Tereza Šimonová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Pelhřimov
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
117
Procento vítězství
41%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A BK Sojky Pelhřimov 2 - 20.0 10 0 0/0 0.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina A BK Strakonice 3 - 15.3 6.7 0 2/3.3 60.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A Sojky Pelhřimov 12 - 7.4 3 0 1.4/3.2 44.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Sojky Pelhřimov 6 - 10.2 4.2 0 1.8/5.3 34.4 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - zákl. sk. A BK Sojky Pelhřimov d 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Sojky Pelhřimov 3 - 9.7 3.7 0.3 1.3/2.7 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina C Sojky Pelhřimov 14 - 10.6 4.3 0.1 1.9/3.9 47.3 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A BK Strakonice 9 - 11.8 4.7 0 2.4/3.6 68.8 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A BK Strakonice 11 - 12.7 4.5 0.5 2.2/4.3 51.1 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out C Sojky Pelhřimov 10 - 15.5 6 0.3 2.6/4.3 60.5 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina C Sojky Pelhřimov 2 - 11.5 4 0 3.5/7.5 46.7 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Sojky Pelhřimov 13 - 13.7 6.2 0 1.4/3.8 36.0 - -
2022/23 kadetky U17 - play-out B Sojky Pelhřimov 9 - 11.3 4.3 0.1 2.3/4.3 53.8 - -
2023/24 juniorky U19 - Skupina B BK Pelhřimov 3 - 13.0 5.7 0 1.7/2.7 62.5 - -
2023/24 kadetky U17 - kvalifikace o extraligu BK Strakonice 3 19.7 8.0 2.7 /7.3 0 2.7/3 88.9 1.0 6.3
2023/24 juniorky U19 - Skupina B BK Pelhřimov 12 - 18.6 6.4 0.5 4.3/6.5 65.4 - -
2023/24 juniorky U19 - play-out B BK Pelhřimov 3 - 21.0 8.3 0.3 3.3/6 55.6 - -
Průměr za kariéru 19.5 0.5 12.5 4.9 0.2 2.2/4.1 137.6 2.1 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BK Brandýs n.L. 22. 10. 2023
2B body 11 ŠBK P-H Sadská 28. 1. 2024
3B body 2 BK Brandýs n.L. 13. 1. 2024
Obranné doskoky 7 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023
Útočné doskoky 4 BSK TJ Jičín 26. 5. 2023
Doskoky celkem 8 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023
Body 30 ŠBK P-H Sadská 28. 1. 2024
Užitečnost 11 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023
Asistence 2 BSK TJ Jičín 26. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Brandýs n.L. 22. 10. 2023 2023/24
2B body 11 SK Bruntál 10. 4. 2022 2021/22
3B body 2 ŠBK P-H Sadská 3. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 7 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 BSK TJ Jičín 26. 5. 2023 2023/24
Doskoky celkem 8 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023 2023/24
Body 32 SK Bruntál 10. 4. 2022 2021/22
Užitečnost 11 Loko Karlovy Vary 28. 5. 2023 2023/24
Asistence 2 BSK TJ Jičín 26. 5. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
20. 5. 2023 Skupina B Slovan Varnsdorf 0:00 9 4 0.0 0 1/2 50.0
20. 5. 2023 Skupina B BC Kolín 0:00 17 8 0.0 0 1/2 50.0
21. 5. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 13 5 0.0 0 3/4 75.0
26. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BSK TJ Jičín 20:23 8 3 30.0 0 2/3 66.7
27. 5. 2023 kvalifikace o extraligu SLUNETA Ústí n. L. 16:06 6 1 20.0 0 4/4 100.0
28. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Loko Karlovy Vary 22:46 10 4 57.1 0 2/2 100.0
23. 9. 2023 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
24. 9. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 26 9 0.0 0 8/12 66.7
7. 10. 2023 Skupina B Basket Slovanka 0:00 15 6 0.0 0 3/8 37.5
8. 10. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 24 10 0.0 0 4/8 50.0
21. 10. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 18 6 0.0 1 3/3 100.0
22. 10. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 22 5 0.0 1 9/12 75.0
12. 11. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 10 4 0.0 0 2/3 66.7
7. 12. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 16 6 0.0 0 4/6 66.7
13. 12. 2023 Skupina B Basket Slovanka 0:00 14 5 0.0 0 4/6 66.7
12. 1. 2024 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 21 8 0.0 1 2/5 40.0
13. 1. 2024 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 26 8 0.0 2 4/4 100.0
14. 1. 2024 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 20 5 0.0 1 7/9 77.8
27. 1. 2024 play-out B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 18 8 0.0 0 2/2 100.0
28. 1. 2024 play-out B ŠBK P-H Sadská 0:00 30 11 0.0 1 5/9 55.6
2. 3. 2024 play-out B BK Brandýs n.L. 0:00 15 6 0.0 0 3/7 42.9
Celkem 21 59:15 349 127 577.3 7 74/113 65.5
Průměr 21 2:49 16.6 6.0 577.3 0.3 3.5/5.4 65.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BC Benešov 9 0:00 11.7 4.4 0.0 0.3 1.8/4.0 44.4 2.8
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 25.7 9.3 0.0 0.7 5.0/8.7 57.7 2.0
Sokol Nusle 4 0:00 16.0 6.5 0.0 0.3 2.3/5.5 40.9 3.3
BK Brandýs n.L. 3 0:00 21.0 6.3 0.0 1.0 5.3/7.7 69.6 2.7
BK Havířov 4 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 3.0/5.8 52.2 3.5
Basketbal Sokol Horní Počernice 3 0:00 19.3 8.0 0.0 0.0 3.3/5.3 62.5 2.7
Žabiny Brno B 4 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 2.5/4.3 58.8 1.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 1.8
BC Benešov 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 3.3
B. Jablonec n. N. 2 0:00 19.0 5.5 0.0 1.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Tygři Praha 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.3 3.0/4.0 75.0 -
BSK TJ Jičín 3 6:47 12.0 5.3 160.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
BA Sparta 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
HB Basket 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.3 1.3/4.0 31.3 -
FASTAV Zlín 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 29.0 9.0 0.0 2.0 5.0/8.0 62.5 -
Studánka Pardubice 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 3.5
Bižuterie Jablonec n.N. 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 3.7
DBaK 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 1.3/4.7 28.6 1.7
TJ Sokol Nusle 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
BC Benešov 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Tygři Praha 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
DBaK 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 -
Klatovy U15 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 -
BC Kolín 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0 -
K2 Prostějov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
BK Frýdek-Místek 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 5.0
Loko Karlovy Vary 1 22:46 10.0 4.0 57.1 0.0 2.0/2.0 100.0 -
HB Basket 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 2.0/6.0 33.3 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 16:06 6.0 1.0 20.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
KP Brno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 5.0
Žabiny Brno B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -