Eliška Koďousková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
202
Procento vítězství
69.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 Sokol ZVUS Hradec Králové "B" 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B Sokol Hradec 16 - 0.5 0.3 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina A Sokol Hradec 25 - 3.6 1.8 0 0.1/0.3 25.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní Sokol Hradec 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - o 5. - 8. místo Sokol Hradec 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 9.-12. místo Sokol Hradec 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II Sokol Hradec "B" 23 - 3.2 1.6 0 0.1/0.3 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP I Sokol Hradec 16 - 3.4 1.7 0 0.1/0.3 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 4 - 5.3 2.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPI 5 - 8 Sokol Hradec 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPI o 5. místo Sokol Hradec 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI Sokol Hradec Králové 22 - 5.2 2.5 0 0.2/0.8 27.8 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní MČR 6 - 4.5 2 0 0.5/0.7 75.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - základní Sokol Hradec "B" 12 - 2.8 1.4 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI F4 Sokol Hradec Králové 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 3.místo Sokol Hradec Králové 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - o 5.-8.místo Sokol Hradec "B" 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - o 7.místo Sokol Hradec "B" 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E Sokol H. Králové 13 - 5.9 2.8 0 0.2/0.7 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Sokol Hradec 8 - 5.5 2.6 0 0.3/0.8 33.3 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Sokol H. Králové 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 4 - 3.5 1.3 0 1/1.3 80.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Sokol H. Králové B 2 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 24 16.5 3.8 1.5 /4.5 0.1 0.5/0.8 60.0 1.4 4.0
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina Sokol H. Králové B 2 - 13.0 4 1.5 0.5/1 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Sokol H. Králové 3 9.7 4.7 2.3 /4 0 0/0.7 0.0 0.3 7.3
2022/23 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 1 15.0 6.0 3 /6 0 0/1 0.0 3.0 4.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina C Studánka Pardubice 3 - 7.0 3 0.3 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.3 2.2 3.9 1.8 0.0 0.2/0.5 74.1 0.7 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 BK Frýdek-Místek 2. 10. 2022
3B body 1 Basket Ostrava 1. 10. 2022
Obranné doskoky 2 ŠBK P-H Sadská 24. 9. 2022
Útočné doskoky 1 ŠBK P-H Sadská 24. 9. 2022
Doskoky celkem 3 ŠBK P-H Sadská 24. 9. 2022
Body 8 BK Frýdek-Místek 2. 10. 2022
Užitečnost 4 ŠBK P-H Sadská 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 KP Brno 27. 9. 2020 2020/21
2B body 8 Loko Trutnov 5. 2. 2017 2016/17
3B body 3 BK Klatovy 6. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 9 Basket Ostrava 9. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 9 Basket Ostrava 12. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 14 ŠBK P-H Sadská 14. 11. 2021 2021/22
Body 22 BK Klatovy 6. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 14 ŠBK P-H Sadská 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 3 Loko Trutnov 24. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 15:01 6 3 50.0 0 0/1 0.0
28. 9. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
Celkem 4 15:01 27 12 200.0 1 /1 0.0
Průměr 4 3:45 6.8 3.0 200.0 0.3 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK TJ Jičín 7 0:00 4.9 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.1 25.0 0.7
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 3 14:35 7.7 3.7 61.1 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
TJ Svitavy 5 0:00 4.4 2.0 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.4
BK Klatovy 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK VLČICE Žďár 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SK Týniště nad Orlicí 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BVK Holice 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
KP Brno 2 11:02 6.5 3.0 60.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 31:13 11.0 3.0 37.5 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 3.0
HB Basket 2 16:01 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Levhartice Chomutov 3 15:28 3.3 1.7 41.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Basket Ostrava 2 27:09 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Týniště nad Orlic 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Frýdek-Místek 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SŠB Pardubice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Skuteč 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Žabiny Brno 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 26:31 7.0 2.0 33.3 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
ADFORS Basket Litomy 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Svitavy 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Nobiles 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 10:34 2.0 1.0 23.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 21:56 3.0 1.0 18.2 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nová Paka 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 6:03 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 20:28 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 18:51 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Trutnov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 3 5:59 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KMČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠB Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -