Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 17134
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
24. 9. 2022
13:15
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Petr Jiříček
60
49
5
11
19
13
45
26
Review
Skupina A 1. kolo 17135
BA Grizzlies Plzeň B
BK Kladno
24. 9. 2022
14:00
Sportovní gymnázium Plzeň Jan Karásek
Veronika Šlaisová
84
79
23
20
41
49
65
65
Review
Skupina A 1. kolo 17133
BK Klatovy
BK Sokolov
24. 9. 2022
16:00
SH BK Klatovy Aneta Flaisigová
Jan Hošťálek
83
68
18
13
40
37
58
50
Review
Skupina A 2. kolo 17136
Kelti Nové Strašecí
BA Grizzlies Plzeň B
8. 10. 2022
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 2. kolo 17137
BK Sokolov
BK Beroun
8. 10. 2022
10:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Roman Kinka
Preview
Skupina A 2. kolo 17138
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
8. 10. 2022
18:00
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 3. kolo 17139
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
22. 10. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 3. kolo 17140
BA Grizzlies Plzeň B
BK Sokolov
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 17141
BK Kladno
Kelti Nové Strašecí
22. 10. 2022
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 4. kolo 17142
BK Sokolov
BK Kladno
12. 11. 2022
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 4. kolo 17143
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň B
12. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 4. kolo 17144
BK Klatovy
BK Beroun
12. 11. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 5. kolo 17145
BA Grizzlies Plzeň B
BK Klatovy
26. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 17146
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
26. 11. 2022
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 5. kolo 17147
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
26. 11. 2022
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 6. kolo 17148
BK Jiskra Domažlice
Kelti Nové Strašecí
10. 12. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 6. kolo 17149
BK Klatovy
BK Kladno
10. 12. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 6. kolo 17150
BK Beroun
BA Grizzlies Plzeň B
10. 12. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 7. kolo 17151
BK Kladno
BK Beroun
7. 1. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 7. kolo 17152
Kelti Nové Strašecí
BK Klatovy
7. 1. 2023
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 7. kolo 17153
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2023
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 8. kolo 17154
BK Sokolov
BK Klatovy
21. 1. 2023
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 8. kolo 17155
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
21. 1. 2023
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 8. kolo 17156
BK Kladno
BA Grizzlies Plzeň B
21. 1. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 9. kolo 17157
BA Grizzlies Plzeň B
Kelti Nové Strašecí
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 9. kolo 17158
BK Beroun
BK Sokolov
11. 2. 2023
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 9. kolo 17159
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
11. 2. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 10. kolo 17160
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
4. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 10. kolo 17161
BK Sokolov
BA Grizzlies Plzeň B
4. 3. 2023
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 10. kolo 17162
Kelti Nové Strašecí
BK Kladno
4. 3. 2023
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 11. kolo 17163
BK Kladno
BK Sokolov
18. 3. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 11. kolo 17164
BA Grizzlies Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
18. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 17165
BK Beroun
BK Klatovy
18. 3. 2023
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 12. kolo 17166
BK Klatovy
BA Grizzlies Plzeň B
1. 4. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 12. kolo 17167
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
1. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 12. kolo 17168
BK Sokolov
Kelti Nové Strašecí
1. 4. 2023
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 13. kolo 17169
Kelti Nové Strašecí
BK Jiskra Domažlice
22. 4. 2023
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 13. kolo 17170
BK Kladno
BK Klatovy
22. 4. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 13. kolo 17171
BA Grizzlies Plzeň B
BK Beroun
22. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 17172
BK Beroun
BK Kladno
6. 5. 2023
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 14. kolo 17173
BK Klatovy
Kelti Nové Strašecí
6. 5. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 14. kolo 17174
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
6. 5. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Klatovy 1 1 0 83 68 2
2. BK Beroun 1 1 0 60 49 2
3. BA Grizzlies Plzeň B 1 1 0 84 79 2
4. BK Kladno 1 0 1 79 84 1
5. Kelti Nové Strašecí 1 0 1 49 60 1
6. BK Sokolov 1 0 1 68 83 1
7. BK Jiskra Domažlice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 16 2 1.0 22.5 10.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Marek Dočkal Slavia Kroměříž 15 2 1.0 16.0 4.5 2.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 1 1.0 31.0 11.0 2.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Petr Veselý BK Sokolov 16 1 1.0 31.0 12.0 1.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 1 1.0 30.0 14.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Vít Kostiha Slavia Kroměříž 16 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 1 1.0 29.0 9.0 1.0 8.0/15.0 53.3 5.0
Filip Vagai Kaplice Grizzlies 15 1 1.0 29.0 10.0 2.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 29.0 10.0 1.0 6.0/13.0 46.2 4.0
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 1 1.0 29.0 10.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 16 2 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň B 15 1 1.0 26.0 9.0 1.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 1 1.0 26.0 13.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Sláma Slavia Kroměříž 15 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Radek Berky BKj Kralupy 15 1 1.0 24.0 12.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 1 1.0 24.0 8.0 2.0 2.0/5.0 40.0 0.0
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 23.0 11.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 1 1.0 23.0 9.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 1.0 23.0 9.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Michal Grozman BK Příbor 16 1 1.0 22.0 8.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
17 Tomáš Zub BK Klatovy 15 1 1.0 21.0 6.0 2.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Jan Havelka BK Lions J. Hradec 14 1 1.0 21.0 7.0 0.0 7.0/9.0 77.8 2.0
Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 1 1.0 21.0 9.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 15 1 1.0 20.0 10.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tobiáš Prosický BC Benešov 16 1 1.0 20.0 8.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Lukáš Jánošík Start Havířov 15 1 1.0 20.0 3.0 4.0 2.0/4.0 50.0 2.0
21 Adam Suchý BK Klatovy 16 1 1.0 20.0 3.0 4.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Štěpán Krška BC Benešov 15 1 1.0 19.0 8.0 0.0 3.0/11.0 27.3 3.0
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 17 1 1.0 19.0 5.0 1.0 6.0/10.0 60.0 1.0
Matyáš Jedlička TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 1.0 19.0 8.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 16 1 1.0 19.0 5.0 0.0 9.0/12.0 75.0 3.0
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 19.0 7.0 1.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 16 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/2.5 60.0 1.0
Filip Svojtka Sokol Žižkov B 15 2 1.0 9.0 2.5 1.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Michal Hamerník BK Beroun 15 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Prokop Jelínek Sokol Podolí 15 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Matouš Janda BKj Kralupy 16 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Hanika Sokol Podolí 15 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Ondřej Hartman LYNX Liberec 14 1 1.0 18.0 6.0 1.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 14 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Martin Žák BK Kladno 15 1 1.0 17.0 7.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 1 1.0 17.0 7.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 16 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Baier Slavia Kroměříž 15 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
David Kučera Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 15 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 16 1 1.0 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Daniel Uchytil SŠB Pardubice 16 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.0
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 15 1 1.0 16.0 4.0 2.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Robin Vrbický BK Opava B 15 1 1.0 15.0 5.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 16 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Ludvík Skočdopole BK Kladno 15 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 15 2 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 1.0 15.0 4.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
Marek Chaloupka BK Kladno 15 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 16 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Štěpán Likler BK Lions J. Hradec 16 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matouš Jahoda SK Žabovřesky "B" 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 15 1 1.0 14.0 2.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Jan Žák BK Sokolov 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Ondřej Kopic BK Beroun 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
David Šváb BC Vysočina B 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Filip Toušek Sokol Žižkov B 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Viktora BK Kladno 15 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Novák BC Vysočina B 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Tomáš Píč SK Týniště nad Orlicí 15 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiří Gloza TJ Šumperk 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Matyáš Ponert BKj Kralupy 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň B 16 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 1 1.0 11.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 5.0
Jan Benko BK Kladno 15 1 1.0 11.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 0.0
Jan Bordovský BK Příbor 16 1 1.0 11.0 2.0 1.0 4.0/4.0 100.0 0.0
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 15 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ludvík Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Ondřej Skupeň BK Příbor 15 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 16 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Harry Hidson BK Příbor 17 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Šebek BK Lions J. Hradec 16 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Lukáš Jedlička SŠB Pardubice 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 5.0
Matyáš Šimon TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Lukáš Proisl Kaplice Grizzlies 17 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 16 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 3.0
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 15 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 17 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 16 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Fabian Bergmann BK Beroun 15 1 1.0 9.0 0.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Jan Kalista BKj Kralupy 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Matoulek BK NAPOS Vysoká n.L. 17 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/6.0 16.7 2.0
Šimon Javůrka BK Opava B 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/5.0 0.0 2.0
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 16 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/9.0 44.4 5.0
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 16 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 16 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 16 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Antonín Panuška SŠB Pardubice 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 16 1 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Jan Vávra Sokol Žižkov B 16 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
Vilém Červinka SŠB Pardubice 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Burda BC Chrud. 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 8.0 1.0 1.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Marek Rešetko Basket Valmez 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Daniel Krásný BK Sokolov 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 15 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
Jakub Palas Sokol Žižkov B 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Fiala BC Chrud. 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Radovan Cvrk SK Žabovřesky "B" 15 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 15 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Jan Mikolášek BC Benešov 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Jakub Kött BK Příbor 16 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Matěj Koryčanský BK Beroun 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Michal Viktora BK Kladno 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ondřej Pacák LYNX Liberec 16 1 1.0 7.0 0.0 2.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Albert Hroch Sokol Vyšehrad 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vydra BC Chrud. 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Polanský SŠB Pardubice 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Růžička TJ Šumperk 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Jan Špondr SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
David Straka BK Příbor 16 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Mejsnar Slovan Varnsdorf 14 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jan Štauber SK Týniště nad Orlicí 16 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
