Nadregionální liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina F 1. kolo 17493
TBS Přerov
Basket Valmez
17. 9. 2023
09:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
19
75
7
22
9
40
16
62
Review
Skupina F 1. kolo 17491
TJ Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín B
16. 9. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
92
64
19
21
50
31
71
47
Review
Skupina F 1. kolo 17492
Vsetínský Basket
SK UP BCM Olomouc C
16. 9. 2023
18:45
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Josef Slavík
Ladislav Sokolovský
84
45
20
6
38
22
59
33
Review
Skupina F 2. kolo 17495
SK UP BCM Olomouc C
TBS Přerov
30. 9. 2023
10:00
SH UP Olomouc Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
71
59
18
10
34
27
61
42
Review
Skupina F 2. kolo 17496
TJ Slavia Kroměříž
Vsetínský Basket
28. 9. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Theodor Kuba
80
51
14
14
31
30
58
38
Review
Skupina F 2. kolo 17494
FASTAV Zlín B
Basket Valmez
26. 9. 2023
19:15
Městská SH Zelené Ivo Dolinek
Kristýna Štětkářová
80
42
21
16
46
22
63
32
Review
Skupina F 3. kolo 17498
TBS Přerov
TJ Slavia Kroměříž
15. 10. 2023
08:30
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
22
112
5
42
9
73
15
94
Review
Skupina F 3. kolo 17499
Basket Valmez
SK UP BCM Olomouc C
14. 10. 2023
16:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Zuzana Kopřivová
76
64
14
12
38
20
52
40
Review
Skupina F 3. kolo 17497
Vsetínský Basket
FASTAV Zlín B
14. 10. 2023
17:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jakub Válek
Vratislav Doležal
105
54
23
12
52
30
72
47
Review
Skupina F 4. kolo 17501
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez
4. 11. 2023
18:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
David Tichý
75
32
21
8
36
18
51
21
Review
Skupina F 4. kolo 17500
FASTAV Zlín B
SK UP BCM Olomouc C
4. 11. 2023
18:15
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Zdeněk Latík
91
68
29
14
52
29
68
48
Review
Skupina F 4. kolo 17502
Vsetínský Basket
TBS Přerov
4. 11. 2023
20:00
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
107
22
26
2
63
10
81
14
Review
Skupina F 5. kolo 17504
Basket Valmez
Vsetínský Basket
18. 11. 2023
09:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
34
66
8
21
21
33
22
51
Review
Skupina F 5. kolo 17505
SK UP BCM Olomouc C
TJ Slavia Kroměříž
17. 11. 2023
12:00
SH UP Olomouc Ondřej Zatloukal
Martin Kopřiva
66
114
19
17
37
47
56
77
Review
Skupina F 5. kolo 17503
TBS Přerov
FASTAV Zlín B
18. 11. 2023
19:00
Sokolovna Marek Bešina
Daniel Krčmář
75
109
18
20
41
48
61
71
Review
Skupina F 6. kolo 17508
Basket Valmez
TBS Přerov
9. 12. 2023
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Zdeněk Latík
Zuzana Kopřivová
71
62
21
16
37
32
54
43
Review
Skupina F 6. kolo 17506
FASTAV Zlín B
TJ Slavia Kroměříž
10. 12. 2023
18:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Vít Kostiha
66
86
13
28
33
52
53
71
Review
Skupina F 6. kolo 17507
SK UP BCM Olomouc C
Vsetínský Basket
1. 2. 2024
18:45
SH UP Olomouc Jiří Fanta
Jakub Kremser
47
92
11
24
17
54
27
71
Review
Skupina F 7. kolo 17510
TBS Přerov
SK UP BCM Olomouc C
6. 1. 2024
08:30
Sokolovna Ivo Dolinek
Jakub Sochor
71
80
15
18
31
41
55
63
Review
Skupina F 7. kolo 17511
Vsetínský Basket
TJ Slavia Kroměříž
6. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ladislav Sokolovský
Břetislav Kraváček
58
55
20
11
32
29
46
46
Review
Skupina F 7. kolo 17509
Basket Valmez
FASTAV Zlín B
6. 1. 2024
15:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Ladislav Sokolovský
67
84
17
19
35
43
46
69
Review
Skupina F 8. kolo 17513
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov
21. 1. 2024
14:30
Hala TJ Slavia René Klapetek
Jan Menšík
82
42
20
10
48
19
66
31
Review
Skupina F 8. kolo 17512
FASTAV Zlín B
Vsetínský Basket
18. 1. 2024
18:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Daniel Krčmář
29
63
9
12
15
28
20
38
Review
Skupina F 8. kolo 17514
SK UP BCM Olomouc C
Basket Valmez
28. 2. 2024
18:40
SH UP Olomouc Ondřej Zatloukal
Kristýna Štětkářová
57
82
14
20
33
42
41
69
Review
Skupina F 9. kolo 17516
Basket Valmez
TJ Slavia Kroměříž
10. 2. 2024
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Josef Slavík
45
80
4
15
16
44
31
60
Review
Skupina F 9. kolo 17515
SK UP BCM Olomouc C
FASTAV Zlín B
10. 2. 2024
15:00
SH UP Olomouc Jakub Válek
Patrik Michal
90
96
19
24
43
53
68
75
Review
Skupina F 9. kolo 17517
TBS Přerov
Vsetínský Basket
9. 2. 2024
15:00
Sokolovna Martin Kopřiva
Zuzana Kopřivová
40
103
11
27
21
62
34
79
Review
Skupina F 10. kolo 17520
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc C
2. 3. 2024
16:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Vít Kostiha
126
36
25
12
59
17
94
27
Review
Skupina F 10. kolo 17518
FASTAV Zlín B
TBS Přerov
2. 3. 2024
16:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Zuzana Kopřivová
75
51
15
13
40
26
60
34
Review
Skupina F 10. kolo 17519
Vsetínský Basket
Basket Valmez
8. 3. 2024
18:15
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ivo Dolinek
David Tichý
78
47
20
9
56
21
63
42
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Benko BK Kladno 17 20 1.0 23.3 6.9 2.3 2.7/3.9 70.1 1.9
10 Mikoláš Břeň BK Příbram 2000 17 19 1.0 22.2 7.4 1.4 3.2/4.9 64.9 3.1
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 18 1.0 21.4 7.9 0.5 4.2/6.4 64.7 0.9
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 22 1.0 17.0 6.1 1.0 1.8/5.5 33.3 3.6
55 Vladimír Krýsl BK Sokolobv 16 16 1.0 22.9 7.9 1.3 3.4/5.0 68.8 2.4
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 15 1.0 23.5 10.0 0.5 2.1/4.1 50.8 0.1
Martin Žák BK Kladno 17 20 1.0 17.6 4.9 1.6 3.2/5.0 63.6 2.0
14 Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 17 16 1.0 21.3 4.5 2.4 4.9/8.1 60.8 2.8
Robin Volek BK Č. Brod 17 12 1.0 27.8 10.7 1.4 2.2/3.1 70.3 2.3
Štěpán Krška BC Benešov 17 18 1.0 18.1 6.5 0.8 2.7/4.6 59.0 2.2
Lukáš Jánošík Start Havířov 17 15 1.0 21.3 8.5 0.9 1.4/3.5 39.6 1.4
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 17 1.0 18.4 5.6 1.5 2.6/5.1 52.3 1.8
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 17 1.0 16.9 3.6 2.2 2.9/5.9 48.5 2.6
27 Jindřich Mařík BK Příbram 2000 18 14 1.0 20.3 8.0 0.1 3.9/6.4 60.7 1.2
Michal Mašín BK Č. Brod 16 16 1.0 17.7 7.5 0.1 2.3/4.3 53.6 2.1
0 Adam Remeš BK Příbram 2000 16 14 1.0 19.9 8.1 0.4 2.7/4.6 58.5 2.6
Jakub Pešek BKDěč 17 16 1.0 16.6 4.4 2.3 1.1/2.3 45.9 1.9
00 Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 15 19 1.0 13.8 2.9 2.1 1.8/2.7 68.6 1.4
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 13.7 2.2 2.7 1.1/2.0 55.3 0.7
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 23.7 6.2 2.6 3.5/5.4 64.4 1.7
Václav Muras Start Havířov 17 12 1.0 21.4 8.6 0.4 3.0/5.3 56.3 2.4
5 Jan Žák BK Sokolobv 17 18 1.0 14.1 6.3 0.0 1.5/2.9 50.9 2.3
34 Patrik Kotáb BK Klatovy B 17 17 1.0 14.6 5.0 1.2 1.1/2.3 46.2 2.2
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 17 1.0 14.1 5.7 0.1 2.3/4.0 57.4 2.2
11 Josef Šlof BK Klatovy B 16 13 1.0 18.2 6.5 1.2 1.5/2.8 55.6 1.5
Michael Rezek SKB Strakonice 17 14 1.0 16.4 5.6 1.1 2.1/4.4 47.5 3.2
Petr Vašička Vsetínský Basket 16 14 1.0 16.4 5.2 1.2 2.3/6.0 38.1 2.4
Filip Mikota BA 2006´Roudnice n. L. B 16 15 1.0 15.2 6.3 0.3 1.5/4.3 35.4 2.6
62 Jiří Kučera BK Sokolobv 15 16 1.0 14.2 5.7 0.4 1.7/3.1 54.0 1.1
Viktor Jakl Medvědi Tábor 17 14 1.0 16.2 5.9 1.0 1.5/2.8 53.8 1.4
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 19 1.0 11.8 4.6 0.2 2.2/3.9 54.7 1.9
Jan Vašička Vsetínský Basket 16 14 1.0 15.9 5.5 1.1 1.6/4.1 39.7 2.9
Jan Pechman SKB Rokycany 17 18 1.0 12.2 5.3 0.2 1.1/1.7 0.0* 1.8
19 Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 21.7 9.3 0.4 1.9/5.4 35.2 3.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 14 1.0 15.4 6.5 0.1 2.0/5.0 40.0 2.1
69 Petr Žák BK Klatovy B 17 11 1.0 19.5 6.7 1.1 2.8/4.0 70.5 1.9
Marek Chaloupka BK Kladno 17 15 1.0 13.9 6.4 0.1 0.7/2.1 35.5 1.5
Adam Placek Basket Valmez 16 12 1.0 16.8 6.2 0.9 1.8/4.0 43.8 2.3
Jan Maňas SKB Rokycany 16 16 1.0 12.6 5.6 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.2
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 15 1.0 13.2 5.7 0.0 1.9/4.1 45.9 2.4
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 14 1.0 14.0 3.8 1.4 2.4/3.6 66.0 1.5
13 Jakub Bláha BK Příbram 2000 17 18 1.0 10.8 4.6 0.1 1.5/3.5 42.9 1.9
Jakub Suk BC Benešov 17 20 1.0 9.7 4.2 0.1 1.1/3.0 35.6 2.7
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 12 1.0 15.6 4.3 1.9 1.2/2.0 58.3 2.1
Matěj Mikulec Vsetínský Basket 16 14 1.0 13.0 5.9 0.0 1.1/4.1 28.1 2.5
91 Marek Zubanič BK Sokolobv 17 16 1.0 11.3 3.4 1.3 0.8/1.9 0.0* 2.8
David Šulák Vsetínský Basket 17 14 1.0 12.9 6.1 0.0 0.8/2.4 33.3 3.4
Lukáš Ráb TBS Přerov 18 13 1.0 13.8 5.3 0.1 2.9/5.9 49.4 2.4
Micah Anthony Perkins BK Opava B 16 9 1.0 19.8 7.2 1.2 1.7/3.4 48.4 1.7
Šimon Mayer BKÚstn.L. U17B 16 17 1.0 10.5 4.2 0.4 1.1/1.9 0.0* 1.8
Dan Oujeský Radotínský SK 17 13 1.0 13.2 5.2 0.2 2.3/5.2 44.8 1.4
Jaroslav Perlík BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 10.6 3.7 0.6 1.4/2.6 52.4 2.9
00 Antonín Petřek BK Sokolobv 17 14 1.0 12.1 4.3 0.8 1.2/2.4 51.5 2.6
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 14.1 5.4 0.7 1.3/3.9 31.9 3.0
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 17 21 1.0 8.0 3.2 0.1 1.1/2.7 40.4 2.4
Matěj Candra Medvědi Tábor 16 20 1.0 8.4 3.8 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.2
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 18 1.0 9.3 2.7 0.8 1.4/2.6 53.2 1.4
Ondřej Knapík BK Teplice 19 14 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/4.1 34.5 2.4
9 František Zikmund BK Klatovy B 16 13 1.0 12.8 4.3 1.0 1.2/1.4 0.0* 1.5
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.4
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 13 1.0 12.5 3.8 1.3 1.1/2.0 53.8 3.2
44 Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 18 17 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/2.6 22.2 3.1
Vojtěch Musil SKB Rokycany 16 19 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/2.2 42.9 1.5
Vsevolod Diubchenko BKÚstn.L. U17B 17 10 1.0 15.9 4.7 1.6 1.7/3.8 44.7 1.2
Michal Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 14.4 5.9 0.3 1.7/3.3 52.8 1.7
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.1 5.5 0.3 1.3/2.7 50.0 1.2
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.0 5.3 0.4 1.3/2.3 53.6 3.3
Václav Truhlář BC Benešov 16 18 1.0 8.7 2.8 0.7 0.8/1.6 0.0* 2.4
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 11 1.0 13.9 5.5 0.5 1.6/3.1 52.9 1.5
Jan Hlaváč BK Č. Brod 16 16 1.0 9.4 3.6 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.3
Miroslav Koch Radotínský SK 17 16 1.0 9.4 4.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 19 1.0 7.9 3.2 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.3
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc C 18 10 1.0 15.0 6.2 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.5
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 11 1.0 13.6 5.5 0.5 0.9/2.5 35.7 2.2
12 Martin Mráz BK Klatovy B 16 11 1.0 13.5 6.1 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.5
David Litoš SKB Strakonice 17 15 1.0 9.8 3.9 0.3 1.1/2.6 43.6 1.5
Jan Slach Medvědi Tábor 16 19 1.0 7.7 2.8 0.4 0.8/2.4 35.6 2.6
David Horák Slavia Kroměříž 16 10 1.0 14.6 6.2 0.2 1.6/4.6 34.8 1.5
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň 16 18 1.0 8.1 3.7 0.1 0.3/2.1 15.8 2.1
8 Vojtěch Vozka BK Příbram 2000 16 17 1.0 8.5 3.1 0.4 1.4/3.2 41.8 2.5
Jan Kaiser BA 2006´Roudnice n. L. B 15 18 1.0 7.9 2.4 0.6 1.4/2.7 51.0 1.7
Albert Večeřa Start Havířov 16 14 1.0 10.2 3.6 0.4 1.6/3.6 45.1 2.1
Vojtěch Jaroš BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 9.5 2.9 1.1 0.4/0.9 0.0* 0.4
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 7 1.0 20.0 5.7 1.9 3.0/3.7 80.8 2.1
21 Filip Šnejdar BK Klatovy B 15 11 1.0 12.6 4.3 0.8 1.6/3.1 52.9 1.4
Vítek Novotný Medvědi Tábor 17 19 1.0 7.3 3.0 0.1 1.1/3.1 36.2 0.7
Nikita Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 16 19 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.6 44.0 2.4
Tobias Brückner Basket Valmez 16 14 1.0 9.7 3.2 0.7 1.1/2.3 50.0 2.9
Lukáš Viktora BK Kladno 17 19 1.0 7.2 2.1 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.8
4 František Kinský BK Klatovy B 15 15 1.0 9.1 3.5 0.4 0.8/2.1 37.5 1.4
Lukáš Veselý SKB Rokycany 18 16 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 18 1.0 7.2 2.2 0.7 0.9/2.1 42.1 0.7
Tomáš Stýskala Litomyšl 16 12 1.0 10.8 4.5 0.3 0.8/2.6 32.3 1.3
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.9 3.6 0.7 0.6/1.7 0.0* 1.1
5 Šimon Batelka BC Kolín 15 6 1.0 21.5 6.7 1.0 5.2/8.0 64.6 1.3
Jakub Kraval BK Opava B 15 8 1.0 16.0 4.3 1.8 2.3/4.4 51.4 1.4
Vojtěch Strnad BKDěč 15 14 1.0 9.1 2.5 1.1 0.7/1.3 0.0* 2.5
Karel Skalický SKB Strakonice 17 16 1.0 8.0 3.1 0.3 0.8/1.9 0.0* 2.3
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.4/2.6 54.1 2.4
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 16 8 1.0 15.9 7.0 0.0 1.9/3.5 53.6 2.3
Šimon Netolický BKDěč 16 8 1.0 15.8 4.4 1.5 2.5/3.1 80.0 2.3
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.7 3.3 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kosejk BKDěč 16 16 1.0 7.8 2.8 0.6 0.5/1.3 0.0* 1.8
Jakub Mrkvík Tygři Louny 17 7 1.0 17.9 6.1 1.6 0.9/1.1 0.0* 1.4
Tadeáš Vaněk Medvědi Tábor 16 16 1.0 7.8 2.5 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.2
Albert Zahradník Radotínský SK 16 10 1.0 12.4 5.0 0.3 1.5/3.3 45.5 1.2
Jiří Nejezchleba BK Beroun 16 11 1.0 11.3 4.3 0.3 1.9/4.9 38.9 2.0
Daniel Večeřa Litomyšl 16 12 1.0 10.3 3.9 0.5 1.0/2.2 46.2 2.2
5 Jan Kodyš BK Klatovy B 16 18 1.0 6.8 3.2 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.2
Matěj Pokorný Litomyšl 16 12 1.0 10.1 4.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
Matěj Plachý SKB Rokycany 18 14 1.0 8.6 4.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
70 Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 8 1.0 14.9 6.9 0.0 1.1/2.4 47.4 1.4
Matouš Janda BKj Kralupy 18 9 1.0 13.2 5.8 0.3 0.7/2.8 24.0 3.1
Jakub Šilhan Medvědi Tábor 18 22 1.0 5.3 1.6 0.0 2.1/5.5 39.2 3.3
Jonáš Houser BKDěč 15 10 1.0 11.7 4.4 0.1 2.6/4.8 54.2 1.3
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 5 1.0 23.2 11.2 0.2 0.2/1.0 0.0* 0.2
Martin Švejkovský Radotínský SK 17 18 1.0 6.4 2.8 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.8
Michal Šmíd Medvědi Tábor 17 16 1.0 7.3 1.8 1.1 0.6/1.2 0.0* 1.9
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 18 1.0 6.4 1.9 0.7 0.6/0.9 0.0* 0.9
13 Ondřej Vyčichlo Baník Most 17 15 1.0 7.7 2.3 0.7 1.1/2.5 45.9 0.9
18 Lukáš Veselský BK Klatovy B 16 12 1.0 9.5 4.6 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.7
Šimon Pažout BA 2006´Roudnice n. L. B 16 13 1.0 8.7 3.2 0.3 1.3/3.3 39.5 2.3
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 11 1.0 10.2 4.1 0.2 1.5/4.9 29.6 0.7
Karel Povolný BK Opava B 17 12 1.0 9.3 3.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Vojtěch Bubeník BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 7.5 2.2 0.6 1.3/2.0 63.3 0.8
Jan Blaško Litomyšl 15 10 1.0 10.9 4.4 0.4 0.9/2.5 36.0 1.6
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 8 1.0 13.5 4.8 0.9 1.4/3.9 35.5 2.1
Tomáš Hejtmánek Litomyšl 15 10 1.0 10.8 3.4 0.7 1.9/3.4 55.9 1.6
Daniel Horňák BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.5
Lukáš Pastor BKÚstn.L. U17B 15 13 1.0 8.2 1.3 1.5 1.2/2.4 48.4 1.6
Jiří Štýbnar SK UP Olomouc C 16 11 1.0 9.6 4.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.5
Adam Bílek SK UP Olomouc C 17 7 1.0 15.1 6.9 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.6
Dominik Kudrna Radotínský SK 15 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Jáchym Jakeš SK UP Olomouc C 16 9 1.0 11.7 5.4 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.7
František Ignác Paleta BK Beroun 15 16 1.0 6.6 2.1 0.7 0.4/1.8 0.0* 2.2
Jan Nedorost BKDěč 16 13 1.0 8.1 2.5 0.2 2.5/3.8 65.3 2.4
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 16 1.0 6.5 2.0 0.6 0.6/1.6 0.0* 0.8
Radek Berky BKj Kralupy 17 6 1.0 17.3 6.2 0.7 3.0/6.7 45.0 2.5
Daniel Schiel Start Havířov 16 14 1.0 7.4 2.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.2
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 3 1.0 34.3 10.3 3.0 4.7/7.0 66.7 3.7
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 17 19 1.0 5.4 1.3 0.8 0.4/0.7 0.0* 0.8
Richard Mašek Tygři Louny 17 6 1.0 17.0 6.8 0.2 2.8/5.2 54.8 2.0
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 25.0 7.5 1.5 5.5/8.5 64.7 2.3
Matěj Hrabák BK Kladno 17 14 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.5
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 17 16 1.0 6.0 2.6 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.5
Vojtěch Tejnor Medvědi Tábor 16 16 1.0 5.9 1.9 0.6 0.4/1.6 0.0* 2.0
Marek Houška BKDěč 15 6 1.0 15.8 6.2 0.8 1.0/2.0 50.0 1.7
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 14 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.4
Radek Jemelka TBS Přerov 16 15 1.0 6.2 2.3 0.0 1.5/4.6 33.3 2.1
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 12 1.0 7.8 3.2 0.1 1.2/3.0 38.9 1.5
Petr Žabenský BK Č. Brod 16 14 1.0 6.6 3.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Lukáš Větrovský BKDěč 17 15 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.8
Adam Choreň Baník Most 16 11 1.0 8.3 2.4 0.5 1.9/4.0 47.7 1.8
Adam Vrána Vsetínský Basket 16 14 1.0 6.4 2.1 0.6 0.6/1.3 0.0* 1.1
David Polcar Tygři Louny 17 6 1.0 15.0 7.2 0.0 0.7/2.7 25.0 0.8
33 Daniel Svatoš BK Sokolobv 16 20 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.3
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 4 1.0 22.3 8.3 1.0 2.8/5.0 55.0 2.3
Alex Marek Radotínský SK 17 19 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/2.5 35.4 2.2
Jan Koudelka BC Benešov 15 20 1.0 4.5 0.6 1.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
23 David Kůta Kaplice Grizzlies 17 14 1.0 6.4 2.1 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.2
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 17 12 1.0 7.3 3.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.5
Jiří Josef Theimer Start Havířov 18 13 1.0 6.6 3.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
Marek Koštíř BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 5.7 1.8 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.4
7 Jiří Adam Baník Most 16 11 1.0 7.7 3.4 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
2 Dominik Kolář BK Klatovy B 17 11 1.0 7.7 3.0 0.2 1.2/2.5 48.1 1.5
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 4 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/10.5 76.2 1.8
Danil Zienkin Sokol Žižkov B 16 20 1.0 4.2 1.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.2
30 Lukáš Ruta BK Sokolobv 16 20 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.4
Nikolas Dlabaja FASTAV Zlín B 16 4 1.0 20.8 9.3 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
Patrik Hauser BK Č. Brod 16 10 1.0 8.3 2.6 0.8 0.7/0.9 0.0* 2.5
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 6.9 3.0 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.4
Filip Rankin BK Beroun 16 19 1.0 4.4 1.2 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.6
13 Radim Konývka BC Kolín 17 6 1.0 13.7 4.7 1.2 0.8/1.5 0.0* 3.3
Radek Machů FASTAV Zlín B 16 2 1.0 41.0 7.5 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 11 1.0 7.5 2.1 0.9 0.5/1.4 0.0* 2.0
Viktor Bilič BKDěč 16 7 1.0 11.7 4.6 0.1 2.1/3.4 62.5 2.6
Filip Veselý BK Teplice 16 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.8 33.3 1.4
Oskar Výborný BC Benešov 15 20 1.0 4.1 1.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.3
Jakub Malík Start Havířov 17 10 1.0 8.1 2.6 0.4 1.7/2.8 60.7 1.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 6 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
Vojtěch Sazama BA Grizzlies Plzeň 17 17 1.0 4.6 1.8 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.0
Jan Kallista BKj Kralupy 17 10 1.0 7.6 3.5 0.1 0.3/1.8 0.0* 1.5
David Buga Basket Valmez 17 11 1.0 6.9 2.6 0.2 1.1/3.2 34.3 2.1
Ondřej Shejbal Litomyšl 16 12 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.8
13 David Šedivý Kaplice Grizzlies 16 17 1.0 4.4 1.6 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.5
Štěpán Schindler SK UP Olomouc C 16 11 1.0 6.7 3.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.8
Michal Viktora BK Kladno 17 19 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.9
Jakub Dostál BK Opava B 17 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.9
18 Jakub Mladý AŠ Mladá Boleslav 15 9 1.0 8.0 3.2 0.1 1.2/2.7 45.8 2.7
Michal Trefil SK UP Olomouc C 16 11 1.0 6.5 2.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.9
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy B 15 11 1.0 6.5 1.6 1.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 7 1.0 10.1 2.9 0.7 2.3/4.1 55.2 1.1
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 17 1.0 4.1 1.2 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.0
30 Tobiáš Slivka BK Příbram 2000 17 14 1.0 4.9 2.2 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.0 32.4 1.2
Ondřej Polánka Start Havířov 17 12 1.0 5.7 2.3 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.8
99 Jaroslav Melka BK Klatovy B 16 10 1.0 6.8 2.1 0.5 1.1/1.7 0.0* 2.0
Michal Razím BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 5.2 1.9 0.2 0.6/2.2 27.6 1.3
Dominik Hodek Litomyšl 14 6 1.0 11.2 3.3 1.2 1.0/2.2 46.2 1.3
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 17 11 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
20 Marek Vitovský AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 7.3 2.2 0.6 1.2/2.4 50.0 1.8
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 17 12 1.0 5.3 2.0 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.9
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 16 13 1.0 4.9 1.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Jan Kopecký BKDěč 14 3 1.0 21.3 4.3 3.0 3.7/8.7 42.3 2.0
Jakub Šebek BK Teplice 17 13 1.0 4.8 1.3 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.1
Vojtěch Duffek Vsetínský Basket 17 13 1.0 4.8 2.0 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.4
0 Miroslav Houska BK Sokolobv 17 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 5 1.0 12.6 6.2 0.0 0.2/2.2 9.1 3.0
Martin Lassek Start Havířov 17 14 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/2.4 20.6 1.8
66 Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 17 7 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
97 Jan Hotěk BK Sokolobv 17 18 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 10 1.0 6.1 1.5 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.7
9 Richard Jendželovský BC Kolín 16 7 1.0 8.6 2.3 1.3 0.1/0.7 0.0* 1.6
6 Jakub Coubal BC Kolín 15 5 1.0 12.0 4.6 0.4 1.6/4.4 36.4 2.0
Ondřej Soukop BK Teplice 16 12 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.8
15 Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 15 18 1.0 3.3 1.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.4
12 Tengis Chuluunbaatar Baník Most 17 10 1.0 5.8 1.6 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.6
Adam Vašák BC Benešov 15 15 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.4
9 Daniel Zbroj BK Sokolobv 17 19 1.0 3.1 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.2
Ondřej Hromada BK Opava B 17 11 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/2.4 26.9 1.6
Adam Kutscherauer Start Havířov 17 13 1.0 4.4 1.5 0.1 1.2/2.1 59.3 1.7
Matyáš Eger BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.3
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 17 5 1.0 11.0 3.4 0.8 1.8/2.6 69.2 2.8
Jonáš Janotka BK Teplice 16 14 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Lukáš Fajkus BK Opava B 17 9 1.0 6.1 1.9 0.4 1.0/2.0 50.0 2.3
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 17 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.1
David Bláha Radotínský SK 16 10 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/2.7 18.5 1.3
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 15 1.0 3.5 1.6 0.1 0.1/0.9 0.0* 2.6
68 Lukáš Petřík AŠ Mladá Boleslav 17 10 1.0 5.3 1.6 0.4 0.9/2.7 33.3 1.4
Kryštof Grygera BK Opava B 16 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.6 0.0* 2.6
Erik Cápal SKB Rokycany 16 12 1.0 4.3 0.7 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.3
24 Petr Verner BK Sokolobv 16 12 1.0 4.3 1.4 0.5 0.0/0.2 0.0* 1.0
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 19 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.4
Jan Bažant Sokol Žižkov B 16 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
10 Matěj Starý BC Kolín 15 7 1.0 7.3 2.6 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.6
Aleš Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Marek Zajíček BKÚstn.L. U17B 15 14 1.0 3.6 1.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 0.8
Tomáš Sommer BA Grizzlies Plzeň 15 5 1.0 9.8 4.2 0.4 0.2/1.0 0.0* 3.4
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 17 15 1.0 3.3 1.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 2.3
Frederik Kutty BK Opava B 16 6 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.0
Marek Běťák BK Opava B 17 10 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.3
Romeo Herzog Start Havířov 16 12 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 0.6
Jáchym Marák BA Grizzlies Plzeň 15 7 1.0 6.9 1.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.9
Michal Lier SKB Rokycany 16 8 1.0 6.0 2.1 0.1 1.4/2.4 57.9 0.8
11 Jindřích Červený Baník Most 15 11 1.0 4.4 1.5 0.0 1.5/3.0 48.5 1.7
4 Bayar Altangerel Baník Most 14 8 1.0 6.0 2.4 0.4 0.1/0.3 0.0* 3.0
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 2.5 1.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Vojtěch Mareš BK Opava B 17 5 1.0 9.4 3.4 0.2 2.0/3.6 55.6 1.0
Lukáš Kobr BK Kladno 16 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
22 Lukáš Kvapil BK Příbram 2000 17 18 1.0 2.6 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
32 Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 15 1.0 3.1 0.7 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.3
Matěj Mirvald SKB Strakonice 14 13 1.0 3.5 1.1 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
Viktor Janda BA 2006´Roudnice n. L. B 15 10 1.0 4.6 1.5 0.5 0.1/0.9 0.0* 1.1
Matěj Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/1.5 0.0* 1.8
David Einšpigl Basket Valmez 17 11 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.4
Jaroslav Brantl BA Grizzlies Plzeň 17 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Adam Havlík BA Grizzlies Plzeň 15 8 1.0 5.6 1.3 1.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Jan Schmidt Radotínský SK 17 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.3/1.4 0.0* 1.4
Lukáš Kverka BK Kladno 17 11 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
David Beneš Tygři Louny 17 7 1.0 6.1 2.3 0.3 0.7/2.6 27.8 0.9
Patrik Kupka SK UP Olomouc C 16 8 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.0
Matěj Srbek Tygři Louny 18 3 1.0 14.3 5.3 0.0 3.7/10.3 35.5 3.3
Tomáš Leide Basket Valmez 17 13 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.8 0.0* 0.9
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 12 1.0 3.6 1.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.6
Martin Kuffner SKB Rokycany 16 4 1.0 10.5 3.3 0.8 1.8/3.3 53.8 1.8
32 Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 3 1.0 14.0 6.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.3
Marek Štindl Medvědi Tábor 17 10 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
David Dobruský Litomyšl 16 12 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 10.3 4.3 0.3 1.0/4.0 25.0 2.5
Šimon Filip TBS Přerov 17 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.2/0.9 0.0* 2.5
Josef Zimák BA 2006´Roudnice n. L. B 17 7 1.0 5.7 1.7 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.7
Kvido Flegel BKDěč 16 8 1.0 5.0 2.3 0.1 0.1/0.6 0.0* 3.1
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.5
Matěj Spáčil SK UP Olomouc C 17 3 1.0 13.3 6.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Ripka Litomyšl 16 9 1.0 4.3 1.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.4
Marek Ledvina BK Beroun 16 13 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.5
25 Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Jan Bryška Litomyšl 15 10 1.0 3.9 1.0 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.5
Matěj Levička BK Jiskra Domažlice 17 17 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Jakub Lhoták SKB Rokycany 17 10 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/0.6 0.0* 0.9
13 Viktor Kolacki BK Klatovy B 16 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy B 15 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Filip Kovář FASTAV Zlín B 15 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.3
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.0
Hugo Hrouda BA Lynx Liberecko B 17 5 1.0 7.4 2.6 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.2
7 František Chramosta AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.3 50.0 1.0
Antonín Bílek SKB Strakonice 17 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Tomáš Honzák SKB Strakonice 17 4 1.0 9.0 2.3 0.8 2.3/4.5 50.0 1.8
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 1 1.0 36.0 15.0 1.0 3.0/5.0 60.0 0.0
22 David Mach BK Klatovy B 17 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
Adam Ježák Basket Valmez 16 10 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Lukáš Altman BK Opava B 16 6 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/2.3 35.7 2.2
Jan Průcha BA 2006´Roudnice n. L. B 15 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Dominik Přibyl BK Teplice 17 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.8
4 Matěj Krátký BK Sokolobv 15 3 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/4.3 46.2 2.0
Marek Borl BA Grizzlies Plzeň 15 4 1.0 8.5 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.5
Filip Hloušek BA Lynx Liberecko B 17 6 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.7
15 Štěpán Horák BK Přelouč 15 1 1.0 33.0 14.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Michael Erfurth Tygři Louny 18 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.9 0.0* 1.0
Vít Šafr Litomyšl 15 5 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 15 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.3 70.0 0.7
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 1.5 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.7
Bořek Vaněk BK Beroun 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
35 Jonáš Krause BC Kolín 17 5 1.0 6.4 3.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 14 1.0 2.3 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jakub Sekal Medvědi Tábor 16 15 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.9
Šimon Polzer BA Lynx Liberecko B 16 5 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.8 42.9 1.8
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 17 7 1.0 4.4 1.7 0.0 1.0/3.0 33.3 1.6
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberecko B 16 3 1.0 10.3 2.3 1.3 1.7/2.3 71.4 2.0
Filip Hubka BKDěč 17 1 1.0 31.0 9.0 3.0 4.0/5.0 80.0 1.0
25 Michael Řádek Kaplice Grizzlies 18 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.1
Michal Blinka Basket Valmez 16 14 1.0 2.1 0.8 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Denis Trnečka BKDěč 15 6 1.0 5.0 1.5 0.7 0.0/0.3 0.0* 0.7
Radek Boháč BK Č. Brod 17 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Michal Špirk BA Grizzlies Plzeň 16 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.1
Viktor Dorazil BK Opava B 17 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/1.4 0.0* 2.0
Tomáš Podhorský BKDěč 16 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Vít Ibl Tygři Louny 15 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Oliver Purgert BKj Kralupy 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 9 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 18 8 1.0 3.6 0.8 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.0
Matouš Winkler BK Beroun 16 13 1.0 2.2 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jonáš Kubricht Tygři Louny 15 3 1.0 9.3 2.7 0.7 2.0/5.7 35.3 1.3
12 Jan Trinkl Kaplice Grizzlies 16 9 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.6
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberecko B 16 3 1.0 9.3 3.0 0.7 1.3/2.7 50.0 3.7
15 Jakub Vodička BK Klatovy B 15 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.2
Martin Matějíček Sokol Žižkov B 16 8 1.0 3.5 1.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martin Pylypiv FASTAV Zlín B 16 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.0
Jakub Němec TBS Přerov 16 14 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.4
Tadeáš Laky Litomyšl 16 3 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.0 50.0 0.3
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 16 9 1.0 2.9 0.9 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
69 Štěpán Nagy BK Sokolobv 15 6 1.0 4.3 0.8 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.7
Michal Jelínek BK Č. Brod 17 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/0.8 0.0* 2.8
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 1 1.0 26.0 12.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Filip Němec TBS Přerov 16 13 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.2
Vincent Brabec Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 12.5 2.5 2.0 1.5/3.5 42.9 2.0
David Dostál BK Kladno 17 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.0
17 Jan Dlouhý Baník Most 15 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 16 17 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.6
Zbyněk Ženíšek BK Č. Brod 16 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.8
Dominik Šerý Vsetínský Basket 16 13 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.5
Václav Jelínek BK Teplice 17 11 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Jan Buchtík SK UP Olomouc C 17 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Viktor De Stefanis Tygři Louny 15 3 1.0 8.0 2.7 0.7 0.7/1.7 0.0* 0.0
Václav Krátký SK UP Olomouc C 18 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Václav Stoklasa BK Opava B 17 3 1.0 7.7 2.7 0.3 1.3/4.7 28.6 2.3
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy B 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
František Němec BA 2006´Roudnice n. L. B 17 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/5.5 45.5 2.5
Vilém Carboch Radotínský SK 17 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Patrik Janda BKÚstn.L. U17B 17 2 1.0 11.0 1.5 2.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 1 1.0 22.0 8.0 1.0 3.0/3.0 100.0 0.0
Michael Rélich BKDěč 17 8 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/2.4 21.1 1.9
Alfréd Balík Sokol Žižkov B 16 10 1.0 2.2 0.7 0.1 0.5/1.8 0.0* 0.0
Radim Křenek Basket Valmez 17 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
2 František Břeň BK Příbram 2000 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.7
Denis Mikota BA Grizzlies Plzeň 16 6 1.0 3.5 1.0 0.2 1.0/2.8 35.3 3.5
David Jedrzejczyk Start Havířov 16 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.0
Kryštof Jilemnický BC Kolín 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Matyas Gotschy BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 1.8 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.8
Lukáš Folget BK Teplice 16 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.1
Daniel Nosek BK Beroun 16 11 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.5
Štěpán Cvirko BKj Kralupy 16 9 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Matěj Skandera Vsetínský Basket 16 11 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/1.5 0.0* 0.5
Matěj Vítek SKB Rokycany 15 11 1.0 1.8 0.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.7
Antonín Martikán BK Opava B 16 12 1.0 1.7 0.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.8
18 Marek Bauer Kaplice Grizzlies 17 15 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Daniel Hurych BK Kladno 16 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Adam Bašista BKDěč 17 5 1.0 4.0 1.6 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sebastian Karapin BA Lynx Liberecko B 17 6 1.0 3.2 0.8 0.2 1.0/2.8 35.3 1.8
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín B 16 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Jan Štěch Radotínský SK 16 15 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Jakub Horčička BA Lynx Liberecko B 16 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Štěpán Vojtek BKÚstn.L. U17B 16 5 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.4
Vít Barabáš Basket Valmez 15 10 1.0 1.8 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.0
Jiří Máčala FASTAV Zlín B 16 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/3.0 11.1 2.7
Václav Svozil Basket Valmez 16 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0*