Nadregionální liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 17405
BA Grizzlies Plzeň
BK Jiskra Domažlice
19. 11. 2023
12:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Pavel Poliček
Mattias Kundert
99
88
25
21
54
46
72
70
Review
Skupina B 1. kolo 17407
BK Příbram 2000
Kaplice Grizzlies
18. 11. 2023
16:00
ZŠ Březové Hory Jiří Mazur
Martin Šlehofer
85
56
19
11
43
35
62
44
Review
Skupina B 1. kolo 17406
BK Klatovy B
SKB Rokycany
24. 11. 2023
17:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jiří Buňka
95
48
39
12
59
27
77
32
Review
Skupina B 1. kolo 17408
BK Medvědi Tábor
SKB Strakonice
18. 11. 2023
18:00
Sportovní areál Mír Daniel Tomášek
Jan Hanzal
117
43
37
10
61
24
86
29
Review
Skupina B 2. kolo 17409
BA Grizzlies Plzeň
Kaplice Grizzlies
16. 9. 2023
12:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň Jan Karásek
Lubomír Porvich
88
54
24
14
47
32
69
45
Review
Skupina B 2. kolo 17410
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
16. 9. 2023
15:00
Městská sportovní hala Lukáš Kalabza
Martin Kozel
129
37
38
9
60
21
100
27
Review
Skupina B 2. kolo 17412
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
16. 9. 2023
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jakub Mašek
59
42
12
6
26
20
37
34
Review
Skupina B 2. kolo 17411
BK Klatovy B
SKB Strakonice
12. 9. 2023
18:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Pavel Podhůrský
131
40
29
7
57
18
100
31
Review
Skupina B 3. kolo 17413
BA Grizzlies Plzeň
BK Příbram 2000
17. 9. 2023
12:00
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň Tomáš Sklenář
Jakub Mašek
121
33
23
4
41
12
75
26
Review
Skupina B 3. kolo 17414
BK Jiskra Domažlice
Kaplice Grizzlies
17. 9. 2023
12:15
Městská sportovní hala Martin Kozel
Lukáš Kalabza
82
42
21
11
53
17
69
30
Review
Skupina B 3. kolo 17415
BK Klatovy B
BK Medvědi Tábor
17. 9. 2023
13:30
SH BK Klatovy Martin Šlehofer
Michal Pivovarský
55
22
16
6
27
14
42
19
Review
Skupina B 3. kolo 17416
SKB Rokycany
SKB Strakonice
20. 9. 2023
18:30
Sportovní hala SKB Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
129
55
31
13
67
37
99
41
Review
Skupina B 4. kolo 17419
BA Grizzlies Plzeň
BK Klatovy B
30. 9. 2023
10:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Jan Karásek
Pavel Tauber
44
73
3
22
22
38
29
61
Review
Skupina B 4. kolo 17418
BK Příbram 2000
BK Medvědi Tábor
30. 9. 2023
13:00
ZŠ Březové Hory Diana Kratochvílová
Lucie Kratochvílová
51
66
14
17
21
30
36
48
Review
Skupina B 4. kolo 17420
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
30. 9. 2023
18:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Veronika Šlaisová
101
54
18
12
44
21
69
38
Review
Skupina B 4. kolo 17417
Kaplice Grizzlies
SKB Strakonice
7. 10. 2023
18:30
ZŠ Školní Diana Kratochvílová
Luboš Hummel
102
50
19
9
37
20
69
37
Review
Skupina B 5. kolo 17421
Kaplice Grizzlies
BK Medvědi Tábor
8. 10. 2023
10:00
ZŠ Školní Diana Kratochvílová
Luboš Hummel
65
56
15
18
37
26
52
34
Review
Skupina B 5. kolo 17423
BA Grizzlies Plzeň
SKB Rokycany
1. 10. 2023
10:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Jan Karásek
59
77
18
20
29
42
40
67
Review
Skupina B 5. kolo 17424
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy B
1. 10. 2023
10:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Jan Hošťálek
41
81
4
25
10
39
58
24
Review
Skupina B 5. kolo 17422
BK Příbram 2000
SKB Strakonice
25. 11. 2023
16:00
ZŠ Březové Hory Jiří Mazur
Jan Mikulec
122
36
22
9
56
13
82
26
Review
Skupina B 6. kolo 17425
BK Klatovy B
Kaplice Grizzlies
14. 10. 2023
09:30
SH BK Klatovy Jan Karásek
Lubomír Porvich
88
66
20
13
45
32
68
51
Review
Skupina B 6. kolo 17428
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
26. 11. 2023
15:00
Městská sportovní hala Jakub Mašek
Pavel Tauber
62
63
18
21
32
37
51
51
Review
Skupina B 6. kolo 17426
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
13. 10. 2023
18:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Jonáš Behenský
79
58
17
19
34
37
60
50
Review
Skupina B 6. kolo 17427
SKB Strakonice
BA Grizzlies Plzeň
14. 10. 2023
19:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
56
99
15
25
25
39
45
64
Review
Skupina B 7. kolo 17430
SKB Rokycany
Kaplice Grizzlies
15. 10. 2023
13:00
Sportovní hala SKB Jiří Buňka
Petr Buršík
82
65
18
10
37
30
60
43
Review
Skupina B 7. kolo 17432
BK Medvědi Tábor
BA Grizzlies Plzeň
15. 10. 2023
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Diana Kratochvílová
Jan Hanzal
73
52
16
8
29
19
53
37
Review
Skupina B 7. kolo 17429
BK Klatovy B
BK Příbram 2000
15. 10. 2023
16:00
SH BK Klatovy Tomáš Sklenář
Mattias Kundert
96
55
18
13
54
27
77
46
Review
Skupina B 7. kolo 17431
BK Jiskra Domažlice
SKB Strakonice
13. 10. 2023
17:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Vojtěch Ticháček
121
52
37
12
61
28
86
37
Review
Skupina B 8. kolo 17435
Kaplice Grizzlies
BK Příbram 2000
19. 11. 2023
12:00
ZŠ Školní Daniel Tomášek
Lucie Kratochvílová
84
67
28
17
41
31
63
51
Review
Skupina B 8. kolo 17436
SKB Strakonice
BK Medvědi Tábor
19. 11. 2023
12:30
STARZ aréna Martin Šlehofer
Michal Pivovarský
54
69
24
16
30
36
41
51
Review
Skupina B 8. kolo 17433
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň
17. 11. 2023
14:30
Městská sportovní hala Jakub Mašek
Zdeněk Zeman
100
57
13
15
42
22
72
47
Review
Skupina B 8. kolo 17434
SKB Rokycany
BK Klatovy B
17. 11. 2023
18:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Pavel Poliček
37
151
7
32
16
77
30
108
Review
Skupina B 9. kolo 17440
SKB Strakonice
SKB Rokycany
4. 11. 2023
10:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
65
102
21
31
38
58
48
82
Review
Skupina B 9. kolo 17437
BK Příbram 2000
BA Grizzlies Plzeň
4. 11. 2023
15:00
ZŠ Březové Hory Roman Kejklíček
Ondřej Koc
86
67
19
14
42
27
66
42
Review
Skupina B 9. kolo 17438
Kaplice Grizzlies
BK Jiskra Domažlice
4. 11. 2023
15:00
ZŠ Školní Martin Janda
Martin Šlehofer
89
99
19
32
40
49
64
76
Review
Skupina B 9. kolo 17439
BK Medvědi Tábor
BK Klatovy B
16. 11. 2023
18:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Daniel Tomášek
Diana Kratochvílová
38
73
5
14
17
33
25
56
Review
Skupina B 10. kolo 17442
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
5. 11. 2023
10:00
ZŠ Březové Hory Roman Kejklíček
Ondřej Koc
82
81
18
22
42
43
65
62
Review
Skupina B 10. kolo 17444
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
5. 11. 2023
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Daniel Tomášek
Jan Hanzal
60
66
15
16
35
36
44
54
Review
Skupina B 10. kolo 17441
Kaplice Grizzlies
BA Grizzlies Plzeň
5. 11. 2023
12:00
ZŠ Školní Diana Kratochvílová
Michal Pivovarský
92
55
22
15
46
27
69
41
Review
Skupina B 10. kolo 17443
SKB Strakonice
BK Klatovy B
2. 11. 2023
16:30
STARZ aréna Martin Šlehofer
Martin Janda
30
131
9
32
12
58
18
90
Review
Skupina B 11. kolo 17445
BK Medvědi Tábor
Kaplice Grizzlies
9. 12. 2023
12:00
Sportovní areál Mír Daniel Tomášek
Jan Hanzal
84
52
14
17
34
23
57
34
Review
Skupina B 11. kolo 17446
SKB Strakonice
BK Příbram 2000
9. 12. 2023
15:00
STARZ aréna Martin Janda
Martin Šlehofer
58
115
18
25
29
49
39
79
Review
Skupina B 11. kolo 17448
BK Klatovy B
BK Jiskra Domažlice
12. 12. 2023
17:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Pavel Podhůrský
94
53
24
7
45
22
79
35
Review
Skupina B 11. kolo 17447
SKB Rokycany
BA Grizzlies Plzeň
14. 12. 2023
19:00
Sportovní hala SKB Zdeněk Zeman
Jonáš Behenský
118
60
36
10
55
24
88
43
Review
Skupina B 12. kolo 17452
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
10. 12. 2023
09:00
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Jonáš Behenský
90
76
33
25
58
43
69
59
Review
Skupina B 12. kolo 17450
BK Medvědi Tábor
BK Příbram 2000
10. 12. 2023
11:30
Sportovní areál Mír Michal Pivovarský
Lucie Kratochvílová
80
75
16
14
37
34
58
47
Review
Skupina B 12. kolo 17449
SKB Strakonice
Kaplice Grizzlies
10. 12. 2023
13:00
STARZ aréna Martin Janda
Martin Šlehofer
63
100
12
23
29
50
52
70
Review
Skupina B 12. kolo 17451
BK Klatovy B
BA Grizzlies Plzeň
1. 12. 2023
18:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Tomáš Sklenář
81
49
23
18
35
25
51
35
Review
Skupina B 13. kolo 17453
BK Příbram 2000
BK Klatovy B
20. 1. 2024
10:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jakub Eichler
85
62
18
19
42
29
65
41
Review
Skupina B 13. kolo 17454
Kaplice Grizzlies
SKB Rokycany
6. 1. 2024
14:00
ZŠ Školní Martin Šlehofer
Diana Kratochvílová
83
73
20
11
51
34
65
53
Review
Skupina B 13. kolo 17456
BA Grizzlies Plzeň
BK Medvědi Tábor
6. 1. 2024
15:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Jiří Mužík
Mattias Kundert
44
60
11
20
20
33
29
46
Review
Skupina B 13. kolo 17455
SKB Strakonice
BK Jiskra Domažlice
6. 1. 2024
18:30
STARZ aréna Diana Kratochvílová
Martin Šlehofer
52
106
9
25
28
39
39
72
Review
Skupina B 14. kolo 17458
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
7. 1. 2024
10:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jiří Mazur
73
85
20
20
35
42
51
72
Review
Skupina B 14. kolo 17457
Kaplice Grizzlies
BK Klatovy B
17. 12. 2023
12:00
ZŠ Školní Michal Hána
Diana Kratochvílová
63
78
13
30
24
43
46
53
Review
Skupina B 14. kolo 17460
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
7. 1. 2024
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Daniel Tomášek
Lucie Kratochvílová
47
63
13
28
27
40
38
49
Review
Skupina B 14. kolo 17459
BA Grizzlies Plzeň
SKB Strakonice
7. 1. 2024
15:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Anna Rebej
Mattias Kundert
66
40
24
20
43
22
52
35
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Benko BK Kladno 17 20 1.0 23.3 6.9 2.3 2.7/3.9 70.1 1.9
10 Mikoláš Břeň BK Příbram 2000 17 19 1.0 22.2 7.4 1.4 3.2/4.9 64.9 3.1
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 18 1.0 21.4 7.9 0.5 4.2/6.4 64.7 0.9
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 22 1.0 17.0 6.1 1.0 1.8/5.5 33.3 3.6
55 Vladimír Krýsl BK Sokolobv 16 16 1.0 22.9 7.9 1.3 3.4/5.0 68.8 2.4
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 15 1.0 23.5 10.0 0.5 2.1/4.1 50.8 0.1
Martin Žák BK Kladno 17 20 1.0 17.6 4.9 1.6 3.2/5.0 63.6 2.0
14 Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 17 16 1.0 21.3 4.5 2.4 4.9/8.1 60.8 2.8
Robin Volek BK Č. Brod 17 12 1.0 27.8 10.7 1.4 2.2/3.1 70.3 2.3
Štěpán Krška BC Benešov 17 18 1.0 18.1 6.5 0.8 2.7/4.6 59.0 2.2
Lukáš Jánošík Start Havířov 17 15 1.0 21.3 8.5 0.9 1.4/3.5 39.6 1.4
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 17 1.0 18.4 5.6 1.5 2.6/5.1 52.3 1.8
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 17 1.0 16.9 3.6 2.2 2.9/5.9 48.5 2.6
27 Jindřich Mařík BK Příbram 2000 18 14 1.0 20.3 8.0 0.1 3.9/6.4 60.7 1.2
Michal Mašín BK Č. Brod 16 16 1.0 17.7 7.5 0.1 2.3/4.3 53.6 2.1
0 Adam Remeš BK Příbram 2000 16 14 1.0 19.9 8.1 0.4 2.7/4.6 58.5 2.6
Jakub Pešek BKDěč 17 16 1.0 16.6 4.4 2.3 1.1/2.3 45.9 1.9
00 Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 15 19 1.0 13.8 2.9 2.1 1.8/2.7 68.6 1.4
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 13.7 2.2 2.7 1.1/2.0 55.3 0.7
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 23.7 6.2 2.6 3.5/5.4 64.4 1.7
Václav Muras Start Havířov 17 12 1.0 21.4 8.6 0.4 3.0/5.3 56.3 2.4
5 Jan Žák BK Sokolobv 17 18 1.0 14.1 6.3 0.0 1.5/2.9 50.9 2.3
34 Patrik Kotáb BK Klatovy B 17 17 1.0 14.6 5.0 1.2 1.1/2.3 46.2 2.2
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 17 1.0 14.1 5.7 0.1 2.3/4.0 57.4 2.2
11 Josef Šlof BK Klatovy B 16 13 1.0 18.2 6.5 1.2 1.5/2.8 55.6 1.5
Michael Rezek SKB Strakonice 17 14 1.0 16.4 5.6 1.1 2.1/4.4 47.5 3.2
Petr Vašička Vsetínský Basket 16 14 1.0 16.4 5.2 1.2 2.3/6.0 38.1 2.4
Filip Mikota BA 2006´Roudnice n. L. B 16 15 1.0 15.2 6.3 0.3 1.5/4.3 35.4 2.6
62 Jiří Kučera BK Sokolobv 15 16 1.0 14.2 5.7 0.4 1.7/3.1 54.0 1.1
Viktor Jakl Medvědi Tábor 17 14 1.0 16.2 5.9 1.0 1.5/2.8 53.8 1.4
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 19 1.0 11.8 4.6 0.2 2.2/3.9 54.7 1.9
Jan Vašička Vsetínský Basket 16 14 1.0 15.9 5.5 1.1 1.6/4.1 39.7 2.9
Jan Pechman SKB Rokycany 17 18 1.0 12.2 5.3 0.2 1.1/1.7 0.0* 1.8
19 Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 21.7 9.3 0.4 1.9/5.4 35.2 3.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 14 1.0 15.4 6.5 0.1 2.0/5.0 40.0 2.1
69 Petr Žák BK Klatovy B 17 11 1.0 19.5 6.7 1.1 2.8/4.0 70.5 1.9
Marek Chaloupka BK Kladno 17 15 1.0 13.9 6.4 0.1 0.7/2.1 35.5 1.5
Adam Placek Basket Valmez 16 12 1.0 16.8 6.2 0.9 1.8/4.0 43.8 2.3
Jan Maňas SKB Rokycany 16 16 1.0 12.6 5.6 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.2
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 15 1.0 13.2 5.7 0.0 1.9/4.1 45.9 2.4
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 14 1.0 14.0 3.8 1.4 2.4/3.6 66.0 1.5
13 Jakub Bláha BK Příbram 2000 17 18 1.0 10.8 4.6 0.1 1.5/3.5 42.9 1.9
Jakub Suk BC Benešov 17 20 1.0 9.7 4.2 0.1 1.1/3.0 35.6 2.7
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 12 1.0 15.6 4.3 1.9 1.2/2.0 58.3 2.1
Matěj Mikulec Vsetínský Basket 16 14 1.0 13.0 5.9 0.0 1.1/4.1 28.1 2.5
91 Marek Zubanič BK Sokolobv 17 16 1.0 11.3 3.4 1.3 0.8/1.9 0.0* 2.8
David Šulák Vsetínský Basket 17 14 1.0 12.9 6.1 0.0 0.8/2.4 33.3 3.4
Lukáš Ráb TBS Přerov 18 13 1.0 13.8 5.3 0.1 2.9/5.9 49.4 2.4
Micah Anthony Perkins BK Opava B 16 9 1.0 19.8 7.2 1.2 1.7/3.4 48.4 1.7
Šimon Mayer BKÚstn.L. U17B 16 17 1.0 10.5 4.2 0.4 1.1/1.9 0.0* 1.8
Dan Oujeský Radotínský SK 17 13 1.0 13.2 5.2 0.2 2.3/5.2 44.8 1.4
Jaroslav Perlík BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 10.6 3.7 0.6 1.4/2.6 52.4 2.9
00 Antonín Petřek BK Sokolobv 17 14 1.0 12.1 4.3 0.8 1.2/2.4 51.5 2.6
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 14.1 5.4 0.7 1.3/3.9 31.9 3.0
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 17 21 1.0 8.0 3.2 0.1 1.1/2.7 40.4 2.4
Matěj Candra Medvědi Tábor 16 20 1.0 8.4 3.8 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.2
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 18 1.0 9.3 2.7 0.8 1.4/2.6 53.2 1.4
Ondřej Knapík BK Teplice 19 14 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/4.1 34.5 2.4
9 František Zikmund BK Klatovy B 16 13 1.0 12.8 4.3 1.0 1.2/1.4 0.0* 1.5
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.4
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 13 1.0 12.5 3.8 1.3 1.1/2.0 53.8 3.2
44 Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 18 17 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/2.6 22.2 3.1
Vojtěch Musil SKB Rokycany 16 19 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/2.2 42.9 1.5
Vsevolod Diubchenko BKÚstn.L. U17B 17 10 1.0 15.9 4.7 1.6 1.7/3.8 44.7 1.2
Michal Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 14.4 5.9 0.3 1.7/3.3 52.8 1.7
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.1 5.5 0.3 1.3/2.7 50.0 1.2
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.0 5.3 0.4 1.3/2.3 53.6 3.3
Václav Truhlář BC Benešov 16 18 1.0 8.7 2.8 0.7 0.8/1.6 0.0* 2.4
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 11 1.0 13.9 5.5 0.5 1.6/3.1 52.9 1.5
Jan Hlaváč BK Č. Brod 16 16 1.0 9.4 3.6 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.3
Miroslav Koch Radotínský SK 17 16 1.0 9.4 4.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 19 1.0 7.9 3.2 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.3
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 18 10 1.0 15.0 6.2 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.5
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 11 1.0 13.6 5.5 0.5 0.9/2.5 35.7 2.2
12 Martin Mráz BK Klatovy B 16 11 1.0 13.5 6.1 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.5
David Litoš SKB Strakonice 17 15 1.0 9.8 3.9 0.3 1.1/2.6 43.6 1.5
Jan Slach Medvědi Tábor 16 19 1.0 7.7 2.8 0.4 0.8/2.4 35.6 2.6
David Horák Slavia Kroměříž 16 10 1.0 14.6 6.2 0.2 1.6/4.6 34.8 1.5
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň 16 18 1.0 8.1 3.7 0.1 0.3/2.1 15.8 2.1
8 Vojtěch Vozka BK Příbram 2000 16 17 1.0 8.5 3.1 0.4 1.4/3.2 41.8 2.5
Jan Kaiser BA 2006´Roudnice n. L. B 15 18 1.0 7.9 2.4 0.6 1.4/2.7 51.0 1.7
Albert Večeřa Start Havířov 16 14 1.0 10.2 3.6 0.4 1.6/3.6 45.1 2.1
Vojtěch Jaroš BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 9.5 2.9 1.1 0.4/0.9 0.0* 0.4
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 7 1.0 20.0 5.7 1.9 3.0/3.7 80.8 2.1
21 Filip Šnejdar BK Klatovy B 15 11 1.0 12.6 4.3 0.8 1.6/3.1 52.9 1.4
Vítek Novotný Medvědi Tábor 17 19 1.0 7.3 3.0 0.1 1.1/3.1 36.2 0.7
Nikita Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 16 19 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.6 44.0 2.4
Tobias Brückner Basket Valmez 16 14 1.0 9.7 3.2 0.7 1.1/2.3 50.0 2.9
Lukáš Viktora BK Kladno 17 19 1.0 7.2 2.1 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.8
4 František Kinský BK Klatovy B 15 15 1.0 9.1 3.5 0.4 0.8/2.1 37.5 1.4
Lukáš Veselý SKB Rokycany 18 16 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 18 1.0 7.2 2.2 0.7 0.9/2.1 42.1 0.7
Tomáš Stýskala Litomyšl 16 12 1.0 10.8 4.5 0.3 0.8/2.6 32.3 1.3
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.9 3.6 0.7 0.6/1.7 0.0* 1.1
5 Šimon Batelka BC Kolín 15 6 1.0 21.5 6.7 1.0 5.2/8.0 64.6 1.3
Jakub Kraval BK Opava B 15 8 1.0 16.0 4.3 1.8 2.3/4.4 51.4 1.4
Vojtěch Strnad BKDěč 15 14 1.0 9.1 2.5 1.1 0.7/1.3 0.0* 2.5
Karel Skalický SKB Strakonice 17 16 1.0 8.0 3.1 0.3 0.8/1.9 0.0* 2.3
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.4/2.6 54.1 2.4
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 16 8 1.0 15.9 7.0 0.0 1.9/3.5 53.6 2.3
Šimon Netolický BKDěč 16 8 1.0 15.8 4.4 1.5 2.5/3.1 80.0 2.3
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.7 3.3 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kosejk BKDěč 16 16 1.0 7.8 2.8 0.6 0.5/1.3 0.0* 1.8
Jakub Mrkvík Tygři Louny 17 7 1.0 17.9 6.1 1.6 0.9/1.1 0.0* 1.4
Tadeáš Vaněk Medvědi Tábor 16 16 1.0 7.8 2.5 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.2
Albert Zahradník Radotínský SK 16 10 1.0 12.4 5.0 0.3 1.5/3.3 45.5 1.2
Jiří Nejezchleba BK Beroun 16 11 1.0 11.3 4.3 0.3 1.9/4.9 38.9 2.0
Daniel Večeřa Litomyšl 16 12 1.0 10.3 3.9 0.5 1.0/2.2 46.2 2.2
5 Jan Kodyš BK Klatovy B 16 18 1.0 6.8 3.2 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.2
Matěj Pokorný Litomyšl 16 12 1.0 10.1 4.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
Matěj Plachý SKB Rokycany 18 14 1.0 8.6 4.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
70 Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 8 1.0 14.9 6.9 0.0 1.1/2.4 47.4 1.4
Matouš Janda BKj Kralupy 18 9 1.0 13.2 5.8 0.3 0.7/2.8 24.0 3.1
Jakub Šilhan Medvědi Tábor 18 22 1.0 5.3 1.6 0.0 2.1/5.5 39.2 3.3
Jonáš Houser BKDěč 15 10 1.0 11.7 4.4 0.1 2.6/4.8 54.2 1.3
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 5 1.0 23.2 11.2 0.2 0.2/1.0 0.0* 0.2
Martin Švejkovský Radotínský SK 17 18 1.0 6.4 2.8 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.8
Michal Šmíd Medvědi Tábor 17 16 1.0 7.3 1.8 1.1 0.6/1.2 0.0* 1.9
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 18 1.0 6.4 1.9 0.7 0.6/0.9 0.0* 0.9
13 Ondřej Vyčichlo Baník Most 17 15 1.0 7.7 2.3 0.7 1.1/2.5 45.9 0.9
18 Lukáš Veselský BK Klatovy B 16 12 1.0 9.5 4.6 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.7
Šimon Pažout BA 2006´Roudnice n. L. B 16 13 1.0 8.7 3.2 0.3 1.3/3.3 39.5 2.3
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 11 1.0 10.2 4.1 0.2 1.5/4.9 29.6 0.7
Karel Povolný BK Opava B 17 12 1.0 9.3 3.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Vojtěch Bubeník BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 7.5 2.2 0.6 1.3/2.0 63.3 0.8
Jan Blaško Litomyšl 15 10 1.0 10.9 4.4 0.4 0.9/2.5 36.0 1.6
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 8 1.0 13.5 4.8 0.9 1.4/3.9 35.5 2.1
Tomáš Hejtmánek Litomyšl 15 10 1.0 10.8 3.4 0.7 1.9/3.4 55.9 1.6
Daniel Horňák BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.5
Lukáš Pastor BKÚstn.L. U17B 15 13 1.0 8.2 1.3 1.5 1.2/2.4 48.4 1.6
Jiří Štýbnar SK UP Olomouc B 16 11 1.0 9.6 4.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.5
Adam Bílek SK UP Olomouc B 17 7 1.0 15.1 6.9 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.6
Dominik Kudrna Radotínský SK 15 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Jáchym Jakeš SK UP Olomouc B 16 9 1.0 11.7 5.4 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.7
František Ignác Paleta BK Beroun 15 16 1.0 6.6 2.1 0.7 0.4/1.8 0.0* 2.2
Jan Nedorost BKDěč 16 13 1.0 8.1 2.5 0.2 2.5/3.8 65.3 2.4
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 16 1.0 6.5 2.0 0.6 0.6/1.6 0.0* 0.8
Radek Berky BKj Kralupy 17 6 1.0 17.3 6.2 0.7 3.0/6.7 45.0 2.5
Daniel Schiel Start Havířov 16 14 1.0 7.4 2.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.2
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 3 1.0 34.3 10.3 3.0 4.7/7.0 66.7 3.7
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 17 19 1.0 5.4 1.3 0.8 0.4/0.7 0.0* 0.8
Richard Mašek Tygři Louny 17 6 1.0 17.0 6.8 0.2 2.8/5.2 54.8 2.0
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 25.0 7.5 1.5 5.5/8.5 64.7 2.3
Matěj Hrabák BK Kladno 17 14 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.5
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 17 16 1.0 6.0 2.6 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.5
Vojtěch Tejnor Medvědi Tábor 16 16 1.0 5.9 1.9 0.6 0.4/1.6 0.0* 2.0
Marek Houška BKDěč 15 6 1.0 15.8 6.2 0.8 1.0/2.0 50.0 1.7
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 14 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.4
Radek Jemelka TBS Přerov 16 15 1.0 6.2 2.3 0.0 1.5/4.6 33.3 2.1
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 12 1.0 7.8 3.2 0.1 1.2/3.0 38.9 1.5
Petr Žabenský BK Č. Brod 16 14 1.0 6.6 3.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Lukáš Větrovský BKDěč 17 15 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.8
Adam Choreň Baník Most 16 11 1.0 8.3 2.4 0.5 1.9/4.0 47.7 1.8
Adam Vrána Vsetínský Basket 16 14 1.0 6.4 2.1 0.6 0.6/1.3 0.0* 1.1
David Polcar Tygři Louny 17 6 1.0 15.0 7.2 0.0 0.7/2.7 25.0 0.8
33 Daniel Svatoš BK Sokolobv 16 20 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.3
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 4 1.0 22.3 8.3 1.0 2.8/5.0 55.0 2.3
Alex Marek Radotínský SK 17 19 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/2.5 35.4 2.2
Jan Koudelka BC Benešov 15 20 1.0 4.5 0.6 1.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
23 David Kůta Kaplice Grizzlies 17 14 1.0 6.4 2.1 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.2
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 17 12 1.0 7.3 3.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.5
Jiří Josef Theimer Start Havířov 18 13 1.0 6.6 3.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
Marek Koštíř BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 5.7 1.8 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.4
7 Jiří Adam Baník Most 16 11 1.0 7.7 3.4 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
2 Dominik Kolář BK Klatovy B 17 11 1.0 7.7 3.0 0.2 1.2/2.5 48.1 1.5
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 4 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/10.5 76.2 1.8
Danil Zienkin Sokol Žižkov B 16 20 1.0 4.2 1.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.2
30 Lukáš Ruta BK Sokolobv 16 20 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.4
Nikolas Dlabaja FASTAV Zlín B 16 4 1.0 20.8 9.3 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
Patrik Hauser BK Č. Brod 16 10 1.0 8.3 2.6 0.8 0.7/0.9 0.0* 2.5
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 6.9 3.0 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.4
Filip Rankin BK Beroun 16 19 1.0 4.4 1.2 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.6
13 Radim Konývka BC Kolín 17 6 1.0 13.7 4.7 1.2 0.8/1.5 0.0* 3.3
Radek Machů FASTAV Zlín B 16 2 1.0 41.0 7.5 7.5 3.5/3.5 100.0 0.0
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 11 1.0 7.5 2.1 0.9 0.5/1.4 0.0* 2.0
Viktor Bilič BKDěč 16 7 1.0 11.7 4.6 0.1 2.1/3.4 62.5 2.6
Filip Veselý BK Teplice 16 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.8 33.3 1.4
Oskar Výborný BC Benešov 15 20 1.0 4.1 1.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.3
Jakub Malík Start Havířov 17 10 1.0 8.1 2.6 0.4 1.7/2.8 60.7 1.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 6 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
Vojtěch Sazama BA Grizzlies Plzeň 17 17 1.0 4.6 1.8 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.0
Jan Kallista BKj Kralupy 17 10 1.0 7.6 3.5 0.1 0.3/1.8 0.0* 1.5
David Buga Basket Valmez 17 11 1.0 6.9 2.6 0.2 1.1/3.2 34.3 2.1
Ondřej Shejbal Litomyšl 16 12 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.8
13 David Šedivý Kaplice Grizzlies 16 17 1.0 4.4 1.6 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.5
Štěpán Schindler SK UP Olomouc B 16 11 1.0 6.7 3.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.8
Michal Viktora BK Kladno 17 19 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.9
Jakub Dostál BK Opava B 17 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.9
18 Jakub Mladý AŠ Mladá Boleslav 15 9 1.0 8.0 3.2 0.1 1.2/2.7 45.8 2.7
Michal Trefil SK UP Olomouc B 16 11 1.0 6.5 2.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.9
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy B 15 11 1.0 6.5 1.6 1.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 7 1.0 10.1 2.9 0.7 2.3/4.1 55.2 1.1
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 17 1.0 4.1 1.2 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.0
30 Tobiáš Slivka BK Příbram 2000 17 14 1.0 4.9 2.2 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.0 32.4 1.2
Ondřej Polánka Start Havířov 17 12 1.0 5.7 2.3 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.8
99 Jaroslav Melka BK Klatovy B 16 10 1.0 6.8 2.1 0.5 1.1/1.7 0.0* 2.0
Michal Razím BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 5.2 1.9 0.2 0.6/2.2 27.6 1.3
Dominik Hodek Litomyšl 14 6 1.0 11.2 3.3 1.2 1.0/2.2 46.2 1.3
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 17 11 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
20 Marek Vitovský AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 7.3 2.2 0.6 1.2/2.4 50.0 1.8
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 17 12 1.0 5.3 2.0 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.9
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 16 13 1.0 4.9 1.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Jan Kopecký BKDěč 14 3 1.0 21.3 4.3 3.0 3.7/8.7 42.3 2.0
Jakub Šebek BK Teplice 17 13 1.0 4.8 1.3 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.1
Vojtěch Duffek Vsetínský Basket 17 13 1.0 4.8 2.0 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.4
0 Miroslav Houska BK Sokolobv 17 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 5 1.0 12.6 6.2 0.0 0.2/2.2 9.1 3.0
Martin Lassek Start Havířov 17 14 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/2.4 20.6 1.8
66 Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 17 7 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
97 Jan Hotěk BK Sokolobv 17 18 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 10 1.0 6.1 1.5 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.7
9 Richard Jendželovský BC Kolín 16 7 1.0 8.6 2.3 1.3 0.1/0.7 0.0* 1.6
6 Jakub Coubal BC Kolín 15 5 1.0 12.0 4.6 0.4 1.6/4.4 36.4 2.0
Ondřej Soukop BK Teplice 16 12 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.8
15 Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 15 18 1.0 3.3 1.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.4
12 Tengis Chuluunbaatar Baník Most 17 10 1.0 5.8 1.6 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.6
Adam Vašák BC Benešov 15 15 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.4
9 Daniel Zbroj BK Sokolobv 17 19 1.0 3.1 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.2
Ondřej Hromada BK Opava B 17 11 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/2.4 26.9 1.6
Adam Kutscherauer Start Havířov 17 13 1.0 4.4 1.5 0.1 1.2/2.1 59.3 1.7
Matyáš Eger BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.3
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 17 5 1.0 11.0 3.4 0.8 1.8/2.6 69.2 2.8
Jonáš Janotka BK Teplice 16 14 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Lukáš Fajkus BK Opava B 17 9 1.0 6.1 1.9 0.4 1.0/2.0 50.0 2.3
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 17 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.1
David Bláha Radotínský SK 16 10 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/2.7 18.5 1.3
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 15 1.0 3.5 1.6 0.1 0.1/0.9 0.0* 2.6
68 Lukáš Petřík AŠ Mladá Boleslav 17 10 1.0 5.3 1.6 0.4 0.9/2.7 33.3 1.4
Kryštof Grygera BK Opava B 16 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.6 0.0* 2.6
Erik Cápal SKB Rokycany 16 12 1.0 4.3 0.7 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.3
24 Petr Verner BK Sokolobv 16 12 1.0 4.3 1.4 0.5 0.0/0.2 0.0* 1.0
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 19 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.4
Jan Bažant Sokol Žižkov B 16 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
10 Matěj Starý BC Kolín 15 7 1.0 7.3 2.6 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.6
Aleš Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Marek Zajíček BKÚstn.L. U17B 15 14 1.0 3.6 1.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 0.8
Tomáš Sommer BA Grizzlies Plzeň 15 5 1.0 9.8 4.2 0.4 0.2/1.0 0.0* 3.4
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 17 15 1.0 3.3 1.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 2.3
Frederik Kutty BK Opava B 16 6 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.0
Marek Běťák BK Opava B 17 10 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.3
Romeo Herzog Start Havířov 16 12 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 0.6
Jáchym Marák BA Grizzlies Plzeň 15 7 1.0 6.9 1.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.9
Michal Lier SKB Rokycany 16 8 1.0 6.0 2.1 0.1 1.4/2.4 57.9 0.8
11 Jindřích Červený Baník Most 15 11 1.0 4.4 1.5 0.0 1.5/3.0 48.5 1.7
4 Bayar Altangerel Baník Most 14 8 1.0 6.0 2.4 0.4 0.1/0.3 0.0* 3.0
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 2.5 1.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Vojtěch Mareš BK Opava B 17 5 1.0 9.4 3.4 0.2 2.0/3.6 55.6 1.0
Lukáš Kobr BK Kladno 16 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
22 Lukáš Kvapil BK Příbram 2000 17 18 1.0 2.6 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
32 Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 15 1.0 3.1 0.7 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.3
Matěj Mirvald SKB Strakonice 14 13 1.0 3.5 1.1 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
Viktor Janda BA 2006´Roudnice n. L. B 15 10 1.0 4.6 1.5 0.5 0.1/0.9 0.0* 1.1
Matěj Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/1.5 0.0* 1.8
David Einšpigl Basket Valmez 17 11 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.4
Jaroslav Brantl BA Grizzlies Plzeň 17 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Adam Havlík BA Grizzlies Plzeň 15 8 1.0 5.6 1.3 1.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Jan Schmidt Radotínský SK 17 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.3/1.4 0.0* 1.4
Lukáš Kverka BK Kladno 17 11 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
David Beneš Tygři Louny 17 7 1.0 6.1 2.3 0.3 0.7/2.6 27.8 0.9
Patrik Kupka SK UP Olomouc B 16 8 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.0
Matěj Srbek Tygři Louny 18 3 1.0 14.3 5.3 0.0 3.7/10.3 35.5 3.3
Tomáš Leide Basket Valmez 17 13 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.8 0.0* 0.9
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 12 1.0 3.6 1.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.6
Martin Kuffner SKB Rokycany 16 4 1.0 10.5 3.3 0.8 1.8/3.3 53.8 1.8
32 Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 3 1.0 14.0 6.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.3
Marek Štindl Medvědi Tábor 17 10 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
David Dobruský Litomyšl 16 12 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 4 1.0 10.3 4.3 0.3 1.0/4.0 25.0 2.5
Šimon Filip TBS Přerov 17 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.2/0.9 0.0* 2.5
Josef Zimák BA 2006´Roudnice n. L. B 17 7 1.0 5.7 1.7 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.7
Kvido Flegel BKDěč 16 8 1.0 5.0 2.3 0.1 0.1/0.6 0.0* 3.1
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.5
Matěj Spáčil SK UP Olomouc B 17 3 1.0 13.3 6.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Ripka Litomyšl 16 9 1.0 4.3 1.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.4
Marek Ledvina BK Beroun 16 13 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.5
25 Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Jan Bryška Litomyšl 15 10 1.0 3.9 1.0 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.5
Matěj Levička BK Jiskra Domažlice 17 17 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Jakub Lhoták SKB Rokycany 17 10 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/0.6 0.0* 0.9
13 Viktor Kolacki BK Klatovy B 16 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy B 15 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Filip Kovář FASTAV Zlín B 15 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.3
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.0
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec B 17 5 1.0 7.4 2.6 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.2
7 František Chramosta AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.3 50.0 1.0
Antonín Bílek SKB Strakonice 17 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Tomáš Honzák SKB Strakonice 17 4 1.0 9.0 2.3 0.8 2.3/4.5 50.0 1.8
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 1 1.0 36.0 15.0 1.0 3.0/5.0 60.0 0.0
22 David Mach BK Klatovy B 17 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
Adam Ježák Basket Valmez 16 10 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Lukáš Altman BK Opava B 16 6 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/2.3 35.7 2.2
Jan Průcha BA 2006´Roudnice n. L. B 15 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Dominik Přibyl BK Teplice 17 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.8
4 Matěj Krátký BK Sokolobv 15 3 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/4.3 46.2 2.0
Marek Borl BA Grizzlies Plzeň 15 4 1.0 8.5 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.5
Filip Hloušek BA Lynx Liberec B 17 6 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.7
15 Štěpán Horák BK Přelouč 15 1 1.0 33.0 14.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Michael Erfurth Tygři Louny 18 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.9 0.0* 1.0
Vít Šafr Litomyšl 15 5 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 15 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.3 70.0 0.7
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 1.5 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.7
Bořek Vaněk BK Beroun 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
35 Jonáš Krause BC Kolín 17 5 1.0 6.4 3.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 14 1.0 2.3 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jakub Sekal Medvědi Tábor 16 15 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.9
Šimon Polzer BA Lynx Liberec B 16 5 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.8 42.9 1.8
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 17 7 1.0 4.4 1.7 0.0 1.0/3.0 33.3 1.6
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberec B 16 3 1.0 10.3 2.3 1.3 1.7/2.3 71.4 2.0
Filip Hubka BKDěč 17 1 1.0 31.0 9.0 3.0 4.0/5.0 80.0 1.0
25 Michael Řádek Kaplice Grizzlies 18 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.1
Michal Blinka Basket Valmez 16 14 1.0 2.1 0.8 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Denis Trnečka BKDěč 15 6 1.0 5.0 1.5 0.7 0.0/0.3 0.0* 0.7
Radek Boháč BK Č. Brod 17 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Michal Špirk BA Grizzlies Plzeň 16 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.1
Viktor Dorazil BK Opava B 17 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/1.4 0.0* 2.0
Tomáš Podhorský BKDěč 16 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Vít Ibl Tygři Louny 15 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Oliver Purgert BKj Kralupy 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 9 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 18 8 1.0 3.6 0.8 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.0
Matouš Winkler BK Beroun 16 13 1.0 2.2 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jonáš Kubricht Tygři Louny 15 3 1.0 9.3 2.7 0.7 2.0/5.7 35.3 1.3
12 Jan Trinkl Kaplice Grizzlies 16 9 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.6
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberec B 16 3 1.0 9.3 3.0 0.7 1.3/2.7 50.0 3.7
15 Jakub Vodička BK Klatovy B 15 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.2
Martin Matějíček Sokol Žižkov B 16 8 1.0 3.5 1.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martin Pylypiv FASTAV Zlín B 16 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.0
Jakub Němec TBS Přerov 16 14 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.4
Tadeáš Laky Litomyšl 16 3 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.0 50.0 0.3
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 16 9 1.0 2.9 0.9 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
69 Štěpán Nagy BK Sokolobv 15 6 1.0 4.3 0.8 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.7
Michal Jelínek BK Č. Brod 17 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/0.8 0.0* 2.8
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 1 1.0 26.0 12.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Filip Němec TBS Přerov 16 13 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.2
Vincent Brabec Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 12.5 2.5 2.0 1.5/3.5 42.9 2.0
David Dostál BK Kladno 17 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.0
17 Jan Dlouhý Baník Most 15 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 16 17 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.6
Zbyněk Ženíšek BK Č. Brod 16 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9