala BC Chrud. 16 8 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.1 32.0 2.9
8 Kristián Bulejko Slovan Varnsdorf 15 11 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 16 13 1.0 4.7 2.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Tomáš Cicvárek Basket Kohouti 16 5 1.0 12.2 4.8 0.6 0.8/2.0 40.0 0.0
Maxim Šašek BK Beroun 16 7 1.0 8.6 3.7 0.0 1.1/3.1 36.4 2.3
Matyáš Zdvihal BK Pelhřimov 17 5 1.0 12.0 4.8 0.2 1.8/3.4 52.9 2.6
František Tichý BA 2006´Roudnice n. L. B 17 5 1.0 11.8 4.0 0.4 2.6/6.0 43.3 3.2
Michal Srp BK Lions J. Hradec 17 7 1.0 8.4 2.7 0.9 0.4/1.6 0.0* 3.1
Jonáš Novák BC Vysočina B 16 6 1.0 9.7 4.0 0.2 1.2/1.3 0.0* 1.3
Harry Hidson BK Příbor 18 7 1.0 8.1 2.7 0.7 0.6/1.1 0.0* 1.3
Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 16 9 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.2
Jan Mikolášek BC Benešov 17 5 1.0 11.4 4.2 0.4 1.8/3.4 52.9 2.6
Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 16 8 1.0 7.1 3.3 0.1 0.3/0.3 0.0* 2.1
Jan Bělohradský Tygři Praha B 15 4 1.0 13.8 5.0 0.5 2.3/4.3 52.9 2.8
Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 13.8 5.3 0.0 3.3/4.8 68.4 0.5
Lukáš Jánošík Start Havířov 16 8 1.0 6.9 2.4 0.6 0.3/1.1 0.0* 0.9
Daniel Zbroj Tygři Praha B 16 13 1.0 4.2 1.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.0
Martin Suchánek BK Kladno 17 5 1.0 11.0 4.4 0.0 2.2/4.6 47.8 1.0
František Kopecký BKÚstn.L. U17B 17 8 1.0 6.9 2.4 0.6 0.3/0.8 0.0* 1.8
František Harapát TJ Šumperk 15 7 1.0 7.9 3.1 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.0
Tomáš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 16 6 1.0 9.0 2.5 1.2 0.5/1.7 0.0* 1.7
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad (ms) 15 9 1.0 6.0 2.0 0.6 0.3/1.0 0.0* 3.2
Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 7 1.0 7.6 2.6 0.3 1.6/3.1 50.0 3.1
13 František Marek BA Grizzlies Plzeň B 17 5 1.0 10.6 3.8 0.6 1.2/3.2 37.5 3.6
Mikuláš Celta BK Opava B 17 7 1.0 7.4 1.4 1.4 0.3/0.4 0.0* 2.4
21 Adam Suchý BK Klatovy 17 7 1.0 7.4 2.0 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.0
Jakub Mrkvík Tygři Louny B 16 6 1.0 8.5 3.0 0.8 0.0/0.2 0.0* 1.3
Jakub Žídek BC Nový Jičín 17 7 1.0 7.3 2.9 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.1
Robin Vrbický BK Opava B 16 5 1.0 9.8 3.2 0.4 2.2/3.4 64.7 2.8
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomyšl 17 8 1.0 6.0 2.3 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.0
Filip Svojtka Sokol Žižkov B 16 10 1.0 4.8 1.4 0.5 0.5/0.9 0.0* 0.7
Jakub Singer BK Kladno 17 4 1.0 12.0 5.0 0.3 1.3/1.8 0.0* 3.0
Jan Krzywoň BK Opava B 16 7 1.0 6.9 2.1 0.4 1.3/2.0 64.3 2.9
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 7 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/2.4 52.9 1.9
Sámuel Szaló Basket Kohouti 17 4 1.0 11.8 4.5 0.3 2.0/3.0 66.7 0.0
Daniel Večeřa ADFORS Basket Litomyšl 15 7 1.0 6.7 2.3 0.6 0.4/0.6 0.0* 0.6
Lukáš Cupák SK Žabovřesky "B" 15 5 1.0 9.2 3.8 0.2 1.0/3.0 33.3 0.8
David Kučera BKj Kralupy 15 12 1.0 3.8 1.6 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.8
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 17 7 1.0 6.6 2.7 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.1
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 16 2 1.0 23.0 7.0 2.0 3.0/6.5 46.2 1.0
Marek Górak BC Nový Jičín 17 8 1.0 5.8 2.4 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.4
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 17 6 1.0 7.5 3.0 0.3 0.5/2.2 23.1 0.8
Pavel Prchal BK Pelhřimov 18 5 1.0 9.0 4.4 0.0 0.2/2.0 10.0 1.6
Matěj Funiok Start Havířov 18 8 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.5 0.0* 3.1
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 17 11 1.0 4.1 1.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.5
Marek Dvořák Basket Kohouti 15 4 1.0 11.3 4.5 0.5 0.8/1.0 0.0* 0.0
Tadeáš Dvořák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 5 1.0 9.0 3.8 0.4 0.2/0.8 0.0* 2.4
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomyšl 15 7 1.0 6.4 2.3 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.6
Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 17 6 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/1.7 0.0* 0.7
Josef Šlof BK Klatovy 15 5 1.0 8.8 2.6 0.6 1.8/3.2 56.3 0.0
Jan Špondr SK Žabovřesky "B" 15 7 1.0 6.3 2.0 0.3 1.4/2.7 52.6 1.6
Matěj Vícha BK Opava B 16 6 1.0 7.3 3.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.3
Petr Konrád TJ Spartak Uherský Brod 17 9 1.0 4.9 2.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 3.3
František Němec BA 2006´Roudnice n. L. B 16 3 1.0 14.7 5.3 1.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Matěj Němec BC Vysočina B 17 4 1.0 10.8 4.5 0.5 0.3/0.8 0.0* 2.8
Filip Tichý Sokol Žižkov B 16 9 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.6
David Beneš Tygři Louny B 16 10 1.0 4.3 1.1 0.4 0.9/1.8 0.0* 1.2
Josef Zimák BA 2006´Roudnice n. L. B 16 7 1.0 6.1 2.1 0.3 1.0/2.6 38.9 2.0
Ivan Kaverin LYNX Liberec 16 2 1.0 21.5 9.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Karel Vagner Sokol Žižkov B 16 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Petr Toporkov BK Č. Brod 16 5 1.0 8.6 3.6 0.4 0.2/1.2 0.0* 2.0
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad (ms) 17 2 1.0 21.5 10.5 0.0 0.5/3.5 14.3 2.5
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 16 11 1.0 3.8 1.1 0.0 1.6/2.3 72.0 2.3
Petr Žák BK Klatovy 16 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.0
Jakub Macek BK Příbor 17 8 1.0 5.3 1.4 0.8 0.3/0.3 0.0* 1.1
Lukáš Dus TJ Šumperk 16 10 1.0 4.2 1.9 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.3
Petr Vondráček Tygři Louny B 15 4 1.0 10.5 1.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 2.3
Patrik Tichák Basket Kohouti 16 8 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/1.6 0.0* 0.0
Ondřej Pacák LYNX Liberec 17 11 1.0 3.7 0.9 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.5
Jonáš Prokop BK Pelhřimov 18 5 1.0 8.2 3.8 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.6
Adrian Skála TJ Šumperk 15 7 1.0 5.9 2.4 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.6
Richard Mašek Tygři Louny B 16 9 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 4 1.0 10.0 3.3 0.5 2.0/6.0 33.3 3.5
Dominik Přibyl BK Teplice 16 11 1.0 3.6 1.5 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.2
Marek Chaloupka BK Kladno 16 6 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.3
Prokop Jelínek Sokol Podolí 16 5 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.2
Jakub Palas Sokol Žižkov B 16 13 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Matyáš Jedlička TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 6 1.0 6.5 2.5 0.2 1.0/1.7 0.0* 2.3
Antonín Panuška SŠB Pardubice 16 6 1.0 6.5 3.0 0.2 0.0/0.7 0.0* 1.7
Matěj Jakovec Sokol Vyšehrad (ms) 17 9 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.0
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 15 4 1.0 9.8 2.5 1.0 1.8/2.8 63.6 0.8
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 16 7 1.0 5.6 1.7 0.4 0.9/1.6 0.0* 1.9
Ivan Jetmar ADFORS Basket Litomyšl 17 8 1.0 4.8 1.4 0.6 0.1/0.5 0.0* 2.3
Benjamin Adler BKÚstn.L. U17B 16 3 1.0 12.7 5.0 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.7
Tomáš Valeš Tygři Praha B 15 9 1.0 4.2 1.3 0.3 0.6/1.0 0.0* 0.8
Martin Kamler BC Nový Jičín 16 7 1.0 5.4 1.1 1.0 0.1/0.7 0.0* 1.3
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 6 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.2 46.2 1.7
David Sokol BKÚstn.L. U17B 16 5 1.0 7.6 1.8 1.2 0.4/1.0 0.0* 1.2
Jakub Hanika Sokol Podolí 16 2 1.0 18.5 6.5 1.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Dominik Prát Sokol Podolí 15 6 1.0 6.2 2.2 0.0 1.8/3.7 50.0 2.5
Jakub Červenka BK Opava B 17 4 1.0 9.3 4.0 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.8
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 16 10 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.7
Šimon Bejda SK Týniště nad Orlicí 16 7 1.0 5.1 1.6 0.4 0.7/1.4 0.0* 3.0
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 12.0 4.3 0.0 3.3/6.0 55.6 3.7
Ondřej Polánka Start Havířov 16 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/2.1 40.0 2.3
Matěj Šebek BK Lions J. Hradec 17 3 1.0 12.0 4.0 1.3 0.0/0.7 0.0* 2.3
Martin Lassek Start Havířov 16 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 16 7 1.0 5.1 1.4 0.1 1.9/4.1 44.8 1.9
Petr Homola BK Teplice 17 9 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.2 0.0* 3.4
Radek Spousta Sokol Podolí 17 7 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/2.1 26.7 0.1
Kryštof Vydra BC Chrud. 15 8 1.0 4.4 1.3 0.6 0.0/0.1 0.0* 2.1
5 David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 16 3 1.0 11.7 4.7 0.3 1.3/2.3 57.1 1.3
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 17 4 1.0 8.8 3.5 0.5 0.3/2.5 10.0 1.0
2 David Černý Slovan Varnsdorf 19 11 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.7
Jan Machytka BC Chrud. 16 8 1.0 4.4 1.4 0.4 0.5/1.3 0.0* 0.8
Adam Lacho Basket Kohouti 16 3 1.0 11.7 5.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň B 17 6 1.0 5.8 1.8 0.3 1.2/1.8 0.0* 0.8
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 16 7 1.0 5.0 2.0 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.3
Michal Mašín BK Č. Brod 15 4 1.0 8.5 3.3 0.0 2.0/3.3 61.5 0.3
Michal Grozman BK Příbor 17 2 1.0 17.0 7.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Egermeier BK Teplice 16 5 1.0 6.8 1.8 0.8 0.8/1.6 0.0* 2.2
Adam Karlík ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 17 5 1.0 6.6 2.0 0.6 0.8/1.0 0.0* 1.8
Filip Novák Slavia Kroměříž 16 7 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Matyáš Šanda BK NAPOS Vysoká n.L. 16 8 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Petr Krýsl BKÚstn.L. U17B 16 3 1.0 11.0 2.3 1.0 3.3/4.7 71.4 2.3
Tomáš Leide Basket Valmez 16 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.6
Lukáš Močárko LYNX Liberec 15 4 1.0 8.3 3.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 0.0
Matouš Jahoda SK Žabovřesky "B" 17 5 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.6
David Šváb BC Vysočina B 16 7 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/1.7 0.0* 1.7
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 16 9 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
Ondřej Jakub Forman BKÚstn.L. U17B 17 11 1.0 2.9 0.6 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Daniel Havránek Tygři Louny B 15 7 1.0 4.6 1.0 0.7 0.4/1.1 0.0* 1.0
Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 14 7 1.0 4.4 0.7 1.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Marek Zubanič BK Sokolov 16 6 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.7
Patrik Dušek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
Marek Matoulek BK NAPOS Vysoká n.L. 18 8 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/2.0 25.0 2.1
Ondřej Matula BC Vysočina B 16 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.6
Dominik Pova BK Teplice 16 5 1.0 6.2 2.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.8
Tobias Brückner Basket Valmez 15 9 1.0 3.3 1.1 0.2 0.4/1.3 0.0* 1.7
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L. 15 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.4 33.3 1.8
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 15 6 1.0 5.0 1.3 0.5 0.8/1.7 0.0* 1.8
Lukáš Horák AŠ Mladá Boleslav 16 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.4 0.0* 2.3
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 16 8 1.0 3.6 1.1 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.3
Šimon Hosa BK NAPOS Vysoká n.L. 17 6 1.0 4.8 2.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.7
Jakub Jón TJ Spartak Uherský Brod 17 7 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Lukáš Viktora BK Kladno 16 5 1.0 5.8 2.6 0.2 0.0/0.6 0.0* 0.4
David Velešík Sokol Podolí 17 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/3.7 72.7 3.3
Matěj Koryčanský BK Beroun 16 7 1.0 4.1 1.1 0.4 0.6/1.6 0.0* 1.1
Petr Turoň BC Chrud. 16 8 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.5
Din Van Duong Tygři Louny B 17 6 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/1.5 0.0* 1.5
12 Matěj Šťáhlavský Slovan Varnsdorf 17 10 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.3
Armando Ley Sokol Podolí 16 5 1.0 5.6 1.6 0.4 1.2/4.0 30.0 1.6
Michal Sedmík BC Vysočina B 16 3 1.0 9.3 3.3 0.7 0.7/0.7 0.0* 2.3
Marek Ertelt TJ Spartak Uherský Brod 16 7 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/1.4 0.0* 1.1
Zdeněk Relich BK Beroun 17 7 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.9
David Einšpigl Basket Valmez 16 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 9.0 2.7 0.3 2.7/4.7 57.1 2.0
Ondřej Polívka BA 2006´Roudnice n. L. B 17 11 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.5
Lukáš Kukla Medvědi Tábor 16 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/2.4 17.6 2.4
2 Dominik Kolář BK Klatovy 16 4 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/4.8 31.6 1.3
Jan David BKÚstn.L. U17B 17 2 1.0 13.0 3.5 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tobiáš Fejfar BK Lions J. Hradec 16 5 1.0 5.2 2.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 0.4
Matěj Brož SK Týniště nad Orlicí 17 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Šimon Šulc AŠ Mladá Boleslav 17 10 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.8
Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 16 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Daniel Hořínek BC Vysočina B 16 7 1.0 3.7 0.7 0.3 1.4/2.3 62.5 1.3
Jan Ille BK Lions J. Hradec 15 7 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.9
Marek Rešetko Basket Valmez 16 7 1.0 3.7 1.4 0.3 0.0/0.4 0.0* 1.1
David Aubrecht BA 2006´Roudnice n. L. B 17 3 1.0 8.7 3.7 0.3 0.3/2.0 16.7 1.7
Tung Bao Cao Sokol Podolí 17 6 1.0 4.3 1.2 0.0 2.0/4.0 50.0 3.8
Martin Hrubý BK Teplice 17 8 1.0 3.3 0.5 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.3
Jan Vávra Sokol Žižkov B 17 7 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.3
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 15 4 1.0 6.3 1.8 0.5 1.3/2.5 50.0 1.5
Tomáš Burda BC Chrud. 18 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.5
David Jílek BKÚstn.L. U17B 16 8 1.0 3.1 0.8 0.5 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jan Kodyš BK Klatovy 15 3 1.0 8.3 3.0 0.3 1.3/2.7 50.0 2.3
Jakub Červenka TJ Spartak Uherský Brod 15 3 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Matyáš Faltus TJ Šumperk 16 5 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/2.2 36.4 1.4
Ondřej Baklík TJ Šumperk 16 10 1.0 2.5 1.1 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.2
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 17 6 1.0 4.0 1.5 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.3
Jan Ludvík Sokol Vyšehrad (ms) 17 3 1.0 8.0 3.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.0
Daniel Krásný BK Sokolov 17 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.9
Fabian Bergmann BK Beroun 16 7 1.0 3.4 0.7 0.4 0.7/1.1 0.0* 0.0
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 17 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.4
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 15 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
17 Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 17 7 1.0 3.4 1.0 0.4 0.1/0.3 0.0* 3.9
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad (ms) 17 3 1.0 8.0 3.3 0.3 0.3/2.7 12.5 1.3
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 16 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.6
Mikuláš Dvořák BK Beroun 17 7 1.0 3.4 0.9 0.3 0.9/1.1 0.0* 2.6
7 Jan Pavel Karman Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.2
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 17 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.5
Tadeáš Kicka BK Č. Brod 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 17 7 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.6
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 15 9 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.9
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad (ms) 16 6 1.0 3.8 1.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.0
Vojtěch Kašpárek BK Opava B 16 3 1.0 7.7 2.3 0.7 1.0/2.0 50.0 2.7
Patrik Novák BK Lions J. Hradec 17 4 1.0 5.5 1.0 0.8 1.3/2.5 50.0 0.5
Josef Holub BKÚstn.L. U17B 16 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Maxim Regent BK NAPOS Vysoká n.L. 17 6 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad (ms) 16 3 1.0 7.3 2.3 0.0 2.7/3.3 80.0 2.7
Filip Kolář ADFORS Basket Litomyšl 16 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.0
Štěpán Suchý BK NAPOS Vysoká n.L. 17 7 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
Adam Smolka Sokol Podolí 15 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Giulio Musil BC Benešov 17 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.3 42.9 4.7
Tomáš Koudelka BK Pelhřimov 17 5 1.0 4.2 1.2 0.4 0.6/2.0 30.0 1.4
Karel Povolný BK Opava B 16 5 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.8
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 17 1 1.0 21.0 7.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Matěj Kuliha BK Příbor 18 7 1.0 3.0 1.0 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.9
Jan Barčák BK Opava B 15 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
David Lukáš Sokol Podolí 16 7 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.4
Martin Černý BKÚstn.L. U17B 17 1 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/6.0 33.3 0.0
Ondřej Skupeň BK Příbor 16 3 1.0 6.7 1.3 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Patrik Wanke BKÚstn.L. U17B 15 1 1.0 20.0 4.0 3.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Adam Kutscherauer Start Havířov 16 7 1.0 2.9 0.7 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.6
Nicolas Patloka SK Žabovřesky "B" 16 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Jakub Malík Start Havířov 16 6 1.0 3.3 1.2 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.2
David Polcar Tygři Louny B 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Jakub Šebek BK Teplice 16 6 1.0 3.3 1.2 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.3
Filip Rakouský BC Benešov 17 4 1.0 5.0 1.8 0.0 1.5/3.3 46.2 1.8
Petr Pojkar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.1
Jindřich Rataj BK Klatovy 17 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/3.0 50.0 4.0
Oliver Beaufort BK Beroun 16 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.2
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 16 7 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.4
Filip Langer TJ Šumperk 17 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Matěj Candra Medvědi Tábor 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.7
Martin Hák Kaplice Grizzlies 18 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Aleš Salcman BA 2006´Roudnice n. L. B 18 11 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.5
Jakub Dostál BK Opava B 16 7 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.6
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 16 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.3
Albert Hroch Sokol Vyšehrad (ms) 16 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Jakub Čech BKÚstn.L. U17B 16 1 1.0 19.0 4.0 2.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Michal Šmíd Medvědi Tábor 16 6 1.0 3.2 0.3 0.5 1.0/2.2 46.2 1.0
Vilém Červinka SŠB Pardubice 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Marek Suchý TJ Šumperk 16 9 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.9
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 15 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/1.8 0.0* 2.8
Jakub Segedi Tygři Louny B 17 5 1.0 3.6 1.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Patrik Rychtařík Start Havířov 17 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.2
Tomáš Král BK NAPOS Vysoká n.L. 17 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
Václav Hodáč BC Vysočina B 17 6 1.0 3.0 1.2 0.2 0.2/1.3 0.0* 3.0
Josef Horváth SŠB Pardubice 16 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.5
Lukáš Bouda Tygři Louny B 17 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Antonín Horský BKÚstn.L. U17B 17 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michal Viktora BK Kladno 16 5 1.0 3.6 1.0 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.6
Štěpán Nypl AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.4
Matěj Pokorný ADFORS Basket Litomyšl 15 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Marek Krátký SK Žabovřesky "B" 15 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Radim Vrána BK Teplice 17 11 1.0 1.5 0.4 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.2
Jindřich Zástava BK NAPOS Vysoká n.L. 17 5 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.8
Jiří Josef Theimer Start Havířov 17 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.1
Vojtěch Mareš BK Opava B 16 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Karel Spáčil Basket Kohouti 16 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Šimon Ostrý LYNX Liberec 15 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
Radovan Cvrk SK Žabovřesky "B" 16 3 1.0 5.7 1.7 0.3 1.3/3.0 44.4 1.3
Adam Šinovský BKÚstn.L. U17B 17 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Samuel Kračmar BC Vysočina B 17 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.5
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 17 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Max Polák BC Nový Jičín 16 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.6
Jan Odermatt SK Žabovřesky "B" 15 5 1.0 3.2 1.0 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.6
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 18 3 1.0 5.3 1.3 0.7 0.7/2.0 33.3 1.3
Vojtěch Birčák BA 2006´Roudnice n. L. B 17 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 14 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Marek Němeček SK Žabovřesky "B" 15 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Jan Šmíd Basket Kohouti 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Švandelíková SK Týniště nad Orlicí 16 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 3.2 0.4 0.6 0.6/0.8 0.0* 1.8
Filip Ráb AŠ Mladá Boleslav 17 8 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.8 0.0* 1.0
Vítek Novotný Medvědi Tábor 16 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/3.4 0.0 0.8
Samuel Polanský SŠB Pardubice 16 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.0 37.5 3.0
Lukáš Fajkus BK Opava B 16 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.5 0.0* 0.8
Samuel Rössler BK Č. Brod 16 8 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Štěpán Saifert BC Chrud. 14 8 1.0 1.9 0.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.4
Stanislav Klacek AŠ Mladá Boleslav 16 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Jiří Herman BKÚstn.L. U17B 17 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 17 6 1.0 2.3 0.7 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Marek Štindl Medvědi Tábor 16 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Žalud BKÚstn.L. U17B 15 1 1.0 14.0 5.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Adam Svatoš BK Beroun 17 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.9
Štěpán Kracík Sokol Nová Paka 14 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 17 5 1.0 2.8 0.6 0.4 0.4/1.2 0.0* 3.0
Jakub Eichler BC Benešov 17 6 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 14 7 1.0 2.0 0.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.4
František Včelička BK Beroun 17 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Petr Najman BK Teplice 17 6 1.0 2.3 0.7 0.2 0.5/1.8 0.0* 1.7
23 Jakub Veroněk Slovan Varnsdorf 18 8 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Vodenka Tygři Louny B 16 11 1.0 1.3 0.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 17 6 1.0 2.3 0.7