Celostátní liga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 114
K2 Prostějov
Žabiny Brno B
11. 11. 2023
14:30
ZŠ Palackého Rastislav Frass
Petr Jakubík
60
62
11
13
28
28
36
40
56
56
Review
Skupina C 1. kolo 115
FASTAV Zlín
Basket Valmez
11. 11. 2023
17:15
Městská SH Zelené Marek Bešina
Martin Koch
62
83
13
15
31
40
44
62
Review
Skupina C 1. kolo 113
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
11. 11. 2023
18:00
Trojhalí Petr Opletal
Matouš Přidal
81
32
24
3
44
17
62
28
Review
Skupina C 1. kolo 116
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové B
24. 11. 2023
19:00
hala Sportovní gymnázium Jan Špaček
Pavel Theodor
65
77
16
22
38
44
49
58
Review
Skupina C 2. kolo 119
K2 Prostějov
FASTAV Zlín
23. 9. 2023
15:00
ZŠ Palackého Antonín Kapl
David Tichý
77
41
29
13
42
25
59
30
Review
Skupina C 2. kolo 117
Basket Ostrava
BK Studánka Pardubice
23. 9. 2023
17:00
Trojhalí Tomáš Kraina
Jan Krzywoň
97
50
29
11
45
26
73
43
Review
Skupina C 2. kolo 118
BK Frýdek-Místek
Sokol Hradec Králové B
19. 12. 2023
18:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Martin Růžička
56
63
18
14
31
28
46
37
Review
Skupina C 2. kolo 120
Žabiny Brno B
Basket Valmez
23. 9. 2023
18:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Kristýna Jansová
81
38
22
5
36
10
63
21
Review
Skupina C 3. kolo 124
Žabiny Brno B
FASTAV Zlín
24. 9. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Tereza Večeřová
76
29
20
9
42
17
59
25
Review
Skupina C 3. kolo 123
K2 Prostějov
Basket Valmez
24. 9. 2023
10:00
ZŠ Palackého Petr Jakubík
David Tichý
75
56
25
10
37
26
60
41
Review
Skupina C 3. kolo 121
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové B
24. 9. 2023
11:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Tomáš Kraina
Jan Krzywoň
123
41
26
12
57
25
87
34
Review
Skupina C 3. kolo 122
BK Frýdek-Místek
BK Studánka Pardubice
1. 12. 2023
19:00
hala Sportovní gymnázium Martin Růžička
Matěj Pletánek
62
55
18
14
37
22
46
40
Review
Skupina C 4. kolo 128
BK Frýdek-Místek
Žabiny Brno B
7. 10. 2023
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
51
83
11
24
24
41
39
55
Review
Skupina C 4. kolo 126
Sokol Hradec Králové B
Basket Valmez
7. 10. 2023
13:00
SH Vysoká nad Labem Dennis Billík
Rastislav Frass
71
64
17
16
36
33
51
48
Review
Skupina C 4. kolo 125
BK Studánka Pardubice
FASTAV Zlín
7. 10. 2023
14:00
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Matěj Sádovský
83
57
16
13
37
34
56
43
Review
Skupina C 4. kolo 127
Basket Ostrava
K2 Prostějov
7. 10. 2023
19:00
Gymnázium Hladnov Ondřej Chodura
David Tichý
102
41
25
10
53
23
71
35
Review
Skupina C 5. kolo 130
Sokol Hradec Králové B
FASTAV Zlín
8. 10. 2023
09:00
hala Sokol Hradec Králové Dennis Billík
Rastislav Frass
76
73
27
20
39
39
58
53
Review
Skupina C 5. kolo 129
BK Studánka Pardubice
Basket Valmez
8. 10. 2023
09:30
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Matěj Sádovský
57
54
16
13
28
32
37
49
Review
Skupina C 5. kolo 132
BK Frýdek-Místek
K2 Prostějov
8. 10. 2023
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
37
64
7
12
9
27
17
47
Review
Skupina C 5. kolo 131
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
8. 10. 2023
12:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Ondřej Chodura
David Tichý
84
58
19
15
43
26
69
38
Review
Skupina C 6. kolo 134
Žabiny Brno B
Sokol Hradec Králové B
21. 10. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Marek Vaníček
81
63
29
16
52
37
65
51
Review
Skupina C 6. kolo 133
K2 Prostějov
BK Studánka Pardubice
21. 10. 2023
14:30
ZŠ Palackého Pavel Nehoda
Theodor Kuba
43
53
10
16
18
38
29
44
Review
Skupina C 6. kolo 136
Basket Valmez
BK Frýdek-Místek
21. 10. 2023
15:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Jan Menšík
David Tichý
58
54
21
16
31
26
41
45
Review
Skupina C 6. kolo 135
FASTAV Zlín
Basket Ostrava
21. 10. 2023
17:30
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
34
103
9
17
18
45
23
68
Review
Skupina C 7. kolo 137
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové B
22. 10. 2023
10:00
ZŠ Palackého Antonín Kapl
Theodor Kuba
65
58
18
15
29
26
44
43
Review
Skupina C 7. kolo 138
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
22. 10. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Petr Jakubík
74
65
14
16
38
34
57
53
Review
Skupina C 7. kolo 140
Basket Valmez
Basket Ostrava
22. 10. 2023
14:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jan Menšík
David Tichý
45
76
10
17
19
28
33
54
Review
Skupina C 7. kolo 139
FASTAV Zlín
BK Frýdek-Místek
22. 10. 2023
15:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
91
95
22
24
37
56
58
64
82
82
Review
Skupina C 8. kolo 141
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
12. 11. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek David Tichý
Lenka Bočková
30
86
9
18
15
36
24
54
Review
Skupina C 8. kolo 143
Basket Valmez
FASTAV Zlín
12. 11. 2023
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí René Klapetek
Theodor Kuba
73
78
10
18
40
38
61
59
Review
Skupina C 8. kolo 142
Žabiny Brno B
K2 Prostějov
12. 11. 2023
14:30
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Michal Slovák
52
40
11
14
21
25
35
33
Review
Skupina C 8. kolo 144
Sokol Hradec Králové B
BK Studánka Pardubice
3. 11. 2023
18:30
hala Sokol Hradec Králové Martin Růžička
Matěj Sádovský
61
66
17
13
34
36
48
52
Review
Skupina C 9. kolo 146
BK Studánka Pardubice
BK Frýdek-Místek
2. 12. 2023
11:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Matěj Sádovský
53
69
11
13
25
32
34
51
Review
Skupina C 9. kolo 148
FASTAV Zlín
Žabiny Brno B
2. 12. 2023
12:30
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Jakub Sochor
47
89
17
27
26
47
35
66
Review
Skupina C 9. kolo 147
Basket Valmez
K2 Prostějov
2. 12. 2023
16:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Tomáš Kraina
Ondřej Marek
35
58
17
12
24
32
27
40
Review
Skupina C 9. kolo 145
Sokol Hradec Králové B
Basket Ostrava
5. 1. 2024
18:30
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Martin Růžička
45
92
14
16
19
41
32
64
Review
Skupina C 10. kolo 150
Sokol Hradec Králové B
BK Frýdek-Místek
3. 12. 2023
09:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Bráblík
Tereza Večeřová
58
54
24
11
31
29
43
37
Review
Skupina C 10. kolo 152
Basket Valmez
Žabiny Brno B
3. 12. 2023
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Tomáš Kraina
Ondřej Marek
57
86
7
20
22
41
40
64
Review
Skupina C 10. kolo 151
FASTAV Zlín
K2 Prostějov
3. 12. 2023
11:00
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Daniel Krčmář
48
85
16
24
24
44
32
63
Review
Skupina C 10. kolo 149
BK Studánka Pardubice
Basket Ostrava
12. 1. 2024
18:45
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Martin Růžička
52
99
16
25
26
48
42
72
Review
Skupina C 11. kolo 154
FASTAV Zlín
Sokol Hradec Králové B
7. 1. 2024
09:00
Městská SH Zelené Natálie Kunclová
Kristýna Jansová
91
65
29
12
49
27
74
45
Review
Skupina C 11. kolo 155
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
16. 12. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Tereza Večeřová
58
75
18
20
38
31
52
47
Review
Skupina C 11. kolo 156
K2 Prostějov
BK Frýdek-Místek
16. 12. 2023
17:30
ZŠ Palackého Aleš Chlup
Michal Kubeš
57
52
12
18
27
32
38
41
Review
Skupina C 11. kolo 153
Basket Valmez
BK Studánka Pardubice
16. 12. 2023
18:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jan Menšík
David Tichý
51
44
14
7
32
10
38
29
Review
Skupina C 12. kolo 157
FASTAV Zlín
BK Studánka Pardubice
17. 12. 2023
09:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Petr Jakubík
49
94
13
25
30
44
42
67
Review
Skupina C 12. kolo 160
Žabiny Brno B
BK Frýdek-Místek
17. 12. 2023
09:00
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Tereza Večeřová
71
63
25
16
41
29
55
44
Review
Skupina C 12. kolo 159
K2 Prostějov
Basket Ostrava
17. 12. 2023
14:30
ZŠ Palackého Aleš Chlup
Michal Kubeš
63
79
19
14
43
35
57
50
Review
Skupina C 12. kolo 158
Basket Valmez
Sokol Hradec Králové B
6. 1. 2024
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ondřej Zatloukal
Ondřej Rusz
66
30
19
11
36
13
50
22
Review
Skupina C 13. kolo 163
BK Frýdek-Místek
FASTAV Zlín
13. 1. 2024
11:30
7. ZŠ Frýdek-Místek Adam Giecek
Johana Križanová
79
66
27
15
39
29
64
49
Review
Skupina C 13. kolo 161
Sokol Hradec Králové B
K2 Prostějov
13. 1. 2024
13:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Špaček
Matěj Pletánek
59
53
16
10
22
22
38
33
Review
Skupina C 13. kolo 164
Basket Ostrava
Basket Valmez
13. 1. 2024
17:00
Trojhalí Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
94
50
35
19
51
27
70
40
Review
Skupina C 13. kolo 162
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
13. 1. 2024
19:00
SH ZŠ Studánka Jan Bráblík
Michal Kubeš
55
84
16
25
30
42
44
59
Review
Skupina C 14. kolo 165
BK Studánka Pardubice
K2 Prostějov
14. 1. 2024
09:00
SH ZŠ Studánka Jan Bráblík
Michal Kubeš
44
82
10
17
25
35
34
56
Review
Skupina C 14. kolo 168
BK Frýdek-Místek
Basket Valmez
14. 1. 2024
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Adam Giecek
Johana Križanová
62
60
10
12
28
32
51
44
Review
Skupina C 14. kolo 167
Basket Ostrava
FASTAV Zlín
14. 1. 2024
11:00
Trojhalí Petr Opletal
Jiří Navrátil
114
45
18
11
53
20
87
33
Review
Skupina C 14. kolo 166
Sokol Hradec Králové B
Žabiny Brno B
14. 1. 2024
13:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Ondřej Vlach
78
67
20
13
32
30
50
52
65
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Loudová Basket Slovanka 19 21 1.0 18.3 5.3 2.1 1.5/1.9 0.0* 2.9
Emma Komárková Studánka Pardubice 16 19 1.0 20.1 8.2 0.1 3.6/5.9 60.2 2.6
Michaela Pavelková Basket Vlamez 18 22 1.0 16.0 3.2 2.3 2.7/4.2 64.1 2.3
11 Tereza Šimonová BK Pelhřimov 17 18 1.0 19.5 6.7 0.7 4.1/6.4 63.5 2.6
9 Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 14 1.0 24.1 4.2 4.0 3.7/5.0 74.3 1.8
4 Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 22 1.0 15.2 3.5 2.1 1.9/3.0 63.1 1.1
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 16 19 1.0 17.1 6.0 0.9 2.3/3.5 64.2 1.5
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 19 1.0 16.3 4.8 0.8 4.1/7.3 56.1 3.5
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 17 19 1.0 15.8 6.8 0.0 2.2/3.9 54.7 1.6
13 Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 21 1.0 14.2 5.9 0.4 1.2/2.0 60.5 2.7
Anna Ženíšková DBaK 19 22 1.0 13.5 5.2 0.6 1.3/3.0 43.3 1.7
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 17 1.0 17.5 6.2 1.0 2.0/3.1 64.2 2.6
Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 22 1.0 12.9 4.3 0.6 2.5/3.8 67.5 2.2
Tereza Pospíšilová DBaK 17 22 1.0 12.5 5.5 0.0 1.4/3.4 41.3 1.5
Magdalena Soudková Basket Slovanka 19 22 1.0 12.1 4.8 0.5 1.1/2.0 53.3 1.5
4 Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 16 22 1.0 12.0 4.3 0.3 2.4/4.9 48.6 2.3
Nela Hahnová BK Karlovy Vary 18 23 1.0 11.2 3.8 0.2 2.9/4.7 61.1 2.3
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 18 1.0 14.1 5.3 0.3 2.7/3.9 67.6 1.3
Lucie Zahradníková BK Klatovy 19 19 1.0 13.3 4.4 0.7 2.4/3.5 68.7 1.4
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 18 1.0 13.8 4.4 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.0
Barbora Rendlová BK Klatovy 17 19 1.0 12.5 4.6 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.4
Lucie Pavelková Basket Vlamez 16 22 1.0 10.7 3.5 0.8 1.5/2.3 64.7 2.1
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 21 1.0 11.0 4.3 0.1 2.1/4.5 46.8 1.8
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 23 1.0 10.0 3.0 1.0 0.9/1.8 0.0* 2.1
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 15 1.0 15.3 5.3 0.5 3.2/4.6 69.6 1.6
Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 15 1.0 15.3 6.3 0.6 0.8/2.5 32.4 1.7
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 17 19 1.0 11.7 2.6 1.6 1.6/3.6 45.6 1.6
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 17 19 1.0 11.6 3.5 0.8 2.2/3.3 65.1 1.7
Lucie Makrlíková BK Klatovy 18 21 1.0 10.5 3.2 1.0 1.2/2.5 47.2 2.0
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 22 1.0 10.0 3.6 0.5 1.4/2.6 54.4 2.5
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 19 13 1.0 16.8 6.6 0.6 1.8/3.0 59.0 2.2
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 18 1.0 12.1 2.5 2.0 1.1/1.9 0.0* 1.6
35 Eliška Coufalová BK Pelhřimov 18 18 1.0 12.0 4.0 0.8 1.5/3.2 46.6 2.1
Leona Kořínková Basket Slovanka 18 20 1.0 10.7 4.1 0.5 1.0/1.6 0.0* 2.6
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 14 1.0 15.1 4.4 1.4 2.1/3.1 68.2 2.0
Tereza Orságová Basket Vlamez 18 23 1.0 9.2 3.5 0.0 2.1/4.4 48.5 2.4
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 18 1.0 11.6 3.4 1.3 0.9/1.5 0.0* 1.0
Žaneta Sirotková Basket Slovanka 18 18 1.0 11.6 2.1 1.7 2.2/2.9 75.5 1.5
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 19 1.0 10.7 3.8 0.5 1.7/3.4 50.8 2.7
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 17 1.0 11.9 4.6 0.0 2.8/3.7 74.6 2.1
Lucie Kašparová DBaK 19 12 1.0 16.8 7.7 0.1 1.2/2.3 50.0 0.8
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 15 1.0 13.3 3.7 0.9 3.3/4.3 75.4 2.6
15 Johana Rizáková BK Pelhřimov 17 20 1.0 10.0 3.2 0.7 1.7/3.1 54.1 3.1
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 19 11 1.0 17.9 5.9 0.2 5.5/8.5 64.9 2.1
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 16 19 1.0 10.2 2.2 1.5 1.4/1.8 0.0* 1.8
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 19 19 1.0 10.2 2.5 1.4 0.9/1.4 0.0* 1.5
Michaela Mundlová BK Klatovy 18 21 1.0 9.2 3.3 0.5 1.1/2.1 52.3 1.7
23 Sára Součková K2 Prostějov 16 19 1.0 10.2 3.1 0.7 1.7/3.4 51.6 1.9
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 18 1.0 10.6 3.7 0.1 2.8/4.4 63.8 2.7
Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 22 1.0 8.6 2.0 0.9 1.9/2.7 70.0 1.7
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 18 20 1.0 9.4 3.3 0.4 1.7/3.1 55.7 2.6
88 Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 11 1.0 16.9 6.5 0.4 2.9/4.5 65.3 0.9
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 16 18 1.0 10.2 3.4 0.4 2.1/4.8 43.7 2.2
14 Lucie Čejková Basket Ostrava 18 22 1.0 8.3 1.5 1.5 1.0/1.8 0.0* 2.0
33 Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 21 1.0 8.7 3.1 0.2 1.7/3.7 45.5 2.7
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 21 1.0 8.7 3.5 0.0 1.5/2.2 67.4 1.0
Michaela Jíchová BK Karlovy Vary 18 23 1.0 7.9 2.7 0.7 0.6/1.5 0.0* 2.1
10 Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 16 20 1.0 9.0 2.9 0.8 0.9/1.3 0.0* 2.2
6 Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 8.1 2.6 0.5 1.3/2.0 0.0* 1.5
20 Adéla Bednářová K2 Prostějov 16 23 1.0 7.7 2.4 0.8 0.6/1.0 0.0* 2.5
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 16 1.0 11.1 4.3 0.4 1.4/3.4 41.8 2.2
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 16 1.0 10.9 3.4 0.8 1.8/2.6 70.7 1.9
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 15 1.0 11.5 3.1 1.5 0.7/1.4 0.0* 1.6
Karolína Matasová DBaK 19 20 1.0 8.6 2.9 0.4 1.6/2.5 63.3 1.6
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 19 16 1.0 10.6 3.6 0.5 1.8/2.9 61.7 1.9
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 14 1.0 11.9 4.0 0.6 2.2/3.6 62.0 1.9
10 Veronika Ryklová Sokol Hradec Králové B 17 16 1.0 10.4 4.2 0.4 0.7/1.3 0.0* 3.1
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 19 1.0 8.7 1.5 1.3 1.9/3.2 60.0 1.2
16 Adéla Šváchová BK Pelhřimov 16 13 1.0 12.7 3.9 0.5 3.2/5.2 62.7 2.2
5 Sára Karásková K2 Prostějov 16 13 1.0 12.5 4.2 0.6 2.2/3.9 54.9 2.3
Sarah Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 16 1.0 10.1 3.1 1.1 0.8/1.8 0.0* 2.8
23 Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 7.3 2.8 0.0 1.7/3.0 56.1 1.5
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 17 12 1.0 13.4 4.3 1.2 1.3/1.8 0.0* 1.4
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 22 1.0 7.2 2.9 0.0 1.4/3.0 47.0 1.6
Markéta Šafránková HB Basket B 19 18 1.0 8.8 1.9 1.2 1.3/3.1 43.6 0.7
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 20 1.0 7.9 2.1 1.2 0.3/0.9 0.0* 1.5
Lucie Kučerová FASTAV Zlín 18 20 1.0 7.8 2.8 0.1 2.2/3.3 66.2 2.0
8 Eliška Koďousková Sokol Hradec Králové B 18 14 1.0 11.1 4.1 0.6 1.1/2.1 51.7 1.4
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 7.3 3.0 0.3 0.3/1.2 0.0* 1.1
Jana Holá ŠBK P-H Sadská 16 21 1.0 7.2 1.5 1.2 0.5/0.7 0.0* 1.1
Hana Novotná Studánka Pardubice 16 15 1.0 9.9 2.5 1.2 1.3/2.0 63.3 2.1
Sofie Šturmová Sokol Nusle 19 23 1.0 6.5 1.9 0.6 0.9/1.6 0.0* 1.6
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec Králové B 16 11 1.0 13.4 3.1 1.9 1.5/2.3 64.0 1.9
22 Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 6.7 2.6 0.0 1.4/2.1 67.4 1.3
6 Veronika Lášová BK Pelhřimov 18 13 1.0 11.1 4.4 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.2
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 19 15 1.0 9.2 2.7 0.4 2.5/3.5 73.1 2.2
Martina Bilová Basket Vlamez 17 21 1.0 6.6 2.3 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.7
28 Michaela Krejčová BK Pelhřimov 16 19 1.0 7.3 2.5 0.7 0.2/0.5 0.0* 0.9
5 Petra Hánělová Sokol Hradec Králové B 16 17 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.8
Barbora Převrátilová BK Karlovy Vary 18 23 1.0 6.0 2.3 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.6
Tereza Slavíková DBaK 19 15 1.0 9.0 2.1 1.5 0.5/1.7 0.0* 2.8
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 22 1.0 6.1 1.2 0.9 1.2/2.0 0.0* 0.8
Sára Štechová BŠ Tygři Praha B 17 20 1.0 6.8 2.0 0.4 1.7/2.5 67.3 0.8
8 Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 20 1.0 6.7 1.6 1.0 0.6/1.1 0.0* 1.2
17 Tereza Šlechtová Sokol Hradec Králové B 17 21 1.0 6.2 1.3 1.1 0.3/0.4 0.0* 0.9
Kristýna Štětkářová FASTAV Zlín 18 19 1.0 6.9 1.6 0.8 1.4/2.7 50.0 0.9
Ema Sedláková BŠ Tygři Praha B 16 13 1.0 10.1 4.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 22 1.0 5.9 2.4 0.2 0.5/0.8 0.0* 2.6
Eliska Niamh Sieglová BK Karlovy Vary 19 22 1.0 5.9 2.3 0.0 1.2/2.1 58.7 1.9
7 Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 7.5 2.6 0.1 2.2/4.8 45.7 2.0
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 19 1.0 6.7 2.5 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 13 1.0 9.8 3.2 0.5 2.1/3.6 57.4 2.5
Nina Ilončiaková Žabiny Brno B 17 17 1.0 7.4 2.0 0.6 1.6/2.1 77.8 1.0
Leontina Poňuchálková BK Karlovy Vary 16 9 1.0 14.0 5.3 0.7 1.3/1.6 0.0* 1.8
Klára Johanidesová BŠ Tygři Praha B 16 15 1.0 8.3 3.0 0.5 0.9/2.3 40.0 1.5
21 Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 18 1.0 6.9 1.9 0.8 0.7/1.1 0.0* 1.7
25 Karolína Viková Sokol Hradec Králové B 16 14 1.0 8.8 2.9 0.8 0.7/1.1 0.0* 0.8
12 Adéla Petříková Sokol Hradec Králové B 16 17 1.0 7.2 2.4 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.4
Klára Žižková Sokol Hradec Králové B 16 14 1.0 8.6 3.1 0.2 1.9/3.4 55.3 2.9
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 17 21 1.0 5.7 2.3 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.7
Eliška Chalupová Sokol Nusle 18 21 1.0 5.6 2.2 0.1 0.9/3.2 26.5 2.4
Barbora Podestátová BK Klatovy 17 19 1.0 6.1 2.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 16 1.0 7.2 2.3 0.8 0.4/1.3 0.0* 1.9
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 17 12 1.0 9.5 3.9 0.4 0.4/1.2 0.0* 0.8
Apolena Loužecká HB Basket B 16 16 1.0 7.1 2.6 0.2 1.3/2.0 65.6 0.9
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 19 20 1.0 5.7 1.9 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.5
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 15 1.0 7.5 2.1 0.3 2.2/3.1 70.2 1.3
Klára Seidlová BC Benešov 18 21 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/1.5 0.0* 2.2
Barbora Baxová DBaK 16 13 1.0 8.6 2.9 0.8 0.5/0.8 0.0* 0.8
Johana Kučerová HB Basket B 17 9 1.0 12.3 3.3 1.3 1.7/2.8 60.0 1.4
Marie Rene Janku Sokol Nusle 19 21 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.8
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 16 14 1.0 7.8 2.2 0.8 1.0/1.7 0.0* 1.3
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 15 1.0 7.3 2.3 0.7 0.5/1.7 0.0* 2.3
Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 17 15 1.0 7.2 1.7 0.7 1.5/2.9 53.5 1.3
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 9 1.0 12.0 4.8 0.1 2.1/5.4 38.8 2.8
Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 17 1.0 6.3 2.1 0.2 1.5/2.8 53.2 2.6
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 11 1.0 9.7 2.3 1.2 1.6/3.3 50.0 1.9
Hana Ganzwohlová Studánka Pardubice 18 22 1.0 4.8 1.2 0.5 1.0/1.9 0.0* 2.5
Marika Rýdlová BC Benešov 18 15 1.0 7.0 1.5 1.1 0.9/2.1 41.9 1.1
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 19 1.0 5.4 1.2 0.7 1.0/1.8 0.0* 0.8
Magdaléna Štolleová BŠ Tygři Praha B 17 22 1.0 4.6 1.8 0.0 1.0/2.4 44.2 2.1
Nikola Horná Studánka Pardubice 16 12 1.0 8.3 2.4 0.8 1.3/2.9 42.9 1.8
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 11.1 4.3 0.1 2.1/3.9 54.3 1.7
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 19 1.0 5.2 1.6 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.4
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 18 1.0 5.5 1.9 0.3 0.7/1.2 0.0* 1.9
17 Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 4.5 1.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.5
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 9 1.0 10.9 4.7 0.0 1.6/4.3 35.9 1.9
24 Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 18 21 1.0 4.7 1.4 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.3
Nela Stehlíková FASTAV Zlín 18 22 1.0 4.5 0.9 0.9 0.1/0.5 0.0* 1.0
Antonie Baborovská BK Karlovy Vary 18 18 1.0 5.4 2.0 0.4 0.1/0.4 0.0* 2.0
Valerie Hocková BC Benešov 18 15 1.0 6.3 1.5 0.9 0.7/1.1 0.0* 2.9
Frida Jelínková BŠ Tygři Praha B 16 13 1.0 7.2 2.8 0.2 0.9/1.4 0.0* 1.0
Magdalena Vítková HB Basket B 17 15 1.0 6.2 2.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.4
Tereza Čuříková DBaK 19 16 1.0 5.8 1.4 0.9 0.4/0.8 0.0* 1.5
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 20 1.0 4.7 1.4 0.4 0.8/1.6 0.0* 2.2
Žaneta Zlámalová Basket Vlamez 19 12 1.0 7.7 3.0 0.0 1.7/3.2 52.6 1.6
28 Kamila Kusá Studánka Pardubice 19 8 1.0 11.5 3.9 0.3 3.0/4.8 63.2 1.6
Radka Čermáková BK Karlovy Vary 17 19 1.0 4.8 2.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.8
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 12 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/2.0 66.7 1.3
Anabela Camphuijsen HB Basket B 16 16 1.0 5.6 1.3 0.5 1.4/2.6 54.8 1.7
Sára Dosič BK Karlovy Vary 17 21 1.0 4.1 1.1 0.5 0.4/1.0 0.0* 1.0
Barbora Synková Sokol Nusle 18 19 1.0 4.5 1.8 0.2 0.5/1.5 0.0* 2.5
Tereza Elízová BK Karlovy Vary 19 19 1.0 4.5 1.7 0.0 1.0/1.4 0.0* 2.8
Isabela Vyskočilová BA Tygřice Louny 18 18 1.0 4.7 2.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.9
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 15 1.0 5.6 1.9 0.3 0.9/2.3 38.2 1.3
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 22 1.0 3.8 1.4 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 15 1.0 5.5 1.9 0.1 1.6/2.5 63.2 1.7
Monika Klementová BK Karlovy Vary 16 15 1.0 5.5 2.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.3
18 Natálie Flaxová Sokol Hradec Králové B 17 7 1.0 11.9 3.3 1.3 1.4/2.1 66.7 1.4
16 Tereza Klimešová K2 Prostějov 18 22 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.0
Barbora Havlíčková DBaK 18 16 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.1
Kristýna Lacinová Studánka Pardubice 18 13 1.0 6.3 2.0 0.4 1.2/2.1 55.6 2.3
Lucie Křiváčková BK Klatovy 17 20 1.0 4.1 1.5 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.7
Barbora Mokrá BK Karlovy Vary 17 17 1.0 4.8 2.1 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.4
Agáta Novotná Basket Slovanka 18 12 1.0 6.8 2.0 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.8
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 14 1.0 5.8 0.9 1.2 0.3/0.3 0.0* 1.1
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 11 1.0 7.4 2.0 0.5 1.7/2.7 63.3 1.1
Julie Janková BSK TJ Jičín 16 21 1.0 3.9 1.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.7
Barbora Ota Urbanová HB Basket B 16 17 1.0 4.8 1.9 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.8
11 Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 18 18 1.0 4.4 1.4 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.1
Barbora Paličková BC Benešov 18 21 1.0 3.8 1.3 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.8
Helena Pešková Basket Vlamez 18 20 1.0 4.0 1.3 0.0 1.4/2.2 61.4 1.3
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 17 16 1.0 4.9 0.9 0.8 0.8/1.1 0.0* 1.4
Hana Danielisová FASTAV Zlín 18 14 1.0 5.6 1.7 0.1 1.7/2.8 61.5 0.6
Anna Červenková BC Benešov 17 11 1.0 7.1 2.5 0.1 1.7/2.9 59.4 2.5
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 17 6 1.0 12.7 4.7 0.2 2.8/5.3 53.1 1.5
Athina Kryšpínová Sokol Nusle 18 22 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.0
9 Karolína Šmejkalová Sokol Hradec Králové B 17 21 1.0 3.6 1.0 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.9
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 13 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Klára Aubrechtová DBaK 18 5 1.0 14.8 4.0 1.8 1.4/3.0 46.7 1.6
23 Radka Barbora Mrázková Sokol Hradec Králové B 16 16 1.0 4.6 1.3 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.0
21 Tereza Kašpárková K2 Prostějov 18 18 1.0 4.1 1.5 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.5
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 19 10 1.0 7.4 3.4 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.6
Tereza Hrstková Basket Vlamez 17 23 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/1.6 0.0* 0.8
6 Lucie Vaculíková K2 Prostějov 19 9 1.0 8.1 2.6 0.7 1.0/1.8 0.0* 2.7
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 15 1.0 4.9 1.7 0.5 0.1/0.3 0.0* 2.1
Karolína Bíšková BK Klatovy 18 17 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.0
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 12.0 4.8 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.0
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 17 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.1 36.1 1.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 15 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
14 Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 3.5 1.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 2.1
Linda Přídová BŠ Tygři Praha B 16 18 1.0 3.8 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.1
Barbora Kolářová Basket Slovanka 17 17 1.0 4.1 1.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.8
Rozálie Ježková HB Basket B 16 19 1.0 3.6 1.3 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.1
Alžběta Rýcová BC Benešov 19 22 1.0 3.1 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
21 Daniela Sobková BK Pelhřimov 17 19 1.0 3.6 1.4 0.2 0.4/1.4 0.0* 1.5
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 15 1.0 4.5 1.6 0.2 0.7/1.8 0.0* 2.2
Sofie Jandová BSK TJ Jičín 16 15 1.0 4.4 1.4 0.2 1.0/1.4 0.0* 1.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 15 1.0 4.4 1.7 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.7
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 14 1.0 4.6 1.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 2.2
Anna Řezáčová BK Klatovy 19 19 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.1
Beáta Pěničková BA Tygřice Louny 17 5 1.0 12.8 4.4 0.6 2.2/4.2 52.4 3.2
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 18 9 1.0 7.1 2.4 0.6 0.6/2.1 26.3 2.2
Magdalena Vašková BA Tygřice Louny 16 16 1.0 3.9 1.4 0.1 0.8/2.2 37.1 2.4
Soňa Bilová Basket Vlamez 17 22 1.0 2.7 1.1 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.3
14 Anežka Kyralová Sokol Hradec Králové B 17 19 1.0 3.2 1.3 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.2
Anna Runtschová HB Basket B 17 18 1.0 3.3 0.7 0.5 0.3/1.2 0.0* 1.8
Veronika Pichrtová BK Karlovy Vary 17 8 1.0 7.4 1.8 1.0 0.9/1.5 0.0* 0.9
Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 10 1.0 5.8 2.2 0.0 1.4/2.4 58.3 1.9
2 Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 19 1.0 3.1 1.0 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.8
Nela Heltová BA Tygřice Louny 19 9 1.0 6.3 2.1 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.4
Paola Buš BŠ Tygři Praha B 16 14 1.0 4.0 1.6 0.0 0.9/1.2 0.0* 0.6
Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 16 12 1.0 4.5 1.5 0.2 1.0/2.4 41.4 0.9
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 11 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.6 0.0* 2.3
Zuzana Urbancová HB Basket B 16 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Markéta Homolová BŠ Tygři Praha B 16 16 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 19 14 1.0 3.5 1.0 0.4 0.2/0.3 0.0* 0.6
Marie Šlemrová BK Karlovy Vary 16 12 1.0 4.0 1.5 0.3 0.3/0.4 0.0* 0.8
Barbora Vlčková DBaK 17 9 1.0 5.3 2.2 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.4
Anna Jiráčková BC Benešov 17 17 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.6
Julie Piloušková BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 4.8 1.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.4
Natálie Zelenková BK Klatovy 17 3 1.0 16.0 4.3 1.7 2.3/4.0 58.3 1.0
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 21 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.0
Anja Válková Studánka Pardubice 19 10 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 12 1.0 3.8 1.2 0.1 1.3/2.6 48.4 2.1
Nela Kovářová Basket Vlamez 16 21 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Eliška Jenišová BSK TJ Jičín 16 10 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.4
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 17 16 1.0 2.8 1.0 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.8
Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 16 9 1.0 5.0 1.7 0.1 1.3/1.6 0.0* 0.6
15 Karolína Berková K2 Prostějov 19 15 1.0 3.0 1.2 0.1 0.2/1.1 0.0* 1.8
8 Anežka Dvořáková BK Pelhřimov 19 19 1.0 2.3 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.9
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 16 13 1.0 3.3 1.3 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.4
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 11 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
Adina Ema Frantová Basket Slovanka 17 6 1.0 7.0 2.3 0.5 0.8/1.7 0.0* 0.7
Vanesa Sušičová DBaK 19 7 1.0 5.9 2.1 0.3 0.7/1.4 0.0* 0.9
Eliška Nácovská HB Basket B 16 20 1.0 2.1 0.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.4
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 16 15 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.2
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 16 14 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 12 1.0 3.3 0.7 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.6
9 Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 13 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 5 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.8
Radka Chrenková Basketbal Sokol Horní Počernice 16 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 19 10 1.0 3.6 1.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.4
Monika Bilová Basket Vlamez 19 19 1.0 1.9 0.6 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.1
Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 15 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.1
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 6 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.7 25.0 1.5
Kristýna Antošová BK Karlovy Vary 16 12 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.0
Barbora Jiroušková BC Benešov 18 20 1.0 1.6 0.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 14 1.0 2.3 0.7 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.0
Anna Běláčová BŠ Tygři Praha B 16 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 16 1.0 1.9 0.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Kateřina Zvolánková BK Frýdek-Místek 18 9 1.0 3.4 1.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.7
Kristina Vaňková DBaK 18 2 1.0 15.5 6.0 0.5 2.0/3.0 66.7 0.5
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 5 1.0 6.2 1.4 0.2 2.8/3.8 73.7 1.6
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
13 Johana Bláhová Sokol Hradec Králové B 16 11 1.0 2.7 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.2
Kristýna Kozáková DBaK 19 19 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Jandová HB Basket B 19 2 1.0 14.5 5.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Klára Slunečková HB Basket B 17 5 1.0 5.6 1.8 0.2 1.4/3.4 41.2 1.6
Aneta Devátá B. Jablonec n. N. 17 12 1.0 2.3 0.3 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
Natálie Křížová BA Tygřice Louny 19 12 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Kateřina Zábranská Basket Slovanka 18 9 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.1 0.0* 2.1
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Klára Nováková HB Basket B 16 5 1.0 5.4 1.6 0.6 0.4/0.4 0.0* 0.2
Sofia Almadana Clerisse BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 2.7 1.2 0.1 0.0/0.8 0.0* 0.9
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 16 17 1.0 1.6 0.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.8
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 13 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Kamila Neumarová BA Tygřice Louny 17 14 1.0 1.9 0.9 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 18 2 1.0 13.5 3.0 2.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/3.3 46.2 1.3
13 Karolína Krausová Sokol Hradec Králové B 18 8 1.0 3.3 0.9 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.5
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 18 9 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.3
10 Kristýna Brožová BK Pelhřimov 19 19 1.0 1.3 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.7
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 5 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.8
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 19 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.8
Klára Klugová DBaK 18 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/1.8 0.0* 3.0
Markéta Nováková K2 Prostějov 18 3 1.0 7.3 1.0 1.3 1.3/3.3 40.0 2.7
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 18 15 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.7
Anna Marie Dědková ŠBK P-H Sadská 17 12 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.9
Sabina Březinová Studánka Pardubice 17 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 2.7
Ela Nenadálová Sokol Nusle 16 7 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.1 46.7 2.3
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
Barbora Vyhlídová BŠ Tygři Praha B 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 2 1.0 9.5 3.0 0.5 2.0/2.0 100.0 1.5
21 Tereza Vanišová Sokol Hradec Králové B 16 16 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
14 Julie Bezdíčková Sokol Hradec Králové B 18 1 1.0 17.0 2.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sára Sýkorová Studánka Pardubice 16 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/1.0 0.0* 2.8
Jasmin Jiráková BC Benešov 18 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
22 Tereza Strbáčková K2 Prostějov 16 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
Barbora Bančanská BSK TJ Jičín 17 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.6
13 Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 16 17 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 10 1.0 1.4 0.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 18 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Eva Bartoňková FASTAV Zlín 18 1 1.0 14.0 1.0 3.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Nela Beránková Basket Slovanka 17 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.0 0.0* 0.3
15 Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 18 15 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
Adéla Náplavová BK Frýdek-Místek 18 7 1.0 2.0 0.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klára Honomichlová DBaK 19 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Michaela Čurdová BK Pelhřimov 17 6 1.0 2.2 0.3 0.2 1.0/1.3 0.0* 2.0
Zuzana Hamplová BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
4 Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.0
Emma Smitková BK Karlovy Vary 19 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
33 Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
17 Sára Vaněčková BK Pelhřimov 19 4 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/2.3 33.3 0.8
Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 18 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.0
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 19 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Lucie Hvězdová BA Tygřice Louny 19 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Viktorie Pittnerová BK Pelhřimov 17 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.3
Adéla Scholzová Basket Vlamez 16 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 16 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
23 Adéla Adamušková Sokol Hradec Králové B 16 9 1.0 0.9 0.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Valerie Chocholatá ŠBK P-H Sadská 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 19 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín 16 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Simona Pazourková Basket Slovanka 18 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Marie Lívancová DBaK 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Sofie Salehová HB Basket B 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
26 Eliška Bahounková K2 Prostějov 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Lenka Kovandová HB Basket B 19 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
3 Ivana Klímová Sokol Hradec Králové B 16 7 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Anna Marie Pražáková FASTAV Zlín 17 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.0
11 Petra Opová Sokol Hradec Králové B 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Andrea Ekrtová BA Tygřice Louny 19 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Catherine Eva Polášková Basket Vlamez 16 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Anna Pánková BC Benešov 18 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Sára Bílková HB Basket B 16 10 1.0 0.5 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.1
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
12 Vendula Zadražilová BK Pelhřimov 17 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
20 Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
Amálie Salvetová FASTAV Zlín 18 8 1.0 0.5 0.0 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Ema Píbilová BC Benešov 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hrdličková Studánka Pardubice 17 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Beata Franclová Basket Slovanka 18 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Barbora Svátková BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jana Štruncová DBaK 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
8 Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0