Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 19145
Sokol Žižkov
BC Benešov
17. 9. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 1. kolo 19146
CBBC Praha Athletics
SKB Rokycany
17. 9. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 1. kolo 19147
BK Medvědi Tábor
SKB Strakonice
17. 9. 2022
13:30
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 2. kolo 19148
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
1. 10. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 2. kolo 19149
BC Benešov
CBBC Praha Athletics
1. 10. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 2. kolo 19150
BŠ Tygři Praha C
Sokol Žižkov
1. 10. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 3. kolo 19151
CBBC Praha Athletics
BŠ Tygři Praha C
15. 10. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 3. kolo 19153
SKB Strakonice
SKB Rokycany
15. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 3. kolo 19152
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
15. 10. 2022
17:30
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 4. kolo 19154
BC Benešov
SKB Strakonice
5. 11. 2022
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 4. kolo 19155
BŠ Tygři Praha C
BK Medvědi Tábor
5. 11. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 4. kolo 19156
Sokol Žižkov
CBBC Praha Athletics
5. 11. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 5. kolo 19158
SKB Strakonice
BŠ Tygři Praha C
19. 11. 2022
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 5. kolo 19159
SKB Rokycany
BC Benešov
19. 11. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 5. kolo 19157
BK Medvědi Tábor
Sokol Žižkov
19. 11. 2022
18:00
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 6. kolo 19160
BŠ Tygři Praha C
SKB Rokycany
3. 12. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 6. kolo 19161
Sokol Žižkov
SKB Strakonice
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 6. kolo 19162
CBBC Praha Athletics
BK Medvědi Tábor
3. 12. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 7. kolo 19163
SKB Strakonice
CBBC Praha Athletics
14. 1. 2023
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 7. kolo 19164
SKB Rokycany
Sokol Žižkov
14. 1. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 7. kolo 19165
BC Benešov
BŠ Tygři Praha C
14. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 8. kolo 19166
BC Benešov
Sokol Žižkov
28. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 8. kolo 19167
SKB Rokycany
CBBC Praha Athletics
28. 1. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 8. kolo 19168
SKB Strakonice
BK Medvědi Tábor
28. 1. 2023
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 9. kolo 19170
CBBC Praha Athletics
BC Benešov
18. 2. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 9. kolo 19171
Sokol Žižkov
BŠ Tygři Praha C
18. 2. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 9. kolo 19169
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
18. 2. 2023
18:00
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 10. kolo 19172
BŠ Tygři Praha C
CBBC Praha Athletics
11. 3. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 10. kolo 19173
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
11. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 10. kolo 19174
SKB Rokycany
SKB Strakonice
11. 3. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 11. kolo 19175
SKB Strakonice
BC Benešov
15. 4. 2023
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 11. kolo 19177
CBBC Praha Athletics
Sokol Žižkov
15. 4. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 11. kolo 19176
BK Medvědi Tábor
BŠ Tygři Praha C
15. 4. 2023
16:00
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 12. kolo 19178
Sokol Žižkov
BK Medvědi Tábor
29. 4. 2023
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 12. kolo 19179
BŠ Tygři Praha C
SKB Strakonice
29. 4. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 12. kolo 19180
BC Benešov
SKB Rokycany
29. 4. 2023
-
SH Benešov
Preview
Skupina B 13. kolo 19181
SKB Rokycany
BŠ Tygři Praha C
6. 5. 2023
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina B 13. kolo 19182
SKB Strakonice
Sokol Žižkov
6. 5. 2023
-
STARZ aréna
Preview
Skupina B 13. kolo 19183
BK Medvědi Tábor
CBBC Praha Athletics
6. 5. 2023
19:00
Sportovní areál Mír
Preview
Skupina B 14. kolo 19184
CBBC Praha Athletics
SKB Strakonice
28. 9. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 14. kolo 19185
Sokol Žižkov
SKB Rokycany
28. 9. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Skupina B 14. kolo 19186
BŠ Tygři Praha C
BC Benešov
28. 9. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SKB Strakonice 0 0 0
2. Sokol Žižkov 0 0 0
3. Praha Athletics 0 0 0
4. BK Medvědi Tábor 0 0 0
5. SKB Rokycany 0 0 0
6. BC Benešov 0 0 0
7. BŠ Tygři Praha C 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jan Haman Kanonýři Josefov 19 1
Tomáš Čajánek SŠB Pardubice 18 1
19 David Douša Sokol Žižkov 17 1
Tomáš Pivko BA Tygři Louny 19 1
Jan Fridrich Basket Valmez 19 1
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 1
Matyáš Dostalík SAM Brno 19 1
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 1
Ondřej Lenoch Přerov 18 1
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 1
Patrik Tichák Basket Kohouti 15 1
Filip Tichák Basket Kohouti 15 1
Lukáš Keřt STRABAG Zlín 17 1
Tomáš Kmoníček BŠ Tygři Praha C 16 1
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 1
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 16 1
1 Radoslav Stojka AŠ Mladá Boleslav 18 1
Jiří Křička Kanonýři Josefov 19 1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1
Willi Horák Válečníci Děčín B 18 1
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1
Rudolf Hanuštiak BA LYNX Liberec 20 1
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 16 1
Pavel Šnajdr BŠ Tygři Praha C 16 1
Filip Long BK Mariánské Lázně 19 1
Ondřej Loun Válečníci Děčín B 19 1
František Pudich BC Nový Jičín 16 1
Václav Borský STRABAG Zlín 16 1
Michal Vosáhlo Královští Sokoli 18 1
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 1
Lukáš Pater KRN 17 1
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 1
Matyáš Bajer ŠSK Slaný 18 1
Michal Sikora BA LYNX Liberec 16 1
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 16 1
Kryštof Spáčil SK Žabovřesky 17 1
Petr Lehocký BC Benešov 19 1
Filip Morong Sokol Nová Paka 19 1
Vítek Bis TJ Znojmo 19 1
Ondřej Řánek BK Sokolov 17 1
Jakub Drulák KRN 16 1
Jan Grunt BA Tygři Louny 17 1
Jan Hurdálek Sokol Žižkov 16 1
Jan Svojanovský BK Sokolov 16 1
Jan Grigor KRN 18 1
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 1
Radek Miľo BC Nový Jičín 19 1
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 1
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 1
Matěj Adámek BC Kolín 16 1
Adam Jenka Přerov 17 1
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1
Michal Báča BA LYNX Liberec 17 1
29 Karel Vlášek AŠ Mladá Boleslav 17 1
Patrik Hoffman BC Kolín 18 1
Martin Zedníček SK Žabovřesky 16 1
Jan Jelínek SAM Brno 20 1
Adam Vrabec BK Sokolov 17 1
Marek Čižmář Basket Valmez 18 1
Adam Krátký SK Žabovřesky 18 1
Tomáš Pacák BA LYNX Liberec 18 1
David Hiller Basketbal TJ Svitavy 17 1
Jiří Černoch BC Nový Jičín 18 1
Tadeáš Vacula KRN 17 1
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov 17 1
Martin Plešinger BA Tygři Louny 17 1
Lukáš Filipčuk BA Tygři Louny 18 1
Daniel Ransdorf BA Tygři Louny 16 1
Ludvík Kysela BA LYNX Liberec 16 1
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 1
Roberto Enriquez Sokol Žižkov 16 1
David Dostálek Basketbal TJ Svitavy 19 1
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 1
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 1
Šimon Brzák BC Kolín 15 1
Vít Frkal SAM Brno 18 1
Jakub Hanika SK Renocar Podolí 15 1
Jan Bubeníček Královští Sokoli 17 1
Filip Zhříval BC Kolín 17 1
Dominik Laszák BK Medvědi Tábor 18 1
Vojtěch Andrla BA LYNX Liberec 19 1
Adam Březina SAM Brno 16 1
Petr Kolář Válečníci Děčín B 17 1
Mikuláš Čank STRABAG Zlín 16 1
Eduard Martínek SK Renocar Podolí 17 1
Adam Vágner SK Renocar Podolí 17 1
Radek Spousta SK Renocar Podolí 16 1
David Cibulka SAM Brno 17 1
Jiří Wenda KRN 16 1
Ondřej Sabela SK Renocar Podolí 16 1
8 Artem Kartavtsev Sokol Žižkov 19 1
Vilém Novák KRN 17 1
Václav Gola BC Nový Jičín 15 1
Martin Suchánek BK Kladno 16 1
Milan Novotný BK Kladno 17 1
Filip Kvasnica SAM Brno 18 1
4 David Habrda Sokol Karviná 17 1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 1
Matěj Laušman BK Mariánské Lázně 19 1
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín B 17 1
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 1
Ondřej Vondrák KRN 17 1
Ivan Dvořák Válečníci Děčín B 16 1
Matěj Pokorný BC Benešov 19 1
Ondřej Polívka BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 1
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 1
Jáchym Ječmen KRN 17 1
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 17 1
Martin Fiala Kanonýři Josefov 19 1
Richard Polák Basket Kohouti 18 1
Petr Bukáček SK Žabovřesky 16 1
Filip Vopinka BA Tygři Louny 17 1
Matěj Hlavoň SK Žabovřesky 17 1
Simeon Trajkovski AŠ Mladá Boleslav 19 1
Gabriel Gombík SK Žabovřesky 18 1
24 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 1
Pavel Skřeček Přerov 17 1
Jindřich Mudra BŠ Tygři Praha C 16 1
František Holub Basket Kohouti 16 1
Matěj Pokorný SK Žabovřesky 17 1
Adam Jelínek SK Žabovřesky 18 1
Karel Ronovský SK Žabovřesky 18 1
6 Vojtěch Klusák Sokol Žižkov 17 1
Prokop Macků BŠ Tygři Praha C 16 1
Jakub Singer BK Kladno 16 1
Dominik Hrynčuk BA Tygři Louny 16 1
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 1
Marek Pospíchal BŠ Tygři Praha C 18 1
Adam Voráč STRABAG Zlín 18 1
Lukáš Jedlička SŠB Pardubice 16 1
David Beneš KRN 17 1
Marek Novotný SŠB Pardubice 18 1
31 Tomáš Tomka AŠ Mladá Boleslav 17 1
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 1
David Král AŠ Mladá Boleslav 16 1
Matouš Thienel Sokol Karviná 17 1
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 1
Matěj Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 17 1
Filip Hackl BK Kladno 19 1
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 1
Adam Žabokrtský SAM Brno 17 1
Marek Valenta Válečníci Děčín B 17 1
Martin Bobek Basket Kohouti 16 1
Filip Tichavský Přerov 16 1
Štěpán Markov Královští Sokoli 17 1
Adam Pistora BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 1
Ondřej Chovanec SK Žabovřesky 18 1
Matyáš Kubín Sokol Nová Paka 19 1
7 Jan Pavel Crowe Sokol Žižkov 18 1
Albert Štícha BC Kolín 17 1
Lukáš Jelínek Basket Kohouti 19 1
Radek Schuster BK Mariánské Lázně 18 1
Jakub Lohnický SAM Brno 16 1
Ondřej Hladík Válečníci Děčín B 17 1
Štěpán Kleiner Přerov 17 1
Simon Šerák TJ Znojmo 20 1
Samuel Laksa BA Tygři Louny 17 1
Jan Urban TJ Znojmo 18 1
Jakub Serra BA LYNX Liberec 19 1
Ivo Čikl BA LYNX Liberec 19 1
Jiří Král BC Nový Jičín 18 1
Alex Mašek BK Kladno 18 1
Šimon Servít TJ Znojmo 20 1
Tomáš Němeček Přerov 18 1
Jakub Sochor Přerov 17 1
Theodor Kuba Přerov 18 1
Šimon Urbášek SK Žabovřesky 18 1
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1
Jakub Jakus Sokol Karviná 17 1
Tomáš Holeš STRABAG Zlín 19 1
Andrej Carthen Samuels Přerov 18 1
Tomáš Jarolímek Sokol Nová Paka 16 1
16 Matěj Jeřáb Sokol Žižkov 19 1
Petr Oberreiter BA LYNX Liberec 17 1
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 17 1
Štěpán Krška BC Benešov 15 1
Karel Mora BK Mariánské Lázně 16 1
Jakub Martinec Sokol Nová Paka 15 1
Martin Froš Sokol Nová Paka 15 1
Jakub Vaňura BA LYNX Liberec 19 1
Petr Klajl BA LYNX Liberec 19 1
Matěj Heřt BA Tygři Louny 18 1
Alex kubáň Sokol Karviná 18 1
Musashi Matsui Sokol Žižkov 16 1
Robin Mádle SK Renocar Podolí 17 1
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 1
Martin Sládek ŠSK Slaný 17 1
David Zollpriester BA Tygři Louny 19 1
Jiří Koňařík Sokol Karviná 19 1
Tugsbayar Sugarsuren Basket Kohouti 19 1
Adam Ryba Královští Sokoli 18 1
Lukáš Horký Basket Kohouti 16 1
21 Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 1
Václav Steinbrücker BK Mariánské Lázně 17 1
Thanh Binh Pham Basket Kohouti 15 1
10 Jakub Toušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
Maxim Pilát Přerov 17 1
Tobiáš Navrátil Přerov 17 1
20 Jan Řeháček Sokol Žižkov 18 1
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 17 1
Jan Hřebeský TJ Znojmo 15 1
Daniel Brill BK Mariánské Lázně 16 1
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 1
Adam Syka BA LYNX Liberec 18 1
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 1
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 1
Jakub Müller Basket Kohouti 17 1
Jan Mičánek SK Žabovřesky 18 1
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 1
Martin Chumchal Basket Valmez 19 1
14 Matyáš Nowak Sokol Karviná 18 1
Adam Vychodil SK Žabovřesky 17 1
Jakub Malenovský Basket Valmez 18 1
Nikolas Míčka BA LYNX Liberec 19 1
Jakub Polášek Basket Valmez 18 1
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 17 1
Richard Sýkora SK Renocar Podolí 16 1
Daniel Plachý SK Renocar Podolí 18 1
Matěj Koberec Válečníci Děčín B 19 1
Jean Paul Prajka BK Sokolov 18 1
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 1
Matyáš Kurhajec SK Renocar Podolí 18 1
Martin Šťovíček SK Renocar Podolí 18 1
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 1
Matyáš Markl Kanonýři Josefov 16 1
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 1
8 Rostislav Motyka Sokol Karviná 19 1
Tobiáš Strýček BA LYNX Liberec 17 1
Colin Onyedikachi Okparaigwe Sokol Žižkov 16 1
Tomáš Pavlů BA LYNX Liberec 20 1
Ryan El Bedoui BA LYNX Liberec 17 1
Vladimír Dušák BK Sokolov 18 1
František Pavlů BA LYNX Liberec 17 1
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1
Petr Bambuch Basket Valmez 19 1
Jáchym Písař TJ Znojmo 15 1
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1
Jakub Cvrkál Přerov 16 1
Šimon Rolník TJ Znojmo 14 1
Jiří Lamač BA LYNX Liberec 20 1
Max Jurčík SK Žabovřesky 16 1
David Theml SK Žabovřesky 16 1
Vladimír Knoflíček TJ Znojmo 16 1
Jiří Mewald SK Žabovřesky 19 1
Jakub Krpač BA LYNX Liberec 18 1
David Gerla Basket Valmez 18 1
12 Lukáš Sojka Sokol Karviná 19 1
11 Simeon Srejič Sokol Žižkov 19 1
Michael Petropulos KRN 18 1
Aleš Kysilka BC Kolín 17 1
Štěpán Drábek BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Daniel Brokl Basketbal TJ Svitavy 19 1
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 1
František Suchý TJ Znojmo 15 1
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1
Filip Hlaváč Basket Kohouti 19 1
Richard Zedek Basket Kohouti 15 1
Michal Dobrovolný SŠB Pardubice 18 1
Matěj Schwarz Válečníci Děčín B 17 1
Pavel Daranský Basketbal TJ Svitavy 17 1
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 1
Jan Šmíd Basket Kohouti 16 1
Samuel Jan Zelený SK Žabovřesky 19 1
Vítek Horák SŠB Pardubice 17 1
Patrik Fedoruc Válečníci Děčín B 19 1
Patrik Damborský Basket Kohouti 19 1
Jan Ryšavý Basketbal TJ Svitavy 19 1
Matěj Kreutzer Basket Kohouti 17 1
Daniel Mrva SŠB Pardubice 18 1
Sainbold Lkhagvadivaa SK Žabovřesky 19 1
Ondřej Svojanovský Basketbal TJ Svitavy 19 1
16 Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov 18 1
Adam Stárek Válečníci Děčín B 19 1
Jakub Chadima Basketbal TJ Svitavy 19 1
Šimon Šesták SK Renocar Podolí 17 1
Oliver Provost Kanonýři Josefov 18 1
Adam Halda Basket Valmez 19 1
Danylo Sierov Sokol Žižkov 16 1
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 1
Petr Přibík BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Šimon Hudeček Přerov 16 1
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 1
Justin Funck BA Tygři Louny 19 1
Richard Fiala TJ Znojmo 19 1
Milan Hyka Válečníci Děčín B 18 1
Radim Paul Basket Valmez 19 1
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 1
Adam Fridrich BK Kladno 18 1
Martin Svoboda TJ Znojmo 18 1
Jiří Hauser BK Sokolov 17 1
88 Radek Churáček AŠ Mladá Boleslav 19 1
Matěj Jadrný SŠB Pardubice 16 1
Lukáš Kaupovský BK Kladno 17 1
Viktor Koňařík Přerov 16 1
Pavel Šrytr BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
24 Josef Michálek Sokol Žižkov 19 1
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Zdeněk Novák BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 17 1
Andrej Puš SAM Brno 17 1
Antonín Beran Královští Sokoli 19 1
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 1
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 1
Petr Pilař Kanonýři Josefov 16 1
David Hošek Kanonýři Josefov 19 1
Jindřich Hemelík Kanonýři Josefov 19 1
Marek Janda SK Renocar Podolí 19 1
Tomáš Heger BC Benešov 18 1
Petr Málek BC Benešov 18 1
6 Šimon Veselý Sokol Karviná 19 1
Aleš Abraham Válečníci Děčín B 19 1
Jan Hrdlička Královští Sokoli 17 1
Václav Fitz SK Renocar Podolí 17 1
Benjamin Křištof Basket Valmez 18 1
Tomáš Grünwald SAM Brno 19 1
Jakub Kříž SK Renocar Podolí 17 1
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 1
Ondřej Randa Královští Sokoli 18 1
David Mercl SK Renocar Podolí 18 1
Matěj Šipr SK Renocar Podolí 18 1
Zdeněk Klíma Válečníci Děčín B 19 1
Daniel Horák Válečníci Děčín B 18 1
David Suda Válečníci Děčín B 19 1
Michal Mityska Válečníci Děčín B 19 1
Matouš Mityska Válečníci Děčín B 19 1
David Dvořák Válečníci Děčín B 18 1
Šimon Průša Válečníci Děčín B 19 1
Filip Kočka Válečníci Děčín B 19 1
Lukáš Kukura BC Benešov 17 1
Ladislav Tryzna SŠB Pardubice 19 1
Daniel Tomek Sokol Karviná 19 1
Radim Brešťanský BK Sokolov 17 1
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 1
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 1
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 1
Šimon Kučera BC Kolín 17 1
Jakub Mršťák STRABAG Zlín 16 1
Jan Kratochvíl BK Sokolov 17 1
Petr Pojkar BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Matteo Barbieri SK Žabovřesky 18 1
Vojtěch Mikulecký BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Martin Kubánek BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
10 Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 19 1
Zdeněk Bobrovský SAM Brno 19 1
Filip Nevrlý SK Žabovřesky 17 1
Dominik Šenk SAM Brno 18 1
Radim Pavlík BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 1
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 1
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 1
David Vosyka BK Kladno 18 1
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 1
Michal Žák BK Kladno 18 1
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 1
Adam Drahanský SAM Brno 17 1
Petr Navrátil STRABAG Zlín 19 1
Jakub Macek STRABAG Zlín 19 1
Jakub Žák BK Kladno 18 1
Štěpán Čechovský Basket Kohouti 19 1
Nikolas Ospalý Basket Kohouti 19 1
Viktor Málik Basket Kohouti 18 1
Erik Svoboda Basket Kohouti 18 1
13 Dominik Tomek Sokol Karviná 19 1
11 Petr Belák Sokol Karviná 19 1
Filip Sýkora BC Kolín 16 1
Matyáš Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 1
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 1
Vojtěch Turek Sokol Nová Paka 18 1
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 19 1
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 1
Tomáš Lukšík SAM Brno 19 1
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 16 1
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 1
Vojtěch Nádeníček STRABAG Zlín 19 1
Jakub Daněk STRABAG Zlín 19 1
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 1
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 19 1
Adam Zajíček Kanonýři Josefov 16 1
Václav Opletal SAM Brno 19 1
Daniel Hodboď Válečníci Děčín B 20 1
Igor Janouch BK Medvědi Tábor 19 1
Milan Rýdl BC Benešov 19 1
Jáchym Cita Válečníci Děčín B 20 1
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 1
Adam Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 1
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 19 1
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 19 1
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 18 1
Filip Rozsíval Kanonýři Josefov 19 1
Jan Zadražil Královští Sokoli 19 1
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 18 1
Václav Sedláček ŠSK Slaný 18 1
Jakub Král ŠSK Slaný 18 1
Jan Král Sokol Žižkov 18 1
Jan Roman Zaplatílek Kanonýři Josefov 19 1
Albert Palička KRN 18 1
Tomáš Candrák Královští Sokoli 19 1
Matěj Sádovský Královští Sokoli 19 1
Aleš Chlup Basket Kohouti 19 1
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 1
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 1
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 1
Adam Sedláček ŠSK Slaný 17 1
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 1
22 Jan Hendrych Sokol Žižkov 18 1
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 1
21 Filip Clowez Sokol Žižkov 18 1
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 18 1
Jan Hudlický BŠ Tygři Praha C 18 1
Ervín Gerö BC Nový Jičín 17 1
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 19 1
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 1
25 Vojtěch Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
23 Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 1
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 1
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 1
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 1
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 16 1
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 1
Jan Beneš SK Renocar Podolí 18 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1
9 Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 18 1
Patrik Drahanský SAM Brno 18 1
Jan Vaník SKB Rokycany 19 1
11 Ondřej Večerka Sokol Žižkov 19 1
Adam Bareš BC Kolín 17 1
Vojtěch Břečka BK Medvědi Tábor 17 1
Martin Moravec BŠ Tygři Praha C 17 1
Adam Žiško BC Kolín 18 1
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 1
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 18 1
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 19 1
David Minh Nguyen Tien BK Sokolov 18 1
Dominik Mráz BK Medvědi Tábor 19 1
Zdenek Stříbný Sokol Karviná 16 1
Adam Hruška BC Kolín 16 1
Ivo Chytil STRABAG Zlín 19 1
Martin Kopřiva Přerov 17 1
Ondřej Volf SKB Rokycany 16 1
Petr Fiala SKB Rokycany 16 1
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 1
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 1
Vojtěch Marek BK Sokolov 17 1
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 20 1
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 1
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 16 1
Adam Kadeřábek Přerov 18 1
Jaroslav Tuček SKB Rokycany 19 1
Tobiáš Krampol SAM Brno 19 1
Michal Branda SŠB Pardubice 16 1
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 1
Dominik Kučera BA Tygři Louny 19 1
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 1
Vít Gerstenberger BA 2006 Roudnice n.L. 18 1
Lukáš Bouda BA Tygři Louny 16 1
Daniel Flemmer Válečníci Děčín B 17 1
Jan Brož Válečníci Děčín B 18 1
Viktor Rejthar Válečníci Děčín B 18 1
Filip Raymond Válečníci Děčín B 18 1
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín B 18 1
Karel Rajchl Válečníci Děčín B 17 1
Tadeáš Trbola Válečníci Děčín B 18 1
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 1
Václav Vlček Sokol Karviná 19 1
Marek Černý Válečníci Děčín B 17 1
David Peterka Basket Kohouti 17 1
Ondřej Gibala SKB Rokycany 18 1
Antonín Tišnovský Basket Kohouti 17 1
Ondřej Kocourek BA Tygři Louny 19 1
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 1
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 1
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 1
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 17 1
Josef Sýkora Válečníci Děčín B 18 1
Jakub Nový BK Kladno 18 1
Vít Drnec Basket Kohouti 17 1
Matěj Kulheim Basket Kohouti 16 1
12 Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov 18 1
Jan Grmolenský BC Kolín 18 1
Jáchym Povolný BC Benešov 19 1
Marek Kráčmera BŠ Tygři Praha C 17 1
Lukáš Sušila Sokol Karviná 17 1
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 1
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 18 1
Filip Labuta Válečníci Děčín B 19 1
Jan Bobok BC Benešov 19 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře