Kvalifikace o ligu U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 23
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Žižkov B
27. 5. 2023
09:00
SH Pelhřimov Jan Špaček
Pavel Matys
60
88
9
21
30
34
43
60
Review
Skupina D 1. kolo 28
Sokol Žižkov B
BK Bizoni Náchod
28. 5. 2023
09:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Jan Lejčko
79
61
35
13
53
30
67
35
Review
Skupina D 1. kolo 24
BC Nový Jičín
BK Bizoni Náchod
27. 5. 2023
11:00
SH Pelhřimov Jan Špaček
Pavel Matys
100
55
27
16
56
33
78
41
Review
Skupina D 1. kolo 29
TJ Šumperk
BK Sojky Pelhřimov
28. 5. 2023
11:00
SH Pelhřimov Michal Bakajsa
Jan Lejčko
81
39
31
6
50
16
65
23
Review
Skupina D 1. kolo 25
Sokol Žižkov B
TJ Šumperk
27. 5. 2023
13:30
SH Pelhřimov Dennis Billík
Michal Bakajsa
64
75
25
20
37
34
55
54
Review
Skupina D 1. kolo 30
BC Nový Jičín
Sokol Žižkov B
28. 5. 2023
13:30
SH Pelhřimov Dennis Billík
Michal Bakajsa
67
42
27
14
35
21
53
31
Review
Skupina D 1. kolo 26
BK Bizoni Náchod
BK Sojky Pelhřimov
27. 5. 2023
15:30
SH Pelhřimov Michal Bakajsa
Jan Lejčko
45
81
11
17
27
37
40
60
Review
Skupina D 1. kolo 31
BK Bizoni Náchod
TJ Šumperk
28. 5. 2023
15:30
SH Pelhřimov Dominik Kočovský
Michal Dub
82
89
19
27
41
53
58
63
Review
Skupina D 1. kolo 27
TJ Šumperk
BC Nový Jičín
27. 5. 2023
18:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Jan Lejčko
58
68
11
16
27
29
41
54
Review
Skupina D 1. kolo 32
BK Sojky Pelhřimov
BC Nový Jičín
28. 5. 2023
18:00
SH Pelhřimov Dominik Kočovský
Michal Dub
59
68
17
28
27
42
46
60
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
24 Matěj Šupina TJ Šumperk 17 6 1.0 26.8 8.8 1.3 5.2/10.3 50.0 2.5
8 Adrian Skála TJ Šumperk 16 6 1.0 16.8 5.8 1.5 0.7/3.0 22.2 2.7
Martin Procházka BA Sparta Praha 16 3 1.0 31.7 10.3 1.7 6.0/6.3 94.7 1.7
Šimon Veitz LYNX Liberec 17 5 1.0 16.8 6.0 0.8 2.4/3.8 63.2 1.4
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 4 1.0 20.8 8.8 0.5 1.8/3.5 50.0 2.8
Lukáš Motlík BK Klatovy 16 4 1.0 20.5 7.3 0.8 3.8/6.5 57.7 1.5
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 4 1.0 20.0 8.0 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.8
Adam Plaček Pod U17B 17 3 1.0 25.3 8.7 2.0 2.0/3.3 60.0 1.3
15 Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 18.8 7.0 0.8 2.5/7.8 32.3 2.3
Ondřej Hartman LYNX Liberec 16 5 1.0 14.8 4.6 1.2 2.0/4.6 43.5 1.8
Filip Suska LYNX Liberec 17 5 1.0 13.6 5.0 0.8 1.2/2.6 46.2 1.2
Filip Veselý BK Teplice 16 4 1.0 16.5 8.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Michal Kubínek BK Teplice 17 6 1.0 11.0 3.3 0.8 1.8/2.7 68.8 1.5
Jiří Radouš SK Žabovřesky 16 5 1.0 13.0 5.0 0.4 1.8/3.8 47.4 1.6
David Balog SK Žabovřesky 17 5 1.0 13.0 5.8 0.0 1.4/2.2 63.6 1.0
9 František Zikmund BK Klatovy 16 4 1.0 15.3 5.5 1.3 0.5/0.5 0.0* 1.8
Štěpán Kraus LYNX Liberec 17 5 1.0 11.4 4.2 0.4 1.8/3.0 60.0 2.6
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 16 5 1.0 10.8 4.4 0.2 1.4/2.0 70.0 2.0
Michal Halamíček BC Nový Jičín 15 4 1.0 13.5 2.8 2.0 2.0/4.3 47.1 2.3
12 Martin Mráz BK Klatovy 16 4 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Adam Gomboš BA Sparta Praha 15 3 1.0 17.3 3.3 2.7 2.7/3.3 80.0 2.7
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 5 1.0 9.6 3.2 0.6 1.4/2.4 58.3 2.0
Lukáš Houda LYNX Liberec 16 5 1.0 9.2 4.2 0.0 0.8/2.6 30.8 2.4
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 4 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.8 54.5 0.5
David Kučera BKj Kralupy 16 4 1.0 11.3 4.0 0.0 3.3/6.5 50.0 4.5
12 František Harapát TJ Šumperk 16 4 1.0 11.0 3.0 1.5 0.5/1.3 0.0* 1.5
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 2 1.0 21.5 4.5 1.0 9.5/14.5 65.5 2.0
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 3 1.0 14.3 5.3 0.7 1.7/2.3 71.4 0.7
Martin Žák BK Kladno 17 3 1.0 14.3 2.3 3.0 0.7/2.7 25.0 2.7
Radek Berky BKj Kralupy 17 4 1.0 10.8 3.5 1.0 0.8/2.8 27.3 3.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 4 1.0 10.5 3.0 1.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Jan Benko BK Kladno 17 3 1.0 14.0 4.3 1.7 0.3/1.0 0.0* 1.7
Jan Škařupa BC Nový Jičín 16 4 1.0 10.3 4.5 0.3 0.5/3.0 16.7 1.5
5 Jan Kodyš BK Klatovy 16 4 1.0 9.5 4.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.0
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 4 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/2.5 50.0 2.0
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 4 1.0 9.3 3.0 0.3 2.5/3.5 71.4 0.0
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 3 1.0 12.3 3.0 1.3 2.3/4.0 58.3 1.3
Dominik Majda SK Žabovřesky 17 5 1.0 7.2 2.8 0.2 1.0/3.4 29.4 2.2
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 4 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Jiří Krejčí Pod U17B 17 3 1.0 11.7 4.7 0.0 2.3/5.0 46.7 2.3
Ivan Kaverin LYNX Liberec 17 5 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.8
Jakub Šebek BK Teplice 17 5 1.0 7.0 2.6 0.6 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 3 1.0 11.7 2.7 2.0 0.3/0.3 0.0* 5.0
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 3 1.0 11.3 1.7 1.7 3.0/4.0 75.0 3.3
Daniel Král Tygři Praha B 17 3 1.0 11.0 3.3 1.0 1.3/1.3 0.0* 2.7
Ondřej Soukop BK Teplice 16 5 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Robin Volek BK Č. Brod 17 3 1.0 11.0 4.7 0.0 1.7/2.0 83.3 3.0
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.7 63.6 1.0
Bedřich Bednařík SK Žabovřesky 17 5 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.4
Marek Kovář SK Žabovřesky 16 3 1.0 10.3 2.7 0.7 3.0/4.7 64.3 2.7
Jan Pechman SKB Rokycany 17 4 1.0 7.8 2.5 0.5 1.3/1.3 0.0* 0.0
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 4 1.0 7.8 2.8 0.0 2.3/3.8 60.0 0.0
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 4 1.0 7.5 1.5 1.3 0.8/1.0 0.0* 1.3
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 3 1.0 10.0 4.0 0.3 1.0/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Paskovský Pod U17B 16 3 1.0 10.0 4.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 3.3
Michal Mašín BK Č. Brod 16 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/3.0 55.6 2.0
Dominik Přibyl BK Teplice 17 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/3.3 15.0 2.3
18 Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 16 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.5 35.7 2.8
Jan Josífko BC Nový Jičín 17 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 16 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/3.8 13.3 2.5
Václav Antl BA Sparta Praha 17 3 1.0 9.0 2.7 1.0 0.7/0.7 0.0* 2.3
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 17 5 1.0 5.4 2.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.2
Vladimír Gainulin Pod U17B 17 3 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.0
18 Lukáš Veselský BK Klatovy 16 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Václav Gola BC Nový Jičín 17 4 1.0 6.5 2.0 0.0 2.5/3.3 76.9 1.8
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 3 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.0
19 Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 16 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.3
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 4 1.0 6.5 1.8 0.8 0.8/2.5 30.0 3.8
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
Lukáš Viktora BK Kladno 17 3 1.0 8.3 3.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 16 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.3 0.0* 2.5
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 3 1.0 7.7 2.0 0.7 1.7/4.0 41.7 0.7
29 Josef Tomek BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 5.8 2.3 0.0 1.3/5.8 21.7 3.0
6 Martin Dvořák TJ Šumperk 15 6 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/2.7 18.8 2.0
99 Jaroslav Melka BK Klatovy 16 4 1.0 5.5 2.0 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.8
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 2 1.0 11.0 4.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Jonáš Janotka BK Teplice 16 5 1.0 4.4 1.4 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.0
Kyryl Ostapko Sokol Žižkov B 16 4 1.0 5.3 1.5 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.3
Daniel Vocásek Pod U17B 16 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 3.3
Nikolas Nezdařil Pod U17B 17 3 1.0 7.0 3.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.3
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/4.3 29.4 0.5
59 Marek Jansa BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 5.3 1.8 0.0 1.8/3.3 53.8 1.5
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 17 4 1.0 5.3 2.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.5
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 3 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/3.7 36.4 3.0
Matěj Hrabák BK Kladno 17 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 3 1.0 6.7 2.3 0.0 2.0/3.3 60.0 0.3
Jan Svoboda SKB Rokycany 17 4 1.0 5.0 1.8 0.0 1.5/1.5 0.0* 0.0
Jakub Lhoták SKB Rokycany 17 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 17 3 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
10 Lukáš Dus TJ Šumperk 17 6 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.8
Lukáš Močárko LYNX Liberec 16 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Vít Halenčák LYNX Liberec 15 5 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/2.0 33.3 1.0
Marek Chaloupka BK Kladno 17 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Jan Debre TJ Šumperk 15 5 1.0 3.0 1.2 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.4
60 Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 3.8 1.0 0.3 1.0/2.3 44.4 0.5
44 Petr Štrof BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/1.5 0.0* 1.3
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
Mikoláš Černý Tygři Praha B 17 3 1.0 5.0 1.3 0.3 1.3/2.0 66.7 1.7
Šimon Ostrý LYNX Liberec 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Denis Bělský Pod U17B 17 3 1.0 5.0 1.3 0.3 1.3/1.3 0.0* 0.0
Martin Kamler BC Nový Jičín 17 4 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.5 0.0* 0.8
Václav Jelínek BK Teplice 17 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.4
Sean Klégr Tygři Praha B 16 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0
Mykhaylo Shumskyy LYNX Liberec 17 5 1.0 2.6 0.4 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.8
Ondřej Novotný BK Č. Brod 17 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Antonín Stiak TJ Šumperk 16 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.7
29 Jiří Gloza TJ Šumperk 17 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.7
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Jakub Palas Sokol Žižkov B 17 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Kuffner SKB Rokycany 16 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.0
Jan Rau SKB Rokycany 15 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Lukáš Cupák SK Žabovřesky 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
David Nosek BA Sparta Praha 17 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 3.3
14 Matyáš Faltus TJ Šumperk 17 6 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 2.0
Alexey Lysov BA Sparta Praha 17 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.3
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 16 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Patrik Košvanec Pod U17B 16 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Ondřej Mádle BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jan Ludva BC Nový Jičín 16 4 1.0 2.3 0.3 0.5 0.3/0.3 0.0* 2.8
Lukáš Kobr BK Kladno 16 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Huvar BC Nový Jičín 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
28 Michal Nevrlý TJ Šumperk 16 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Martin Chvátal SK Žabovřesky 17 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.7
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 17 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/1.3 0.0* 0.0
Šimon Klouček Pod U17B 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štejfa LYNX Liberec 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Tadeáš Felix Fučík SK Žabovřesky 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Filip Pop BC Nový Jičín 16 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Matija Vekič Sokol Žižkov B 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Danil Zienkin Sokol Žižkov B 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Karvay SKB Rokycany 16 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Jiří Beneš BKj Kralupy 16 3 1.0 2.0 0.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.0
Michal Lier SKB Rokycany 16 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Martin Kantor BK Č. Brod 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Roman Knobloch Sokol Žižkov B 16 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Filip Cejpek SK Žabovřesky 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
54 Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 17 4 1.0 1.0 0.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
Adam Bergmann BK Č. Brod 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Martin Matějíček Sokol Žižkov B 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Vais BK Teplice 15 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
24 František Ignác Paleta BK Beroun 15 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.0
11 Lukáš Všetíček TJ Šumperk 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
David Leopold Pod U17B 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Vít Petrželka Pod U17B 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
1 Matouš Winkler BK Beroun 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Jan Merta BK Beroun 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Brabec BA Sparta Praha 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Jan Magna BK Teplice 16 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Matyáš Kouřimský BKj Kralupy 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Cvirko BKj Kralupy 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Ženíšek BK Č. Brod 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Huy Thanh Phan BK Č. Brod 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Kicka BK Č. Brod 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Filip Rankin BK Beroun 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Suchý TJ Šumperk 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Šimon Semadar Sokol Žižkov B 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Jan Kallista BKj Kralupy 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Matěj Drhlík BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mirza Tahirovič Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Naveed Zeeshan Muhammad Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Jůn BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Folget BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kašpar BK Bizoni Náchod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Mbumaston BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Aschenbrenner BK Č. Brod 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schreiber Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
62 Dušan Macháček BK Bizoni Náchod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Fek BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Dostál BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Purgert BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Mašek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Trnka SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Fetter BK Bizoni Náchod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jirmus Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chaloupka BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Petr BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Piloyan BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Hroch Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Hopfgartner Sokol Žižkov B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Rauvolf Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cakl BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Horčička LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kevin Xu Sokol Žižkov B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
49 Martin Brandejs BK Bizoni Náchod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šeba BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
58 Josef Čermák BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ledvina BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Bogli Sokol Žižkov B 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Malát Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Knapík BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Muller BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hozman Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Stalmach Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Konečný BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bőhm TJ Šumperk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Daniel Nosek BK Beroun 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kubeš BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bořek Vaněk BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Svatý BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Deml Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Martin Studený TJ Šumperk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Florian Kubr Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čermák BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Novotný BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adolf Zika BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Petrůj BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mokroš BK Č. Brod 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominik Hozman BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fiala Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Plachý SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Beaufort BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Temuulen Ganbat BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Fotis Ternoczký TJ Šumperk 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Nosek BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Boháč BK Č. Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Bartoš BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Majer BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Maňas SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Valdman BK Kladno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vrba BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Novák BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Štěpán Charousek BK Bizoni Náchod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janík Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evan Robert Daniels LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šebek SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Žabenský BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Cejp BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Šmíd Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bucháček Pod U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nathan Daniel Messele BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Vaněk SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Krátký Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dobrev LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Šámal LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hurych BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Brabec Sokol Vyšehrad 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Sotolář SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Ehl Pod U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Paidar BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Remiš TJ Šumperk 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Hušák Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl El Karib Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Roček TJ Šumperk 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bystroň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
William Bradford Griffis Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 David Mach BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Fryc Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Hamtil Pod U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Skála LYNX Liberec 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselý SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Navrátil Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Střela Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pázler BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
53 František Zajíček BK Bizoni Náchod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Viktora BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Svojtka Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jandora SK Žabovřesky 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Brückner BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Paulíček BK Bizoni Náchod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slobodník BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Cápal SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Jamal Shweiki Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Elich Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alfréd Balík Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Novotný LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Ondřej Baklík TJ Šumperk 17 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Štěpán Buchart Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliáš Štěpánek SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Slavětínský Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Krátký SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Janda BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kukačka Pod U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Trunečka Sokol Žižkov B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Špondr SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Musil SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Přibyl SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Matoušek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bažant Sokol Žižkov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Ondřich Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čikl LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Leznar SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Mirokhin BKj Kralupy 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kalous Sokol Žižkov B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Toporkov Pod U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Hrouda LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Migal TJ Šumperk 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Doležal Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Polák BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dopita LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Petr Žák BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Blabolil Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zaspal BA Sparta Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Hlaváč BK Č. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hlaváč BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Jelínek BK Č. Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hauser BK Č. Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kverka BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Krátký LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 František Kinský BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Placek BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vítek SKB Rokycany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valeš BK Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odermatt SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Horák BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Míka Pod U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Chobot BA Sparta Praha 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fetter BK Bizoni Náchod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
24 Matěj Šupina TJ Šumperk 17 35 13 3 8 4
8 Adrian Skála TJ Šumperk 16 30 12 2 1 4
Martin Procházka BA Sparta Praha 16 36 11 3 9 3
Šimon Veitz LYNX Liberec 17 19 9 2 6 3
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 33 14 1 5 4
Lukáš Motlík BK Klatovy 16 30 12 1 7 3
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 30 13 2 2 2
Adam Plaček Pod U17B 17 37 14 2 3 3
15 Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 41 16 2 6 3
Ondřej Hartman LYNX Liberec 16 27 10 2 4 3
Filip Suska LYNX Liberec 17 22 11 2 2 3
Filip Veselý BK Teplice 16 24 12 0 2 4
Michal Kubínek BK Teplice 17 14 6 1 4 4
Jiří Radouš SK Žabovřesky 16 21 7 1 8 3
David Balog SK Žabovřesky 17 19 8 0 3 2
9 František Zikmund BK Klatovy 16 23 9 3 2 3
Štěpán Kraus LYNX Liberec 17 14 7 1 6 4
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 16 20 9 1 2 4
Michal Halamíček BC Nový Jičín 15 18 5 4 7 3
12 Martin Mráz BK Klatovy 16 22 9 0 4 2
Adam Gomboš BA Sparta Praha 15 20 4 4 5 5
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 20 10 1 4 4
Lukáš Houda LYNX Liberec 16 16 8 0 4 4
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 22 6 2 6 2
David Kučera BKj Kralupy 16 15 6 0 5 5
12 František Harapát TJ Šumperk 16 17 4 3 2 2
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 27 6 2 10 3
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 19 9 1 2 2
Martin Žák BK Kladno 17 20 3 4 2 4
Radek Berky BKj Kralupy 17 15 6 1 2 5
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 23 5 3 4 4
Jan Benko BK Kladno 17 16 5 2 1 3
Jan Škařupa BC Nový Jičín 16 18 9 1 1 2
5 Jan Kodyš BK Klatovy 16 22 11 0 0 4
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 18 8 1 2 4
Matěj Ivanič SKB Rokycany 16 12 5 1 6 0
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 15 6 2 3 3
Dominik Majda SK Žabovřesky 17 9 4 1 2 4
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 15 6 2 0 1
Jiří Krejčí Pod U17B 17 23 8 0 7 3
Ivan Kaverin LYNX Liberec 17 11 5 1 2 4
Jakub Šebek BK Teplice 17 14 7 2 0 4
Šimon Malínský BK Č. Brod 16 22 6 3 1 5
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 15 3 3 8 5
Daniel Král Tygři Praha B 17 16 4 2 2 4
Ondřej Soukop BK Teplice 16 14 7 0 1 5
Robin Volek BK Č. Brod 17 13 5 0 3 4
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 23 9 1 5 2
Bedřich Bednařík SK Žabovřesky 17 9 4 0 1 3
Marek Kovář SK Žabovřesky 16 14 5 1 4 4
Jan Pechman SKB Rokycany 17 15 5 1 3 0
Filip Lukeš SKB Rokycany 16 10 5 0 6 0
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 17 3 3 2 2
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 11 5 1 3 2
Lukáš Paskovský Pod U17B 16 10 5 0 4 4
Michal Mašín BK Č. Brod 16 11 5 0 3 4
Dominik Přibyl BK Teplice 17 9 4 0 1 5
18 Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 16 12 5 0 3 5
Jan Josífko BC Nový Jičín 17 11 5 0 1 4
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 16 14 7 0 2 4
Václav Antl BA Sparta Praha 17 12 3 2 2 3
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 17 8 4 1 0 1
Vladimír Gainulin Pod U17B 17 18 8 0 2 4
18 Lukáš Veselský BK Klatovy 16 11 5 0 1 4
Václav Gola BC Nový Jičín 17 16 4 0 8 3
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 13 6 0 1 4
19 Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 16 9 4 0 1 2
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 15 3 3 2 5
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 10 4 0 2 4
Lukáš Viktora BK Kladno 17 15 4 2 1 0
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 16 10 5 1 1 3
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 9 3 1 4 2
29 Josef Tomek BK Bizoni Náchod 17 10 4 0 2 4
6 Martin Dvořák TJ Šumperk 15 10 5 0 2 5
99 Jaroslav Melka BK Klatovy 16 9 3 1 2 3
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 15 7 1 1 2
Jonáš Janotka BK Teplice 16 9 4 1 1 3
Kyryl Ostapko Sokol Žižkov B 16 11 4 1 3 3
Daniel Vocásek Pod U17B 16 12 4 2 1