Jan Kukačka
Národnost
CZE
Ročník narození
2009 -
15 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
102
Procento vítězství
75.5%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" | BANymU11B | 8 | 0.8 | 0.4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BANymU11B | 8 | 0.3 | 0.1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "A" | BANymU12B | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "A1" | BANymU12B | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B | BANymbU13B | 15 | 5.7 | 2.5 | 0 | 0.7/2.1 | 31.3 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 1.kolo | BANYM U13B(kv) | 1 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 2.kolo | BANYM U13B(kv) | 2 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/1 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 3.kolo | BANYM U13B(kv) | 2 | 12.0 | 5.5 | 0 | 1/1.5 | 66.7 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina D | BA Nymburk | 14 | 9.9 | 4.2 | 0 | 1.4/3.5 | 40.8 | - |
2022/23 mladší žáci U14 - extraliga B | BA Nymburk | 11 | 4.7 | 1.6 | 0 | 1.5/2.5 | 57.1 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina B | BA Nymburk | 14 | 9.5 | 3.9 | 0 | 1.6/3.6 | 45.1 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina B | Pod U17B | 10 | 3.4 | 1.4 | 0 | 0.6/1.3 | 46.2 | - |
2023/24 kadeti U17 - play-out B | Pod U17B | 8 | 2.8 | 1.3 | 0 | 0.3/0.6 | 40.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Extraliga A | BA Nymburk | 7 | 9.6 | 3.9 | 0 | 1.9/3.6 | 52.0 | - |
Průměr za kariéru | 20.4 | 5.6 | 2.3 | 0.0 | 0.9/2.0 | 75.8 | 0.7 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | Skupina B | Jižní Supi | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
17. 9. 2023 | Skupina B | Sokol Žižkov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 9. 2023 | Skupina B | Slavoj Litoměřice | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 7 | 3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
1. 10. 2023 | Skupina B | Tesla Pardubice | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina B | Královští Sokoli | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 12 | 6 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina B | Válečníci Děčín | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 |
21. 10. 2023 | Skupina B | Jižní Supi | 13 | 6 | 0 | 1/5 | 20.0 |
22. 10. 2023 | Skupina B | Sokol Pražský | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
3. 11. 2023 | Skupina B | Královští Sokoli | 10 | 4 | 0 | 2/5 | 40.0 |
4. 11. 2023 | Skupina B | Královští Sokoli | 12 | 3 | 0 | 6/8 | 75.0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | Jižní Supi | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
19. 11. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n. L. | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
2. 12. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 15 | 6 | 0 | 3/5 | 60.0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | Slavoj Litoměřice | 16 | 8 | 0 | 0/2 | 0.0 |
9. 12. 2023 | Skupina B | Tesla Pardubice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina B | Královští Sokoli | 3 | 1 | 0 | 1/1 | 100.0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Vlci Žďár | 12 | 5 | 0 | 2/2 | 100.0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | BC Vysočina | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
13. 1. 2024 | Skupina B | Válečníci Děčín | 7 | 2 | 0 | 3/6 | 50.0 |
14. 1. 2024 | Skupina B | SLUNETA Ústí n.L. | 9 | 4 | 0 | 1/4 | 25.0 |
16. 1. 2024 | Skupina B | Sokol Pražský | 7 | 2 | 0 | 3/4 | 75.0 |
20. 1. 2024 | play-out B | Královští Sokoli | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | play-out B | Tesla Pardubice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | Skupina B | Jižní Supi | 18 | 8 | 0 | 2/2 | 100.0 |
17. 2. 2024 | Extraliga A | BK Levharti Chomutov | 17 | 7 | 0 | 3/4 | 75.0 |
18. 2. 2024 | Extraliga A | BK Sokolov | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 2. 2024 | play-out B | BC Vysočina | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
27. 2. 2024 | play-out B | Vlci Žďár | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out B | Sokol Žižkov | 5 | 2 | 0 | 1/1 | 100.0 |
16. 3. 2024 | play-out B | Tesla Pardubice | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | play-out B | Královští Sokoli | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 3. 2024 | Extraliga A | Tigers Č. Budějovice | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
23. 3. 2024 | Extraliga A | BK Sokolov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Extraliga A | BK Levharti Chomutov | 7 | 3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
13. 4. 2024 | Extraliga A | USK Praha | 10 | 3 | 0 | 4/7 | 57.1 |
14. 4. 2024 | Extraliga A | Tigers Č. Budějovice | 25 | 10 | 0 | 5/10 | 50.0 |
21. 4. 2024 | play-out B | Sokol Žižkov | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
Celkem | 39 | 256 | 106 | 44/94 | 46.8 | ||
Průměr | 39 | 6.6 | 2.7 | 0.0 | 1.1/2.4 | 46.8 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Supi | 2 | 15.5 | 7.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 0.5 |
Tigers Č. Budějovice | 2 | 13.5 | 5.5 | 0.0 | 2.5/6.0 | 41.7 | - |
BA Young Diamonds | 2 | 13.5 | 6.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 0.5 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 13.0 | 5.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 0.5 |
Basketbal TJ Svitavy | 2 | 12.5 | 6.0 | 0.0 | 0.5/5.0 | 10.0 | 0.5 |
BK Levharti Chomutov | 2 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 1.0 |
Ben U13B | 2 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.5 |
Královští Sokoli | 2 | 11.0 | 3.5 | 0.0 | 4.0/6.5 | 61.5 | - |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 10.5 | 5.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
Slavoj Litoměřice | 2 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Brandýs n.L. "B" | 2 | 10.0 | 4.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Brand U13B(kv) | 3 | 6.3 | 3.0 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 1.0 |
Královští Sokoli | 2 | 9.5 | 3.5 | 0.0 | 2.5/5.5 | 45.5 | 1.5 |
Jiskra Kyjov | 2 | 7.5 | 3.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 1.0 |
Tesla Pardubice | 4 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Královští Sokoli | 4 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 0.8 |
Vlci Žďár | 2 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
BK Opava | 2 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 1.5/1.5 | 100.0 | 1.5 |
Válečníci Děčín | 2 | 5.0 | 1.5 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | - |
USK Praha | 1 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 1.0 |
Tygři Brno | 2 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 2.0 |
BK Snakes Ostrava | 2 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/3.5 | 28.6 | 3.0 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 3 | 2.7 | 1.0 | 0.0 | 0.7/1.0 | 66.7 | - |
BC Vysočina | 2 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
Sokol Pražský | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Sokolov | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol Žižkov | 3 | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0.3/1.0 | 33.3 | 0.7 |
Tygři U13B | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
BC Ben.U11B | 4 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
ŠSK Sla U13 | 2 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Jižní Supi | 2 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
NH Ostrava | 1 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 2.0 |
PandyU11(mix) | 4 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Měl U13B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
JUVENTA U11B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Bran U11B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |