Kamila Kusá

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
320
Procento vítězství
67.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BK Studánka Pardubice 6 - 1.7 0.8 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 9-12 BK Studánka Pardubic 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina B - 5x5 BK Studánka Pardubic 6 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 BK Studánka Pardubic 8 - 5.6 2.6 0.0 0 0.0 0.4/1.6 23.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Studánka Pardubic 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BK Studánka Pardubic 4 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BK Studánka Pardubic 2 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/4 12.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice B 20 - 4.4 2 0.0 0 0.0 0.4/1.1 31.8 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BK Studánka Pardubice 6 - 13.5 6.3 0.0 0 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BK Studánka Pardubic 10 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice-kval 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 7.8 3 0.0 0 0.0 1.8/3.7 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BK Studánka Pardubice 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B BK Studánka Pardubice-kval 3 - 1.0 0.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 2 - 18.0 9 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 16 - 4.5 1.8 0.0 0.1 0.0 0.6/1.3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 7 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Stud.Pard.U13G 22 - 5.1 2.3 0.0 0 0.0 0.6/1.3 44.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" BK Stud.Pard.U12G 3 - 12.3 5.7 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 9.2 4.2 0.0 0 0.0 0.8/2.2 38.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 BK Stud.Pard.U12G 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Studánka Pardubice 10 - 2.1 0.8 0.0 0 0.0 0.5/1.2 41.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BK Studánka Pardubic 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C Sokol Nilfisk H. Králové B 12 - 5.6 2.4 0.0 0 0.0 0.8/1.9 39.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I Sokol Hradec Králové 16 - 7.4 3.2 0.0 0.1 0.0 0.9/2 43.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Hradec 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/6 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní MČR 4 - 8.3 4 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Sokol Nilfisk H. Králové B 10 - 9.7 3.1 0.0 0.7 0.0 1.4/2.6 53.8 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Final Four Sokol Hradec Králové 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - finále Sokol Hradec Králové 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Sokol Nilfisk H. Králové 11 - 13.4 5.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2 59.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Hradec 18 - 11.3 4.1 0.0 0.6 0.0 1.4/2.9 49.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Sokol Nilfisk H. Králové 8 - 7.9 2.9 0.0 0.4 0.0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Sokol Hradec 1 - 11.0 4 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - Finále Sokol Hradec 1 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Sokol Nilfisk H. Králové 3 - 9.0 2.3 100.0 1.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.7 7.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Nilfisk H. Králové 2 - 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Sokol H. Králové B 5 - 7.2 2.4 0.0 0.4 0.0 1.2/2.6 46.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol H. Králové 7 - 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.4 20.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Sokol H. Králové B 5 - 8.8 3 0.0 0 0.0 2.8/6.6 42.4 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 4 8.0 10.0 3.5 /5.8 60.9 0.5 50.0 1.5/3 50.0 2.3 7.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 11 9.8 2.5 0.5 /1.9 28.6 0.5 27.8 0/0.1 0.0 1.2 0.4
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 14 19.0 8.0 2.6 /7.2 35.6 0.7 24.4 0.7/1.7 41.7 2.1 4.6
2021/22 juniorky U19 - MČR Sokol H. Králové 3 2.7 2.0 0 /1 0.0 0.7 66.7 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 kadetky U17 - MČR Sokol H. Králové 3 20.0 8.7 3.3 /6.7 50.0 0.3 16.7 1/2 50.0 3.0 4.0
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 2 20.5 8.0 2.5 /5.5 45.5 1 28.6 0/0 0.0 2.5 0.5
2022/23 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové 3 19.0 8.7 2 /6 33.3 1.3 33.3 0.7/0.7 100.0 2.7 5.7
Průměr za kariéru 32.0 1.8 6.2 2.5 35.4 0.2 34.8 0.7/1.6 163.7 1.7 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Havířov 1. 10. 2022
2B body 3 Havířov 24. 9. 2022
3B body 2 BK Havířov 1. 10. 2022
Obranné doskoky 3 BK Havířov 1. 10. 2022
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
Doskoky celkem 7 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
Body 12 BK Havířov 1. 10. 2022
Užitečnost 11 BK Havířov 1. 10. 2022
Asistence 2 BK Havířov 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Basket Slovanka 19. 9. 2020 2020/21
2B body 13 Pod U12G 8. 10. 2016 2016/17
3B body 4 KP Brno 26. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 Žabiny Brno 23. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 Tygři Praha 15. 5. 2022 2021/22
Doskoky celkem 9 Žabiny Brno 23. 3. 2022 2021/22
Body 28 Pod U12G 8. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 18 HB Basket 10. 10. 2021 2021/22
Asistence 3 HB Basket 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Havířov 14:38 12 3 50.0 2 50.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část OLM 26:40 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 17:01 10 2 40.0 2 66.7 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B BK Havířov 16:49 12 2 28.6 2 66.7 2/2 100.0
2. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 22:51 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 5 97:59 42 11 37.9 6 31.6 2/2 100.0
Průměr 5 19:35 8.4 2.2 37.9 1.2 31.6 0.4/0.4 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 5 0:00 9.0 2.8 0.0 0.6 0.0 1.6/3.2 50.0 2.8
BK Brandýs n.L. 4 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.8
TJ Svitavy 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
Žabiny Brno 3 13:08 11.3 4.0 48.0 0.7 40.0 1.3/2.3 57.1 2.7
Tygři Praha 3 16:22 11.0 4.3 61.9 0.3 33.3 1.3/3.3 40.0 3.3
HB Basket 2 22:16 14.0 3.5 43.8 2.0 44.4 1.0/3.0 33.3 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 2 20:39 13.0 3.0 28.6 1.5 33.3 2.5/4.5 55.6 1.0
KP Brno 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
KP Brno 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sla U13G 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 5 0:00 4.0 1.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 0.6
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 3 18:00 6.3 1.7 41.7 1.0 17.6 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
ČBrU13G 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 0.8
BK Havířov 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Levhartice Chomutov 2 19:40 8.5 4.0 53.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
USK Praha 4 21:41 4.3 0.8 14.3 0.5 16.7 1.3/1.8 71.4 2.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Hradec 4 0:00 3.8 0.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
K2 Prostějov 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
Havířov 1 14:38 12.0 3.0 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 2 11:41 6.0 1.0 28.6 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Hradec 5 0:00 2.2 0.6 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Basket Ostrava 2 10:02 5.5 2.0 133.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Loko Trutnov 2 14:11 5.0 1.0 18.2 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK KARA Trutnov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BenU13G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Continental TJ J 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Strakonice 1 17:28 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 18:16 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 18:34 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol ZVUS H. Králové 5 0:00 1.0 0.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.8
Žabiny Brno B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sad U12G 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
OLM 1 26:40 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
DBaK 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BKHAV 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Žabiny Brno 3 2:46 1.0 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 3:51 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
Studánka Pardubice 1 19:16 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pce 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 2 9:02 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0