Jan Krzywoň BK Opava B 15 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Jakub Macek BK Příbor 16 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Jeníček BC Chrud. 16 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Turoň BC Chrud. 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Šašek BK Beroun 15 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Samuel Kračmar BC Vysočina B 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/9.0 0.0 1.0
Jiří Josef Theimer Start Havířov 16 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Mikuláš Celta BK Opava B 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Vladimír Krýsl BK Sokolov 14 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jindřich Rataj BK Klatovy 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Matyáš Šanda BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Černý Slovan Varnsdorf 18 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lukáš Sokol Podolí 15 1 1.0 5.0 0.0 1.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Kryštof Vydra BC Chrud. 14 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 1 1.0 5.0 0.0 1.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tung Bao Cao Sokol Podolí 16 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 16 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
13 Petr Pučelík BK Klatovy 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karel Povolný BK Opava B 15 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Václav Hodáč BC Vysočina B 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
Matěj Jakovec Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matouš Trpišovský Slavia Kroměříž 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Odermatt SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Cupák SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novák BK Lions J. Hradec 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Vít Novotný BC Benešov 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Filip Novák Slavia Kroměříž 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matula BC Vysočina B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Jakub Šefčík SŠB Pardubice 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomyšl 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Zubanič BK Sokolov 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Ille BK Lions J. Hradec 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jan Pavel Karman Slovan Varnsdorf 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
David Körner TJ Šumperk 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Šťáhlavský Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
8 Vojtěch Sazama BK Klatovy 15 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Šimáček BC Benešov 15 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Lukáš Sokol Podolí 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jakub Červenka BK Opava B 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Tobias Brückner Basket Valmez 14 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 13 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Matěj Funiok Start Havířov 17 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 13 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Pojer BC Vysočina B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radek Spousta Sokol Podolí 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Svatoš BK Beroun 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Pantůček Sokol Podolí 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Gažák BA Grizzlies Plzeň B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Němeček SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Schreiber Sokol Vyšehrad 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Kosejk Slovan Varnsdorf 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Šimon Kvídera SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Patloka SK Žabovřesky "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Vach Sokol Podolí 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
David Einšpigl Basket Valmez 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimek Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Hotěk BK Sokolov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Eichler BC Benešov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kryštof Tomášek BC Chrud. 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dostál BK Opava B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Pokorný ADFORS Basket Litomyšl 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Brož SK Týniště nad Orlicí 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Bejda SK Týniště nad Orlicí 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Hrabák BK Kladno 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Mikuláš Dvořák BK Beroun 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Přindiš BK Sokolov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Karlík ADFORS Basket Litomyšl 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Daniel Kubičný Basket Valmez 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Harapát TJ Šumperk 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Oliver Beaufort BK Beroun 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomyšl 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Svojanovský BK Sokolov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Eliáš Štěpánek SK Žabovřesky "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Horňak LYNX Liberec 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Matěj Vícha BK Opava B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kutscherauer Start Havířov 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tomáš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Buksa Slavia Kroměříž 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Štěpán Suchý BK NAPOS Vysoká n.L. 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Adam Placek Basket Valmez 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Jan Machytka BC Chrud. 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
2 Dominik Kolář BK Klatovy 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Daniel Večeřa ADFORS Basket Litomyšl 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Filip Rakouský BC Benešov 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Daniel Hořínek BC Vysočina B 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jakub Zajíc BK Příbor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kučera BK Sokolov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pospíšek Basket Kohouti 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ryan El Bedoui LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dušek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Ženíšek BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Platil Slovan Varnsdorf 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radim Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šeděnka Snakes B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Čech Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jůzl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Štáfek Kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Včelka BK Opava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Nevšímal Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ženka SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Theml SK Žabovřesky "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Pavlů LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Netolický BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Mrkvík Tygři Louny B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Chotěborský Tygři Louny B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valeš Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Beneš SŠB Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vaněk Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jan Matyáš Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kučera Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselský BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Houda LYNX Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Nádaský Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vlach Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zářecký ČT 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sokol BKÚstn.L. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Němec BC Vysočina B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Smyček Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Suska LYNX Liberec 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kubišta Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štejfa LYNX Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Egermeier BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Ransdorf Tygři Louny B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Telecký Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvido Flegel BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Vinkler Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Baklík TJ Šumperk 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Šulc AŠ Mladá Boleslav 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Polák BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Skála TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aleš Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zbroj Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kanaloš Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opravil Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Báča LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julián Svoboda AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Korda AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Mořický TJ Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Sailer BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Drahný BK Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Škoda SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Gargula BA 2006´Roudnice n. L. B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Špinka BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Picka SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bill Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kicka BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pawlik BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Kalvach Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Hušák Sokol Žižkov B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bednář TJ Šumperk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Dus TJ Šumperk 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Hořejší Tygři Louny B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendelín Valenta Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Franc Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Relich BK Beroun 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 10.0
Jan Grunt Tygři Louny B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tesař Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Schmidt LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Beníček TJ Spartak Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Matuška TJ Spartak Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Stoklas Slavia Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Stoklas Slavia Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Horák Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pražák Slavia Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Spáčil Basket Kohouti 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Polánka Start Havířov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hagenhofer BK Kladno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šedivý Kaplice Grizzlies 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Janeka BK Lions J. Hradec 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Segedi Tygři Louny B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Pernica BK Jiskra Domažlice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil Kelti Nové Strašecí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hlaváč BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Korf Kelti Nové Strašecí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Bulejko Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocourek Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vlášek AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Miškovský Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Král Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Plass Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kozubek Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Milič BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Němeček Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jurčík SK Žabovřesky "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Bilič BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kobr BK Kladno 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Machoň Medvědi Tábor 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matyas Spielvogel BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ferenc Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Petr Žák BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Cikánek Tygři Louny B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Beránek SK Týniště nad Orlicí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kaisr BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vyšohlíd BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Duroň BK Opava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Foit BC Vysočina B 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Eimann Tygři Louny B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Rélich BKDěč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Beneš Tygři Louny B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Adler BKÚstn.L. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Rachůnek BC Vysočina B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pierník BK Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slaba Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Vodenka Tygři Louny B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Cvrkal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Patrik Rychtařík Start Havířov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tomáš Vodenka Tygři Louny B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonatan Asor Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Padrián SK Týniště nad Orlicí 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jonáš Horák BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Přibyl BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*