Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 19057
Kanonýři Josefov
BC Kolín
24. 9. 2022
09:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Jan Zima
49
101
11
26
23
52
38
83
Review
Skupina C 1. kolo 19001
BC Kolín
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
18. 9. 2022
09:00
SOU Spojů Kolín Petr Frána
Jáchym Povolný
49
66
20
10
28
31
40
47
Review
Skupina C 1. kolo 19004
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
17. 9. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Tomáš Brandejs
Petr Dočkal
51
84
15
21
27
41
43
63
Review
Skupina C 1. kolo 19002
AŠ Mladá Boleslav
BK Bizoni Náchod
17. 9. 2022
12:30
IX. základní škola Jan Machálek
Jiří Pavýza
92
32
28
10
59
18
77
24
Review
Skupina C 1. kolo 19003
BA LYNX Liberec
Královští Sokoli
17. 9. 2022
18:00
Sportovní hala Kort 63
80
14
21
34
39
44
69
Review
Skupina C 2. kolo 19008
BC Kolín
AŠ Mladá Boleslav
17. 12. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 2. kolo 19006
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
2. 10. 2022
09:00
Sportovní hala Třebeš Eliška Skoumalová
Jan Pačovský
55
56
11
15
19
33
40
39
Review
Skupina C 2. kolo 19007
BK Bizoni Náchod
BA LYNX Liberec
1. 10. 2022
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Radek Michlík
43
88
8
20
20
45
35
66
Review
Skupina C 2. kolo 19005
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Nová Paka
1. 10. 2022
10:30
SH Romana Šebrleho Tomáš Brandejs
Jan Zima
50
90
13
22
17
49
38
73
Review
Skupina C 2. kolo 19058
AŠ Mladá Boleslav
Kanonýři Josefov
8. 10. 2022
13:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Vávra
Jan Machálek
62
27
16
10
34
12
45
17
Review
Skupina C 3. kolo 19012
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli
15. 10. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Petr Dočkal
107
41
19
11
51
22
81
34
Review
Skupina C 3. kolo 19059
Kanonýři Josefov
BA LYNX Liberec
22. 10. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Marek Kohout
47
53
13
14
25
26
38
38
Review
Skupina C 3. kolo 19011
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
15. 10. 2022
13:00
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Adam Dvořák
67
56
21
15
34
28
51
39
Review
Skupina C 3. kolo 19009
AŠ Mladá Boleslav
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
12. 11. 2022
15:00
IX. základní škola Jan Machálek
Jiří Pavýza
79
39
21
13
38
16
62
31
Review
Skupina C 3. kolo 19010
BA LYNX Liberec
BC Kolín
15. 10. 2022
19:00
Sportovní hala Kort Vitaliy Shumskyy
Mykhaylo Shumskyy
63
60
20
18
32
36
44
51
Review
Skupina C 4. kolo 19014
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
5. 11. 2022
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Michal Bělka
Otto Jarolímek
52
100
11
32
24
55
39
76
Review
Skupina C 4. kolo 19013
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Královští Sokoli
5. 11. 2022
10:00
SH Romana Šebrleho Tomáš Polda
Jan Zima
85
38
16
4
39
17
60
23
Review
Skupina C 4. kolo 19060
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
12. 11. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Milan Jaroš
Adam Dvořák
59
66
15
14
30
32
43
51
Review
Skupina C 4. kolo 19015
BC Kolín
SŠB Pardubice
5. 11. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín Vojtěch Poláček
Jaroslav Janovský
56
59
7
16
21
28
37
48
Review
Skupina C 4. kolo 19016
AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
22. 11. 2022
18:45
Sportovní hala Ml. Boleslav Pavel Velda
Miloš Nesvadba
77
34
19
10
26
4
18
12
Review
Skupina C 5. kolo 19061
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
Skupina C 5. kolo 19019
Sokol Nová Paka
BC Kolín
15. 4. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 5. kolo 19020
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
19. 11. 2022
14:00
hala Sokol Hradec Králové Antonín Beran
95
56
23
12
51
22
72
42
Review
Skupina C 5. kolo 19018
SŠB Pardubice
AŠ Mladá Boleslav
19. 11. 2022
15:00
SH ZŠ Studánka Petr Fiedler
45
101
11
17
29
42
38
68
Review
Skupina C 5. kolo 19017
BA LYNX Liberec
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
19. 11. 2022
19:30
Sportovní hala Kort Michal Perlík
Tomáš Roubiček
67
41
19
10
39
16
53
28
Review
Skupina C 6. kolo 19062
Královští Sokoli
Kanonýři Josefov
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 6. kolo 19021
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Bizoni Náchod
3. 12. 2022
10:00
SH Romana Šebrleho Jaroslav Kolář
Marek Kohout
Preview
Skupina C 6. kolo 19022
BC Kolín
Královští Sokoli
3. 12. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 6. kolo 19023
AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
3. 12. 2022
14:00
IX. základní škola
Preview
Skupina C 6. kolo 19024
BA LYNX Liberec
SŠB Pardubice
3. 12. 2022
17:30
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina C 7. kolo 19063
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
21. 1. 2023
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 7. kolo 19025
SŠB Pardubice
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
14. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 7. kolo 19027
Královští Sokoli
AŠ Mladá Boleslav
14. 1. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 7. kolo 19028
BK Bizoni Náchod
BC Kolín
14. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Skupina C 7. kolo 19026
Sokol Nová Paka
BA LYNX Liberec
14. 1. 2023
14:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 8. kolo 19064
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Kanonýři Josefov
11. 2. 2023
-
SH Romana Šebrleho
Preview
Skupina C 8. kolo 19029
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BC Kolín
28. 1. 2023
-
SH Romana Šebrleho
Preview
Skupina C 8. kolo 19030
BK Bizoni Náchod
AŠ Mladá Boleslav
28. 1. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Skupina C 8. kolo 19031
Královští Sokoli
BA LYNX Liberec
28. 1. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 8. kolo 19032
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
28. 1. 2023
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 9. kolo 19065
BC Kolín
Kanonýři Josefov
4. 3. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 9. kolo 19034
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
18. 2. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 9. kolo 19035
BA LYNX Liberec
BK Bizoni Náchod
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina C 9. kolo 19036
AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 9. kolo 19033
Sokol Nová Paka
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
18. 2. 2023
13:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 10. kolo 19066
Kanonýři Josefov
AŠ Mladá Boleslav
18. 3. 2023
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 10. kolo 19037
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
AŠ Mladá Boleslav
11. 3. 2023
-
SH Romana Šebrleho
Preview
Skupina C 10. kolo 19038
BC Kolín
BA LYNX Liberec
11. 3. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 10. kolo 19039
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
11. 3. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Skupina C 10. kolo 19040
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 11. kolo 19043
SŠB Pardubice
BC Kolín
25. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 11. kolo 19044
BA LYNX Liberec
AŠ Mladá Boleslav
25. 3. 2023
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina C 11. kolo 19067
BA LYNX Liberec
Kanonýři Josefov
1. 4. 2023
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina C 11. kolo 19041
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
25. 3. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 11. kolo 19042
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
25. 3. 2023
13:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 12. kolo 19045
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BA LYNX Liberec
15. 4. 2023
-
SH Romana Šebrleho
Preview
Skupina C 12. kolo 19046
AŠ Mladá Boleslav
SŠB Pardubice
15. 4. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 12. kolo 19048
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
15. 4. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Skupina C 12. kolo 19068
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
22. 4. 2023
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 12. kolo 19047
BC Kolín
Sokol Nová Paka
19. 11. 2022
13:00
SOU Spojů Kolín Barbora Toboláková
Jaroslav Janovský
77
70
17
19
43
30
64
49
Review
Skupina C 13. kolo 19049
BK Bizoni Náchod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
29. 4. 2023
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Skupina C 13. kolo 19050
Královští Sokoli
BC Kolín
29. 4. 2023
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina C 13. kolo 19052
SŠB Pardubice
BA LYNX Liberec
29. 4. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 13. kolo 19051
Sokol Nová Paka
AŠ Mladá Boleslav
29. 4. 2023
14:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 13. kolo 19069
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
11. 12. 2022
14:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 14. kolo 19053
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
6. 5. 2023
-
SH Romana Šebrleho
Preview
Skupina C 14. kolo 19054
BA LYNX Liberec
Sokol Nová Paka
6. 5. 2023
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina C 14. kolo 19055
AŠ Mladá Boleslav
Královští Sokoli
6. 5. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 14. kolo 19056
BC Kolín
BK Bizoni Náchod
6. 5. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 14. kolo 19070
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
25. 2. 2023
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 15. kolo 19071
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
10. 9. 2022
10:15
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
Petr Dočkal
69
78
19
15
37
29
49
55
Review
Skupina C 16. kolo 19072
Kanonýři Josefov
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
17. 12. 2022
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 6 1.0 26.8 11.5 0.2 3.3/5.7 58.8 2.7
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 6 1.0 24.2 8.0 2.2 1.7/3.3 50.0 2.2
Adam Kadeřábek Přerov 18 8 1.0 18.0 5.3 1.8 2.3/3.6 62.1 2.8
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 17 7 1.0 19.3 6.3 0.7 4.6/6.3 72.7 1.6
Marek Bill Basket Valmez 18 8 1.0 16.8 6.9 0.1 2.6/3.4 77.8 3.9
Filip Tichavský Přerov 16 8 1.0 16.5 6.3 0.4 2.9/6.1 46.9 2.9
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 7 1.0 18.9 6.0 1.9 1.3/1.3 0.0* 1.4
Jan Podubecký BK Kladno 18 6 1.0 21.7 8.5 1.2 1.2/2.8 41.2 1.3
Michal Růžička BBK Blansko 15 8 1.0 15.9 6.1 1.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
Jan Harapát TJ Šumperk 17 7 1.0 17.0 4.9 1.4 3.0/5.4 55.3 1.4
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 8 1.0 14.9 3.3 2.5 0.9/2.3 38.9 1.9
Štěpán Grygar Basket Valmez 15 7 1.0 16.6 4.1 2.0 2.3/4.3 53.3 1.7
Lukáš Pater KRN 17 8 1.0 14.1 4.3 0.8 3.4/4.9 69.2 2.4
14 Petr Veselý BK Sokolov 16 6 1.0 18.7 3.5 3.2 2.2/3.2 68.4 3.8
Ondřej Ševčík BBK Blansko 18 8 1.0 13.8 4.8 0.8 2.0/4.5 44.4 2.0
František Burian Basket Valmez 15 8 1.0 13.8 3.4 2.0 1.0/2.3 44.4 1.5
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 5 1.0 21.6 8.6 0.8 2.0/3.6 55.6 1.2
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 6 1.0 17.5 6.5 0.0 4.5/7.5 60.0 2.2
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 21.0 8.0 0.2 4.4/6.0 73.3 2.0
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 15 6 1.0 17.2 3.0 3.5 0.7/2.2 30.8 1.0
38 Jakub Novotný BK Sokolov 17 7 1.0 14.7 5.7 0.6 1.6/2.1 73.3 2.0
Lukáš Mareš STRABAG Zlín 18 7 1.0 14.6 3.3 2.1 1.6/2.1 73.3 2.6
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 8 1.0 12.8 4.3 1.0 1.3/2.0 62.5 2.6
Bohdan Slawisch Královští Sokoli 17 5 1.0 19.8 8.8 0.2 1.6/4.8 33.3 0.6
Jakub Douda SKB Strakonice 17 4 1.0 24.5 9.5 0.8 3.3/6.3 52.0 3.5
Ondřej Volf SKB Rokycany 16 4 1.0 24.5 3.3 4.8 3.8/5.0 75.0 1.5
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 4 1.0 24.3 8.3 1.0 4.8/7.0 67.9 1.5
Lukáš Pucholt SKB Česká Třebová 18 8 1.0 12.1 2.5 2.1 0.8/1.6 0.0* 1.9
František Kolář TJ Thermia K. Vary 18 5 1.0 19.0 8.2 0.0 2.6/6.8 38.2 2.4
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 6 1.0 15.8 6.7 0.0 2.5/6.0 41.7 2.2
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 8 1.0 11.1 4.6 0.0 1.9/1.9 0.0* 2.8
Jan Hanzal BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 17.8 7.0 0.8 1.4/2.2 63.6 1.8
Jakub Vyplel STRABAG Zlín 17 5 1.0 17.2 5.8 1.2 2.0/6.4 31.3 2.8
Jan Grigor KRN 18 5 1.0 17.2 6.2 0.2 4.2/8.0 52.5 3.0
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 6 1.0 14.2 3.0 2.3 1.2/1.7 0.0* 1.0
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 6 1.0 13.8 4.7 1.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Kryštof Mrázek TJ Šumperk 17 8 1.0 10.3 3.5 0.0 3.3/6.3 52.0 2.5
Alex Mašek BK Kladno 18 6 1.0 13.5 5.8 0.0 1.8/3.7 50.0 1.7
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 4 1.0 20.0 7.3 1.5 1.0/1.5 0.0* 1.8
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 5 1.0 15.8 7.0 0.4 0.6/2.2 27.3 2.2
Adam Voráč STRABAG Zlín 18 8 1.0 9.8 3.9 0.0 2.0/3.4 59.3 1.4
Filip Klejch SKB Česká Třebová 18 8 1.0 9.5 3.4 0.5 1.3/2.9 43.5 1.6
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 5 1.0 15.2 6.2 0.2 2.2/3.4 64.7 3.6
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 4 1.0 19.0 5.5 1.5 3.5/5.3 66.7 2.3
Jakub Žák BK Kladno 18 6 1.0 12.3 2.8 1.7 1.7/2.7 62.5 3.2
Marek Bednář TJ Šumperk 17 8 1.0 9.1 3.6 0.0 1.9/3.9 48.4 3.4
Ondřej Beran Královští Sokoli 17 4 1.0 18.0 4.5 2.0 3.0/5.0 60.0 2.3
Jan Stuchlík SKB Strakonice 17 4 1.0 18.0 6.3 0.8 3.3/6.5 50.0 2.0
ST Matěj Šesták KRN 19 8 1.0 8.9 1.8 1.3 1.6/2.8 59.1 1.8
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 4 1.0 17.8 6.5 0.0 4.8/6.5 73.1 3.3
Martin Kopřiva Přerov 17 5 1.0 14.0 3.2 1.8 2.2/3.4 64.7 2.2
Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 5 1.0 13.8 5.8 0.2 1.6/4.6 34.8 1.0
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 17.3 6.0 1.0 2.3/2.8 81.8 0.0
Martin Friš SKB Česká Třebová 17 8 1.0 8.5 3.4 0.1 1.4/3.0 45.8 1.9
13 Ondřej Řánek BK Sokolov 17 6 1.0 11.3 4.2 0.3 2.0/4.3 46.2 1.8
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 16.8 7.5 0.0 1.8/7.0 25.0 2.8
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 5 1.0 13.4 6.4 0.0 0.6/1.8 0.0* 3.0
Daniel Fládr Opava B 18 6 1.0 11.2 2.8 1.2 2.0/2.2 92.3 0.7
Filip Maschke Opava B 19 4 1.0 16.3 4.0 2.8 0.0/0.5 0.0* 1.3
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/1.3 0.0* 1.8
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 18 7 1.0 9.1 2.1 1.1 1.4/3.9 37.0 2.3
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 5 1.0 12.8 3.4 1.4 1.8/2.2 81.8 1.2
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 6 1.0 10.3 3.2 0.7 2.0/3.7 54.5 2.3
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 5 1.0 12.2 4.6 0.0 3.0/6.2 48.4 1.4
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 17 5 1.0 12.2 3.6 0.8 2.6/4.6 56.5 1.4
Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 16 5 1.0 12.2 4.8 0.0 2.6/5.0 52.0 2.2
Petr Fiala SKB Rokycany 16 4 1.0 15.0 4.5 1.8 0.8/1.3 0.0* 1.8
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 5 1.0 12.0 2.4 2.0 1.2/1.2 0.0* 2.0
Ondřej Polák SŠB Pardubice 18 6 1.0 10.0 1.5 2.2 0.5/1.5 0.0* 2.5
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 12.0 2.4 1.4 3.0/4.8 62.5 1.4
Patrik Hoffman BC Kolín 18 5 1.0 11.8 1.8 2.2 1.6/2.6 61.5 1.8
Václav Bajtek KRN 16 8 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.5
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 14.5 2.5 3.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 17 6 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/5.0 43.3 2.7
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 4 1.0 14.5 4.8 1.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 8 1.0 7.1 1.3 1.1 1.3/1.5 0.0* 1.4
ST Boris Bobovník Přerov 19 8 1.0 7.1 2.8 0.3 0.9/2.3 38.9 2.4
Michal Žák BK Kladno 18 6 1.0 9.3 2.3 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.3
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 5 1.0 11.2 3.0 1.6 0.4/1.4 0.0* 1.2
Theodor Kuba Přerov 18 6 1.0 9.2 2.7 0.5 2.3/4.0 58.3 3.3
Martin Kučírek Válečníci Děčín B 15 3 1.0 18.3 3.0 3.0 3.3/3.7 90.9 2.3
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 3 1.0 18.0 5.7 1.7 1.7/3.0 55.6 1.0
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 5 1.0 10.8 3.2 0.6 2.6/3.6 72.2 1.4
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 13.5 4.8 1.0 1.0/3.3 30.8 1.3
Matyáš Kraut Sokol Žižkov 17 4 1.0 13.3 5.5 0.0 2.3/5.0 45.0 3.8
Ondřej Koupý BBK Blansko 16 8 1.0 6.6 2.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.6
Tomáš Bartoš BC Benešov 17 5 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/6.0 40.0 2.2
Štěpán Krška BC Benešov 15 4 1.0 13.0 5.0 0.5 1.5/3.5 42.9 1.5
Ondřej Vondrák KRN 17 8 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.4
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 17 4 1.0 13.0 5.3 0.5 1.0/1.5 0.0* 0.0
Kristián Kušnarev BŠ Tygři Praha C 16 4 1.0 12.8 3.3 1.8 1.0/2.5 40.0 0.0
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 5 1.0 10.2 3.6 0.6 1.2/2.2 54.5 2.6
Jan Grundza BA Tygři Louny 18 4 1.0 12.8 1.3 3.3 0.5/0.5 0.0* 0.5
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 17 5 1.0 10.2 3.4 0.6 1.6/3.6 44.4 1.8
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 4 1.0 12.8 4.0 1.5 0.3/1.5 0.0* 2.5
Šimon Kovář SKB Česká Třebová 16 8 1.0 6.3 1.9 0.4 1.4/2.5 55.0 2.1
Matyáš Pierník Opava B 17 6 1.0 8.2 2.3 0.5 2.0/3.5 57.1 2.2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín B 16 3 1.0 16.0 4.0 2.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 4 1.0 12.0 5.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.8
Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 8.0 3.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 12.0 3.5 1.3 1.3/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Trdlikát BK Bizoni Náchod 18 5 1.0 9.6 2.6 1.2 0.8/0.8 0.0* 2.0
Václav Borský STRABAG Zlín 16 5 1.0 9.4 2.8 1.0 0.8/2.2 36.4 2.4
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 18 5 1.0 9.4 3.2 0.6 1.2/3.4 35.3 2.8
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 6 1.0 7.7 2.2 0.7 1.3/2.8 47.1 2.3
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 2 1.0 22.5 6.0 2.5 3.0/8.5 35.3 2.0
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.6 38.5 1.6
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 4 1.0 11.0 3.3 1.3 0.8/1.8 0.0* 1.8
Ondřej Lenoch Přerov 18 8 1.0 5.5 1.8 0.1 1.6/2.5 65.0 2.5
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 4 1.0 11.0 3.3 0.8 2.3/2.3 100.0 1.8
Adam Jenka Přerov 17 7 1.0 6.3 2.4 0.4 0.1/1.6 0.0* 2.7
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 17 4 1.0 11.0 3.3 1.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Ondřej Finklár Válečníci Děčín B 15 5 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/2.0 70.0 0.8
Jáchym Šípek AŠ Mladá Boleslav 18 5 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 15 5 1.0 8.6 2.8 0.8 0.6/1.4 0.0* 1.2
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 3 1.0 14.3 6.0 0.0 2.3/4.0 58.3 0.0
Michal Žitňanský TJ Šumperk 15 4 1.0 10.5 2.8 0.8 2.8/6.3 44.0 3.8
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 6 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/0.8 0.0* 2.2
Vladislav Chod SKB Strakonice 17 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
4 Filip Bartoš BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 8.4 2.6 0.6 1.4/2.4 58.3 1.0
Jan Přecechtěl Opava B 16 4 1.0 10.5 3.8 0.8 0.8/1.0 0.0* 1.3
Jakub Singer BK Kladno 16 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.2 38.5 2.2
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 5 1.0 8.2 3.4 0.0 1.4/3.8 36.8 1.8
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 5 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.2 36.4 1.8
Jan Křesťan Opava B 17 4 1.0 10.0 2.3 1.5 1.0/2.3 44.4 2.5
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 4 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.8
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 5 1.0 8.0 3.2 0.2 1.0/2.4 41.7 1.8
ST Marek Vácha TJ Šumperk 19 7 1.0 5.7 1.6 0.6 0.9/1.6 0.0* 3.6
Vojtěch Bartoň TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 2 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/9.5 21.1 3.0
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov 18 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/2.5 30.0 1.8
František Harazin Opava B 15 4 1.0 9.8 3.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Král ŠSK Slaný 18 5 1.0 7.8 2.6 0.6 0.8/1.2 0.0* 1.0
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 5 1.0 7.8 2.8 0.6 0.4/0.6 0.0* 2.0
Michal Báča BA LYNX Liberec 17 5 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/3.2 18.8 3.8
Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 5 1.0 7.6 3.4 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.2
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 6 1.0 6.3 1.2 1.2 0.5/1.0 0.0* 0.7
Ondřej Hejduk Opava B 16 5 1.0 7.6 2.4 0.6 1.0/1.4 0.0* 2.0
Tomáš Růžička TJ Šumperk 16 7 1.0 5.3 1.4 0.6 0.7/2.0 35.7 3.3
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 5 1.0 7.4 1.0 1.8 0.0/0.0 0.0* 1.4
Václav Burian Basket Valmez 17 4 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/1.5 0.0* 3.0
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 16 4 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.5 42.9 2.3
Martin Suchánek BK Kladno 16 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/4.3 52.9 1.0
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 4 1.0 8.8 2.8 1.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Ondřej Slanina Opava B 17 3 1.0 11.7 4.0 0.7 1.7/2.7 62.5 1.7
40 Adam Vrabec BK Sokolov 17 5 1.0 7.0 0.8 1.6 0.6/0.8 0.0* 2.8
Adam Fridrich BK Kladno 18 5 1.0 7.0 1.6 1.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.2 54.5 0.6
Jakub Sedlák BBK Blansko 17 6 1.0 5.7 1.7 0.3 1.3/2.3 57.1 0.3
Štěpán Beran SKB Strakonice 17 4 1.0 8.5 1.3 1.8 0.8/1.0 0.0* 1.3
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 5 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 3.0
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 3 1.0 11.3 3.7 1.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
Ondřej Štěpán KRN 18 3 1.0 11.3 5.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.7
Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 17 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.8 41.2 2.5
Filip Hubka Válečníci Děčín B 15 5 1.0 6.6 1.6 1.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 5 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/4.2 23.8 2.8
Filip Klepek Opava B 18 7 1.0 4.7 1.7 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.1
24 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 2 1.0 16.0 5.0 0.5 4.5/7.0 64.3 0.0
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 5 1.0 6.4 2.8 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.4
Arsen Gevorkyan BC Kolín 16 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 18 5 1.0 6.4 2.0 0.6 0.6/3.0 20.0 3.2
Dominik Chimiák SŠB Pardubice 16 4 1.0 7.8 2.0 1.3 0.0/1.5 0.0* 2.3
Daniel Moll BBK Blansko 17 6 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.8
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 5 1.0 6.2 2.2 0.2 1.2/1.8 0.0* 1.8
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Adam Bareš BC Kolín 17 4 1.0 7.5 2.3 0.5 1.5/2.8 54.5 2.0
5 Jakub Matějíček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.4 33.3 3.2
Filip Zhříval BC Kolín 17 5 1.0 6.0 1.8 0.0 2.4/3.4 70.6 1.6
Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 16 8 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
0 Robert Malý BK Sokolov 17 6 1.0 4.8 1.3 0.5 0.7/1.3 0.0* 1.8
Oliver Provost Kanonýři Josefov 18 5 1.0 5.8 1.0 1.0 0.8/1.6 0.0* 2.0
Adam Matuška Sokol Žižkov 17 4 1.0 7.3 2.8 0.0 1.8/3.3 53.8 4.0
Matěj Kramoliš Opava B 17 1 1.0 29.0 10.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 1 1.0 28.0 10.0 1.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Filip Kašpar SKB Strakonice 18 4 1.0 7.0 1.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Zbyněk Ježek BBK Blansko 18 6 1.0 4.7 1.3 0.0 2.0/4.3 46.2 2.2
7 František Brandejs BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 4 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/3.8 53.3 3.0
Luděk Žaba Královští Sokoli 17 4 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/3.8 33.3 0.5
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 6 1.0 4.5 1.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 3.5
Jakub Drulák KRN 16 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/1.7 0.0* 2.8
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 18 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 3 1.0 9.0 3.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.0
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 4 1.0 6.8 2.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 3.3
Jakub Rajčan Opava B 17 5 1.0 5.2 1.4 0.2 1.8/2.6 69.2 2.6
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 5 1.0 5.2 1.4 0.4 1.2/1.8 0.0* 1.8
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 16 4 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/5.0 20.0 1.0
Pavel Czudek Opava B 16 3 1.0 8.7 2.0 0.3 3.7/4.3 84.6 3.7
Adam Říha BK Medvědi Tábor 16 4 1.0 6.5 2.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.3
Melichar Baštář BC Kolín 16 2 1.0 13.0 5.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Matěj Adámek BC Kolín 16 2 1.0 12.5 4.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Petr Bogáč KRN 17 7 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
Tobiáš Prosický BC Benešov 16 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
David Šťastný STRABAG Zlín 15 5 1.0 4.8 1.2 0.6 0.6/0.6 0.0* 2.6
Martin Haman Kanonýři Josefov 15 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Nikolas Rangl BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 4.8 1.4 0.2 1.4/2.8 50.0 1.8
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 17 6 1.0 3.8 0.7 0.7 0.5/0.5 0.0* 1.3
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Ludvík Kysela BA LYNX Liberec 16 6 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Kubánek BA 2006 Roudnice n.L. 17 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.4
Patrik Piskač Kanonýři Josefov 18 1 1.0 22.0 11.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 16 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Karel Včelka Opava B 15 4 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.8
Tom Sosna Opava B 18 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Altmann Královští Sokoli 16 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 5 1.0 4.4 0.8 0.8 0.4/2.0 20.0 1.4
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Václav Gola BC Nový Jičín 15 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.2
Benedikt Marek Sokol Žižkov 17 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.5
Aleš Kysilka BC Kolín 17 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Matěj Hanuš SKB Česká Třebová 16 2 1.0 10.5 2.0 2.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Adam Žiško BC Kolín 18 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/1.3 0.0* 3.3
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/2.3 28.6 0.7
Lukáš Scholz Opava B 17 2 1.0 10.0 1.5 1.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov 17 4 1.0 5.0 1.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.8
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 2 1.0 10.0 3.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 17 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 15 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 2 1.0 9.5 1.5 1.5 2.0/6.0 33.3 3.0
Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 16 6 1.0 3.2 1.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
Matěj Matuška BBK Blansko 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jan Holásek Královští Sokoli 18 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.4
David Fibír Sokol Žižkov 17 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Filip Vopinka BA Tygři Louny 17 5 1.0 3.6 1.0 0.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Filip Rakouský BC Benešov 16 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.3
Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Pešek TJ Thermia K. Vary 18 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
Adrian Pufler Sokol Žižkov 17 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Radim Křenek Basket Valmez 15 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Josef Doskočil Basketbal TJ Svitavy 16 4 1.0 4.3 0.8 0.8 0.5/0.5 0.0* 0.5
Vilém Foltýn Basket Valmez 16 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/1.6 0.0* 1.8
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.8
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/2.0 25.0 1.5
Roman Váňa Královští Sokoli 17 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
Vít Braun BK Bizoni Náchod 18 6 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.7
Matěj Zimmer Opava B 16 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Krpač BA LYNX Liberec 18 4 1.0 4.0 0.5 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.3
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 1 1.0 16.0 4.0 1.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Tomáš Sedláček SKB Česká Třebová 17 2 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Górak BC Nový Jičín 16 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Daniel Kučera BC Nový Jičín 17 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 4.7
Přemysl Dubový Opava B 16 1 1.0 16.0 2.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Štěnička Opava B 18 3 1.0 5.3 1.3 0.7 0.7/2.0 33.3 2.0
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 15 3 1.0 5.0 0.7 1.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Jakub Šmíd Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.7
Filip Langer TJ Šumperk 16 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
78 Jiří Hauser BK Sokolov 17 6 1.0 2.5 0.2 0.5 0.7/1.0 0.0* 0.8
Šimon Javůrka Opava B 16 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/4.0 0.0 3.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 5 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.6
Hugo Krejčí ŠSK Slaný 18 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.3
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Navrátil STRABAG Zlín 17 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Daniel Kudela Opava B 17 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Daniel Zinke ŠSK Slaný 16 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Vavrečka Opava B 18 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Lukáš Kukura BC Benešov 17 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.0
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 4 1.0 3.5 1.0 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.3
Jan Mikolášek BC Benešov 16 4 1.0 3.5 0.8 0.3 1.3/2.5 50.0 1.0
Adam Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 18 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Vít Gerstenberger BA 2006 Roudnice n.L. 18 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.8
Štěpán Jaroš STRABAG Zlín 17 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vilém Novák KRN 17 6 1.0 2.2 0.5 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.2
Robin Klapetek Opava B 18 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jiří Vavřík TJ Thermia K. Vary 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 18 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Jan Sádovský SŠB Pardubice 18 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/5.0 20.0 4.0
20 Jan Řeháček Sokol Žižkov 18 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Filip Sýkora BC Kolín 16 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
73 Jan Svojanovský BK Sokolov 16 7 1.0 1.7 0.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ivan Dvořák Válečníci Děčín B 16 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Vrána BK Bizoni Náchod 18 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.6
Jakub Sochor Přerov 17 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.7
Jan Glabazňa Opava B 16 1 1.0 12.0 3.0 1.0 3.0/6.0 50.0 2.0
91 Marek Zubanič BK Sokolov 15 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Bouzek Přerov 16 5 1.0 2.2 0.6 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.4
Jan Málek SKB Česká Třebová 18 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Samuel Polanský Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 3 1.0 3.7 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 4 1.0 2.8 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Václav Steinbrücker BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Jan Grunt BA Tygři Louny 17 3 1.0 3.7 1.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 15 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Matyáš Markl Kanonýři Josefov 16 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Adam Pikl SKB Strakonice 16 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.0
Jakub Mašek Sokol Žižkov 17 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.8
Jakub Cvrkál Přerov 16 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
David Beneš KRN 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Pražák TJ Šumperk 18 6 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
10 Jakub Vondráček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.0
Lukáš Kaprál Přerov 17 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Matyáš Frühauf TJ Thermia K. Vary 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Radek Schuster BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Zhříval BC Kolín 16 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tomáš Němeček Přerov 18 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jakub Eichler BC Benešov 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Benjamin Křištof Basket Valmez 18 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 3.3
Michal Šimáček BC Benešov 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Jakub Nikodým Královští Sokoli 16 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.0
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 16 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Michael Rélich Válečníci Děčín B 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Viktor Dorazil KRN 15 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.6
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 6 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.7
Vojtěch Kašpárek Opava B 15 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Martin Plešinger BA Tygři Louny 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dalimil Horák BBK Blansko 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.5
Matouš Fiala SKB Česká Třebová 17 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.5
Alex Čandas Opava B 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Antonín Kopic Sokol Žižkov 17 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
Viktor Jakl BK Medvědi Tábor 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.0
David Žilka Kanonýři Josefov 17 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
15 Tomáš Píč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 15 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 16 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
59 Daniel Krásný BK Sokolov 16 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Václav Sedláček ŠSK Slaný 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jakub Toušek AŠ Mladá Boleslav 18 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5