Celostátní liga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BŠ Tygři Praha B
Sokol Nusle
11. 11. 2023
09:30
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Jakub Petrák
56
89
15
16
21
37
38
65
Review
Skupina A 1. kolo 2
DBaK
BK Klatovy
11. 11. 2023
16:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Neubauer
Michal Mainuš
64
70
13
24
29
36
45
47
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Lvice Litoměřice
HB Basket Praha B
11. 11. 2023
16:15
Hala 6. ZŠ Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
68
34
13
11
41
19
54
30
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Karlovy Vary
BA Tygřice Louny
11. 11. 2023
17:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
72
17
19
2
33
6
51
10
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
HB Basket Praha B
23. 9. 2023
16:00
SH BK Klatovy Ondřej Melzer
Richard Gottfried
94
37
21
8
42
23
68
31
Review
Skupina A 2. kolo 5
BŠ Tygři Praha B
BK Karlovy Vary
23. 9. 2023
16:15
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Lucie Moravcová
75
63
26
17
44
34
59
52
Review
Skupina A 2. kolo 7
DBaK
BK Lvice Litoměřice
23. 9. 2023
18:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Albert Jilg
Adam Križanský
81
44
20
8
41
27
59
35
Review
Skupina A 2. kolo 6
Sokol Nusle
BA Tygřice Louny
23. 9. 2023
19:00
TJ Sokol Nusle Martin Kozel
Lukáš Kalabza
97
44
28
14
51
29
74
39
Review
Skupina A 3. kolo 9
BŠ Tygři Praha B
BA Tygřice Louny
24. 9. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Lucie Moravcová
102
44
31
5
58
23
81
33
Review
Skupina A 3. kolo 10
Sokol Nusle
BK Karlovy Vary
24. 9. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Martin Kozel
Lukáš Kalabza
68
60
18
13
35
24
52
47
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2023
11:00
SH BK Klatovy Ondřej Melzer
Richard Gottfried
85
44
22
12
46
20
71
29
Review
Skupina A 3. kolo 11
DBaK
HB Basket Praha B
24. 9. 2023
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Dub
Adam Križanský
93
32
18
8
41
16
67
24
Review
Skupina A 4. kolo 16
Sokol Nusle
BK Klatovy
17. 12. 2023
09:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Michal Horník
47
62
12
14
25
31
34
46
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
17. 12. 2023
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jindřich Nesper
Adéla Zemancová
76
51
23
14
44
27
60
40
Review
Skupina A 4. kolo 15
BŠ Tygři Praha B
DBaK
17. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Martin Kozel
Filip Hackl
68
71
20
21
35
33
55
53
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Karlovy Vary
BK Lvice Litoměřice
25. 10. 2023
18:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Jan Hendrych
71
41
24
10
36
16
55
29
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Karlovy Vary
HB Basket Praha B
8. 10. 2023
11:45
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Jan Lejčko
112
24
25
5
57
14
86
19
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
16. 12. 2023
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců
20
0
*
Review
Skupina A 5. kolo 20
Sokol Nusle
DBaK
16. 12. 2023
16:00
TJ Sokol Nusle Michal Tesař
Richard Gottfried
69
67
15
17
29
32
53
55
Review
Skupina A 5. kolo 19
BŠ Tygři Praha B
BK Klatovy
16. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Martin Kozel
55
58
27
17
36
29
44
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Lvice Litoměřice
BŠ Tygři Praha B
21. 10. 2023
15:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Morávek
Fedor Lysov
54
52
14
12
30
26
37
38
Review
Skupina A 6. kolo 21
DBaK
BK Karlovy Vary
21. 10. 2023
16:00
Tělocvična 25. ZŠ Jonáš Kavan
Ondřej Melzer
55
63
15
14
28
35
47
52
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
BA Tygřice Louny
21. 10. 2023
17:00
SH BK Klatovy Dennis Billík
Pavel Šenk
68
59
19
17
34
34
49
55
Review
Skupina A 6. kolo 24
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
21. 10. 2023
18:00
sportovní hala Zličín Michaela Scholzová
Filip Hackl
51
78
10
24
22
48
34
61
Review
Skupina A 7. kolo 28
HB Basket Praha B
BŠ Tygři Praha B
22. 10. 2023
10:30
SK Aritma Praha Michal Kuncl
Jiří Šlaj
51
68
7
19
19
39
32
50
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
BK Karlovy Vary
22. 10. 2023
11:00
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Michal Dub
61
59
12
12
30
18
44
41
Review
Skupina A 7. kolo 25
DBaK
BA Tygřice Louny
22. 10. 2023
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Jonáš Kavan
Ondřej Melzer
65
52
14
11
28
21
50
39
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Lvice Litoměřice
Sokol Nusle
22. 10. 2023
13:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Morávek
Fedor Lysov
37
70
13
19
22
41
28
53
Review
Skupina A 8. kolo 29
Sokol Nusle
BŠ Tygři Praha B
12. 11. 2023
09:00
TJ Sokol Nusle Jan Hejnic
Jáchym Povolný
70
55
22
9
32
23
50
40
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
DBaK
12. 11. 2023
11:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Jan Lejčko
53
62
6
16
20
25
36
41
Review
Skupina A 8. kolo 31
HB Basket Praha B
BK Lvice Litoměřice
12. 11. 2023
12:30
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Jakub Petrák
35
85
8
18
17
39
27
60
Review
Skupina A 8. kolo 32
BA Tygřice Louny
BK Karlovy Vary
11. 12. 2023
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
49
81
15
18
32
35
43
56
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Lvice Litoměřice
BK Klatovy
2. 12. 2023
11:30
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Michal Mainuš
62
50
18
14
41
24
48
39
Review
Skupina A 9. kolo 33
BA Tygřice Louny
BŠ Tygři Praha B
2. 12. 2023
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jaroslav Pazourek
Vladislav Lunhul
53
80
17
25
26
47
39
60
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Karlovy Vary
Sokol Nusle
2. 12. 2023
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
54
61
15
20
32
27
44
50
Review
Skupina A 9. kolo 35
HB Basket Praha B
DBaK
2. 12. 2023
17:30
sportovní hala Zličín Štěpán Beran
Vojtěch Schaffner
41
84
9
18
23
42
31
61
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha B
3. 12. 2023
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
53
37
16
16
28
19
39
21
Review
Skupina A 10. kolo 40
HB Basket Praha B
BK Klatovy
3. 12. 2023
11:30
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Štěpán Beran
51
63
12
17
25
29
32
45
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Lvice Litoměřice
DBaK
3. 12. 2023
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Michal Mainuš
52
53
13
16
20
25
38
32
Review
Skupina A 10. kolo 38
BA Tygřice Louny
Sokol Nusle
3. 12. 2023
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Jindřich Nesper
38
99
3
29
16
54
29
77
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
BŠ Tygři Praha B
8. 10. 2023
09:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Martin Kozel
69
58
25
16
35
27
56
43
Review
Skupina A 11. kolo 44
DBaK
Sokol Nusle
8. 10. 2023
11:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
53
77
20
22
26
36
36
64
Review
Skupina A 11. kolo 41
HB Basket Praha B
BK Karlovy Vary
16. 12. 2023
17:30
sportovní hala Zličín Fedor Lysov
Jan Lejčko
29
77
5
12
16
38
27
50
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
30. 10. 2023
17:30
Kalich aréna Michal Tesař
Adéla Zemancová
56
42
22
11
36
20
44
34
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Lvice Litoměřice
BK Karlovy Vary
17. 12. 2023
14:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Adéla Zemancová
64
77
18
21
36
35
49
58
Review
Skupina A 12. kolo 46
HB Basket Praha B
BA Tygřice Louny
7. 10. 2023
15:30
SK Aritma Praha Pavel Šenk
Jan Neubauer
52
64
17
17
30
34
40
50
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
Sokol Nusle
7. 10. 2023
16:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
80
55
22
20
45
30
64
40
Review
Skupina A 12. kolo 47
DBaK
BŠ Tygři Praha B
7. 10. 2023
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Martin Kozel
Jindřich Nesper
56
52
15
18
30
32
48
41
Review
Skupina A 13. kolo 52
BŠ Tygři Praha B
HB Basket Praha B
13. 1. 2024
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Michal Mainuš
108
43
28
7
64
10
82
29
Review
Skupina A 13. kolo 49
BA Tygřice Louny
DBaK
13. 1. 2024
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
32
99
14
17
20
38
27
71
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Karlovy Vary
BK Klatovy
13. 1. 2024
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
57
30
14
11
24
21
41
25
Review
Skupina A 13. kolo 51
Sokol Nusle
BK Lvice Litoměřice
13. 1. 2024
17:30
TJ Sokol Nusle Jakub Hejduk
Jiří Šlaj
66
53
21
12
37
25
49
31
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Karlovy Vary
DBaK
14. 1. 2024
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
68
38
19
14
32
22
46
28
Review
Skupina A 14. kolo 56
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
14. 1. 2024
10:30
TJ Sokol Nusle Michal Mainuš
Pavlína Šuláková
114
57
32
9
61
31
88
45
Review
Skupina A 14. kolo 54
BA Tygřice Louny
BK Klatovy
14. 1. 2024
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladislav Lunhul
Jan Lejčko
39
74
17
12
25
28
35
48
Review
Skupina A 14. kolo 55
BŠ Tygři Praha B
BK Lvice Litoměřice
14. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Martin Koudela
61
44
14
13
36
26
47
35
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 17.9 6.5 0.9 2.1/3.3 64.2 2.6
Emma Komárková Studánka Pardubice 16 15 1.0 18.7 7.6 0.0 3.5/5.4 65.4 2.3
Barbora Loudová Basket Slovanka 19 16 1.0 17.1 5.3 1.8 1.3/1.5 0.0* 2.8
11 Tereza Šimonová BK Pelhřimov 17 14 1.0 19.4 6.9 0.5 4.1/6.4 65.2 2.3
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 17 17 1.0 15.7 6.8 0.0 2.2/4.1 52.9 1.6
13 Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 16 1.0 15.7 6.5 0.4 1.4/2.1 66.7 2.5
4 Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 17 1.0 14.6 3.4 2.2 1.4/2.6 53.3 0.8
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 16 14 1.0 17.4 6.4 0.9 1.9/3.5 55.1 1.9
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 17 1.0 13.3 4.4 1.0 1.5/1.9 0.0* 1.1
Magdalena Soudková Basket Slovanka 19 17 1.0 13.0 5.1 0.5 1.2/2.2 52.6 1.6
Lucie Zahradníková BK Klatovy 19 16 1.0 13.8 4.6 0.8 2.3/3.3 67.9 1.4
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 14 1.0 15.4 4.4 0.8 4.1/7.4 56.3 3.4
Barbora Rendlová BK Klatovy 17 16 1.0 13.4 5.0 0.8 0.9/1.6 0.0* 1.2
Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 17 1.0 12.5 4.1 0.6 2.5/3.6 67.7 2.3
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 14 1.0 15.1 4.4 1.4 2.1/3.1 68.2 2.0
Anna Ženíšková DBaK 19 15 1.0 14.0 5.1 0.8 1.5/3.1 47.8 1.7
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 18 1.0 11.6 3.6 1.1 1.1/2.0 52.8 2.3
Michaela Pavelková Basket Vlamez 18 15 1.0 13.9 3.3 1.5 2.9/4.5 65.7 2.4
4 Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 16 16 1.0 12.9 4.5 0.4 2.8/5.9 47.9 2.8
Nela Hahnová BK Karlovy Vary 18 17 1.0 12.2 4.3 0.1 3.4/5.1 66.7 2.5
9 Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 9 1.0 22.8 4.2 3.8 3.0/4.1 73.0 1.7
Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 13 1.0 15.1 6.2 0.6 0.8/2.2 34.5 1.9
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 17 1.0 11.5 4.3 0.1 2.5/5.4 47.3 1.8
Lucie Makrlíková BK Klatovy 18 18 1.0 10.7 3.2 1.0 1.3/2.8 47.1 2.1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 15 1.0 12.7 5.1 0.2 1.9/3.1 63.0 1.4
Leona Kořínková Basket Slovanka 18 15 1.0 12.6 4.9 0.5 1.3/1.8 0.0* 2.7
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 14 1.0 13.4 3.8 0.9 3.1/4.1 75.4 2.8
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 18 1.0 10.4 3.6 0.5 1.7/3.2 52.6 2.6
Tereza Pospíšilová DBaK 17 16 1.0 11.6 5.1 0.1 1.3/3.4 38.9 1.6
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 18 1.0 10.1 3.6 0.5 1.4/2.5 55.6 2.7
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 16 1.0 11.3 3.4 1.3 0.6/1.1 0.0* 1.0
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 16 1.0 11.1 4.0 0.1 2.9/4.4 67.1 2.7
Tereza Orságová Basket Vlamez 18 16 1.0 10.9 4.1 0.0 2.7/5.3 50.6 2.1
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 15 1.0 11.4 4.3 0.4 1.5/3.5 43.4 2.3
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 11 1.0 15.5 5.4 0.5 3.4/4.7 71.2 1.7
88 Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 8 1.0 21.1 8.3 0.4 3.5/5.5 63.6 1.1
Michaela Mundlová BK Klatovy 18 18 1.0 9.4 3.3 0.6 1.1/2.2 47.5 1.6
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 17 14 1.0 11.9 2.6 1.8 1.4/3.1 45.5 1.8
35 Eliška Coufalová BK Pelhřimov 18 13 1.0 12.8 4.1 1.1 1.4/3.0 46.2 2.2
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 13 1.0 12.7 4.7 0.0 3.3/4.3 76.8 2.2
33 Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 16 1.0 10.3 3.9 0.3 1.8/3.8 45.9 2.6
15 Johana Rizáková BK Pelhřimov 17 16 1.0 10.1 3.2 0.7 1.7/3.4 50.0 3.1
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 14 1.0 11.5 2.5 1.8 1.1/1.6 0.0* 1.4
Žaneta Sirotková Basket Slovanka 18 13 1.0 12.4 2.2 1.8 2.8/3.6 76.6 1.7
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 19 15 1.0 10.7 2.9 1.3 0.9/1.5 0.0* 1.7
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 17 14 1.0 11.4 3.4 0.8 2.2/3.1 70.5 1.8
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 19 14 1.0 11.2 3.9 0.5 2.0/3.0 66.7 1.9
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 17 1.0 9.1 3.8 0.1 1.4/2.2 63.2 1.0
10 Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 16 14 1.0 10.9 3.3 1.1 1.1/1.4 0.0* 2.4
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 14 1.0 10.9 3.4 0.8 1.8/2.6 67.6 1.9
16 Adéla Šváchová BK Pelhřimov 16 12 1.0 12.4 3.8 0.6 3.0/4.8 62.1 2.3
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 19 8 1.0 18.5 7.3 1.0 1.0/2.4 42.1 2.4
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 16 14 1.0 10.4 2.1 1.8 0.9/1.5 0.0* 1.9
14 Lucie Čejková Basket Ostrava 18 17 1.0 8.2 1.7 1.3 0.9/1.7 0.0* 1.8
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 18 14 1.0 9.8 3.4 0.3 2.1/3.4 61.7 2.4
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 19 8 1.0 17.1 6.0 0.3 4.4/7.4 59.3 1.9
Lucie Pavelková Basket Vlamez 16 15 1.0 9.0 3.1 0.7 0.9/1.7 0.0* 2.0
Michaela Jíchová BK Karlovy Vary 18 17 1.0 7.9 2.5 0.7 0.8/1.5 0.0* 2.2
Sarah Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 12 1.0 11.3 3.4 1.3 0.7/1.9 0.0* 3.2
Lucie Kašparová DBaK 19 8 1.0 16.9 7.8 0.1 1.0/2.0 50.0 1.0
20 Adéla Bednářová K2 Prostějov 16 17 1.0 7.9 2.3 0.9 0.6/1.2 0.0* 2.8
Jana Holá ŠBK P-H Sadská 16 17 1.0 7.8 1.4 1.5 0.6/0.7 0.0* 1.2
Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 17 1.0 7.7 2.1 0.7 1.5/1.9 0.0* 1.6
6 Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 7.6 2.4 0.5 1.4/2.1 65.7 1.6
23 Sára Součková K2 Prostějov 16 13 1.0 9.9 3.0 0.7 1.8/3.5 53.3 2.0
Sofie Šturmová Sokol Nusle 19 18 1.0 7.1 2.1 0.7 0.8/1.4 0.0* 1.7
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 14 1.0 9.1 1.6 1.4 1.7/3.3 52.2 1.1
Leontina Poňuchálková BK Karlovy Vary 16 9 1.0 14.0 5.3 0.7 1.3/1.6 0.0* 1.8
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 18 1.0 6.9 2.8 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Ema Sedláková BŠ Tygři Praha B 16 11 1.0 11.3 5.2 0.0 0.9/2.0 45.5 1.1
Markéta Šafránková HB Basket B 19 13 1.0 9.3 2.2 1.1 1.6/3.5 46.7 0.8
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 11 1.0 10.8 2.5 1.7 0.5/1.2 0.0* 1.8
Lucie Kučerová FASTAV Zlín 18 16 1.0 7.4 2.7 0.0 2.0/3.1 64.0 2.2
Karolína Matasová DBaK 19 15 1.0 7.7 2.5 0.3 1.9/2.7 68.3 1.6
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 16 12 1.0 9.5 3.0 0.4 2.3/5.7 39.7 2.3
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 7.1 3.0 0.3 0.4/1.4 0.0* 1.3
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 10 1.0 11.3 3.9 0.4 2.3/3.7 62.2 1.7
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 17 1.0 6.6 1.4 0.9 1.3/1.8 0.0* 0.6
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 7.9 2.4 0.9 0.4/1.0 0.0* 1.8
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 17 8 1.0 13.9 4.3 1.3 1.6/2.5 65.0 1.6
28 Michaela Krejčová BK Pelhřimov 16 15 1.0 7.4 2.8 0.5 0.2/0.7 0.0* 1.1
23 Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 6.5 2.3 0.0 1.9/3.3 57.1 1.6
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 16 14 1.0 7.8 2.2 0.8 1.0/1.7 0.0* 1.3
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 15 1.0 7.3 2.3 0.7 0.5/1.7 0.0* 2.3
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec Králové B 16 7 1.0 15.4 3.3 2.4 1.6/2.7 57.9 2.0
22 Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 6.3 2.4 0.0 1.5/2.2 65.8 1.1
Sára Štechová BŠ Tygři Praha B 17 16 1.0 6.7 1.9 0.5 1.3/2.0 65.6 0.9
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 14 1.0 7.6 2.9 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.9
12 Adéla Petříková Sokol Hradec Králové B 16 14 1.0 7.6 2.6 0.4 1.0/1.4 0.0* 2.5
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 10 1.0 10.5 3.3 0.5 2.4/4.1 58.5 2.8
Hana Novotná Studánka Pardubice 16 12 1.0 8.7 2.4 0.9 1.1/1.7 0.0* 2.3
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 10 1.0 10.3 2.5 1.3 1.4/3.0 46.7 1.9
8 Eliška Koďousková Sokol Hradec Králové B 18 11 1.0 9.3 3.4 0.5 0.9/2.0 45.5 1.5
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 11.1 4.3 0.1 2.1/3.9 54.3 1.7
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 19 15 1.0 6.7 2.1 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.3
8 Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 14 1.0 7.1 1.6 1.1 0.6/1.3 0.0* 1.4
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 9 1.0 10.9 4.7 0.0 1.6/4.3 35.9 1.9
Eliska Niamh Sieglová BK Karlovy Vary 19 16 1.0 6.1 2.4 0.0 1.4/2.1 64.7 1.9
Eliška Chalupová Sokol Nusle 18 16 1.0 6.1 2.4 0.1 1.0/3.8 26.2 2.6
21 Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 13 1.0 7.4 1.8 1.0 0.8/1.4 0.0* 2.1
Klára Johanidesová BŠ Tygři Praha B 16 12 1.0 7.9 3.0 0.4 0.7/1.7 0.0* 1.5
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 17 1.0 5.6 2.4 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.5
Barbora Podestátová BK Klatovy 17 16 1.0 5.9 2.6 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 19 10 1.0 9.2 2.9 0.3 2.5/3.4 73.5 2.1
28 Kamila Kusá Studánka Pardubice 19 8 1.0 11.5 3.9 0.3 3.0/4.8 63.2 1.6
25 Karolína Viková Sokol Hradec Králové B 16 10 1.0 9.1 3.0 0.8 0.7/1.0 0.0* 0.8
Nikola Horná Studánka Pardubice 16 10 1.0 9.0 2.7 0.9 0.9/2.5 36.0 1.7
5 Petra Hánělová Sokol Hradec Králové B 16 12 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.8
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 14 1.0 6.4 1.9 0.2 2.1/3.1 67.4 1.3
10 Veronika Ryklová Sokol Hradec Králové B 17 10 1.0 9.0 3.5 0.5 0.5/1.2 0.0* 3.2
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 15 1.0 5.9 2.1 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.7
Valerie Hocková BC Benešov 18 14 1.0 6.4 1.4 0.9 0.7/1.2 0.0* 2.9
Johana Kučerová HB Basket B 17 7 1.0 12.7 3.9 1.0 2.0/3.3 60.9 1.7
17 Tereza Šlechtová Sokol Hradec Králové B 17 15 1.0 5.9 1.5 0.9 0.4/0.5 0.0* 1.1
Martina Bilová Basket Vlamez 17 14 1.0 6.4 2.4 0.4 0.6/1.6 0.0* 1.8
Kristýna Štětkářová FASTAV Zlín 18 14 1.0 6.3 1.3 0.8 1.4/2.4 55.9 0.9
Marie Rene Janku Sokol Nusle 19 16 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/1.1 0.0* 2.7
Hana Ganzwohlová Studánka Pardubice 18 18 1.0 4.8 1.3 0.4 1.0/1.9 0.0* 2.3
Marika Rýdlová BC Benešov 18 10 1.0 8.5 1.9 1.2 1.1/2.5 44.0 1.1
5 Sára Karásková K2 Prostějov 16 7 1.0 12.1 4.1 0.4 2.6/4.7 54.5 2.9
Magdaléna Štolleová BŠ Tygři Praha B 17 17 1.0 5.0 1.9 0.0 1.1/2.4 47.5 2.3
Barbora Převrátilová BK Karlovy Vary 18 17 1.0 4.9 1.9 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.5
Antonie Baborovská BK Karlovy Vary 18 14 1.0 5.9 2.1 0.5 0.1/0.6 0.0* 2.1
Klára Seidlová BC Benešov 18 16 1.0 5.1 1.7 0.4 0.6/1.5 0.0* 2.1
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 11 1.0 7.5 2.5 0.7 0.2/1.0 0.0* 1.9
Apolena Loužecká HB Basket B 16 11 1.0 7.4 2.8 0.2 1.2/2.0 59.1 1.2
Klára Žižková Sokol Hradec Králové B 16 9 1.0 8.9 2.9 0.3 2.1/3.9 54.3 2.9
Nina Ilončiaková Žabiny Brno B 17 12 1.0 6.6 1.5 0.8 1.3/1.5 0.0* 1.1
7 Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 18 12 1.0 6.6 2.3 0.0 1.9/4.8 40.4 1.7
6 Veronika Lášová BK Pelhřimov 18 8 1.0 9.9 3.9 0.3 1.4/2.3 61.1 1.3
17 Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 18 17 1.0 4.6 1.9 0.1 0.6/1.0 0.0* 0.4
Hana Danielisová FASTAV Zlín 18 14 1.0 5.6 1.7 0.1 1.7/2.8 61.5 0.6
Magdalena Vítková HB Basket B 17 10 1.0 7.8 3.1 0.1 1.3/2.3 56.5 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 14 1.0 5.6 1.7 0.4 1.1/1.9 0.0* 1.4
11 Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 18 16 1.0 4.8 1.6 0.3 0.9/1.5 0.0* 1.1
Sára Dosič BK Karlovy Vary 17 15 1.0 5.1 1.3 0.7 0.5/1.3 0.0* 1.1
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 17 6 1.0 12.7 4.7 0.2 2.8/5.3 53.1 1.5
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 17 9 1.0 8.3 3.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.0
Žaneta Zlámalová Basket Vlamez 19 9 1.0 8.1 3.2 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 14 1.0 5.2 1.8 0.5 0.1/0.3 0.0* 2.0
6 Lucie Vaculíková K2 Prostějov 19 9 1.0 8.1 2.6 0.7 1.0/1.8 0.0* 2.7
Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 13 1.0 5.6 1.6 0.3 1.5/2.5 59.4 2.3
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 12.0 4.8 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.0
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 18 1.0 4.0 1.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.0
Agáta Novotná Basket Slovanka 18 10 1.0 7.2 2.1 0.8 0.6/1.0 0.0* 0.7
Tereza Čuříková DBaK 19 12 1.0 5.9 1.4 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.7
Barbora Synková Sokol Nusle 18 14 1.0 5.1 2.0 0.2 0.4/1.5 0.0* 2.6
Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 17 11 1.0 6.5 1.4 0.9 1.0/1.5 0.0* 1.5
Lucie Křiváčková BK Klatovy 17 17 1.0 4.1 1.4 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Julie Janková BSK TJ Jičín 16 16 1.0 4.3 1.3 0.2 1.1/2.1 52.9 1.6
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 15 1.0 4.6 0.9 0.5 1.1/2.1 54.8 0.7
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 4.9 2.0 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.7
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 12 1.0 5.6 0.8 1.3 0.2/0.2 0.0* 1.0
Tereza Slavíková DBaK 19 9 1.0 7.4 1.8 1.1 0.6/1.9 0.0* 2.7
18 Natálie Flaxová Sokol Hradec Králové B 17 6 1.0 11.0 2.7 1.3 1.7/2.3 71.4 1.2
16 Tereza Klimešová K2 Prostějov 18 17 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.2
Barbora Mokrá BK Karlovy Vary 17 12 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.6
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 14 1.0 4.6 1.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 2.2
Anabela Camphuijsen HB Basket B 16 13 1.0 5.0 1.2 0.4 1.5/2.8 54.1 1.6
Anna Červenková BC Benešov 17 8 1.0 7.9 2.9 0.1 1.8/3.0 58.3 2.6
Anna Řezáčová BK Klatovy 19 16 1.0 3.9 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.1
Barbora Havlíčková DBaK 18 11 1.0 5.6 2.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.4
24 Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 18 16 1.0 3.9 1.2 0.3 0.6/0.9 0.0* 2.1
Barbora Paličková BC Benešov 18 16 1.0 3.8 1.3 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.9
Barbora Kolářová Basket Slovanka 17 15 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.9
Barbora Baxová DBaK 16 8 1.0 7.6 2.9 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.8
Radka Čermáková BK Karlovy Vary 17 14 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Kristýna Lacinová Studánka Pardubice 18 9 1.0 6.7 2.2 0.2 1.6/2.7 58.3 2.2
Veronika Pichrtová BK Karlovy Vary 17 8 1.0 7.4 1.8 1.0 0.9/1.5 0.0* 0.9
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 11 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.6
Alžběta Rýcová BC Benešov 19 17 1.0 3.5 1.4 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.6
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 17 11 1.0 5.4 0.9 0.8 1.1/1.4 0.0* 1.5
Karolína Bíšková BK Klatovy 18 14 1.0 4.1 1.6 0.1 0.6/1.0 0.0* 0.9
Frida Jelínková BŠ Tygři Praha B 16 9 1.0 6.4 2.6 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.1
9 Karolína Šmejkalová Sokol Hradec Králové B 17 17 1.0 3.4 1.1 0.2 0.6/1.5 0.0* 0.6
Tereza Elízová BK Karlovy Vary 19 13 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/1.5 0.0* 2.7
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 11 1.0 5.3 1.7 0.4 0.7/2.5 29.6 1.3
23 Radka Barbora Mrázková Sokol Hradec Králové B 16 12 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.3
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 13 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.5 37.5 1.3
Barbora Ota Urbanová HB Basket B 16 13 1.0 4.4 1.8 0.2 0.4/1.3 0.0* 0.8
Nela Heltová BA Tygřice Louny 19 9 1.0 6.3 2.1 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.4
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 15 1.0 3.8 1.2 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.8
Athina Kryšpínová Sokol Nusle 18 18 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Helena Pešková Basket Vlamez 18 13 1.0 4.3 1.4 0.0 1.5/2.4 64.5 1.2
Sofie Jandová BSK TJ Jičín 16 11 1.0 5.1 1.7 0.2 1.1/1.4 0.0* 0.7
Beáta Pěničková BA Tygřice Louny 17 4 1.0 13.5 4.5 0.8 2.3/4.5 50.0 3.0
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 12 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.9
21 Tereza Kašpárková K2 Prostějov 18 13 1.0 4.1 1.3 0.3 0.5/1.2 0.0* 2.5
21 Daniela Sobková BK Pelhřimov 17 14 1.0 3.7 1.4 0.2 0.4/1.3 0.0* 1.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 11 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/1.8 0.0* 1.9
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 19 7 1.0 7.4 3.3 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 7 1.0 7.4 2.7 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.1
14 Anežka Kyralová Sokol Hradec Králové B 17 14 1.0 3.7 1.5 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.9
Monika Klementová BK Karlovy Vary 16 11 1.0 4.7 2.0 0.1 0.5/0.5 0.0* 0.9
14 Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 19 15 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.3
Linda Přídová BŠ Tygři Praha B 16 13 1.0 3.8 0.9 0.6 0.1/0.5 0.0* 0.9
Nela Stehlíková FASTAV Zlín 18 17 1.0 2.9 0.6 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.1
2 Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 14 1.0 3.5 1.1 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.6
Rozálie Ježková HB Basket B 16 14 1.0 3.5 1.2 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.3
Natálie Zelenková BK Klatovy 17 3 1.0 16.0 4.3 1.7 2.3/4.0 58.3 1.0
Anna Runtschová HB Basket B 17 13 1.0 3.7 0.8 0.5 0.4/1.2 0.0* 1.9
Magdalena Vašková BA Tygřice Louny 16 11 1.0 4.4 1.5 0.2 0.7/1.9 0.0* 2.5
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 18 1.0 2.6 0.8 0.3 0.2/0.4 0.0* 2.1
Tereza Hrstková Basket Vlamez 17 16 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.7
Anja Válková Studánka Pardubice 19 9 1.0 5.0 1.6 0.6 0.2/0.9 0.0* 1.9
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 11 1.0 4.0 1.5 0.0 0.9/1.2 0.0* 0.6
Zuzana Urbancová HB Basket B 16 12 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 19 13 1.0 3.3 0.8 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.6
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 3 1.0 14.3 5.7 0.3 2.0/6.3 31.6 4.3
15 Karolína Berková K2 Prostějov 19 13 1.0 3.3 1.3 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.8
Isabela Vyskočilová BA Tygřice Louny 18 13 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.7
Paola Buš BŠ Tygři Praha B 16 11 1.0 3.8 1.5 0.0 0.9/1.1 0.0* 0.5
Vanesa Sušičová DBaK 19 7 1.0 5.9 2.1 0.3 0.7/1.4 0.0* 0.9
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 8 1.0 5.1 2.1 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.5
9 Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 16 11 1.0 3.6 1.5 0.1 0.5/0.6 0.0* 1.4
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 6 1.0 6.5 2.0 0.2 2.0/3.0 66.7 1.7
Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 8 1.0 4.8 1.8 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 5 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.8
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 18 4 1.0 9.5 3.3 0.8 0.8/3.8 20.0 2.3
Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 16 9 1.0 4.2 1.4 0.1 1.0/2.0 50.0 1.1
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 9 1.0 4.1 1.3 0.1 1.1/1.9 0.0* 1.6
Markéta Homolová BŠ Tygři Praha B 16 11 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.1
Soňa Bilová Basket Vlamez 17 15 1.0 2.5 1.1 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.4
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 17 13 1.0 2.8 1.0 0.1 0.6/1.2 0.0* 2.0
Eliška Jenišová BSK TJ Jičín 16 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.4
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 11 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 7 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 19 10 1.0 3.6 1.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.4
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 3.2 0.6 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.6
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 6 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.7 25.0 1.5
Nela Kovářová Basket Vlamez 16 16 1.0 2.1 0.7 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.8
Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 12 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.3
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 16 10 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Julie Piloušková BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 4.6 1.1 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.3
Marie Šlemrová BK Karlovy Vary 16 8 1.0 4.0 1.3 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.6
Anna Běláčová BŠ Tygři Praha B 16 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 14 1.0 2.3 0.7 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.0
Kristina Vaňková DBaK 18 2 1.0 15.5 6.0 0.5 2.0/3.0 66.7 0.5
8 Anežka Dvořáková BK Pelhřimov 19 14 1.0 2.2 1.0 0.1 0.0/0.4 0.0* 2.1
Radka Chrenková Basketbal Sokol Horní Počernice 16 12 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Kateřina Zvolánková BK Frýdek-Místek 18 9 1.0 3.4 1.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 0.7
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 16 11 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
Monika Bilová Basket Vlamez 19 12 1.0 2.5 0.7 0.3 0.4/1.1 0.0* 2.3
Eliška Nácovská HB Basket B 16 17 1.0 1.8 0.5 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.4
13 Johana Bláhová Sokol Hradec Králové B 16 8 1.0 3.8 1.5 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Tereza Jandová HB Basket B 19 2 1.0 14.5 5.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Klára Aubrechtová DBaK 18 2 1.0 14.5 4.0 2.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.5
Kateřina Zábranská Basket Slovanka 18 9 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.1 0.0* 2.1
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Aneta Devátá B. Jablonec n. N. 17 11 1.0 2.5 0.4 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.5
Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 16 6 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/1.7 0.0* 0.5
Barbora Vlčková DBaK 17 5 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.4
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/3.3 46.2 1.3
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 18 2 1.0 13.5 3.0 2.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 7 1.0 3.7 1.1 0.1 1.0/2.1 46.7 1.7
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 5 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.2 45.5 1.8
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Klára Klugová DBaK 18 5 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/1.8 0.0* 3.0
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 19 4 1.0 5.8 2.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.8
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 18 7 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.0
Anna Jiráčková BC Benešov 17 12 1.0 1.8 0.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.5
Sabina Březinová Studánka Pardubice 17 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 2.7
Barbora Vyhlídová BŠ Tygři Praha B 16 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Barbora Jiroušková BC Benešov 18 16 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Sofia Almadana Clerisse BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 3.2 1.3 0.2 0.0/0.7 0.0* 0.7
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 16 11 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.6
Klára Slunečková HB Basket B 17 3 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 6 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
14 Julie Bezdíčková Sokol Hradec Králové B 18 1 1.0 17.0 2.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sára Sýkorová Studánka Pardubice 16 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/1.0 0.0* 2.8
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.7
Barbora Bančanská BSK TJ Jičín 17 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.6
Jasmin Jiráková BC Benešov 18 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Kristýna Antošová BK Karlovy Vary 16 8 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 18 9 1.0 1.7 0.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.8
Kristýna Kozáková DBaK 19 12 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.5
10 Kristýna Brožová BK Pelhřimov 19 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.4
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 18 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
13 Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 16 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 10 1.0 1.4 0.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
15 Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 18 15 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Adéla Náplavová BK Frýdek-Místek 18 6 1.0 2.3 0.2 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Marie Dědková ŠBK P-H Sadská 17 8 1.0 1.8 0.5 0.1 0.4/1.0 0.0* 0.8
Eva Bartoňková FASTAV Zlín 18 1 1.0 14.0 1.0 3.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Klára Honomichlová DBaK 19 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Klára Nováková HB Basket B 16 3 1.0 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.3
4 Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.3
13 Karolína Krausová Sokol Hradec Králové B 18 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Hamplová BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
21 Tereza Vanišová Sokol Hradec Králové B 16 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Ela Nenadálová Sokol Nusle 16 3 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.0
Emma Smitková BK Karlovy Vary 19 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/1.2 0.0* 1.0
Lucie Hvězdová BA Tygřice Louny 19 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
17 Sára Vaněčková BK Pelhřimov 19 4 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/2.3 33.3 0.8
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 18 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.0
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 19 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 16 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
Adéla Scholzová Basket Vlamez 16 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.3
Valerie Chocholatá ŠBK P-H Sadská 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 19 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín 16 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Kamila Neumarová BA Tygřice Louny 17 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Marie Lívancová DBaK 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Simona Pazourková Basket Slovanka 18 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Catherine Eva Polášková Basket Vlamez 16 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
3 Ivana Klímová Sokol Hradec Králové B 16 7 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Anna Marie Pražáková FASTAV Zlín 17 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.0
Sofie Salehová HB Basket B 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Andrea Ekrtová BA Tygřice Louny 19 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
11 Petra Opová Sokol Hradec Králové B 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
26 Eliška Bahounková K2 Prostějov 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Natálie Křížová BA Tygřice Louny 19 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
23 Adéla Adamušková Sokol Hradec Králové B 16 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.7
Sára Bílková HB Basket B 16 9 1.0 0.6 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.2
Anna Pánková BC Benešov 18 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michaela Čurdová BK Pelhřimov 17 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Amálie Salvetová FASTAV Zlín 18 7 1.0 0.6 0.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Ema Píbilová BC Benešov 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Vendula Zadražilová BK Pelhřimov 17 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
22 Tereza Strbáčková K2 Prostějov 16 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Beata Franclová Basket Slovanka 18 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
20 Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 19 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
Jana Štruncová DBaK 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Svátková BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Terezie Svobodová BA Tygřice Louny 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Lenka Kovandová HB Basket B 19 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radka Dlouhá BSK TJ Jičín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nikol Hakrová Basket Slovanka 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adina Ema Frantová Basket Slovanka 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Natálie Gálová Žabiny Brno B 18 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Hartmannová Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0