BK Snakes Orlová

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 7. 2021
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 21. 9. 2021
Radek Wlach
radek.wlach@seznam.cz
604 980 719

1. asistent trenéra

od: 21. 9. 2021
Roman Vítek
roman.vitek@post.cz

Technický zápis

od: 24. 1. 2024
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Adresa

BK SNAKES ORLOVÁ, pobočný spolek
Na Výsluní
735 14 Orlová - Lutyně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Václav Botur 2009 15
Antonín Vonzino 2007 0 17
Matyáš Mikula 2008 16
Jakub Štibrocha 2006 194 18
Florián Vonzino 2009 15
Ondřej Mika 2008 16
Nicolo Möhwald 2008 16
Jan Vitovský 2008 16
Jiří Koláček 2008 16
Jan Zuziak 2008 16
Jan Gabriel Vereška 2009 15
Daniel Polách 2008 185 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17575 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 BK Snakes Orlová :
17571 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BK Opava B :
17570 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 2. 2024 TJ Start Havířov 68:69
17564 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 TŘI 95:39
17559 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Orlová 38:83
17538 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 TJ Sokol Karviná 107:28
17557 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 Snakes Ostrava B 84:79
17554 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 BK Snakes Háj 73:62
17550 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 BK Opava B 75:46
17549 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 11. 2023 TJ Start Havířov 77:57
17543 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 BK Snakes Orlová 6:151
17536 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 BK Snakes Orlová 67:48
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 9. 2023
18:00
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
67
48
21
12
38
15
50
41
Skupina G Review
3. kolo 30. 9. 2023
10:00
TŽ TŘINEC
BK Snakes Orlová
6
151
1
29
3
45
0
41
Skupina G Review
5. kolo 5. 11. 2023
15:00
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
77
57
15
12
35
32
63
49
Skupina G Review
6. kolo 18. 11. 2023
13:00
BK Opava B
BK Snakes Orlová
75
46
19
14
44
19
63
36
Skupina G Review
7. kolo 19. 11. 2023
17:00
BK Snakes Orlová
BK Snakes Háj
73
62
15
19
39
29
61
39
Skupina G Review
8. kolo 9. 12. 2023
16:00
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
84
79
28
15
50
32
65
58
Skupina G Review
2. kolo 10. 12. 2023
15:00
BK Snakes Orlová
TJ Sokol Karviná
107
28
38
6
61
14
83
20
Skupina G Review
9. kolo 6. 1. 2024
16:00
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
38
83
12
16
18
43
27
61
Skupina G Review
10. kolo 20. 1. 2024
16:00
BK Snakes Orlová
TŽ TŘINEC
95
39
18
6
42
12
71
32
Skupina G Review
12. kolo 15. 2. 2024
18:00
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
68
69
5
29
29
39
45
50
59
59
Skupina G Review
13. kolo 2. 3. 2024
16:00
BK Snakes Orlová
BK Opava B
Skupina G Preview
14. kolo 3. 3. 2024
09:30
BK Snakes Háj
BK Snakes Orlová
Skupina G Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 8 21