Nikola Caňkářová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
317
Procento vítězství
77.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ŠBKsad (D) 4 - 1.0 0.3 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ŠBKsad (D) 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ŠBKsad (D) 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ŠBKsad (D) 35 - 3.6 1.6 0 0.4/0.9 41.9 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF ŠBK Sad U11G (kv) 6 - 4.7 2.3 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 8 - 18.6 8.6 0 1.4/2.4 57.9 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 8 - 13.4 6.5 0 0.4/1 37.5 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Sad U12G 8 - 3.4 1.6 0 0.1/0.3 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Sad U12G 8 - 4.5 2.1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 3 - 7.7 3.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 4 - 8.3 4 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 25 - 7.8 3.7 0 0.4/1 41.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 10 - 14.9 7 0 0.9/2.7 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 10 - 9.7 4.5 0 0.7/1.1 63.6 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále ŠBK SadU12G (kv) 4 - 14.3 6.3 0 1.8/2 87.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 4 - 17.0 8 0 1/1.8 57.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 4 - 16.0 8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 3.6 1.3 0.2 0.6/1.2 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 10 - 11.7 5.2 0 1.3/2.4 54.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 9 - 14.8 6.9 0 1/1.9 52.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 2.6 1.1 0.1 0.3/0.4 80.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 19.5 9 0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 13 - 6.2 1.3 /1.3 1.1 0.4/0.4 100.0 2.3 3.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 10 - 11.6 3.9 0.8 1.4/2.2 63.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 7 - 9.0 2.4 /2.4 1.1 0.7/1.3 55.6 2.7 5.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 10 - 6.9 1.8 0.8 0.9/1 90.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 8.0 1 2 0/0 0.0 0.7 7.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 4.5 0 1.5 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 19.5 5.5 2.5 1/1 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 1 - 8.0 1 2 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 13.3 3.2 2 0.9/0.9 92.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 5.7 0.9 1.1 0.6/0.8 71.4 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 7.7 1.7 1.3 0.3/0.7 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 8.5 2 1.5 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 2 - 9.5 2 /2 1.5 1/1 100.0 2.5 7.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 7.0 2 /2 1 0/1 0.0 1.5 4.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 10 - 11.8 2.3 2.2 0.6/0.6 100.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 26 30.0 9.8 1.5 /3.7 2 0.9/1.1 82.8 2.2 7.6
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 9 - 12.4 2.3 2.4 0.4/0.8 57.1 - -
2022/23 ženy - základní část Pod 2 9.0 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
Průměr za kariéru 31.7 2.5 8.6 3.1 0.6 0.6/1.0 197.0 1.2 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BSK KP Brno 24. 9. 2022
Body 2 BSK KP Brno 24. 9. 2022
Užitečnost 1 BSK KP Brno 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 AŠ MB U11 (mix) 28. 3. 2015 2014/15
2B body 17 SokKlad U11G 14. 11. 2015 2015/16
3B body 7 KP Brno 1. 5. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 BA Sparta 23. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 Loko Trutnov 13. 3. 2022 2021/22
Body 34 SokKlad U11G 14. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 27 KP Brno 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 3 Basket Ostrava 27. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 8:01 2 1 33.3 0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 10:16 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 2 18:17 2 1 33.3 / 0.0
Průměr 2 9:08 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCSlaU12G 6 0:00 14.3 7.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.3
Pastelka U12G 4 0:00 16.3 8.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
Bra U12G 8 0:00 7.6 3.8 0.0 0.0 0.0 0.1/0.4 33.3 0.6
BSK TJ Jičín 4 0:00 14.8 3.0 300.0 2.5 250.0 1.3/1.3 100.0 3.0
Pod U13G(ms) 7 0:00 7.9 3.6 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 55.6 0.4
SKla U12G 4 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Bra U13G 4 0:00 13.5 6.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 12.8 3.8 300.0 1.5 600.0 0.8/0.8 100.0 3.0
KP Brno 2 33:50 22.5 2.0 40.0 5.5 57.9 2.0/3.0 66.7 3.0
ČBrU13G 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 0.5
BenU13G 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 -
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 9.8 1.5 600.0 2.0 160.0 0.8/0.8 100.0 2.8
K2 Prostějov 4 0:00 9.8 2.0 0.0 1.8 0.0 0.5/0.8 66.7 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BraU11G 6 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Basket Ostrava 2 31:14 17.0 1.5 42.9 4.0 61.5 2.0/2.0 100.0 2.5
Basket Ostrava 2 0:00 16.5 6.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 8.0 1.8 350.0 1.5 300.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BSK Jičín 7 0:00 4.6 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.6 50.0 1.1
BenU11G 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 33:17 15.0 2.5 41.7 2.5 33.3 2.5/2.5 100.0 3.0
BK Strakonice 2 35:13 15.0 3.5 46.7 2.0 23.5 2.0/2.5 80.0 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sla U13G 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 3 0:00 7.7 3.7 366.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
USK Praha 6 0:00 3.7 1.3 0.0 0.2 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 5 0:00 4.4 0.8 0.0 0.8 0.0 0.4/0.4 100.0 1.6
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.0
BA Sparta 2 31:02 10.0 2.5 45.5 1.5 23.1 0.5/1.0 50.0 1.5
DBaK 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levhartice Chomutov 2 29:56 9.5 2.0 44.4 1.5 42.9 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 33:17 8.5 0.5 12.5 2.5 26.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 4 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 14.0 4.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
HB Basket 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
K2 Prostějov 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 2 28:46 5.5 0.5 25.0 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 32:48 5.5 0.5 33.3 1.5 17.6 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 32:15 5.5 2.0 44.4 0.5 8.3 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol H. Králové 2 14:49 5.5 2.0 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
KP Brno B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 2 25:35 4.5 0.0 0.0 1.5 27.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečnice Děčín 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 3.0 1.0 300.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 2 27:14 3.5 0.0 0.0 1.0 18.2 0.5/1.0 50.0 2.5
Loko Karlovy Vary 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Strakonice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Basket Slovanka B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
DBaK 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK KP Brno 1 8:01 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 10:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0