Radka Dlouhá
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
AŠ Mladá Boleslav
Výška
179 cm
Kariéra
Sezony
8
Zápasy
113
Procento vítězství
38.1%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G | AŠMBU13G | 3 | 2.7 | 1.3 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" | AŠ MB U12 | 3 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" | AŠ MB U12 | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" | AŠ MB U12 | 7 | 0.9 | 0.4 | 0 | 0/0.6 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1" | AŠ MB U12 | 8 | 1.4 | 0.6 | 0 | 0.1/0.5 | 25.0 | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | AŠMB U11G | 4 | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B | AŠMB U11G | 5 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"B" | TJ AŠ M.B. U11B | 9 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0.2 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž mladších minižáků U11B"B1" | TJ AŠ M.B. U11B | 4 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 mix | TJ AŠ M.B. U11B | 4 | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Mix 3-4 | TJ AŠ M.B. U11B | 2 | 3.0 | 1.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále | AŠ M.B.U11G(kv) | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 9 | 3.2 | 1.4 | 0.1 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - liga B | AŠ Mladá Boleslav | 7 | 8.1 | 3.4 | 0.1 | 0.9/2.9 | 30.0 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C | AŠ Mladá Boleslav | 8 | 13.9 | 5.6 | 0.4 | 1.5/2.9 | 52.2 | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | AŠ Mladá Boleslav | 11 | 2.2 | 1 | 0 | 0.2/0.6 | 28.6 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C1 | AŠ Mladá Boleslav | 6 | 10.5 | 4.3 | 0 | 1.8/4.7 | 39.3 | - |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | AŠ Mladá Boleslav | 12 | 10.0 | 4.5 | 0.2 | 0.5/1.7 | 30.0 | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | BSK TJ Jičín | 1 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 kadetky U17 - Nadstavba 1.-4. sk.B | AŠ Mladá Boleslav | 6 | 10.5 | 4.7 | 0.3 | 0.2/1.3 | 12.5 | - |
Průměr za kariéru | 12.6 | 4.5 | 2.0 | 0.1 | 0.3/1.0 | 24.2 | 0.6 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. 9. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina B | Basket Říčany | 22 | 11 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | Skupina B | BC Wizards Újezd nad Lesy | 11 | 4 | 1 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | Skupina B | Loko Liberec | 10 | 5 | 0 | 0/2 | 0.0 |
4. 11. 2023 | Skupina B | ŠBK Borotín | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | BC Benešov "B" | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
5. 12. 2023 | Skupina B | BC Wizards Újezd nad Lesy | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina B | Basket Říčany | 13 | 5 | 0 | 3/6 | 50.0 |
19. 12. 2023 | Skupina B | BK Č. Lípa | 10 | 3 | 1 | 1/4 | 25.0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Loko Liberec | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | BK Č. Lípa | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | BC Benešov "B" | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | Skupina B | ŠBK Borotín | 10 | 5 | 0 | 0/2 | 0.0 |
6. 2. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | BK Č. Lípa | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | BK Č. Lípa | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
17. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | Loko Liberec | 8 | 4 | 0 | 0/4 | 0.0 |
19. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | Basket Říčany | 25 | 12 | 0 | 1/2 | 50.0 |
6. 4. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | Loko Liberec | 13 | 5 | 1 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.B | Basket Říčany | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
Celkem | 19 | 185 | 83 | 4 | 7/28 | 25.0 | |
Průměr | 19 | 9.7 | 4.4 | 0.2 | 0.4/1.5 | 25.0 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Basket Říčany | 4 | 16.3 | 7.3 | 0.3 | 1.0/2.0 | 50.0 | 0.8 |
Loko Liberec | 4 | 9.8 | 4.5 | 0.3 | 0.0/1.5 | 0.0 | 0.3 |
Basket Slovanka "B" | 3 | 11.7 | 5.3 | 0.0 | 1.0/1.7 | 60.0 | 0.3 |
BK Č. Lípa | 4 | 7.5 | 3.3 | 0.3 | 0.3/1.5 | 16.7 | 1.8 |
BK Brandýs n. L. | 3 | 10.0 | 4.3 | 0.3 | 0.3/1.0 | 33.3 | 0.3 |
BC Wizards Újezd nad Lesy | 2 | 9.5 | 4.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BC Benešov | 2 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 0.5 |
ŠBK Borotín | 2 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 0.5 |
Loko Trutnov | 3 | 4.3 | 1.7 | 0.3 | 0.0/1.3 | 0.0 | 0.7 |
BA Sparta Praha | 2 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 1.5/4.5 | 33.3 | 3.0 |
BC Benešov "B" | 4 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 0.5 |
Nobiles | 1 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 2.0 |
Pandy Čelákovice | 1 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Bra U12G | 2 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Junior U13G | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
PandyU11(mix) | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sad U12G | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BCKolU11B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Benešov | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BAPodU11B | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
BCBenU11G(kv) | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BraU11G | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
ŠBKSad U11G | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Říč U13G | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |