Barbora Vyhlídová
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
134
Procento vítězství
82.1%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 14 | - | 6.0 | 2.6 | 0.0 | 0 | 0.7/1.2 | 58.8 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 1 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A" | BŠ U11(mix) | 3 | - | 5.0 | 2 | 0.0 | 0 | 1/1.3 | 75.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BŠ U11(mix) | 2 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | Tygři U13B | 3 | - | 6.0 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | Tygři U13B | 3 | - | 5.0 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | Tygři Praha | 17 | - | 6.9 | 3.2 | 0.0 | 0 | 0.4/1.5 | 28.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina B | Tygři Praha | 6 | - | 13.0 | 6 | 0.0 | 0 | 1/1.5 | 66.7 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A | Tygři Praha | 4 | - | 6.5 | 3 | 0.0 | 0 | 0.5/2.3 | 22.2 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 3 | - | 5.0 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.3/1 | 33.3 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A | Tygři Praha | 5 | - | 11.8 | 4.8 | 0.0 | 0 | 2.2/4.4 | 50.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | Tygři Praha | 3 | - | 6.0 | 2.3 | 100.0 | 0 | 1.3/2.3 | 57.1 | 2.7 | 2.3 |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina A | Tygři Praha | 10 | - | 8.7 | 3.9 | 0.0 | 0 | 0.9/1.2 | 75.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | Tygři Praha B | 6 | - | 10.0 | 3.8 | 0.0 | 0 | 2.3/3.7 | 63.6 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 14 | - | 13.6 | 6 | 0.0 | 0.1 | 1.4/2.7 | 52.6 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - play-out A | Tygři Praha B | 5 | - | 14.8 | 6.4 | 0.0 | 0 | 2/3.4 | 58.8 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Tygři Praha | 3 | 24.7 | 12.3 | 5.3 | 61.5 | 0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 0.7 | 25.3 |
2023/24 kadetky U17 - skupina A | Tygři Praha | 14 | 18.9 | 8.1 | 3.6 /7.3 | 50.0 | 0 | 0.8/1.8 | 44.0 | 1.4 | 16.0 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 2 | - | 10.0 | 4.5 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - základní část | Tygři Praha | 10 | 19.0 | 6.5 | 2.7 /6 | 45.0 | 0 | 1.1/1.4 | 78.6 | 2.0 | 10.5 |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A | Tygři Praha | 5 | 24.0 | 6.4 | 2.8 /6 | 46.7 | 0 | 0.8/2.2 | 36.4 | 1.6 | 15.6 |
2023/24 juniorky U19 - play-off | Tygři Praha | 1 | 3.0 | 0.0 | 0 /1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | 2.0 |
Průměr za kariéru | 26.8 | 4.9 | 8.4 | 3.7 | 60.6 | 0.0 | 1.0/1.9 | 192.5 | 1.4 | 3.7 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 4 | Levhartice Chomutov | 3. 3. 2024 |
2B body | 9 | BA Sparta | 6. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 11 | Levhartice Chomutov | 20. 1. 2024 |
Útočné doskoky | 12 | Sluneta Ústí n.L. | 2. 3. 2024 |
Doskoky celkem | 19 | Sluneta Ústí n.L. | 2. 3. 2024 |
Body | 19 | BA Sparta | 6. 1. 2024 |
Užitečnost | 29 | Levhartice Chomutov | 3. 3. 2024 |
Asistence | 2 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 5 | USK Praha | 9. 1. 2022 | 2021/22 |
2B body | 11 | BA Sparta | 31. 3. 2019 | 2018/19 |
3B body | 1 | USK Praha | 1. 2. 2023 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 11 | Levhartice Chomutov | 20. 1. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 12 | Sluneta Ústí n.L. | 2. 3. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 19 | Sluneta Ústí n.L. | 2. 3. 2024 | 2023/24 |
Body | 24 | BA Sparta | 31. 3. 2019 | 2018/19 |
Užitečnost | 29 | Levhartice Chomutov | 3. 3. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 2 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina A | BK Karlovy Vary | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | BA Tygřice Louny | 0:00 | 12 | 5 | 0.0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 23:58 | 10 | 5 | 71.4 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 18:28 | 11 | 5 | 50.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | USK Praha | 18:28 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | BA Sparta | 21:49 | 8 | 4 | 50.0 | 0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | základní část | USK Praha | 14:18 | 4 | 2 | 33.3 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 18:39 | 7 | 2 | 28.6 | 0 | 3/4 | 75.0 |
5. 11. 2023 | skupina A | Levhartice Chomutov | 17:10 | 4 | 2 | 28.6 | 0 | 0/4 | 0.0 |
18. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 16:58 | 2 | 1 | 25.0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 13:01 | 6 | 3 | 75.0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 22:31 | 11 | 4 | 36.4 | 0 | 3/7 | 42.9 |
10. 12. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 13:37 | 5 | 2 | 66.7 | 0 | 1/2 | 50.0 |
16. 12. 2023 | základní část | BA Sparta Praha | 17:18 | 4 | 1 | 33.3 | 0 | 2/2 | 100.0 |
17. 12. 2023 | základní část | BA Sparta Praha | 6:13 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
6. 1. 2024 | skupina A | BA Sparta | 19:15 | 19 | 9 | 75.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
7. 1. 2024 | skupina A | USK Praha | 25:13 | 4 | 2 | 28.6 | 0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | základní část | HB Basket | 19:26 | 6 | 3 | 42.9 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | základní část | BK Strakonice | 22:06 | 6 | 2 | 66.7 | 0 | 2/2 | 100.0 |
20. 1. 2024 | skupina A | Levhartice Chomutov | 13:36 | 10 | 5 | 55.6 | 0 | 0/2 | 0.0 |
21. 1. 2024 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 20:49 | 14 | 6 | 54.5 | 0 | 2/3 | 66.7 |
10. 2. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 21:22 | 11 | 5 | 50.0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 27:20 | 4 | 2 | 33.3 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | základní část | USK Praha | 25:10 | 8 | 4 | 57.1 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | základní část | KP Brno | 22:19 | 4 | 2 | 50.0 | 0 | 0/1 | 0.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba A | Žabiny Brno | 24:43 | 14 | 6 | 75.0 | 0 | 2/5 | 40.0 |
25. 2. 2024 | nadstavba A | KP Brno | 22:27 | 2 | 1 | 25.0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 23:39 | 6 | 3 | 25.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov | 24:42 | 16 | 6 | 60.0 | 0 | 4/4 | 100.0 |
17. 3. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 24:31 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
24. 3. 2024 | základní část | Loko Trutnov | 14:30 | 10 | 4 | 57.1 | 0 | 2/3 | 66.7 |
28. 3. 2024 | play-off | USK Praha | 3:13 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 32 | 576:49 | 230 | 101 | 52.3 | 28/54 | 51.9 | ||
Průměr | 32 | 18:01 | 7.2 | 3.2 | 52.3 | 0.0 | 0.9/1.7 | 51.9 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Strakonice | 6 | 0:00 | 9.2 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 1.2/2.5 | 46.7 | 3.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 18.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.5 | 0.0 | 2.0 |
BA Sparta | 3 | 0:00 | 11.3 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.0 | 66.7 | 0.7 |
BCM Sokolov | 2 | 0:00 | 16.5 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5/6.0 | 75.0 | 2.0 |
HB Basket | 4 | 0:00 | 8.0 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.0 |
DBaK | 2 | 0:00 | 16.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 15.5 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/1.5 | 100.0 | 1.5 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 14.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
HB Basket | 4 | 0:00 | 6.8 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 1.0 |
BA Sparta | 2 | 20:32 | 13.5 | 6.5 | 65.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 2.5 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 13.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 0.5 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.5 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.5 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 11.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.5 |
BC Slaný | 1 | 0:00 | 22.0 | 11.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 2 | 20:29 | 11.0 | 4.5 | 42.9 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | - |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 1.3 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 19:44 | 10.5 | 4.0 | 44.4 | 0.0 | 2.5/3.5 | 71.4 | 1.5 |
SLUNETA Ústí n. L. | 3 | 12:31 | 7.0 | 3.0 | 90.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.3 |
BK Lvice Litoměřice | 1 | 0:00 | 18.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 16.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.0 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 4.0 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.8 | 28.6 | 2.3 |
Levhartice Chomutov | 1 | 24:42 | 16.0 | 6.0 | 60.0 | 0.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 3.0 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 0:00 | 7.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
BK Levhartice Chomutov | 1 | 0:00 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
USK Praha B | 1 | 0:00 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
Žabiny Brno | 1 | 24:43 | 14.0 | 6.0 | 75.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.0 |
Levhartice Chomutov | 2 | 15:23 | 7.0 | 3.5 | 43.8 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 1.5 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 4.3 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 0.7 |
SBŠ Ostrava | 2 | 22:56 | 6.0 | 2.5 | 41.7 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.5 |
USK Praha | 3 | 14:13 | 4.0 | 2.0 | 42.9 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Tygřice Louny | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 1 | 14:30 | 10.0 | 4.0 | 57.1 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | - |
BK Strakonice | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 3.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 9.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0/10.0 | 50.0 | 3.0 |
DBaK | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
BK Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
HB Basket | 2 | 14:59 | 4.0 | 2.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
USK Praha | 2 | 21:50 | 3.0 | 1.5 | 33.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 23:39 | 6.0 | 3.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
HB Basket | 1 | 19:26 | 6.0 | 3.0 | 42.9 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 22:06 | 6.0 | 2.0 | 66.7 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 4.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 11:45 | 2.5 | 0.5 | 25.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 5.0 |
KP Brno | 1 | 22:19 | 4.0 | 2.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 4.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 27:20 | 4.0 | 2.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Klatovy U15 | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
KP Brno | 1 | 22:27 | 2.0 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
HB Basket | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |