Nadregionální liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 17295
BK Baník Most
BK Sokolov
30. 9. 2023
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Vladimír Kesler
29
150
8
27
17
72
22
105
Review
Skupina A 1. kolo 17293
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L. B
30. 9. 2023
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
79
55
22
10
44
23
61
35
Review
Skupina A 1. kolo 17294
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
30. 9. 2023
09:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Zajistí pořadatel
67
87
22
28
39
45
55
66
Review
Skupina A 1. kolo 17296
BK Kralupy junior
BA Tygři Louny
30. 9. 2023
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Vladimír Pádivý
64
55
10

6
31
26
47
36
Review
Skupina A 2. kolo 17299
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Baník Most
14. 10. 2023
11:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
117
18
40
5
74
7
101
13
Review
Skupina A 2. kolo 17300
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
14. 10. 2023
12:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
85
44
19
19
43
27
68
33
Review
Skupina A 2. kolo 17298
BK Kralupy junior
BA 2006´Roudnice n. L. B
14. 10. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Leoš Kvíz
Jakub Hájek
48
57
6
9
24
24
31
42
Review
Skupina A 2. kolo 17297
BK Teplice
BA Tygři Louny
14. 10. 2023
16:00
Sokolovna Na Letné Lucie Humlová
Silvie Netáhlová
84
57
23
17
39
30
69
37
Review
Skupina A 3. kolo 17304
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
9. 12. 2023
09:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Jakub Hlaváč
72
54
18
17
41
31
49
42
Review
Skupina A 3. kolo 17302
BA 2006´Roudnice n. L. B
BA Tygři Louny
15. 10. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Špinka
Zajistí pořadatel
64
57
12
12
27
31
49
41
Review
Skupina A 3. kolo 17303
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Sokolov
15. 10. 2023
12:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Silvie Netáhlová
Lucie Humlová
78
65
15
16
29
32
51
49
Review
Skupina A 3. kolo 17301
BK Kralupy junior
BK Teplice
15. 10. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou František Kolář
Jakub Hájek
39
89
7
25
15
37
22
66
Review
Skupina A 4. kolo 17308
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L. B
4. 11. 2023
11:15
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
90
44
19
10
46
20
73
34
Review
Skupina A 4. kolo 17305
BA Tygři Louny
BK Baník Most
4. 11. 2023
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Špinka
Silvie Netáhlová
116
35
25
6
58
19
92
25
Review
Skupina A 4. kolo 17307
BK Teplice
SLUNETA Ústí nad Labem B
4. 11. 2023
12:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
92
71
28
15
52
32
64
54
Review
Skupina A 4. kolo 17306
BK Kralupy junior
BK Sokolov
4. 11. 2023
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Radek Šťavík
47
90
14
19
21
44
38
66
Review
Skupina A 5. kolo 17312
BA 2006´Roudnice n. L. B
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 11. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
61
46
13
14
22
21
41
33
Review
Skupina A 5. kolo 17311
BK Teplice
Válečníci Děčín B
5. 11. 2023
11:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
66
68
12
13
31
29
52
51
Review
Skupina A 5. kolo 17309
BA Tygři Louny
BK Sokolov
5. 11. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Špinka
Silvie Netáhlová
68
77
13
21
34
37
47
55
Review
Skupina A 5. kolo 17310
BK Kralupy junior
BK Baník Most
5. 11. 2023
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Václav Mezera
Jaroslav Janovský
90
37
23
7
47
9
77
23
Review
Skupina A 6. kolo 17315
BK Baník Most
BK Teplice
18. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Daniel Rom
38
100
8
18
15
39
32
69
Review
Skupina A 6. kolo 17313
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA Tygři Louny
18. 11. 2023
13:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jan Hendrych
Zajistí pořadatel
55
59
15
13
27
31
45
43
Review
Skupina A 6. kolo 17314
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
18. 11. 2023
17:00
Sportovní hala Křešice Jakub Liga
Ondřej Špinka
81
45
12
8
41
20
61
30
Review
Skupina A 6. kolo 17316
BK Sokolov
BA 2006´Roudnice n. L. B
18. 11. 2023
18:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Roman Kinka
98
47
14
11
45
19
67
32
Review
Skupina A 7. kolo 17317
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Kralupy junior
19. 11. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Alexandr Novák
58
47
13
13
32
29
44
43
Review
Skupina A 7. kolo 17319
BK Baník Most
BA 2006´Roudnice n. L. B
19. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Lucie Humlová
41
81
10
26
20
47
33
61
Review
Skupina A 7. kolo 17320
BK Sokolov
BK Teplice
19. 11. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Vladimír Koranda
138
50
38
4
74
15
107
31
Review
Skupina A 7. kolo 17318
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
19. 11. 2023
12:30
Sportovní hala Křešice Ondřej Špinka
Jakub Liga
71
58
17
12
32
27
54
37
Review
Skupina A 8. kolo 17324
BA Tygři Louny
BK Kralupy junior
1. 10. 2023
08:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Michal Bureš
Zajistí pořadatel
63
40
10
12
30
26
39
33
Review
Skupina A 8. kolo 17323
BK Sokolov
BK Baník Most
1. 10. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Petr Skořepa
133
23
31
7
63
15
97
17
Review
Skupina A 8. kolo 17321
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Teplice
1. 10. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
83
63
29
13
45
30
60
51
Review
Skupina A 8. kolo 17322
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
1. 10. 2023
15:15
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
68
61
20
18
37
32
50
49
Review
Skupina A 9. kolo 17325
BK Teplice
BK Kralupy junior
9. 12. 2023
11:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Šlaj
104
51
30
8
49
19
70
39
Review
Skupina A 9. kolo 17328
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
9. 12. 2023
11:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Jakub Hlaváč
33
102
3
30
16
60
26
74
Review
Skupina A 9. kolo 17327
BK Sokolov
SLUNETA Ústí nad Labem B
9. 12. 2023
17:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Vladimír Koranda
116
38
22
8
57
16
94
25
Review
Skupina A 9. kolo 17326
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L. B
30. 11. 2023
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Kout
Adéla Zemancová
60
57
16
10
27
26
54
38
Review
Skupina A 10. kolo 17332
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
10. 12. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
61
83
19
26
33
40
44
66
Review
Skupina A 10. kolo 17330
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kralupy junior
10. 12. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
45
52
14
12
32
25
41
37
Review
Skupina A 10. kolo 17329
BA Tygři Louny
BK Teplice
10. 12. 2023
12:30
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Zajistí pořadatel
55
73
12
16
27
41
43
54
Review
Skupina A 10. kolo 17331
BK Baník Most
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 12. 2023
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Tomáš Morávek
Jan Hendrych
46
79
20
22
29
39
35
56
Review
Skupina A 11. kolo 17334
BK Baník Most
BK Kralupy junior
6. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Lucie Humlová
Anna Burdová
46
79
14
35
20
48
35
61
Review
Skupina A 11. kolo 17335
Válečníci Děčín B
BK Teplice
6. 1. 2024
11:45
Sportovní hala Křešice Jakub Liga
Zajistí pořadatel
69
73
17
18
37
31
47
51
Review
Skupina A 11. kolo 17336
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA 2006´Roudnice n. L. B
6. 1. 2024
13:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Jakub Gabriel
68
56
15
15
36
33
58
43
Review
Skupina A 11. kolo 17333
BK Sokolov
BA Tygři Louny
6. 1. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
82
42
25
7
49
13
71
24
Review
Skupina A 12. kolo 17337
BK Baník Most
BA Tygři Louny
7. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Ondřej Špinka
23
105
8
23
12
47
17
74
Review
Skupina A 12. kolo 17338
BK Sokolov
BK Kralupy junior
7. 1. 2024
10:00
SH ISŠTE Sokolov Vladimír Koranda
Ingrid Ašenbrenerová
84
58
29
17
50
30
68
44
Review
Skupina A 12. kolo 17340
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín B
7. 1. 2024
10:00
SH Budyně nad Ohří Jindřich Nesper
Michal Horník
50
68
7
20
21
37
40
49
Review
Skupina A 12. kolo 17339
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
7. 1. 2024
15:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Jakub Hlaváč
56
82
16
28
28
45
38
62
Review
Skupina A 13. kolo 17344
BK Teplice
BK Sokolov
20. 1. 2024
10:00
Sokolovna Na Letné Daniel Rom
Jakub Gabriel
87
71
24
25
45
42
72
57
Review
Skupina A 13. kolo 17342
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
20. 1. 2024
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Špinka
Jakub Hlaváč
54
89
21
25
34
45
40
72
Review
Skupina A 13. kolo 17343
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Baník Most
20. 1. 2024
13:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
100
36
27
12
51
19
76
29
Review
Skupina A 13. kolo 17341
BK Kralupy junior
SLUNETA Ústí nad Labem B
20. 1. 2024
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Leoš Kvíz
Artem Petrenko
66
44
21
12
38
24
45
34
Review
Skupina A 14. kolo 17345
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem B
21. 1. 2024
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Mattias Kundert
71
52
13
8
30
18
46
33
Review
Skupina A 14. kolo 17346
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
21. 1. 2024
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Vávra
Jaroslav Janovský
32
109
4
31
10
56
24
75
Review
Skupina A 14. kolo 17348
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Sokolov
21. 1. 2024
12:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
60
71
8
18
27
37
50
55
Review
Skupina A 14. kolo 17347
BK Teplice
BK Baník Most
19. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Teplice Jan Kout
Ondřej Špinka
106
36
23
12
40
20
66
30
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Benko BK Kladno 17 20 1.0 23.3 6.9 2.3 2.7/3.9 70.1 1.9
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 18 1.0 21.4 7.9 0.5 4.2/6.4 64.7 0.9
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 22 1.0 17.0 6.1 1.0 1.8/5.5 33.3 3.6
55 Vladimír Krýsl BK Sokolobv 16 16 1.0 22.9 7.9 1.3 3.4/5.0 68.8 2.4
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 15 1.0 23.5 10.0 0.5 2.1/4.1 50.8 0.1
Martin Žák BK Kladno 17 20 1.0 17.6 4.9 1.6 3.2/5.0 63.6 2.0
14 Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 17 16 1.0 21.3 4.5 2.4 4.9/8.1 60.8 2.8
Robin Volek BK Č. Brod 17 12 1.0 27.8 10.7 1.4 2.2/3.1 70.3 2.3
Štěpán Krška BC Benešov 17 18 1.0 18.1 6.5 0.8 2.7/4.6 59.0 2.2
Lukáš Jánošík Start Havířov 17 15 1.0 21.3 8.5 0.9 1.4/3.5 39.6 1.4
10 Mikoláš Břeň BK Příbram 2000 17 14 1.0 22.4 7.5 1.3 3.6/5.4 66.7 3.1
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 16 1.0 18.0 5.6 1.4 2.8/4.9 55.7 1.7
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 17 1.0 16.9 3.6 2.2 2.9/5.9 48.5 2.6
Michal Mašín BK Č. Brod 16 16 1.0 17.7 7.5 0.1 2.3/4.3 53.6 2.1
Jakub Pešek BKDěč 17 16 1.0 16.6 4.4 2.3 1.1/2.3 45.9 1.9
00 Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 15 19 1.0 13.8 2.9 2.1 1.8/2.7 68.6 1.4
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 13.7 2.2 2.7 1.1/2.0 55.3 0.7
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 23.7 6.2 2.6 3.5/5.4 64.4 1.7
Václav Muras Start Havířov 17 12 1.0 21.4 8.6 0.4 3.0/5.3 56.3 2.4
5 Jan Žák BK Sokolobv 17 18 1.0 14.1 6.3 0.0 1.5/2.9 50.9 2.3
34 Patrik Kotáb BK Klatovy B 17 17 1.0 14.6 5.0 1.2 1.1/2.3 46.2 2.2
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 17 1.0 14.1 5.7 0.1 2.3/4.0 57.4 2.2
11 Josef Šlof BK Klatovy B 16 13 1.0 18.2 6.5 1.2 1.5/2.8 55.6 1.5
Michael Rezek SKB Strakonice 17 14 1.0 16.4 5.6 1.1 2.1/4.4 47.5 3.2
Filip Mikota BA 2006´Roudnice n. L. B 16 15 1.0 15.2 6.3 0.3 1.5/4.3 35.4 2.6
Viktor Jakl Medvědi Tábor 17 14 1.0 16.2 5.9 1.0 1.5/2.8 53.8 1.4
62 Jiří Kučera BK Sokolobv 15 16 1.0 14.2 5.7 0.4 1.7/3.1 54.0 1.1
27 Jindřich Mařík BK Příbram 2000 18 11 1.0 20.6 8.3 0.2 3.5/6.0 59.1 1.2
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 19 1.0 11.8 4.6 0.2 2.2/3.9 54.7 1.9
Jan Pechman SKB Rokycany 17 18 1.0 12.2 5.3 0.2 1.1/1.7 0.0* 1.8
19 Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 21.7 9.3 0.4 1.9/5.4 35.2 3.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 14 1.0 15.4 6.5 0.1 2.0/5.0 40.0 2.1
69 Petr Žák BK Klatovy B 17 11 1.0 19.5 6.7 1.1 2.8/4.0 70.5 1.9
Marek Chaloupka BK Kladno 17 15 1.0 13.9 6.4 0.1 0.7/2.1 35.5 1.5
Jan Maňas SKB Rokycany 16 16 1.0 12.6 5.6 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.2
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 14 1.0 14.0 3.8 1.4 2.4/3.6 66.0 1.5
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 14 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.4 45.9 2.3
Petr Vašička Vsetínský Basket 16 12 1.0 16.3 5.1 1.3 2.4/6.3 38.2 2.3
Jan Vašička Vsetínský Basket 16 12 1.0 16.1 5.5 1.3 1.3/3.8 35.6 2.8
Jakub Suk BC Benešov 17 20 1.0 9.7 4.2 0.1 1.1/3.0 35.6 2.7
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 12 1.0 15.6 4.3 1.9 1.2/2.0 58.3 2.1
Adam Placek Basket Valmez 16 11 1.0 16.8 6.0 1.0 1.8/4.0 45.5 2.1
91 Marek Zubanič BK Sokolobv 17 16 1.0 11.3 3.4 1.3 0.8/1.9 0.0* 2.8
Lukáš Ráb TBS Přerov 18 13 1.0 13.8 5.3 0.1 2.9/5.9 49.4 2.4
Micah Anthony Perkins BK Opava B 16 9 1.0 19.8 7.2 1.2 1.7/3.4 48.4 1.7
Šimon Mayer BKÚstn.L. U17B 16 17 1.0 10.5 4.2 0.4 1.1/1.9 0.0* 1.8
13 Jakub Bláha BK Příbram 2000 17 15 1.0 11.8 5.0 0.1 1.6/3.8 42.1 2.2
00 Antonín Petřek BK Sokolobv 17 14 1.0 12.1 4.3 0.8 1.2/2.4 51.5 2.6
Jaroslav Perlík BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 10.6 3.7 0.6 1.4/2.6 52.4 2.9
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 14.1 5.4 0.7 1.3/3.9 31.9 3.0
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 17 21 1.0 8.0 3.2 0.1 1.1/2.7 40.4 2.4
Matěj Candra Medvědi Tábor 16 20 1.0 8.4 3.8 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.2
Ondřej Knapík BK Teplice 19 14 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/4.1 34.5 2.4
9 František Zikmund BK Klatovy B 16 13 1.0 12.8 4.3 1.0 1.2/1.4 0.0* 1.5
Matěj Mikulec Vsetínský Basket 16 12 1.0 13.8 6.3 0.0 1.1/3.9 27.7 2.7
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 17 1.0 9.7 2.8 0.9 1.4/2.6 53.3 1.5
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.4
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 13 1.0 12.5 3.8 1.3 1.1/2.0 53.8 3.2
44 Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 18 17 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/2.6 22.2 3.1
Vsevolod Diubchenko BKÚstn.L. U17B 17 10 1.0 15.9 4.7 1.6 1.7/3.8 44.7 1.2
Vojtěch Musil SKB Rokycany 16 19 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/2.2 42.9 1.5
Michal Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 14.4 5.9 0.3 1.7/3.3 52.8 1.7
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.1 5.5 0.3 1.3/2.7 50.0 1.2
Václav Truhlář BC Benešov 16 18 1.0 8.7 2.8 0.7 0.8/1.6 0.0* 2.4
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 12 1.0 13.0 5.3 0.4 1.3/2.3 53.6 3.3
David Šulák Vsetínský Basket 17 12 1.0 12.8 6.1 0.0 0.7/2.2 30.8 3.2
0 Adam Remeš BK Příbram 2000 16 9 1.0 17.1 7.4 0.1 1.9/3.9 48.6 2.1
Miroslav Koch Radotínský SK 17 16 1.0 9.4 4.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Jan Hlaváč BK Č. Brod 16 16 1.0 9.4 3.6 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.3
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 18 9 1.0 16.7 6.9 0.8 0.6/0.8 0.0* 1.7
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 11 1.0 13.6 5.5 0.5 0.9/2.5 35.7 2.2
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 19 1.0 7.9 3.2 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.3
12 Martin Mráz BK Klatovy B 16 11 1.0 13.5 6.1 0.1 1.1/1.3 0.0* 1.5
David Litoš SKB Strakonice 17 15 1.0 9.8 3.9 0.3 1.1/2.6 43.6 1.5
5 David Horák Slavia Kroměříž 16 10 1.0 14.6 6.2 0.2 1.6/4.6 34.8 1.5
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň 16 18 1.0 8.1 3.7 0.1 0.3/2.1 15.8 2.1
Jan Slach Medvědi Tábor 16 19 1.0 7.7 2.8 0.4 0.8/2.4 35.6 2.6
Jan Kaiser BA 2006´Roudnice n. L. B 15 18 1.0 7.9 2.4 0.6 1.4/2.7 51.0 1.7
Albert Večeřa Start Havířov 16 14 1.0 10.2 3.6 0.4 1.6/3.6 45.1 2.1
Vojtěch Jaroš BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 9.5 2.9 1.1 0.4/0.9 0.0* 0.4
21 Filip Šnejdar BK Klatovy B 15 11 1.0 12.6 4.3 0.8 1.6/3.1 52.9 1.4
Vítek Novotný Medvědi Tábor 17 19 1.0 7.3 3.0 0.1 1.1/3.1 36.2 0.7
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 6 1.0 22.8 6.5 2.2 3.3/4.0 83.3 1.8
Nikita Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 16 19 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.6 44.0 2.4
Dan Oujeský Radotínský SK 17 12 1.0 11.4 4.3 0.2 2.3/5.2 43.5 1.5
Lukáš Viktora BK Kladno 17 19 1.0 7.2 2.1 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.8
4 František Kinský BK Klatovy B 15 15 1.0 9.1 3.5 0.4 0.8/2.1 37.5 1.4
Lukáš Veselý SKB Rokycany 18 16 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 18 1.0 7.2 2.2 0.7 0.9/2.1 42.1 0.7
5 Šimon Batelka BC Kolín 15 6 1.0 21.5 6.7 1.0 5.2/8.0 64.6 1.3
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.9 3.6 0.7 0.6/1.7 0.0* 1.1
Karel Skalický SKB Strakonice 17 16 1.0 8.0 3.1 0.3 0.8/1.9 0.0* 2.3
Jakub Kraval BK Opava B 15 8 1.0 16.0 4.3 1.8 2.3/4.4 51.4 1.4
Vojtěch Strnad BKDěč 15 14 1.0 9.1 2.5 1.1 0.7/1.3 0.0* 2.5
Tobias Brückner Basket Valmez 16 13 1.0 9.8 3.3 0.7 1.1/2.2 50.0 2.9
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 16 8 1.0 15.9 7.0 0.0 1.9/3.5 53.6 2.3
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.4/2.6 54.1 2.4
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 13 1.0 9.7 3.3 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.0
Šimon Netolický BKDěč 16 8 1.0 15.8 4.4 1.5 2.5/3.1 80.0 2.3
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 10 1.0 12.6 4.8 0.5 1.5/2.6 57.7 1.6
Jakub Mrkvík Tygři Louny 17 7 1.0 17.9 6.1 1.6 0.9/1.1 0.0* 1.4
Zdeněk Kosejk BKDěč 16 16 1.0 7.8 2.8 0.6 0.5/1.3 0.0* 1.8
Tadeáš Vaněk Medvědi Tábor 16 16 1.0 7.8 2.5 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.2
5 Jan Kodyš BK Klatovy B 16 18 1.0 6.8 3.2 0.1 0.3/1.7 0.0* 2.2
Tomáš Stýskala Litomyšl 16 11 1.0 11.2 4.8 0.3 0.7/2.6 27.6 1.3
18 Jiří Nejezchleba BK Beroun 16 10 1.0 12.2 4.6 0.3 2.1/5.4 38.9 1.9
Matěj Plachý SKB Rokycany 18 14 1.0 8.6 4.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
Matouš Janda BKj Kralupy 18 9 1.0 13.2 5.8 0.3 0.7/2.8 24.0 3.1
70 Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 8 1.0 14.9 6.9 0.0 1.1/2.4 47.4 1.4
Jonáš Houser BKDěč 15 10 1.0 11.7 4.4 0.1 2.6/4.8 54.2 1.3
Jakub Šilhan Medvědi Tábor 18 22 1.0 5.3 1.6 0.0 2.1/5.5 39.2 3.3
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 5 1.0 23.2 11.2 0.2 0.2/1.0 0.0* 0.2
Michal Šmíd Medvědi Tábor 17 16 1.0 7.3 1.8 1.1 0.6/1.2 0.0* 1.9
Martin Švejkovský Radotínský SK 17 17 1.0 6.8 3.0 0.1 0.5/1.7 0.0* 0.8
13 Ondřej Vyčichlo Baník Most 17 15 1.0 7.7 2.3 0.7 1.1/2.5 45.9 0.9
18 Lukáš Veselský BK Klatovy B 16 12 1.0 9.5 4.6 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.7
Daniel Večeřa Litomyšl 16 11 1.0 10.3 3.9 0.5 1.1/2.4 46.2 2.1
8 Vojtěch Vozka BK Příbram 2000 16 12 1.0 9.4 3.6 0.3 1.5/3.6 41.9 2.7
Šimon Pažout BA 2006´Roudnice n. L. B 16 13 1.0 8.7 3.2 0.3 1.3/3.3 39.5 2.3
Karel Povolný BK Opava B 17 12 1.0 9.3 3.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Vojtěch Bubeník BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 7.5 2.2 0.6 1.3/2.0 63.3 0.8
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 11 1.0 10.2 4.1 0.2 1.5/4.9 29.6 0.7
Matěj Pokorný Litomyšl 16 11 1.0 10.1 4.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Albert Zahradník Radotínský SK 16 9 1.0 12.1 4.9 0.3 1.3/2.8 48.0 1.1
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 8 1.0 13.5 4.8 0.9 1.4/3.9 35.5 2.1
Daniel Horňák BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.5
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 17 1.0 6.3 1.9 0.6 0.6/1.0 0.0* 0.9
Jiří Štýbnar SK UP Olomouc B 16 10 1.0 10.6 4.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.6
Adam Bílek SK UP Olomouc B 17 7 1.0 15.1 6.9 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.6
Lukáš Pastor BKÚstn.L. U17B 15 13 1.0 8.2 1.3 1.5 1.2/2.4 48.4 1.6
Dominik Kudrna Radotínský SK 15 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Jan Nedorost BKDěč 16 13 1.0 8.1 2.5 0.2 2.5/3.8 65.3 2.4
Jáchym Jakeš SK UP Olomouc B 16 9 1.0 11.7 5.4 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.7
Radek Berky BKj Kralupy 17 6 1.0 17.3 6.2 0.7 3.0/6.7 45.0 2.5
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 16 1.0 6.5 2.0 0.6 0.6/1.6 0.0* 0.8
Alois Kudrlička BA Grizzlies Plzeň 16 3 1.0 34.3 10.3 3.0 4.7/7.0 66.7 3.7
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 17 19 1.0 5.4 1.3 0.8 0.4/0.7 0.0* 0.8
Daniel Schiel Start Havířov 16 14 1.0 7.4 2.6 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.2
Richard Mašek Tygři Louny 17 6 1.0 17.0 6.8 0.2 2.8/5.2 54.8 2.0
Matěj Hrabák BK Kladno 17 14 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.5
24 František Ignác Paleta BK Beroun 15 15 1.0 6.6 2.2 0.6 0.4/1.9 0.0* 2.1
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 17 16 1.0 6.0 2.6 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.5
Jan Blaško Litomyšl 15 9 1.0 10.7 4.4 0.3 0.8/2.6 30.4 1.4
Vojtěch Tejnor Medvědi Tábor 16 16 1.0 5.9 1.9 0.6 0.4/1.6 0.0* 2.0
Marek Houška BKDěč 15 6 1.0 15.8 6.2 0.8 1.0/2.0 50.0 1.7
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 14 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.4
Radek Jemelka TBS Přerov 16 15 1.0 6.2 2.3 0.0 1.5/4.6 33.3 2.1
Lukáš Větrovský BKDěč 17 15 1.0 6.1 2.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.8
Tomáš Hejtmánek Litomyšl 15 9 1.0 10.2 3.2 0.6 2.1/3.8 55.9 1.7
Petr Žabenský BK Č. Brod 16 14 1.0 6.6 3.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Adam Choreň Baník Most 16 11 1.0 8.3 2.4 0.5 1.9/4.0 47.7 1.8
David Polcar Tygři Louny 17 6 1.0 15.0 7.2 0.0 0.7/2.7 25.0 0.8
33 Daniel Svatoš BK Sokolobv 16 20 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.3
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 4 1.0 22.3 8.3 1.0 2.8/5.0 55.0 2.3
Jan Koudelka BC Benešov 15 20 1.0 4.5 0.6 1.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
23 David Kůta Kaplice Grizzlies 17 14 1.0 6.4 2.1 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.2
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 17 12 1.0 7.3 3.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.5
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 11 1.0 7.8 3.2 0.1 1.2/3.0 39.4 1.4
Jiří Josef Theimer Start Havířov 18 13 1.0 6.6 3.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
Marek Koštíř BKÚstn.L. U17B 15 15 1.0 5.7 1.8 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.4
2 Dominik Kolář BK Klatovy B 17 11 1.0 7.7 3.0 0.2 1.2/2.5 48.1 1.5
7 Jiří Adam Baník Most 16 11 1.0 7.7 3.4 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 4 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/10.5 76.2 1.8
30 Lukáš Ruta BK Sokolobv 16 20 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.4
Danil Zienkin Sokol Žižkov B 16 20 1.0 4.2 1.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.2
Alex Marek Radotínský SK 17 18 1.0 4.7 1.9 0.0 0.8/2.3 33.3 2.2
Nikolas Dlabaja FASTAV Zlín B 16 4 1.0 20.8 9.3 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
8 Filip Rankin BK Beroun 16 18 1.0 4.6 1.2 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.7
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 6.9 3.0 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.4
Patrik Hauser BK Č. Brod 16 10 1.0 8.3 2.6 0.8 0.7/0.9 0.0* 2.5
Filip Veselý BK Teplice 16 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.8 33.3 1.4
13 Radim Konývka BC Kolín 17 6 1.0 13.7 4.7 1.2 0.8/1.5 0.0* 3.3
Viktor Bilič BKDěč 16 7 1.0 11.7 4.6 0.1 2.1/3.4 62.5 2.6
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 11 1.0 7.5 2.1 0.9 0.5/1.4 0.0* 2.0
Oskar Výborný BC Benešov 15 20 1.0 4.1 1.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.3
Jakub Malík Start Havířov 17 10 1.0 8.1 2.6 0.4 1.7/2.8 60.7 1.0
Vojtěch Sazama BA Grizzlies Plzeň 17 17 1.0 4.6 1.8 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 6 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
Adam Vrána Vsetínský Basket 16 12 1.0 6.5 2.2 0.5 0.7/1.5 0.0* 1.0
David Buga Basket Valmez 17 11 1.0 6.9 2.6 0.2 1.1/3.2 34.3 2.1
Jan Kallista BKj Kralupy 17 10 1.0 7.6 3.5 0.1 0.3/1.8 0.0* 1.5
13 David Šedivý Kaplice Grizzlies 16 17 1.0 4.4 1.6 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.5
Štěpán Schindler SK UP Olomouc B 16 10 1.0 7.4 3.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 2.0
Jakub Dostál BK Opava B 17 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.9
Michal Viktora BK Kladno 17 19 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.9
Michal Trefil SK UP Olomouc B 16 10 1.0 7.1 3.0 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.0
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 7 1.0 10.1 2.9 0.7 2.3/4.1 55.2 1.1
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy B 15 11 1.0 6.5 1.6 1.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 16 1.0 4.4 1.3 0.5 0.3/0.4 0.0* 2.0
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.0 32.4 1.2
99 Jaroslav Melka BK Klatovy B 16 10 1.0 6.8 2.1 0.5 1.1/1.7 0.0* 2.0
Ondřej Polánka Start Havířov 17 12 1.0 5.7 2.3 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.8
Dominik Hodek Litomyšl 14 6 1.0 11.2 3.3 1.2 1.0/2.2 46.2 1.3
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 17 11 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
Ondřej Shejbal Litomyšl 16 11 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.7
Michal Razím BA Grizzlies Plzeň 17 13 1.0 5.2 1.9 0.2 0.6/2.2 27.6 1.3
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 16 13 1.0 4.9 1.1 0.7 0.7/1.8 0.0* 1.6
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 17 12 1.0 5.3 2.0 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.9
Jan Kopecký BKDěč 14 3 1.0 21.3 4.3 3.0 3.7/8.7 42.3 2.0
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 5 1.0 12.6 6.2 0.0 0.2/2.2 9.1 3.0
Jakub Šebek BK Teplice 17 13 1.0 4.8 1.3 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.1
0 Miroslav Houska BK Sokolobv 17 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
18 Jakub Mladý AŠ Mladá Boleslav 15 8 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/2.8 45.5 2.6
Martin Lassek Start Havířov 17 14 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/2.4 20.6 1.8
97 Jan Hotěk BK Sokolobv 17 18 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 10 1.0 6.1 1.5 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.7
9 Richard Jendželovský BC Kolín 16 7 1.0 8.6 2.3 1.3 0.1/0.7 0.0* 1.6
6 Jakub Coubal BC Kolín 15 5 1.0 12.0 4.6 0.4 1.6/4.4 36.4 2.0
Ondřej Soukop BK Teplice 16 12 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.8
15 Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 15 18 1.0 3.3 1.2 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.4
20 Marek Vitovský AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 7.3 2.4 0.4 1.4/2.8 50.0 1.8
12 Tengis Chuluunbaatar Baník Most 17 10 1.0 5.8 1.6 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.6
9 Daniel Zbroj BK Sokolobv 17 19 1.0 3.1 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.2
Adam Vašák BC Benešov 15 15 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.4
Ondřej Hromada BK Opava B 17 11 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/2.4 26.9 1.6
Adam Kutscherauer Start Havířov 17 13 1.0 4.4 1.5 0.1 1.2/2.1 59.3 1.7
Vojtěch Duffek Vsetínský Basket 17 11 1.0 5.2 2.1 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
Matyáš Eger BA 2006´Roudnice n. L. B 16 16 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.3
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 17 5 1.0 11.0 3.4 0.8 1.8/2.6 69.2 2.8
Jonáš Janotka BK Teplice 16 14 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Lukáš Fajkus BK Opava B 17 9 1.0 6.1 1.9 0.4 1.0/2.0 50.0 2.3
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 17 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.1
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 15 1.0 3.5 1.6 0.1 0.1/0.9 0.0* 2.6
Kryštof Grygera BK Opava B 16 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.6 0.0* 2.6
Erik Cápal SKB Rokycany 16 12 1.0 4.3 0.7 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.3
24 Petr Verner BK Sokolobv 16 12 1.0 4.3 1.4 0.5 0.0/0.2 0.0* 1.0
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 19 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.4
Jan Bažant Sokol Žižkov B 16 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
66 Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 17 6 1.0 8.5 3.8 0.0 0.8/2.0 41.7 2.0
10 Matěj Starý BC Kolín 15 7 1.0 7.3 2.6 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.6
68 Lukáš Petřík AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 5.7 1.7 0.4 1.0/2.8 36.0 1.6
David Bláha Radotínský SK 16 9 1.0 5.6 2.3 0.1 0.6/2.8 20.0 1.2
Marek Zajíček BKÚstn.L. U17B 15 14 1.0 3.6 1.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 0.8
Aleš Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 16 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Frederik Kutty BK Opava B 16 6 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.0
Tomáš Sommer BA Grizzlies Plzeň 15 5 1.0 9.8 4.2 0.4 0.2/1.0 0.0* 3.4
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 17 15 1.0 3.3 1.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 2.3
4 Bayar Altangerel Baník Most 14 8 1.0 6.0 2.4 0.4 0.1/0.3 0.0* 3.0
11 Jindřích Červený Baník Most 15 11 1.0 4.4 1.5 0.0 1.5/3.0 48.5 1.7
Jáchym Marák BA Grizzlies Plzeň 15 7 1.0 6.9 1.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.9
30 Tobiáš Slivka BK Příbram 2000 17 11 1.0 4.4 2.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
Michal Lier SKB Rokycany 16 8 1.0 6.0 2.1 0.1 1.4/2.4 57.9 0.8
Marek Běťák BK Opava B 17 10 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.3
Romeo Herzog Start Havířov 16 12 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 0.6
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 2 1.0 23.5 5.5 3.0 3.5/4.0 87.5 2.5
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 17 19 1.0 2.5 1.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Vojtěch Mareš BK Opava B 17 5 1.0 9.4 3.4 0.2 2.0/3.6 55.6 1.0
Matěj Mirvald SKB Strakonice 14 13 1.0 3.5 1.1 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
32 Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 15 1.0 3.1 0.7 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.3
Lukáš Kobr BK Kladno 16 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Viktor Janda BA 2006´Roudnice n. L. B 15 10 1.0 4.6 1.5 0.5 0.1/0.9 0.0* 1.1
Adam Havlík BA Grizzlies Plzeň 15 8 1.0 5.6 1.3 1.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Jaroslav Brantl BA Grizzlies Plzeň 17 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.9
Matěj Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/1.5 0.0* 1.8
Lukáš Kverka BK Kladno 17 11 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Jan Schmidt Radotínský SK 17 16 1.0 2.8 1.1 0.1 0.3/1.5 0.0* 1.3
Matěj Srbek Tygři Louny 18 3 1.0 14.3 5.3 0.0 3.7/10.3 35.5 3.3
David Beneš Tygři Louny 17 7 1.0 6.1 2.3 0.3 0.7/2.6 27.8 0.9
Patrik Kupka SK UP Olomouc B 16 8 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.0
22 Lukáš Kvapil BK Příbram 2000 17 15 1.0 2.9 1.1 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.3
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 12 1.0 3.6 1.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.6
Martin Kuffner SKB Rokycany 16 4 1.0 10.5 3.3 0.8 1.8/3.3 53.8 1.8
David Einšpigl Basket Valmez 17 10 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Marek Štindl Medvědi Tábor 17 10 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
Kvido Flegel BKDěč 16 8 1.0 5.0 2.3 0.1 0.1/0.6 0.0* 3.1
Tomáš Leide Basket Valmez 17 12 1.0 3.3 1.3 0.3 0.1/0.8 0.0* 0.9
Matěj Spáčil SK UP Olomouc B 17 2 1.0 20.0 10.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Josef Zimák BA 2006´Roudnice n. L. B 17 7 1.0 5.7 1.7 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.7
Šimon Filip TBS Přerov 17 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.2/0.9 0.0* 2.5
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 13 1.0 3.1 1.1 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.5
Jakub Ripka Litomyšl 16 9 1.0 4.3 1.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.4
22 Marek Ledvina BK Beroun 16 13 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.5
Matěj Levička BK Jiskra Domažlice 17 17 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec B 17 5 1.0 7.4 2.6 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.2
13 Viktor Kolacki BK Klatovy B 16 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy B 15 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Jakub Lhoták SKB Rokycany 17 10 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/0.6 0.0* 0.9
Radek Machů FASTAV Zlín B 16 1 1.0 37.0 15.0 0.0 7.0/7.0 100.0 0.0
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.0
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 3 1.0 12.3 5.0 0.3 1.3/4.0 33.3 2.7
Jan Bryška Litomyšl 15 9 1.0 4.1 1.0 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.4
Filip Kovář FASTAV Zlín B 15 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.3
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 1 1.0 36.0 15.0 1.0 3.0/5.0 60.0 0.0
Tomáš Honzák SKB Strakonice 17 4 1.0 9.0 2.3 0.8 2.3/4.5 50.0 1.8
Antonín Bílek SKB Strakonice 17 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
22 David Mach BK Klatovy B 17 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
25 Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
Dominik Přibyl BK Teplice 17 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.8
4 Matěj Krátký BK Sokolobv 15 3 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/4.3 46.2 2.0
Jan Průcha BA 2006´Roudnice n. L. B 15 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Marek Borl BA Grizzlies Plzeň 15 4 1.0 8.5 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.5
Lukáš Altman BK Opava B 16 6 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/2.3 35.7 2.2
15 Štěpán Horák BK Přelouč 15 1 1.0 33.0 14.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Adam Ježák Basket Valmez 16 9 1.0 3.7 1.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Michael Erfurth Tygři Louny 18 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.9 0.0* 1.0
Filip Hloušek BA Lynx Liberec B 17 6 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.7
David Dobruský Litomyšl 16 11 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Jakub Sekal Medvědi Tábor 16 15 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.9
Šimon Polzer BA Lynx Liberec B 16 5 1.0 6.4 2.6 0.0 1.2/2.8 42.9 1.8
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 14 1.0 2.3 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
Vít Šafr Litomyšl 15 5 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
12 Bořek Vaněk BK Beroun 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
35 Jonáš Krause BC Kolín 17 5 1.0 6.4 3.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 15 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.3 70.0 0.7
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 22 1.0 1.5 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.7
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberec B 16 3 1.0 10.3 2.3 1.3 1.7/2.3 71.4 2.0
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 17 7 1.0 4.4 1.7 0.0 1.0/3.0 33.3 1.6
25 Michael Řádek Kaplice Grizzlies 18 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.5 0.0* 2.1
Filip Hubka BKDěč 17 1 1.0 31.0 9.0 3.0 4.0/5.0 80.0 1.0
7 František Chramosta AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 6.2 2.4 0.0 1.4/2.8 50.0 1.0
Radek Boháč BK Č. Brod 17 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Tomáš Podhorský BKDěč 16 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Michal Špirk BA Grizzlies Plzeň 16 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.1
Viktor Dorazil BK Opava B 17 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/1.4 0.0* 2.0
Denis Trnečka BKDěč 15 6 1.0 5.0 1.5 0.7 0.0/0.3 0.0* 0.7
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 18 8 1.0 3.6 0.8 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.0
Michal Blinka Basket Valmez 16 13 1.0 2.2 0.8 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.9
Oliver Purgert BKj Kralupy 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 9 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
Vít Ibl Tygři Louny 15 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberec B 16 3 1.0 9.3 3.0 0.7 1.3/2.7 50.0 3.7
1 Matouš Winkler BK Beroun 16 12 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
15 Jakub Vodička BK Klatovy B 15 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.2
12 Jan Trinkl Kaplice Grizzlies 16 9 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.6
Martin Matějíček Sokol Žižkov B 16 8 1.0 3.5 1.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martin Pylypiv FASTAV Zlín B 16 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.0
Jonáš Kubricht Tygři Louny 15 3 1.0 9.3 2.7 0.7 2.0/5.7 35.3 1.3
Tadeáš Laky Litomyšl 16 3 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.0 50.0 0.3
Jakub Němec TBS Přerov 16 14 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.4
Michal Jelínek BK Č. Brod 17 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/0.8 0.0* 2.8
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 1 1.0 26.0 12.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 16 9 1.0 2.9 0.9 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
69 Štěpán Nagy BK Sokolobv 15 6 1.0 4.3 0.8 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.7
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 16 17 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.6
David Dostál BK Kladno 17 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.0
Vincent Brabec Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 12.5 2.5 2.0 1.5/3.5 42.9 2.0
17 Jan Dlouhý Baník Most 15 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Filip Němec TBS Přerov 16 13 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/1.7 0.0* 2.2
Zbyněk Ženíšek BK Č. Brod 16 9 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.8
Jan Buchtík SK UP Olomouc B 17 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Jelínek BK Teplice 17 11 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Viktor De Stefanis Tygři Louny 15 3 1.0 8.0 2.7 0.7 0.7/1.7 0.0* 0.0
Dominik Šerý Vsetínský Basket 16 11 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.4
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy B 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
František Němec BA 2006´Roudnice n. L. B 17 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/5.5 45.5 2.5
Václav Stoklasa BK Opava B 17 3 1.0 7.7 2.7 0.3 1.3/4.7 28.6 2.3
Václav Krátký SK UP Olomouc B 18