Johana Hnízdilová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
K2 Prostějov
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
188
Procento vítězství
57.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F OP Prostějov 12 - 8.4 3.1 0.1 2/4.3 46.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B OP Prostějov 9 - 3.2 1.6 0 0.1/0.9 12.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 6 - 4.3 1.5 0.2 0.8/1.7 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C OP Prostějov 12 - 7.4 2.3 /2.3 0.4 1.5/3.8 40.0 2.7 2.5
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E OP Prostějov 11 - 14.0 5.1 0.9 1.1/2.6 41.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 14 - 9.3 3.6 /3.6 0.5 0.6/2 32.1 2.4 5.6
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D OP Prostějov 9 - 14.7 5.9 0.4 1.6/3.7 42.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 14 - 14.7 4.9 0.6 3.1/4.6 67.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E K2 Prostějov 14 - 21.9 7.4 1.6 2.4/5.6 41.8 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 4 - 7.5 3.8 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga K2 Prostějov 9 - 15.7 4.4 1.4 2.4/4.8 51.2 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B K2 Prostějov 7 - 13.4 4.4 0.7 2.4/3.1 77.3 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 3 - 10.3 3.3 0.7 1.7/3.3 50.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 3 - 21.7 9.3 0.3 2/3.3 60.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A K2 Prostějov 2 - 19.5 7.5 /7.5 0 4.5/5 90.0 3.5 15.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo K2 Prostějov 1 - 13.0 5 /5 0 3/4 75.0 1.0 11.0
2021/22 juniorky U19 - skupina C K2 Prostějov 12 - 13.8 4.9 0.8 1.8/3.1 56.8 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Ostrava 18 29.1 11.4 4.6 /10.2 0.2 1.7/3.7 45.5 2.6 11.0
2021/22 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 8 - 14.5 6.4 0.1 1.4/3 45.8 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina K2 Prostějov 10 - 10.5 4.1 0.4 1.1/2.6 42.3 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 6 - 21.2 9 0.5 1.7/2.5 66.7 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy K2 Prostějov 1 - 4.0 1 /1 0 2/2 100.0 3.0 1.0
2022/23 kadetky U17 - skupina B Basket Ostrava 2 34.0 10.0 4 /7.5 0.5 0.5/1 50.0 2.5 7.5
Průměr za kariéru 31.3 3.1 12.4 4.6 0.5 1.6/3.3 197.5 2.1 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
2B body 5 KP Brno 25. 9. 2022
3B body 1 Žabiny Brno 24. 9. 2022
Obranné doskoky 3 KP Brno 25. 9. 2022
Útočné doskoky 2 Žabiny Brno 24. 9. 2022
Doskoky celkem 5 KP Brno 25. 9. 2022
Body 10 Žabiny Brno 24. 9. 2022
Užitečnost 12 Žabiny Brno 24. 9. 2022
Asistence 1 KP Brno 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SBŠ Ostrava 28. 9. 2019 2019/20
2B body 16 BK Klatovy 19. 3. 2022 2021/22
3B body 4 Basketbal Sokol H. Počernice 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 17 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 ŠBK P-H Sadská 27. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 18 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Body 35 BK Klatovy 19. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 24 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Asistence 5 Loko Trutnov 10. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 0:00 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 9. 2022 skupina B Žabiny Brno 37:46 10 3 50.0 1 100.0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina B KP Brno 30:03 10 5 55.6 0 0.0 0/0 0
Celkem 3 67:49 24 9 56.3 1 16.7 3/4 75.0
Průměr 3 22:36 8.0 3.0 56.3 0.3 16.7 1.0/1.3 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 0:00 22.5 8.8 0.0 1.0 0.0 2.0/4.3 47.1 1.8
Žabiny Brno 7 0:00 12.1 3.0 0.0 1.1 0.0 2.7/5.3 51.4 2.9
SBŠ Ostrava 6 0:00 13.3 3.8 766.7 0.7 400.0 3.7/6.0 61.1 3.2
BKHAV 5 0:00 14.6 5.8 580.0 0.4 0.0 1.8/2.6 69.2 2.4
KP Brno 5 0:00 14.4 4.0 0.0 1.2 0.0 2.8/5.8 48.3 1.2
Sokol H. Králové B 3 0:00 22.0 8.7 0.0 0.7 0.0 2.7/5.3 50.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 14.0 5.3 0.0 0.8 0.0 1.3/3.5 35.7 1.5
OSK Olomouc 4 0:00 13.5 5.0 222.2 0.5 100.0 2.0/3.8 53.3 2.8
BK Klatovy 2 0:00 24.5 11.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 5 0:00 9.4 3.8 158.3 0.2 100.0 1.2/4.6 26.1 1.8
KP Brno 4 0:00 11.8 4.3 242.9 0.8 150.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SK Bruntál 2 0:00 22.5 10.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Basket Ostrava 5 0:00 8.8 2.6 0.0 0.4 0.0 2.4/4.8 50.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 11.0 4.3 170.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 1.8
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 14.3 6.0 1.800.0 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
BK VLČICE Žďár 2 0:00 21.0 8.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Žabiny Brno B 2 0:00 21.0 6.5 0.0 1.5 0.0 3.5/3.5 100.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 3 23:25 14.0 6.0 64.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.3
STRABAG Zlín 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
DBaK 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Žabiny Brno 3 30:27 12.0 4.7 58.3 0.3 50.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Sokol H. Králové 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.3
Loko Krnov 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
Basket Ostrava 4 0:00 8.0 2.0 100.0 0.8 100.0 1.8/3.3 53.8 1.5
BK Havířov 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 1.5
KP Brno B 2 0:00 15.0 3.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Žabiny Brno 4 0:00 7.3 2.3 300.0 0.5 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
Loko Trutnov 2 31:53 13.5 4.5 40.9 0.5 20.0 3.0/7.0 42.9 3.5
DBaK 1 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 25.0 8.0 0.0 1.0 0.0 6.0/12.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 28:05 12.5 4.5 56.3 0.5 33.3 2.0/4.0 50.0 3.5
Basket Ostrava 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 23.0 9.0 100.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 2 23:57 10.5 4.0 53.3 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
BA Sparta Praha 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 3.0 120.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta 2 29:45 8.5 3.5 31.8 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Levhartice Chomutov 1 29:18 17.0 8.0 61.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Žabiny Brno B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sojky Pelhřimov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tygři Praha 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
KP Brno 2 28:36 6.5 3.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
HB Basket 1 32:46 12.0 3.0 33.3 1.0 50.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK Praha 1 29:01 11.0 5.0 45.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 23:46 10.0 5.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 29:22 10.0 5.0 29.4 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Havířov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Panter Javorník 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -