Matija Vekič

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Žižkov B

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
144
Procento vítězství
43.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze NBK 2008 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - F2 - sk. 6.-11. místo NBK 2008 3 1.0 0.3 0 0.3/0.7 50.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace A NBK 2008 5 3.6 1.6 0 0.4/1.4 28.6 -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 NBK 2008 8 0.9 0.4 0 0.1/1 12.5 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B NBK 2008 6 5.3 2.5 0 0.3/1.3 25.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - F2 NBK 2008 3 4.7 2 0 0.7/3.7 18.2 -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 7 0.7 0.3 0 0.1/0.6 25.0 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 10 2.8 1.4 0 0/0.4 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze NBK 2009 21 3.4 1.4 0 0.6/1.3 44.4 -
2018/19 starší minižáci U13 - F2 NBK 2007 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace A NBK 2007 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - F2 NBK 2007 10 2.6 1.3 0 0/0 0.0 -
2021/22 žáci U15 - Základní fáze Sokol Žižkov A 11 5.3 2.5 0 0.4/1.3 28.6 -
2021/22 žáci U15 - F1 Sokol Žižkov A 5 1.0 0.4 0 0.2/0.4 50.0 -
2022/23 žáci U15 - Základní fáze Sokol Žižkov A 11 10.1 3.6 0.6 0.9/3.5 25.6 -
2022/23 žáci U15 - F1 Sokol Žižkov A 6 3.8 1.7 0.2 0/1.2 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina D Sokol Žižkov B 4 1.5 0.8 0 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C Sokol Žižkov B 12 7.8 2.5 0.8 0.5/1.7 30.0 -
2023/24 junioři U19 - Skupina C Sokol Žižkov B 7 3.1 0.9 0.4 0.1/0.6 25.0 -
2023/24 junioři U19 - Základní fáze Sokol Žižkov C 8 4.3 1.4 0.5 0/0 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo Sokol Žižkov B 2 11.5 2.5 1.5 2/3.5 57.1 -
Průměr za kariéru 14.4 4.1 1.6 0.2 0.3/1.1 42.0 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Č. Brod 5. 11. 2023
2B body 5 BK Kladno 9. 12. 2023
3B body 3 BK Beroun 10. 12. 2023
Body 21 BK Beroun 10. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Jižní Supi 31. 3. 2019 2018/19
2B body 8 USK Praha C 7. 12. 2022 2022/23
3B body 3 Sokol Kbely B 9. 11. 2022 2022/23
Body 21 BK Beroun 10. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina D BK Pelhřimov 0 0 0 0/0 0
27. 5. 2023 Skupina D TJ Šumperk 4 2 0 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina D BK Bizoni Náchod 2 1 0 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina D BC Nový Jičín 0 0 0 0/0 0
30. 9. 2023 Skupina C BK Beroun 5 1 1 0/2 0.0
1. 10. 2023 Skupina C BK Kladno 3 0 1 0/0 0
13. 10. 2023 Skupina C BA 2006 Roudnice n.L. 2 1 0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina C Radotínský SK 4 2 0 0/0 0
12. 10. 2023 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 13 2 3 0/0 0
19. 10. 2023 Základní fáze Radotínský SK 4 2 0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 5 1 1 0/0 0
30. 10. 2023 Základní fáze PORG Basket 0 0 0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina C AŠ Mladá Boleslav 8 1 2 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina C BA LYNX Liberec 3 1 0 1/2 50.0
13. 1. 2024 Skupina C SloVarn U19 0 0 0 0/2 0.0
14. 1. 2024 Skupina C Válečníci Děčín B 4 2 0 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina C BK Beroun 21 5 3 2/2 100.0
7. 1. 2024 Skupina C Radotínský SK 6 3 0 0/2 0.0
20. 1. 2024 Skupina C BK Č. Brod 4 2 0 0/0 0
21. 1. 2024 Skupina C BC Benešov 8 2 1 1/2 50.0
14. 12. 2023 Základní fáze PORG Basket 2 1 0 0/0 0
18. 1. 2024 Základní fáze Sokol Kbely B 6 3 0 0/0 0
25. 1. 2024 Základní fáze Sokol Vyšehrad B 0 0 0 0/0 0
1. 2. 2024 Základní fáze Radotínský SK 5 1 1 0/0 0
4. 11. 2023 Skupina C BC Benešov 4 2 0 0/2 0.0
5. 11. 2023 Skupina C BK Č. Brod 10 4 0 2/2 100.0
18. 11. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 4 2 0 0/2 0.0
19. 11. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 5 2 0 1/2 50.0
9. 12. 2023 Skupina C BK Kladno 19 5 3 0/4 0.0
10. 2. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo Medvědi Tábor 12 2 2 2/2 100.0
11. 2. 2024 Skupina B + C o 1. - 8. místo SKB Rokycany 11 3 1 2/5 40.0
20. 2. 2024 Základní fáze PORG Basket 4 2 0 0/0 0
Celkem 33 178 55 19 11/31 35.5
Průměr 33 5.4 1.7 0.6 0.3/0.9 35.5
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
PORG Basket 8 6.1 2.5 0.3 0.4/1.3 30.0 1.5
Sokol Kbely B 4 10.5 3.8 0.8 0.8/1.8 42.9 2.0
USK Praha B 8 3.8 1.0 0.4 0.6/1.5 41.7 1.0
BK Beroun 2 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Kladno 2 11.0 2.5 2.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Velká Ohrada 3 6.3 3.0 0.0 0.3/1.3 25.0 -
TJ Sokol Dubeč 5 3.2 1.2 0.0 0.8/2.2 36.4 2.0
BK Č. Brod 2 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Kačeři 2 7.0 3.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 6.5 1.0 1.5 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 2 6.5 1.0 1.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Radotín 2 6.5 3.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sokol Pražský 4 3.3 1.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
BC Benešov 2 6.0 2.0 0.5 0.5/2.0 25.0 -
Medvědi Tábor 1 12.0 2.0 2.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Radotín 4 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Radotín 2 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Radotínský SK 1 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
SKB Rokycany 1 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 -
BA Sparta 5 2.2 0.8 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
TJ Sokol Dubeč 2 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Sokol Vyšehrad 3 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Radotínský SK 2 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Radotínský SK 2 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0 -
PORG Basket 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely B 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Kbely 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Šumperk 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín B 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BA LYNX Liberec 2 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Bizoni Náchod 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov Cubs 1 2.0 1.0 0.0 0.0/6.0 0.0 2.0
TJ Sokol Pražský 2 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BC Nový Jičín 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SloVarn U19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5