Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
28. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 1. kolo 58
BK Brandýs nad Labem
BA Lynx Liberec
28. 9. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 1. kolo 59
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
28. 9. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 1. kolo 60
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
28. 9. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 2. kolo 61
Tygři Praha
BA Tygři Louny
17. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 2. kolo 62
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
17. 9. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 2. kolo 63
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 9. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 2. kolo 64
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
17. 9. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 3. kolo 65
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 3. kolo 66
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
18. 9. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 3. kolo 67
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
18. 9. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 3. kolo 68
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 9. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 4. kolo 69
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 4. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
1. 10. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 4. kolo 71
Tygři Praha
BK Brandýs nad Labem
1. 10. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 4. kolo 72
Sokol Vyšehrad
BA Lynx Liberec
1. 10. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 5. kolo 73
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
2. 10. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 5. kolo 74
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 10. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 5. kolo 75
Tygři Praha
BA Lynx Liberec
2. 10. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 5. kolo 76
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
2. 10. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 6. kolo 77
BK Brandýs nad Labem
BA Tygři Louny
15. 10. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 6. kolo 78
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
15. 10. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 6. kolo 79
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
15. 10. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 6. kolo 80
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
15. 10. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 7. kolo 81
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
16. 10. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 7. kolo 82
BA Lynx Liberec
BA Tygři Louny
16. 10. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 7. kolo 83
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
16. 10. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 7. kolo 84
Válečníci Děčín
Tygři Praha
16. 10. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 8. kolo 85
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
17. 11. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 8. kolo 86
BA Lynx Liberec
BK Brandýs nad Labem
17. 11. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 8. kolo 87
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 8. kolo 88
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
17. 11. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 9. kolo 89
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
5. 11. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 9. kolo 90
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
5. 11. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 9. kolo 91
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
5. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 9. kolo 92
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Lynx Liberec
5. 11. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 10. kolo 93
BA Tygři Louny
Tygři Praha
6. 11. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 10. kolo 94
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
6. 11. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 10. kolo 95
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
6. 11. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 10. kolo 96
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
6. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 11. kolo 97
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 11. kolo 98
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
19. 11. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 11. kolo 99
BA Lynx Liberec
Tygři Praha
19. 11. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 11. kolo 100
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 12. kolo 101
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
20. 11. 2022
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 12. kolo 102
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 12. kolo 103
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha
20. 11. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 12. kolo 104
BA Lynx Liberec
Sokol Vyšehrad
20. 11. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 13. kolo 105
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
3. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 13. kolo 106
BA Tygři Louny
BA Lynx Liberec
3. 12. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 13. kolo 107
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 12. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina B 13. kolo 108
Tygři Praha
Válečníci Děčín
3. 12. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 14. kolo 109
BA Tygři Louny
BK Brandýs nad Labem
4. 12. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 14. kolo 110
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
4. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 14. kolo 111
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 14. kolo 112
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
4. 12. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slavoj Litoměřice 0 0 0
2. Válečníci Děčín 0 0 0
3. Tygři Praha 0 0 0
4. BK Brandýs n.L. 0 0 0
5. SLUNETA Ústí n.L. 0 0 0
6. BA Tygři Louny 0 0 0
7. Sokol Vyšehrad 0 0 0
8. BA Lynx Liberec 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Daniel Sertič Válečníci Děčín 15 1
Filip Kačírek Sokol Písek 15 1
Noel Kubota Sokol Vyšehrad 14 1
Radim Hušák Sokol Pražský 14 1
Lukáš Telecký Tygři Praha 15 1
Jan Ludva BC Nový Jičín 14 1
Jakub Chaloupka USK Praha 13 1
Jakub Vagner Sokol Vyšehrad 13 1
Adam Sedlář BC Nový Jičín 14 1
Tomáš Urx Sokol Pražský 15 1
Jakub Pospíšil BCM Orli Prostějov 14 1
Vendelín Valenta Tygři Praha 14 1
Ondřej Hladík Sokol Písek 14 1
Josef Kolářík Sokol Písek 14 1
Matouš Beníček STRABAG Zlín 15 1
Tomáš Rybařík Sokol Písek 14 1
Tomáš Bystroň BC Nový Jičín 14 1
Václav Vondráček SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Vojtěch Grubba Slavoj Litoměřice 14 1
Ondřej Skupeň Snakes Ostrava 15 1
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 15 1
Tomáš Vodenka BA Tygři Louny 15 1
Radim Vodenka BA Tygři Louny 15 1
Matěj Zouhar BA Tygři Louny 13 1
David Beneš BA Tygři Louny 15 1
Jakub Eimann BA Tygři Louny 14 1
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 14 1
Martin Hagenhofer BK Kladno 15 1
Marek Wozniak BA Tygři Louny 13 1
Kristián Hager Sokol Pražský 15 1
Michal Nozar BA Nymburk 14 1
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 14 1
Marek Petlan USK Praha 14 1
Martin Paidar Sokol Pražský 15 1
Jakub Kratochvíl BCM Orli Prostějov 14 1
Matěj Hrabák BK Kladno 15 1
Jan Rakušan Sokol Pražský 15 1
Ondřej Halenčák BA Lynx Liberec 15 1
Hynek Novotný BA Lynx Liberec 14 1
Filip Eisman BK Kladno 15 1
Ondřej Nikodým BA Nymburk 14 1
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Martin Bis Královští Sokoli 15 1
Jan Budka BK Jiskra Domažlice 15 1
Milan Pernica BK Jiskra Domažlice 14 1
Frederik Pitrun BASKET Brno 15 1
Marcel Cvrk BK Jiskra Domažlice 15 1
Jiří Mikeš BA Nymburk 14 1
Šimon Pučelík BA Sparta 14 1
Michal Jelínek BA Nymburk 15 1
Vojtěch Dundr BA Nymburk 15 1
Patrik Hauser BA Nymburk 14 1
Vojtěch Heneš Tygři Brno 15 1
Daniel Král Tygři Praha 15 1
Samuel Nohel Tygři Brno 14 1
Jáchym Novák Tygři Praha 15 1
Matěj Šaradín SKUP-BCM Olomouc 14 1
Vojtěch Pelikán Sokol Písek 15 1
Ryan William Coenen BA Lynx Liberec 15 1
35 Michael Škoda SŠB Pardubice 14 1
Max Polák BC Nový Jičín 15 1
Michal Halamíček BC Nový Jičín 13 1
Daniel Zbroj Tygři Praha 15 1
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 15 1
David Vaněk TJ Sokol Kbely 15 1
Štěpán Valenta BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Jonáš Kerhart BA Nymburk 15 1
Ondřej Špinka Válečníci Děčín 15 1
František Voda TJ Sokol Kbely 13 1
7 Ondřej Picka SŠB Pardubice 14 1
Matyas Spielvogel BK Klatovy 15 1
Petr Žák BK Klatovy 15 1
Jakub Vyšohlíd Válečníci Děčín 15 1
Jonáš Houser Válečníci Děčín 13 1
Michael Rélich Válečníci Děčín 15 1
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 14 1
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 1
Lukáš Kobr BK Kladno 14 1
Viktor Bilič Válečníci Děčín 14 1
Jakub Brhel BA Nymburk 15 1
Ondřej Hartman BA Lynx Liberec 14 1
10 Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 1
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberec 14 1
Prokop Šámal BA Lynx Liberec 15 1
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 14 1
Marek Bouchal SKUP-BCM Olomouc 15 1
Jiří Radouš SK Žabovřesky 14 1
Jan Klhůfek Snakes Ostrava 15 1
Sebastian Hynčica Snakes Ostrava 14 1
František Šmérek SKUP-BCM Olomouc 14 1
Michal Trefil SKUP-BCM Olomouc 14 1
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 13 1
Matěj Pojsl BA Nymburk 15 1
Vladimír Gainulin Basket Poděbrady 15 1
Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 1
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 15 1
Šimon Ostrý BA Lynx Liberec 14 1
Jonáš Jireček Basket Poděbrady 14 1
25 Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 1
Šimon Dowertill Basketpoint F-M 14 1
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 1
Šimon Mikeska Jiskra Kyjov 15 1
Tomáš Jagoš Jiskra Kyjov 15 1
Jakub Zetek Snakes Ostrava 15 1
Tobiáš Trávník Jiskra Kyjov 14 1
Matyáš Kaspřík Snakes Ostrava 15 1
Adam Švec BASKET Brno 15 1
Martin Karský Jiskra Kyjov 14 1
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 14 1
Mykhaylo Shumskyy BA Lynx Liberec 15 1
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 14 1
8 Jakub Šefčík SŠB Pardubice 15 1
David Němec BCM Orli Prostějov 14 1
Vojta Dvořák Tygři Brno 15 1
Michal Kupec Basket Poděbrady 14 1
Štěpán Schindler SKUP-BCM Olomouc 14 1
Tomáš Kařízek Basket Poděbrady 15 1
Jakub Segedi BA Tygři Louny 16 1
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 14 1
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 15 1
Jan Hála Královští Sokoli 15 1
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 15 1
Šimon Melichar BASKET Brno 14 1
David Sokol SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 14 1
Jakub Medveď USK Praha 14 1
Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Vít Petrželka Basket Poděbrady 15 1
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Štěpán Bláha BC Nový Jičín 14 1
Filip Sepekář BK Pelhřimov 15 1
Tomáš Růžička SKUP-BCM Olomouc 15 1
Ondřej Pluháček SKUP-BCM Olomouc 15 1
Jonatan Asor Tygři Praha 15 1
Matěj Ulrich BA Tygři Louny 14 1
Jaroslav Melka BK Klatovy 14 1
David Leopold Basket Poděbrady 14 1
David Sotolář SK Žabovřesky 14 1
Marek Sojka BA Nymburk 14 1
Ondřej Provazník BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Michal Pitrák BK Pelhřimov 14 1
Kryštof Davídek BA Nymburk 14 1
Lukáš Kamenec BA Nymburk 15 1
Marek Vitovský BA Nymburk 14 1
Tomáš Procházka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Tadeáš Ehl BA Nymburk 15 1
Matěj Urban BK Kladno 15 1
Jan Kodyš BK Klatovy 14 1
Patrik Kupka SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jiří Krejčí Basket Poděbrady 15 1
Filip Cejpek Tygři Brno 15 1
Patrik Deutsch Královští Sokoli 14 1
Matěj Jacko Královští Sokoli 15 1
Daniel Vocásek Basket Poděbrady 14 1
Robin Petr Královští Sokoli 14 1
Tomáš Milič Válečníci Děčín 15 1
Šimon Netolický Válečníci Děčín 14 1
Jan Bucháček Basket Poděbrady 15 1
Jakub Pisklák BCM Orli Prostějov 14 1
Jiří Husovský STRABAG Zlín 15 1
Lukáš David BC Nový Jičín 15 1
Richard Štráchal Sokol Vyšehrad 13 1
Julius Orgovan TJ Sokol Kbely 15 1
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 15 1
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 15 1
David Balog SK Žabovřesky 15 1
Filip Forró Válečníci Děčín 14 1
Marek Pavlík TJ Sokol Kbely 14 1
Vilém Červinka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Martin Bužek Jiskra Kyjov 14 1
Daniel Krčnář BCM Orli Prostějov 15 1
Martin Slaboch BK Klatovy 15 1
Andrej Ščerba BK Klatovy 15 1
Lukáš Cupák SK Žabovřesky 14 1
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 1
Martin Chvátal SK Žabovřesky 15 1
Petr Toporkov BA Nymburk 15 1
Matěj Pučelík BK Klatovy 15 1
Stanislav Pešek Slavoj Litoměřice 15 1
Prokop Krejzlík BK Pelhřimov 14 1
Danny Čechmánek STRABAG Zlín 15 1
Matěj Krauskopf TJ Sokol Kbely 14 1
Jiří Stavinoha SK Žabovřesky 15 1
Lukáš Močárko BA Lynx Liberec 14 1
Jakub Mariánek SK Žabovřesky 15 1
Petr Pučelík BK Klatovy 15 1
Marek Leznar SK Žabovřesky 14 1
Jeroným Horyna Sokol Vyšehrad 14 1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 15 1
František Ondřich Sokol Vyšehrad 14 1
Vojtěch Králík Sokol Vyšehrad 15 1
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberec 15 1
Vojtěch Müller Sokol Vyšehrad 13 1
Ondřej Kos BK Pelhřimov 15 1
Tomáš Hak TJ Sokol Kbely 15 1
Alex Bernard SK Žabovřesky 15 1
Šimon Matoušek Sokol Vyšehrad 14 1
Michael Král SKUP-BCM Olomouc 14 1
57 Josef Horváth SŠB Pardubice 15 1
27 Lukáš Mrva SŠB Pardubice 15 1
Tomáš Zdílna STRABAG Zlín 15 1
Jakub Linhart Sokol Vyšehrad 14 1
Jan Buchtík SKUP-BCM Olomouc 15 1
David Martínek SKUP-BCM Olomouc 15 1
Edward Hebelka SKUP-BCM Olomouc 14 1
Daniel Kudláček BA Tygři Louny 16 1
Tomáš Muchl Sokol Vyšehrad 14 1
Adam Heřmánek Sokol Vyšehrad 15 1
Viktor Lekeš BASKET Brno 15 1
Kristián Both BASKET Brno 15 1
Sean Klégr Tygři Praha 14 1
Štěpán Přibyl SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jonáš Slabina TJ Sokol Kbely 15 1
David Dostál BK Kladno 15 1
Din Van Duong BA Tygři Louny 16 1
Vojtěch Šulc TJ Sokol Kbely 15 1
Marc Hrazdil Jiskra Kyjov 14 1
Ivan Pashkov USK Praha 13 1
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec 15 1
Tadeáš Mužný SKUP-BCM Olomouc 14 1
Martin Landa Slavoj Litoměřice 15 1
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 14 1
Max Dolník Sokol Vyšehrad 15 1
Luka Jeremić Sokol Vyšehrad 12 1
Štěpán Buchart Sokol Vyšehrad 15 1
Danail Tsvetanov Tygři Praha 14 1
Petr Šebek SK Žabovřesky 14 1
Daniel Rudnyk Sokol Vyšehrad 14 1
Naveed Zeeshan Muhammad Sokol Vyšehrad 14 1
Felix Dědek Sokol Vyšehrad 13 1
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 15 1
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 14 1
Pavel Wagner BK Jiskra Domažlice 13 1
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad 15 1
David Melník BK Klatovy 15 1
Matyáš Janovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Filip Kolovratník BA Tygři Louny 15 1
Josef Horák BC Nový Jičín 14 1
Jakub Štejfa BA Lynx Liberec 15 1
Ondřej Křupka BCM Orli Prostějov 15 1
Tobias Riedl Jiskra Kyjov 15 1
Luka Krišan BA Tygři Louny 13 1
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 15 1
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 14 1
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 13 1
Matěj Chotěborský BA Tygři Louny 15 1
Václav Mrkvík BA Tygři Louny 13 1
Adam Pecha Jiskra Kyjov 15 1
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 1
Prokop Ulč USK Praha 14 1
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberec 14 1
Jáchym Janeček SKUP-BCM Olomouc 15 1
Jan Odermatt SK Žabovřesky 14 1
Tomáš Novotný Tygři Praha 14 1
Tomáš Pospíšil BA Tygři Louny 14 1
Adam Machálek Jiskra Kyjov 15 1
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 1
23 Adam Ženka SŠB Pardubice 14 1
David Pekaj Jiskra Kyjov 13 1
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 14 1
Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 14 1
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 13 1
Vincent Krátký Sokol Pražský 14 1
Matěj Balajka Jiskra Kyjov 15 1
Lukáš Houda BA Lynx Liberec 14 1
Adam Franz BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Vojtěch Střecha Jiskra Kyjov 15 1
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Vojtěch Hajda BC Nový Jičín 13 1
30 Teodor Beneš SŠB Pardubice 15 1
Marek Přindiš SKUP-BCM Olomouc 14 1
Josef Dittrich USK Praha 15 1
18 Matěj Rulec TJ Sokol Kbely 12 1
Šimon Veitz Sokol Pražský 15 1
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 15 1
Safet Muhič Sokol Pražský 14 1
33 Jan Mazura SŠB Pardubice 14 1
Patrik Kotáb BK Klatovy 15 1
Ondřej Musil Basket Poděbrady 14 1
Silvio Hudík Královští Sokoli 15 1
Daniel Krzák Královští Sokoli 15 1
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 15 1
Dominik Pova Válečníci Děčín 15 1
Tomáš Husička SKUP-BCM Olomouc 14 1
Oliver Robert Engel USK Praha 15 1
Tomáš Kracík Slavoj Litoměřice 11 1
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 13 1
Matyáš Krejčí USK Praha 15 1
Michal Pohan BK Pelhřimov 15 1
Šimon Klouček BA Nymburk 14 1
Adam Vlček BK Brandýs n.L. 15 1
Štěpán Knypl Basket Poděbrady 14 1
Ondřej Skákal Královští Sokoli 14 1
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 1
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 1
Roman Domurad BASKET Brno 15 1
Stanislav Kovář BC Nový Jičín 14 1
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 14 1
Filip Suska BA Lynx Liberec 15 1
Tomáš Klement BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Martin Filippi BA Tygři Louny 15 1
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 13 1
Jakub Holub BK Brandýs n.L. 15 1
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 1
Tadeáš Felix Fučík SK Žabovřesky 15 1
Václav Marcelly BA Tygři Louny 15 1
Jan Čech Slavoj Litoměřice 14 1
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 15 1
Jáchym Doležal Sokol Vyšehrad 14 1
David Reisinger USK Praha 14 1
Marek Lihan Jiskra Kyjov 14 1
Tomáš Cicvárek Tygři Brno 15 1
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Jakub Řeha Snakes Ostrava 14 1
Jakub Jenčík BA Nymburk 15 1
Jáchym Hodboď Tygři Praha 15 1
Martin Kamler BC Nový Jičín 15 1
Václav Gola BC Nový Jičín 15 1
Jakub Jordán Tygři Brno 15 1
Ondřej Charvát BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Vojtěch Veselý Snakes Ostrava 15 1
Adam Pázler BA Sparta 15 1
Štěpán Kraus BA Sparta 15 1
Tomáš Bublík STRABAG Zlín 15 1
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 14 1
Václav Nosek Sokol Pražský 14 1
Martin Sztolarik Basketpoint F-M 14 1
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 15 1
Petr Vondráček BA Tygři Louny 14 1
Vít Bukovjan BA Sparta 15 1
Jan Broda SKUP-BCM Olomouc 14 1
Prokop Přibyl USK Praha 15 1
Jan Delevič Sokol Pražský 15 1
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 15 1
David Šťastný STRABAG Zlín 15 1
František Burian Snakes Ostrava 15 1
Metoděj Pazdera SKUP-BCM Olomouc 14 1
Tomáš Novák Válečníci Děčín 15 1
Nikolas Nezdařil BA Nymburk 15 1
Jakub Pešek Válečníci Děčín 15 1
Matěj Střelba Tygři Praha 15 1
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 14 1
Lukáš Slezák NH Ostrava 15 1
Matěj Mišejko Válečníci Děčín 15 1
Tomáš Flaks SKUP-BCM Olomouc 15 1
Patrik Hampl BA Sparta 15 1
Lukáš Žůrek STRABAG Zlín 14 1
Marek Chaloupka BK Kladno 15 1
Roman Střela Tygři Praha 15 1
David Polcar BA Tygři Louny 15 1
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 15 1
Vilém Suchan Královští Sokoli 15 1
David Morávek SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Jan Kopunec Sokol Písek 15 1
Dominik Miklas Sokol Písek 15 1
Alexander Hess Sokol Písek 15 1
Alexey Lysov BA Sparta 15 1
Šimon Němec SKUP-BCM Olomouc 15 1
Vojtěch Pokorný TJ Sokol Kbely 15 1
Šimon Mayer SLUNETA Ústí n.L. 14 1
Tim Vallet Sokol Písek 15 1
Jakub Čech SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Šimon Brzák BK Brandýs n.L. 15 1
Filip Jordanov NH Ostrava 15 1
Matěj Severa SLUNETA Ústí n.L. 14 1
Matyáš Demeter Basketpoint F-M 15 1
Jan Nádherný Basketpoint F-M 14 1
Adam Hezina BK Pelhřimov 15 1
Jáchym Peniaštek Sokol Písek 15 1
Petr Myslivec Sokol Písek 15 1
Viktor Novák NH Ostrava 14 1
Marek Houška Válečníci Děčín 13 1
Richard Novák NH Ostrava 14 1
Matyáš Vítek Snakes Ostrava 15 1
František Němec USK Praha 15 1
Adam Hypl Basketpoint F-M 14 1
Richard Štefek Snakes Ostrava 14 1
Ludvík Skočdopole BK Kladno 15 1
Daniel Stefanov Snakes Ostrava 15 1
Adam Vecheta Královští Sokoli 15 1
Matěj Soušek Sokol Písek 14 1
Oliver Celerin Snakes Ostrava 15 1
Daniel Prchal NH Ostrava 14 1
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 15 1
Marek Filipský Snakes Ostrava 15 1
Adam Žvak Snakes Ostrava 14 1
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 14 1
Marko Duspara Snakes Ostrava 14 1
Štěpán Grygar Snakes Ostrava 15 1
Antonín Švejnoha TJ Sokol Kbely 14 1
Adam Krstevski USK Praha 15 1
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 14 1
Vilém Gabzdyl Snakes Ostrava 15 1
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 15 1
Kryštof Masopust Snakes Ostrava 15 1
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 15 1
Vojtěch Míka Basket Poděbrady 15 1
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 13 1
Pavel Bašta USK Praha 15 1
Antonín Panuška BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Lukáš Tichý NH Ostrava 14 1
David Lukeš BK Klatovy 15 1
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 15 1
Lukáš Pospíšil NH Ostrava 15 1
Ondřej Žila NH Ostrava 14 1
Dominik Majda Tygři Brno 15 1
Vojtěch Sedlák SKUP-BCM Olomouc 15 1
Adam Kněžour Královští Sokoli 15 1
Filip Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Daniel Novotný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Maxim Řádek SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Jan Sýtař USK Praha 15 1
Jan Mondschein USK Praha 15 1
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 14 1
Matyáš Zita Sokol Písek 15 1
Andrej Fecko BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n.L. 15 1
David Jílek SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Matěj Albrecht SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Martin Žák BK Kladno 15 1
Pavel Střížek SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Josef Holub SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Daniel Šnaur NH Ostrava 14 1
Oliver Zdobinský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
Michal Glac NH Ostrava 14 1
Václav Pastrňák NH Ostrava 15 1
Marco Kormanik NH Ostrava 15 1
Matěj Spáčil SKUP-BCM Olomouc 15 1
Ondřej Bílek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 14 1
Prokop Mach BK Jiskra Domažlice 15 1
Oliver Langer BK Pelhřimov 15 1
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 15 1
Matyáš Lauko BK Jiskra Domažlice 14 1
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 1
Vojtěch Sazama BK Klatovy 15 1
Jakub Ševčík USK Praha 15 1
Michal Herlík BK Jiskra Domažlice 15 1
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1
Jan Ille BK Pelhřimov 14 1
Šimon Skopal Snakes Ostrava 15 1
Richard Dobeš NH Ostrava 15 1
Isa Halilaj Slavoj Litoměřice 15 1
Nikos Koulisianis BASKET Brno 15 1
Lukáš Horák STRABAG Zlín 15 1
Ondřej Bartoška TJ Sokol Kbely 15 1
Štěpán Kučera BK Pelhřimov 14 1
Martin Procházka BA Sparta 14 1
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 15 1
Václav Cápek BASKET Brno 15 1
Patrik Wanke SLUNETA Ústí n.L. 14 1
Ondřej Seibert NH Ostrava 15 1
Filip Hubka Válečníci Děčín 15 1
Martin Kučírek Válečníci Děčín 15 1
Marek Zelenka Sokol Písek 15 1
Marek Reichl Sokol Písek 15 1
Marek Lopata Sokol Písek 15 1
Adam Křesina Sokol Písek 15 1
Matěj Abraham SLUNETA Ústí n.L. 15 1
6 Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 1
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 15 1
Jakub Skála BA Lynx Liberec 14 1
Patrik Janda SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 14 1
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 15 1
Jakub Škvára Jiskra Kyjov 15 1
Martin Chaloupka BASKET Brno 15 1
Petr Vicher SLUNETA Ústí n.L. 15 1
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 15 1
Tomáš Hyka Válečníci Děčín 15 1
26 Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 1
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 15 1
Nikola Nevrlý SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jáchym Zadražil USK Praha 15 1
Marek Novák BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1
28 Miroslav Beneda SŠB Pardubice 14 1
22 Filip Adamec SŠB Pardubice 15 1
Jakub Pleva Basketpoint F-M 14 1
Patrik Verdan BK Jiskra Domažlice 15 1
Václav Antl BA Sparta 15 1
Ondřej Čihánek Basketpoint F-M 14 1
Filip Čejka Basketpoint F-M 14 1
Vojtěch Kárník Basketpoint F-M 14 1
Jan Benko BK Kladno 15 1
Filip Toušek BA Sparta 15 1
Ondřej Štěpnička BA Sparta 15 1
Lukáš Neduchal SKUP-BCM Olomouc 14 1
Jaroslav Honner STRABAG Zlín 15 1
Radek Chaloupka USK Praha 13 1
Ondřej Finklár Válečníci Děčín 15 1
Petr Turin BASKET Brno 14 1
Václav Truhlář Sokol Vyšehrad 14 1
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 14 1
Štěpán Lička BC Nový Jičín 13 1
Jáchym Jakeš SKUP-BCM Olomouc 14 1
Michal Slobodník BC Nový Jičín 15 1
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1
David Kroutil Válečníci Děčín 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře