Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 19073
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
17. 9. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 1. kolo 19074
BK Krnov
TJ Šumperk
17. 9. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 1. kolo 19075
TJ Sokol Karviná
TBS Přerov
17. 9. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 1. kolo 19076
BK Snakes Ostrava B
Basket Valmez
17. 9. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 2. kolo 19077
BK Opava B
TJ Šumperk
18. 9. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 2. kolo 19078
TJ Sokol Karviná
Basket Valmez
18. 9. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 2. kolo 19079
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
18. 9. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 3. kolo 19080
TBS Přerov
Basket Valmez
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 19081
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
1. 10. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 3. kolo 19082
STRABAG Zlín
BK Krnov
1. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 3. kolo 19083
BC Nový Jičín
BK Opava B
1. 10. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 4. kolo 19084
TJ Šumperk
BK Snakes Ostrava B
2. 10. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 4. kolo 19085
STRABAG Zlín
BK Opava B
2. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 4. kolo 19086
BC Nový Jičín
BK Krnov
2. 10. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 5. kolo 19087
BK Krnov
BK Opava B
15. 10. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 5. kolo 19088
TJ Sokol Karviná
STRABAG Zlín
15. 10. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 5. kolo 19089
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
15. 10. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 5. kolo 19090
TBS Přerov
TJ Šumperk
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 19091
TJ Sokol Karviná
BC Nový Jičín
16. 10. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 6. kolo 19092
BK Snakes Ostrava B
STRABAG Zlín
16. 10. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 6. kolo 19093
Basket Valmez
TJ Šumperk
16. 10. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 7. kolo 19094
STRABAG Zlín
TBS Přerov
5. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 7. kolo 19095
BC Nový Jičín
Basket Valmez
5. 11. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 7. kolo 19096
BK Krnov
TJ Sokol Karviná
5. 11. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 7. kolo 19097
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
5. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 8. kolo 19098
STRABAG Zlín
Basket Valmez
6. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 8. kolo 19099
BC Nový Jičín
TBS Přerov
6. 11. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 8. kolo 19100
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
6. 11. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 8. kolo 19101
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
6. 11. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 9. kolo 19102
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Ostrava B
19. 11. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 9. kolo 19103
TBS Přerov
BK Krnov
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 9. kolo 19104
Basket Valmez
BK Opava B
19. 11. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 9. kolo 19105
TJ Šumperk
STRABAG Zlín
19. 11. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 10. kolo 19106
TBS Přerov
BK Opava B
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 10. kolo 19107
Basket Valmez
BK Krnov
20. 11. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 10. kolo 19108
TJ Šumperk
BC Nový Jičín
20. 11. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 11. kolo 19109
TJ Šumperk
BK Opava B
3. 12. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 11. kolo 19110
Basket Valmez
TJ Sokol Karviná
3. 12. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 11. kolo 19111
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 12. kolo 19112
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
4. 12. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 12. kolo 19113
TJ Šumperk
BK Krnov
4. 12. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 12. kolo 19114
TBS Přerov
TJ Sokol Karviná
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 12. kolo 19115
Basket Valmez
BK Snakes Ostrava B
4. 12. 2022
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 13. kolo 19116
BK Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
14. 1. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 13. kolo 19117
BK Opava B
STRABAG Zlín
14. 1. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 13. kolo 19118
BK Krnov
BC Nový Jičín
14. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 14. kolo 19119
Basket Valmez
TBS Přerov
15. 1. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 14. kolo 19120
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
15. 1. 2023
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 14. kolo 19121
BK Krnov
STRABAG Zlín
15. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 14. kolo 19122
BK Opava B
BC Nový Jičín
15. 1. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 15. kolo 19123
BC Nový Jičín
TJ Sokol Karviná
28. 1. 2023
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 15. kolo 19124
STRABAG Zlín
BK Snakes Ostrava B
28. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 15. kolo 19125
TJ Šumperk
Basket Valmez
28. 1. 2023
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 16. kolo 19126
BK Opava B
BK Krnov
29. 1. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 16. kolo 19127
STRABAG Zlín
TJ Sokol Karviná
29. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 16. kolo 19128
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
29. 1. 2023
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 16. kolo 19129
TJ Šumperk
TBS Přerov
29. 1. 2023
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina E 17. kolo 19130
Basket Valmez
STRABAG Zlín
18. 2. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 17. kolo 19131
TBS Přerov
BC Nový Jičín
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 17. kolo 19132
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 17. kolo 19133
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
18. 2. 2023
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 18. kolo 19134
TBS Přerov
STRABAG Zlín
19. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 18. kolo 19135
Basket Valmez
BC Nový Jičín
19. 2. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 18. kolo 19136
TJ Sokol Karviná
BK Krnov
19. 2. 2023
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Skupina E 18. kolo 19137
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
19. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 19. kolo 19138
BK Opava B
TBS Přerov
11. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 19. kolo 19139
BK Krnov
Basket Valmez
11. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 19. kolo 19140
BC Nový Jičín
TJ Šumperk
11. 3. 2023
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina E 20. kolo 19141
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
12. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 20. kolo 19142
BK Krnov
TBS Přerov
12. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 20. kolo 19143
BK Opava B
Basket Valmez
12. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 20. kolo 19144
STRABAG Zlín
TJ Šumperk
12. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Šumperk 0 0 0
2. BC Nový Jičín 0 0 0
3. Basket Valmez 0 0 0
4. STRABAG Zlín 0 0 0
5. Krnov 0 0 0
6. Sokol Karviná 0 0 0
7. Snakes Ostrava B 0 0 0
8. Opava B 0 0 0
9. Přerov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jan Haman Kanonýři Josefov 19 1
Tomáš Čajánek SŠB Pardubice 18 1
19 David Douša Sokol Žižkov 17 1
Tomáš Pivko BA Tygři Louny 19 1
Jan Fridrich Basket Valmez 19 1
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 1
Matyáš Dostalík SAM Brno 19 1
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 1
Ondřej Lenoch Přerov 18 1
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 1
Patrik Tichák Basket Kohouti 15 1
Filip Tichák Basket Kohouti 15 1
Lukáš Keřt STRABAG Zlín 17 1
Tomáš Kmoníček BŠ Tygři Praha C 16 1
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 1
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 16 1
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 1
Jiří Křička Kanonýři Josefov 19 1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1
Willi Horák Válečníci Děčín B 18 1
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 1
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 16 1
Pavel Šnajdr BŠ Tygři Praha C 16 1
Filip Long BK Mariánské Lázně 19 1
Ondřej Loun Válečníci Děčín B 19 1
František Pudich BC Nový Jičín 16 1
Václav Borský STRABAG Zlín 16 1
Michal Vosáhlo Královští Sokoli 18 1
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 1
Lukáš Pater KRN 17 1
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 1
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 18 1
Michal Sikora BA LYNX Liberec 16 1
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 16 1
Kryštof Spáčil SK Žabovřesky 17 1
Petr Lehocký BC Benešov 19 1
Filip Morong Sokol Nová Paka 19 1
Vítek Bis TJ Znojmo 19 1
Ondřej Řánek BK Sokolov 17 1
Jakub Drulák KRN 16 1
Jan Grunt BA Tygři Louny 17 1
Jan Hurdálek Sokol Žižkov 16 1
Jan Svojanovský BK Sokolov 16 1
Jan Grigor KRN 18 1
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 1
Radek Miľo BC Nový Jičín 19 1
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 1
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 1
Matěj Adámek BC Kolín 16 1
Adam Jenka Přerov 17 1
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1
Michal Báča BA LYNX Liberec 17 1
29 Karel Vlášek AŠ Mladá Boleslav 17 1
Patrik Hoffman BC Kolín 18 1
Martin Zedníček SK Žabovřesky 16 1
Jan Jelínek SAM Brno 20 1
Adam Vrabec BK Sokolov 17 1
Marek Čižmář Basket Valmez 18 1
Adam Krátký SK Žabovřesky 18 1
Tomáš Pacák BA LYNX Liberec 18 1
David Hiller Basketbal TJ Svitavy 17 1
Jiří Černoch BC Nový Jičín 18 1
Tadeáš Vacula KRN 17 1
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov 17 1
Martin Plešinger BA Tygři Louny 17 1
Lukáš Filipčuk BA Tygři Louny 18 1
Daniel Ransdorf BA Tygři Louny 16 1
Ludvík Kysela BA LYNX Liberec 16 1
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 1
Roberto Enriquez Sokol Žižkov 16 1
David Dostálek Basketbal TJ Svitavy 19 1
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 1
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 1
Šimon Brzák BC Kolín 15 1
Vít Frkal SAM Brno 18 1
Jakub Hanika SK Renocar Podolí 15 1
Jan Bubeníček Královští Sokoli 17 1
Filip Zhříval BC Kolín 17 1
Dominik Laszák BK Medvědi Tábor 18 1
Vojtěch Andrla BA LYNX Liberec 19 1
Adam Březina SAM Brno 16 1
Petr Kolář Válečníci Děčín B 17 1
Mikuláš Čank STRABAG Zlín 16 1
Eduard Martínek SK Renocar Podolí 17 1
Adam Vágner SK Renocar Podolí 17 1
Radek Spousta SK Renocar Podolí 16 1
David Cibulka SAM Brno 17 1
Jiří Wenda KRN 16 1
Ondřej Sabela SK Renocar Podolí 16 1
8 Artem Kartavtsev Sokol Žižkov 19 1
Vilém Novák KRN 17 1
Václav Gola BC Nový Jičín 15 1
Martin Suchánek BK Kladno 16 1
Milan Novotný BK Kladno 17 1
Filip Kvasnica SAM Brno 18 1
4 David Habrda Sokol Karviná 17 1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 1
Matěj Laušman BK Mariánské Lázně 19 1
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín B 17 1
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 1
Ondřej Vondrák KRN 17 1
Ivan Dvořák Válečníci Děčín B 16 1
Matěj Pokorný BC Benešov 19 1
Ondřej Polívka BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 1
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 1
Jáchym Ječmen KRN 17 1
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 17 1
Martin Fiala Kanonýři Josefov 19 1
Richard Polák Basket Kohouti 18 1
Petr Bukáček SK Žabovřesky 16 1
Filip Vopinka BA Tygři Louny 17 1
Matěj Hlavoň SK Žabovřesky 17 1
Simeon Trajkovski AŠ Mladá Boleslav 19 1
Gabriel Gombík SK Žabovřesky 18 1
24 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 1
Pavel Skřeček Přerov 17 1
Jindřich Mudra BŠ Tygři Praha C 16 1
František Holub Basket Kohouti 16 1
Matěj Pokorný SK Žabovřesky 17 1
Adam Jelínek SK Žabovřesky 18 1
Karel Ronovský SK Žabovřesky 18 1
6 Vojtěch Klusák Sokol Žižkov 17 1
Prokop Macků BŠ Tygři Praha C 16 1
Jakub Singer BK Kladno 16 1
Dominik Hrynčuk BA Tygři Louny 16 1
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 1
Marek Pospíchal BŠ Tygři Praha C 18 1
Adam Voráč STRABAG Zlín 18 1
Lukáš Jedlička SŠB Pardubice 16 1
David Beneš KRN 17 1
Marek Novotný SŠB Pardubice 18 1
31 Tomáš Tomka AŠ Mladá Boleslav 17 1
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 1
David Král AŠ Mladá Boleslav 16 1
Matouš Thienel Sokol Karviná 17 1
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 1
Matěj Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 17 1
Filip Hackl BK Kladno 19 1
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 1
Adam Žabokrtský SAM Brno 17 1
Marek Valenta Válečníci Děčín B 17 1
Martin Bobek Basket Kohouti 16 1
Filip Tichavský Přerov 16 1
Štěpán Markov Královští Sokoli 17 1
Adam Pistora BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 1
Ondřej Chovanec SK Žabovřesky 18 1
Matyáš Kubín Sokol Nová Paka 19 1
7 Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 18 1
Albert Štícha BC Kolín 17 1
Lukáš Jelínek Basket Kohouti 19 1
Radek Schuster BK Mariánské Lázně 18 1
Jakub Lohnický SAM Brno 16 1
Ondřej Hladík Válečníci Děčín B 17 1
Štěpán Kleiner Přerov 17 1
Simon Šerák TJ Znojmo 20 1
Samuel Laksa BA Tygři Louny 17 1
Jan Urban TJ Znojmo 18 1
Jakub Serra BA LYNX Liberec 19 1
Ivo Čikl BA LYNX Liberec 19 1
Jiří Král BC Nový Jičín 18 1
Alex Mašek BK Kladno 18 1
Šimon Servít TJ Znojmo 20 1
Tomáš Němeček Přerov 18 1
Jakub Sochor Přerov 17 1
Theodor Kuba Přerov 18 1
Šimon Urbášek SK Žabovřesky 18 1
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1
Jakub Jakus Sokol Karviná 17 1
Tomáš Holeš STRABAG Zlín 19 1
Andrej Carthen Samuels Přerov 18 1
Tomáš Jarolímek Sokol Nová Paka 16 1
16 Matěj Jeřáb Sokol Žižkov 19 1
Petr Oberreiter BA LYNX Liberec 17 1
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 17 1
Štěpán Krška BC Benešov 15 1
Karel Mora BK Mariánské Lázně 16 1
Jakub Martinec Sokol Nová Paka 15 1
Martin Froš Sokol Nová Paka 15 1
Jakub Vaňura BA LYNX Liberec 19 1
Petr Klajl BA LYNX Liberec 19 1
Matěj Heřt BA Tygři Louny 18 1
Alex kubáň Sokol Karviná 18 1
Musashi Matsui Sokol Žižkov 16 1
Robin Mádle SK Renocar Podolí 17 1
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 1
Martin Sládek ŠSK Slaný 17 1
David Zollpriester BA Tygři Louny 19 1
Jiří Koňařík Sokol Karviná 19 1
Tugsbayar Sugarsuren Basket Kohouti 19 1
Adam Ryba Královští Sokoli 18 1
Lukáš Horký Basket Kohouti 16 1
21 Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 1
Václav Steinbrücker BK Mariánské Lázně 17 1
Thanh Binh Pham Basket Kohouti 15 1
10 Jakub Toušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
Maxim Pilát Přerov 17 1
Tobiáš Navrátil Přerov 17 1
20 Jan Řeháček Sokol Žižkov 18 1
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 1
Jan Hřebeský TJ Znojmo 15 1
Daniel Brill BK Mariánské Lázně 16 1
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 1
Adam Syka BA LYNX Liberec 18 1
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 1
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 1
Jakub Müller Basket Kohouti 17 1
Jan Mičánek SK Žabovřesky 18 1
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 1
Martin Chumchal Basket Valmez 19 1
14 Matyáš Nowak Sokol Karviná 18 1
Adam Vychodil SK Žabovřesky 17 1
Jakub Malenovský Basket Valmez 18 1
Nikolas Míčka BA LYNX Liberec 19 1
Jakub Polášek Basket Valmez 18 1
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 17 1
Richard Sýkora SK Renocar Podolí 16 1
Daniel Plachý SK Renocar Podolí 18 1
Matěj Koberec Válečníci Děčín B 19 1
Jean Paul Prajka BK Sokolov 18 1
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 1
Matyáš Kurhajec SK Renocar Podolí 18 1
Martin Šťovíček SK Renocar Podolí 18 1
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 1
Matyáš Markl Kanonýři Josefov 16 1
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 1
8 Rostislav Motyka Sokol Karviná 19 1
Tobiáš Strýček BA LYNX Liberec 17 1
Colin Onyedikachi Okparaigwe Sokol Žižkov 16 1
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 1
Ryan El Bedoui BA LYNX Liberec 17 1
Vladimír Dušák BK Sokolov 18 1
František Pavlů BA LYNX Liberec 17 1
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1
Petr Bambuch Basket Valmez 19 1
Jáchym Písař TJ Znojmo 15 1
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1
Jakub Cvrkál Přerov 16 1
Šimon Rolník TJ Znojmo 14 1
Jiří Lamač BA LYNX Liberec 20 1
Max Jurčík SK Žabovřesky 16 1
David Theml SK Žabovřesky 16 1
Vladimír Knoflíček TJ Znojmo 16 1
Jiří Mewald SK Žabovřesky 19 1
Jakub Krpač BA LYNX Liberec 18 1
David Gerla Basket Valmez 18 1
12 Lukáš Sojka Sokol Karviná 19 1
11 Simeon Srejič Sokol Žižkov 19 1
Michael Petropulos KRN 18 1
Aleš Kysilka BC Kolín 17 1
Štěpán Drábek BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Daniel Brokl Basketbal TJ Svitavy 19 1
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 1
František Suchý TJ Znojmo 15 1
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1
Filip Hlaváč Basket Kohouti 19 1
Richard Zedek Basket Kohouti 15 1
Michal Dobrovolný SŠB Pardubice 18 1
Matěj Schwarz Válečníci Děčín B 17 1
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 17 1
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 1
Jan Šmíd Basket Kohouti 16 1
Samuel Jan Zelený SK Žabovřesky 19 1
Vítek Horák SŠB Pardubice 17 1
Patrik Fedoruc Válečníci Děčín B 19 1
Patrik Damborský Basket Kohouti 19 1
Jan Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 19 1
Matěj Kreutzer Basket Kohouti 17 1
Daniel Mrva SŠB Pardubice 18 1
Sainbold Lkhagvadivaa SK Žabovřesky 19 1
Ondřej Svojanovský Basketbal TJ Svitavy 19 1
16 Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov 18 1
Adam Stárek Válečníci Děčín B 19 1
Jakub Chadima Basketbal TJ Svitavy 19 1
Šimon Šesták SK Renocar Podolí 17 1
Oliver Provost Kanonýři Josefov 18 1
Adam Halda Basket Valmez 19 1
Danylo Sierov Sokol Žižkov 16 1
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 1
Petr Přibík BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Šimon Hudeček Přerov 16 1
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 1
Justin Funck BA Tygři Louny 19 1
Richard Fiala TJ Znojmo 19 1
Milan Hyka Válečníci Děčín B 18 1
Radim Paul Basket Valmez 19 1
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 1
Adam Fridrich BK Kladno 18 1
Martin Svoboda TJ Znojmo 18 1
Jiří Hauser BK Sokolov 17 1
88 Radek Churáček AŠ Mladá Boleslav 19 1
Matěj Jadrný SŠB Pardubice 16 1
Lukáš Kaupovský BK Kladno 17 1
Viktor Koňařík Přerov 16 1
Pavel Šrytr BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
24 Josef Michálek Sokol Žižkov 19 1
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Zdeněk Novák BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 1
Andrej Puš SAM Brno 17 1
Antonín Beran Královští Sokoli 19 1
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 1
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 1
Petr Pilař Kanonýři Josefov 16 1
David Hošek Kanonýři Josefov 19 1
Jindřich Hemelík Kanonýři Josefov 19 1
Marek Janda SK Renocar Podolí 19 1
Tomáš Heger BC Benešov 18 1
Petr Málek BC Benešov 18 1
6 Šimon Veselý Sokol Karviná 19 1
Aleš Abraham Válečníci Děčín B 19 1
Jan Hrdlička Královští Sokoli 17 1
Václav Fitz SK Renocar Podolí 17 1
Benjamin Křištof Basket Valmez 18 1
Tomáš Grünwald SAM Brno 19 1
Jakub Kříž SK Renocar Podolí 17 1
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 1
Ondřej Randa Královští Sokoli 18 1
David Mercl SK Renocar Podolí 18 1
Matěj Šipr SK Renocar Podolí 18 1
Zdeněk Klíma Válečníci Děčín B 19 1
Daniel Horák Válečníci Děčín B 18 1
David Suda Válečníci Děčín B 19 1
Michal Mityska Válečníci Děčín B 19 1
Matouš Mityska Válečníci Děčín B 19 1
David Dvořák Válečníci Děčín B 18 1
Šimon Průša Válečníci Děčín B 19 1
Filip Kočka Válečníci Děčín B 19 1
Lukáš Kukura BC Benešov 17 1
Ladislav Tryzna SŠB Pardubice 19 1
Daniel Tomek Sokol Karviná 19 1
Radim Brešťanský BK Sokolov 17 1
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 1
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 1
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 1
Šimon Kučera BC Kolín 17 1
Jakub Mršťák STRABAG Zlín 16 1
Jan Kratochvíl BK Sokolov 17 1
Petr Pojkar BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Matteo Barbieri SK Žabovřesky 18 1
Vojtěch Mikulecký BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Martin Kubánek BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
10 Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 19 1
Zdeněk Bobrovský SAM Brno 19 1
Filip Nevrlý SK Žabovřesky 17 1
Dominik Šenk SAM Brno 18 1
Radim Pavlík BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 1
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 1
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 1
David Vosyka BK Kladno 18 1
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 1
Michal Žák BK Kladno 18 1
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 1
Adam Drahanský SAM Brno 17 1
Petr Navrátil STRABAG Zlín 19 1
Jakub Macek STRABAG Zlín 19 1
Jakub Žák BK Kladno 18 1
Štěpán Čechovský Basket Kohouti 19 1
Nikolas Ospalý Basket Kohouti 19 1
Viktor Málik Basket Kohouti 18 1
Erik Svoboda Basket Kohouti 18 1
13 Dominik Tomek Sokol Karviná 19 1
11 Petr Belák Sokol Karviná 19 1
Filip Sýkora BC Kolín 16 1
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 1
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 1
Vojtěch Turek Sokol Nová Paka 18 1
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 1
Tomáš Lukšík SAM Brno 19 1
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 1
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 1
Jakub Daněk STRABAG Zlín 19 1
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 1
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 19 1
Adam Zajíček Kanonýři Josefov 16 1
Václav Opletal SAM Brno 19 1
Daniel Hodboď Válečníci Děčín B 20 1
Igor Janouch BK Medvědi Tábor 19 1
Milan Rýdl BC Benešov 19 1
Jáchym Cita Válečníci Děčín B 20 1
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Adam Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 1
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 19 1
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 19 1
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 18 1
Filip Rozsíval Kanonýři Josefov 19 1
Jan Zadražil Královští Sokoli 19 1
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 18 1
Václav Sedláček ŠSK Slaný 18 1
Jakub Král ŠSK Slaný 18 1
Jan Král Sokol Žižkov 18 1
Jan Roman Zaplatílek Kanonýři Josefov 19 1
Albert Palička KRN 18 1
Tomáš Candrák Královští Sokoli 19 1
Matěj Sádovský Královští Sokoli 19 1
Aleš Chlup Basket Kohouti 19 1
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 1
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 1
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 1
Adam Sedláček ŠSK Slaný 17 1
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 1
22 Jan Hendrych Sokol Žižkov 18 1
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 1
21 Filip Clowez Sokol Žižkov 18 1
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 18 1
Jan Hudlický BŠ Tygři Praha C 18 1
Ervín Gerö BC Nový Jičín 17 1
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 19 1
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 1
25 Vojtěch Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 1
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 1
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 1
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 16 1
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 1
Jan Beneš SK Renocar Podolí 18 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1
9 Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 18 1
Patrik Drahanský SAM Brno 18 1
Jan Vaník SKB Rokycany 19 1
11 Ondřej Večerka Sokol Žižkov 19 1
Adam Bareš BC Kolín 17 1
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 17 1
Martin Moravec BŠ Tygři Praha C 17 1
Adam Žiško BC Kolín 18 1
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 1
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 18 1
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 1
David Minh Nguyen Tien BK Sokolov 18 1
Dominik Mráz BK Medvědi Tábor 19 1
Zdenek Stříbný Sokol Karviná 16 1
Adam Hruška BC Kolín 16 1
Ivo Chytil STRABAG Zlín 19 1
Martin Kopřiva Přerov 17 1
Ondřej Volf SKB Rokycany 16 1
Petr Fiala SKB Rokycany 16 1
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 1
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 1
Vojtěch Marek BK Sokolov 17 1
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 1
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 16 1
Adam Kadeřábek Přerov 18 1
Jaroslav Tuček SKB Rokycany 19 1
Tobiáš Krampol SAM Brno 19 1
Michal Branda SŠB Pardubice 16 1
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 1
Dominik Kučera BA Tygři Louny 19 1
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 1
Vít Gerstenberger BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Lukáš Bouda BA Tygři Louny 16 1
Daniel Flemmer Válečníci Děčín B 17 1
Jan Brož Válečníci Děčín B 18 1
Viktor Rejthar Válečníci Děčín B 18 1
Filip Raymond Válečníci Děčín B 18 1
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín B 18 1
Karel Rajchl Válečníci Děčín B 17 1
Tadeáš Trbola Válečníci Děčín B 18 1
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 1
Václav Vlček Sokol Karviná 19 1
Marek Černý Válečníci Děčín B 17 1
David Peterka Basket Kohouti 17 1
Ondřej Gibala SKB Rokycany 18 1
Antonín Tišnovský Basket Kohouti 17 1
Ondřej Kocourek BA Tygři Louny 19 1
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 1
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 1
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 1
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 17 1
Josef Sýkora Válečníci Děčín B 18 1
Jakub Nový BK Kladno 18 1
Vít Drnec Basket Kohouti 17 1
Matěj Kulheim Basket Kohouti 16 1
12 Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov 18 1
Jan Grmolenský BC Kolín 18 1
Jáchym Povolný BC Benešov 19 1
Marek Kráčmera BŠ Tygři Praha C 17 1
Lukáš Sušila Sokol Karviná 17 1
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 1
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 18 1
Filip Labuta Válečníci Děčín B 19 1
Jan Bobok BC Benešov 19 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře