Celostátní liga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 58
Basket Slovanka
Basketbal Sokol Horní Počernice
11. 11. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
87
46
19
8
43
19
69
33
Review
Skupina B 1. kolo 59
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Brandýs nad Labem
12. 11. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
66
59
13
17
30
31
49
41
Review
Skupina B 1. kolo 57
BK Pelhřimov
BC Benešov
11. 11. 2023
17:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Daniel Chvála
51
50
20
15
28
28
40
39
Review
Skupina B 1. kolo 60
BSK TJ Jičín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 11. 2023
18:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Růžička
Roman Mareš
92
65
26
22
42
31
69
45
Review
Skupina B 2. kolo 63
Basket Slovanka
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
23. 9. 2023
11:00
ZŠ Na Slovance Tomáš Tejček
Filip Hackl
86
37
22
10
46
19
65
26
Review
Skupina B 2. kolo 61
BK Pelhřimov
BSK TJ Jičín
23. 9. 2023
15:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Filip Dombrovský
43
95
8
20
24
37
36
65
Review
Skupina B 2. kolo 62
BC Benešov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 9. 2023
18:00
SH Benešov Jakub Petrák
Michal Mainuš
48
59
11
18
22
29
31
47
Review
Skupina B 2. kolo 64
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Brandýs nad Labem
23. 9. 2023
18:00
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Pavel Matys
53
57
17
9
35
23
37
41
50
50
Review
Skupina B 3. kolo 65
BK Pelhřimov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
24. 9. 2023
09:00
SH Pelhřimov Michal Kubiš
Filip Dombrovský
63
58
12
10
30
27
45
46
Review
Skupina B 3. kolo 67
Basket Slovanka
BK Brandýs nad Labem
24. 9. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Musil
Jáchym Povolný
80
27
21
7
41
16
58
20
Review
Skupina B 3. kolo 68
Basketbal Sokol Horní Počernice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
24. 9. 2023
10:00
Sokol Horní Počernice Pavel Matys
Vojtěch Schaffner
60
56
8
11
33
32
48
35
Review
Skupina B 3. kolo 66
BC Benešov
BSK TJ Jičín
24. 9. 2023
11:00
SH Benešov Jakub Petrák
Michal Mainuš
49
88
5
27
22
46
36
65
Review
Skupina B 4. kolo 70
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
7. 10. 2023
11:30
Hala ZŠ Roman Mareš
Matěj Pletánek
65
53
19
13
31
25
51
39
Review
Skupina B 4. kolo 69
BSK TJ Jičín
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
7. 10. 2023
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
96
48
26
24
50
32
68
43
Review
Skupina B 4. kolo 71
BK Pelhřimov
Basket Slovanka
7. 10. 2023
15:00
SH Pelhřimov Michal Kult
Jan Bráblík
60
100
20
27
40
52
54
72
Review
Skupina B 4. kolo 72
BC Benešov
Basketbal Sokol Horní Počernice
7. 10. 2023
17:00
SH Benešov Michal Perlík
Pavel Hendrich
61
28
18
3
32
5
40
21
Review
Skupina B 5. kolo 75
BK Pelhřimov
Basketbal Sokol Horní Počernice
8. 10. 2023
09:00
SH Pelhřimov Michal Kult
Jan Bráblík
64
86
20
22
33
52
54
63
Review
Skupina B 5. kolo 73
BSK TJ Jičín
BK Brandýs nad Labem
8. 10. 2023
11:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
102
36
22
4
53
17
85
28
Review
Skupina B 5. kolo 76
BC Benešov
Basket Slovanka
8. 10. 2023
11:00
SH Benešov Marek Vošahlík
Jáchym Povolný
39
71
7
25
16
39
23
54
Review
Skupina B 5. kolo 74
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
8. 10. 2023
11:30
Hala ZŠ Roman Mareš
Matěj Pletánek
97
64
23
8
39
22
69
39
Review
Skupina B 6. kolo 77
Basket Slovanka
BSK TJ Jičín
21. 10. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Lukáš Ulrych
Michal Mainuš
61
55
13
19
37
26
45
41
Review
Skupina B 6. kolo 78
Basketbal Sokol Horní Počernice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
21. 10. 2023
10:00
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Jan Lejčko
53
81
12
19
29
33
43
57
Review
Skupina B 6. kolo 79
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Pelhřimov
21. 10. 2023
14:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Štěpán Beran
Jan Lejčko
61
80
16
17
29
40
44
64
Review
Skupina B 6. kolo 80
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
21. 10. 2023
15:30
ZŠ Na Výsluní René Klapetek
Richard Gottfried
45
48
12
10
26
25
36
36
Review
Skupina B 7. kolo 81
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 10. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Petr Blahout
Pavel Bohata
89
50
18
11
48
26
66
37
Review
Skupina B 7. kolo 82
Basketbal Sokol Horní Počernice
BSK TJ Jičín
22. 10. 2023
10:00
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Michal Bukovský
64
96
18
21
36
54
51
79
Review
Skupina B 7. kolo 83
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BC Benešov
22. 10. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Lejčko
Mykhailo Shumskyi
82
49
23
13
43
27
63
37
Review
Skupina B 7. kolo 84
BK Brandýs nad Labem
BK Pelhřimov
22. 10. 2023
11:00
ZŠ Na Výsluní René Klapetek
Jan Matulka
65
82
21
29
34
42
52
62
Review
Skupina B 8. kolo 86
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Slovanka
12. 11. 2023
10:00
Sokol Horní Počernice Martin Koudela
Michal Mainuš
48
75
15
11
28
30
34
58
Review
Skupina B 8. kolo 88
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BSK TJ Jičín
12. 11. 2023
10:00
Hala ZŠ Jan Hošek
Michal Horník
80
69
18
19
34
38
66
48
Review
Skupina B 8. kolo 85
BC Benešov
BK Pelhřimov
12. 11. 2023
11:00
SH Benešov Jan Neubauer
Daniel Chvála
78
83
19
19
37
36
60
60
Review
Skupina B 8. kolo 87
BK Brandýs nad Labem
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
11. 11. 2023
11:30
ZŠ Na Výsluní Roman Mareš
Matěj Pletánek
56
71
14
18
31
28
45
45
Review
Skupina B 9. kolo 91
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka
2. 12. 2023
09:30
ZŠ Na Výsluní Petr Havlíček
Lucie Moravcová
45
77
18
14
26
31
39
54
Review
Skupina B 9. kolo 92
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basketbal Sokol Horní Počernice
2. 12. 2023
14:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Pavel Matys
Fedor Lysov
59
61
12
16
26
36
42
48
Review
Skupina B 9. kolo 90
BSK TJ Jičín
BC Benešov
2. 12. 2023
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Roman Mareš
Martin Růžička
93
55
22
16
47
31
65
43
Review
Skupina B 9. kolo 89
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Pelhřimov
12. 1. 2024
18:00
Hala ZŠ Lucie Moravcová
Tomáš Tejček
95
73
24
15
53
33
77
50
Review
Skupina B 10. kolo 93
BSK TJ Jičín
BK Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
Skupina B 10. kolo 95
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Slovanka
3. 12. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Horník
Fedor Lysov
42
97
12
22
22
51
32
80
Review
Skupina B 10. kolo 96
BK Brandýs nad Labem
Basketbal Sokol Horní Počernice
3. 12. 2023
13:00
ZŠ Na Výsluní Petr Havlíček
Lucie Moravcová
47
86
10
21
23
47
32
65
Review
Skupina B 10. kolo 94
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BC Benešov
3. 12. 2023
14:00
Hala ZŠ Jan Musil
Michal Tesař
84
40
25
8
42
19
64
25
Review
Skupina B 11. kolo 100
Basket Slovanka
BC Benešov
16. 12. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Podhůrský
Richard Gottfried
81
33
28
2
42
12
65
18
Review
Skupina B 11. kolo 97
BK Brandýs nad Labem
BSK TJ Jičín
16. 12. 2023
13:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Lucie Moravcová
45
78
12
23
26
44
35
63
Review
Skupina B 11. kolo 98
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
16. 12. 2023
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jakub Petrák
Michal Mainuš
57
56
11
14
29
24
39
46
Review
Skupina B 11. kolo 99
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Pelhřimov
7. 12. 2023
18:40
Sokol Horní Počernice Tomáš Tejček
Martin Koudela
72
60
19
17
43
27
60
42
Review
Skupina B 12. kolo 101
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BSK TJ Jičín
17. 12. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jakub Petrák
Michal Mainuš
73
49
19
9
35
21
49
40
Review
Skupina B 12. kolo 102
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
17. 12. 2023
14:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Lucie Moravcová
36
74
4
20
18
36
23
55
Review
Skupina B 12. kolo 104
Basketbal Sokol Horní Počernice
BC Benešov
17. 12. 2023
16:00
Sokol Horní Počernice Jakub Hejduk
Jakub Petrák
42
50
8
13
22
24
34
28
Review
Skupina B 12. kolo 103
Basket Slovanka
BK Pelhřimov
13. 12. 2023
18:00
ZŠ Na Slovance Dennis Billík
František Syrovátka
100
61
35
12
51
20
74
37
Review
Skupina B 13. kolo 106
BSK TJ Jičín
Basketbal Sokol Horní Počernice
13. 1. 2024
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Martin Růžička
92
78
21
12
49
30
69
57
Review
Skupina B 13. kolo 108
BK Pelhřimov
BK Brandýs nad Labem
13. 1. 2024
13:00
SH Pelhřimov Rastislav Frass
Natálie Kunclová
92
69
23
20
43
31
68
52
Review
Skupina B 13. kolo 105
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
13. 1. 2024
15:00
Hala ZŠ Dennis Billík
Michal Tesař
56
91
20
24
29
54
38
78
Review
Skupina B 13. kolo 107
BC Benešov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
13. 1. 2024
16:00
SH Benešov Petr Havlíček
Daniel Chvála
55
50
10
9
25
24
33
37
Review
Skupina B 14. kolo 110
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basketbal Sokol Horní Počernice
14. 1. 2024
11:00
Hala ZŠ Petr Znamínko
Tomáš Benda
81
51
26
12
43
24
66
45
Review
Skupina B 14. kolo 112
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
14. 1. 2024
11:00
SH Benešov Petr Havlíček
Daniel Chvála
66
48
19
10
36
15
49
33
Review
Skupina B 14. kolo 111
BK Pelhřimov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
14. 1. 2024
12:00
SH Pelhřimov Rastislav Frass
Natálie Kunclová
51
91
16
32
29
47
39
75
Review
Skupina B 14. kolo 109
BSK TJ Jičín
Basket Slovanka
14. 1. 2024
14:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Martin Růžička
76
83
20
19
42
49
63
68
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Loudová Basket Slovanka 19 23 1.0 18.0 5.0 2.1 1.7/2.1 79.6 2.9
Emma Komárková Studánka Pardubice 16 21 1.0 19.6 7.8 0.1 3.8/6.2 61.1 2.5
11 Tereza Šimonová BK Pelhřimov 17 20 1.0 19.1 6.6 0.8 3.7/5.8 62.9 2.6
Michaela Pavelková Basket Vlamez 18 23 1.0 16.5 3.3 2.4 2.7/4.2 64.9 2.3
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 24 1.0 15.1 3.5 2.1 2.0/3.0 65.3 1.3
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 15 1.0 23.9 4.1 3.9 3.9/5.2 74.4 1.9
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 16.4 5.0 0.8 4.0/7.1 56.7 3.5
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 23 1.0 14.3 5.8 0.4 1.5/2.4 62.5 2.6
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 16 19 1.0 17.1 6.0 0.9 2.3/3.5 64.2 1.5
Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 24 1.0 13.4 4.4 0.6 2.9/4.3 67.3 2.2
Anna Ženíšková DBaK 19 23 1.0 13.5 5.2 0.6 1.3/3.1 41.7 1.8
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 24 1.0 12.8 3.7 0.8 2.9/4.1 71.4 2.4
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 17 19 1.0 15.8 6.8 0.0 2.2/3.9 54.7 1.6
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 17 1.0 17.5 6.2 1.0 2.0/3.1 64.2 2.6
Magdalena Soudková Basket Slovanka 19 24 1.0 12.0 4.8 0.4 1.2/2.2 54.7 1.5
Tereza Pospíšilová DBaK 17 23 1.0 12.3 5.4 0.0 1.4/3.5 40.7 1.5
4 Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 16 23 1.0 11.9 4.2 0.4 2.3/4.7 49.5 2.2
Nela Hahnová BK Karlovy Vary 18 24 1.0 11.2 3.8 0.2 2.9/4.8 60.5 2.4
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 23 1.0 11.7 4.6 0.1 2.2/4.7 46.7 1.8
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 19 1.0 13.8 5.2 0.3 2.6/3.8 67.1 1.3
Lucie Pavelková Basket Vlamez 16 23 1.0 11.0 3.6 0.7 1.7/2.6 65.0 2.0
Lucie Zahradníková BK Klatovy 19 19 1.0 13.3 4.4 0.7 2.4/3.5 68.7 1.4
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 20 1.0 12.6 2.6 2.1 1.2/2.0 60.0 1.6
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 24 1.0 10.5 3.0 0.5 2.8/4.2 68.0 1.3
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 18 1.0 13.8 4.4 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.0
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 16 1.0 15.5 5.2 0.5 3.6/4.9 73.4 1.5
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 24 1.0 10.2 3.7 0.5 1.4/2.5 56.7 2.6
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 19 15 1.0 16.1 6.3 0.5 1.9/3.3 58.0 2.3
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 17 21 1.0 11.5 3.5 0.8 2.1/3.6 58.7 1.6
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 19 1.0 12.6 3.7 1.2 1.7/2.4 69.6 1.8
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 24 1.0 9.9 3.0 1.0 1.0/1.8 0.0* 2.1
Barbora Rendlová BK Klatovy 17 19 1.0 12.5 4.6 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.4
35 Eliška Coufalová BK Pelhřimov 18 20 1.0 11.8 4.0 0.9 1.4/2.9 46.6 1.9
Tereza Džurdženíková BA Louny 17 20 1.0 11.5 2.5 1.7 1.6/3.7 43.2 1.6
Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 15 1.0 15.3 6.3 0.6 0.8/2.5 32.4 1.7
Žaneta Sirotková Basket Slovanka 18 20 1.0 11.3 2.1 1.7 2.0/2.7 75.5 1.4
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 19 1.0 11.8 3.4 1.4 1.0/1.6 0.0* 1.0
Leona Kořínková Basket Slovanka 18 22 1.0 10.1 3.9 0.5 0.9/1.4 0.0* 2.5
Lucie Makrlíková BK Klatovy 18 21 1.0 10.5 3.2 1.0 1.2/2.5 47.2 2.0
Tereza Orságová Basket Vlamez 18 24 1.0 9.1 3.5 0.0 2.1/4.3 48.5 2.5
Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 24 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/2.9 67.1 1.8
Lucie Kašparová DBaK 19 13 1.0 16.5 7.6 0.1 1.1/2.2 48.3 0.8
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 24 1.0 8.9 2.7 0.7 1.5/2.5 61.7 1.5
15 Johana Rizáková BK Pelhřimov 17 22 1.0 9.6 3.1 0.6 1.5/2.8 54.8 3.1
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 20 1.0 10.6 3.8 0.1 2.8/4.3 64.0 2.8
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 17.2 5.6 0.3 5.3/8.0 65.6 2.0
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 19 1.0 10.7 3.8 0.5 1.7/3.4 50.8 2.7
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 18 1.0 11.3 3.6 0.7 1.9/2.6 73.9 2.1
Tereza Čižmářová SKB FASTAV Zlín 16 17 1.0 11.9 4.6 0.0 2.8/3.7 74.6 2.1
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 23 1.0 8.8 3.2 0.3 1.5/3.3 45.5 2.8
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 19 21 1.0 9.6 2.4 1.3 0.8/1.3 0.0* 1.4
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 23 1.0 8.5 3.5 0.0 1.4/2.1 68.8 0.9
23 Sára Součková K2 Prostějov 16 20 1.0 9.8 3.0 0.7 1.7/3.2 51.6 1.8
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 16 19 1.0 10.2 2.2 1.5 1.4/1.8 0.0* 1.8
Valerie Kopecká BA Louny 18 21 1.0 9.2 3.1 0.4 1.7/3.0 57.1 2.5
Michaela Mundlová BK Klatovy 18 21 1.0 9.2 3.3 0.5 1.1/2.1 52.3 1.7
Lucie Čejková Basket Ostrava 18 24 1.0 8.0 1.5 1.4 1.0/1.6 0.0* 2.2
10 Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 16 21 1.0 9.1 2.9 0.9 0.9/1.2 0.0* 2.2
20 Adéla Bednářová K2 Prostějov 16 24 1.0 8.0 2.5 0.8 0.6/1.2 0.0* 2.5
Johana Surmanová SKB FASTAV Zlín 16 17 1.0 11.1 2.9 1.5 0.9/1.6 0.0* 1.5
Michaela Jíchová BK Karlovy Vary 18 24 1.0 7.9 2.6 0.7 0.6/1.5 0.0* 2.1
5 Sára Karásková K2 Prostějov 16 14 1.0 13.5 4.4 0.9 2.1/3.7 55.8 2.3
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 16 1.0 11.7 4.1 0.5 1.9/3.2 60.8 1.8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 11 1.0 16.9 6.5 0.4 2.9/4.5 65.3 0.9
Kateřina Hostoušová BA Louny 16 19 1.0 9.7 3.3 0.4 2.1/4.7 43.8 2.2
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 19 18 1.0 10.1 3.4 0.5 1.8/2.9 62.3 1.9
Karolína Matasová DBaK 19 21 1.0 8.5 2.9 0.4 1.5/2.4 62.7 1.5
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 24 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/3.1 47.3 1.6
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 16 1.0 11.1 4.3 0.4 1.4/3.4 41.8 2.2
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 18 24 1.0 7.2 2.8 0.0 1.6/3.1 52.7 1.4
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 23 1.0 7.4 3.1 0.3 0.4/1.2 0.0* 1.1
Jana Holá ŠBK P-H Sadská 16 23 1.0 7.4 1.6 1.3 0.5/0.7 0.0* 1.1
Sarah Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 17 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.9 0.0* 2.6
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 20 1.0 8.5 1.5 1.3 1.9/3.1 59.7 1.2
Hana Novotná Studánka Pardubice 16 17 1.0 9.9 2.5 1.3 1.1/1.9 0.0* 2.1
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 17 13 1.0 12.8 4.8 0.2 2.7/4.6 58.3 1.0
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 17 13 1.0 12.8 4.0 1.2 1.2/1.7 0.0* 1.5
Lucie Kučerová SKB FASTAV Zlín 18 21 1.0 8.0 2.8 0.0 2.3/3.4 66.7 1.9
10 Veronika Ryklová Sokol Hradec Králové B 17 16 1.0 10.4 4.2 0.4 0.7/1.3 0.0* 3.1
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 19 17 1.0 9.8 2.9 0.4 2.8/3.6 75.8 2.2
16 Adéla Šváchová BK Pelhřimov 16 13 1.0 12.7 3.9 0.5 3.2/5.2 62.7 2.2
6 Veronika Lášová BK Pelhřimov 18 15 1.0 10.8 4.3 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.1
Ema Sedláková BŠ Tygři Praha B 16 15 1.0 10.7 4.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.3
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 21 1.0 7.7 2.0 1.1 0.3/0.8 0.0* 1.5
Sofie Šturmová Sokol Nusle 19 24 1.0 6.7 1.9 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.7
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 24 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.0 68.8 1.3
Markéta Šafránková HB Basket B 19 18 1.0 8.8 1.9 1.2 1.3/3.1 43.6 0.7
8 Eliška Koďousková Sokol Hradec Králové B 18 14 1.0 11.1 4.1 0.6 1.1/2.1 51.7 1.4
28 Michaela Krejčová BK Pelhřimov 16 21 1.0 7.4 2.7 0.6 0.1/0.5 0.0* 1.1
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 24 1.0 6.3 1.3 0.9 1.1/1.8 0.0* 0.8
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec Králové B 16 11 1.0 13.4 3.1 1.9 1.5/2.3 64.0 1.9
Kristýna Štětkářová SKB FASTAV Zlín 18 21 1.0 7.0 1.6 0.9 1.2/2.5 50.0 1.0
Tereza Slavíková DBaK 19 16 1.0 8.9 2.0 1.5 0.4/1.6 0.0* 2.9
21 Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 20 1.0 7.2 1.9 0.9 0.7/1.1 0.0* 1.5
Martina Bilová Basket Vlamez 17 22 1.0 6.5 2.2 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.8
Barbora Převrátilová BK Karlovy Vary 18 24 1.0 5.9 2.3 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.7
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 24 1.0 5.8 2.3 0.2 0.5/0.8 0.0* 2.6
5 Petra Hánělová Sokol Hradec Králové B 16 17 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.8
Sára Štechová BŠ Tygři Praha B 17 22 1.0 6.2 1.8 0.4 1.6/2.4 67.3 0.8
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 12.5 4.7 0.5 1.6/2.3 72.0 1.5
Klára Johanidesová BŠ Tygři Praha B 16 16 1.0 8.5 3.1 0.4 0.9/2.4 38.5 1.6
Eliska Niamh Sieglová BK Karlovy Vary 19 23 1.0 5.8 2.2 0.0 1.3/2.3 55.8 2.0
8 Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 20 1.0 6.7 1.6 1.0 0.6/1.1 0.0* 1.2
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 18 1.0 7.4 2.4 0.7 0.4/1.3 0.0* 1.8
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 20 1.0 6.7 2.6 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Nina Ilončiaková Žabiny Brno B 17 18 1.0 7.3 1.9 0.6 1.8/2.2 80.0 1.1
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 17 14 1.0 9.4 3.9 0.4 0.4/1.1 0.0* 0.8
17 Tereza Šlechtová Sokol Hradec Králové B 17 21 1.0 6.2 1.3 1.1 0.3/0.4 0.0* 0.9
Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 17 17 1.0 7.6 2.0 0.6 1.6/2.9 57.1 1.2
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 7.5 2.6 0.1 2.2/4.8 45.7 2.0
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 13 1.0 9.8 3.2 0.5 2.1/3.6 57.4 2.5
Leontina Poňuchálková BK Karlovy Vary 16 9 1.0 14.0 5.3 0.7 1.3/1.6 0.0* 1.8
Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 19 1.0 6.6 2.1 0.2 1.8/3.1 57.6 2.5
Klára Seidlová BC Benešov 18 23 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.2
25 Karolína Viková Sokol Hradec Králové B 16 14 1.0 8.8 2.9 0.8 0.7/1.1 0.0* 0.8
12 Adéla Petříková Sokol Hradec Králové B 16 17 1.0 7.2 2.4 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.4
Klára Žižková Sokol Hradec Králové B 16 14 1.0 8.6 3.1 0.2 1.9/3.4 55.3 2.9
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 17 21 1.0 5.7 2.3 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.7
Nela Stehlíková SKB FASTAV Zlín 18 24 1.0 5.0 1.0 1.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Eliška Chalupová Sokol Nusle 18 21 1.0 5.6 2.2 0.1 0.9/3.2 26.5 2.4
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 19 21 1.0 5.6 1.9 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.6
Hana Ganzwohlová Studánka Pardubice 18 24 1.0 4.9 1.2 0.5 1.0/1.9 0.0* 2.3
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 22 1.0 5.3 1.6 0.5 0.7/1.4 0.0* 2.2
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 10 1.0 11.7 4.7 0.1 2.0/5.2 38.5 2.9
Barbora Baxová DBaK 16 14 1.0 8.4 2.8 0.8 0.4/0.9 0.0* 0.9
Marie Rene Janku Sokol Nusle 19 22 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.9
Barbora Podestátová BK Klatovy 17 19 1.0 6.1 2.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
Apolena Loužecká HB Basket B 16 16 1.0 7.1 2.6 0.2 1.3/2.0 65.6 0.9
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 21 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 16 16 1.0 7.0 1.9 0.8 0.9/1.6 0.0* 1.3
Johana Kučerová HB Basket B 17 9 1.0 12.3 3.3 1.3 1.7/2.8 60.0 1.4
24 Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 18 23 1.0 4.8 1.5 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.2
Marika Rýdlová BC Benešov 18 16 1.0 6.9 1.5 1.0 0.9/2.1 42.4 1.1
Sofie Čechmánková SKB FASTAV Zlín 17 15 1.0 7.3 2.3 0.7 0.5/1.7 0.0* 2.3
Nikola Horná Studánka Pardubice 16 14 1.0 7.7 2.2 0.7 1.1/2.8 41.0 1.9
Alžběta Danielisová SKB FASTAV Zlín 16 11 1.0 9.7 2.3 1.2 1.6/3.3 50.0 1.9
Antonie Baborovská BK Karlovy Vary 18 19 1.0 5.6 2.1 0.4 0.2/0.5 0.0* 2.1
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 14 1.0 7.5 2.9 0.1 1.4/2.1 63.3 1.2
Frida Jelínková BŠ Tygři Praha B 16 15 1.0 6.9 2.7 0.2 0.8/1.2 0.0* 1.1
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 19 1.0 5.4 1.2 0.7 1.0/1.8 0.0* 0.8
Magdaléna Štolleová BŠ Tygři Praha B 17 22 1.0 4.6 1.8 0.0 1.0/2.4 44.2 2.1
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 20 1.0 5.1 1.8 0.3 0.7/1.2 0.0* 1.9
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 11.1 4.3 0.1 2.1/3.9 54.3 1.7
Žaneta Zlámalová Basket Vlamez 19 13 1.0 7.6 3.0 0.0 1.6/3.2 51.2 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 19 1.0 5.2 1.6 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.4
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 18 22 1.0 4.5 1.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.5
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 9 1.0 10.9 4.7 0.0 1.6/4.3 35.9 1.9
Radka Čermáková BK Karlovy Vary 17 20 1.0 4.9 2.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.9
Valerie Hocková BC Benešov 18 15 1.0 6.3 1.5 0.9 0.7/1.1 0.0* 2.9
Tereza Čuříková DBaK 19 17 1.0 5.6 1.3 0.8 0.5/1.1 0.0* 1.5
Magdalena Vítková HB Basket B 17 15 1.0 6.2 2.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.4
Barbora Paličková BC Benešov 18 23 1.0 4.0 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.7
Kristýna Lacinová Studánka Pardubice 18 15 1.0 6.1 1.9 0.4 1.2/2.2 54.5 2.3
Barbora Synková Sokol Nusle 18 20 1.0 4.6 1.9 0.2 0.5/1.5 0.0* 2.6
28 Kamila Kusá Studánka Pardubice 19 8 1.0 11.5 3.9 0.3 3.0/4.8 63.2 1.6
Julie Janková BSK TJ Jičín 16 23 1.0 3.9 1.1 0.1 1.3/2.2 58.0 1.9
Isabela Vyskočilová BA Louny 18 19 1.0 4.7 2.1 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.8
Anabela Camphuijsen HB Basket B 16 16 1.0 5.6 1.3 0.5 1.4/2.6 54.8 1.7
Sára Dosič BK Karlovy Vary 17 22 1.0 4.0 1.1 0.5 0.4/1.0 0.0* 0.9
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 16 1.0 5.5 0.9 1.1 0.3/0.3 0.0* 1.0
Barbora Mokrá BK Karlovy Vary 17 18 1.0 4.9 2.1 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
Helena Pešková Basket Vlamez 18 21 1.0 4.1 1.3 0.0 1.5/2.3 64.6 1.3
Barbora Plánková SKB FASTAV Zlín 16 16 1.0 5.4 1.8 0.3 0.9/2.3 38.9 1.2
Tereza Elízová BK Karlovy Vary 19 20 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.8
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 19 12 1.0 7.1 3.3 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.6
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 17 1.0 5.0 1.8 0.4 0.2/0.4 0.0* 2.2
16 Tereza Klimešová K2 Prostějov 18 23 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.9
Agáta Novotná Basket Slovanka 18 14 1.0 6.1 1.7 0.6 0.7/1.2 0.0* 1.3
Monika Klementová BK Karlovy Vary 16 16 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.3
Anna Červenková BC Benešov 17 12 1.0 7.0 2.5 0.1 1.8/3.0 58.3 2.3
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 22 1.0 3.8 1.4 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
18 Natálie Flaxová Sokol Hradec Králové B 17 7 1.0 11.9 3.3 1.3 1.4/2.1 66.7 1.4
Barbora Havlíčková DBaK 18 17 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 16 1.0 5.2 1.8 0.1 1.5/2.4 63.2 1.6
Lucie Křiváčková BK Klatovy 17 20 1.0 4.1 1.5 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.7
Barbora Ota Urbanová HB Basket B 16 17 1.0 4.8 1.9 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.8
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 12 1.0 6.8 1.8 0.5 1.6/2.5 63.3 1.1
Alžběta Rýcová BC Benešov 19 24 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.3
Athina Kryšpínová Sokol Nusle 18 23 1.0 3.5 1.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.9
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 18 18 1.0 4.4 1.4 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.1
Jitka Kutalová SKB FASTAV Zlín 16 19 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.1 40.0 1.4
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 17 16 1.0 4.9 0.9 0.8 0.8/1.1 0.0* 1.4
Hana Danielisová SKB FASTAV Zlín 18 14 1.0 5.6 1.7 0.1 1.7/2.8 61.5 0.6
Tereza Hrstková Basket Vlamez 17 24 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/1.6 0.0* 0.8
Anna Běláčová BŠ Tygři Praha B 16 4 1.0 19.0 7.8 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
21 Tereza Kašpárková K2 Prostějov 18 19 1.0 4.0 1.5 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.4
9 Karolína Šmejkalová Sokol Hradec Králové B 17 21 1.0 3.6 1.0 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.9
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 13 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
23 Radka Barbora Mrázková Sokol Hradec Králové B 16 16 1.0 4.6 1.3 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.0
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 17 1.0 4.4 1.6 0.2 0.6/1.6 0.0* 2.2
Klára Aubrechtová DBaK 18 5 1.0 14.8 4.0 1.8 1.4/3.0 46.7 1.6
Barbora Kolářová Basket Slovanka 17 19 1.0 3.8 1.7 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
21 Daniela Sobková BK Pelhřimov 17 21 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/1.3 0.0* 1.5
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 17 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.8
Karolína Bíšková BK Klatovy 18 17 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 17 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.6
6 Lucie Vaculíková K2 Prostějov 19 9 1.0 8.1 2.6 0.7 1.0/1.8 0.0* 2.7
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 12.0 4.8 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.0
Sofie Jandová BSK TJ Jičín 16 17 1.0 4.2 1.4 0.2 0.9/1.2 0.0* 0.9
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 19 20 1.0 3.6 1.1 0.4 0.2/0.3 0.0* 0.5
Beáta Pěničková BA Louny 17 6 1.0 11.7 4.2 0.5 1.8/3.5 52.4 3.0
14 Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 19 22 1.0 3.2 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.1
Linda Přídová BŠ Tygři Praha B 16 18 1.0 3.8 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.1
Rozálie Ježková HB Basket B 16 19 1.0 3.6 1.3 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.1
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 21 1.0 3.1 1.0 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.8
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 14 1.0 4.6 1.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 2.2
Anna Řezáčová BK Klatovy 19 19 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.1
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 18 9 1.0 7.1 2.4 0.6 0.6/2.1 26.3 2.2
Magdalena Vašková BA Louny 16 16 1.0 3.9 1.4 0.1 0.8/2.2 37.1 2.4
Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 11 1.0 5.6 2.1 0.0 1.5/2.6 55.2 2.0
Veronika Pichrtová BK Karlovy Vary 17 9 1.0 6.7 1.6 0.9 0.9/1.8 0.0* 0.8
Soňa Bilová Basket Vlamez 17 23 1.0 2.6 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.3
14 Anežka Kyralová Sokol Hradec Králové B 17 19 1.0 3.2 1.3 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.2
Anna Runtschová HB Basket B 17 18 1.0 3.3 0.7 0.5 0.3/1.2 0.0* 1.8
Nela Heltová BA Louny 19 9 1.0 6.3 2.1 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 23 1.0 2.5 0.7 0.3 0.2/0.4 0.0* 2.0
Barbora Vlčková DBaK 17 10 1.0 5.6 2.1 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.4
Paola Buš BŠ Tygři Praha B 16 14 1.0 4.0 1.6 0.0 0.9/1.2 0.0* 0.6
Markéta Homolová BŠ Tygři Praha B 16 18 1.0 3.0 1.2 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
Anna Jiráčková BC Benešov 17 19 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.8
Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 16 13 1.0 4.2 1.4 0.2 0.9/2.2 41.4 0.8
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 11 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.6 0.0* 2.3
Zuzana Urbancová HB Basket B 16 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Eliška Jenišová BSK TJ Jičín 16 12 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.3
Marie Šlemrová BK Karlovy Vary 16 13 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.8
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 14 1.0 3.6 1.1 0.1 1.1/2.2 48.4 2.1
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 20 1.0 2.5 0.8 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.5
Natálie Zelenková BK Klatovy 17 3 1.0 16.0 4.3 1.7 2.3/4.0 58.3 1.0
Adina Ema Frantová Basket Slovanka 17 8 1.0 6.0 1.9 0.5 0.8/1.5 0.0* 0.8
Julie Piloušková BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 4.8 1.6 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.4
Anja Válková Studánka Pardubice 19 10 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 7 1.0 6.7 1.7 0.3 2.4/3.3 73.9 1.9
Natálie Sochorová BA Louny 16 15 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Barbora Jiroušková BC Benešov 18 22 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 17 17 1.0 2.6 0.9 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.6
Nela Kovářová Basket Vlamez 16 21 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
15 Karolína Berková K2 Prostějov 19 15 1.0 3.0 1.2 0.1 0.2/1.1 0.0* 1.8
Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 16 10 1.0 4.5 1.5 0.1 1.2/1.4 0.0* 0.7
8 Anežka Dvořáková BK Pelhřimov 19 19 1.0 2.3 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.9
Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 17 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.2
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 16 17 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.1
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 16 15 1.0 2.9 1.1 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.2
Barbora Vyhlídová BŠ Tygři Praha B 16 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.3 66.7 0.8
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 11 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
Vanesa Sušičová DBaK 19 7 1.0 5.9 2.1 0.3 0.7/1.4 0.0* 0.9
Radka Chrenková Basketbal Sokol Horní Počernice 16 15 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Eliška Nácovská HB Basket B 16 20 1.0 2.1 0.6 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.4
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 19 1.0 2.1 0.6 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.1
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 15 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 5 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.8
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Vivienne Vlková SKB FASTAV Zlín 17 18 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.2
Monika Bilová Basket Vlamez 19 20 1.0 1.9 0.6 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.2
Kateřina Zvolánková BK Frýdek-Místek 18 11 1.0 3.3 0.9 0.1 1.2/1.6 0.0* 0.5
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 19 10 1.0 3.6 1.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 20 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Barbora Krejcarová BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 17.0 3.5 3.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 6 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.7 25.0 1.5
Natálie Křížová BA Louny 19 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Kamila Neumarová BA Louny 17 15 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.8
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 18 11 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Kristýna Antošová BK Karlovy Vary 16 12 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.0
Kristina Vaňková DBaK 18 2 1.0 15.5 6.0 0.5 2.0/3.0 66.7 0.5
Kristýna Kozáková DBaK 19 20 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.7
13 Johana Bláhová Sokol Hradec Králové B 16 11 1.0 2.7 1.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.2
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Sabina Březinová Studánka Pardubice 17 5 1.0 5.8 2.0 0.4 0.6/1.6 0.0* 2.4
Ela Nenadálová Sokol Nusle 16 8 1.0 3.6 1.0 0.1 1.3/2.3 55.6 2.3
Tereza Jandová HB Basket B 19 2 1.0 14.5 5.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Aneta Devátá B. Jablonec n. N. 17 12 1.0 2.3 0.3 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
Klára Slunečková HB Basket B 17 5 1.0 5.6 1.8 0.2 1.4/3.4 41.2 1.6
Kateřina Zábranská Basket Slovanka 18 9 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.1 0.0* 2.1
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 18 2 1.0 13.5 3.0 2.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Petra Fidranská BA Louny 16 18 1.0 1.5 0.4 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.8
Sofia Almadana Clerisse BŠ Tygři Praha B 17 10 1.0 2.7 1.2 0.1 0.0/0.8 0.0* 0.9
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/3.3 46.2 1.3
Klára Nováková HB Basket B 16 5 1.0 5.4 1.6 0.6 0.4/0.4 0.0* 0.2
13 Karolína Krausová Sokol Hradec Králové B 18 8 1.0 3.3 0.9 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.5
Markéta Nováková K2 Prostějov 18 4 1.0 6.5 1.3 1.0 1.0/2.5 40.0 2.5
10 Kristýna Brožová BK Pelhřimov 19 21 1.0 1.2 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.6
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 5 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.8
Adéla Náplavová BK Frýdek-Místek 18 10 1.0 2.4 0.3 0.5 0.3/0.4 0.0* 0.5
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 19 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.8
Klára Klugová DBaK 18 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/1.8 0.0* 3.0
Anna Marie Dědková ŠBK P-H Sadská 17 14 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 18 15 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.7
Sára Sýkorová Studánka Pardubice 16 6 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/1.2 0.0* 2.7
22 Tereza Strbáčková K2 Prostějov 16 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
21 Tereza Vanišová Sokol Hradec Králové B 16 16 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
14 Julie Bezdíčková Sokol Hradec Králové B 18 1 1.0 17.0 2.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Jasmin Jiráková BC Benešov 18 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Michaela Čurdová BK Pelhřimov 17 8 1.0 2.0 0.4 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.8
Barbora Bančanská BSK TJ Jičín 17 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.6
13 Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 16 18 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 18 5 1.0 3.0 0.8 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.0
Nela Beránková Basket Slovanka 17 4 1.0 3.8 0.8 0.5 0.8/1.3 0.0* 0.8
Viktorie Pittnerová BK Pelhřimov 17 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 10 1.0 1.4 0.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 18 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Eva Bartoňková SKB FASTAV Zlín 18 1 1.0 14.0 1.0 3.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Klára Honomichlová DBaK 19 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Zuzana Hamplová BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
4 Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 2.0 0.7 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.0
Emma Smitková BK Karlovy Vary 19 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
33 Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek 16 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.6 0.0* 0.8
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 19 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
17 Sára Vaněčková BK Pelhřimov 19 4 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/2.3 33.3 0.8
Lucie Hvězdová BA Louny 19 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Adéla Scholzová Basket Vlamez 16 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 16 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.3
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 19 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín 16 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Valerie Chocholatá ŠBK P-H Sadská 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 5 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.2
23 Adéla Adamušková Sokol Hradec Králové B 16 9 1.0 0.9 0.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Marie Lívancová DBaK 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Simona Pazourková Basket Slovanka 18 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
20 Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
Andrea Ekrtová BA Louny 19 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Sofie Salehová HB Basket B 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Marie Pražáková SKB FASTAV Zlín 17 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.0
11 Petra Opová Sokol Hradec Králové B 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
3 Ivana Klímová Sokol Hradec Králové B 16 7 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Lenka Kovandová HB Basket B 19 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Catherine Eva Polášková Basket Vlamez 16 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
26 Eliška Bahounková K2 Prostějov 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Anna Pánková BC Benešov 18 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sára Bílková HB Basket B 16 10 1.0 0.5 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0*