Kateřina Křemenová
Národnost
CZE
Ročník narození
2005 -
19 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
169 cm
Kariéra
Sezony
9
Zápasy
297
Procento vítězství
48.5%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/17 starší minižákyně U13 - S - 5.- 9. místo | BK Prosek | 7 | - | 1.3 | 0.6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.1/0.9 | 16.7 | - | - |
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | BK Prosek | 13 | - | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.5 | 33.3 | - | - |
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G | BK Pros U13 | 16 | - | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.1/0.4 | 33.3 | - | - |
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D | Basketbal Sokol H. Počernice | 10 | - | 0.6 | 0.2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/1 | 20.0 | - | - |
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C | Basketbal Sokol H. Počernice | 9 | - | 1.1 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/2 | 22.2 | - | - |
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C | Basketbal Sokol H. Počernice | 8 | - | 1.8 | 0.5 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.4/1.3 | 30.0 | - | - |
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A | Basketbal Sokol H. Počernice | 13 | - | 2.7 | 0.9 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.4/0.8 | 45.5 | - | - |
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A | Basketbal Sokol H. Počernice | 3 | - | 1.7 | 0.7 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1 | 33.3 | 2.0 | -1.0 |
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo | Basketbal Sokol H. Počernice | 2 | - | 1.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/1.5 | 66.7 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze | S.H.Počernice | 16 | - | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.5 | 37.5 | - | - |
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C | Sokol Horní Počernice | 3 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.7 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B | Sokol Horní Počernice | 10 | - | 4.6 | 1.6 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.5/1.1 | 45.5 | - | - |
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 | Sokol Horní Počernice | 9 | - | 6.7 | 2.4 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.8/1.4 | 53.8 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B | Basketbal Sokol H. Počernice | 14 | - | 5.0 | 1.7 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.7/1.3 | 55.6 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga | Basketbal Sokol H. Počernice | 10 | - | 2.2 | 0.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.3/0.9 | 33.3 | - | - |
2019/20 kadetky U17 - skupina B | Sokol H. Počernice | 16 | - | 7.9 | 3 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.8/1.9 | 40.0 | - | - |
2020/21 kadetky U17 - Skupina B | Sokol H. Počernice | 2 | - | 14.0 | 5.5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2020/21 kadetky U17 - skupina A | HB Basket B | 4 | - | 9.0 | 2.8 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1.3/3 | 41.7 | - | - |
2020/21 juniorky U19 - skupina A | HB Basket B | 2 | - | 2.5 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/2 | 25.0 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina A | Sokol H. Počernice | 3 | - | 20.7 | 7 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0.7/1.7 | 40.0 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo | Sokol H. Počernice | 2 | - | 5.5 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2.5/4 | 62.5 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina B | Sokol H. Počernice | 14 | - | 9.5 | 3.9 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.9/2.6 | 35.1 | - | - |
2021/22 juniorky U19 - skupina B | HB Basket B | 10 | - | 10.4 | 3.2 | 0.0 | 0.9 | 0.0 | 1.3/2.4 | 54.2 | - | - |
2021/22 juniorky U19 - play-out A | HB Basket B | 8 | - | 16.9 | 5.9 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 1.4/2.9 | 47.8 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - play-out B | Sokol H. Počernice | 10 | - | 15.8 | 5.8 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 2.1/4.4 | 47.7 | - | - |
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen | HBB | 2 | - | 12.0 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/5.5 | 54.5 | - | - |
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen | HBB | 12 | - | 13.5 | 4.4 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 1.2/2.3 | 51.9 | - | - |
2022/23 juniorky U19 - Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 10 | - | 12.4 | 3.6 | 0.0 | 0.9 | 0.0 | 2.5/4.8 | 52.1 | - | - |
2022/23 juniorky U19 - play-out A | Basketbal Sokol Horní Počernice | 11 | - | 14.5 | 4.8 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1.9/5.2 | 36.8 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - základní část | HB Basket | 13 | 7.2 | 4.2 | 0.9 /2.1 | 44.4 | 0.6 | 50.0 | 0.5/1.1 | 50.0 | 1.2 | 2.3 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 11 | - | 15.7 | 4.5 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 4.6/7.8 | 59.3 | - | - |
2023/24 ženy - Základní fáze | HB Basket A | 17 | - | 14.1 | 4 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 2.6/5.1 | 51.2 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 6 | - | 16.3 | 4.8 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 3.2/6.3 | 50.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 24.7 | 0.3 | 7.3 | 2.4 | 12.0 | 0.5 | 4.2 | 1.1/2.3 | 110.5 | 2.1 | 0.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 10 | BK Pelhřimov | 24. 3. 2024 |
2B body | 9 | BK Prosek A | 3. 11. 2023 |
3B body | 5 | Aritma Praha B | 4. 12. 2023 |
Obranné doskoky | 2 | BK Strakonice | 16. 12. 2023 |
Útočné doskoky | 3 | Sluneta Ústí n.L. | 7. 10. 2023 |
Doskoky celkem | 3 | BK Strakonice | 16. 12. 2023 |
Body | 28 | BK Pelhřimov | 7. 12. 2023 |
Užitečnost | 9 | Loko Trutnov | 2. 3. 2024 |
Asistence | 1 | Loko Trutnov | 2. 3. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 10 | BK Pelhřimov | 24. 3. 2024 | 2023/24 |
2B body | 11 | Sojky Pelhřimov | 19. 6. 2021 | 2021/22 |
3B body | 5 | BK Příbram 2000 | 25. 2. 2023 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 2 | BK Strakonice | 16. 12. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 3 | Sluneta Ústí n.L. | 7. 10. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 3 | Sluneta Ústí n.L. | 7. 10. 2023 | 2023/24 |
Body | 35 | BK Příbram 2000 | 25. 2. 2023 | 2022/23 |
Užitečnost | 9 | Tygři Praha | 13. 1. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 1 | SBŠ Ostrava | 21. 10. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 12 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 19 | 7 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
7. 10. 2023 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 14:55 | 14 | 3 | 33.3 | 2 | 66.7 | 2/4 | 50.0 |
8. 10. 2023 | Skupina B | BK Pelhřimov | 0:00 | 19 | 5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 6/8 | 75.0 |
6. 10. 2023 | Základní fáze | BC Libo | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/10 | 40.0 |
10. 10. 2023 | Základní fáze | DSK Basketball B | 0:00 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
21. 10. 2023 | základní část | SBŠ Ostrava | 7:07 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 14 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 7/10 | 70.0 |
26. 10. 2023 | Základní fáze | Sokol Dolní Počernice A | 0:00 | 13 | 5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 |
3. 11. 2023 | Základní fáze | BK Prosek A | 0:00 | 23 | 9 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
7. 11. 2023 | Základní fáze | BK Pirelli A | 0:00 | 21 | 8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 5/7 | 71.4 |
11. 11. 2023 | základní část | Sokol H. Králové | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | základní část | Loko Trutnov | 11:27 | 3 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Skupina B | Basket Slovanka | 0:00 | 14 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 5/7 | 71.4 |
22. 11. 2023 | Základní fáze | Babynec | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
2. 12. 2023 | základní část | USK Praha | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 12. 2023 | Základní fáze | Legendy Litoměřice B | 0:00 | 8 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 |
2. 12. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 15 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 7/14 | 50.0 |
3. 12. 2023 | základní část | KP Brno | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 16 | 2 | 0.0 | 2 | 0.0 | 6/12 | 50.0 |
4. 12. 2023 | Základní fáze | Aritma Praha B | 0:00 | 24 | 3 | 0.0 | 5 | 0.0 | 3/11 | 27.3 |
7. 12. 2023 | Skupina B | BK Pelhřimov | 0:00 | 28 | 7 | 0.0 | 2 | 0.0 | 8/10 | 80.0 |
12. 12. 2023 | Základní fáze | Sokol Nusle B | 0:00 | 18 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/7 | 42.9 |
16. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 9:46 | 8 | 2 | 66.7 | 1 | 33.3 | 1/2 | 50.0 |
17. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 11:48 | 7 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
17. 12. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 0:00 | 10 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
12. 1. 2024 | Základní fáze | BC Libo | 0:00 | 7 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
13. 1. 2024 | základní část | Tygři Praha | 12:31 | 9 | 0 | 0.0 | 3 | 75.0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 22 | 8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 6/13 | 46.2 |
19. 1. 2024 | Základní fáze | DSK Basketball B | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
27. 1. 2024 | play-out B | BK Pelhřimov | 0:00 | 13 | 5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov | 7:33 | 2 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | play-out B | BC Benešov | 0:00 | 14 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/7 | 42.9 |
17. 2. 2024 | základní část | Žabiny Brno | 5:18 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | play-out B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 15 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 4/10 | 40.0 |
20. 2. 2024 | Základní fáze | BK Prosek A | 0:00 | 24 | 5 | 0.0 | 3 | 0.0 | 5/8 | 62.5 |
1. 3. 2024 | Základní fáze | BK Pirelli A | 0:00 | 11 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 5/5 | 100.0 |
2. 3. 2024 | základní část | Loko Trutnov | 12:30 | 10 | 2 | 100.0 | 2 | 66.7 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | základní část | Sokol H. Králové | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 3. 2024 | Základní fáze | TJ ČZU Praha | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/8 | 25.0 |
15. 3. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 15 | 5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
18. 3. 2024 | Základní fáze | Sokol Dolní Počernice A | 0:00 | 12 | 1 | 0.0 | 2 | 0.0 | 4/7 | 57.1 |
21. 3. 2024 | Základní fáze | Legendy Litoměřice B | 0:00 | 16 | 5 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | play-out B | BC Benešov | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
24. 3. 2024 | play-out B | BK Pelhřimov | 0:00 | 26 | 5 | 0.0 | 2 | 0.0 | 10/17 | 58.8 |
25. 3. 2024 | Základní fáze | Aritma Praha B | 0:00 | 13 | 2 | 0.0 | 2 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
Celkem | 47 | 92:55 | 566 | 158 | 585.2 | 43 | 268.8 | 121/224 | 54.0 | |
Průměr | 47 | 1:58 | 12.0 | 3.4 | 585.2 | 0.9 | 268.8 | 2.6/4.8 | 54.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B. Jablonec n. N. | 7 | 0:00 | 15.1 | 4.7 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 4.0/8.4 | 47.5 | 3.1 |
Tygři Praha B | 9 | 0:00 | 11.3 | 4.1 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 1.1/2.0 | 55.6 | 2.7 |
BK Brandýs n.L. | 7 | 0:00 | 13.4 | 4.1 | 0.0 | 0.9 | 0.0 | 2.6/4.1 | 62.1 | 3.4 |
BK Pelhřimov | 4 | 0:00 | 21.5 | 5.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 6.0/8.8 | 68.6 | 5.0 |
DBaK | 4 | 0:00 | 15.5 | 4.3 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 2.5/4.3 | 58.8 | 2.5 |
Sokol Kladno | 4 | 0:00 | 15.3 | 5.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.3/4.3 | 29.4 | 1.5 |
BC Kolín | 4 | 0:00 | 13.8 | 5.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 2.0/5.8 | 34.8 | 2.0 |
BK Příbram 2000 | 2 | 0:00 | 24.5 | 7.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 4.5 |
BK Prosek A | 2 | 0:00 | 23.5 | 7.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 3.5/5.0 | 70.0 | 2.5 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 0:00 | 11.8 | 4.5 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 0.5/1.3 | 40.0 | 3.3 |
Studánka Pardubice | 4 | 0:00 | 11.5 | 4.3 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 2.5 |
BK Lvice Litoměřice | 5 | 0:00 | 9.0 | 1.8 | 0.0 | 1.4 | 0.0 | 1.2/3.4 | 35.3 | 3.4 |
BenB | 3 | 0:00 | 14.0 | 3.3 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.3/2.3 | 57.1 | 2.3 |
BC Benešov | 3 | 0:00 | 13.0 | 4.3 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 2.3/4.7 | 50.0 | 2.7 |
Aritma Praha B | 2 | 0:00 | 18.5 | 2.5 | 0.0 | 3.5 | 0.0 | 3.0/8.5 | 35.3 | 2.5 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 18.0 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 6.5/11.5 | 56.5 | 4.5 |
BSK TJ Jičín | 4 | 0:00 | 8.0 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 3.0 |
BK Pirelli A | 2 | 0:00 | 16.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 2.0 |
Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 15.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 3.5 |
Sokol Dolní Počernice A | 2 | 0:00 | 12.5 | 3.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.5 |
Legendy Litoměřice B | 2 | 0:00 | 12.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/2.5 | 80.0 | 2.5 |
BraB | 2 | 0:00 | 12.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 1.5 |
PodB | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.5 | 28.6 | 2.5 |
BŠ Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 11.5 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.5 |
BC Kolín "B" | 2 | 0:00 | 11.5 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.5 | 0.0 | 2.0 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 0:00 | 7.3 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.3 | 46.2 | 2.7 |
BC Benešov | 4 | 0:00 | 5.0 | 1.3 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 2.8 |
Basket Poděbrady | 2 | 0:00 | 10.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Libo | 2 | 0:00 | 9.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/6.0 | 41.7 | 3.0 |
Sokol Nusle B | 1 | 0:00 | 18.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/7.0 | 42.9 | 2.0 |
Loko Trutnov | 2 | 0:00 | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
BK Strakonice | 2 | 10:47 | 7.5 | 2.0 | 80.0 | 0.5 | 33.3 | 2.0/4.0 | 50.0 | 3.0 |
BC Benešov | 1 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 14:55 | 14.0 | 3.0 | 33.3 | 2.0 | 66.7 | 2.0/4.0 | 50.0 | 3.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 14.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 5.0/7.0 | 71.4 | 4.0 |
DSK Basketball B | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Loko Trutnov | 2 | 11:58 | 6.5 | 1.5 | 60.0 | 1.0 | 66.7 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Babynec | 1 | 0:00 | 12.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.0 |
HB Basket B | 1 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.0 |
TJ Sokol Kladno | 1 | 0:00 | 12.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 1.0 |
TJ ČZU Praha | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/8.0 | 25.0 | 1.0 |
BKj. Kralupy n.V. | 1 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 3.0 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 6.0 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.0 |
Loko Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 10.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 4.0 |
Tygři Praha | 1 | 12:31 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 75.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 4.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 4.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.5 |
Kralupy junior | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
DBaK | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 2.5 |
HB Basket | 3 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 3.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.0 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
DBaK | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Sparta | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
PORG Basket | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 0.7 |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.0 |
Sokol Nilfisk H. Králové | 3 | 0:00 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.7 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
Válečnice Děčín | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
DBaK | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SBŠ Ostrava | 1 | 7:07 | 2.0 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Levhartice Chomutov | 1 | 7:33 | 2.0 | 1.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
KP Brno | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 0.5 |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Sla U13G | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 4 | 0:00 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/2.0 | 12.5 | 2.0 |
Žabiny Brno | 1 | 5:18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Pod U13G(ms) | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
KP Brno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
HB Basket Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
KP Brno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |