Nadregionální liga U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 19031
SKB Strakonice
SKB Rokycany
23. 9. 2023
10:00
STARZ aréna Martin Šlehofer
Michal Pivovarský
61
100
15
20
23
50
41
79
Review
Skupina A 1. kolo 19032
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
23. 9. 2023
11:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jakub Mašek
56
96
9
19
19
42
36
70
Review
Skupina A 1. kolo 19033
BK Sojky Pelhřimov B
BC Benešov
19. 9. 2023
19:00
SH Pelhřimov Michal Hána
Lukáš Petrisko
37
53
8
17
23
34
34
43
Review
Skupina A 2. kolo 19035
BK Klatovy
BK Sojky Pelhřimov B
7. 10. 2023
18:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
90
48
24
14
47
25
64
40
Review
Skupina A 2. kolo 19034
SKB Rokycany
BC Benešov
7. 10. 2023
20:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Veronika Šlaisová
91
76
26
20
40
47
60
68
Review
Skupina A 2. kolo 19036
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
6. 10. 2023
20:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Janda
47
102
9
16
21
39
37
74
Review
Skupina A 3. kolo 19037
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
21. 10. 2023
15:30
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Martin Janda
78
60
15
14
36
25
64
47
Review
Skupina A 3. kolo 19039
BC Benešov
BK Klatovy
21. 10. 2023
18:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Karel Martínek
82
72
16
13
41
27
56
48
Review
Skupina A 3. kolo 19038
BK Sojky Pelhřimov B
SKB Strakonice
7. 11. 2023
18:30
SH Pelhřimov Lukáš Petrisko
Diana Kratochvílová
55
57
17
6
33
25
42
41
Review
Skupina A 4. kolo 19042
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov B
3. 12. 2023
11:00
SH ZŠ Kubatova Jáchym Povolný
Daniel Chvála
104
41
29
14
51
14
81
27
Review
Skupina A 4. kolo 19041
SKB Strakonice
BC Benešov
11. 11. 2023
18:00
STARZ aréna Martin Šlehofer
Michal Pivovarský
60
86
17
19
35
39
51
56
Review
Skupina A 4. kolo 19040
SKB Rokycany
BK Klatovy
7. 11. 2023
19:30
Sportovní hala SKB Tomáš Sklenář
Jakub Mašek
64
78
15
12
30
42
44
61
Review
Skupina A 5. kolo 19044
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 5. kolo 19043
BK Sojky Pelhřimov B
SKB Rokycany
9. 3. 2024
14:00
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 5. kolo 19045
BK Klatovy
SKB Strakonice
29. 11. 2023
19:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jan Karásek
96
73
15
19
45
38
74
53
Review
Skupina A 6. kolo 19048
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov B
16. 12. 2023
11:00
SH Benešov Lukáš Balog
Petr Buršík
77
34
22
4
39
11
54
25
Review
Skupina A 6. kolo 19046
SKB Rokycany
SKB Strakonice
16. 12. 2023
17:30
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Pavel Poliček
105
65
22
21
47
29
79
42
Review
Skupina A 6. kolo 19047
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
15. 12. 2023
18:30
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
72
56
17
11
32
23
51
38
Review
Skupina A 7. kolo 19051
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
28. 1. 2024
14:30
SH ZŠ Kubatova Michal Dub
Lucie Moravcová
108
72
27
16
65
36
88
50
Review
Skupina A 7. kolo 19050
BK Sojky Pelhřimov B
BK Klatovy
13. 1. 2024
15:00
SH Pelhřimov Natálie Kunclová
Rastislav Frass
32
87
12
19
18
43
25
63
Review
Skupina A 7. kolo 19049
BC Benešov
SKB Rokycany
13. 1. 2024
18:00
SH Benešov Petr Havlíček
Daniel Chvála
76
79
16
17
27
30
48
56
Review
Skupina A 8. kolo 19052
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 8. kolo 19053
SKB Strakonice
BK Sojky Pelhřimov B
27. 1. 2024
13:30
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
56
59
13
17
25
30
38
46
Review
Skupina A 8. kolo 19054
BK Klatovy
BC Benešov
27. 1. 2024
17:30
SH BK Klatovy Jan Karásek
Aneta Flaisigová
55
50
17
9
24
23
41
35
Review
Skupina A 9. kolo 19057
BK Sojky Pelhřimov B
Tigers Basketball České Budějovice
17. 2. 2024
15:00
SH Pelhřimov Daniel Tomášek
Jan Hanzal
40
81
12
10
21
26
29
53
Review
Skupina A 9. kolo 19056
BC Benešov
SKB Strakonice
17. 2. 2024
16:00
SH Benešov Jaroslav Janovský
Jan Průša
89
69
22
11
48
34
66
46
Review
Skupina A 9. kolo 19055
BK Klatovy
SKB Rokycany
14. 2. 2024
19:30
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Aneta Flaisigová
125
67
23
14
49
25
81
45
Review
Skupina A 10. kolo 19059
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
9. 3. 2024
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 10. kolo 19060
SKB Strakonice
BK Klatovy
9. 3. 2024
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 10. kolo 19058
SKB Rokycany
BK Sojky Pelhřimov B
9. 3. 2024
11:00
Sportovní hala SKB
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
14 Petr Veselý BK Sokolov 18 9 1.0 31.1 7.1 4.6 3.2/4.0 80.6 2.6
11 Filip Ziesemann SloVarn U19 18 13 1.0 21.3 5.9 1.6 4.6/7.1 65.2 2.4
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 19 12 1.0 20.9 8.3 0.5 2.8/5.8 47.8 2.3
Filip Tichavský TBS Přerov 18 7 1.0 34.9 13.1 0.0 8.6/13.9 61.9 1.9
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 19 13 1.0 16.5 6.6 0.4 2.2/4.7 45.9 2.8
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 19 9 1.0 21.3 8.3 0.7 2.7/4.8 55.8 2.0
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 19 9 1.0 20.9 7.4 0.7 4.0/5.8 69.2 1.0
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 19 12 1.0 15.4 6.3 0.2 2.4/3.7 65.9 2.3
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 18 13 1.0 14.1 4.1 0.9 3.2/4.5 69.5 1.5
18 Jan Harapát Šumperk 19 10 1.0 17.1 5.6 0.8 3.5/6.9 50.7 2.6
4 Jonáš Škop SKB Česká Třebová 18 9 1.0 18.7 6.4 1.3 1.8/2.8 64.0 3.0
Petr Fiala SKB Rokycany 18 7 1.0 23.6 5.3 3.6 2.3/4.6 50.0 0.6
Štěpán Klanica FASTAV Zlín 17 10 1.0 15.5 5.0 0.8 3.1/4.1 75.6 2.0
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 9 1.0 16.6 5.8 0.7 3.0/6.7 45.0 3.2
Martin Kopřiva TBS Přerov 19 9 1.0 16.4 4.1 2.0 2.2/4.1 54.1 1.6
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 17 9 1.0 16.2 3.6 2.3 2.1/3.1 67.9 3.3
Václav Borský FASTAV Zlín 18 10 1.0 14.2 3.2 2.4 0.6/1.0 0.0* 2.0
Viktor Koňařík TBS Přerov 18 9 1.0 15.7 5.7 0.4 3.0/5.9 50.9 2.3
Michael Rezek SKB Strakonice 17 9 1.0 15.7 4.6 1.4 2.2/3.2 69.0 2.7
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 19 11 1.0 12.7 2.7 1.9 1.5/3.0 51.5 2.1
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 18 13 1.0 10.8 3.3 0.8 1.6/3.5 46.7 1.9
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 12 1.0 11.7 4.4 0.3 2.1/4.7 44.6 2.3
Antonín Löffler FASTAV Zlín 16 9 1.0 15.2 6.9 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.3
9 Ondřej Buben SloVarn U19 19 10 1.0 13.7 5.6 0.2 1.9/4.3 44.2 2.4
6 Ladislav Jindra SloVarn U19 18 13 1.0 10.2 3.2 0.4 2.8/4.9 56.3 1.2
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 18 11 1.0 12.1 5.5 0.1 0.9/2.2 41.7 0.4
18 Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 19 8 1.0 16.1 6.9 0.0 2.4/6.4 37.3 2.6
60 Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 17 8 1.0 15.4 5.9 0.1 3.3/6.3 52.0 4.0
Ondřej Šimek FASTAV Zlín 18 9 1.0 13.3 4.8 1.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Filip Hubka Válečníci Děčín B 17 10 1.0 11.7 1.6 2.6 0.7/1.1 0.0* 1.4
Jan Klajl BA LYNX Liberec 19 11 1.0 10.5 3.1 1.2 0.8/1.0 0.0* 2.9
Michal Hamerník BK Beroun 17 6 1.0 19.3 4.7 2.5 2.5/4.3 57.7 2.3
Giulio Musil BC Benešov 18 6 1.0 18.8 7.7 0.2 3.0/5.2 58.1 2.7
24 Matěj Šupina Šumperk 17 5 1.0 22.4 8.2 0.8 3.6/7.6 47.4 2.6
Tomáš Bartoš BC Benešov 19 7 1.0 15.9 6.7 0.0 2.4/4.9 50.0 2.6
David Šťastný FASTAV Zlín 17 9 1.0 12.2 3.9 1.2 0.8/1.6 0.0* 1.4
77 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 13.8 4.5 1.0 1.8/4.1 42.4 0.9
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 9 1.0 12.0 3.8 1.1 1.1/1.6 0.0* 1.9
Šimon Netolický Válečníci Děčín B 16 12 1.0 9.0 2.3 1.2 1.0/2.4 41.4 1.7
David Sedlák BŠ Tygři Praha C 19 5 1.0 21.6 6.0 1.8 4.2/6.4 65.6 0.0
16 Jan Kozák SloVarn U19 19 13 1.0 8.2 2.5 0.5 1.5/3.5 42.2 1.5
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 19 8 1.0 12.6 2.9 1.8 1.6/3.1 52.0 2.1
Lukáš Prade BA LYNX Liberec 18 7 1.0 14.3 3.9 0.6 4.9/7.9 61.8 1.3
8 Jakub Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 12 1.0 8.3 2.3 0.8 1.3/2.0 66.7 1.3
21 Kryštof Mrázek Šumperk 19 8 1.0 12.4 5.8 0.0 0.9/3.4 25.9 1.8
Tobiáš Prosický BC Benešov 18 6 1.0 16.5 6.5 0.3 2.5/6.5 38.5 2.3
Lukáš Močárko BA LYNX Liberec 16 11 1.0 8.9 2.2 1.5 0.2/0.5 0.0* 1.7
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 20 2 1.0 48.5 18.0 2.5 5.0/9.5 52.6 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 7 1.0 13.7 4.9 0.7 1.9/2.4 76.5 1.9
Matěj Sojka Jižní Supi 18 12 1.0 8.0 2.7 0.3 1.9/3.8 51.1 2.8
55 Vladimír Krýsl BK Sokolov 16 7 1.0 13.7 2.9 2.0 2.0/3.0 66.7 2.9
Adam Pikl SKB Strakonice 18 8 1.0 11.9 3.8 1.1 1.0/2.8 36.4 2.4
7 Šimon Kovář SKB Česká Třebová 18 9 1.0 10.3 3.1 0.6 2.4/3.9 62.9 3.0
Petr Hrubý SKB Rokycany 19 6 1.0 15.5 4.7 0.7 4.2/6.0 69.4 3.2
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 6 1.0 15.5 4.5 1.7 1.5/1.8 0.0* 3.3
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 19 10 1.0 9.2 2.1 1.4 0.8/1.4 0.0* 2.0
Ondřej Kopic BK Beroun 17 5 1.0 18.2 5.4 1.0 4.4/6.4 68.8 1.4
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 18 7 1.0 13.0 4.1 0.9 2.1/3.7 57.7 2.7
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 17 8 1.0 10.9 1.8 1.9 1.8/2.5 70.0 2.1
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 8 1.0 10.8 4.0 0.4 1.6/2.6 61.9 0.1
24 Jakub Veroněk SloVarn U19 19 12 1.0 7.1 3.2 0.2 0.3/1.8 0.0* 1.7
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberec 18 9 1.0 9.3 3.9 0.1 1.2/3.0 40.7 2.7
Robin Janoušek Jižní Supi 19 10 1.0 8.2 1.7 1.3 0.9/1.7 0.0* 2.5
33 Petr Vondráček BA Tygři Louny 16 4 1.0 20.3 4.3 2.5 4.3/6.5 65.4 1.3
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberec 18 10 1.0 8.0 3.3 0.1 1.1/2.1 52.4 2.6
Vladislav Chod SKB Strakonice 19 9 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.7 37.5 2.4
43 Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 19 8 1.0 9.8 3.6 0.0 2.5/4.3 58.8 2.5
Filip Forró Válečníci Děčín B 16 9 1.0 8.6 2.1 1.2 0.7/1.3 0.0* 1.9
12 Václav Smrčka Šumperk 18 9 1.0 8.6 3.0 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.8
25 Tomáš Růžička Šumperk 18 8 1.0 9.6 2.1 0.8 3.1/4.9 64.1 2.9
Štěpán Beran SKB Strakonice 19 9 1.0 8.3 2.9 0.7 0.6/1.8 0.0* 1.6
Vojtěch Janota Jižní Supi 19 5 1.0 15.0 6.0 0.4 1.8/2.6 69.2 2.4
Filip Suska BA LYNX Liberec 17 8 1.0 9.1 3.5 0.1 1.8/2.8 63.6 0.4
5 Václav Faust BK Klatovy 19 8 1.0 9.0 2.5 1.0 1.0/2.4 42.1 3.1
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 8 1.0 9.0 4.0 0.1 0.6/2.0 31.3 0.6
6 Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 18 9 1.0 7.9 2.0 1.1 0.6/1.8 0.0* 1.7
Vladimir Samoylov Sokol Žižkov B 18 6 1.0 11.8 2.8 1.5 1.7/3.3 50.0 0.7
Dominik Berisha SKB Rokycany 19 6 1.0 11.3 4.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.8
Martin Kmošek VYS 18 6 1.0 11.2 4.7 0.2 1.3/3.2 42.1 3.8
15 Marek Bednář Šumperk 19 9 1.0 7.4 3.0 0.0 1.4/3.2 44.8 2.0
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 19 5 1.0 13.0 4.0 1.0 2.0/2.8 71.4 0.0
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 8 1.0 8.1 2.6 0.5 1.4/3.1 44.0 1.4
78 Jiří Hauser BK Sokolov 19 9 1.0 7.1 2.3 0.6 0.8/1.7 0.0* 2.6
68 Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 19 8 1.0 7.9 3.4 0.0 1.1/3.1 36.0 2.0
Lukáš Svoboda Jižní Supi 18 11 1.0 5.7 0.5 1.5 0.5/0.6 0.0* 2.2
Matouš Beníček FASTAV Zlín 17 5 1.0 12.6 4.8 0.6 1.2/1.6 0.0* 0.6
73 Matěj Denk TJ Thermia K. Vary 18 8 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/2.1 47.1 2.4
8 Kristián Bulejko SloVarn U19 16 11 1.0 5.6 1.6 0.5 1.0/2.3 44.0 2.2
Jan Benko Kelti Nové Strašecí 17 3 1.0 19.3 4.0 3.0 2.3/5.3 43.8 1.0
7 Tomáš Durczok Sokol Karviná 17 3 1.0 19.3 7.0 0.3 4.3/6.7 65.0 3.3
Vojtěch Vosol Jižní Supi 18 10 1.0 5.7 2.2 0.1 1.0/2.5 40.0 1.9
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 17 7 1.0 8.1 2.4 0.7 1.1/2.7 42.1 3.1
1 Matyáš Svatek SloVarn U19 18 13 1.0 4.2 1.1 0.2 1.4/2.0 69.2 1.5
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 6 1.0 9.2 3.7 0.2 1.3/2.0 66.7 1.3
Martin Bouzek TBS Přerov 18 8 1.0 6.9 2.0 0.8 0.6/1.3 0.0* 3.1
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 19 5 1.0 10.8 4.4 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.0
Michal Klička SKB Rokycany 16 5 1.0 10.4 2.4 1.8 0.2/0.2 0.0* 2.4
Tomáš Vyleťal VYS 19 6 1.0 8.5 2.7 0.8 0.7/2.2 30.8 2.8
31 David Körner Šumperk 18 9 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/3.1 32.1 2.0
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 12 1.0 4.2 1.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.9
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 18 6 1.0 8.3 3.0 0.5 0.8/2.7 31.3 0.8
Daniel Prchal NH Ostrava B 16 2 1.0 25.0 7.5 2.5 2.5/4.5 55.6 0.5
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 3 1.0 16.3 6.7 0.3 2.0/3.7 54.5 1.3
22 Daniel Zinke BA Tygři Louny 18 4 1.0 12.0 4.0 0.8 1.8/4.0 43.8 2.0
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 18 9 1.0 5.3 2.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 8 1.0 5.9 2.6 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.8
Jakub Sochor TBS Přerov 19 10 1.0 4.6 1.2 0.5 0.7/1.2 0.0* 1.7
František Včelička BK Beroun 18 5 1.0 9.2 4.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
91 Marek Zubanič BK Sokolov 17 8 1.0 5.8 1.5 0.8 0.5/0.9 0.0* 1.0
Štěpán Krška BC Benešov 17 5 1.0 9.2 3.4 0.4 1.2/2.2 54.5 3.6
David Kučera VYS 18 6 1.0 7.5 2.0 0.5 2.0/3.7 54.5 3.7
16 Matouš Thienel Sokol Karviná 19 3 1.0 15.0 5.3 1.0 1.3/3.3 40.0 2.7
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 2 1.0 22.5 8.0 2.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 11 1.0 4.1 1.7 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.3
13 Radomil Pípa SloVarn U19 17 9 1.0 4.9 1.1 0.8 0.3/0.7 0.0* 2.1
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 16 6 1.0 7.3 2.2 0.5 1.5/2.2 69.2 1.7
Matyáš Markl BK Bizoni Náchod 18 2 1.0 22.0 8.5 1.0 2.0/3.0 66.7 3.0
3 Lukáš Bouda BA Tygři Louny 18 4 1.0 11.0 2.8 1.5 1.0/1.5 0.0* 2.3
Michal Báča BA LYNX Liberec 19 9 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 4.1
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 8 1.0 5.3 1.6 0.5 0.5/1.3 0.0* 0.8
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 6 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/4.2 48.0 2.3
Tobiáš Navrátil TBS Přerov 19 10 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.9
Jonáš Behenský SKB Rokycany 18 7 1.0 5.9 1.1 1.0 0.6/1.4 0.0* 2.4
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 16 6 1.0 6.8 0.8 1.3 1.2/2.0 58.3 2.2
Jan Jeřábek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 20.5 5.0 3.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Ryan El Bedoui BA LYNX Liberec 19 11 1.0 3.7 1.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 3.1
Ondřej Pacák BA LYNX Liberec 18 11 1.0 3.6 0.6 0.7 0.2/0.5 0.0* 1.5
00 Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 18 9 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.9
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 18 9 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 2.0
Tomáš Lísa Sokol Žižkov B 18 8 1.0 4.9 1.5 0.6 0.0/0.3 0.0* 0.0
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 18 9 1.0 4.2 1.6 0.0 1.1/3.2 34.5 0.3
Václav Novák Jižní Supi 19 12 1.0 3.2 0.7 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
39 Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 18 8 1.0 4.8 1.9 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.5
Karel Skalický SKB Strakonice 17 8 1.0 4.8 1.6 0.1 1.1/2.5 45.0 1.9
15 Petr Špajs SKB Česká Třebová 19 8 1.0 4.8 1.6 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.1
Jonáš Sukup FASTAV Zlín 16 3 1.0 12.3 5.7 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.7
Lukáš Dynka FASTAV Zlín 17 7 1.0 5.3 2.0 0.3 0.4/0.7 0.0* 2.6
Fabián Neuman SKB Rokycany 19 6 1.0 6.0 2.5 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
Lukáš Kukura BC Benešov 19 7 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.9
61 Adam Votava BVK Holice 17 2 1.0 18.0 4.0 0.5 8.5/10.0 85.0 1.0
Alexandr Krob Válečníci Děčín B 16 2 1.0 18.0 3.5 3.5 0.5/1.0 0.0* 3.5
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 20 13 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 18 8 1.0 4.4 1.5 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.9
Adam Vomastek Jižní Supi 17 3 1.0 11.7 4.3 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Mathias Brabec VYS 19 6 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/2.2 38.5 2.2
Zdeněk Relich BK Beroun 18 7 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
Lukáš Kloužek NH Ostrava B 18 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/2.5 60.0 2.5
15 Tomáš Červený BK Klatovy 19 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 2.0
69 Petr Žák BK Klatovy 17 2 1.0 16.5 6.0 1.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 2 1.0 16.0 4.5 1.5 2.5/3.5 71.4 2.0
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 2 1.0 16.0 7.0 0.5 0.5/2.5 20.0 1.0
14 Ondřej Smyček Sokol Karviná 19 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/4.3 23.1 3.0
Jakub Špička TBS Přerov 19 8 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.8
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 15.5 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 4.0
63 David Libánský BVK Holice 16 2 1.0 15.5 4.0 1.5 3.0/6.5 46.2 4.0
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 18 3 1.0 10.3 4.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 2 1.0 15.5 5.0 1.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Daniel Sinkule BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0
70 Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 18 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Jan Nedorost Válečníci Děčín B 16 11 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.8
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 29.0 9.0 1.0 8.0/12.0 66.7 3.0
Matyáš Harold BŠ Tygři Praha C 18 5 1.0 5.8 1.6 0.8 0.2/0.2 0.0* 0.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 16 5 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.0 40.0 0.8
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 16 12 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.7
Matěj Koryčanský BK Beroun 17 6 1.0 4.7 1.0 0.5 1.2/3.8 30.4 1.2
Jiří Husovský FASTAV Zlín 17 4 1.0 7.0 2.3 0.8 0.3/1.0 0.0* 2.5
Jakub Mainuš TBS Přerov 18 8 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.3
44 František Trávník TJ Thermia K. Vary 17 7 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.3
Ondřej Hartman BA LYNX Liberec 16 6 1.0 4.5 0.7 1.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
13 Josef Doskočil SKB Česká Třebová 18 7 1.0 3.9 0.9 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Štuksa SKB Rokycany 16 5 1.0 5.4 1.0 0.4 2.2/3.0 73.3 0.8
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 18 6 1.0 4.5 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.8
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 7 1.0 3.9 1.3 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.4
Matěj Fiala Sokol Žižkov B 17 5 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/2.2 54.5 0.0
Jakub Douda Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 13.0 4.5 1.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ladislav Klofáč VYS 18 4 1.0 6.5 1.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
00 Antonín Petřek BK Sokolov 17 7 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.4 0.0* 2.0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Prokop Vovesný Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Tomáš Hrubý Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 12.5 3.0 1.5 2.0/3.0 66.7 3.5
Maxim Šašek BK Beroun 17 5 1.0 5.0 1.6 0.0 1.8/4.2 42.9 2.0
18 Lukáš Veselský BK Klatovy 16 6 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/2.5 46.7 1.0
16 Jiří Horyna SKB Česká Třebová 18 8 1.0 3.1 1.0 0.3 0.4/2.6 14.3 2.4
62 Vojtěch Urbánek BVK Holice 16 2 1.0 12.0 2.5 1.0 4.0/5.0 80.0 3.5
32 Filip Šákr AŠ Mladá Boleslav 17 12 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
11 Tomáš Habrda Sokol Karviná 17 2 1.0 12.0 3.5 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Mikuláš Dvořák BK Beroun 18 6 1.0 4.0 0.7 0.8 0.2/0.7 0.0* 1.7
Gio Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 8.0 2.7 0.0 2.7/5.7 47.1 0.0
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 24.0 3.0 4.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Marek Očadlík Jižní Supi 16 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.5
6 Richard Mašek BA Tygři Louny 17 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Ondřej Halenčák BA LYNX Liberec 17 6 1.0 3.8 0.5 0.8 0.3/0.7 0.0* 0.7
Michael Rélich Válečníci Děčín B 17 10 1.0 2.3 0.6 0.2 0.5/2.0 25.0 1.6
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 4 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 7 1.0 3.1 0.9 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.1
99 Jakub Mrkvík BA Tygři Louny 17 4 1.0 5.5 0.8 1.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
David Tejnecký Jižní Supi 19 12 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.9
Ludvík Feygl VYS 18 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.8
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Juraj Polák Jižní Supi 17 5 1.0 4.4 0.4 1.2 0.0/1.0 0.0* 0.6
20 Filip Langer Šumperk 18 9 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
50 Jáchym Kovář BK Sokolov 19 6 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/0.7 0.0* 0.8
Šimon Hudeček TBS Přerov 18 6 1.0 3.7 1.2 0.2 0.8/1.3 0.0* 3.2
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 20 7 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 22.0 8.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 21.0 4.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ondřej Volf SKB Rokycany 18 5 1.0 4.2 0.8 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.6
Jan Mikolášek BC Benešov 18 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.7 0.0* 2.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 2 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Max Dolník VYS 17 1 1.0 19.0 6.0 1.0 4.0/10.0 40.0 3.0
Matěj Jakovec VYS 18 5 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.2
Štěpán Adam SKB Strakonice 16 3 1.0 6.3 1.7 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
14 Zdeněk Kosejk SloVarn U19 16 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.6
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 5 1.0 3.8 1.2 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.2
Dominik Pova Válečníci Děčín B 17 6 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.8
Jakub Sysel Tigers Č. Budějovice 19 2 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 16 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
29 Jiří Gloza Šumperk 17 7 1.0 2.6 0.6 0.3 0.6/2.3 25.0 0.6
6 Filip Ráb AŠ Mladá Boleslav 18 12 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
23 Ondřej Baklík Šumperk 17 8 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
17 Filip Fröhlich BA Tygři Louny 19 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.0 12.5 0.8
Tomas Van Geet BA LYNX Liberec 19 4 1.0 4.3 1.3 0.3 1.0/3.0 33.3 3.3
91 Daniel Ransdorf BA Tygři Louny 18 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 3.3
5 Jan Žák BK Sokolov 17 5 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
42 Patrik Holub BVK Holice 19 1 1.0 17.0 3.0 1.0 8.0/14.0 57.1 4.0
Adam Jenka TBS Přerov 19 3 1.0 5.7 1.3 0.3 2.0/5.0 40.0 2.7
Filip Mencl BK Bizoni Náchod 19 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.5
15 Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 19 3 1.0 5.7 1.0 1.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Jindřich Kubíček Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 8.5 0.0 2.5 1.0/2.0 50.0 1.5
Alexander Hess Tigers Č. Budějovice 17 1 1.0 17.0 6.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Jakub Vyšohlíd Válečníci Děčín B 17 12 1.0 1.4 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.5
6 Jan Kodyš BK Klatovy 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Slezák NH Ostrava B 17 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Erik Nutil Kelti Nové Strašecí 17 6 1.0 2.7 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Maxim Pilát TBS Přerov 19 8 1.0 2.0 0.4 0.3 0.5/1.8 0.0* 0.6
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov B 16 1 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/8.0 12.5 0.0
43 Lukáš Vtípil BVK Holice 19 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov B 18 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 2 1.0 7.5 1.0 0.5 4.0/6.0 66.7 2.0
Gabriel Špaček NH Ostrava B 17 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 4.0
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 2 1.0 7.5 0.0 1.0 4.5/5.0 90.0 3.5
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 18 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
17 Petr Vysoudil SKB Česká Třebová 19 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
68 Jan Pluhař BVK Holice 18 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Jakub Pešek Válečníci Děčín B 17 6 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.2
Lukáš Žůrek FASTAV Zlín 16 6 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.2 0.0* 2.7
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
Martin Pylypiv FASTAV Zlín 16 8 1.0 1.8 0.4 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.9
David Aubrecht BA 2006 Roudnice n.L. 18 13 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.6
67 Petr Fabian Kryl TJ Thermia K. Vary 19 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Matěj Košata Jižní Supi 17 2 1.0 7.0 1.5 1.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Vít Novotný BC Benešov 18 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/1.1 0.0* 0.7
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Tiep Bui Quy Kelti Nové Strašecí 19 3 1.0 4.3 0.3 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
12 Martin Mráz BK Klatovy 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
15 Tomáš Randýsek SloVarn U19 18 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.3
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 16 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 2.0
Vojtěch Drahný BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Tichý NH Ostrava B 16 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 4.5
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 18 7 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
40 Adam Vrabec BK Sokolov 19 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/1.0 0.0* 3.0
Lukáš Větrovský Válečníci Děčín B 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Adam Chára Jižní Supi 19 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Pavel Prchal BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
22 David Mach BK Klatovy 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.4
Adam Svatoš BK Beroun 18 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Tobiáš Fejfar Tigers Č. Budějovice 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Vávra Sokol Žižkov B 18 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Viktor Bilič Válečníci Děčín B 16 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Daniel Tichovský BC Benešov 18 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Šimon Ostrý BA LYNX Liberec 16 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.7 25.0 0.3
Feodosiy Gurzhiy VYS 19 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Jaroslav Honner FASTAV Zlín 17 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Petr Beran SKB Rokycany 19 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.8
Oliver Böjtös BŠ Tygři Praha C 16 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Filip Rankin BK Beroun 16 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Lukáš Volek Kelti Nové Strašecí 18 2 1.0 4.5 0.0 1.0 1.5/2.0 75.0 0.5
13 David Polcar BA Tygři Louny 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Matyáš Zapletal BVK Holice 19 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
10 Lukáš Dus Šumperk 17 10 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.0
17 Adam Čečotka Sokol Karviná 18 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
David Litoš SKB Strakonice 17 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.0
Jakub Smrž VYS 18 6 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
12 Michal Šváb SKB Česká Třebová 17 9 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Eichler BC Benešov 18 3 1.0 3.0 0.7 0.0 1.7/2.0 83.3 0.3
Jakub Lukavec VYS 16 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
62 Václav Kolář TJ Thermia K. Vary 17 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jan Rakušan Jižní Supi 17 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Filip Bartoš Jižní Supi 16 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
10 Matěj Srbek BA Tygři Louny 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.7
Filip Kadeřábek TBS Přerov 16 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Zdvihal BK Sojky Pelhřimov B 18 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 17 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
33 Daniel Svatoš BK Sokolov 16 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
12 David Veroněk SloVarn U19 17 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
David Beneš BA Tygři Louny 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
46 Aleš Pelikán TJ Thermia K. Vary 19 6 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.5
Kvido Flegel Válečníci Děčín B 16 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Ondřej Skovajsa Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
9 František Zikmund BK Klatovy 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 7.0 0.0 2.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Machů FASTAV Zlín 16 2 1.0 3.5 0.5 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 18 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.5
Lukáš Pospíšil NH Ostrava B 17 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tadeáš Laky ADFORS Basket Litomyšl 16 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Štěpán Kleiner TBS Přerov 19 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 3.0
54 Lukáš Pospíšil TJ Thermia K. Vary 18 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.4
Marek Mališ NH Ostrava B 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Jan Svoboda BK Beroun 18 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Šimon Pulkrábek VYS 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Filip Korch Jižní Supi 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
59 Daniel Krásný BK Sokolov 18 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Kryštof Kalaš Jižní Supi 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/4.0 0.0 4.0
Vendelín Valenta BŠ Tygři Praha C 16 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kačírek Tigers Č. Budějovice 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
František Tichý BA 2006 Roudnice n.L. 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
6 Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Karel Tříska SKB Rokycany 18 5 1.0 1.2 0.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.4
33 Luděk Žaba BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/10.0 20.0 0.0
Jan Pechman SKB Rokycany 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tymofii Huniavyi SKB Rokycany 18 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.0
9 Jakub Ducheček BVK Holice 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
5 Jakub Matějíček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Mikuláš Důchodní SKB Strakonice 17 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jakub Jan Šimek VYS 18 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Zdeněk Čikl BA LYNX Liberec 17 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.4 0.0* 1.2
Vojtěch Novák AŠ Mladá Boleslav 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
21 Matyáš Konopka AŠ Mladá Boleslav 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Prokop Krejzlík BK Sojky Pelhřimov B 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
31 Tomáš Tomka AŠ Mladá Boleslav 19 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Josef Nevšímal Sokol Žižkov B 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
18 Lukáš Gapko SKB Česká Třebová 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Tesař TBS Přerov 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Adam Zmrhal SKB Strakonice 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
55 Jiří Vavřík TJ Thermia K. Vary 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jakub Svoboda Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 16 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Martin Hák Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
7 Jan Zahradník BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Bartoloměj Linda SKB Rokycany 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
33 Radovan Vaník BK Klatovy 17 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
5 Jan Volšička SloVarn U19 16 9 1.0 0.3 0.0 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.0
24 Dominik Hrynčuk BA Tygři Louny 18 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
99 Jaroslav Melka BK Klatovy 16 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
10 Tomáš Mejsnar SloVarn U19 16 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
15 Tomáš Píč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Forejt BK Sojky Pelhřimov B 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tobiáš Kučera SKB Strakonice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
27 Jiří Nesměrák BK Sokolov 18 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
11 David Srbek BA Tygři Louny 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
16 Kryštof Dostál BVK Holice 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tomáš Valeš BŠ Tygři Praha C 16 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Antonín Bílek SKB Strakonice 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kikta Jižní Supi 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
4 Filip Bartoš BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miroslav Houska BK Sokolov 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Petr Verner BK Sokolov 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Pastrňák NH Ostrava B 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Filip Rakouský BC Benešov 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
František Němec BA 2006 Roudnice n.L. 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Máčala FASTAV Zlín 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
5 Jiří Kolařík Sokol Karviná 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
5 Fotis Ternoczký Šumperk 17 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
11 Lukáš Všetíček Šumperk 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
15 Danylo Hanzha TJ Thermia K. Vary 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Daniel Kušnierik SKB Rokycany 18 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
99 Martin Přindiš BK Sokolov 17 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Jonáš Prokop BK Sojky Pelhřimov B 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Kristián Hager Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kramoliš BK Opava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Davor Galijaševič Sokol Karviná 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Matěj Zimmer BK Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Czudek BK Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Henzl BK Opava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Styblík BC Benešov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Přibík AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Šimon Bejda BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0