Tereza Čižmářová
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
FASTAV Zlín
Kariéra
Sezony
3
Zápasy
110
Procento vítězství
60%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina E | FASTAV Zlín | 11 | - | 15.3 | 6.6 | 0.0 | 0 | 2/4.9 | 40.7 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C2 | FASTAV Zlín | 8 | - | 9.9 | 4.3 | 0.0 | 0 | 1.4/3 | 45.8 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga C | FASTAV Zlín | 5 | - | 11.2 | 5 | 0.0 | 0 | 1.2/3.6 | 33.3 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - liga D | FASTAV Zlín | 9 | - | 22.0 | 10.4 | 0.0 | 0 | 1.1/1.8 | 62.5 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina | FASTAV Zlín | 1 | - | 4.0 | 2 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina E | FASTAV Zlín | 12 | - | 21.8 | 9.4 | 0.0 | 0 | 3/5.9 | 50.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina C | FASTAV Zlín | 9 | - | 10.0 | 4.2 | 0.0 | 0 | 1.6/3 | 51.9 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina D | STRABAG Zlín U19 | 5 | - | 13.0 | 4.6 | 0.0 | 0.2 | 3.2/5.8 | 55.2 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B | FASTAV Zlín | 12 | - | 16.2 | 6.4 | 0.0 | 0 | 3.3/6.3 | 52.6 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - play-out C | FASTAV Zlín | 5 | - | 9.0 | 4 | 0.0 | 0 | 1/3.6 | 27.8 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - Skupina C | FASTAV Zlín | 12 | - | 13.4 | 5.6 | 0.0 | 0 | 2.3/4.7 | 48.2 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina C | FASTAV Zlín | 10 | - | 13.9 | 5.3 | 0.0 | 0 | 3.3/4.2 | 78.6 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out C | FASTAV Zlín | 5 | - | 10.0 | 3.6 | 0.0 | 0 | 2.8/4.2 | 66.7 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - play-out C | FASTAV Zlín | 2 | - | 12.0 | 4 | 0.0 | 0 | 4/8 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | K2 Prostějov | 4 | 16.5 | 7.0 | 2.8 /6.5 | 42.3 | 0 | 1.5/1.8 | 85.7 | 1.3 | 7.8 |
Průměr za kariéru | 36.7 | 0.6 | 14.2 | 6.0 | 14.1 | 0.0 | 2.3/4.3 | 249.9 | 2.2 | 0.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 6 | Basket Ostrava | 16. 3. 2024 |
2B body | 11 | Sokol Hradec Králové B | 7. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 3 | Basket Slovanka | 16. 3. 2024 |
Útočné doskoky | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 2. 2024 |
Doskoky celkem | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 2. 2024 |
Body | 25 | Sokol Hradec Králové B | 7. 1. 2024 |
Užitečnost | 21 | Basket Slovanka | 16. 3. 2024 |
Asistence | 1 | SLUNETA Ústí n. L. | 17. 3. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 8 | BKHAV | 6. 11. 2022 | 2022/23 |
2B body | 19 | BK Příbor | 26. 3. 2022 | 2021/22 |
3B body | 1 | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 21. 10. 2022 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 3 | Basket Slovanka | 11. 2. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 2. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 2. 2024 | 2023/24 |
Body | 40 | BK Příbor | 26. 3. 2022 | 2021/22 |
Užitečnost | 21 | Basket Slovanka | 16. 3. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 1 | SLUNETA Ústí n. L. | 17. 3. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. 9. 2023 | Skupina C | BK Havířov | 0:00 | 16 | 7 | 0.0 | 0 | 2/8 | 25.0 |
1. 10. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 11 | 5 | 0.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | Studánka Pardubice | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
8. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 3/3 | 100.0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | OSK Olomouc | 0:00 | 9 | 3 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 10 | 5 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 17 | 6 | 0.0 | 0 | 5/6 | 83.3 |
4. 11. 2023 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 8 | 2 | 0.0 | 0 | 4/6 | 66.7 |
5. 11. 2023 | Skupina C | BC Vysočina | 0:00 | 18 | 8 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0:00 | 16 | 6 | 0.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
18. 11. 2023 | Skupina C | Jiskra Kyjov | 0:00 | 14 | 5 | 0.0 | 0 | 4/8 | 50.0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 10 | 2 | 0.0 | 0 | 6/6 | 100.0 |
3. 12. 2023 | Skupina C | K2 Prostějov | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
9. 12. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 18 | 8 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
10. 12. 2023 | Skupina C | BK Havířov | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 4/6 | 66.7 |
22. 12. 2023 | Skupina C | Jiskra Kyjov | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
6. 1. 2024 | Skupina C | OSK Olomouc | 0:00 | 19 | 8 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
7. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 25 | 11 | 0.0 | 0 | 3/3 | 100.0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
20. 1. 2024 | Skupina C | BC Vysočina | 0:00 | 16 | 7 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
21. 1. 2024 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 12 | 6 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out C | Studánka Pardubice | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 0 | 6/8 | 75.0 |
28. 1. 2024 | play-out C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 15:04 | 5 | 2 | 33.3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 10:13 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 2. 2024 | play-out C | Basket Vlamez | 0:00 | 6 | 1 | 0.0 | 0 | 4/6 | 66.7 |
2. 3. 2024 | play-out C | K2 Prostějov | 0:00 | 7 | 3 | 0.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 22:19 | 19 | 8 | 80.0 | 0 | 3/3 | 100.0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 18:49 | 4 | 1 | 16.7 | 0 | 2/2 | 100.0 |
14. 3. 2024 | play-out C | BK Havířov | 0:00 | 10 | 4 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
16. 3. 2024 | play-out C | Basket Ostrava | 0:00 | 14 | 4 | 0.0 | 0 | 6/12 | 50.0 |
24. 3. 2024 | play-out C | Studánka Pardubice | 0:00 | 17 | 7 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
Celkem | 33 | 66:25 | 402 | 157 | 603.8 | 88/142 | 62.0 | ||
Průměr | 33 | 2:00 | 12.2 | 4.8 | 603.8 | 0.0 | 2.7/4.3 | 62.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OSK Olomouc | 4 | 0:00 | 22.0 | 9.8 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.8 | 52.6 | 2.3 |
BK Havířov | 5 | 0:00 | 13.4 | 5.6 | 0.0 | 0.0 | 2.2/5.2 | 42.3 | 2.6 |
SBŠ Ostrava | 4 | 0:00 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 2.5 |
Basket Ostrava | 3 | 0:00 | 19.7 | 9.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 1.3 |
BK START Ostrava | 2 | 0:00 | 28.5 | 13.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
Jiskra Kyjov | 5 | 0:00 | 10.2 | 4.4 | 0.0 | 0.0 | 1.4/4.0 | 35.0 | 4.2 |
Sokol Hradec Králové B | 3 | 0:00 | 16.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.7 |
BKHAV | 2 | 0:00 | 23.5 | 9.5 | 0.0 | 0.0 | 4.5/7.5 | 60.0 | 2.5 |
Basket Ostrava | 3 | 0:00 | 14.3 | 5.7 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.7 | 45.0 | 1.7 |
Studánka Pardubice | 3 | 0:00 | 13.7 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 3.7/6.0 | 61.1 | 2.7 |
Basket Vlamez | 3 | 0:00 | 12.3 | 4.3 | 0.0 | 0.0 | 3.7/5.3 | 68.8 | 2.3 |
OSK Olomouc | 3 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.7 |
BC Vysočina | 2 | 0:00 | 17.0 | 7.5 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.5 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 17.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 6.0/10.5 | 57.1 | 3.5 |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 16.5 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/8.5 | 29.4 | 3.5 |
Žabiny Brno B | 4 | 0:00 | 8.0 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.5 | 71.4 | 3.0 |
OSK Olomouc | 2 | 0:00 | 14.5 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 3.0 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 0:00 | 14.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5/5.0 | 90.0 | 2.5 |
Basket Ostrava | 1 | 0:00 | 23.0 | 11.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BK Havířov | 2 | 0:00 | 10.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 10.5 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 3.0 |
K2 Prostějov | 3 | 0:00 | 6.7 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 2.3 |
Basket Slovanka | 2 | 16:16 | 9.5 | 4.0 | 57.1 | 0.0 | 1.5/1.5 | 100.0 | 1.5 |
Žabiny Brno | 1 | 0:00 | 18.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0/10.0 | 60.0 | 3.0 |
Basket Valmez | 2 | 0:00 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 0.5 |
Basket Ostrava B | 1 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/10.0 | 40.0 | 2.0 |
K2 Prostějov | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 0.5 |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.0 |
Žabiny Brno | 2 | 0:00 | 6.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 1.5 |
Basket Ostrava | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Žabiny Brno B | 1 | 0:00 | 10.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0/6.0 | 100.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 4.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 16:56 | 4.5 | 1.5 | 25.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
Basket Valmez | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |