Nadregionální liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 19162
Academy NH Ostrava B
BK Opava B
23. 9. 2023
08:00
SH Ostrava-Tatran Dominik Holaň
Jiří Navrátil
61
60
15
17
30
32
36
44
Review
Skupina E 1. kolo 19161
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
23. 9. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Jakub Kmošek
49
64
21
13
35
29
47
49
49
64
Review
Skupina E 1. kolo 19160
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ Sokol Karviná
23. 9. 2023
12:00
SH Krytý bazén Ondřej Marek
Radim Kavka
49
103
12
26
22
59
39
82
Review
Skupina E 1. kolo 19159
TJ Šumperk
FASTAV Zlín
23. 9. 2023
18:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Jakub Sochor
82
67
28
14
40
27
59
46
Review
Skupina E 2. kolo 19166
TBS Přerov
TJ Šumperk
24. 9. 2023
09:30
Sokolovna Zdeněk Latík
Břetislav Kraváček
87
78
25
24
52
37
69
58
Review
Skupina E 2. kolo 19164
TJ Sokol Karviná
BK Krnov
24. 9. 2023
10:00
ZŠ Družby Karviná Aleš Jurda
Radim Kavka
102
49
23
11
51
25
71
34
Review
Skupina E 2. kolo 19163
BK Snakes Ostrava B
Academy NH Ostrava B
24. 9. 2023
14:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Kateřina Seberová
32
80
11
23
22
45
24
75
Review
Skupina E 2. kolo 19165
FASTAV Zlín
BC NOVÝ JIČÍN B
25. 9. 2023
18:45
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
98
41
29
9
57
14
78
34
Review
Skupina E 3. kolo 19168
BK Krnov
FASTAV Zlín
7. 10. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Jakub Kmošek
50
86
8
18
19
40
32
66
50
86
Review
Skupina E 3. kolo 19170
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
7. 10. 2023
10:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Chodura
Kryštof Svoboda
112
29
27
9
54
18
82
23
Review
Skupina E 3. kolo 19167
BC NOVÝ JIČÍN B
TBS Přerov
7. 10. 2023
12:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
59
84
16
21
31
48
47
68
Review
Skupina E 3. kolo 19169
TJ Sokol Karviná
Academy NH Ostrava B
7. 10. 2023
13:30
ZŠ Družby Karviná Marek Pilch
Jan Posker
66
107
15
30
32
53
49
71
Review
Skupina E 4. kolo 19173
BK Krnov
TBS Přerov
21. 10. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
52
103
8
33
23
63
32
89
52
103
Review
Skupina E 4. kolo 19172
FASTAV Zlín
Academy NH Ostrava B
21. 10. 2023
12:45
Městská SH Zelené David Vyplel
Daniel Krčmář
43
96
5
31
18
54
32
70
Review
Skupina E 4. kolo 19174
TJ Šumperk
BC NOVÝ JIČÍN B
21. 10. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion Jakub Válek
Patrik Michal
80
52
18
15
47
29
61
34
Review
Skupina E 4. kolo 19171
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
21. 10. 2023
17:30
Tělocvična ZŠ Družby Tomáš Kraina
Vojtěch Kučeva
54
75
14
20
22
45
35
57
Review
Skupina E 5. kolo 19175
BK Krnov
TJ Šumperk
11. 11. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
40
79
15
26
20
44
34
59
40
79
Review
Skupina E 5. kolo 19178
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
11. 11. 2023
15:00
ZŠ Dvorského Jiří Navrátil
Jan Posker
28
74
6
24
10
40
14
61
Review
Skupina E 5. kolo 19177
BK Opava B
FASTAV Zlín
20. 11. 2023
17:35
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Lukáš Fajkus
78
48
19
11
33
21
52
39
Review
Skupina E 5. kolo 19176
Academy NH Ostrava B
TBS Přerov
11. 11. 2023
19:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
79
32
26
2
47
9
69
20
Review
Skupina E 6. kolo 19180
TBS Přerov
BK Opava B
12. 11. 2023
11:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Daniel Krčmář
92
71
19
16
48
36
76
46
Review
Skupina E 6. kolo 19181
TJ Šumperk
Academy NH Ostrava B
12. 11. 2023
14:30
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Patrik Michal
67
79
15
27
33
49
55
69
Review
Skupina E 6. kolo 19182
BC NOVÝ JIČÍN B
BK Krnov
12. 11. 2023
16:00
SH Krytý bazén David Tichý
Filip Hudec
75
43
18
12
33
26
45
34
Review
Skupina E 6. kolo 19179
FASTAV Zlín
BK Snakes Ostrava B
23. 11. 2023
18:15
Městská SH Zelené Marek Bešina
David Vyplel
94
31
21
8
47
14
73
21
Review
Skupina E 7. kolo 19183
Academy NH Ostrava B
BC NOVÝ JIČÍN B
25. 11. 2023
08:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Nevřela
Jiří Navrátil
90
39
19
6
37
20
65
33
Review
Skupina E 7. kolo 19185
BK Snakes Ostrava B
TBS Přerov
23. 3. 2024
16:00
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Petr Opletal
40
84
15
25
28
39
35
64
Review
Skupina E 7. kolo 19184
BK Opava B
TJ Šumperk
25. 11. 2023
17:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Jan Krzywoň
74
47
23
11
37
27
59
35
Review
Skupina E 7. kolo 19186
TJ Sokol Karviná
FASTAV Zlín
30. 11. 2023
18:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Vojtěch Kučeva
85
61
22
18
40
33
56
40
Review
Skupina E 8. kolo 19189
BC NOVÝ JIČÍN B
BK Opava B
16. 12. 2023
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
David Tichý
58
94
9
30
19
61
46
77
Review
Skupina E 8. kolo 19190
BK Krnov
Academy NH Ostrava B
9. 12. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Matěj Šesták
37
135
7
32
20
70
28
101
37
135
Review
Skupina E 8. kolo 19187
TBS Přerov
TJ Sokol Karviná
16. 12. 2023
17:00
Sokolovna Zdeněk Latík
Ladislav Sokolovský
79
73
21
22
33
43
59
59
Review
Skupina E 8. kolo 19188
TJ Šumperk
BK Snakes Ostrava B
29. 2. 2024
18:30
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Jakub Válek
79
49
22
14
50
24
66
40
Review
Skupina E 9. kolo 19191
BK Opava B
BK Krnov
17. 12. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Matouš Přidal
135
43
33
8
70
17
109
27
Review
Skupina E 9. kolo 19193
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
17. 12. 2023
10:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Vojtěch Kučeva
74
67
16
14
38
35
49
48
Review
Skupina E 9. kolo 19192
BK Snakes Ostrava B
BC NOVÝ JIČÍN B
17. 12. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
60
58
11
17
23
37
41
44
Review
Skupina E 9. kolo 19194
FASTAV Zlín
TBS Přerov
14. 1. 2024
14:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
David Vyplel
85
66
31
15
49
31
62
43
Review
Skupina E 10. kolo 19198
BK Opava B
Academy NH Ostrava B
13. 1. 2024
11:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Jiří Navrátil
50
73
16
13
27
34
38
58
Review
Skupina E 10. kolo 19195
FASTAV Zlín
TJ Šumperk
13. 1. 2024
12:30
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Jakub Válek
67
44
18
15
40
27
60
38
Review
Skupina E 10. kolo 19197
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
13. 1. 2024
12:30
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Lukáš Fajkus
56
50
19
11
30
25
45
38
Review
Skupina E 10. kolo 19196
TJ Sokol Karviná
BC NOVÝ JIČÍN B
13. 1. 2024
15:30
ZŠ Družby Karviná Marek Pilch
Jan Posker
71
57
24
20
35
34
55
43
Review
Skupina E 11. kolo 19200
BK Krnov
TJ Sokol Karviná
27. 1. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
42
84
12
21
24
49
34
63
42
84
Review
Skupina E 11. kolo 19202
TJ Šumperk
TBS Přerov
27. 1. 2024
14:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
89
95
26
27
48
45
65
71
Review
Skupina E 11. kolo 19199
Academy NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
27. 1. 2024
14:30
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
René Klapetek
76
33
17
5
34
17
57
20
Review
Skupina E 11. kolo 19201
BC NOVÝ JIČÍN B
FASTAV Zlín
29. 1. 2024
18:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
David Tichý
70
91
15
16
28
39
49
62
Review
Skupina E 12. kolo 19206
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
28. 1. 2024
09:00
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
39
62
8
15
17
31
28
54
Review
Skupina E 12. kolo 19205
Academy NH Ostrava B
TJ Sokol Karviná
28. 1. 2024
11:00
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
René Klapetek
85
61
21
14
43
69
66
51
Review
Skupina E 12. kolo 19203
TBS Přerov
BC NOVÝ JIČÍN B
28. 1. 2024
11:30
Sokolovna Zdeněk Latík
Martin Kopřiva
111
56
31
17
52
29
83
43
Review
Skupina E 12. kolo 19204
FASTAV Zlín
BK Krnov
28. 1. 2024
13:15
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Theodor Kuba
92
21
28
2
41
8
65
16
Review
Skupina E 13. kolo 19210
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ Šumperk
17. 2. 2024
10:00
SH Krytý bazén Tomáš Kraina
Johana Križanová
58
71
5
17
25
43
39
51
Review
Skupina E 13. kolo 19209
TBS Přerov
BK Krnov
17. 2. 2024
12:00
Sokolovna Ivo Dolinek
Zdeněk Latík
88
40
22
13
45
23
65
33
Review
Skupina E 13. kolo 19207
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
24. 3. 2024
13:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
74
63
14
16
31
33
50
52
Review
Skupina E 13. kolo 19208
Academy NH Ostrava B
FASTAV Zlín
17. 2. 2024
15:30
SH Ostrava-Tatran Kateřina Seberová
Marek Pilch
108
44
26
15
55
25
79
33
Review
Skupina E 14. kolo 19214
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Ostrava B
18. 2. 2024
09:30
ZŠ Družby Karviná Jiří Navrátil
Marek Pilch
107
35
29
5
50
11
79
28
Review
Skupina E 14. kolo 19211
TJ Šumperk
BK Krnov
18. 2. 2024
10:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Jakub Válek
86
43
29
6
53
19
75
34
Review
Skupina E 14. kolo 19212
TBS Přerov
Academy NH Ostrava B
18. 2. 2024
10:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Vojtěch Dostal
66
75
17
21
29
48
49
66
Review
Skupina E 14. kolo 19213
FASTAV Zlín
BK Opava B
3. 3. 2024
12:30
Městská SH Zelené Daniel Krčmář
Josef Slavík
63
75
14
23
31
46
39
60
Review
Skupina E 15. kolo 19215
BK Snakes Ostrava B
FASTAV Zlín
9. 3. 2024
09:00
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Marek Pilch
30
87
2
20
12
47
20
66
Review
Skupina E 15. kolo 19218
BK Krnov
BC NOVÝ JIČÍN B
9. 3. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
52
85
20
31
28
45
43
66
Review
Skupina E 15. kolo 19217
Academy NH Ostrava B
TJ Šumperk
10. 3. 2024
10:15
SH Ostrava-Tatran Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
70
55
18
19
35
30
48
41
Review
Skupina E 15. kolo 19216
BK Opava B
TBS Přerov
27. 4. 2024
12:30
Víceúčelová hala Opava Jan Krzywoň
Matěj Šesták
113
66
31
20
57
36
88
59
Review
Skupina E 16. kolo 19219
BC NOVÝ JIČÍN B
Academy NH Ostrava B
23. 3. 2024
10:00
SH Krytý bazén Matouš Přidal
Jiří Navrátil
63
96
21
21
26
47
36
77
Review
Skupina E 16. kolo 19222
FASTAV Zlín
TJ Sokol Karviná
23. 3. 2024
12:30
Městská SH Zelené Jan Menšík
David Tichý
59
75
11
15
27
38
43
53
Review
Skupina E 16. kolo 19221
TBS Přerov
BK Snakes Ostrava B
23. 3. 2024
17:30
ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les Tomáš Kraina
Jiří Navrátil
70
49
12
13
23
23
42
34
Review
Skupina E 16. kolo 19220
TJ Šumperk
BK Opava B
23. 3. 2024
18:00
Hala Tyršův stadion Jakub Válek
Zdeněk Latík
75
73
14
19
37
45
57
60
Review
Skupina E 17. kolo 19223
TJ Sokol Karviná
TBS Přerov
13. 4. 2024
14:00
ZŠ Družby Karviná Aleš Jurda
Dalibor Vaněk
89
53
22
13
52
26
72
36
Review
Skupina E 17. kolo 19226
Academy NH Ostrava B
BK Krnov
13. 4. 2024
14:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Václav Sýkora
83
45
23
17
47
26
66
38
Review
Skupina E 17. kolo 19224
BK Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
13. 4. 2024
15:00
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Lenka Bočková
42
74
22
20
32
34
36
57
Review
Skupina E 17. kolo 19225
BK Opava B
BC NOVÝ JIČÍN B
14. 4. 2024
15:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
79
59
22
14
30
20
52
45
Review
Skupina E 18. kolo 19227
BK Krnov
BK Opava B
20. 4. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Matěj Šesták
61
112
12
23
24
51
39
88
Review
Skupina E 18. kolo 19228
BC NOVÝ JIČÍN B
BK Snakes Ostrava B
28. 4. 2024
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Ondřej Marek
73
64
28
15
45
33
56
44
Review
Skupina E 18. kolo 19230
TBS Přerov
FASTAV Zlín
24. 4. 2024
17:00
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
72
88
15
21
40
39
52
69
Review
Skupina E 18. kolo 19229
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
27. 4. 2024
18:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Patrik Michal
70
80
21
22
39
40
50
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Ziesemann SloVarn U19 18 18 1.0 19.5 5.6 1.6 3.6/5.7 63.7 1.9
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 19 17 1.0 20.4 7.9 0.4 3.4/7.1 47.1 2.6
14 Petr Veselý BK Sokolov 18 11 1.0 30.3 6.3 4.7 3.5/4.8 73.6 2.5
Filip Tichavský TBS Přerov 18 10 1.0 32.1 11.6 0.0 8.9/13.7 65.0 2.1
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 19 18 1.0 16.8 6.7 0.4 2.3/4.9 46.6 2.9
18 Jan Harapát Šumperk 19 14 1.0 18.4 6.4 0.8 3.3/6.3 52.3 2.6
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 19 12 1.0 21.2 8.3 0.6 2.8/5.1 54.1 1.9
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 18 18 1.0 14.1 3.7 1.4 2.4/3.6 67.7 1.5
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 19 12 1.0 21.1 7.6 0.8 3.7/5.6 65.7 1.1
Martin Kopřiva TBS Přerov 19 14 1.0 16.9 3.6 2.5 2.3/4.3 53.3 1.6
Viktor Koňařík TBS Přerov 18 15 1.0 15.3 5.9 0.5 2.1/4.2 50.8 2.1
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 19 15 1.0 15.0 6.1 0.1 2.3/3.7 63.6 2.3
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 18 18 1.0 11.7 3.3 1.1 1.9/4.0 47.2 2.0
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 18 15 1.0 13.9 6.1 0.2 1.1/2.3 50.0 0.3
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 19 16 1.0 13.0 2.8 2.0 1.5/2.6 58.5 1.9
Jan Klajl BA LYNX Liberec 19 18 1.0 11.5 3.3 1.3 0.9/1.2 0.0* 2.7
Petr Fiala SKB Rokycany 18 9 1.0 21.7 4.9 3.3 1.9/3.8 50.0 0.6
Štěpán Klanica FASTAV Zlín 17 13 1.0 14.8 4.4 1.1 2.8/3.9 70.6 1.8
Tomáš Zub BK Klatovy 17 10 1.0 18.7 6.7 0.7 3.2/7.2 44.4 3.1
60 Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 17 11 1.0 16.9 6.5 0.2 3.5/7.0 49.4 3.7
9 Ondřej Buben SloVarn U19 19 14 1.0 13.1 5.4 0.1 2.0/4.1 49.1 2.3
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 17 11 1.0 16.7 3.5 2.5 2.3/3.3 69.4 3.0
4 Jonáš Škop SKB Česká Třebová 18 10 1.0 17.9 6.2 1.3 1.6/2.5 64.0 3.0
David Šťastný FASTAV Zlín 17 13 1.0 13.8 4.0 1.5 1.2/2.0 57.7 1.8
Václav Borský FASTAV Zlín 18 14 1.0 12.6 2.9 2.0 0.9/1.6 0.0* 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 11 1.0 15.6 5.7 0.9 1.5/2.0 72.7 1.7
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 14 1.0 12.0 4.6 0.3 2.0/4.4 45.9 2.2
Antonín Löffler FASTAV Zlín 16 13 1.0 12.9 5.8 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.6
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 18 13 1.0 12.8 3.5 0.5 4.1/8.2 50.0 1.5
Šimon Netolický Válečníci Děčín B 16 16 1.0 10.2 2.3 1.6 1.0/2.2 45.7 1.6
Ladislav Jindra SloVarn U19 18 18 1.0 8.9 2.8 0.4 2.2/4.1 54.1 1.4
Michal Hamerník BK Beroun 17 8 1.0 20.0 5.0 2.6 2.1/3.8 56.7 2.4
18 Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 19 10 1.0 15.4 6.4 0.0 2.6/6.6 39.4 2.9
Michael Rezek SKB Strakonice 17 10 1.0 15.3 4.5 1.4 2.1/3.1 67.7 2.9
21 Kryštof Mrázek Šumperk 19 12 1.0 12.4 5.3 0.0 1.8/4.1 42.9 1.7
Ondřej Šimek FASTAV Zlín 18 12 1.0 12.3 4.3 0.9 0.9/1.6 0.0* 1.6
16 Jan Kozák SloVarn U19 19 18 1.0 8.2 2.3 0.7 1.3/3.3 40.7 1.5
David Sedlák BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 24.3 7.0 2.0 4.3/6.7 65.0 0.0
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 19 12 1.0 12.1 2.8 1.6 1.7/2.9 57.1 2.3
Tomáš Bartoš BC Benešov 19 9 1.0 16.1 7.0 0.0 2.1/4.0 52.8 2.7
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 19 15 1.0 9.5 2.2 1.3 1.1/1.7 0.0* 1.9
Tobiáš Prosický BC Benešov 18 8 1.0 17.5 6.4 0.6 2.9/6.9 41.8 2.3
Matěj Sojka Jižní Supi 18 16 1.0 8.8 2.9 0.3 2.1/4.1 51.5 2.6
Martin Kmošek VYS 18 11 1.0 12.6 4.8 0.1 2.7/5.5 49.2 3.8
24 Matěj Šupina Šumperk 17 7 1.0 19.7 7.3 0.6 3.4/7.4 46.2 2.9
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 17 1.0 7.9 2.2 0.7 1.4/2.0 67.6 1.4
55 Vladimír Krýsl BK Sokolov 16 10 1.0 13.3 2.6 1.9 2.4/3.4 70.6 2.9
Filip Forró Válečníci Děčín B 16 13 1.0 9.8 2.5 1.4 0.8/1.4 0.0* 2.1
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 12 1.0 10.5 3.4 0.7 1.7/3.5 47.6 1.3
Giulio Musil BC Benešov 18 7 1.0 17.9 7.3 0.1 2.9/5.7 50.0 2.7
Petr Hrubý SKB Rokycany 19 8 1.0 15.5 5.1 0.6 3.4/5.0 67.5 3.4
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 17 10 1.0 12.0 1.9 2.0 2.2/2.8 78.6 1.9
Filip Hubka Válečníci Děčín B 17 10 1.0 11.7 1.6 2.6 0.7/1.1 0.0* 1.4
David Kučera VYS 18 12 1.0 9.7 3.2 0.7 1.3/3.0 44.4 3.9
12 Václav Smrčka Šumperk 18 13 1.0 8.8 2.8 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.6
Filip Suska BA LYNX Liberec 17 14 1.0 8.1 2.7 0.4 1.6/2.7 57.9 0.6
Ondřej Kopic BK Beroun 17 6 1.0 18.5 5.0 1.5 4.0/6.3 63.2 1.7
Lukáš Močárko BA LYNX Liberec 16 13 1.0 8.5 1.9 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.7
77 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 13.8 4.5 1.0 1.8/4.1 42.4 0.9
Patrik Kotáb BK Klatovy 17 9 1.0 12.0 3.8 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.9
24 Jakub Veroněk SloVarn U19 19 17 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/1.8 0.0* 2.0
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 18 8 1.0 13.3 4.1 0.8 2.8/4.5 61.1 3.0
Jan Benko Kelti Nové Strašecí 17 6 1.0 17.7 4.2 2.5 1.8/4.2 44.0 1.5
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 18 13 1.0 8.0 3.2 0.1 1.3/3.0 43.6 2.6
43 Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 19 11 1.0 9.3 3.5 0.0 2.2/4.2 52.2 2.5
7 Šimon Kovář SKB Česká Třebová 18 10 1.0 10.2 3.2 0.5 2.3/3.8 60.5 2.9
Adam Pikl SKB Strakonice 18 9 1.0 11.1 3.4 1.1 0.9/2.4 36.4 2.4
Robin Janoušek Jižní Supi 19 13 1.0 7.5 1.8 1.1 0.8/1.6 0.0* 2.5
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 18 15 1.0 6.5 2.7 0.1 0.9/1.7 0.0* 2.7
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 20 2 1.0 48.5 18.0 2.5 5.0/9.5 52.6 2.0
15 Marek Bednář Šumperk 19 13 1.0 7.2 2.9 0.0 1.3/3.2 40.5 2.1
73 Matěj Denk TJ Thermia K. Vary 18 11 1.0 8.5 3.5 0.0 1.4/2.6 51.7 2.6
31 David Körner Šumperk 18 12 1.0 7.8 3.2 0.0 1.4/3.3 42.5 2.0
Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 6 1.0 15.5 4.5 1.7 1.5/1.8 0.0* 3.3
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 9 1.0 10.2 3.9 0.3 1.4/2.6 56.5 0.1
Vladislav Chod SKB Strakonice 19 10 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.5 36.0 2.3
Vojtěch Janota Jižní Supi 19 6 1.0 15.2 6.0 0.5 1.7/2.8 58.8 2.0
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 11 1.0 8.2 3.5 0.1 0.8/2.5 32.1 0.5
Matyáš Svatek SloVarn U19 18 18 1.0 4.9 1.5 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.9
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 18 10 1.0 8.8 2.9 0.7 0.9/3.5 25.7 0.5
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 17 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.4 0.0* 2.2
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 12 1.0 7.3 3.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.2
Kristián Bulejko SloVarn U19 16 15 1.0 5.7 1.7 0.3 1.2/2.8 42.9 2.3
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 13.7 4.5 0.8 2.2/3.0 72.2 0.0
33 Petr Vondráček BA Tygři Louny 16 4 1.0 20.3 4.3 2.5 4.3/6.5 65.4 1.3
6 Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 18 10 1.0 7.9 1.8 1.2 0.7/1.8 0.0* 1.6
Vojtěch Vosol Jižní Supi 18 14 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/2.1 36.7 2.1
25 Tomáš Růžička Šumperk 18 8 1.0 9.6 2.1 0.8 3.1/4.9 64.1 2.9
78 Jiří Hauser BK Sokolov 19 12 1.0 6.4 2.3 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.5
Štěpán Beran SKB Strakonice 19 10 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.8 0.0* 1.5
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 8 1.0 9.4 1.5 1.6 1.5/2.4 63.2 1.6
Matouš Beníček FASTAV Zlín 17 7 1.0 10.7 3.9 0.6 1.3/2.0 64.3 1.0
Tomáš Vyleťal VYS 19 11 1.0 6.7 2.1 0.6 0.6/1.5 0.0* 3.0
Lukáš Svoboda Jižní Supi 18 15 1.0 4.9 0.5 1.2 0.3/0.5 0.0* 1.9
Michal Klička SKB Rokycany 16 7 1.0 10.4 3.0 1.3 0.6/0.6 0.0* 2.1
5 Václav Faust BK Klatovy 19 9 1.0 8.1 2.2 0.9 1.0/2.6 39.1 3.2
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 18 6 1.0 11.8 2.8 1.5 1.7/3.3 50.0 0.7
Jakub Sochor TBS Přerov 19 15 1.0 4.7 1.3 0.4 0.9/1.7 0.0* 1.9
Martin Bouzek TBS Přerov 18 11 1.0 6.4 1.7 0.6 1.0/1.8 0.0* 3.2
Tobiáš Navrátil TBS Přerov 19 15 1.0 4.5 1.9 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.9
Dominik Berisha SKB Rokycany 19 6 1.0 11.3 4.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.8
68 Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 19 9 1.0 7.6 3.2 0.0 1.1/3.0 37.0 1.9
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 16 9 1.0 7.3 2.1 0.7 1.1/2.1 52.6 1.8
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 10 1.0 6.6 2.5 0.0 1.6/3.5 45.7 1.3
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 10.7 4.5 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.0
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 17 9 1.0 7.1 2.1 0.6 1.2/2.8 44.0 3.1
Štěpán Krška BC Benešov 17 7 1.0 9.0 2.9 0.7 1.1/1.9 0.0* 2.9
Jiří Husovský FASTAV Zlín 17 7 1.0 9.0 3.0 0.7 0.9/1.9 0.0* 2.6
Radomil Pípa SloVarn U19 17 14 1.0 4.4 1.1 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.7
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 18 12 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.7
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 11 1.0 5.5 1.5 0.7 0.5/1.3 0.0* 0.5
Fabián Neuman SKB Rokycany 19 8 1.0 7.6 3.3 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.6
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 19 11 1.0 5.5 2.0 0.1 1.3/3.0 42.4 2.6
15 Tomáš Červený BK Klatovy 19 7 1.0 8.6 3.7 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.9
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 18 10 1.0 5.8 1.8 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.0
7 Tomáš Durczok Sokol Karviná 17 3 1.0 19.3 7.0 0.3 4.3/6.7 65.0 3.3
František Včelička BK Beroun 18 7 1.0 8.1 3.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.4
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 18 16 1.0 3.6 0.7 0.7 0.1/0.3 0.0* 1.6
Mathias Brabec VYS 19 10 1.0 5.6 2.2 0.2 0.6/1.4 0.0* 2.0
Dominik Kolář BK Klatovy 17 6 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/2.0 66.7 1.3
Jakub Pešek Válečníci Děčín B 17 10 1.0 5.4 1.0 1.1 0.1/0.5 0.0* 1.3
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 18 7 1.0 7.4 3.0 0.4 0.1/1.3 0.0* 3.3
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 13 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.6 0.0* 0.2
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 18 12 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
Jakub Mainuš TBS Přerov 18 14 1.0 3.6 1.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.4
Daniel Prchal Academy NH Ostrava B 16 2 1.0 25.0 7.5 2.5 2.5/4.5 55.6 0.5
Lukáš Kukura BC Benešov 19 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.0
Václav Novák Jižní Supi 19 16 1.0 3.1 0.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 20 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
Josef Šlof BK Klatovy 16 3 1.0 16.3 6.7 0.3 2.0/3.7 54.5 1.3
Oliver Beaufort BK Beroun 17 8 1.0 6.1 2.0 0.0 2.1/3.9 54.8 2.6
Michal Báča BA LYNX Liberec 19 11 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.5
22 Daniel Zinke BA Tygři Louny 18 4 1.0 12.0 4.0 0.8 1.8/4.0 43.8 2.0
Ladislav Klofáč VYS 18 9 1.0 5.2 0.8 1.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Jakovec VYS 18 11 1.0 4.3 1.7 0.0 0.8/1.6 0.0* 3.1
Ryan El Bedoui BA LYNX Liberec 19 16 1.0 2.9 1.1 0.2 0.2/0.5 0.0* 3.2
Karel Skalický SKB Strakonice 17 9 1.0 5.1 1.9 0.1 1.0/2.2 45.0 1.8
00 Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 18 10 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.7
91 Marek Zubanič BK Sokolov 17 9 1.0 5.1 1.3 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.1
Matěj Koryčanský BK Beroun 17 7 1.0 6.4 1.3 0.9 1.3/3.7 34.6 1.3
Ondřej Kinský BK Klatovy 18 10 1.0 4.5 1.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.8
16 Matouš Thienel Sokol Karviná 19 3 1.0 15.0 5.3 1.0 1.3/3.3 40.0 2.7
39 Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 18 9 1.0 5.0 2.0 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.6
Ondřej Volf SKB Rokycany 18 7 1.0 6.4 1.6 0.9 0.7/1.4 0.0* 2.3
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 2 1.0 22.5 8.0 2.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Matyáš Markl BK Bizoni Náchod 18 2 1.0 22.0 8.5 1.0 2.0/3.0 66.7 3.0
3 Lukáš Bouda BA Tygři Louny 18 4 1.0 11.0 2.8 1.5 1.0/1.5 0.0* 2.3
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 6 1.0 7.2 2.7 0.0 1.8/2.3 78.6 1.5
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 18 12 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.6 38.7 0.3
Ondřej Hartman BA LYNX Liberec 16 8 1.0 5.3 0.6 1.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
15 Petr Špajs SKB Česká Třebová 19 9 1.0 4.7 1.7 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Špička TBS Přerov 19 12 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.5
Jan Jeřábek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 20.5 5.0 3.0 1.5/3.0 50.0 3.0
00 Antonín Petřek BK Sokolov 17 9 1.0 4.6 1.6 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 18 7 1.0 5.9 1.1 1.0 0.6/1.4 0.0* 2.4
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 3 1.0 13.3 4.3 1.0 1.7/4.0 41.7 2.0
Jan Pechman SKB Rokycany 17 6 1.0 6.7 2.3 0.7 0.0/0.2 0.0* 1.5
Daniel Tichovský BC Benešov 18 6 1.0 6.5 2.5 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.2
16 Jiří Horyna SKB Česká Třebová 18 9 1.0 4.3 1.3 0.4 0.3/2.9 11.5 2.7
Zdeněk Relich BK Beroun 18 9 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 16 8 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.9
Lukáš Dynka FASTAV Zlín 17 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.9 0.0* 2.5
Lukáš Veselský BK Klatovy 16 7 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.6 50.0 1.1
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 18 9 1.0 4.1 1.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.6
Jonáš Sukup FASTAV Zlín 16 3 1.0 12.3 5.7 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.7
Alexandr Krob Válečníci Děčín B 16 2 1.0 18.0 3.5 3.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
44 František Trávník TJ Thermia K. Vary 17 9 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.6
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/2.5 60.0 0.0
61 Adam Votava BVK Holice 17 2 1.0 18.0 4.0 0.5 8.5/10.0 85.0 1.0
Adam Vomastek Jižní Supi 17 3 1.0 11.7 4.3 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Ondřej Halenčák BA LYNX Liberec 17 11 1.0 3.2 0.5 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.8
Matěj Košata Jižní Supi 17 4 1.0 8.8 2.5 0.8 1.5/3.0 50.0 2.3
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 18 5 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/2.4 25.0 0.0
32 Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.6
Matyáš Harold BŠ Tygři Praha C 18 6 1.0 5.7 1.5 0.8 0.2/0.2 0.0* 0.0
Mikuláš Dvořák BK Beroun 18 8 1.0 4.1 0.5 1.0 0.1/0.5 0.0* 1.6
Lukáš Kloužek Academy NH Ostrava B 18 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Petr Žák BK Klatovy 17 2 1.0 16.5 6.0 1.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 2 1.0 16.0 7.0 0.5 0.5/2.5 20.0 1.0
63 David Libánský BVK Holice 16 2 1.0 15.5 4.0 1.5 3.0/6.5 46.2 4.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 15.5 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 4.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 2 1.0 15.5 5.0 1.0 2.5/3.0 83.3 2.5
14 Ondřej Smyček Sokol Karviná 19 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/4.3 23.1 3.0
Jakub Vyplel FASTAV Zlín 19 2 1.0 15.5 7.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Jan Nedorost Válečníci Děčín B 16 11 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.8
70 Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 18 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Maxim Šašek BK Beroun 17 6 1.0 5.0 1.7 0.0 1.7/3.8 43.5 1.7
Zdeněk Kosejk SloVarn U19 16 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.7
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 29.0 9.0 1.0 8.0/12.0 66.7 3.0
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 16 13 1.0 2.2 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.7
Dominik Pova Válečníci Děčín B 17 10 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.8 0.0* 3.0
Jakub Smrž VYS 18 12 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.9
Viktor Bilič Válečníci Děčín B 16 4 1.0 7.0 2.3 0.3 1.8/3.5 50.0 1.8
Václav Štuksa SKB Rokycany 16 5 1.0 5.4 1.0 0.4 2.2/3.0 73.3 0.8
Marek Očadlík Jižní Supi 16 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.4
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 7 1.0 3.9 1.4 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.1
Matyáš Dragoun BK Beroun 17 8 1.0 3.4 1.1 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.4
Jan Mikolášek BC Benešov 18 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
13 Josef Doskočil SKB Česká Třebová 18 8 1.0 3.4 0.8 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Tejnecký Jižní Supi 19 13 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.8
Matěj Fiala Sokol Žižkov B 17 5 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/2.2 54.5 0.0
6 Filip Ráb AŠ Mladá Boleslav 18 17 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.4
Jakub Douda Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 13.0 4.5 1.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Mykhaylo Shumskyy BA LYNX Liberec 17 4 1.0 6.5 1.3 1.3 0.3/0.3 0.0* 2.8
Andreas Harroch VYS 17 5 1.0 5.2 1.6 0.2 1.4/2.6 53.8 1.4
Michael Rélich Válečníci Děčín B 17 12 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/1.7 0.0* 1.8
Tomáš Hrubý Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 12.5 3.0 1.5 2.0/3.0 66.7 3.5
Max Dolník VYS 17 2 1.0 12.5 4.0 0.5 3.0/7.0 42.9 4.0
Prokop Vovesný Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 16 10 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.7
5 Jan Žák BK Sokolov 17 7 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 24.0 3.0 4.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Gio Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 8.0 2.7 0.0 2.7/5.7 47.1 0.0
62 Vojtěch Urbánek BVK Holice 16 2 1.0 12.0 2.5 1.0 4.0/5.0 80.0 3.5
50 Jáchym Kovář BK Sokolov 19 8 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.0
Šimon Hudeček TBS Přerov 18 7 1.0 3.4 1.0 0.1 1.0/1.4 0.0* 2.9
11 Tomáš Habrda Sokol Karviná 17 2 1.0 12.0 3.5 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín 16 7 1.0 3.3 0.7 0.6 0.1/0.1 0.0* 2.3
6 Richard Mašek BA Tygři Louny 17 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
20 Filip Langer Šumperk 18 10 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
23 Ondřej Baklík Šumperk 17 10 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.8
29 Jiří Gloza Šumperk 17 9 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/2.0 22.2 0.8
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Juraj Polák Jižní Supi 17 5 1.0 4.4 0.4 1.2 0.0/1.0 0.0* 0.6
Ludvík Feygl VYS 18 6 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
99 Jakub Mrkvík BA Tygři Louny 17 4 1.0 5.5 0.8 1.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Erik Nutil Kelti Nové Strašecí 17 9 1.0 2.4 0.9 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 8 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.5 0.0* 0.1
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 20 7 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 22.0 8.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 4 1.0 5.3 1.5 0.8 0.0/0.8 0.0* 1.3
Kvido Flegel Válečníci Děčín B 16 8 1.0 2.6 0.8 0.1 0.8/1.5 0.0* 0.9
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 21.0 4.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 2 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Kristián Hager Jižní Supi 17 1 1.0 20.0 6.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
Feodosiy Gurzhiy VYS 19 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/1.3 0.0* 3.0
Filip Bartoš Jižní Supi 16 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.0
Jaroslav Honner FASTAV Zlín 17 9 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.2
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 18 17 1.0 1.1 0.4 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.8
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 7 1.0 2.7 1.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.4
Adam Jenka TBS Přerov 19 4 1.0 4.8 1.3 0.3 1.5/3.8 40.0 2.5
17 Filip Fröhlich BA Tygři Louny 19 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.0 12.5 0.8
Lukáš Větrovský Válečníci Děčín B 17 7 1.0 2.6 1.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.4
Jakub Sysel Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
14 Matyáš Faltus Šumperk 17 3 1.0 5.7 2.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
Filip Mencl BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.5
91 Daniel Ransdorf BA Tygři Louny 18 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 3.3
15 Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 19 3 1.0 5.7 1.0 1.0 0.7/2.0 33.3 0.3
42 Patrik Holub BVK Holice 19 1 1.0 17.0 3.0 1.0 8.0/14.0 57.1 4.0
Alexander Hess Tigers Č. Budějovice 17 1 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Jindřich Kubíček Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 8.5 0.0 2.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Jakub Vyšohlíd Válečníci Děčín B 17 15 1.0 1.1 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.6
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Jan Kodyš BK Klatovy 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Slezák Academy NH Ostrava B 17 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
67 Petr Fabian Kryl TJ Thermia K. Vary 19 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Maxim Pilát TBS Přerov 19 8 1.0 2.0 0.4 0.3 0.5/1.8 0.0* 0.6
46 Aleš Pelikán TJ Thermia K. Vary 19 9 1.0 1.8 0.6 0.0 0.7/0.9 0.0* 2.4
Tomáš Randýsek SloVarn U19 18 7 1.0 2.3 0.7 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.0
Tymofii Huniavyi SKB Rokycany 18 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.2
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 2 1.0 7.5 0.0 1.0 4.5/5.0 90.0 3.5
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 2 1.0 7.5 1.0 0.5 4.0/6.0 66.7 2.0
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov B 16 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/8.0 12.5 0.0
43 Lukáš Vtípil BVK Holice 19 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Fabian Bergmann BK Beroun 17 7 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radovan Vaník BK Klatovy 17 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.7
Filip Korch Jižní Supi 19 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.7 0.0* 2.0
Gabriel Špaček Academy NH Ostrava B 17 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 4.0
Vít Novotný BC Benešov 18 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 18 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 18 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0
Zdeněk Čikl BA LYNX Liberec 17 9 1.0 1.7 0.4 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.4
Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov B 18 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
15 Danylo Hanzha TJ Thermia K. Vary 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
10 Lukáš Dus Šumperk 17 14 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.0
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 18 9 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Martin Pylypiv FASTAV Zlín 16 8 1.0 1.8 0.4 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.9
68 Jan Pluhař BVK Holice 18 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
59 Daniel Krásný BK Sokolov 18 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.6
Adam Chára Jižní Supi 19 9 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
17 Petr Vysoudil SKB Česká Třebová 19 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Jakub Eichler BC Benešov 18 5 1.0 2.6 0.6 0.0 1.4/1.8 0.0* 0.4
Tiep Bui Quy Kelti Nové Strašecí 19 3 1.0 4.3 0.3 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Jan Bartoš VYS 19 1 1.0 13.0 5.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Jan Vávra Sokol Žižkov B 18 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Filip Kikta Jižní Supi 17 2 1.0 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Mráz BK Klatovy 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Suk BC Benešov 17 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Vojtěch Drahný BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Kryštof Kalaš Jižní Supi 17 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Lukáš Tichý Academy NH Ostrava B 16 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 4.5
František Němec BA 2006 Roudnice n.L. 17 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
62 Václav Kolář TJ Thermia K. Vary 17 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
David Veroněk SloVarn U19 17 16 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
31 Tomáš Tomka AŠ Mladá Boleslav 19 12 1.0 0.9 0.3 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.7
Pavel Prchal BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Oliver Böjtös BŠ Tygři Praha C 16 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
40 Adam Vrabec BK Sokolov 19 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/1.0 0.0* 3.0
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 18 7 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Štěpán Kleiner TBS Přerov 19 8 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/2.9 21.7 3.5
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Šimon Ostrý BA LYNX Liberec 16 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.7 25.0 0.3
Tobiáš Fejfar Tigers Č. Budějovice 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Beran SKB Rokycany 19 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.8
David Mach BK Klatovy 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.4
Karel Tříska SKB Rokycany 18 7 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.4
Adam Svatoš BK Beroun 18 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
19 Jan Svoboda BK Beroun 18 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Matyáš Zapletal BVK Holice 19 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
17 Adam Čečotka Sokol Karviná 18 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
8 Filip Rankin BK Beroun 16 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.3
David Litoš SKB Strakonice 17 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.0
13 David Polcar BA Tygři Louny 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
12 Michal Šváb SKB Česká Třebová 17 9 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Volek Kelti Nové Strašecí 18 3 1.0 3.0 0.0 0.7 1.0/1.3 0.0* 0.3
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jan Rakušan Jižní Supi 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jakub Lukavec VYS 16 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
10 Matěj Srbek BA Tygři Louny 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0