Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BK Kladno
TJ Sokol Kbely
28. 9. 2022
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Bakajsa
Pavel Matys
61
80
13
17
28
31
36
55
Review
Skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2022
13:30
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Jan Musil
38
81
17
23
20
40
29
64
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2022
16:00
SH BK Klatovy Jakub Hejduk
František Syrovátka
79
59
15
18
46
26
62
42
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Pražský
BA Sparta
4. 10. 2022
18:45
Sokol pražský Jonáš Kavan
Michal Bakajsa
104
81
33
17
56
40
82
71
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
17. 9. 2022
15:00
Sportovní hala Sokol Pavel Matys
Fedor Lysov
52
108
8
17
17
61
33
80
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
17. 9. 2022
15:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Jeřáb
Jan Hošek
67
117
12
35
40
64
59
78
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
BK Kladno
17. 9. 2022
15:30
SH BK Klatovy Jakub Petrák
Ondřej Josefus
145
27
38
4
77
13
117
18
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
17. 9. 2022
17:00
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Miloslav Jon
100
48
24
4
50
18
72
32
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
18. 9. 2022
09:00
SH BK Klatovy Jakub Petrák
Ondřej Josefus
96
34
25
7
44
14
73
28
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Jiskra Domažlice
BK Kladno
18. 9. 2022
09:00
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Miloslav Jon
132
15
32
2
66
7
93
11
Review
Skupina A 3. kolo 9
Sokol Písek Sršni
BA Sparta
18. 9. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Pavel Matys
Fedor Lysov
64
83
11
21
33
41
49
55
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
18. 9. 2022
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Petr Skořepa
60
101
14
31
30
51
47
79
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA Sparta
TJ Sokol Kbely
1. 10. 2022
11:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Filip Hackl
122
37
48
12
71
22
96
29
Review
Skupina A 4. kolo 15
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
1. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Michal Pivovarský
68
74
15
14
35
32
48
48
62
62
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
1. 10. 2022
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
127
51
36
17
65
28
101
38
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Pražský
BK Kladno
1. 10. 2022
17:15
Sokol pražský Martin Svoboda
Dominik Barták
158
28
39
7
69
7
114
23
Review
Skupina A 5. kolo 19
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
2. 10. 2022
09:30
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Michal Pivovarský
88
49
16
13
38
19
72
29
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
2. 10. 2022
12:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Pavel Podhůrský
57
64
10
17
24
32
40
50
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA Sparta
BK Kladno
2. 10. 2022
13:00
Hala Kuncova Michal Bakajsa
Filip Hackl
139
18
44
6
71
10
117
16
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
2. 10. 2022
14:15
Sokol pražský Petr Znamínko
Dominik Barták
116
34
40
12
78
19
98
25
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala 0
20
*
Review
Skupina A 6. kolo 24
TJ Sokol Kbely
BK Lokomotiva Plzeň
15. 10. 2022
12:00
ZŠ Albrechtická Filip Hackl
Jan Hejnic
38
101
12
22
20
43
27
73
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Kladno
Sokol Písek Sršni
15. 10. 2022
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Karel Křenek
Miloš Nesvadba
40
108
5
22
13
48
23
80
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
Sokol Pražský
15. 10. 2022
16:00
SH BK Klatovy Jan Musil
Michal Mainuš
54
93
8
30
24
50
42
75
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BA Sparta
16. 10. 2022
10:00
SH BK Klatovy Jan Musil
Michal Mainuš
63
91
12
37
30
55
53
73
Review
Skupina A 7. kolo 28
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2022
12:00
ZŠ Albrechtická Filip Hackl
Jan Hejnic
66
74
20
15
29
30
44
46
57
57
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Kladno
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2022
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
Rozálie Hacklová
32
162
10
41
17
89
21
114
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
Sokol Pražský
2. 12. 2022
17:30
Městská sportovní hala Jan Karásek
Lubomír Porvich
37
132
12
34
16
69
26
108
Review
Skupina A 8. kolo 32
BA Sparta
Sokol Pražský
17. 11. 2022
11:30
Hala Kuncova Jakub Petrák
Ondřej Koc
61
98
11
26
21
51
32
78
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
17. 11. 2022
13:00
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Peterková
Jan Musil
84
64
23
15
49
32
66
54
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
17. 11. 2022
14:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
46
115
16
28
35
57
40
88
Review
Skupina A 8. kolo 31
TJ Sokol Kbely
BK Kladno
17. 11. 2022
17:00
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Jan Hejnic
93
50
20
14
46
26
68
40
Review
Skupina A 9. kolo 33
BA Sparta
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2022
13:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Miloslav Jon
96
42
25
11
43
17
73
34
Review
Skupina A 9. kolo 35
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
5. 11. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
44
133
8
31
18
64
26
104
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Kladno
BK Jiskra Domažlice
5. 11. 2022
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jaroslav Poživil
Tomáš Roubiček
60
90
8
21
28
41
42
63
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2022
17:15
Sokol pražský Jonáš Kavan
Dennis Billík
65
71
19
13
29
39
51
51
Review
Skupina A 10. kolo 40
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
6. 11. 2022
09:20
ZŠ Albrechtická Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
87
55
24
9
46
34
69
51
Review
Skupina A 10. kolo 38
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2022
11:00
Hala Kuncova Michal Bakajsa
Michal Horník
80
86
22
21
45
44
58
63
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2022
12:00
Sokol pražský Jonáš Kavan
Dennis Billík
65
61
10
14
35
28
48
44
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Kladno
BK Klatovy
6. 11. 2022
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Blahout
Jan Musil
19
168
0
36
8
72
11
120
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Kladno
BA Sparta
19. 11. 2022
12:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
26
167
5
55
16
94
23
131
Review
Skupina A 11. kolo 41
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
19. 11. 2022
15:00
ZŠ Albrechtická Matěj Barták
Jakub Petrák
46
131
12
26
25
56
40
96
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
19. 11. 2022
15:30
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Michal Bakajsa
48
90
18
11
22
32
28
60
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
19. 11. 2022
16:00
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Štěpán Beran
48
111
16
34
25
55
38
77
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
20. 11. 2022
09:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Michal Bakajsa
72
74
20
22
42
47
60
58
Review
Skupina A 12. kolo 46
TJ Sokol Kbely
BA Sparta
20. 11. 2022
09:20
ZŠ Albrechtická Matěj Barták
Jakub Petrák
68
108
21
27
32
53
50
81
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2022
09:30
Městská sportovní hala Jakub Hejduk
Štěpán Beran
71
92
20
21
45
54
62
67
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Kladno
Sokol Pražský
20. 11. 2022
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
26
138
3
35
9
60
18
96
Review
Skupina A 13. kolo 49
BA Sparta
BK Klatovy
3. 12. 2022
11:30
Hala Kuncova Michal Bakajsa
Martin Koudela
89
61
26
14
46
28
74
53
Review
Skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kladno
3. 12. 2022
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Ondřej Josefus
157
15
46
2
89
4
119
7
Review
Skupina A 13. kolo 52
Sokol Písek Sršni
TJ Sokol Kbely
3. 12. 2022
14:30
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Diana Kratochvílová
121
44
33
6
63
23
90
25
Review
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Pražský
BK Jiskra Domažlice
3. 12. 2022
17:00
Sokol pražský René Klapetek
Jan Neubauer
145
45
36
13
65
26
104
36
Review
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Pražský
BK Klatovy
4. 12. 2022
10:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Radomír Kohout
88
68
27
18
48
43
70
55
Review
Skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kbely
4. 12. 2022
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Ondřej Josefus
105
42
32
16
57
25
77
31
Review
Skupina A 14. kolo 55
Sokol Písek Sršni
BK Kladno
4. 12. 2022
11:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Antonín Ďurana
103
39
25
6
51
18
81
29
Review
Skupina A 14. kolo 54
BA Sparta
BK Jiskra Domažlice
4. 12. 2022
13:00
Hala Kuncova Michal Bakajsa
Martin Koudela
112
35
35
6
60
16
90
23
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Patrik Wanke SLUNETA Ústí n.L. 15 29 1.0 23.8 7.0 1.9 4.0/5.6 72.2 2.9
Martin Procházka BA Sparta 15 26 1.0 25.3 9.3 1.1 3.3/4.5 72.6 1.3
Jan Nádherný Basketpoint F-M 15 26 1.0 24.7 8.2 1.2 4.7/6.7 70.5 1.8
Josef Šlof BK Klatovy 15 25 1.0 24.5 8.6 1.7 2.4/3.7 63.4 2.0
Lukáš Poulíček Tygři Praha 15 30 1.0 19.7 7.9 0.3 3.0/4.9 61.2 1.9
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 15 27 1.0 20.9 7.1 1.0 3.9/6.9 56.1 2.3
Safet Muhič Sokol Pražský 15 31 1.0 16.9 5.3 1.2 2.7/4.6 58.5 2.4
Kryštof Davídek BA Nymburk 15 24 1.0 20.8 7.4 1.0 2.9/4.0 71.9 1.3
Serhii Sasov STRABAG Zlín 15 23 1.0 21.6 8.1 0.4 4.1/6.5 63.3 2.0
Filip Hemerka BVK Holice 14 28 1.0 17.5 5.6 0.9 3.5/5.3 66.4 1.0
Petr Vondráček BA Tygři Louny 15 24 1.0 20.2 4.0 3.0 3.0/4.6 66.4 2.0
Jiří Radouš SK Žabovřesky 15 25 1.0 19.2 7.3 0.3 3.7/6.0 60.9 2.0
Václav Nosek Sokol Pražský 15 18 1.0 25.3 9.0 1.7 2.3/4.8 48.3 2.0
Jan Kodyš BK Klatovy 15 25 1.0 18.2 8.2 0.2 1.4/3.6 40.0 3.0
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 14 24 1.0 18.2 6.9 1.0 1.6/2.8 57.6 0.8
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 14 21 1.0 20.8 8.9 0.0 2.9/7.3 39.2 1.7
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 15 27 1.0 16.0 5.9 0.7 2.2/3.6 60.8 1.6
David Holubec BK Brandýs n.L. 15 26 1.0 16.3 6.1 0.3 3.3/5.4 61.0 2.2
Josef Kolářík Sokol Písek 15 24 1.0 17.5 5.8 1.5 1.7/2.8 58.8 2.3
Jaroslav Suk Sokol Písek 15 25 1.0 16.6 6.1 1.0 1.4/2.7 53.7 2.3
Jaroslav Dostál BA Sparta 15 23 1.0 18.0 6.8 0.9 1.7/2.8 58.5 1.2
Petr Turin BASKET Brno 15 23 1.0 17.7 7.0 0.4 2.3/3.7 61.6 1.7
Antonín Hanzlíček Lokomotiva Plzeň 15 27 1.0 15.0 5.9 0.6 1.4/3.1 47.0 2.9
Filip Forró Válečníci Děčín 15 31 1.0 12.8 5.1 0.3 1.9/3.3 56.3 2.7
Jan Kopecký Válečníci Děčín 13 31 1.0 12.7 4.1 0.7 2.4/5.1 47.5 2.7
Lukáš Bílek Vlci Žďár 15 22 1.0 17.6 6.7 0.7 2.2/4.3 51.6 2.9
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 15 26 1.0 14.9 6.8 0.0 1.4/2.9 47.4 1.3
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 15 27 1.0 14.3 4.7 1.0 1.9/3.2 59.8 2.6
Václav Wiesner SLUNETA Ústí n.L. 15 29 1.0 13.1 5.6 0.0 1.9/3.7 50.0 2.9
Pavel Krčmář Vlci Žďár 15 23 1.0 16.5 5.8 0.3 4.2/7.7 54.5 2.8
7 Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 26 1.0 14.5 5.3 0.7 1.9/2.5 76.9 1.3
6 Vojtěch Hamáček Královští Sokoli 15 27 1.0 13.8 5.3 0.4 2.0/3.1 63.5 1.6
18 Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 14.8 5.8 0.2 2.8/4.0 68.3 2.7
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 15 28 1.0 13.3 6.0 0.1 0.9/2.9 32.1 1.8
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 15 24 1.0 15.3 5.6 0.5 2.5/3.9 62.8 2.8
Michal Hamtil BA Nymburk 15 29 1.0 12.5 5.5 0.1 1.3/2.2 60.0 2.5
Robin Salva BK Opava 15 22 1.0 16.5 6.5 0.0 3.4/5.5 61.2 2.8
Martin Bodlák BK Brandýs n.L. 15 26 1.0 13.9 3.5 1.5 2.2/3.1 71.3 1.9
9 Jan Havelka BK Pelhřimov 15 24 1.0 15.0 6.0 0.3 2.2/4.7 46.4 2.0
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 15 21 1.0 17.1 6.1 0.4 3.8/6.1 61.2 1.9
31 Štěpán Kučera BK Pelhřimov 15 26 1.0 13.7 4.6 0.8 1.9/3.7 51.6 2.0
Samuel Nohel Tygři Brno 15 21 1.0 16.7 6.8 0.2 2.6/4.1 64.0 1.2
22 Ondřej Skákal Královští Sokoli 15 26 1.0 13.4 6.1 0.0 1.2/2.8 42.5 1.4
Richard Novák NH Ostrava 15 22 1.0 15.8 6.0 0.6 1.9/3.5 53.2 2.1
Jakub Skála BA Lynx Liberec 15 27 1.0 12.9 2.8 1.9 1.7/2.3 71.4 1.8
10 Ondřej Kos BK Pelhřimov 15 23 1.0 15.1 5.4 0.5 2.8/5.1 54.2 2.0
Marek Sojka BA Nymburk 15 29 1.0 11.9 4.9 0.0 2.1/4.2 48.8 1.8
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 15 20 1.0 17.2 7.2 0.1 2.7/5.3 50.0 1.8
Ondřej Hartman BA Lynx Liberec 15 23 1.0 15.0 6.6 0.2 1.1/2.9 37.9 3.0
Tomáš Rybařík Sokol Písek 15 24 1.0 14.1 4.2 1.6 1.0/1.8 0.0* 2.5
Patrik Újezdský BA Nymburk 15 30 1.0 11.2 4.4 0.5 1.0/2.0 0.0* 2.3
Jakub Medveď USK Praha 15 27 1.0 12.1 4.4 0.7 1.3/2.1 59.6 1.3
Adam Hypl Basketpoint F-M 15 25 1.0 13.0 4.0 0.6 3.1/5.5 56.2 2.2
Ondřej Picka SŠB Pardubice 15 26 1.0 12.4 5.2 0.2 1.3/2.7 50.7 3.0
Richard Štefek Snakes Ostrava 15 24 1.0 13.4 3.9 1.2 2.0/3.3 58.8 2.4
Daniel Večeřa BK Ústí nad Orlicí 15 28 1.0 11.5 4.2 0.6 1.2/2.6 45.8 2.0
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 14 25 1.0 12.7 4.0 0.9 2.0/4.4 44.5 2.0
Marek Lihan Jiskra Kyjov 15 22 1.0 14.1 4.7 0.6 3.0/5.2 57.0 3.2
Lukáš Tichý NH Ostrava 15 27 1.0 11.4 5.1 0.0 1.1/2.3 49.2 3.3
Jan Bělohradský Tygři Praha 15 31 1.0 10.0 4.3 0.2 1.0/2.3 41.7 2.5
Daniel Prchal NH Ostrava 15 28 1.0 11.0 4.4 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.6
Ondřej Čihánek Basketpoint F-M 15 24 1.0 12.8 4.8 0.8 1.0/1.8 0.0* 1.9
Jiří Nejezchleba BA Sparta 15 19 1.0 15.9 6.5 0.1 2.8/5.2 53.5 2.2
Teodor Kačírek Sokol Písek 14 24 1.0 12.4 3.0 1.5 1.7/2.3 74.5 2.0
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 15 28 1.0 10.6 4.7 0.2 0.8/2.3 33.3 2.8
Lukáš Močárko BA Lynx Liberec 15 27 1.0 11.0 3.9 0.6 1.4/3.6 38.8 2.0
Marek Dvořák Tygři Brno 15 29 1.0 10.2 4.0 0.3 1.2/2.4 52.2 1.0
Lukáš Podrazil Tygři Praha 15 29 1.0 10.2 4.6 0.0 1.1/2.1 50.8 1.2
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 15 18 1.0 16.3 5.7 0.5 3.4/6.3 54.0 3.6
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 15 25 1.0 11.6 4.0 0.7 1.6/3.0 52.0 2.8
39 Tomáš Weniger Královští Sokoli 15 27 1.0 10.8 4.3 0.1 1.9/3.7 50.0 1.2
Filip Koval Slavoj Litoměřice 15 24 1.0 12.1 4.9 0.1 2.1/4.9 42.7 2.5
Matěj Severa SLUNETA Ústí n.L. 15 29 1.0 9.9 4.2 0.0 1.4/2.6 56.8 2.7
Alexandr Krob NH Ostrava 15 24 1.0 12.0 5.0 0.5 0.7/1.5 0.0* 2.9
Kryštof Brezík Sokol Pražský 15 15 1.0 19.1 5.2 2.0 2.7/4.1 65.6 1.7
Filip Tobiáš BA Nymburk 15 30 1.0 9.5 3.2 0.5 1.6/2.8 56.0 1.5
Adam Pulkrábek BASKET Brno 15 26 1.0 10.9 3.0 1.2 1.2/2.0 61.5 2.7
Tobiáš Trávník Jiskra Kyjov 15 24 1.0 11.6 3.6 0.7 2.3/3.8 58.7 2.7
David Kozel Lokomotiva Plzeň 15 26 1.0 10.7 3.5 1.2 0.3/0.4 0.0* 1.7
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 15 25 1.0 11.1 4.4 0.1 1.8/3.4 54.8 2.7
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 15 21 1.0 13.2 6.1 0.1 0.7/2.2 32.6 1.7
Lukáš Motlík Lokomotiva Plzeň 15 23 1.0 12.0 3.9 0.7 2.3/5.0 46.5 2.0
Šimon Netolický Válečníci Děčín 15 31 1.0 8.7 3.4 0.1 1.7/3.2 53.5 2.5
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí 15 23 1.0 11.7 2.8 1.7 0.8/1.2 0.0* 2.2
Marek Houška Válečníci Děčín 14 22 1.0 12.2 4.0 1.0 1.1/2.1 51.1 2.5
Vojtěch Malík NH Ostrava 14 25 1.0 10.7 4.4 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.0
Jan Barčák BK Opava 15 20 1.0 13.2 4.3 0.7 2.7/4.0 68.4 2.6
20 David Libánský BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 29 1.0 9.0 3.7 0.3 0.8/2.2 35.4 3.1
Marek Kovář SK Žabovřesky 15 25 1.0 10.4 3.0 0.9 1.8/3.4 51.8 1.4
Jiří Vyškovský BCM Orli Prostějov 15 24 1.0 10.9 3.5 0.7 1.7/3.4 49.4 2.7
Filip Čejka Basketpoint F-M 15 25 1.0 10.4 3.4 0.4 2.3/4.0 58.0 2.0
Marek Očadlík Sokol Pražský 15 26 1.0 9.9 4.3 0.0 1.2/2.7 46.4 2.6
Tomáš Navrátil Jiskra Kyjov 15 24 1.0 10.7 3.9 0.3 2.2/3.5 62.7 1.0
27 Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 15 22 1.0 11.5 4.1 0.7 1.2/2.3 54.0 1.6
Viktor Novák NH Ostrava 15 17 1.0 14.7 6.1 0.5 1.0/1.6 0.0* 1.4
Vojtěch Gronský BK Opava 14 16 1.0 15.4 4.8 1.2 2.2/4.1 53.0 2.4
Jonáš Houser Válečníci Děčín 14 27 1.0 9.0 3.5 0.3 1.2/2.4 50.0 2.3
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 15 19 1.0 12.8 5.0 0.5 1.3/3.5 36.4 2.7
Lukáš Veselský BK Klatovy 15 21 1.0 11.4 5.1 0.1 1.0/3.0 31.3 1.9
Martin Doubek Sokol Písek 14 20 1.0 11.9 5.0 0.2 1.3/2.3 56.5 1.9
Jan Kučera BK Brandýs n.L. 14 28 1.0 8.5 2.1 1.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Ondřej Vaník Lokomotiva Plzeň 15 25 1.0 9.5 4.0 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.1
Radek Chaloupka USK Praha 14 22 1.0 10.7 2.9 1.4 0.9/1.1 0.0* 1.1
Jan Škařupa BC Nový Jičín 15 20 1.0 11.8 5.1 0.0 1.6/2.9 54.4 1.7
Michal Halamíček BC Nový Jičín 14 19 1.0 12.3 3.9 1.0 1.4/2.8 50.0 3.1
Vít Pokorný BVK Holice 14 28 1.0 8.3 3.5 0.1 0.9/2.9 32.1 1.1
Filip Mašek Tygři Brno 14 26 1.0 8.9 2.6 0.5 2.1/3.2 64.3 1.3
Martin Sztolarik Basketpoint F-M 15 24 1.0 9.6 1.3 2.2 0.3/0.7 0.0* 2.9
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 15 26 1.0 8.8 2.7 0.5 1.9/2.9 66.7 2.3
Filip Bartoš Sokol Pražský 15 29 1.0 7.9 3.0 0.4 0.7/1.2 0.0* 2.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 14 15 1.0 15.2 5.9 0.3 2.5/4.5 56.7 2.7
Šimon Ostrý BA Lynx Liberec 15 22 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/2.5 30.4 1.7
Šimon Melichar BASKET Brno 15 23 1.0 9.8 3.5 0.5 1.2/3.4 34.2 2.7
Martin Mráz Lokomotiva Plzeň 15 28 1.0 8.0 3.7 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.6
Vincent Krátký Sokol Pražský 15 22 1.0 10.1 4.5 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.9
Šimon Pučelík BA Sparta 15 22 1.0 10.1 3.7 0.2 2.2/5.1 43.4 3.0
Lukáš Houda BA Lynx Liberec 15 27 1.0 8.3 3.3 0.2 1.0/2.7 36.5 3.2
Jakub Řeha Snakes Ostrava 15 24 1.0 9.3 2.3 1.2 1.2/1.9 0.0* 2.9
David Sirotek BASKET Brno 15 21 1.0 10.5 3.8 0.6 1.0/1.7 0.0* 2.7
Filip Šnejdar BK Klatovy 14 21 1.0 10.5 3.8 0.6 1.3/3.1 41.5 1.2
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 15 23 1.0 9.5 2.6 0.7 2.3/4.9 47.3 2.9
Petr Dopita Sokol Pražský 15 29 1.0 7.6 3.0 0.3 0.7/1.6 0.0* 2.3
Jiří Motl BVK Holice 14 28 1.0 7.7 3.1 0.3 0.6/1.8 0.0* 2.6
Marek Sekáč BA Tygři Louny 15 14 1.0 15.4 6.4 0.1 2.4/5.8 40.7 1.5
13 Dan Holický Královští Sokoli 15 26 1.0 8.3 3.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 15 24 1.0 9.0 3.3 0.3 1.6/3.8 42.9 3.0
Ondřej Kubík BK Brandýs n.L. 14 26 1.0 8.3 2.0 0.5 2.9/4.4 65.8 1.0
Vojta Šidlák Tygři Brno 14 26 1.0 8.2 3.4 0.0 1.3/2.6 50.0 1.8
Petr Vaverka BK Brandýs n.L. 15 28 1.0 7.5 2.9 0.3 1.0/2.0 50.0 1.8
David Reisinger USK Praha 15 18 1.0 11.6 5.0 0.2 0.9/2.8 33.3 2.5
12 Matyáš Janovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 10.0 4.0 0.2 1.5/3.2 46.3 2.6
Jaroslav Melka BK Klatovy 15 21 1.0 9.8 4.0 0.1 1.6/2.7 58.9 2.0
František Kinský BK Klatovy 14 25 1.0 8.0 3.2 0.2 1.0/2.0 0.0* 1.9
Tomáš Pospíšil BA Tygři Louny 15 20 1.0 9.9 3.4 0.7 1.1/2.1 52.4 2.5
Lukáš Žůrek STRABAG Zlín 15 23 1.0 8.6 3.2 0.1 1.9/4.3 43.4 2.7
Martin Šimko Tygři Brno 14 19 1.0 10.2 4.2 0.1 1.6/2.7 60.8 2.6
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 15 15 1.0 12.9 6.0 0.0 0.9/2.9 31.8 3.6
Matěj Šaradín SKUP-BCM Olomouc 15 20 1.0 9.7 4.0 0.1 1.6/3.5 45.7 3.2
Štěpán Tůma Vlci Žďár 15 24 1.0 8.0 2.3 0.5 1.7/3.6 46.5 2.8
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 14 22 1.0 8.7 2.4 1.2 0.4/0.8 0.0* 1.3
Ivan Pashkov USK Praha 14 17 1.0 11.2 3.2 0.8 2.5/4.7 52.5 2.5
Pavel Hrdina TJ Sokol Kbely 15 25 1.0 7.4 3.1 0.0 1.0/2.8 35.2 2.3
Robin Kalousek BCM Orli Prostějov 15 15 1.0 12.2 3.6 1.1 1.6/2.1 77.4 2.8
Dominik Tuška BK Jiskra Domažlice 14 17 1.0 10.7 4.0 0.6 0.8/1.3 0.0* 1.5
Tomáš Hejtmánek BK Ústí nad Orlicí 14 26 1.0 6.9 2.5 0.3 1.2/3.3 34.5 1.7
35 Aleš Jancur Královští Sokoli 15 27 1.0 6.6 2.6 0.1 0.9/1.7 0.0* 2.2
Jan Nedorost Válečníci Děčín 15 31 1.0 5.6 2.0 0.1 1.2/2.9 41.1 2.0
Tomáš Paluda BASKET Brno 15 21 1.0 8.3 2.5 0.3 2.3/4.4 52.2 3.0
Jan Čech Slavoj Litoměřice 15 25 1.0 7.0 2.8 0.1 1.2/2.7 43.3 2.1
Matěj Buben Válečníci Děčín 14 27 1.0 6.5 2.4 0.3 0.9/1.6 0.0* 3.6
Vít Halenčák BA Lynx Liberec 14 24 1.0 7.3 3.0 0.0 1.2/3.4 35.8 2.7
Jakub Galko SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 9.2 3.4 0.1 2.2/4.3 50.6 3.2
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 15 20 1.0 8.6 3.8 0.1 0.9/2.1 41.5 2.7
10 Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 27 1.0 6.4 2.0 0.6 0.4/0.7 0.0* 2.0
Micah Anthony Perkins BK Opava 15 22 1.0 7.8 3.2 0.2 0.9/2.0 0.0* 2.4
Antonín Buráň STRABAG Zlín 15 23 1.0 7.4 3.1 0.0 1.0/2.9 36.4 2.8
Lukáš Hejduk BK Opava 14 14 1.0 12.1 4.5 0.5 1.6/3.9 40.7 1.9
Minh Thao Ha Sokol Písek 15 20 1.0 8.4 2.6 0.7 1.2/2.0 60.0 2.2
Marek Hranoš Snakes Ostrava 14 22 1.0 7.6 2.7 0.0 2.1/3.5 61.0 1.1
Alois Kudrlička Lokomotiva Plzeň 15 24 1.0 7.0 2.3 0.7 0.5/1.4 0.0* 2.0
Nathan Daniel Messele BA Sparta 15 22 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Lukáš Cupák SK Žabovřesky 15 21 1.0 7.9 2.6 0.4 1.6/2.8 55.9 2.1
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 14 19 1.0 8.7 2.8 0.6 1.4/3.0 45.6 1.7
Sean Klégr Tygři Praha 15 31 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.6
Matěj Rosecký Vlci Žďár 14 19 1.0 8.7 3.2 0.4 1.3/2.4 52.2 2.7
Michal Blabolil BK Kladno 14 18 1.0 9.1 3.1 0.7 0.8/2.0 38.9 1.8
Filip Hrdlovič BA Tygři Louny 14 21 1.0 7.7 3.3 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.2
Adam Žvak Snakes Ostrava 15 24 1.0 6.6 2.6 0.1 1.2/2.5 48.3 1.9
17 Štěpán Valenta BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 6.5 2.3 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.0
Marko Duspara Snakes Ostrava 15 25 1.0 6.3 2.2 0.3 1.0/1.7 0.0* 2.2
2 Vojtěch Urbánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 26 1.0 6.0 1.8 0.7 0.5/0.8 0.0* 1.5
Frederik Kutty BK Opava 15 22 1.0 7.0 3.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.2
Daniel Havránek BA Tygři Louny 15 25 1.0 6.2 1.8 0.5 1.1/2.0 54.0 2.9
Lukáš Vrána Vlci Žďár 15 24 1.0 6.3 2.3 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.5
Danail Tsvetanov Tygři Praha 15 29 1.0 5.2 1.8 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.7
Adam Gomboš BA Sparta 14 20 1.0 7.5 2.9 0.3 1.1/1.5 0.0* 1.7
Nikola Nevrlý SKUP-BCM Olomouc 15 15 1.0 9.9 3.7 0.3 1.7/3.8 43.9 2.3
Martin Pylypiv STRABAG Zlín 15 22 1.0 6.6 2.5 0.1 1.1/2.7 42.4 2.8
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 14 19 1.0 7.6 1.9 0.7 1.7/2.8 59.3 2.3
Daniel Kopecký USK Praha 15 27 1.0 5.3 1.8 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.8
Matěj Richter BK Brandýs n.L. 15 27 1.0 5.3 2.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.1
Vladimír Krýsl SLUNETA Ústí n.L. 15 16 1.0 8.8 2.6 0.8 1.2/1.9 0.0* 2.6
Jan Ille BK Pelhřimov 15 22 1.0 6.3 2.0 0.4 1.0/2.0 50.0 2.8
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 14 22 1.0 6.3 2.0 0.2 1.7/2.8 61.3 0.5
Radim Hušák Sokol Pražský 15 20 1.0 6.9 1.8 0.6 1.5/2.1 69.0 1.6
Daniel Vocásek Basket Poděbrady 15 8 1.0 17.1 5.6 0.3 5.1/6.6 77.4 3.8
Jiří Mikeš BA Nymburk 15 27 1.0 5.0 1.9 0.1 1.0/1.9 0.0* 0.9
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 14 17 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/1.1 0.0* 0.9
Lukáš Altman BK Opava 15 21 1.0 6.3 2.5 0.0 1.1/4.0 27.7 1.7
Bernard Kavka BK Klatovy 15 20 1.0 6.6 2.9 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.3
Jiří Máčala STRABAG Zlín 15 24 1.0 5.4 1.0 0.9 0.9/2.3 38.2 2.8
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 15 5 1.0 25.8 8.6 1.8 3.2/4.8 66.7 1.4
Daniel Šnaur NH Ostrava 15 17 1.0 7.4 2.8 0.5 0.4/0.9 0.0* 2.4
David Řezníček BK Kladno 14 17 1.0 7.4 3.1 0.1 1.0/2.2 45.9 1.1
Marek Mališ NH Ostrava 15 27 1.0 4.6 1.9 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.4
František Voda TJ Sokol Kbely 14 24 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.2 38.5 2.4
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 15 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/2.0 0.0* 2.0
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 14 31 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.6
Šimon Mayer SLUNETA Ústí n.L. 15 29 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.5
Martin Šolc BK Brandýs n.L. 15 23 1.0 5.3 2.0 0.3 0.6/0.7 0.0* 2.3
Štěpán Přibyl SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 5.5 2.0 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.6
Michal Glac NH Ostrava 15 21 1.0 5.7 2.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Patrik Hauser BA Nymburk 15 21 1.0 5.7 2.2 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.0
Viktor Šilhan Tygři Brno 15 27 1.0 4.3 1.5 0.1 0.9/2.0 0.0* 1.2
Marek Haboň TJ Sokol Kbely 15 19 1.0 6.1 2.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.7
Jakub Mlynář USK Praha 15 24 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.9
Přemysl Čeněk Kadlec BCM Orli Prostějov 15 17 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 3.6
Dominik Hodek BK Ústí nad Orlicí 13 17 1.0 6.7 1.8 0.9 0.4/1.0 0.0* 1.3
Václav Štuksa Lokomotiva Plzeň 15 24 1.0 4.7 2.0 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Matěj Hendrych BA Nymburk 15 22 1.0 5.1 1.8 0.2 1.0/1.4 0.0* 1.1
Adam Dřímal USK Praha 14 13 1.0 8.6 3.3 0.2 1.5/2.8 54.1 2.6
Filip Zámostný USK Praha 15 18 1.0 6.2 2.6 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.6
Matěj Mršťák BC Nový Jičín 14 10 1.0 11.2 4.4 0.4 1.2/2.2 54.5 1.4
Adam Lang BK Kladno 14 14 1.0 8.0 3.1 0.2 1.2/3.4 35.4 1.6
Matyáš Havelka Vlci Žďár 15 19 1.0 5.9 2.1 0.2 1.2/2.6 44.9 2.6
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 14 16 1.0 6.9 2.8 0.1 0.9/1.8 0.0* 2.1
13 Štěpán Příhůnek BK Pelhřimov 15 23 1.0 4.7 1.4 0.5 0.3/0.7 0.0* 2.6
Přemysl El Karib BK Kladno 14 17 1.0 6.4 2.2 0.2 1.3/3.1 42.3 1.8
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 15 21 1.0 5.1 1.8 0.2 0.9/2.1 42.2 2.9
Marek Petlan USK Praha 15 27 1.0 3.9 1.2 0.1 1.1/2.4 46.9 1.6
Vojtěch Musil Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 5.9 2.6 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.1
Štěpán Dočekal Vlci Žďár 15 12 1.0 8.8 3.7 0.1 1.2/2.0 58.3 1.5
Matěj Krátký Tygři Praha 14 15 1.0 6.9 2.3 0.3 1.3/2.3 54.3 1.7
Adam Havlík BK Jiskra Domažlice 14 15 1.0 6.9 1.5 1.0 0.9/2.3 38.2 1.8
Tomáš Valeš BK Kladno 15 24 1.0 4.2 1.4 0.4 0.3/0.8 0.0* 0.5
8 Oliver Zdobinský BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 6.3 1.7 0.9 0.3/0.5 0.0* 0.9
Prokop Ulč USK Praha 15 24 1.0 4.2 1.7 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.4
Matěj Pokorný BK Ústí nad Orlicí 15 26 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.0
Michal Klička Lokomotiva Plzeň 15 23 1.0 4.3 1.7 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.0
Štěpán Wolf SŠB Pardubice 14 16 1.0 6.3 2.6 0.1 0.6/2.1 30.3 0.8
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 14 14 1.0 7.1 2.4 0.6 0.7/2.1 33.3 1.9
Matyáš Vaněček BA Sparta 15 13 1.0 7.7 3.4 0.2 0.5/1.5 0.0* 0.9
Jan Vedral BK Brandýs n.L. 14 25 1.0 4.0 0.6 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 14 23 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.1
Ondřej Shejbal BK Ústí nad Orlicí 15 27 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.9
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 14 20 1.0 4.9 1.5 0.3 1.1/1.7 0.0* 1.2
Jindřich Mittner BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 4.4 2.0 0.0 0.5/1.7 0.0* 2.5
Jakub Ducheček BVK Holice 15 26 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/1.3 0.0* 1.0
Ondřej Voříšek Sokol Písek 15 15 1.0 6.3 2.6 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.4
Max Vedral Jižní Supi 15 14 1.0 6.7 2.7 0.1 1.1/2.2 48.4 2.7
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Vyšehrad 14 15 1.0 6.3 1.9 0.4 1.2/2.5 47.4 3.3
11 Patrik Deutsch Královští Sokoli 15 26 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.8
František Ondřich Sokol Vyšehrad 15 14 1.0 6.6 2.4 0.4 0.7/1.7 0.0* 3.1
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberec 15 27 1.0 3.4 0.9 0.4 0.5/0.7 0.0* 2.0
David Chaloupka SŠB Pardubice 15 18 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/2.2 30.8 2.3
Jakub Iltis Jižní Supi 15 14 1.0 6.4 1.9 0.4 1.3/2.2 58.1 1.4
Lukáš Paskovský Basket Poděbrady 15 7 1.0 12.9 5.0 0.0 2.9/5.6 51.3 1.9
Kryštof Kotáb BK Klatovy 14 22 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.7
David Leopold Basket Poděbrady 15 10 1.0 8.8 3.2 0.4 1.2/3.0 40.0 2.6
Adam Syrový BK Brandýs n.L. 15 27 1.0 3.3 1.0 0.2 0.7/1.9 0.0* 1.9
Jakub Chaloupka USK Praha 14 11 1.0 7.9 2.5 0.7 0.8/1.7 0.0* 1.1
Jakub Eimann BA Tygři Louny 15 12 1.0 7.3 3.1 0.0 1.1/2.5 43.3 1.2
Jakub Moravčík BASKET Brno 15 23 1.0 3.8 1.6 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.9
Oliver Böjtös BK Kladno 15 20 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/1.2 0.0* 2.8
Marek Leznar SK Žabovřesky 15 17 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.9
Daniel Mrázek Tygři Brno 15 26 1.0 3.3 1.1 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.4
8 Kryštof Němeček Královští Sokoli 15 23 1.0 3.7 1.7 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.1
Ondřej Nikodým BA Nymburk 15 16 1.0 5.3 1.4 0.5 0.9/1.6 0.0* 1.6
Mykola Kashpirovskyi Sokol Vyšehrad 14 15 1.0 5.6 1.9 0.5 0.3/1.7 0.0* 3.0
David Svoboda BA Sparta 15 12 1.0 7.0 1.0 1.3 1.0/1.3 0.0* 2.4
Vojtěch Grubba Slavoj Litoměřice 15 22 1.0 3.8 1.2 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.8
Arnošt Pech SŠB Pardubice 15 20 1.0 4.2 1.4 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Petr Hasman Slavoj Litoměřice 15 24 1.0 3.4 0.7 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.5
Patrik Fišer BASKET Brno 14 25 1.0 3.3 0.8 0.4 0.6/0.8 0.0* 2.5
Michal Novák BK Kladno 15 23 1.0 3.5 1.1 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.4
6 Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 14 1.0 5.7 1.7 0.6 0.6/1.3 0.0* 2.3
Matěj Sklenařík USK Praha 14 15 1.0 5.3 1.7 0.3 1.1/3.0 35.6 1.4
Ondřej Žila NH Ostrava 15 13 1.0 6.0 2.2 0.1 1.3/2.2 58.6 3.3
David Sláma Vlci Žďár 15 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/2.0 35.0 1.9
František Zikmund Lokomotiva Plzeň 15 21 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.3
Jan Beníšek Sokol Písek 14 13 1.0 5.9 1.7 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.1
Šimon Klouček BA Nymburk 15 17 1.0 4.5 1.5 0.4 0.4/0.7 0.0* 0.5
Lukáš Prouza BK Brandýs n.L. 14 19 1.0 4.0 1.6 0.1 0.6/1.6 0.0* 0.7
Daniel Kormaník BC Nový Jičín 14 6 1.0 12.7 4.8 0.3 2.0/3.8 52.2 2.0
Kryštof Pyš BC Nový Jičín 14 12 1.0 6.3 1.1 1.0 1.2/2.6 45.2 2.2
Vojtěch Pokorný BVK Holice 14 26 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
61 Prokop Krejzlík BK Pelhřimov 15 20 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
Samuel Slavětínský Tygři Praha 14 28 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.9
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 15 27 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.8
Viktor Vážan USK Praha 15 21 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.5
Kryštof Ondrůšek SŠB Pardubice 15 14 1.0 5.1 2.0 0.1 0.6/2.2 29.0 3.4
9 David Svatoš Královští Sokoli 15 27 1.0 2.6 1.0 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Matěj Horák BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.6
Šimon Matoušek Sokol Vyšehrad 15 11 1.0 6.4 2.6 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
Filip Kašík Sokol Písek 13 10 1.0 6.9 2.8 0.1 1.0/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 14 20 1.0 3.4 1.3 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.4
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.5
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 14 11 1.0 6.1 2.5 0.2 0.5/2.0 22.7 2.3
Jáchym Jakeš SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 4.8 2.2 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.9
František Hladík Sokol Písek 15 15 1.0 4.5 1.7 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.7
Josef Böhm Tygři Brno 15 25 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 3.1 1.1 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.0
Daniel Poláček BA Nymburk 14 15 1.0 4.4 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.7
Martin Kuffner Lokomotiva Plzeň 15 16 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.4
Viktor Bilič Válečníci Děčín 15 29 1.0 2.2 0.9 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Filip Navrátil Sokol Vyšehrad 15 8 1.0 8.1 3.8 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.0
Martin Max Dzivjak Slavoj Litoměřice 15 20 1.0 3.2 0.9 0.4 0.3/1.2 0.0* 0.9
Jonáš Kubricht BA Tygři Louny 14 20 1.0 3.2 0.9 0.3 0.7/2.2 31.8 1.4
Tadeáš Urbánek SKUP-BCM Olomouc 15 18 1.0 3.4 1.2 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.2
Jakub Chrz Sokol Písek 15 9 1.0 6.9 2.4 0.4 0.7/1.1 0.0* 1.3
25 Jakub Fučík BK Pelhřimov 15 18 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.7
Ondřej Čihák SŠB Pardubice 15 20 1.0 3.1 1.2 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.9
Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 14 25 1.0 2.4 0.7 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.5
Petr Šebek SK Žabovřesky 15 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.7 0.0* 2.2
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 14 16 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Pavel Procházka TJ Sokol Kbely 15 24 1.0 2.5 1.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.0
Dominik Haller Vlci Žďár 14 17 1.0 3.5 0.5 0.8 0.2/0.6 0.0* 1.0
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 15 18 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jan Straka BASKET Brno 14 20 1.0 3.0 1.1 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
David Němec BCM Orli Prostějov 15 16 1.0 3.6 1.1 0.1 1.1/2.8 40.9 2.0
Alfréd Štrupl BA Sparta 15 26 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Matouš Knotek Jižní Supi 15 12 1.0 4.8 2.0 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.5
Daniel Starý BA Tygři Louny 15 20 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.2
Vincent Fryc BA Sparta 15 27 1.0 2.1 0.5 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.3
78 Petr Dytrych Královští Sokoli 15 18 1.0 3.1 1.1 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.5
Jáchym Libich Válečníci Děčín 13 25 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.0
Ondřej Kubík Jiskra Kyjov 15 4 1.0 14.0 4.3 1.5 1.0/3.5 28.6 3.3
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 16 1.0 3.4 1.2 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.2
Hubert Menšík Tygři Brno 15 25 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.4
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 14 12 1.0 4.6 1.6 0.2 0.9/2.3 40.7 1.0
Sebastian Hynčica Snakes Ostrava 15 14 1.0 3.9 1.8 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.5
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 14 26 1.0 2.1 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.8
Lukáš Kobr BK Kladno 15 13 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/2.3 33.3 1.2
Miroslav Beneda SŠB Pardubice 15 12 1.0 4.3 1.7 0.1 0.7/1.9 0.0* 2.8
15 Michal Pitrák BK Pelhřimov 15 17 1.0 2.9 1.0 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.8
Matyáš Kopečný Jižní Supi 14 6 1.0 8.3 3.2 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
Tobiáš Benda Basket Poděbrady 13 6 1.0 8.2 2.2 1.0 0.8/1.7 0.0* 1.5
Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 13 22 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.0
Vojtěch Hajda BC Nový Jičín 14 13 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.9
Aleš Dlouhý Jižní Supi 14 6 1.0 8.2 2.8 0.5 1.0/1.8 0.0* 0.5
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 14 18 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.9 0.0* 0.2
Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 14 22 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Jáchym Rataj TJ Sokol Kbely 15 17 1.0 2.8 1.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
0 David Šimon BK Pelhřimov 15 14 1.0 3.4 1.5 0.1 0.2/0.9 0.0* 2.6
Jiří Dvořák BK Kladno 14 18 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.1
Jáchym Doležal Sokol Vyšehrad 15 20 1.0 2.4 0.7 0.3 0.2/1.1 0.0* 3.5
Matyáš Šperl Sokol Pražský 15 20 1.0 2.3 0.9 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.8
Pavel Žeravský STRABAG Zlín 15 22 1.0 2.1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Matěj Soušek Sokol Písek 15 9 1.0 5.1 1.2 0.7 0.7/1.4 0.0* 2.1
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 14 18 1.0 2.5 1.1 0.1 0.1/0.7 0.0* 2.1
Lukáš Gregor Sokol Pražský 15 24 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.7
Jáchym Jabůrek Jižní Supi 15 12 1.0 3.7 1.1 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.7
12 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 15 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.5
Viktor Kolacki BK Klatovy 15 20 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.4
Michal Valečko BCM Orli Prostějov 15 18 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Jan Ludva BC Nový Jičín 15 14 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.9
Patrik Huvar BC Nový Jičín 14 10 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.6
Yaroslav Ivanov