Antonín Lada
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
BC Benešov
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
54
Procento vítězství
35.2%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "B" | BCBenU12B | 1 | 10.0 | 5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B"B1" | BCBenU12B | 1 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" | BC Ben.U11B | 3 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BC Ben.U11B | 4 | 2.5 | 1.3 | 0 | 0/0.8 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B | Ben U13B | 8 | 2.0 | 0.9 | 0 | 0.3/0.3 | 100.0 | - |
2022/23 žáci U15 - Skupina D podzim | BC Benešov | 9 | 1.4 | 0.7 | 0 | 0.1/0.7 | 16.7 | - |
2022/23 žáci U15 - skupina D jaro | BC Benešov | 6 | 0.3 | 0.2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C | BC Benešov | 5 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0/0.4 | 0.0 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina C | BC Benešov | 10 | 0.6 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo | BC Benešov | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 4 | 1.5 | 0.8 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
Průměr za kariéru | 10.6 | 1.3 | 0.6 | 0.0 | 0.1/0.2 | 23.3 | 0.5 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. 9. 2023 | Skupina C | BK Příbram 2000 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina C | Radotínský SK | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | Kaplice Grizzlies | 12 | 6 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina C | BK Lions J. Hradec | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina C | BK Beroun | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | BK Kladno | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | BK Medvědi Tábor | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Skupina C | BK Č. Brod | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | BK Příbram 2000 | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
4. 1. 2024 | Skupina C | BK Kladno | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina C | BK Beroun | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | BK Lions J. Hradec | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Pandy Čelákovice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Var U14 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Brandýs n. L. B | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Jiskra Domažlice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Klatovy B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 22 | 26 | 13 | /2 | 0.0 | ||
Průměr | 22 | 1.2 | 0.6 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaplice Grizzlies | 1 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři U13B | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Brandýs n. L. B | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
PandyU11(mix) | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BANymbU13B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Lions J. Hradec | 4 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 1.0 |
BK Příbram 2000 | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
Pandy Čelákovice | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Kladno | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Žižkov B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Č. Brod | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Jiskra Domažlice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA 2006 Roudnice n.L. | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Var U14 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Beroun | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Medvědi Tábor | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Bran U11B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Radotínský SK | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Slavoj Č. Brod | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠSK Sla U13 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Měl U13B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Klatovy B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |