Eliška Davídková
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Kariéra
Sezony
7
Zápasy
144
Procento vítězství
66%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI | BK Studánka Pardubic | 16 | - | 0.6 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - sever | BK Studánka Pardubic | 14 | - | 1.3 | 0.6 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 1.-4.místo | BK Studánka Pardubic | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - finále | BK Studánka Pardubic | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - základní | KMČR | 4 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní | BK Studánka Pardubic | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | BK Stud.Pard.U11G | 2 | - | 0.5 | 0 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | BK Stud.Pard.U11G | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | BK Stud.Pard.U11G | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" | BK Stud.Pard.U11G | 3 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - jih | BK Studánka Pardubic | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI | BK Studánka Pardubic | 4 | - | 3.5 | 1.8 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D | BK Studánka Pardubice B | 4 | - | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D | Studánka Pardubice | 12 | - | 4.8 | 2.3 | 0 | 0.3/0.5 | 50.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D | Studánka Pardubice | 2 | - | 0.5 | 0 | 0 | 0.5/1.5 | 33.3 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina B | Studánka Pardubice | 1 | - | 3.0 | 0 | 1 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga B | Studánka Pardubice | 3 | - | 5.7 | 2.7 | 0 | 0.3/1.3 | 25.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B | Studánka Pardubice | 13 | - | 4.2 | 1.8 | 0.2 | 0.2/0.3 | 75.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | Studánka Pardubice | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C | Studánka Pardubice | 10 | - | 1.4 | 0.6 | 0 | 0.2/0.3 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | Studánka Pardubice | 5 | - | 3.8 | 1.6 | 0 | 0.6/0.8 | 75.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B | Studánka Pardubice | 5 | - | 1.6 | 0.6 | 0 | 0.4/0.6 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina | Studánka Pardubice | 3 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Studánka Pardubice | 3 | 1.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | -0.3 |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | Studánka Pardubice | 12 | - | 2.5 | 1.1 | 0 | 0.3/0.5 | 66.7 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina C | Studánka Pardubice | 7 | - | 0.6 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out C | Studánka Pardubice | 4 | - | 1.5 | 0.8 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina | Studánka Pardubice | 5 | - | 0.8 | 0.4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 16.0 | 0.0 | 2.0 | 0.9 | 0.0 | 0.1/0.3 | 56.5 | 0.8 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina B | Sokol Nusle | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
4. 11. 2023 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 9 | 4 | 0 | 1/1 | 100.0 |
18. 11. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 12. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina B | BA Sparta B | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | Sokol Nusle | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | K2 Prostějov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 4 | 1 | 0 | 2/3 | 66.7 |
21. 1. 2024 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | Finálová skupina | Pandy Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | play-out C | Sokol Hradec Králové B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 2. 2024 | Finálová skupina | OSK Olomouc | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | Finálová skupina | Žabiny Brno B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out C | BK Frýdek-Místek | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 3. 2024 | play-out C | Basket Vlamez | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Strakonice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Finálová skupina | USK Praha B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | play-out C | K2 Prostějov | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
Celkem | 28 | 44 | 20 | 4/8 | 50.0 | ||
Průměr | 28 | 1.6 | 0.7 | 0.0 | 0.1/0.3 | 50.0 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Nusle | 4 | 5.8 | 2.5 | 0.0 | 0.8/1.0 | 75.0 | 0.8 |
SK Bruntál | 2 | 10.5 | 4.5 | 0.5 | 0.0/0.5 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 4 | 4.8 | 2.3 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 2.3 |
BC Benešov | 2 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BK Brandýs n.L. | 3 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.3 | 75.0 | 1.0 |
BK Bizoni Náchod | 2 | 7.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
KP Brno | 2 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.5 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
OSK Olomouc | 2 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 3.5 |
K2 Prostějov | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Žabiny Brno | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
SBŠ Ostrava | 1 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 4.0 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Sokol Hradec "B" | 4 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.5 |
BA Sparta B | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
BSK TJ Jičín | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 3 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 0.7 |
Žabiny Brno B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Basket Vlamez | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
FASTAV Zlín | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Pandy Čelákovice | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.3 |
Sokol Hradec Králové B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Kolín | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Frýdek-Místek | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
USK Praha B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
SBŠ Ostrava | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Pardub | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol H. Králové | 3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 0.3 |
Loko Trutnov | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
OSK Olomouc | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Královští Sokoli | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Žabiny Brno B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Benešov | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Hradec | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BVK Holice | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Královští Sokoli | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
SlaU11G | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Hradec | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Královští Sokoli | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basket Ostrava | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Praha | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
OSK Olomouc | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Hradec | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol H. Králové | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
KP Brno | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BSK TJ Jičín | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BSK TJ Jičín | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Tygři Praha | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |