Nela Borovičková
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
170 cm
Kariéra
Sezony
8
Zápasy
272
Procento vítězství
71.3%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 6 | - | 4.3 | 1 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.3/2.3 | 57.1 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" | Sad U12G | 10 | - | 4.4 | 2.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.6 | 33.3 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" | Sad U12G | 10 | - | 5.7 | 2.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 60.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 | Sad U12G | 3 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.3 | 0.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) | Sad U12G | 3 | - | 4.3 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" | Sad U12G | 8 | - | 11.4 | 5.6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.1/1 | 12.5 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" | Sad U12G | 8 | - | 9.8 | 4.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.4 | 66.7 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-2 | Sad U12G | 4 | - | 17.5 | 8.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" | Sad U13G | 4 | - | 3.0 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" | Sad U13G | 4 | - | 4.0 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 | Sad U13G | 4 | - | 5.5 | 2.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 | Sad U13G | 1 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" | Sad U13G | 8 | - | 13.5 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" | Sad U13G | 8 | - | 10.3 | 4.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/4 | 37.5 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | ŠBKSad U11G | 9 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.2 | 0.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B | ŠBKSad U11G | 9 | - | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.7 | 0.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 | ŠBKSad U11G | 6 | - | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | ŠBKSad U11G | 16 | - | 8.8 | 4.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/1.8 | 32.1 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | ŠBKSad U11G | 15 | - | 5.2 | 2.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 36.4 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále | ŠBK SadU11G(kv) | 4 | - | 2.5 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G | ŠBK Sadská U12G(kv) | 1 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G | ŠBK Sadská U12G(kv) | 2 | - | 13.5 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G finále | ŠBK Sadská U11G(kv-1 | 4 | - | 6.8 | 3.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 12 | - | 6.3 | 2.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.9/2 | 45.8 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 5 | - | 5.4 | 2.2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2.4 | 41.7 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 4 | - | 8.0 | 3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.3/2.5 | 50.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále | ŠBK Sadská U13G | 2 | - | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G finále | ŠBK Sadská U13G | 2 | - | 11.5 | 4.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2.5/5 | 50.0 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - základní část | ŠBK P-H Sadská | 11 | 8.3 | 1.5 | 0.7 /1.5 | 47.1 | 0 | 0.0 | 0.1/0.4 | 25.0 | 1.3 | 0.1 |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C | ŠBK P-H Sadská | 10 | - | 15.3 | 5.5 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 2.2/3.2 | 68.8 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A | ŠBK P-H Sadská | 12 | - | 11.9 | 4.7 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 1.3/3.3 | 41.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - skupina B | ŠBK P-H Sadská | 11 | 23.0 | 6.5 | 2.9 /9.2 | 31.7 | 0.1 | 6.7 | 0.4/0.8 | 44.4 | 2.5 | -1.6 |
2022/23 juniorky U19 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 6 | - | 5.0 | 1.8 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.8/1.2 | 71.4 | - | - |
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina | ŠBK P-H Sadská | 10 | - | 2.9 | 0.9 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.5/0.9 | 55.6 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B | ŠBK P-H Sadská | 4 | 30.0 | 12.0 | 4.8 /13.5 | 35.2 | 0 | 0.0 | 2.5/5.3 | 47.6 | 3.5 | 4.5 |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | ŠBK P-H Sadská | 14 | 18.3 | 9.0 | 3.3 /8.1 | 40.7 | 0.2 | 27.3 | 1.8/2.3 | 78.1 | 3.4 | 3.6 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 12 | - | 11.7 | 4.3 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.8/3.8 | 71.7 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out B | ŠBK P-H Sadská | 6 | - | 8.5 | 2.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 3/5.7 | 52.9 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | ŠBK P-H Sadská | 4 | 21.5 | 8.3 | 2.8 /7 | 39.3 | 0 | 0.0 | 2.8/4.5 | 61.1 | 2.8 | 4.8 |
Průměr za kariéru | 16.0 | 3.0 | 7.2 | 3.0 | 11.4 | 0.1 | 2.0 | 0.9/1.8 | 89.3 | 1.7 | 0.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 6 | BK Brandýs n.L. | 7. 10. 2023 |
2B body | 9 | Basket Slovanka | 22. 10. 2023 |
3B body | 1 | BSK TJ Jičín | 19. 11. 2023 |
Obranné doskoky | 5 | BA Sparta | 6. 4. 2024 |
Útočné doskoky | 3 | BA Sparta | 6. 4. 2024 |
Doskoky celkem | 8 | BA Sparta | 6. 4. 2024 |
Body | 25 | Basket Slovanka | 22. 10. 2023 |
Užitečnost | 12 | KP Brno | 6. 1. 2024 |
Asistence | 3 | BA Sparta | 6. 4. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | BK Loko Karlovy Vary | 7. 4. 2024 | 2023/24 |
2B body | 13 | ČBrU13G | 12. 10. 2019 | 2019/20 |
3B body | 4 | BSK TJ Jičín | 21. 11. 2021 | 2021/22 |
Obranné doskoky | 11 | Tygři Praha | 11. 3. 2023 | 2022/23 |
Útočné doskoky | 3 | BA Sparta | 4. 2. 2023 | 2022/23 |
Doskoky celkem | 13 | Tygři Praha | 11. 3. 2023 | 2022/23 |
Body | 26 | ČBrU13G | 12. 10. 2019 | 2019/20 |
Užitečnost | 16 | BA Sparta | 4. 2. 2023 | 2022/23 |
Asistence | 5 | BA Sparta | 4. 2. 2023 | 2022/23 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. 10. 2023 | skupina B | K2 Prostějov | 18:15 | 3 | 1 | 20.0 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
30. 9. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 0:00 | 8 | 3 | 100.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
7. 10. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 6/6 | 100.0 |
8. 10. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | skupina B | Žabiny Brno | 0:00 | 6 | 3 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina B | KP Brno | 12:19 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
22. 10. 2023 | Skupina B | Basket Slovanka | 0:00 | 25 | 9 | 0.0 | 1 | 0.0 | 4/5 | 80.0 |
4. 11. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 20:26 | 9 | 2 | 40.0 | 0 | 0.0 | 5/5 | 100.0 |
5. 11. 2023 | skupina B | Loko Trutnov | 26:26 | 9 | 3 | 21.4 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
8. 11. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 11 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 |
12. 11. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 20 | 7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 6/6 | 100.0 |
18. 11. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 8 | 4 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 27:40 | 18 | 7 | 46.7 | 1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 0:00 | 4 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
9. 12. 2023 | skupina B | K2 Prostějov | 20:48 | 9 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
10. 12. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 29:36 | 13 | 5 | 33.3 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
16. 12. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
6. 1. 2024 | skupina B | KP Brno | 29:07 | 16 | 7 | 38.9 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
7. 1. 2024 | skupina B | Žabiny Brno | 29:19 | 11 | 2 | 20.0 | 1 | 100.0 | 4/6 | 66.7 |
12. 1. 2024 | Skupina B | BK Pelhřimov | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
13. 1. 2024 | Skupina B | Basket Slovanka | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
14. 1. 2024 | Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 0:00 | 10 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
20. 1. 2024 | skupina B | Loko Trutnov | 22:07 | 7 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
21. 1. 2024 | skupina B | Sokol H. Králové | 20:10 | 9 | 3 | 50.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out B | BC Benešov | 0:00 | 13 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 |
28. 1. 2024 | play-out B | BK Pelhřimov | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 |
16. 2. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 10 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/4 | 100.0 |
17. 2. 2024 | play-out B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 18:57 | 4 | 1 | 20.0 | 0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 14:22 | 13 | 5 | 55.6 | 0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
24. 3. 2024 | play-out B | BC Benešov | 0:00 | 8 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
23. 3. 2024 | play-out B | BK Pelhřimov | 0:00 | 5 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/6 | 16.7 |
6. 4. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 25:51 | 10 | 5 | 38.5 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
7. 4. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 26:34 | 6 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 6/8 | 75.0 |
Celkem | 36 | 341:57 | 350 | 124 | 87.9 | 5 | 35.7 | 87/130 | 66.9 | |
Průměr | 36 | 9:29 | 9.7 | 3.4 | 87.9 | 0.1 | 35.7 | 2.4/3.6 | 66.9 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Říč U13G | 4 | 0:00 | 17.5 | 8.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.8 |
BraU11G | 11 | 0:00 | 5.1 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.4/0.9 | 40.0 | 0.7 |
BA Sparta | 6 | 17:41 | 9.0 | 3.7 | 44.9 | 0.0 | 0.0 | 1.7/3.0 | 55.6 | 2.3 |
Loko Trutnov | 3 | 0:00 | 16.7 | 7.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 3.3 |
Pečky U12G | 4 | 0:00 | 11.5 | 5.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.3 |
BSK TJ Jičín | 3 | 0:00 | 12.7 | 2.7 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 2.3/4.0 | 58.3 | 3.7 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 18.5 | 6.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 4.0/5.5 | 72.7 | 3.5 |
Loko Trutnov | 4 | 26:11 | 8.8 | 3.3 | 32.5 | 0.3 | 8.3 | 1.5/2.3 | 66.7 | 3.5 |
BK Brandýs n.L. | 5 | 0:00 | 7.0 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.2/2.8 | 78.6 | 1.4 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 0:00 | 16.0 | 6.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.5/6.0 | 41.7 | 1.5 |
BK Pelhřimov | 3 | 0:00 | 10.7 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7/5.7 | 47.1 | 4.0 |
KP Brno | 5 | 20:19 | 6.2 | 2.8 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.6/1.2 | 50.0 | 2.8 |
Basketbal Sokol Horní Počernice | 4 | 0:00 | 7.8 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.8 | 42.9 | 2.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 15.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.5/7.0 | 78.6 | 2.5 |
Sokol H. Králové | 4 | 21:35 | 7.5 | 2.8 | 37.9 | 0.3 | 25.0 | 1.3/1.3 | 100.0 | 2.0 |
HB Basket | 2 | 0:00 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.5 |
HBU13G(ms) | 4 | 0:00 | 7.5 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.5 |
B. Jablonec n. N. | 5 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.4/2.2 | 63.6 | 3.6 |
Žabiny Brno | 5 | 18:46 | 5.6 | 2.0 | 26.3 | 0.2 | 100.0 | 1.0/1.6 | 62.5 | 2.6 |
SlaU11G | 4 | 0:00 | 7.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
BSK TJ Jičín | 2 | 13:50 | 13.0 | 5.5 | 57.9 | 0.5 | 100.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 4.5 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 0:00 | 13.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 2.0 |
AŠ MB U12 | 4 | 0:00 | 6.5 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0 | 0.8 |
BC Benešov | 3 | 0:00 | 8.3 | 2.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 2.7/4.3 | 61.5 | 1.7 |
SBŠ Ostrava | 5 | 10:56 | 4.6 | 1.8 | 32.1 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.6 | 62.5 | 2.2 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.5 |
Basket Ostrava | 2 | 17:55 | 9.5 | 4.5 | 47.4 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 6.3 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 2.7 |
BA Sparta Praha | 3 | 0:00 | 6.3 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 2.3 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 9.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 9.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 3.0 |
SokPečU13G | 2 | 0:00 | 8.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/8.5 | 35.3 | 3.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 0:00 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 2.0 |
Bra U12G | 4 | 0:00 | 3.8 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.8 | 33.3 | 0.8 |
Tygři Praha | 3 | 18:48 | 4.7 | 2.3 | 41.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 2.0 |
BK Strakonice | 1 | 0:00 | 14.0 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/8.0 | 37.5 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 6.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 3 | 0:00 | 4.3 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3/4.7 | 50.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 2 | 19:31 | 6.0 | 2.0 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 3.5 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
DBaK | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.0 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 22:45 | 5.0 | 0.5 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | 4.0/6.5 | 61.5 | 2.5 |
BK Strakonice | 1 | 28:37 | 9.0 | 3.0 | 23.1 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 4.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 0:00 | 8.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 3.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 4.0 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 |
SBŠ Ostrava | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
KP Brno | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
Basket Ostrava | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
HB Basket | 1 | 13:28 | 4.0 | 2.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 5.0 |
BCBenU11G(kv) | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
Žabiny Brno | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Basket Slovanka | 1 | 10:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BKBranU13G(kv) | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Benešov U12G | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Levhartice Chomutov | 1 | 2:27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |