Kristýna Přenosilova
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
7
Zápasy
146
Procento vítězství
71.2%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" | Sad U12G | 9 | - | 10.1 | 4.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.4/1.2 | 36.4 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1" | Sad U12G | 9 | - | 6.1 | 2.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/1.4 | 38.5 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" | Sad U13G | 3 | - | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" | Sad U13G | 2 | - | 2.5 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | ŠBKSad U11G | 1 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | ŠBKSad U11G | 1 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | ŠBKSad U11G | 11 | - | 10.0 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" | ŠBKSad U11G | 11 | - | 8.1 | 3.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 45.5 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 | ŠBKSad U11G | 1 | - | 8.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 6/8 | 75.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G | ŠBK SadU11G(kv) | 2 | - | 8.5 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2.5/6 | 41.7 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) finále | ŠBK SadU12G (kv) | 2 | - | 10.5 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 2 | - | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G | ŠBK Sadská U13G | 3 | - | 17.0 | 7.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.7/3 | 55.6 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C | ŠBK P-H Sadská | 1 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina C | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 9 | - | 13.0 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/1.8 | 56.3 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B | Pastelka MB(ms) | 8 | - | 8.1 | 3.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/0.4 | 100.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 12 | - | 4.8 | 1.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.8/1.6 | 52.6 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - Skupina B1 | Pastelka MB(ms) | 1 | - | 9.0 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 3 | - | 2.0 | 0.7 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 0.3 | 1.0 |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 10 | - | 9.4 | 3.7 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.4/2.3 | 60.9 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - skupina B | ŠBK P-H Sadská | 1 | 29.0 | 6.0 | 0 /1 | 0.0 | 2 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1.0 | -2.0 |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A | ŠBK P-H Sadská | 13 | - | 7.9 | 2.8 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.9/2.6 | 73.5 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B | ŠBK P-H Sadská | 2 | 17.5 | 4.5 | 1 /3 | 33.3 | 0 | 0.0 | 2.5/3 | 83.3 | 1.5 | 2.5 |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | ŠBK P-H Sadská | 12 | 9.8 | 4.2 | 1.6 /3.5 | 45.2 | 0 | 0.0 | 1/1.7 | 60.0 | 1.3 | 1.3 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 5 | - | 4.2 | 1.2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.8/2 | 90.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out B | ŠBK P-H Sadská | 4 | - | 6.0 | 2.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.8/1 | 75.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | ŠBK P-H Sadská | 8 | 16.8 | 4.8 | 1.8 /4 | 43.8 | 0.3 | 33.3 | 0.5/0.8 | 66.7 | 1.3 | 3.0 |
Průměr za kariéru | 18.3 | 2.2 | 7.3 | 3.0 | 27.8 | 0.1 | 7.3 | 1.1/1.8 | 176.4 | 1.2 | 0.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 5 | B. Jablonec n. N. | 8. 10. 2023 |
2B body | 7 | Žabiny Brno | 14. 10. 2023 |
3B body | 1 | B. Jablonec n. N. | 14. 4. 2024 |
Obranné doskoky | 3 | SLUNETA Ústí n. L. | 11. 2. 2024 |
Útočné doskoky | 2 | BA Sparta | 25. 2. 2024 |
Doskoky celkem | 4 | Sokol H. Králové | 4. 11. 2023 |
Body | 14 | Žabiny Brno | 14. 10. 2023 |
Užitečnost | 14 | Žabiny Brno | 14. 10. 2023 |
Asistence | 2 | K2 Prostějov | 9. 12. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | SlaU11G | 13. 4. 2019 | 2018/19 |
2B body | 10 | Kral-JuniorU12G | 18. 1. 2020 | 2019/20 |
3B body | 2 | Basket Ostrava | 8. 10. 2022 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 3 | Sokol H. Králové | 4. 11. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 2 | BK Strakonice | 25. 2. 2023 | 2022/23 |
Doskoky celkem | 4 | Sokol H. Králové | 4. 11. 2023 | 2023/24 |
Body | 22 | BA RadotínU13G(ms) | 11. 10. 2020 | 2020/21 |
Užitečnost | 14 | Žabiny Brno | 14. 10. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 2 | K2 Prostějov | 9. 12. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. 10. 2023 | skupina B | K2 Prostějov | 10:54 | 6 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 4/4 | 100.0 |
30. 9. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 4 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
8. 10. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 7 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 5/6 | 83.3 |
14. 10. 2023 | skupina B | Žabiny Brno | 0:00 | 14 | 7 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina B | KP Brno | 4:54 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 12:25 | 7 | 3 | 42.9 | 0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
5. 11. 2023 | skupina B | Loko Trutnov | 10:25 | 2 | 1 | 20.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
8. 11. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 6 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 0:00 | 4 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 12:36 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | skupina B | K2 Prostějov | 15:40 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 16:27 | 8 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
16. 12. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina B | KP Brno | 22:21 | 4 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
7. 1. 2024 | skupina B | Žabiny Brno | 11:04 | 2 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 11:28 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 16:05 | 2 | 1 | 25.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 2. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 3:28 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 13:43 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 11:42 | 7 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 21:16 | 9 | 4 | 80.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
24. 3. 2024 | play-out B | BC Benešov | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 4. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 22:42 | 11 | 4 | 50.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 33:39 | 9 | 2 | 66.7 | 1 | 50.0 | 2/2 | 100.0 |
13. 4. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 4. 2024 | play-out B | B. Jablonec n. N. | 0:00 | 10 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
Celkem | 29 | 250:49 | 133 | 48 | 64.9 | 3 | 30.0 | 28/40 | 70.0 | |
Průměr | 29 | 8:38 | 4.6 | 1.7 | 64.9 | 0.1 | 30.0 | 1.0/1.4 | 70.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BC KolU11G | 4 | 0:00 | 11.3 | 4.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.8/3.3 | 53.8 | 0.8 |
BraU11G | 4 | 0:00 | 9.8 | 4.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/3.0 | 41.7 | 1.0 |
AŠ MB U12 | 4 | 0:00 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.8 | 66.7 | 0.8 |
BC Slaný | 4 | 0:00 | 9.3 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.8/3.3 | 53.8 | 3.5 |
SlaU11G | 5 | 0:00 | 6.6 | 2.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.2/4.4 | 50.0 | 1.8 |
Loko Trutnov | 2 | 0:00 | 16.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basket Slovanka | 3 | 0:00 | 10.7 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7/4.7 | 57.1 | 2.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 0:00 | 14.5 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 0.5 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 5.3 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.8/2.0 | 87.5 | 2.5 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.5 |
BSK TJ Jičín | 3 | 0:00 | 6.7 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.7 | 40.0 | 1.3 |
B. Jablonec n. N. | 3 | 0:00 | 6.3 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 2.7/3.3 | 80.0 | 0.3 |
BK Brandýs n.L. | 3 | 0:00 | 6.0 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 1.0 |
BA Sparta | 3 | 18:31 | 6.0 | 1.7 | 35.7 | 0.3 | 33.3 | 1.7/2.0 | 83.3 | 1.7 |
Sluneta Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Žabiny Brno | 2 | 5:32 | 8.0 | 4.0 | 80.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BASlov U13 | 1 | 0:00 | 14.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BKKraljunU11G(ms) | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.5 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
Bra U12G | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 13:53 | 4.5 | 2.0 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 2 | 16:22 | 4.5 | 2.0 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 18:33 | 4.5 | 1.0 | 50.0 | 0.5 | 50.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 0.5 |
SBŠ Ostrava | 2 | 8:13 | 4.0 | 1.5 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 2 | 13:17 | 3.5 | 0.5 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 2.5 |
Sokol H. Králové | 1 | 12:25 | 7.0 | 3.0 | 42.9 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
Basket Ostrava | 1 | 29:13 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 25.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 6:18 | 3.0 | 1.5 | 75.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
SokPečU13G | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.5 |
KP Brno | 2 | 13:37 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
BA Říč U13G | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
SBŠ Ostrava | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | - |
Loko Trutnov | 1 | 10:25 | 2.0 | 1.0 | 20.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Strakonice | 1 | 16:13 | 2.0 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Benešov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Loko Trutnov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
BC Benešov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |