Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 19188
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 9. 2022
12:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
92
69
19
13
39
29
63
46
Review
Skupina A 1. kolo 19190
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
17. 9. 2022
15:45
Sportovní hala Křešice Ondřej Fichtner
Jakub Pešek
67
70
9
14
29
33
44
56
Review
Skupina A 1. kolo 19189
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
17. 9. 2022
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno 67
77
19
22
43
36
56
61
Review
Skupina A 1. kolo 19187
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
15. 9. 2022
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Tomáš Morávek
46
83
8
28
14
52
29
69
Review
Skupina A 2. kolo 19194
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců Fedor Lysov
Tomáš Morávek
Preview
Skupina A 2. kolo 19193
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
28. 9. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Petr Hovorka
39
79
12
17
23
36
25
61
Review
Skupina A 2. kolo 19191
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
28. 9. 2022
11:00
BK Real Jan Machálek
Petr Jiříček
74
76
23
17
38
38
58
58
Review
Skupina A 2. kolo 19192
BK Mariánské Lázně
Válečníci Děčín B
28. 9. 2022
17:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
76
56
12
12
33
29
55
47
Review
Skupina A 3. kolo 19198
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
1. 10. 2022
13:30
SH ISŠTE Sokolov Barbora Schambergerová
Ingrid Ašenbrenerová
60
70
18
21
38
45
55
53
Review
Skupina A 3. kolo 19197
Válečníci Děčín B
TJ Thermia Karlovy Vary
1. 10. 2022
16:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Zajistí pořadatel
79
64
24
18
50
33
68
42
Review
Skupina A 3. kolo 19195
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
1. 10. 2022
17:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Michal Bukovský
77
84
14
14
38
41
51
58
Review
Skupina A 3. kolo 19196
BK Kladno
BA Tygři Louny
31. 10. 2022
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
Vojtěch Šmíd
85
57
22
15
47
32
68
46
Review
Skupina A 4. kolo 19201
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
15. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
64
59
20
15
29
33
50
51
Review
Skupina A 4. kolo 19202
ŠSK Slaný
BK Kladno
15. 10. 2022
13:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Machálek
82
110
20
22
44
49
62
81
Review
Skupina A 4. kolo 19200
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
18. 10. 2022
18:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Roman Kinka
71
101
14
28
39
52
56
73
Review
Skupina A 4. kolo 19199
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Mariánské Lázně
28. 10. 2022
20:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
91
71
24
17
45
42
68
58
Review
Skupina A 5. kolo 19204
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
5. 11. 2022
14:30
ARMEX Sportcentrum Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
91
72
20
18
39
34
64
50
Review
Skupina A 5. kolo 19206
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 11. 2022
17:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Jan Karásek
86
43
21
12
48
20
69
33
Review
Skupina A 5. kolo 19205
BK Sokolov
BA Tygři Louny
16. 11. 2022
18:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Roman Kinka
73
54
12
15
30
31
55
43
Review
Skupina A 5. kolo 19203
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
10. 10. 2022
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Lucie Moravcová
64
79
19
26
34
38
47
53
Review
Skupina A 6. kolo 19209
ŠSK Slaný
BK Sokolov
19. 11. 2022
12:30
Víceúčelová sportovní hala Miloš Nesvadba
Jan Machálek
73
91
15
30
36
45
39
69
Review
Skupina A 6. kolo 19208
BA Tygři Louny
BK Mariánské Lázně
19. 11. 2022
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
67
69
13
19
28
42
49
59
Review
Skupina A 6. kolo 19210
BK Kladno
Válečníci Děčín B
19. 11. 2022
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
David Volný
115
77
24
15
57
29
91
55
Review
Skupina A 6. kolo 19207
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Thermia Karlovy Vary
24. 11. 2022
19:00
SH Budyně nad Ohří Pavel Poliček
Vojta Kočárník
119
39
26
8
44
12
76
28
Review
Skupina A 7. kolo 19214
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
3. 12. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 7. kolo 19213
BK Mariánské Lázně
ŠSK Slaný
3. 12. 2022
17:00
Městská sportovní hala Aneta Flaisigová
Tomáš Sklenář
Preview
Skupina A 7. kolo 19212
BK Sokolov
BK Kladno
3. 12. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 7. kolo 19211
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
9. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Křešice
Preview
Skupina A 8. kolo 19215
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 8. kolo 19216
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 8. kolo 19217
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 8. kolo 19218
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 9. kolo 19220
Válečníci Děčín B
BK Mariánské Lázně
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 9. kolo 19221
BK Kladno
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 1. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 9. kolo 19222
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 9. kolo 19219
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
9. 11. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Petr Fiala
65
117
27
24
41
59
57
84
Review
Skupina A 10. kolo 19223
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 10. kolo 19224
BA Tygři Louny
BK Kladno
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 10. kolo 19225
TJ Thermia Karlovy Vary
Válečníci Děčín B
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 10. kolo 19226
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 19227
BK Mariánské Lázně
BA 2006´ Roudnice n.L.
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 19228
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 19229
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 19230
BK Kladno
ŠSK Slaný
11. 3. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 12. kolo 19231
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 12. kolo 19232
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 12. kolo 19233
BA Tygři Louny
BK Sokolov
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 12. kolo 19234
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
25. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 19235
TJ Thermia Karlovy Vary
BA 2006´ Roudnice n.L.
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 19236
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 19237
BK Sokolov
ŠSK Slaný
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 19238
Válečníci Děčín B
BK Kladno
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 19239
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
29. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 19240
BK Kladno
BK Sokolov
29. 4. 2023
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 14. kolo 19241
ŠSK Slaný
BK Mariánské Lázně
29. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 19242
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
29. 4. 2023
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 17 6 1.0 26.8 11.5 0.2 3.3/5.7 58.8 2.7
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 6 1.0 24.2 8.0 2.2 1.7/3.3 50.0 2.2
Adam Kadeřábek Přerov 18 8 1.0 18.0 5.3 1.8 2.3/3.6 62.1 2.8
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 17 7 1.0 19.3 6.3 0.7 4.6/6.3 72.7 1.6
Marek Bill Basket Valmez 18 8 1.0 16.8 6.9 0.1 2.6/3.4 77.8 3.9
Filip Tichavský Přerov 16 8 1.0 16.5 6.3 0.4 2.9/6.1 46.9 2.9
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 7 1.0 18.9 6.0 1.9 1.3/1.3 0.0* 1.4
Jan Podubecký BK Kladno 18 6 1.0 21.7 8.5 1.2 1.2/2.8 41.2 1.3
Michal Růžička BBK Blansko 15 8 1.0 15.9 6.1 1.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
Jan Harapát TJ Šumperk 17 7 1.0 17.0 4.9 1.4 3.0/5.4 55.3 1.4
Matyáš Hawiger Basket Valmez 16 8 1.0 14.9 3.3 2.5 0.9/2.3 38.9 1.9
Štěpán Grygar Basket Valmez 15 7 1.0 16.6 4.1 2.0 2.3/4.3 53.3 1.7
Lukáš Pater KRN 17 8 1.0 14.1 4.3 0.8 3.4/4.9 69.2 2.4
14 Petr Veselý BK Sokolov 16 6 1.0 18.7 3.5 3.2 2.2/3.2 68.4 3.8
Ondřej Ševčík BBK Blansko 18 8 1.0 13.8 4.8 0.8 2.0/4.5 44.4 2.0
František Burian Basket Valmez 15 8 1.0 13.8 3.4 2.0 1.0/2.3 44.4 1.5
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 5 1.0 21.6 8.6 0.8 2.0/3.6 55.6 1.2
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 6 1.0 17.5 6.5 0.0 4.5/7.5 60.0 2.2
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 21.0 8.0 0.2 4.4/6.0 73.3 2.0
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 15 6 1.0 17.2 3.0 3.5 0.7/2.2 30.8 1.0
38 Jakub Novotný BK Sokolov 17 7 1.0 14.7 5.7 0.6 1.6/2.1 73.3 2.0
Lukáš Mareš STRABAG Zlín 18 7 1.0 14.6 3.3 2.1 1.6/2.1 73.3 2.6
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 8 1.0 12.8 4.3 1.0 1.3/2.0 62.5 2.6
Bohdan Slawisch Královští Sokoli 17 5 1.0 19.8 8.8 0.2 1.6/4.8 33.3 0.6
Jakub Douda SKB Strakonice 17 4 1.0 24.5 9.5 0.8 3.3/6.3 52.0 3.5
Ondřej Volf SKB Rokycany 16 4 1.0 24.5 3.3 4.8 3.8/5.0 75.0 1.5
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 18 4 1.0 24.3 8.3 1.0 4.8/7.0 67.9 1.5
Lukáš Pucholt SKB Česká Třebová 18 8 1.0 12.1 2.5 2.1 0.8/1.6 0.0* 1.9
František Kolář TJ Thermia K. Vary 18 5 1.0 19.0 8.2 0.0 2.6/6.8 38.2 2.4
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 17 6 1.0 15.8 6.7 0.0 2.5/6.0 41.7 2.2
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 8 1.0 11.1 4.6 0.0 1.9/1.9 0.0* 2.8
Jan Hanzal BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 17.8 7.0 0.8 1.4/2.2 63.6 1.8
Jakub Vyplel STRABAG Zlín 17 5 1.0 17.2 5.8 1.2 2.0/6.4 31.3 2.8
Jan Grigor KRN 18 5 1.0 17.2 6.2 0.2 4.2/8.0 52.5 3.0
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 16 6 1.0 14.2 3.0 2.3 1.2/1.7 0.0* 1.0
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 16 6 1.0 13.8 4.7 1.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Kryštof Mrázek TJ Šumperk 17 8 1.0 10.3 3.5 0.0 3.3/6.3 52.0 2.5
Alex Mašek BK Kladno 18 6 1.0 13.5 5.8 0.0 1.8/3.7 50.0 1.7
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 4 1.0 20.0 7.3 1.5 1.0/1.5 0.0* 1.8
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 16 5 1.0 15.8 7.0 0.4 0.6/2.2 27.3 2.2
Adam Voráč STRABAG Zlín 18 8 1.0 9.8 3.9 0.0 2.0/3.4 59.3 1.4
Filip Klejch SKB Česká Třebová 18 8 1.0 9.5 3.4 0.5 1.3/2.9 43.5 1.6
Lukáš Formánek ŠSK Slaný 17 5 1.0 15.2 6.2 0.2 2.2/3.4 64.7 3.6
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 16 4 1.0 19.0 5.5 1.5 3.5/5.3 66.7 2.3
Jakub Žák BK Kladno 18 6 1.0 12.3 2.8 1.7 1.7/2.7 62.5 3.2
Marek Bednář TJ Šumperk 17 8 1.0 9.1 3.6 0.0 1.9/3.9 48.4 3.4
Ondřej Beran Královští Sokoli 17 4 1.0 18.0 4.5 2.0 3.0/5.0 60.0 2.3
Jan Stuchlík SKB Strakonice 17 4 1.0 18.0 6.3 0.8 3.3/6.5 50.0 2.0
ST Matěj Šesták KRN 19 8 1.0 8.9 1.8 1.3 1.6/2.8 59.1 1.8
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 4 1.0 17.8 6.5 0.0 4.8/6.5 73.1 3.3
Martin Kopřiva Přerov 17 5 1.0 14.0 3.2 1.8 2.2/3.4 64.7 2.2
Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 18 5 1.0 13.8 5.8 0.2 1.6/4.6 34.8 1.0
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 17.3 6.0 1.0 2.3/2.8 81.8 0.0
Martin Friš SKB Česká Třebová 17 8 1.0 8.5 3.4 0.1 1.4/3.0 45.8 1.9
13 Ondřej Řánek BK Sokolov 17 6 1.0 11.3 4.2 0.3 2.0/4.3 46.2 1.8
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 16.8 7.5 0.0 1.8/7.0 25.0 2.8
Tomáš Maleček ŠSK Slaný 16 5 1.0 13.4 6.4 0.0 0.6/1.8 0.0* 3.0
Daniel Fládr Opava B 18 6 1.0 11.2 2.8 1.2 2.0/2.2 92.3 0.7
Filip Maschke Opava B 19 4 1.0 16.3 4.0 2.8 0.0/0.5 0.0* 1.3
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/1.3 0.0* 1.8
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 18 7 1.0 9.1 2.1 1.1 1.4/3.9 37.0 2.3
Jan Klajl BA LYNX Liberec 17 5 1.0 12.8 3.4 1.4 1.8/2.2 81.8 1.2
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 6 1.0 10.3 3.2 0.7 2.0/3.7 54.5 2.3
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 17 5 1.0 12.2 4.6 0.0 3.0/6.2 48.4 1.4
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 17 5 1.0 12.2 3.6 0.8 2.6/4.6 56.5 1.4
Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 16 5 1.0 12.2 4.8 0.0 2.6/5.0 52.0 2.2
Petr Fiala SKB Rokycany 16 4 1.0 15.0 4.5 1.8 0.8/1.3 0.0* 1.8
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 5 1.0 12.0 2.4 2.0 1.2/1.2 0.0* 2.0
Ondřej Polák SŠB Pardubice 18 6 1.0 10.0 1.5 2.2 0.5/1.5 0.0* 2.5
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 12.0 2.4 1.4 3.0/4.8 62.5 1.4
Patrik Hoffman BC Kolín 18 5 1.0 11.8 1.8 2.2 1.6/2.6 61.5 1.8
Václav Bajtek KRN 16 8 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.5
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 14.5 2.5 3.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 17 6 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/5.0 43.3 2.7
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 4 1.0 14.5 4.8 1.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Štěpán Klanica STRABAG Zlín 15 8 1.0 7.1 1.3 1.1 1.3/1.5 0.0* 1.4
ST Boris Bobovník Přerov 19 8 1.0 7.1 2.8 0.3 0.9/2.3 38.9 2.4
Michal Žák BK Kladno 18 6 1.0 9.3 2.3 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.3
Filip Mencl Kanonýři Josefov 17 5 1.0 11.2 3.0 1.6 0.4/1.4 0.0* 1.2
Theodor Kuba Přerov 18 6 1.0 9.2 2.7 0.5 2.3/4.0 58.3 3.3
Martin Kučírek Válečníci Děčín B 15 3 1.0 18.3 3.0 3.0 3.3/3.7 90.9 2.3
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 17 3 1.0 18.0 5.7 1.7 1.7/3.0 55.6 1.0
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 5 1.0 10.8 3.2 0.6 2.6/3.6 72.2 1.4
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 13.5 4.8 1.0 1.0/3.3 30.8 1.3
Matyáš Kraut Sokol Žižkov 17 4 1.0 13.3 5.5 0.0 2.3/5.0 45.0 3.8
Ondřej Koupý BBK Blansko 16 8 1.0 6.6 2.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.6
Tomáš Bartoš BC Benešov 17 5 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/6.0 40.0 2.2
Štěpán Krška BC Benešov 15 4 1.0 13.0 5.0 0.5 1.5/3.5 42.9 1.5
Ondřej Vondrák KRN 17 8 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.4
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 17 4 1.0 13.0 5.3 0.5 1.0/1.5 0.0* 0.0
Kristián Kušnarev BŠ Tygři Praha C 16 4 1.0 12.8 3.3 1.8 1.0/2.5 40.0 0.0
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 5 1.0 10.2 3.6 0.6 1.2/2.2 54.5 2.6
Jan Grundza BA Tygři Louny 18 4 1.0 12.8 1.3 3.3 0.5/0.5 0.0* 0.5
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 17 5 1.0 10.2 3.4 0.6 1.6/3.6 44.4 1.8
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 4 1.0 12.8 4.0 1.5 0.3/1.5 0.0* 2.5
Šimon Kovář SKB Česká Třebová 16 8 1.0 6.3 1.9 0.4 1.4/2.5 55.0 2.1
Matyáš Pierník Opava B 17 6 1.0 8.2 2.3 0.5 2.0/3.5 57.1 2.2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín B 16 3 1.0 16.0 4.0 2.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 4 1.0 12.0 5.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.8
Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 8.0 3.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 12.0 3.5 1.3 1.3/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Trdlikát BK Bizoni Náchod 18 5 1.0 9.6 2.6 1.2 0.8/0.8 0.0* 2.0
Václav Borský STRABAG Zlín 16 5 1.0 9.4 2.8 1.0 0.8/2.2 36.4 2.4
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 18 5 1.0 9.4 3.2 0.6 1.2/3.4 35.3 2.8
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 6 1.0 7.7 2.2 0.7 1.3/2.8 47.1 2.3
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 18 2 1.0 22.5 6.0 2.5 3.0/8.5 35.3 2.0
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.6 38.5 1.6
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 4 1.0 11.0 3.3 1.3 0.8/1.8 0.0* 1.8
Ondřej Lenoch Přerov 18 8 1.0 5.5 1.8 0.1 1.6/2.5 65.0 2.5
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 4 1.0 11.0 3.3 0.8 2.3/2.3 100.0 1.8
Adam Jenka Přerov 17 7 1.0 6.3 2.4 0.4 0.1/1.6 0.0* 2.7
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 17 4 1.0 11.0 3.3 1.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Ondřej Finklár Válečníci Děčín B 15 5 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/2.0 70.0 0.8
Jáchym Šípek AŠ Mladá Boleslav 18 5 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 15 5 1.0 8.6 2.8 0.8 0.6/1.4 0.0* 1.2
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 17 3 1.0 14.3 6.0 0.0 2.3/4.0 58.3 0.0
Michal Žitňanský TJ Šumperk 15 4 1.0 10.5 2.8 0.8 2.8/6.3 44.0 3.8
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 6 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/0.8 0.0* 2.2
Vladislav Chod SKB Strakonice 17 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
4 Filip Bartoš BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 8.4 2.6 0.6 1.4/2.4 58.3 1.0
Jan Přecechtěl Opava B 16 4 1.0 10.5 3.8 0.8 0.8/1.0 0.0* 1.3
Jakub Singer BK Kladno 16 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.2 38.5 2.2
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 5 1.0 8.2 3.4 0.0 1.4/3.8 36.8 1.8
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 5 1.0 8.0 3.6 0.0 0.8/2.2 36.4 1.8
Jan Křesťan Opava B 17 4 1.0 10.0 2.3 1.5 1.0/2.3 44.4 2.5
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 18 4 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.8
30 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 16 5 1.0 8.0 3.2 0.2 1.0/2.4 41.7 1.8
ST Marek Vácha TJ Šumperk 19 7 1.0 5.7 1.6 0.6 0.9/1.6 0.0* 3.6
Vojtěch Bartoň TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Kryštof Šanda ŠSK Slaný 17 2 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/9.5 21.1 3.0
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov 18 4 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/2.5 30.0 1.8
František Harazin Opava B 15 4 1.0 9.8 3.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Král ŠSK Slaný 18 5 1.0 7.8 2.6 0.6 0.8/1.2 0.0* 1.0
Matěj Kořínek Královští Sokoli 17 5 1.0 7.8 2.8 0.6 0.4/0.6 0.0* 2.0
Michal Báča BA LYNX Liberec 17 5 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/3.2 18.8 3.8
Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 17 5 1.0 7.6 3.4 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.2
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 6 1.0 6.3 1.2 1.2 0.5/1.0 0.0* 0.7
Ondřej Hejduk Opava B 16 5 1.0 7.6 2.4 0.6 1.0/1.4 0.0* 2.0
Tomáš Růžička TJ Šumperk 16 7 1.0 5.3 1.4 0.6 0.7/2.0 35.7 3.3
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 17 5 1.0 7.4 1.0 1.8 0.0/0.0 0.0* 1.4
Václav Burian Basket Valmez 17 4 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/1.5 0.0* 3.0
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 16 4 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.5 42.9 2.3
Martin Suchánek BK Kladno 16 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/4.3 52.9 1.0
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 16 4 1.0 8.8 2.8 1.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Ondřej Slanina Opava B 17 3 1.0 11.7 4.0 0.7 1.7/2.7 62.5 1.7
40 Adam Vrabec BK Sokolov 17 5 1.0 7.0 0.8 1.6 0.6/0.8 0.0* 2.8
Adam Fridrich BK Kladno 18 5 1.0 7.0 1.6 1.2 0.2/0.4 0.0* 1.4
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.2 54.5 0.6
Jakub Sedlák BBK Blansko 17 6 1.0 5.7 1.7 0.3 1.3/2.3 57.1 0.3
Štěpán Beran SKB Strakonice 17 4 1.0 8.5 1.3 1.8 0.8/1.0 0.0* 1.3
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 5 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 3.0
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 3 1.0 11.3 3.7 1.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
Ondřej Štěpán KRN 18 3 1.0 11.3 5.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.7
Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 17 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.8 41.2 2.5
Filip Hubka Válečníci Děčín B 15 5 1.0 6.6 1.6 1.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 17 5 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/4.2 23.8 2.8
Filip Klepek Opava B 18 7 1.0 4.7 1.7 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.1
24 Adam Večerka Sokol Žižkov 17 2 1.0 16.0 5.0 0.5 4.5/7.0 64.3 0.0
Jonáš Pavlíček STRABAG Zlín 16 5 1.0 6.4 2.8 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.4
Arsen Gevorkyan BC Kolín 16 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 18 5 1.0 6.4 2.0 0.6 0.6/3.0 20.0 3.2
Dominik Chimiák SŠB Pardubice 16 4 1.0 7.8 2.0 1.3 0.0/1.5 0.0* 2.3
Daniel Moll BBK Blansko 17 6 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.8
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 5 1.0 6.2 2.2 0.2 1.2/1.8 0.0* 1.8
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 18 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Adam Bareš BC Kolín 17 4 1.0 7.5 2.3 0.5 1.5/2.8 54.5 2.0
5 Jakub Matějíček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.4 33.3 3.2
Filip Zhříval BC Kolín 17 5 1.0 6.0 1.8 0.0 2.4/3.4 70.6 1.6
Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 16 8 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
0 Robert Malý BK Sokolov 17 6 1.0 4.8 1.3 0.5 0.7/1.3 0.0* 1.8
Oliver Provost Kanonýři Josefov 18 5 1.0 5.8 1.0 1.0 0.8/1.6 0.0* 2.0
Adam Matuška Sokol Žižkov 17 4 1.0 7.3 2.8 0.0 1.8/3.3 53.8 4.0
Matěj Kramoliš Opava B 17 1 1.0 29.0 10.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 17 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Marek Volf BK Medvědi Tábor 15 1 1.0 28.0 10.0 1.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Filip Kašpar SKB Strakonice 18 4 1.0 7.0 1.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Zbyněk Ježek BBK Blansko 18 6 1.0 4.7 1.3 0.0 2.0/4.3 46.2 2.2
7 František Brandejs BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 4 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/3.8 53.3 3.0
Luděk Žaba Královští Sokoli 17 4 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/3.8 33.3 0.5
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 6 1.0 4.5 1.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 3.5
Jakub Drulák KRN 16 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/1.7 0.0* 2.8
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 18 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 16 3 1.0 9.0 3.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.0
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 4 1.0 6.8 2.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 3.3
Jakub Rajčan Opava B 17 5 1.0 5.2 1.4 0.2 1.8/2.6 69.2 2.6
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 5 1.0 5.2 1.4 0.4 1.2/1.8 0.0* 1.8
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 16 4 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/5.0 20.0 1.0
Pavel Czudek Opava B 16 3 1.0 8.7 2.0 0.3 3.7/4.3 84.6 3.7
Adam Říha BK Medvědi Tábor 16 4 1.0 6.5 2.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.3
Melichar Baštář BC Kolín 16 2 1.0 13.0 5.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Matěj Adámek BC Kolín 16 2 1.0 12.5 4.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Petr Bogáč KRN 17 7 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
Tobiáš Prosický BC Benešov 16 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
David Šťastný STRABAG Zlín 15 5 1.0 4.8 1.2 0.6 0.6/0.6 0.0* 2.6
Martin Haman Kanonýři Josefov 15 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Nikolas Rangl BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 4.8 1.4 0.2 1.4/2.8 50.0 1.8
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 17 6 1.0 3.8 0.7 0.7 0.5/0.5 0.0* 1.3
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Ludvík Kysela BA LYNX Liberec 16 6 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Kubánek BA 2006 Roudnice n.L. 17 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.4
Patrik Piskač Kanonýři Josefov 18 1 1.0 22.0 11.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 16 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Karel Včelka Opava B 15 4 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.8
Tom Sosna Opava B 18 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Altmann Královští Sokoli 16 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 5 1.0 4.4 0.8 0.8 0.4/2.0 20.0 1.4
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Václav Gola BC Nový Jičín 15 6 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.2
Benedikt Marek Sokol Žižkov 17 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.5
Aleš Kysilka BC Kolín 17 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Matěj Hanuš SKB Česká Třebová 16 2 1.0 10.5 2.0 2.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Adam Žiško BC Kolín 18 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/1.3 0.0* 3.3
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 16 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/2.3 28.6 0.7
Lukáš Scholz Opava B 17 2 1.0 10.0 1.5 1.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov 17 4 1.0 5.0 1.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.8
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 17 2 1.0 10.0 3.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 17 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 15 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 2 1.0 9.5 1.5 1.5 2.0/6.0 33.3 3.0
Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 16 6 1.0 3.2 1.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
Matěj Matuška BBK Blansko 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jan Holásek Královští Sokoli 18 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.4
David Fibír Sokol Žižkov 17 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Filip Vopinka BA Tygři Louny 17 5 1.0 3.6 1.0 0.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Filip Rakouský BC Benešov 16 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.3
Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Pešek TJ Thermia K. Vary 18 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
Adrian Pufler Sokol Žižkov 17 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Radim Křenek Basket Valmez 15 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Josef Doskočil Basketbal TJ Svitavy 16 4 1.0 4.3 0.8 0.8 0.5/0.5 0.0* 0.5
Vilém Foltýn Basket Valmez 16 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/1.6 0.0* 1.8
Martin Bleha BA Tygři Louny 18 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.8
Jakub Fiala ŠSK Slaný 16 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/2.0 25.0 1.5
Roman Váňa Královští Sokoli 17 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
Vít Braun BK Bizoni Náchod 18 6 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.7
Matěj Zimmer Opava B 16 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Krpač BA LYNX Liberec 18 4 1.0 4.0 0.5 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.3
Tomáš Svoboda BC Benešov 18 1 1.0 16.0 4.0 1.0 5.0/10.0 50.0 2.0
Tomáš Sedláček SKB Česká Třebová 17 2 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Górak BC Nový Jičín 16 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.0
Daniel Kučera BC Nový Jičín 17 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 4.7
Přemysl Dubový Opava B 16 1 1.0 16.0 2.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Štěnička Opava B 18 3 1.0 5.3 1.3 0.7 0.7/2.0 33.3 2.0
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 15 3 1.0 5.0 0.7 1.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Jakub Šmíd Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
Lukáš Dynka STRABAG Zlín 15 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.7
Filip Langer TJ Šumperk 16 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
78 Jiří Hauser BK Sokolov 17 6 1.0 2.5 0.2 0.5 0.7/1.0 0.0* 0.8
Šimon Javůrka Opava B 16 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/4.0 0.0 3.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 5 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.6
Hugo Krejčí ŠSK Slaný 18 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.3
Jan Buschta BA LYNX Liberec 17 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Navrátil STRABAG Zlín 17 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Daniel Kudela Opava B 17 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Daniel Zinke ŠSK Slaný 16 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Vavrečka Opava B 18 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Lukáš Kukura BC Benešov 17 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.0
Kryštof Stránský ŠSK Slaný 17 4 1.0 3.5 1.0 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.3
Jan Mikolášek BC Benešov 16 4 1.0 3.5 0.8 0.3 1.3/2.5 50.0 1.0
Adam Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 18 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 17 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Vít Gerstenberger BA 2006 Roudnice n.L. 18 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.8
Štěpán Jaroš STRABAG Zlín 17 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
Michael Jakl BK Medvědi Tábor 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 15 1 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vilém Novák KRN 17 6 1.0 2.2 0.5 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 18 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.2
Robin Klapetek Opava B 18 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bartošík Basket Valmez 18 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jiří Vavřík TJ Thermia K. Vary 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 18 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Jan Sádovský SŠB Pardubice 18 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/5.0 20.0 4.0
20 Jan Řeháček Sokol Žižkov 18 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Filip Sýkora BC Kolín 16 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
73 Jan Svojanovský BK Sokolov 16 7 1.0 1.7 0.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ivan Dvořák Válečníci Děčín B 16 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Vrána BK Bizoni Náchod 18 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.6
Jakub Sochor Přerov 17 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.7
Jan Glabazňa Opava B 16 1 1.0 12.0 3.0 1.0 3.0/6.0 50.0 2.0
91 Marek Zubanič BK Sokolov 15 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Bouzek Přerov 16 5 1.0 2.2 0.6 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.4
Jan Málek SKB Česká Třebová 18 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Samuel Polanský Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 18 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Hurta Basket Valmez 17 3 1.0 3.7 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Ondřej Kučírek Válečníci Děčín B 19 4 1.0 2.8 0.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Václav Steinbrücker BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Jan Grunt BA Tygři Louny 17 3 1.0 3.7 1.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 15 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Matyáš Markl Kanonýři Josefov 16 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Adam Pikl SKB Strakonice 16 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.0
Jakub Mašek Sokol Žižkov 17 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.8
Jakub Cvrkál Přerov 16 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
David Beneš KRN 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.8
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Martin Pospíchal BŠ Tygři Praha C 16 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Pražák TJ Šumperk 18 6 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
10 Jakub Vondráček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.0
Lukáš Kaprál Přerov 17 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Matyáš Frühauf TJ Thermia K. Vary 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Radek Schuster BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Zhříval BC Kolín 16 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tomáš Němeček Přerov 18 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jakub Eichler BC Benešov 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Benjamin Křištof Basket Valmez 18 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 3.3
Michal Šimáček BC Benešov 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Jakub Nikodým Královští Sokoli 16 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.0
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 16 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Michael Rélich Válečníci Děčín B 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Viktor Dorazil KRN 15 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.6
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 6 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.7
Vojtěch Kašpárek Opava B 15 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Martin Plešinger BA Tygři Louny 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dalimil Horák BBK Blansko 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.5
Matouš Fiala SKB Česká Třebová 17 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.5
Alex Čandas Opava B 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Antonín Kopic Sokol Žižkov 17 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
Viktor Jakl BK Medvědi Tábor 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.0
David Žilka Kanonýři Josefov 17 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
15 Tomáš Píč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 15 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 16 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
59 Daniel Krásný BK Sokolov 16 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Václav Sedláček ŠSK Slaný 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jakub Toušek AŠ Mladá Boleslav 18 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 16 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 16 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.3 0.0* 1.7
Timur Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Nikolas Míčka BA LYNX Liberec 19 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.7
Dominik Pova Válečníci Děčín B 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Lukáš Keřt STRABAG Zlín 17 5 1.0 1.2 0.0 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.4
Michal Ságner Královští Sokoli 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Albert Štícha BC Kolín 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Husovský STRABAG Zlín 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Petr Bureš BK Bizoni Náchod 16 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Martin Žák BK Kladno 15 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.7 0.0* 1.0
Maxim Kopanycja BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
Lukáš Bouda BA Tygři Louny 16 2 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Petr Sokol Žižkov 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vít Novotný BC Benešov 16 4 1.0 1.5 0.3 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Jonáš Němeček SKB Rokycany 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Polášek Basket Valmez 18 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Pavel Vostrčil SŠB Pardubice 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Josef Horváth SŠB Pardubice 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Denis Prchlík SKB Rokycany