Nadregionální liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 19118
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
28. 9. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Lejčko
Lukáš Balog
79
39
23
9
38
23
57
30
Review
Skupina B 1. kolo 19119
BK Sokolov
BŠ Tygři Praha C
28. 9. 2023
10:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Roman Kinka
84
69
22
23
45
42
70
48
Review
Skupina B 1. kolo 19117
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 9. 2023
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců
75
45
11
10
31
13
47
33
Review
Skupina B 2. kolo 19120
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
7. 10. 2023
10:00
ZŠ Řevničov Barbora Toboláková
Rozálie Hacklová
58
99
19
23
36
51
45
73
Review
Skupina B 2. kolo 19122
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
28. 1. 2024
16:00
Sokolovna Vyšehrad Vojtěch Schaffner
Viola Durdová
51
78
19
19
27
37
37
59
Review
Skupina B 2. kolo 19121
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
9. 2. 2024
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Vladimír Koranda
64
60
20
13
28
22
39
44
51
51
Review
Skupina B 3. kolo 19125
BŠ Tygři Praha C
Kelti Nové Strašecí
21. 10. 2023
08:30
Sportovní hala Jeneč Michal Bukovský
Jan Matulka
81
87
18
25
39
45
63
68
Review
Skupina B 3. kolo 19123
BK Beroun
Sokol Vyšehrad
21. 10. 2023
09:45
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Frána
Jiří Pavýza
81
57
27
17
45
38
64
46
Review
Skupina B 3. kolo 19124
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
18. 10. 2023
18:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Roman Kinka
91
58
17
14
52
26
70
36
Review
Skupina B 4. kolo 19126
TJ Thermia Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha C
11. 11. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Hovorka
Roman Kinka
80
82
22
23
40
48
61
68
Review
Skupina B 4. kolo 19127
Sokol Vyšehrad
BK Sokolov
11. 11. 2023
11:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Dub
Roman Pommer
58
91
11
22
24
55
44
76
Review
Skupina B 4. kolo 19128
BA Tygři Louny
BK Beroun
18. 2. 2024
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Ondřej Asztalos
48
41
9
9
21
27
33
36
Review
Skupina B 5. kolo 19131
Kelti Nové Strašecí
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 11. 2023
10:00
ZŠ Řevničov Michal Bukovský
Jan Průša
81
63
18
22
41
39
57
51
Review
Skupina B 5. kolo 19129
BK Sokolov
BA Tygři Louny
12. 11. 2023
15:00
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
88
79
27
20
49
36
61
61
Review
Skupina B 5. kolo 19130
BŠ Tygři Praha C
Sokol Vyšehrad
17. 11. 2023
19:15
Sportovní hala Jeneč Vladimir Samoylov
Jiří Daňha
70
65
18
19
39
39
54
53
Review
Skupina B 6. kolo 19132
Sokol Vyšehrad
Kelti Nové Strašecí
2. 12. 2023
11:00
Sokolovna Vyšehrad Simona Jindřichová
Luděk Svoboda
59
69
10
12
23
33
43
48
Review
Skupina B 6. kolo 19133
BA Tygři Louny
BŠ Tygři Praha C
2. 12. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jan Hendrych
66
61
24
11
39
36
53
53
Review
Skupina B 6. kolo 19134
BK Beroun
BK Sokolov
2. 12. 2023
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Václav Mezera
Jiří Veselý
70
93
20
31
40
47
55
73
Review
Skupina B 7. kolo 19135
BŠ Tygři Praha C
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 7. kolo 19136
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
27. 4. 2024
10:00
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Jakub Hájek
Preview
Skupina B 7. kolo 19137
TJ Thermia Karlovy Vary
Sokol Vyšehrad
14. 4. 2024
11:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Štefan Čúzy
63
55
13
10
25
26
40
43
Review
Skupina B 8. kolo 19139
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
14. 1. 2024
09:30
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
53
86
21
13
25
37
45
60
Review
Skupina B 8. kolo 19138
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
13. 1. 2024
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Matěj Heřman
55
78
13
15
29
27
41
55
Review
Skupina B 8. kolo 19140
BŠ Tygři Praha C
BK Sokolov
13. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Michal Mainuš
70
93
20
14
40
34
47
64
Review
Skupina B 9. kolo 19143
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
27. 1. 2024
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
79
45
25
6
29
23
55
35
Review
Skupina B 9. kolo 19142
BK Beroun
TJ Thermia Karlovy Vary
27. 1. 2024
14:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Průša
Jaroslav Janovský
65
57
16
12
38
27
53
34
Review
Skupina B 9. kolo 19141
BK Sokolov
Kelti Nové Strašecí
27. 1. 2024
15:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Petr Fiala
80
61
18
12
38
27
53
40
Review
Skupina B 10. kolo 19146
Kelti Nové Strašecí
BŠ Tygři Praha C
14. 4. 2024
10:00
ZŠ Řevničov Lukáš Balog
Jakub Hájek
109
52
26
13
55
25
78
39
Review
Skupina B 10. kolo 19144
Sokol Vyšehrad
BK Beroun
17. 2. 2024
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Šlaj
Vojtěch Schaffner
41
45
13
8
21
13
35
32
Review
Skupina B 10. kolo 19145
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
6. 2. 2024
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
68
88
11
23
37
48
54
69
Review
Skupina B 11. kolo 19149
BK Beroun
BA Tygři Louny
9. 3. 2024
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Filip Hackl
Karel Albrecht
62
70
19
17
33
35
49
42
Review
Skupina B 11. kolo 19148
BK Sokolov
Sokol Vyšehrad
9. 3. 2024
11:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Vladimír Koranda
78
41
20
12
44
20
63
31
Review
Skupina B 11. kolo 19147
BŠ Tygři Praha C
TJ Thermia Karlovy Vary
9. 3. 2024
15:00
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Adam Križanský
85
61
26
9
34
25
60
43
Review
Skupina B 12. kolo 19152
TJ Thermia Karlovy Vary
Kelti Nové Strašecí
23. 3. 2024
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje 59
86
12
23
26
38
41
61
Review
Skupina B 12. kolo 19151
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha C
17. 3. 2024
11:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Pavlína Šuláková
44
63
10
14
24
23
28
42
Review
Skupina B 12. kolo 19150
BA Tygři Louny
BK Sokolov
24. 3. 2024
15:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Ondřej Asztalos
58
69
11
22
31
42
46
53
Review
Skupina B 13. kolo 19153
Kelti Nové Strašecí
Sokol Vyšehrad
28. 4. 2024
10:00
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Jakub Hájek
Preview
Skupina B 13. kolo 19155
BK Sokolov
BK Beroun
13. 4. 2024
15:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Roman Kinka
68
55
20
18
27
31
53
46
Review
Skupina B 13. kolo 19154
BŠ Tygři Praha C
BA Tygři Louny
13. 4. 2024
18:00
Sportovní hala Jeneč Richard Gottfried
Pavel Matys
69
96
15
33
37
55
59
72
Review
Skupina B 14. kolo 19157
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
16. 12. 2023
10:30
Hala ZŠ Přemyslovců Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
79
66
23
17
40
37
54
50
Review
Skupina B 14. kolo 19158
Sokol Vyšehrad
TJ Thermia Karlovy Vary
27. 4. 2024
12:00
Sokolovna Vyšehrad Fedor Lysov
Pavel Matys
Preview
Skupina B 14. kolo 19156
BK Beroun
BŠ Tygři Praha C
27. 4. 2024
16:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Pavýza
Lukáš Balog
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 19 17 1.0 20.4 7.9 0.4 3.4/7.1 47.1 2.6
14 Petr Veselý BK Sokolov 18 11 1.0 30.3 6.3 4.7 3.5/4.8 73.6 2.5
11 Filip Ziesemann SloVarn U19 18 17 1.0 19.4 5.5 1.5 3.8/5.9 64.0 1.9
Filip Tichavský TBS Přerov 18 10 1.0 32.1 11.6 0.0 8.9/13.7 65.0 2.1
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 19 17 1.0 17.3 6.9 0.4 2.3/4.8 47.6 2.9
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 18 18 1.0 14.1 3.7 1.4 2.4/3.6 67.7 1.5
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 19 12 1.0 21.1 7.6 0.8 3.7/5.6 65.7 1.1
18 Jan Harapát Šumperk 19 13 1.0 18.3 6.3 0.8 3.2/6.2 51.3 2.7
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 19 11 1.0 21.0 8.3 0.6 2.5/5.1 50.0 2.0
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 19 15 1.0 15.0 6.1 0.1 2.3/3.7 63.6 2.3
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 18 18 1.0 11.7 3.3 1.1 1.9/4.0 47.2 2.0
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 18 15 1.0 13.9 6.1 0.2 1.1/2.3 50.0 0.3
Jan Klajl BA LYNX Liberec 19 18 1.0 11.5 3.3 1.3 0.9/1.2 0.0* 2.7
Petr Fiala SKB Rokycany 18 9 1.0 21.7 4.9 3.3 1.9/3.8 50.0 0.6
Viktor Koňařík TBS Přerov 18 13 1.0 14.8 5.6 0.4 2.5/4.6 53.3 2.1
Štěpán Klanica FASTAV Zlín 17 13 1.0 14.8 4.4 1.1 2.8/3.9 70.6 1.8
Martin Kopřiva TBS Přerov 19 12 1.0 15.7 3.8 1.9 2.3/4.3 52.9 1.6
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 19 15 1.0 12.5 2.7 1.9 1.6/2.7 58.5 2.1
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 10 1.0 18.7 6.7 0.7 3.2/7.2 44.4 3.1
60 Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 17 11 1.0 16.9 6.5 0.2 3.5/7.0 49.4 3.7
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 17 11 1.0 16.7 3.5 2.5 2.3/3.3 69.4 3.0
9 Ondřej Buben SloVarn U19 19 14 1.0 13.1 5.4 0.1 2.0/4.1 49.1 2.3
4 Jonáš Škop SKB Česká Třebová 18 10 1.0 17.9 6.2 1.3 1.6/2.5 64.0 3.0
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 14 1.0 12.0 4.6 0.3 2.0/4.4 45.9 2.2
Antonín Löffler FASTAV Zlín 16 12 1.0 13.8 6.3 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 18 13 1.0 12.8 3.5 0.5 4.1/8.2 50.0 1.5
Šimon Netolický Válečníci Děčín B 16 16 1.0 10.2 2.3 1.6 1.0/2.2 45.7 1.6
Václav Borský FASTAV Zlín 18 13 1.0 12.5 2.8 2.1 0.7/1.4 0.0* 1.9
David Šťastný FASTAV Zlín 17 12 1.0 13.3 4.0 1.4 1.1/1.8 0.0* 1.8
6 Ladislav Jindra SloVarn U19 18 17 1.0 9.3 2.9 0.4 2.3/4.2 54.2 1.5
18 Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 19 10 1.0 15.4 6.4 0.0 2.6/6.6 39.4 2.9
Michael Rezek SKB Strakonice 17 10 1.0 15.3 4.5 1.4 2.1/3.1 67.7 2.9
David Sedlák BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 24.3 7.0 2.0 4.3/6.7 65.0 0.0
Tomáš Bartoš BC Benešov 19 9 1.0 16.1 7.0 0.0 2.1/4.0 52.8 2.7
16 Jan Kozák SloVarn U19 19 17 1.0 8.4 2.4 0.8 1.4/3.4 40.4 1.6
Tobiáš Prosický BC Benešov 18 8 1.0 17.5 6.4 0.6 2.9/6.9 41.8 2.3
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 9 1.0 15.6 5.9 0.7 1.8/2.3 76.2 1.7
Matěj Sojka Jižní Supi 18 16 1.0 8.8 2.9 0.3 2.1/4.1 51.5 2.6
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 7 1.0 19.9 4.9 2.6 2.4/4.1 58.6 2.4
Ondřej Šimek FASTAV Zlín 18 11 1.0 12.5 4.5 0.9 0.8/1.5 0.0* 1.6
21 Kryštof Mrázek Šumperk 19 11 1.0 12.1 5.3 0.0 1.5/4.1 37.8 1.6
55 Vladimír Krýsl BK Sokolov 16 10 1.0 13.3 2.6 1.9 2.4/3.4 70.6 2.9
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 19 14 1.0 9.4 2.3 1.2 1.1/1.7 0.0* 1.9
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 16 1.0 8.1 2.3 0.8 1.2/1.9 0.0* 1.4
Filip Forró Válečníci Děčín B 16 13 1.0 9.8 2.5 1.4 0.8/1.4 0.0* 2.1
24 Matěj Šupina Šumperk 17 6 1.0 21.3 7.7 0.7 4.0/8.5 47.1 2.8
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 19 10 1.0 12.8 3.0 1.7 1.7/3.1 54.8 2.2
Giulio Musil BC Benešov 18 7 1.0 17.9 7.3 0.1 2.9/5.7 50.0 2.7
Petr Hrubý SKB Rokycany 19 8 1.0 15.5 5.1 0.6 3.4/5.0 67.5 3.4
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 17 10 1.0 12.0 1.9 2.0 2.2/2.8 78.6 1.9
Filip Hubka Válečníci Děčín B 17 10 1.0 11.7 1.6 2.6 0.7/1.1 0.0* 1.4
Filip Suska BA LYNX Liberec 17 14 1.0 8.1 2.7 0.4 1.6/2.7 57.9 0.6
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 6 1.0 18.5 5.0 1.5 4.0/6.3 63.2 1.7
Lukáš Močárko BA LYNX Liberec 16 13 1.0 8.5 1.9 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.7
77 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 13.8 4.5 1.0 1.8/4.1 42.4 0.9
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 9 1.0 12.0 3.8 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.9
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 18 8 1.0 13.3 4.1 0.8 2.8/4.5 61.1 3.0
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 18 13 1.0 8.0 3.2 0.1 1.3/3.0 43.6 2.6
24 Jakub Veroněk SloVarn U19 19 16 1.0 6.4 2.8 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.0
7 Šimon Kovář SKB Česká Třebová 18 10 1.0 10.2 3.2 0.5 2.3/3.8 60.5 2.9
43 Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 19 11 1.0 9.3 3.5 0.0 2.2/4.2 52.2 2.5
12 Václav Smrčka Šumperk 18 12 1.0 8.4 2.8 0.7 0.8/1.6 0.0* 1.6
Adam Pikl SKB Strakonice 18 9 1.0 11.1 3.4 1.1 0.9/2.4 36.4 2.4
Robin Janoušek Jižní Supi 19 13 1.0 7.5 1.8 1.1 0.8/1.6 0.0* 2.5
David Kučera VYS 18 10 1.0 9.8 3.1 0.7 1.5/3.4 44.1 3.9
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 18 15 1.0 6.5 2.7 0.1 0.9/1.7 0.0* 2.7
Martin Kmošek VYS 18 9 1.0 10.8 4.4 0.1 1.6/4.6 34.1 4.0
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 20 2 1.0 48.5 18.0 2.5 5.0/9.5 52.6 2.0
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 10 1.0 9.5 3.3 0.4 1.7/3.4 50.0 1.3
31 David Körner Šumperk 18 12 1.0 7.8 3.2 0.0 1.4/3.3 42.5 2.0
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 6 1.0 15.5 4.5 1.7 1.5/1.8 0.0* 3.3
73 Matěj Denk TJ Thermia K. Vary 18 11 1.0 8.5 3.5 0.0 1.4/2.6 51.7 2.6
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 9 1.0 10.2 3.9 0.3 1.4/2.6 56.5 0.1
Vojtěch Janota Jižní Supi 19 6 1.0 15.2 6.0 0.5 1.7/2.8 58.8 2.0
Vladislav Chod SKB Strakonice 19 10 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.5 36.0 2.3
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 11 1.0 8.2 3.5 0.1 0.8/2.5 32.1 0.5
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 18 10 1.0 8.8 2.9 0.7 0.9/3.5 25.7 0.5
15 Marek Bednář Šumperk 19 12 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.2 42.1 2.0
8 Kristián Bulejko SloVarn U19 16 15 1.0 5.7 1.7 0.3 1.2/2.8 42.9 2.3
Jan Benko Kelti Nové Strašecí 17 4 1.0 21.0 5.0 3.0 2.0/4.5 44.4 0.8
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 13.7 4.5 0.8 2.2/3.0 72.2 0.0
33 Petr Vondráček BA Tygři Louny 16 4 1.0 20.3 4.3 2.5 4.3/6.5 65.4 1.3
6 Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 18 10 1.0 7.9 1.8 1.2 0.7/1.8 0.0* 1.6
1 Matyáš Svatek SloVarn U19 18 17 1.0 4.6 1.4 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.8
Vojtěch Vosol Jižní Supi 18 14 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/2.1 36.7 2.1
78 Jiří Hauser BK Sokolov 19 12 1.0 6.4 2.3 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.5
25 Tomáš Růžička Šumperk 18 8 1.0 9.6 2.1 0.8 3.1/4.9 64.1 2.9
Štěpán Beran SKB Strakonice 19 10 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.8 0.0* 1.5
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 16 1.0 4.8 1.8 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.3
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 8 1.0 9.4 1.5 1.6 1.5/2.4 63.2 1.6
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 10 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.0
5 Václav Faust BK Klatovy 19 9 1.0 8.1 2.2 0.9 1.0/2.6 39.1 3.2
Michal Klička SKB Rokycany 16 7 1.0 10.4 3.0 1.3 0.6/0.6 0.0* 2.1
Lukáš Svoboda Jižní Supi 18 15 1.0 4.9 0.5 1.2 0.3/0.5 0.0* 1.9
Matouš Beníček FASTAV Zlín 17 6 1.0 12.0 4.5 0.7 1.0/1.3 0.0* 0.8
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 18 6 1.0 11.8 2.8 1.5 1.7/3.3 50.0 0.7
Jakub Sochor TBS Přerov 19 14 1.0 4.9 1.4 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.9
Dominik Berisha SKB Rokycany 19 6 1.0 11.3 4.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.8
68 Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 19 9 1.0 7.6 3.2 0.0 1.1/3.0 37.0 1.9
Tomáš Vyleťal VYS 19 9 1.0 7.1 2.3 0.6 0.8/1.9 0.0* 2.9
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 17 9 1.0 7.1 2.1 0.6 1.2/2.8 44.0 3.1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 19 6 1.0 10.7 4.5 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.0
Štěpán Krška BC Benešov 17 7 1.0 9.0 2.9 0.7 1.1/1.9 0.0* 2.9
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 11 1.0 5.5 1.5 0.7 0.5/1.3 0.0* 0.5
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 19 11 1.0 5.5 2.0 0.1 1.3/3.0 42.4 2.6
Fabián Neuman SKB Rokycany 19 8 1.0 7.6 3.3 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.6
15 Tomáš Červený BK Klatovy 19 7 1.0 8.6 3.7 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.9
Martin Bouzek TBS Přerov 18 9 1.0 6.6 1.9 0.7 0.8/1.4 0.0* 3.0
7 Tomáš Durczok Sokol Karviná 17 3 1.0 19.3 7.0 0.3 4.3/6.7 65.0 3.3
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 18 10 1.0 5.8 1.8 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.0
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 18 16 1.0 3.6 0.7 0.7 0.1/0.3 0.0* 1.6
13 Radomil Pípa SloVarn U19 17 13 1.0 4.3 1.1 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.8
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 6 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/2.0 66.7 1.3
Jakub Pešek Válečníci Děčín B 17 10 1.0 5.4 1.0 1.1 0.1/0.5 0.0* 1.3
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 16 7 1.0 7.7 2.1 0.7 1.3/2.1 60.0 1.4
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 8 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/3.6 37.9 0.6
Tobiáš Navrátil TBS Přerov 19 13 1.0 4.1 1.6 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.8
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 13 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.6 0.0* 0.2
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 18 12 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.7
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 18 7 1.0 7.4 3.0 0.4 0.1/1.3 0.0* 3.3
38 František Včelička BK Beroun 18 6 1.0 8.5 3.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Lukáš Kukura BC Benešov 19 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.0
Daniel Prchal NH Ostrava B 16 2 1.0 25.0 7.5 2.5 2.5/4.5 55.6 0.5
Václav Novák Jižní Supi 19 16 1.0 3.1 0.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 20 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 3 1.0 16.3 6.7 0.3 2.0/3.7 54.5 1.3
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 7 1.0 7.0 2.3 0.0 2.4/4.4 54.8 2.7
Jiří Husovský FASTAV Zlín 17 6 1.0 8.2 2.5 0.8 0.7/1.3 0.0* 2.5
Michal Báča BA LYNX Liberec 19 11 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.5
22 Daniel Zinke BA Tygři Louny 18 4 1.0 12.0 4.0 0.8 1.8/4.0 43.8 2.0
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 18 10 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.7
Karel Skalický SKB Strakonice 17 9 1.0 5.1 1.9 0.1 1.0/2.2 45.0 1.8
00 Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 18 10 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.7
91 Marek Zubanič BK Sokolov 17 9 1.0 5.1 1.3 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.1
Ryan El Bedoui BA LYNX Liberec 19 16 1.0 2.9 1.1 0.2 0.2/0.5 0.0* 3.2
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 18 10 1.0 4.5 1.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.8
Ondřej Volf SKB Rokycany 18 7 1.0 6.4 1.6 0.9 0.7/1.4 0.0* 2.3
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 2 1.0 22.5 8.0 2.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Jakub Mainuš TBS Přerov 18 12 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.2
39 Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 18 9 1.0 5.0 2.0 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.6
16 Matouš Thienel Sokol Karviná 19 3 1.0 15.0 5.3 1.0 1.3/3.3 40.0 2.7
3 Lukáš Bouda BA Tygři Louny 18 4 1.0 11.0 2.8 1.5 1.0/1.5 0.0* 2.3
Matyáš Markl BK Bizoni Náchod 18 2 1.0 22.0 8.5 1.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 6 1.0 7.2 2.7 0.0 1.8/2.3 78.6 1.5
15 Petr Špajs SKB Česká Třebová 19 9 1.0 4.7 1.7 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Špička TBS Přerov 19 11 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 18 12 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.6 38.7 0.3
Ondřej Hartman BA LYNX Liberec 16 8 1.0 5.3 0.6 1.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jan Jeřábek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 20.5 5.0 3.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 18 7 1.0 5.9 1.1 1.0 0.6/1.4 0.0* 2.4
00 Antonín Petřek BK Sokolov 17 9 1.0 4.6 1.6 0.4 0.1/0.3 0.0* 2.1
Jan Pechman SKB Rokycany 17 6 1.0 6.7 2.3 0.7 0.0/0.2 0.0* 1.5
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 3 1.0 13.3 4.3 1.0 1.7/4.0 41.7 2.0
Daniel Tichovský BC Benešov 18 6 1.0 6.5 2.5 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.2
16 Jiří Horyna SKB Česká Třebová 18 9 1.0 4.3 1.3 0.4 0.3/2.9 11.5 2.7
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 16 8 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.9
Lukáš Dynka FASTAV Zlín 17 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.9 0.0* 2.5
Mathias Brabec VYS 19 8 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.1
Ladislav Klofáč VYS 18 7 1.0 5.3 0.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jonáš Sukup FASTAV Zlín 16 3 1.0 12.3 5.7 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.7
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 18 9 1.0 4.1 1.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.6
18 Lukáš Veselský BK Klatovy 16 7 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.6 50.0 1.1
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/2.5 60.0 0.0
Alexandr Krob Válečníci Děčín B 16 2 1.0 18.0 3.5 3.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
44 František Trávník TJ Thermia K. Vary 17 9 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.6
61 Adam Votava BVK Holice 17 2 1.0 18.0 4.0 0.5 8.5/10.0 85.0 1.0
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 18 5 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/2.4 25.0 0.0
Matěj Košata Jižní Supi 17 4 1.0 8.8 2.5 0.8 1.5/3.0 50.0 2.3
Ondřej Halenčák BA LYNX Liberec 17 11 1.0 3.2 0.5 0.6 0.2/0.4 0.0* 0.8
Adam Vomastek Jižní Supi 17 3 1.0 11.7 4.3 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Matyáš Harold BŠ Tygři Praha C 18 6 1.0 5.7 1.5 0.8 0.2/0.2 0.0* 0.0
Matěj Jakovec VYS 18 9 1.0 3.8 1.4 0.0 0.9/1.8 0.0* 3.0
69 Petr Žák BK Klatovy 17 2 1.0 16.5 6.0 1.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
7 Zdeněk Relich BK Beroun 18 8 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Lukáš Kloužek NH Ostrava B 18 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/2.5 60.0 2.5
32 Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 15 1.0 2.1 0.7 0.1 0.5/0.8 0.0* 0.7
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 2 1.0 16.0 7.0 0.5 0.5/2.5 20.0 1.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 15.5 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 4.0
63 David Libánský BVK Holice 16 2 1.0 15.5 4.0 1.5 3.0/6.5 46.2 4.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 2 1.0 15.5 5.0 1.0 2.5/3.0 83.3 2.5
14 Ondřej Smyček Sokol Karviná 19 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/4.3 23.1 3.0
Jan Nedorost Válečníci Děčín B 16 11 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.8
70 Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 18 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 29.0 9.0 1.0 8.0/12.0 66.7 3.0
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 6 1.0 4.7 1.0 0.5 1.2/3.8 30.4 1.2
Viktor Bilič Válečníci Děčín B 16 4 1.0 7.0 2.3 0.3 1.8/3.5 50.0 1.8
Dominik Pova Válečníci Děčín B 17 10 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.8 0.0* 3.0
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 16 13 1.0 2.2 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.7
David Tejnecký Jižní Supi 19 13 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/0.6 0.0* 0.8
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 7 1.0 3.9 1.4 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.1
4 Mikuláš Dvořák BK Beroun 18 7 1.0 3.9 0.6 0.9 0.1/0.6 0.0* 1.7
Václav Štuksa SKB Rokycany 16 5 1.0 5.4 1.0 0.4 2.2/3.0 73.3 0.8
13 Josef Doskočil SKB Česká Třebová 18 8 1.0 3.4 0.8 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.3
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 7 1.0 3.9 1.3 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.4
Marek Očadlík Jižní Supi 16 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.4
Jan Mikolášek BC Benešov 18 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
14 Zdeněk Kosejk SloVarn U19 16 15 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.6
Jakub Douda Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 13.0 4.5 1.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Mykhaylo Shumskyy BA LYNX Liberec 17 4 1.0 6.5 1.3 1.3 0.3/0.3 0.0* 2.8
Matěj Fiala Sokol Žižkov B 17 5 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/2.2 54.5 0.0
Max Dolník VYS 17 2 1.0 12.5 4.0 0.5 3.0/7.0 42.9 4.0
Tomáš Hrubý Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 12.5 3.0 1.5 2.0/3.0 66.7 3.5
Prokop Vovesný Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 4.0
5 Jan Žák BK Sokolov 17 7 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Michael Rélich Válečníci Děčín B 17 12 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/1.7 0.0* 1.8
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 5 1.0 5.0 1.6 0.0 1.8/4.2 42.9 2.0
Šimon Hudeček TBS Přerov 18 7 1.0 3.4 1.0 0.1 1.0/1.4 0.0* 2.9
11 Tomáš Habrda Sokol Karviná 17 2 1.0 12.0 3.5 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Gio Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 8.0 2.7 0.0 2.7/5.7 47.1 0.0
6 Filip Ráb AŠ Mladá Boleslav 18 16 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.4
50 Jáchym Kovář BK Sokolov 19 8 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.0
62 Vojtěch Urbánek BVK Holice 16 2 1.0 12.0 2.5 1.0 4.0/5.0 80.0 3.5
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 24.0 3.0 4.0 6.0/8.0 75.0 4.0
6 Richard Mašek BA Tygři Louny 17 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín 16 7 1.0 3.3 0.7 0.6 0.1/0.1 0.0* 2.3
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
23 Ondřej Baklík Šumperk 17 10 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.8
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 8 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.5 0.0* 0.1
Juraj Polák Jižní Supi 17 5 1.0 4.4 0.4 1.2 0.0/1.0 0.0* 0.6
29 Jiří Gloza Šumperk 17 9 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/2.0 22.2 0.8
20 Filip Langer Šumperk 18 9 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ludvík Feygl VYS 18 6 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 22.0 8.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 20 7 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
99 Jakub Mrkvík BA Tygři Louny 17 4 1.0 5.5 0.8 1.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 4 1.0 5.3 1.5 0.8 0.0/0.8 0.0* 1.3
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 21.0 4.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Kvido Flegel Válečníci Děčín B 16 8 1.0 2.6 0.8 0.1 0.8/1.5 0.0* 0.9
Kristián Hager Jižní Supi 17 1 1.0 20.0 6.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
Andreas Harroch VYS 17 3 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/3.0 55.6 1.7
Filip Bartoš Jižní Supi 16 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.0
Feodosiy Gurzhiy VYS 19 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/1.3 0.0* 3.0
Erik Nutil Kelti Nové Strašecí 17 7 1.0 2.9 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 2 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 16 8 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.9
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 18 17 1.0 1.1 0.4 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.8
Adam Jenka TBS Přerov 19 4 1.0 4.8 1.3 0.3 1.5/3.8 40.0 2.5
17 Filip Fröhlich BA Tygři Louny 19 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.0 12.5 0.8
Jakub Sysel Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jaroslav Honner FASTAV Zlín 17 8 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.4
Lukáš Větrovský Válečníci Děčín B 17 7 1.0 2.6 1.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.4
Jakub Smrž VYS 18 10 1.0 1.7 0.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.6
Filip Mencl BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.5
Jindřich Kubíček Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 8.5 0.0 2.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Alexander Hess Tigers Č. Budějovice 17 1 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
42 Patrik Holub BVK Holice 19 1 1.0 17.0 3.0 1.0 8.0/14.0 57.1 4.0
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.4
15 Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 19 3 1.0 5.7 1.0 1.0 0.7/2.0 33.3 0.3
91 Daniel Ransdorf BA Tygři Louny 18 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 3.3
Jakub Vyšohlíd Válečníci Děčín B 17 15 1.0 1.1 0.1 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.6
15 Tomáš Randýsek SloVarn U19 18 7 1.0 2.3 0.7 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.0
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Lukáš Slezák NH Ostrava B 17 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Tymofii Huniavyi SKB Rokycany 18 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.2
67 Petr Fabian Kryl TJ Thermia K. Vary 19 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
46 Aleš Pelikán TJ Thermia K. Vary 19 9 1.0 1.8 0.6 0.0 0.7/0.9 0.0* 2.4
Maxim Pilát TBS Přerov 19 8 1.0 2.0 0.4 0.3 0.5/1.8 0.0* 0.6
6 Jan Kodyš BK Klatovy 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
33 Radovan Vaník BK Klatovy 17 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.7
10 Lukáš Dus Šumperk 17 13 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.1
Zdeněk Čikl BA LYNX Liberec 17 9 1.0 1.7 0.4 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.4
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 2 1.0 7.5 1.0 0.5 4.0/6.0 66.7 2.0
43 Lukáš Vtípil BVK Holice 19 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov B 16 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/8.0 12.5 0.0
Vít Novotný BC Benešov 18 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.6
15 Danylo Hanzha TJ Thermia K. Vary 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Filip Korch Jižní Supi 19 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.7 0.0* 2.0
Gabriel Špaček NH Ostrava B 17 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 4.0
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 2 1.0 7.5 0.0 1.0 4.5/5.0 90.0 3.5
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 18 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 18 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov B 18 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Adam Chára Jižní Supi 19 9 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
68 Jan Pluhař BVK Holice 18 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Martin Pylypiv FASTAV Zlín 16 8 1.0 1.8 0.4 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.9
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 18 8 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
17 Petr Vysoudil SKB Česká Třebová 19 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
59 Daniel Krásný BK Sokolov 18 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.6
Tiep Bui Quy Kelti Nové Strašecí 19 3 1.0 4.3 0.3 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kikta Jižní Supi 17 2 1.0 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Jan Vávra Sokol Žižkov B 18 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jakub Eichler BC Benešov 18 5 1.0 2.6 0.6 0.0 1.4/1.8 0.0* 0.4
12 Martin Mráz BK Klatovy 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Jakub Suk BC Benešov 17 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Lukáš Tichý NH Ostrava B 16 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 4.5
62 Václav Kolář TJ Thermia K. Vary 17 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Kryštof Kalaš Jižní Supi 17 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
František Němec BA 2006 Roudnice n.L. 17 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Drahný BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
40 Adam Vrabec BK Sokolov 19 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/1.0 0.0* 3.0
Oliver Böjtös BŠ Tygři Praha C 16 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Pavel Prchal BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 18 7 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
15 Adam Svatoš BK Beroun 18 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
19 Jan Svoboda BK Beroun 18 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Petr Beran SKB Rokycany 19 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.8
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
22 David Mach BK Klatovy 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.4
Karel Tříska SKB Rokycany 18 7 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.4
14 Matyáš Faltus Šumperk 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Šimon Ostrý BA LYNX Liberec 16 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.7 25.0 0.3
Tobiáš Fejfar Tigers Č. Budějovice 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Zapletal BVK Holice 19 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
13 David Polcar BA Tygři Louny 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
David Litoš SKB Strakonice 17 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.0
Lukáš Volek Kelti Nové Strašecí 18 3 1.0 3.0 0.0 0.7 1.0/1.3 0.0* 0.3
12 David Veroněk SloVarn U19 17 15 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
17 Adam Čečotka Sokol Karviná 18 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
8 Filip Rankin BK Beroun 16 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.3
12 Michal Šváb SKB Česká Třebová 17 9 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kleiner TBS Přerov 19 6 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/3.2 21.1 4.2
Jakub Lukavec VYS 16 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
10 Matěj Srbek BA Tygři Louny 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.7
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jakub Vyplel FASTAV Zlín 19 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rakušan Jižní Supi 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
9 František Zikmund BK Klatovy 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 7.0 0.0 2.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 17 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Pospíšil NH Ostrava B 17 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Radek Machů FASTAV Zlín 16 2 1.0 3.5 0.5 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Ondřej Skovajsa Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
54 Lukáš Pospíšil TJ Thermia K. Vary 18 6 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.3
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 9 1.0 0.8 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.1
Matyáš Zdvihal BK Sojky Pelhřimov B 18 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
31 Tomáš Tomka AŠ Mladá Boleslav 19 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
33 Daniel Svatoš BK Sokolov 16 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
David Beneš BA Tygři Louny 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tadeáš Laky ADFORS Basket Litomyšl 16 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Marek Mališ NH Ostrava B 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
55 Jiří Vavřík TJ Thermia K. Vary 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vendelín Valenta BŠ Tygři Praha C 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kačírek Tigers Č. Budějovice 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Pulkrábek VYS 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
6 Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jan Jakub Blísa BC Benešov 19 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
33 Luděk Žaba BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/10.0 20.0 0.0
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
24 Petr Verner BK Sokolov 16 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Jakub Jan Šimek VYS 18 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
5 Jakub Matějíček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
9 Jakub Ducheček BVK Holice 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Podhorský Válečníci Děčín B 16 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
10 Tomáš Mejsnar SloVarn U19 16 11 1.0 0.5 0.1 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.5
19 Jan Strejc BK Klatovy 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Josef Nevšímal Sokol Žižkov B 18 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Šimon Tesař TBS Přerov 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
21 Matyáš Konopka AŠ Mladá Boleslav 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 16 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Svoboda Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Zmrhal SKB Strakonice 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
18 Lukáš Gapko SKB Česká Třebová 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Prokop Krejzlík BK Sojky Pelhřimov B 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Prokop Šámal BA LYNX Liberec 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jan Zahradník BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Hák Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
5 Jan Volšička SloVarn U19 16 12 1.0 0.3 0.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.1
24 Dominik Hrynčuk BA Tygři Louny 18 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
30 Lukáš Ruta BK Sokolov 16 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
František Ondřich VYS 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tomáš Opravil