Nadregionální liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 17295
BK Baník Most
BK Sokolov
30. 9. 2023
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Vladimír Kesler
29
150
8
27
17
72
22
105
Review
Skupina A 1. kolo 17293
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L. B
30. 9. 2023
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
79
55
22
10
44
23
61
35
Review
Skupina A 1. kolo 17294
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
30. 9. 2023
09:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Zajistí pořadatel
67
87
22
28
39
45
55
66
Review
Skupina A 1. kolo 17296
BK Kralupy junior
BA Tygři Louny
30. 9. 2023
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Vladimír Pádivý
64
55
10

6
31
26
47
36
Review
Skupina A 2. kolo 17299
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Baník Most
14. 10. 2023
11:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
117
18
40
5
74
7
101
13
Review
Skupina A 2. kolo 17300
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
14. 10. 2023
12:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
85
44
19
19
43
27
68
33
Review
Skupina A 2. kolo 17298
BK Kralupy junior
BA 2006´Roudnice n. L. B
14. 10. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Leoš Kvíz
Jakub Hájek
48
57
6
9
24
24
31
42
Review
Skupina A 2. kolo 17297
BK Teplice
BA Tygři Louny
14. 10. 2023
16:00
Sokolovna Na Letné Lucie Humlová
Silvie Netáhlová
84
57
23
17
39
30
69
37
Review
Skupina A 3. kolo 17304
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
9. 12. 2023
09:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Jakub Hlaváč
72
54
18
17
41
31
49
42
Review
Skupina A 3. kolo 17302
BA 2006´Roudnice n. L. B
BA Tygři Louny
15. 10. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Špinka
Zajistí pořadatel
64
57
12
12
27
31
49
41
Review
Skupina A 3. kolo 17303
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Sokolov
15. 10. 2023
12:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Silvie Netáhlová
Lucie Humlová
78
65
15
16
29
32
51
49
Review
Skupina A 3. kolo 17301
BK Kralupy junior
BK Teplice
15. 10. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou František Kolář
Jakub Hájek
39
89
7
25
15
37
22
66
Review
Skupina A 4. kolo 17308
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L. B
4. 11. 2023
11:15
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
90
44
19
10
46
20
73
34
Review
Skupina A 4. kolo 17305
BA Tygři Louny
BK Baník Most
4. 11. 2023
11:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Špinka
Silvie Netáhlová
116
35
25
6
58
19
92
25
Review
Skupina A 4. kolo 17307
BK Teplice
SLUNETA Ústí nad Labem B
4. 11. 2023
12:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
92
71
28
15
52
32
64
54
Review
Skupina A 4. kolo 17306
BK Kralupy junior
BK Sokolov
4. 11. 2023
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Radek Šťavík
47
90
14
19
21
44
38
66
Review
Skupina A 5. kolo 17312
BA 2006´Roudnice n. L. B
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 11. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
61
46
13
14
22
21
41
33
Review
Skupina A 5. kolo 17311
BK Teplice
Válečníci Děčín B
5. 11. 2023
11:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
66
68
12
13
31
29
52
51
Review
Skupina A 5. kolo 17309
BA Tygři Louny
BK Sokolov
5. 11. 2023
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Špinka
Silvie Netáhlová
68
77
13
21
34
37
47
55
Review
Skupina A 5. kolo 17310
BK Kralupy junior
BK Baník Most
5. 11. 2023
13:00
SH Kralupy nad Vltavou Václav Mezera
Jaroslav Janovský
90
37
23
7
47
9
77
23
Review
Skupina A 6. kolo 17315
BK Baník Most
BK Teplice
18. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Daniel Rom
38
100
8
18
15
39
32
69
Review
Skupina A 6. kolo 17313
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA Tygři Louny
18. 11. 2023
13:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Jan Hendrych
Zajistí pořadatel
55
59
15
13
27
31
45
43
Review
Skupina A 6. kolo 17314
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
18. 11. 2023
17:00
Sportovní hala Křešice Jakub Liga
Ondřej Špinka
81
45
12
8
41
20
61
30
Review
Skupina A 6. kolo 17316
BK Sokolov
BA 2006´Roudnice n. L. B
18. 11. 2023
18:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Roman Kinka
98
47
14
11
45
19
67
32
Review
Skupina A 7. kolo 17317
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Kralupy junior
19. 11. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Alexandr Novák
58
47
13
13
32
29
44
43
Review
Skupina A 7. kolo 17319
BK Baník Most
BA 2006´Roudnice n. L. B
19. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Lucie Humlová
41
81
10
26
20
47
33
61
Review
Skupina A 7. kolo 17320
BK Sokolov
BK Teplice
19. 11. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Vladimír Koranda
138
50
38
4
74
15
107
31
Review
Skupina A 7. kolo 17318
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
19. 11. 2023
12:30
Sportovní hala Křešice Ondřej Špinka
Jakub Liga
71
58
17
12
32
27
54
37
Review
Skupina A 8. kolo 17324
BA Tygři Louny
BK Kralupy junior
1. 10. 2023
08:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Michal Bureš
Zajistí pořadatel
63
40
10
12
30
26
39
33
Review
Skupina A 8. kolo 17323
BK Sokolov
BK Baník Most
1. 10. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Petr Skořepa
133
23
31
7
63
15
97
17
Review
Skupina A 8. kolo 17321
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Teplice
1. 10. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
83
63
29
13
45
30
60
51
Review
Skupina A 8. kolo 17322
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
1. 10. 2023
15:15
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
68
61
20
18
37
32
50
49
Review
Skupina A 9. kolo 17325
BK Teplice
BK Kralupy junior
9. 12. 2023
11:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Šlaj
104
51
30
8
49
19
70
39
Review
Skupina A 9. kolo 17328
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
9. 12. 2023
11:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Jakub Hlaváč
33
102
3
30
16
60
26
74
Review
Skupina A 9. kolo 17327
BK Sokolov
SLUNETA Ústí nad Labem B
9. 12. 2023
17:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Vladimír Koranda
116
38
22
8
57
16
94
25
Review
Skupina A 9. kolo 17326
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L. B
30. 11. 2023
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Kout
Adéla Zemancová
60
57
16
10
27
26
54
38
Review
Skupina A 10. kolo 17332
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
10. 12. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
61
83
19
26
33
40
44
66
Review
Skupina A 10. kolo 17330
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kralupy junior
10. 12. 2023
11:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
45
52
14
12
32
25
41
37
Review
Skupina A 10. kolo 17329
BA Tygři Louny
BK Teplice
10. 12. 2023
12:30
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Zajistí pořadatel
55
73
12
16
27
41
43
54
Review
Skupina A 10. kolo 17331
BK Baník Most
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 12. 2023
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Tomáš Morávek
Jan Hendrych
46
79
20
22
29
39
35
56
Review
Skupina A 11. kolo 17334
BK Baník Most
BK Kralupy junior
6. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Lucie Humlová
Anna Burdová
46
79
14
35
20
48
35
61
Review
Skupina A 11. kolo 17335
Válečníci Děčín B
BK Teplice
6. 1. 2024
11:45
Sportovní hala Křešice Jakub Liga
Zajistí pořadatel
69
73
17
18
37
31
47
51
Review
Skupina A 11. kolo 17336
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA 2006´Roudnice n. L. B
6. 1. 2024
13:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Jakub Gabriel
68
56
15
15
36
33
58
43
Review
Skupina A 11. kolo 17333
BK Sokolov
BA Tygři Louny
6. 1. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
82
42
25
7
49
13
71
24
Review
Skupina A 12. kolo 17337
BK Baník Most
BA Tygři Louny
7. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Ondřej Špinka
23
105
8
23
12
47
17
74
Review
Skupina A 12. kolo 17338
BK Sokolov
BK Kralupy junior
7. 1. 2024
10:00
SH ISŠTE Sokolov Vladimír Koranda
Ingrid Ašenbrenerová
84
58
29
17
50
30
68
44
Review
Skupina A 12. kolo 17340
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín B
7. 1. 2024
10:00
SH Budyně nad Ohří Jindřich Nesper
Michal Horník
50
68
7
20
21
37
40
49
Review
Skupina A 12. kolo 17339
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
7. 1. 2024
15:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Daniel Rom
Jakub Hlaváč
56
82
16
28
28
45
38
62
Review
Skupina A 13. kolo 17344
BK Teplice
BK Sokolov
20. 1. 2024
10:00
Sokolovna Na Letné Daniel Rom
Jakub Gabriel
87
71
24
25
45
42
72
57
Review
Skupina A 13. kolo 17342
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
20. 1. 2024
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Špinka
Jakub Hlaváč
54
89
21
25
34
45
40
72
Review
Skupina A 13. kolo 17343
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Baník Most
20. 1. 2024
13:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
100
36
27
12
51
19
76
29
Review
Skupina A 13. kolo 17341
BK Kralupy junior
SLUNETA Ústí nad Labem B
20. 1. 2024
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Leoš Kvíz
Artem Petrenko
66
44
21
12
38
24
45
34
Review
Skupina A 14. kolo 17345
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem B
21. 1. 2024
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Mattias Kundert
71
52
13
8
30
18
46
33
Review
Skupina A 14. kolo 17346
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
21. 1. 2024
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Vávra
Jaroslav Janovský
32
109
4
31
10
56
24
75
Review
Skupina A 14. kolo 17348
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Sokolov
21. 1. 2024
12:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
60
71
8
18
27
37
50
55
Review
Skupina A 14. kolo 17347
BK Teplice
BK Baník Most
19. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Teplice Jan Kout
Ondřej Špinka
106
36
23
12
40
20
66
30
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Benko BK Kladno 17 14 1.0 24.0 6.8 2.5 2.9/3.7 78.8 1.7
10 Mikoláš Břeň BK Příbram 2000 17 14 1.0 22.4 7.5 1.3 3.6/5.4 66.7 3.1
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 15 12 1.0 22.9 8.7 0.4 4.3/6.8 63.4 1.0
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 16 16 1.0 16.4 6.1 0.7 2.2/6.2 35.4 3.1
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 23.7 6.2 2.6 3.5/5.4 64.4 1.7
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 13 1.0 18.9 5.6 1.5 3.1/5.4 57.1 1.5
55 Vladimír Krýsl BK Sokolobv 16 11 1.0 22.0 8.7 0.6 2.6/4.3 61.7 2.3
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 9 1.0 25.9 11.1 0.3 2.7/5.0 53.3 0.2
Štěpán Krška BC Benešov 17 11 1.0 20.9 7.6 0.8 3.2/5.4 59.3 2.8
Václav Muras Start Havířov 17 10 1.0 22.7 9.2 0.5 2.8/5.3 52.8 2.2
27 Jindřich Mařík BK Příbram 2000 18 11 1.0 20.6 8.3 0.2 3.5/6.0 59.1 1.2
Martin Žák BK Kladno 17 14 1.0 16.1 4.5 1.4 3.1/4.8 64.2 2.0
14 Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 21.5 4.6 2.7 4.2/6.8 61.8 3.2
Michael Rezek SKB Strakonice 17 12 1.0 17.8 6.1 1.1 2.3/4.9 47.5 3.7
Michal Mašín BK Č. Brod 16 12 1.0 17.3 7.3 0.1 2.3/4.2 56.0 1.7
Robin Volek BK Č. Brod 17 8 1.0 25.6 10.0 1.3 1.9/2.8 68.2 2.3
5 Jan Žák BK Sokolobv 17 13 1.0 15.3 7.0 0.0 1.3/2.7 48.6 2.4
Lukáš Jánošík Start Havířov 17 11 1.0 18.1 7.7 0.6 0.7/3.1 23.5 1.5
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 14 1.0 14.0 3.8 1.4 2.4/3.6 66.0 1.5
Jan Pechman SKB Rokycany 17 14 1.0 13.8 5.9 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.9
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 15 1.0 12.6 5.3 0.1 1.7/3.4 49.0 2.1
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 12 1.0 15.6 6.7 0.0 2.3/4.8 47.4 2.3
Viktor Jakl Medvědi Tábor 17 12 1.0 15.6 5.8 0.8 1.7/3.1 54.1 1.5
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 15 1.0 12.4 5.1 0.1 2.1/3.7 56.4 2.0
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 14 1.0 13.1 2.4 2.5 0.9/2.0 46.4 0.6
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 10 1.0 17.8 4.1 2.2 3.0/5.9 50.8 2.8
62 Jiří Kučera BK Sokolobv 15 11 1.0 16.2 6.6 0.3 2.1/3.9 53.5 1.2
13 Jakub Bláha BK Příbram 2000 17 15 1.0 11.8 5.0 0.1 1.6/3.8 42.1 2.2
00 Vojtěch Šulek Kaplice Grizzlies 15 13 1.0 13.5 3.0 1.8 2.0/3.0 66.7 1.4
34 Patrik Kotáb BK Klatovy B 17 11 1.0 15.6 6.1 0.8 1.0/2.5 40.7 2.4
Jan Maňas SKB Rokycany 16 13 1.0 13.1 6.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
Ondřej Knapík BK Teplice 19 14 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/4.1 34.5 2.4
Petr Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 11 1.0 14.8 5.9 0.5 1.4/4.3 31.9 2.9
Michal Kubínek BK Teplice 17 11 1.0 14.4 5.9 0.3 1.7/3.3 52.8 1.7
11 Josef Šlof BK Klatovy B 16 8 1.0 19.8 7.6 1.1 1.1/2.6 42.9 1.9
Jakub Pešek BKDěč 17 10 1.0 15.5 4.6 1.8 0.9/2.1 42.9 1.6
42 Marek Dočkal Slavia Kroměříž 17 9 1.0 17.2 4.2 2.4 1.4/2.4 59.1 2.6
0 Adam Remeš BK Příbram 2000 16 9 1.0 17.1 7.4 0.1 1.9/3.9 48.6 2.1
Filip Mikota BA 2006´Roudnice n. L. B 16 10 1.0 15.1 6.8 0.1 1.2/3.5 34.3 2.3
91 Marek Zubanič BK Sokolobv 17 13 1.0 11.6 3.8 1.0 0.9/2.1 44.4 2.8
Marek Chaloupka BK Kladno 17 11 1.0 13.6 6.3 0.2 0.5/1.9 0.0* 1.5
Jan Vašička Vsetínský Basket 16 9 1.0 16.4 5.4 1.6 0.9/2.1 42.1 2.7
Jaroslav Perlík BA 2006´Roudnice n. L. B 16 14 1.0 10.4 3.6 0.6 1.4/2.6 52.8 2.7
Micah Anthony Perkins BK Opava B 16 7 1.0 20.9 7.6 1.3 1.9/3.3 56.5 1.6
Matěj Mikulec Vsetínský Basket 16 9 1.0 15.6 7.1 0.0 1.3/4.0 33.3 2.7
Matěj Volfík BK Jiskra Domažlice 17 15 1.0 9.1 3.7 0.2 1.2/2.7 43.9 2.7
Matěj Candra Medvědi Tábor 16 16 1.0 8.6 3.8 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.2
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 15 16 1.0 8.5 2.4 0.9 1.0/2.0 50.0 2.8
19 Vojtěch Stříbrný Kaplice Grizzlies 17 7 1.0 19.3 8.4 0.3 1.6/4.9 32.4 3.3
44 Filip Kaiser Kaplice Grizzlies 18 13 1.0 10.3 4.8 0.0 0.6/2.6 23.5 2.8
Šimon Mayer BKÚstn.L. U17B 16 13 1.0 10.3 4.1 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.8
4 František Kinský BK Klatovy B 15 12 1.0 11.2 4.3 0.5 1.0/2.7 37.5 1.7
Jakub Suk BC Benešov 17 13 1.0 10.3 4.5 0.0 1.2/3.5 35.6 2.6
Petr Vašička Vsetínský Basket 16 9 1.0 14.7 5.0 0.9 2.0/6.4 31.0 2.0
21 Filip Šnejdar BK Klatovy B 15 8 1.0 15.9 5.5 1.0 1.9/3.8 50.0 1.8
David Litoš SKB Strakonice 17 13 1.0 9.7 3.8 0.2 1.3/3.0 43.6 1.4
Jakub Mrkvík Tygři Louny 17 7 1.0 17.9 6.1 1.6 0.9/1.1 0.0* 1.4
Lukáš Ráb TBS Přerov 18 9 1.0 13.8 5.3 0.0 3.1/5.9 52.8 2.4
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 12 1.0 10.2 3.6 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.0
Jan Slach Medvědi Tábor 16 14 1.0 8.6 3.4 0.4 0.7/2.3 31.3 2.6
Karel Skalický SKB Strakonice 17 14 1.0 8.6 3.3 0.4 0.9/2.2 41.9 2.5
Albert Večeřa Start Havířov 16 10 1.0 11.7 4.1 0.4 2.3/4.9 46.9 2.6
5 Šimon Batelka BC Kolín 15 5 1.0 23.4 7.4 1.2 5.0/8.2 61.0 1.6
Jan Hlaváč BK Č. Brod 16 12 1.0 9.8 3.7 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.0
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 14 1.0 8.3 2.5 0.9 0.7/1.9 0.0* 0.9
David Šulák Vsetínský Basket 17 9 1.0 12.9 6.1 0.0 0.7/1.4 0.0* 3.0
Lukáš Veselý SKB Rokycany 18 12 1.0 9.6 4.5 0.0 0.6/3.4 17.1 3.0
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 12 1.0 9.6 2.9 0.9 1.0/2.3 42.9 1.3
13 Ondřej Vyčichlo Baník Most 17 15 1.0 7.7 2.3 0.7 1.1/2.5 45.9 0.9
00 Antonín Petřek BK Sokolobv 17 9 1.0 12.7 4.8 0.7 1.1/1.8 0.0* 2.4
Nikita Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 16 15 1.0 7.6 1.8 0.9 1.2/2.5 47.4 2.5
8 Vojtěch Vozka BK Příbram 2000 16 12 1.0 9.4 3.6 0.3 1.5/3.6 41.9 2.7
Tomáš Menšík BA Grizzlies Plzeň 16 14 1.0 7.6 3.5 0.1 0.2/1.5 0.0* 2.1
23 Tadeáš Zavadil Slavia Kroměříž 17 8 1.0 13.3 5.5 0.5 0.8/2.5 30.0 2.1
Dan Oujeský Radotínský SK 17 8 1.0 13.0 4.8 0.3 2.8/5.6 48.9 1.8
Zdeněk Kosejk BKDěč 16 10 1.0 10.3 3.6 0.8 0.7/1.7 0.0* 1.9
Richard Mašek Tygři Louny 17 6 1.0 17.0 6.8 0.2 2.8/5.2 54.8 2.0
Jakub Šilhan Medvědi Tábor 18 16 1.0 6.3 1.9 0.0 2.6/5.9 43.2 3.3
Matěj Severa BKÚstn.L. U17B 16 6 1.0 16.8 7.5 0.0 1.8/3.3 55.0 2.2
22 Matěj Sláma Slavia Kroměříž 17 8 1.0 12.6 5.4 0.1 1.5/2.8 54.5 3.0
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 9 1.0 11.1 3.4 1.1 0.9/2.1 42.1 2.9
Vsevolod Diubchenko BKÚstn.L. U17B 17 7 1.0 14.0 3.9 1.6 1.6/2.7 57.9 1.1
30 Jakub Hrdý Slavia Kroměříž 17 8 1.0 12.3 5.3 0.3 1.0/2.4 42.1 1.3
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 14 1.0 7.0 2.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.4
Adam Placek Basket Valmez 16 6 1.0 16.3 6.3 0.7 1.7/3.2 52.6 1.8
Michal Šmíd Medvědi Tábor 17 12 1.0 8.1 1.9 1.2 0.8/1.4 0.0* 1.8
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 8 1.0 12.1 4.9 0.3 1.6/5.3 31.0 1.8
Vojtěch Musil SKB Rokycany 16 14 1.0 6.9 2.8 0.1 1.1/2.1 50.0 1.7
Vojtěch Jaroš BKÚstn.L. U17B 15 11 1.0 8.7 2.5 1.1 0.4/0.7 0.0* 0.5
Vítek Novotný Medvědi Tábor 17 13 1.0 7.3 3.1 0.1 0.9/2.0 46.2 0.7
Matouš Janda BKj Kralupy 18 7 1.0 13.6 6.0 0.3 0.7/2.7 26.3 2.9
Marek Houška BKDěč 15 6 1.0 15.8 6.2 0.8 1.0/2.0 50.0 1.7
Lukáš Viktora BK Kladno 17 13 1.0 7.2 2.2 0.8 0.6/1.1 0.0* 1.0
Ondřej Ladnar BA 2006´Roudnice n. L. B 17 14 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.4
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc B 18 6 1.0 15.7 5.7 1.2 0.8/1.2 0.0* 1.8
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 12 1.0 7.8 2.3 0.8 0.8/1.7 0.0* 0.8
5 Jan Kodyš BK Klatovy B 16 11 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.3 20.0 1.6
18 Lukáš Veselský BK Klatovy B 16 8 1.0 11.6 5.6 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.5
Jáchym Jakeš SK UP Olomouc B 16 7 1.0 13.1 6.1 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.9
Adam Choreň Baník Most 16 11 1.0 8.3 2.4 0.5 1.9/4.0 47.7 1.8
David Polcar Tygři Louny 17 6 1.0 15.0 7.2 0.0 0.7/2.7 25.0 0.8
Jan Kaiser BA 2006´Roudnice n. L. B 15 12 1.0 7.5 2.7 0.3 1.2/2.4 48.3 1.3
Daniel Schiel Start Havířov 16 10 1.0 8.9 3.3 0.5 0.8/1.2 0.0* 0.8
Yevhenii Tkachenko BA Grizzlies Plzeň 17 4 1.0 22.3 8.3 1.0 2.8/5.0 55.0 2.3
Miroslav Koch Radotínský SK 17 9 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.4 40.9 0.8
Šimon Netolický BKDěč 16 6 1.0 14.5 4.3 1.3 1.8/2.7 68.8 2.0
9 František Zikmund BK Klatovy B 16 7 1.0 12.3 4.4 0.7 1.3/1.3 0.0* 1.3
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 9 1.0 9.4 3.8 0.1 1.6/4.6 34.1 0.8
7 Jiří Adam Baník Most 16 11 1.0 7.7 3.4 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
12 Martin Mráz BK Klatovy B 16 5 1.0 17.0 7.4 0.0 2.2/2.4 91.7 1.8
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 4 1.0 21.0 5.0 1.0 8.0/10.5 76.2 1.8
24 František Ignác Paleta BK Beroun 15 12 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/2.0 25.0 2.3
Šimon Pažout BA 2006´Roudnice n. L. B 16 9 1.0 9.2 3.2 0.3 1.8/3.4 51.6 2.3
Patrik Hauser BK Č. Brod 16 10 1.0 8.3 2.6 0.8 0.7/0.9 0.0* 2.5
69 Petr Žák BK Klatovy B 17 5 1.0 16.4 6.2 0.8 1.6/2.0 80.0 2.2
Filip Veselý BK Teplice 16 8 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/3.8 33.3 1.4
33 Daniel Svatoš BK Sokolobv 16 15 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.4
5 David Horák Slavia Kroměříž 16 7 1.0 11.6 4.6 0.1 2.0/5.0 40.0 1.3
Martin Švejkovský Radotínský SK 17 12 1.0 6.7 2.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 0.8
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 12 1.0 6.7 2.3 0.4 0.9/1.4 0.0* 0.8
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 6 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 16 8 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.6 42.9 2.4
Tomáš Stýskala Litomyšl 16 7 1.0 11.1 5.0 0.1 0.7/2.3 31.3 1.0
Vojtěch Tejnor Medvědi Tábor 16 12 1.0 6.5 2.1 0.7 0.3/1.1 0.0* 1.8
Václav Truhlář BC Benešov 16 11 1.0 7.1 2.2 0.5 1.1/2.2 50.0 2.8
30 Lukáš Ruta BK Sokolobv 16 15 1.0 5.2 2.1 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.1
Radek Berky BKj Kralupy 17 5 1.0 15.6 5.6 0.4 3.2/7.0 45.7 2.6
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 10 1.0 7.7 3.1 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.4
Václav Vondráček BKÚstn.L. U17B 17 14 1.0 5.4 0.9 1.1 0.4/0.7 0.0* 0.5
70 Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 5 1.0 15.2 6.8 0.0 1.6/3.0 53.3 2.0
Lukáš Pastor BKÚstn.L. U17B 15 9 1.0 8.4 1.1 1.6 1.6/3.1 50.0 1.4
Jakub Kraval BK Opava B 15 5 1.0 15.2 4.4 1.2 2.8/5.2 53.8 1.2
Jiří Štýbnar SK UP Olomouc B 16 6 1.0 12.5 5.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Daniel Večeřa Litomyšl 16 7 1.0 10.6 3.7 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.0
Tobias Brückner Basket Valmez 16 8 1.0 9.3 2.9 0.8 1.3/2.1 58.8 2.9
52 Dominik Poledňák Slavia Kroměříž 17 9 1.0 8.1 3.8 0.1 0.2/1.1 0.0* 1.8
Matěj Abraham BKÚstn.L. U17B 17 13 1.0 5.6 2.4 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.5
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 15 6 1.0 11.8 4.5 0.5 1.3/2.7 50.0 1.3
Karel Povolný BK Opava B 17 7 1.0 10.0 4.0 0.3 1.1/2.0 57.1 2.6
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 3 1.0 23.3 8.3 1.3 2.7/3.3 80.0 1.7
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy B 15 10 1.0 6.9 1.7 1.1 0.2/0.7 0.0* 0.9
Jan Kallista BKj Kralupy 17 8 1.0 8.6 4.1 0.0 0.4/2.0 18.8 1.8
Vojtěch Bubeník BKÚstn.L. U17B 15 10 1.0 6.7 2.0 0.5 1.2/2.1 57.1 0.7
Petr Žabenský BK Č. Brod 16 10 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Tadeáš Vaněk Medvědi Tábor 16 11 1.0 5.9 2.2 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.3
Radek Jemelka TBS Přerov 16 9 1.0 7.2 2.6 0.0 2.1/5.9 35.8 2.0
Adam Vrána Vsetínský Basket 16 9 1.0 7.2 2.6 0.4 0.8/1.8 0.0* 0.9
Daniel Horňák BA 2006´Roudnice n. L. B 16 14 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.3
Jan Kopecký BKDěč 14 3 1.0 21.3 4.3 3.0 3.7/8.7 42.3 2.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 6 1.0 10.7 4.3 0.5 0.5/2.5 20.0 2.3
Vojtěch Sazama BA Grizzlies Plzeň 17 14 1.0 4.6 1.7 0.2 0.5/1.2 0.0* 0.6
Matěj Plachý SKB Rokycany 18 9 1.0 7.1 3.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 17 5 1.0 12.6 6.2 0.0 0.2/2.2 9.1 3.0
8 Filip Rankin BK Beroun 16 13 1.0 4.8 1.4 0.4 0.9/1.5 0.0* 1.5
Michal Razím BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 5.3 1.9 0.3 0.7/2.3 29.6 1.4
0 Miroslav Houska BK Sokolobv 17 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Jakub Šebek BK Teplice 17 13 1.0 4.8 1.3 0.6 0.4/0.8 0.0* 2.1
Jonáš Houser BKDěč 15 5 1.0 12.6 4.2 0.2 3.6/6.2 58.1 1.4
Matěj Pokorný Litomyšl 16 7 1.0 9.0 4.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
23 David Kůta Kaplice Grizzlies 17 9 1.0 6.9 2.4 0.4 0.7/0.9 0.0* 2.3
Adam Bílek SK UP Olomouc B 17 4 1.0 15.5 6.5 0.3 1.8/2.8 63.6 1.8
Tomáš Hejtmánek Litomyšl 15 6 1.0 10.3 3.7 0.5 1.5/3.3 45.0 1.5
Jan Koudelka BC Benešov 15 13 1.0 4.8 0.7 1.1 0.2/0.8 0.0* 1.2
Marek Koštíř BKÚstn.L. U17B 15 11 1.0 5.5 1.8 0.4 0.8/1.5 0.0* 1.5
13 David Šedivý Kaplice Grizzlies 16 13 1.0 4.7 1.6 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.2
Jakub Dostál BK Opava B 17 7 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.4 52.9 1.9
Matěj Hrabák BK Kladno 17 10 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.2
Vojtěch Volf Medvědi Tábor 16 11 1.0 5.5 1.2 0.8 0.6/1.8 0.0* 1.5
Ondřej Soukop BK Teplice 16 12 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.8
Dominik Kudrna Radotínský SK 15 12 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
13 Radim Konývka BC Kolín 17 5 1.0 12.0 3.8 1.2 0.8/1.6 0.0* 3.6
Oskar Výborný BC Benešov 15 13 1.0 4.5 1.6 0.1 1.1/2.4 45.2 2.5
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 13 1.0 4.5 1.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.9
Dominik Hodek Litomyšl 14 5 1.0 11.6 3.4 1.2 1.2/2.6 46.2 1.2
12 Tengis Chuluunbaatar Baník Most 17 10 1.0 5.8 1.6 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.6
Vojtěch Strnad BKDěč 15 8 1.0 7.3 2.6 0.6 0.1/0.6 0.0* 2.3
Lukáš Větrovský BKDěč 17 9 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 7 1.0 8.3 3.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.1
Jiří Josef Theimer Start Havířov 18 9 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.9
2 Dominik Kolář BK Klatovy B 17 6 1.0 9.3 3.5 0.3 1.3/2.7 50.0 1.5
99 Jaroslav Melka BK Klatovy B 16 7 1.0 7.9 2.6 0.4 1.4/2.1 66.7 2.9
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/2.0 34.6 1.3
Jan Blaško Litomyšl 15 5 1.0 11.0 4.8 0.2 0.8/2.2 36.4 1.6
Jan Čecho BA 2006´Roudnice n. L. B 17 10 1.0 5.5 2.1 0.2 0.7/1.3 0.0* 1.8
Jonáš Janotka BK Teplice 16 14 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Martin Brůha BKÚstn.L. U17B 17 5 1.0 11.0 3.4 0.8 1.8/2.6 69.2 2.8
97 Jan Hotěk BK Sokolobv 17 13 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
Viktor Bilič BKDěč 16 4 1.0 13.5 5.8 0.3 1.3/2.3 55.6 2.8
9 Richard Jendželovský BC Kolín 16 6 1.0 9.0 2.2 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.7
9 Daniel Zbroj BK Sokolobv 17 15 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.4
12 Lukáš Baier Slavia Kroměříž 17 7 1.0 7.6 2.0 1.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 13 1.0 4.1 1.8 0.1 0.2/1.0 0.0* 2.9
6 Jakub Coubal BC Kolín 15 4 1.0 13.0 4.8 0.5 2.0/4.5 44.4 2.3
Ondřej Shejbal Litomyšl 16 7 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/2.1 20.0 1.0
Jakub Malík Start Havířov 17 6 1.0 8.5 2.8 0.3 1.8/3.7 50.0 1.0
Pavel Skřeček TBS Přerov 15 6 1.0 8.3 1.8 1.3 0.7/1.2 0.0* 2.2
David Bláha Radotínský SK 16 8 1.0 6.1 2.6 0.1 0.5/2.4 21.1 1.1
Tomáš Sommer BA Grizzlies Plzeň 15 5 1.0 9.8 4.2 0.4 0.2/1.0 0.0* 3.4
30 Tobiáš Slivka BK Příbram 2000 17 11 1.0 4.4 2.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
4 Bayar Altangerel Baník Most 14 8 1.0 6.0 2.4 0.4 0.1/0.3 0.0* 3.0
Danil Zienkin Sokol Žižkov B 16 14 1.0 3.4 1.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.2
16 Filip Novák Slavia Kroměříž 17 7 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.6
Jáchym Marák BA Grizzlies Plzeň 15 7 1.0 6.9 1.7 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.9
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 7 1.0 6.9 2.7 0.1 1.0/3.6 28.0 0.7
Adam Vašák BC Benešov 15 12 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.2
Jiří Nejezchleba BK Beroun 16 5 1.0 9.6 3.6 0.0 2.4/5.8 41.4 1.6
11 Jindřích Červený Baník Most 15 11 1.0 4.4 1.5 0.0 1.5/3.0 48.5 1.7
Adam Kutscherauer Start Havířov 17 10 1.0 4.7 1.5 0.1 1.4/2.5 56.0 1.9
Jan Nedorost BKDěč 16 8 1.0 5.9 2.1 0.1 1.3/2.1 58.8 2.5
Matěj Mirvald SKB Strakonice 14 11 1.0 4.2 1.3 0.4 0.5/1.0 0.0* 1.5
24 Petr Verner BK Sokolobv 16 10 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.2 0.0* 1.0
Michal Viktora BK Kladno 17 13 1.0 3.5 1.3 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.8
Adam Havlík BA Grizzlies Plzeň 15 8 1.0 5.6 1.3 1.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Matěj Pučelík BA Grizzlies Plzeň 17 11 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/1.6 0.0* 1.9
Matěj Srbek Tygři Louny 18 3 1.0 14.3 5.3 0.0 3.7/10.3 35.5 3.3
Martin Lassek Start Havířov 17 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/2.8 17.9 1.6
22 Lukáš Kvapil BK Příbram 2000 17 15 1.0 2.9 1.1 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.3
Šimon Pinkr BK Jiskra Domažlice 15 15 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.5
David Beneš Tygři Louny 17 7 1.0 6.1 2.3 0.3 0.7/2.6 27.8 0.9
10 Matěj Starý BC Kolín 15 6 1.0 7.0 2.3 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.8
Vojtěch Duffek Vsetínský Basket 17 9 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.6
Lukáš Kobr BK Kladno 16 14 1.0 3.0 1.1 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.6
Matěj Spáčil SK UP Olomouc B 17 2 1.0 20.0 10.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michal Trefil SK UP Olomouc B 16 7 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.7
Romeo Herzog Start Havířov 16 8 1.0 4.9 1.6 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.6
Kryštof Grygera BK Opava B 16 7 1.0 5.6 1.7 0.6 0.4/1.3 0.0* 3.1
15 Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 15 12 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.2
Erik Cápal SKB Rokycany 16 8 1.0 4.8 0.5 1.1 0.4/0.5 0.0* 1.0
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 13 1.0 2.8 0.9 0.1 0.8/1.6 0.0* 0.1
Filip Kovář FASTAV Zlín B 15 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.3 38.5 0.3
Alex Marek Radotínský SK 17 11 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.3
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy B 15 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.4
Matyáš Eger BA 2006´Roudnice n. L. B 16 12 1.0 3.1 1.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.1
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 17 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 1 1.0 36.0 15.0 1.0 3.0/5.0 60.0 0.0
18 Jakub Mladý AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 7.2 2.8 0.0 1.6/3.6 44.4 2.8
Tomáš Honzák SKB Strakonice 17 4 1.0 9.0 2.3 0.8 2.3/4.5 50.0 1.8
David Buga Basket Valmez 17 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/2.3 28.6 1.7
Ondřej Polánka Start Havířov 17 8 1.0 4.4 1.6 0.1 0.8/2.0 37.5 2.3
Viktor Janda BA 2006´Roudnice n. L. B 15 6 1.0 5.7 2.0 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.3
Štěpán Schindler SK UP Olomouc B 16 7 1.0 4.9 2.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
Ondřej Hromada BK Opava B 17 7 1.0 4.9 1.3 0.6 0.6/1.7 0.0* 1.7
Antonín Bílek SKB Strakonice 17 11 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Marek Borl BA Grizzlies Plzeň 15 4 1.0 8.5 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.5
Dominik Přibyl BK Teplice 17 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.8
Jan Bažant Sokol Žižkov B 16 11 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 11 1.0 3.0 1.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.0
Michael Erfurth Tygři Louny 18 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.9 0.0* 1.0
15 Štěpán Horák BK Přelouč 15 1 1.0 33.0 14.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 11 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.5
32 Jiří Stříbrný Kaplice Grizzlies 15 10 1.0 3.2 0.6 0.5 0.5/1.4 0.0* 2.0
Martin Kuffner SKB Rokycany 16 3 1.0 10.7 4.0 0.3 1.7/2.3 71.4 2.0
Matěj Levička BK Jiskra Domažlice 17 12 1.0 2.7 0.9 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.3
Jonáš Absolon FASTAV Zlín B 15 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.3 70.0 0.7
Filip Hubka BKDěč 17 1 1.0 31.0 9.0 3.0 4.0/5.0 80.0 1.0
13 Viktor Kolacki BK Klatovy B 16 10 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.2
Jaroslav Brantl BA Grizzlies Plzeň 17 12 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Aleš Růžička BA 2006´Roudnice n. L. B 16 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.3
Marek Ledvina BK Beroun 16 10 1.0 3.0 1.0 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.6
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 1 1.0 29.0 6.0 4.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Marek Zajíček BKÚstn.L. U17B 15 10 1.0 2.9 0.8 0.3 0.4/0.7 0.0* 0.3
Vít Ibl Tygři Louny 15 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Marek Běťák BK Opava B 17 7 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Lukáš Fajkus BK Opava B 17 5 1.0 5.8 2.0 0.2 1.2/2.4 50.0 2.2
Aleš Jangl BKÚstn.L. U17B 18 8 1.0 3.6 0.8 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.0
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 12 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.9
12 Jan Trinkl Kaplice Grizzlies 16 9 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/0.9 0.0* 0.6
Jonáš Kubricht Tygři Louny 15 3 1.0 9.3 2.7 0.7 2.0/5.7 35.3 1.3
15 Jakub Vodička BK Klatovy B 15 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.2
David Einšpigl Basket Valmez 17 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Samuel Kraus BK Jiskra Domažlice 15 16 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.7
Martin Pylypiv FASTAV Zlín B 16 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.7 28.6 2.0
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 10 1.0 2.7 0.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.4
Tomáš Leide Basket Valmez 17 7 1.0 3.9 1.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Pavel Střížek BKÚstn.L. U17B 17 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.6
Tadeáš Laky Litomyšl 16 3 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.0 50.0 0.3
Lukáš Altman BK Opava B 16 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/3.3 30.0 1.7
Tomáš Podhorský BKDěč 16 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Jakub Sekal Medvědi Tábor 16 13 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.9
66 Lukáš Hofman AŠ Mladá Boleslav 17 3 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Michal Jelínek BK Č. Brod 17 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/1.0 0.0* 3.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 1 1.0 26.0 12.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Vincent Brabec Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 12.5 2.5 2.0 1.5/3.5 42.9 2.0
68 Lukáš Petřík AŠ Mladá Boleslav 17 6 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/2.3 28.6 1.8
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec B 17 4 1.0 6.3 2.3 0.5 0.3/1.5 0.0* 1.0
25 Michael Řádek Kaplice Grizzlies 18 11 1.0 2.3 1.0 0.1 0.0/0.5 0.0* 2.4
17 Jan Dlouhý Baník Most 15 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Radek Boháč BK Č. Brod 17 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.3
Adam Ježák Basket Valmez 16 7 1.0 3.4 1.4 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.9
Viktor De Stefanis Tygři Louny 15 3 1.0 8.0 2.7 0.7 0.7/1.7 0.0* 0.0
25 Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 5 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.0
Jan Buchtík SK UP Olomouc B 17 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Jelínek BK Teplice 17 11 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Vít Šafr Litomyšl 15 3 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
9 Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 17 6 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.5 33.3 1.7
Václav Krátký SK UP Olomouc B 18 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
4 Matěj Krátký BK Sokolobv 15 1 1.0 23.0 9.0 0.0 5.0/11.0 45.5 3.0
Bořek Vaněk BK Beroun 16 10 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Michal Špirk BA Grizzlies Plzeň 16 8 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
20 Marek Vitovský AŠ Mladá Boleslav 16 4 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/2.3 55.6 2.5
Radim Křenek Basket Valmez 17 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 1 1.0 22.0 8.0 1.0 3.0/3.0 100.0 0.0
Martin Matějíček Sokol Žižkov B 16 4 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Patrik Janda BKÚstn.L. U17B 17 2 1.0 11.0 1.5 2.0 2.0/3.0 66.7 3.0
David Jedrzejczyk Start Havířov 16 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.0
Denis Trnečka BKDěč 15 4 1.0 5.3 1.5 0.8 0.0/0.5 0.0* 0.8
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.3
Jan Bryška Litomyšl 15 5 1.0 4.2 1.2 0.4 0.6/1.2 0.0* 0.8
Denis Mikota BA Grizzlies Plzeň 16 6 1.0 3.5 1.0 0.2 1.0/2.8 35.3 3.5
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy B 15 9 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Kryštof Jilemnický BC Kolín 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Lukáš Folget BK Teplice 16 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.1
1 Matouš Winkler BK Beroun 16 8 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.8
14 Daniel Nosek BK Beroun 16 11 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.5
35 Jonáš Krause BC Kolín 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Vítek SKB Rokycany 15 9 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.8
Michael Rélich BKDěč 17 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/3.6 22.2 2.2
Jan Kotík FASTAV Zlín B 15 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.3
David Dobruský Litomyšl 16 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.6
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Kvido Flegel BKDěč 16 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.8 0.0* 3.3
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín B 16 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Šimon Filip TBS Přerov 17 9 1.0 2.1 0.7 0.2 0.1/1.1 0.0* 2.6
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 16 6 1.0 3.2 1.0 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.2
Dominik Šerý Vsetínský Basket 16 8 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Jakub Lhoták SKB Rokycany 17 7 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.7
Dalibor Lukašík Tygři Louny 17 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.0
Jiří Máčala FASTAV Zlín B 16 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/3.0 11.1 2.7
Vojtěch Prochovník BC Kolín 15 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/2.3 14.3 0.7
Filip Hloušek BA Lynx Liberec B 17 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Schmidt Radotínský SK 17 9 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/1.3 0.0* 0.6
Jakub Horčička BA Lynx Liberec B 16 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
18 Marek Bauer Kaplice Grizzlies 17 11 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.4
Din Van Duong Tygři Louny 18 4 1.0 4.3 1.0 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.3
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 16 13 1.0 1.3 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.8
99 Martin Přindiš BK Sokolobv 17 8 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
Michal Blinka Basket Valmez 16 8 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
David Srbek Tygři Louny 18 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/3.5 14.3 0.5
22 David Mach BK Klatovy B 17 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 3.7
David Jílek BKÚstn.L. U17B 17 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Alfréd Balík Sokol Žižkov B 16 6 1.0 2.7 0.8 0.2 0.5/2.3 21.4 0.0
Jiří Silný Slavia Kroměříž 17 2 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/2.0 75.0 3.0
Tobiáš Kučera SKB Strakonice 16 9 1.0 1.8 0.4 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.8
Václav Mrkvík Tygři Louny 15 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Štěpán Cvirko BKj Kralupy 16 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Filip Sládek FASTAV Zlín B 15 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.5 44.4 0.0
Adam Vyčítal SKB Strakonice 15 6 1.0 2.5 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0*