BK Opava B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Mgr. Dušan Štěnička
dusan.stenicka@bkopava.cz
737 218 679

Trenér

od: 27. 8. 2021
Šimon Kurečka
Simon97kurecka@gmail.com
776 255 118

1. asistent trenéra

od: 20. 8. 2021
Kamil Ihring
i.kamil@seznam.cz
608 449 521

Asistent trenéra

od: 10. 10. 2022
Filip Zbránek
zbranekf@seznam.cz
702 087 844

Technický zápis

od: 30. 1. 2024
Robin Klapetek
robin.klapetek@gmail.com

Adresa

BK Opava z.s.
Žižkova
747 07 Opava - Předměstí

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Micah Anthony Perkins 2008 173 16 9 1.0 19.8 7.2 1.2 1.7/3.4 48.4 1.7
Jakub Kraval 2009 167 15 8 1.0 16.0 4.3 1.8 2.3/4.4 51.4 1.4
Karel Povolný 2007 170 17 12 1.0 9.3 3.8 0.3 0.8/1.5 0.0 1.8
Jakub Dostál 2007 165 17 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.7 0.0 1.9
Ondřej Hromada 2007 164 17 11 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/2.4 26.9 1.6
Lukáš Fajkus 2007 175 17 9 1.0 6.1 1.9 0.4 1.0/2.0 50.0 2.3
Kryštof Grygera 2008 175 16 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.6 0.0 2.6
Frederik Kutty 2008 170 16 6 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/1.7 0.0 1.0
Marek Běťák 2007 184 17 10 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.0 0.0 1.3
Vojtěch Mareš 2007 179 17 5 1.0 9.4 3.4 0.2 2.0/3.6 55.6 1.0
Lukáš Altman 2008 180 16 6 1.0 5.7 2.2 0.2 0.8/2.3 35.7 2.2
Viktor Dorazil 2007 186 17 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/1.4 0.0 2.0
Václav Stoklasa 2007 185 17 3 1.0 7.7 2.7 0.3 1.3/4.7 28.6 2.3
Antonín Martikán 2008 165 16 12 1.0 1.7 0.3 0.3 0.3/0.7 0.0 1.8
Matěj Vícha 2007 181 17 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0 2.0
Jakub Hnojil 2009 148 15 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/2.0 25.0 1.0
Jakub Hanel 2007 170 17 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
David Pietroň 2008 180 16 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Štěpán Jaroš 2007 160 17 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.3
Karel Včelka 2007 193 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Henzl 2005 188 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Pierník 2005 159 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Přecechtěl 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Rajčan 2005 164 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Scholz 2005 188 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Slanina 2005 179 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Zimmer 2006 186 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eduard Myšák 2005 185 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Křesťan 2005 172 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Arleth 2003 180 21 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tom Sosna 2004 156 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kamil Vavrečka 2004 180 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Celta 2006 160 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Bindr 2007 185 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Rožnovský 2006 185 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mateo Gracin 2007 170 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Motyčka 2006 200 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kadaňka 2005 194 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Tomšík 2006 163 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Javůrka 2006 168 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robin Vrbický 2007 175 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Warisch 2007 186 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikolas Theodoru 2006 167 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Krzywoň 2007 181 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kraval 2006 145 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kašpárek 2007 202 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robin Salva 2008 185 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Hejduk 2006 187 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Barčák 2008 167 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Harazin 2007 188 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Červenka 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Fischer 2007 170 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Arendarčík 2005 186 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Czudek 2006 185 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Přemysl Dubový 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Hejduk 2009 165 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17671 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 BK Opava B : 0 /0 %
17669 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Basket Valmez* : 0 /0 %
17667 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 FASTAV Zlín B 89:37 28 10 3/14 21.4%
17665 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 3. 2024 Basket Valmez* 51:53 16 5 6/19 31.6%
17576 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 3. 2024 TJ Start Havířov 82:67 31 5 5/12 41.7%
17571 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BK Opava B 60:49 0 /0 %
17569 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 TŘI 142:22 0 /0 %
17566 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2024 TJ Sokol Karviná 39:99 44 2 5/17 29.4%
17562 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 Snakes Ostrava B 60:65 17 4 14/27 51.9%
17561 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 BK Snakes Háj 68:62 18 5 11/19 57.9%
17555 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 11. 2023 TJ Start Havířov 66:87 33 5 6/14 42.9%
17550 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 BK Snakes Orlová 75:46 23 5 14/24 58.3%
17548 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 TŘI 35:119 45 3 20/39 51.3%
17545 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 TJ Sokol Karviná 100:31 40 5 5/18 27.8%
17541 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 9. 2023 Snakes Ostrava B 80:51 19 2 7/26 26.9%
17540 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 BK Snakes Háj 67:72 23 4 9/21 42.9%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 17. 9. 2023
10:00
BK Opava B
BK Snakes Háj
67
72
8
2
25
33
40
46
61
61
Skupina G Review
3. kolo 26. 9. 2023
17:45
Snakes Ostrava B
BK Opava B
80
51
13
10
34
25
60
41
Skupina G Review
4. kolo 14. 10. 2023
09:00
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
100
31
31
11
52
16
70
25
Skupina G Review
5. kolo 4. 11. 2023
10:00
TŽ TŘINEC
BK Opava B
35
119
11
38
22
63
31
93
Skupina G Review
6. kolo 18. 11. 2023
13:00
BK Opava B
BK Snakes Orlová
75
46
19
14
44
19
63
36
Skupina G Review
7. kolo 19. 11. 2023
16:00
TJ Start Havířov
BK Opava B
66
87
26
20
34
42
45
68
Skupina G Review
9. kolo 6. 1. 2024
09:30
BK Snakes Háj
BK Opava B
68
62
16
13
30
33
53
45
Skupina G Review
10. kolo 20. 1. 2024
17:00
BK Opava B
Snakes Ostrava B
60
65
15
16
37
34
44
50
Skupina G Review
11. kolo 21. 1. 2024
09:00
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
39
99
5
28
20
49
30
73
Skupina G Review
12. kolo 10. 2. 2024
17:00
BK Opava B
TŽ TŘINEC
142
22
40
2
71
8
119
14
Skupina G Review
13. kolo 2. 3. 2024
16:00
BK Snakes Orlová
BK Opava B
60
49
14
5
24
19
44
35
Skupina G Review
14. kolo 3. 3. 2024
10:00
BK Opava B
TJ Start Havířov
82
67
21
10
38
32
63
48
Skupina G Review
1. kolo 16. 3. 2024
11:30
Basket Valmez*
BK Opava B
51
53
16
16
26
30
36
39
Skupina F+G o 5.-8.místo Review
2. kolo 6. 4. 2024
12:30
BK Opava B
FASTAV Zlín B
89
37
18
16
37
21
67
28
Skupina F+G o 5.-8.místo Review
3. kolo 20. 4. 2024
09:00
BK Opava B
Basket Valmez*
Skupina F+G o 5.-8.místo Preview
4. kolo 4. 5. 2024
00:00
FASTAV Zlín B
BK Opava B
Skupina F+G o 5.-8.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 2 16
2021/22 nadregionální soutěž 2 30
2021/22 kvalifikace o ligu 3 6
2019/20 nadregionální soutěž 2 17