1. liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov B
BA Sparta
6. 1. 2024
09:00
Městská sportovní hala - malá Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
64
48
15
11
31
25
51
40
Review
základní část 1. kolo 4
USK Praha B
BK Strakonice
6. 1. 2024
12:00
SH Královka Roman Kejklíček
Lucie Moravcová
38
51
9
12
19
28
25
44
Review
základní část 1. kolo 5
Žabiny Brno B
BSK KP Brno
7. 1. 2024
14:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Michal Slovák
69
92
15
31
29
47
55
78
Review
základní část 1. kolo 2
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
6. 1. 2024
16:00
Městská sportovní hala Petr Znamínko
Jan Kovář
68
66
16
16
38
37
50
49
Review
základní část 1. kolo 6
BK Havířov
SK UP Olomouc
6. 1. 2024
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Menšík
Lenka Bočková
72
65
13
23
31
41
54
53
Review
základní část 1. kolo 1
Sokol Nusle
HB Aritma
6. 1. 2024
17:30
TJ Sokol Nusle Jaroslav Pazourek
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
57
23
16
38
28
53
45
Review
základní část 2. kolo 11
BK Levhartice Chomutov B
USK Praha B
30. 9. 2023
09:00
Městská sportovní hala - velká Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
85
49
16
11
30
24
62
33
Review
základní část 2. kolo 10
BK Studánka Pardubice
BSK KP Brno
30. 9. 2023
12:00
hala Sportovní gymnázium Michaela Scholzová
Ondřej Vlach
69
68
11
18
28
40
50
50
Review
základní část 2. kolo 12
BA Sparta
BK Strakonice
30. 9. 2023
12:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Jan Matulka
60
62
12
20
28
30
44
49
Review
základní část 2. kolo 7
Sokol Nusle
BK Havířov
30. 9. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Filip Hackl
66
50
15
13
25
24
46
40
Review
základní část 2. kolo 8
HB Aritma
SK UP Olomouc
30. 9. 2023
18:00
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Pavel Matys
86
59
17
12
43
24
67
40
Review
základní část 2. kolo 9
TJ Sokol Pečky
Žabiny Brno B
30. 9. 2023
18:30
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Pavel Šenk
72
52
25
18
44
35
58
48
Review
základní část 3. kolo 15
TJ Sokol Pečky
BSK KP Brno
1. 10. 2023
08:30
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Pavel Šenk
69
54
11
16
32
18
52
33
Review
základní část 3. kolo 17
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice
1. 10. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Klaudia Aleksandra Karwowska
Štěpán Beran
69
56
28
13
37
26
50
40
Review
základní část 3. kolo 14
HB Aritma
BK Havířov
1. 10. 2023
09:30
SK Aritma Praha Tomáš Linhart
Lukáš Hartig
73
65
18
19
44
32
65
53
Review
základní část 3. kolo 13
Sokol Nusle
SK UP Olomouc
1. 10. 2023
10:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Filip Hackl
75
54
25
12
34
24
58
35
Review
základní část 3. kolo 18
BA Sparta
USK Praha B
1. 10. 2023
11:00
Hala Kuncova Daniel Čížek
Albert Jilg
68
64
12
20
38
32
48
46
Review
základní část 3. kolo 16
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
1. 10. 2023
11:30
hala Sportovní gymnázium Petr Hruša
Ondřej Vlach
84
72
15
16
34
28
66
48
Review
základní část 4. kolo 20
SK UP Olomouc
BK Strakonice
14. 10. 2023
14:00
SH UP Olomouc Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
68
74
14
25
33
38
52
60
Review
základní část 4. kolo 22
BSK KP Brno
BA Sparta
14. 10. 2023
16:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Robin Petrák
Martin Veis
47
66
13
9
27
23
41
48
Review
základní část 4. kolo 19
BK Havířov
USK Praha B
14. 10. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Ondřej Rusz
Dominik Holaň
85
66
31
14
44
28
68
44
Review
základní část 4. kolo 23
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
14. 10. 2023
18:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Dominik Výborný
53
58
17
19
26
29
46
43
Review
základní část 4. kolo 24
HB Aritma
BK Studánka Pardubice
14. 10. 2023
18:00
SK Aritma Praha Pavel Šenk
Daniel Čížek
62
43
20
16
35
27
46
31
Review
základní část 4. kolo 21
Žabiny Brno B
BK Levhartice Chomutov B
14. 10. 2023
19:30
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Martin Veis
84
64
17
23
39
43
63
60
Review
základní část 5. kolo 25
BK Havířov
BK Strakonice
15. 10. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Ondřej Rusz
Dominik Holaň
85
62
18
15
46
31
62
45
Review
základní část 5. kolo 26
SK UP Olomouc
USK Praha B
15. 10. 2023
09:30
SH UP Olomouc Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
74
61
15
13
31
36
56
52
Review
základní část 5. kolo 30
HB Aritma
TJ Sokol Pečky
15. 10. 2023
10:30
SK Aritma Praha Štěpán Pokorný
Michal Perlík
54
57
7
12
22
27
40
37
Review
základní část 5. kolo 29
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
15. 10. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Klaudia Aleksandra Karwowska
76
57
19
14
39
25
63
37
Review
základní část 5. kolo 27
Žabiny Brno B
BA Sparta
15. 10. 2023
12:30
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Marek Vaníček
66
71
22
11
34
33
50
57
Review
základní část 5. kolo 28
BSK KP Brno
BK Levhartice Chomutov B
15. 10. 2023
13:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Jiří Krejčiřík
Marek Bešina
74
69
18
18
41
31
53
45
Review
základní část 6. kolo 33
BK Levhartice Chomutov B
Sokol Nusle
4. 11. 2023
10:00
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Vladislav Lunhul
85
72
22
21
41
35
62
52
Review
základní část 6. kolo 32
BK Studánka Pardubice
SK UP Olomouc
4. 11. 2023
12:00
hala Sportovní gymnázium Jonáš Kavan
Michaela Scholzová
65
62
11
21
23
33
44
53
Review
základní část 6. kolo 34
BA Sparta
HB Aritma
4. 11. 2023
13:00
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Štěpán Beran
78
61
15
16
40
26
54
38
Review
základní část 6. kolo 35
USK Praha B
Žabiny Brno B
4. 11. 2023
13:00
SH Folimanka Dennis Billík
Albert Jilg
63
68
19
17
34
29
47
48
Review
základní část 6. kolo 31
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
4. 11. 2023
14:00
Městská sportovní hala Daniel Čížek
Jan Hošek
64
77
8
21
27
38
45
55
Review
základní část 6. kolo 36
BK Strakonice
BSK KP Brno
4. 11. 2023
17:00
STARZ aréna Jan Musil
Pavel Šenk
83
55
19
18
41
26
62
42
Review
základní část 7. kolo 38
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
5. 11. 2023
09:00
hala Sportovní gymnázium Jonáš Kavan
Michal Šafařík
63
86
13
21
28
37
45
67
Review
základní část 7. kolo 37
TJ Sokol Pečky
SK UP Olomouc
5. 11. 2023
10:00
Městská sportovní hala Jan Musil
Pavel Theodor
86
70
23
17
41
34
64
51
Review
základní část 7. kolo 41
USK Praha B
BSK KP Brno
5. 11. 2023
10:00
SH Folimanka Daniel Čížek
Jan Hošek
71
69
18
15
35
32
51
40
64
64
Review
základní část 7. kolo 40
BA Sparta
Sokol Nusle
5. 11. 2023
11:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Dominik Výborný
69
46
22
18
36
28
48
34
Review
základní část 7. kolo 42
BK Strakonice
Žabiny Brno B
5. 11. 2023
11:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Martin Kozel
61
44
14
5
36
22
47
28
Review
základní část 7. kolo 39
BK Levhartice Chomutov B
HB Aritma
5. 11. 2023
13:00
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Vladislav Lunhul
78
72
24
19
49
40
70
58
Review
základní část 8. kolo 47
TJ Sokol Pečky
BK Levhartice Chomutov B
17. 3. 2024
09:00
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Pavel Šenk
82
59
23
21
44
35
64
43
Review
základní část 8. kolo 43
BK Havířov
Žabiny Brno B
18. 11. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Vojtěch Ščurek
David Tichý
72
73
17
30
35
51
53
66
Review
základní část 8. kolo 45
Sokol Nusle
USK Praha B
18. 11. 2023
18:00
TJ Sokol Nusle Jakub Hejduk
Ondřej Melzer
84
51
26
14
45
22
68
35
Review
základní část 8. kolo 46
HB Aritma
BK Strakonice
18. 11. 2023
18:00
SK Aritma Praha Petr Eisner
Vladislav Lunhul
80
69
28
10
52
28
67
51
Review
základní část 8. kolo 44
SK UP Olomouc
BSK KP Brno
17. 11. 2023
19:00
SH UP Olomouc Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
74
52
21
6
37
22
59
37
Review
základní část 8. kolo 48
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
15. 3. 2024
19:00
hala Sportovní gymnázium Roman Mareš
Martin Růžička
60
64
10
20
19
37
43
46
Review
základní část 9. kolo 49
BK Havířov
BSK KP Brno
19. 11. 2023
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Vojtěch Ščurek
David Tichý
69
77
13
21
26
34
45
53
66
66
Review
základní část 9. kolo 54
BK Studánka Pardubice
BK Levhartice Chomutov B
16. 3. 2024
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Znamínko
Jan Hejnic
68
74
22
18
32
40
48
58
Review
základní část 9. kolo 52
HB Aritma
USK Praha B
19. 11. 2023
10:30
SK Aritma Praha Petr Eisner
Vladislav Lunhul
92
56
29
19
50
26
70
47
Review
základní část 9. kolo 51
Sokol Nusle
BK Strakonice
19. 11. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Ondřej Melzer
78
69
24
16
44
37
57
48
Review
základní část 9. kolo 50
SK UP Olomouc
Žabiny Brno B
19. 11. 2023
11:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Martin Račanský
61
55
16
10
34
27
47
38
Review
základní část 9. kolo 53
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
16. 3. 2024
17:00
Městská sportovní hala Dominik Výborný
David Volný
57
64
13
16
27
25
38
41
Review
základní část 10. kolo 57
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
9. 12. 2023
12:30
SH Královka Jan Jeřáb
Štěpán Beran
45
56
9
19
20
22
35
47
Review
základní část 10. kolo 56
BA Sparta
SK UP Olomouc
9. 12. 2023
13:30
Hala Kuncova Petr Eisner
Matěj Sádovský
70
68
20
17
28
32
47
51
Review
základní část 10. kolo 60
BSK KP Brno
HB Aritma
9. 12. 2023
14:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Vojtěch Ščurek
Jiří Krejčiřík
56
62
9
13
29
35
42
43
Review
základní část 10. kolo 59
Žabiny Brno B
Sokol Nusle
9. 12. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Michal Kult
59
61
18
19
29
29
41
42
Review
základní část 10. kolo 58
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
9. 12. 2023
17:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Ondřej Koc
74
40
20
11
35
20
53
31
Review
základní část 10. kolo 55
BK Levhartice Chomutov B
BK Havířov
9. 12. 2023
19:30
Městská sportovní hala - malá Tomáš Linhart
Jan Neubauer
84
89
19
17
40
41
58
61
Review
základní část 11. kolo 61
BK Levhartice Chomutov B
SK UP Olomouc
10. 12. 2023
10:00
Městská sportovní hala - velká Pavel Šenk
Jan Neubauer
78
54
20
12
39
26
57
40
Review
základní část 11. kolo 62
BA Sparta
BK Havířov
10. 12. 2023
11:00
Hala Kuncova František Syrovátka
Klaudia Aleksandra Karwowska
79
67
23
15
45
18
64
38
Review
základní část 11. kolo 63
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
10. 12. 2023
11:00
SH Královka Pavel Bohata
Michal Tesař
55
61
18
17
34
34
45
51
Review
základní část 11. kolo 64
BK Strakonice
TJ Sokol Pečky
10. 12. 2023
11:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Ondřej Koc
72
50
17
14
37
27
55
36
Review
základní část 11. kolo 66
BSK KP Brno
Sokol Nusle
10. 12. 2023
11:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Vojtěch Ščurek
Jiří Krejčiřík
62
70
11
19
34
24
49
44
Review
základní část 11. kolo 65
Žabiny Brno B
HB Aritma
10. 12. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Maxmilian Zavřel
61
86
17
19
30
41
43
66
Review
základní část 12. kolo 69
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov B
7. 1. 2024
09:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Dominik Kočovský
66
54
13
11
36
28
50
42
Review
základní část 12. kolo 67
HB Aritma
Sokol Nusle
7. 1. 2024
10:30
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Marek Vošahlík
90
74
21
22
43
46
74
58
Review
základní část 12. kolo 70
BK Strakonice
USK Praha B
7. 1. 2024
11:00
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Michal Tesař
77
65
19
19
38
32
62
51
Review
základní část 12. kolo 68
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
7. 1. 2024
14:00
hala Sportovní gymnázium Michal Šafařík
Jan Špaček
61
71
11
26
25
40
37
50
Review
základní část 12. kolo 72
SK UP Olomouc
BK Havířov
7. 1. 2024
15:00
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Antonín Kapl
63
78
21
13
36
33
44
54
Review
základní část 12. kolo 71
BSK KP Brno
Žabiny Brno B
6. 1. 2024
18:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Maxmilian Zavřel
Jiří Krejčiřík
86
62
24
13
44
35
72
46
Review
základní část 13. kolo 76
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
20. 1. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Jan Bráblík
72
55
22
20
38
32
55
43
Review
základní část 13. kolo 78
USK Praha B
BA Sparta
20. 1. 2024
12:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Jakub Petrák
49
78
18
20
30
36
32
61
Review
základní část 13. kolo 73
SK UP Olomouc
Sokol Nusle
20. 1. 2024
14:00
SH UP Olomouc Jan Hecl
Martin Račanský
64
58
14
21
32
35
52
49
Review
základní část 13. kolo 75
BSK KP Brno
TJ Sokol Pečky
20. 1. 2024
14:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Martin Veis
Marek Vaníček
68
57
21
12
39
27
53
39
Review
základní část 13. kolo 74
BK Havířov
HB Aritma
20. 1. 2024
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Petr Opletal
83
63
27
11
48
22
63
48
Review
základní část 13. kolo 77
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
20. 1. 2024
17:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Ondřej Koc
71
56
16
15
39
33
56
44
Review
základní část 14. kolo 81
Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
21. 1. 2024
09:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Vlastimil Kurz
71
66
12
21
21
35
47
48
Review
základní část 14. kolo 80
SK UP Olomouc
HB Aritma
21. 1. 2024
09:30
SH UP Olomouc Jan Hecl
Martin Račanský
52
65
15
23
24
35
37
51
Review
základní část 14. kolo 82
BSK KP Brno
BK Studánka Pardubice
21. 1. 2024
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Jiří Jedlička
Marek Vaníček
67
75
17
21
31
33
51
52
Review
základní část 14. kolo 79
BK Havířov
Sokol Nusle
21. 1. 2024
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Petr Opletal
69
55
21
22
38
40
55
51
Review
základní část 14. kolo 83
USK Praha B
BK Levhartice Chomutov B
21. 1. 2024
11:00
SH Královka Lukáš Hartig
Martin Koudela
42
62
10
13
20
35
30
46
Review
základní část 14. kolo 84
BK Strakonice
BA Sparta
21. 1. 2024
11:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Ondřej Koc
76
53
13
9
34
17
54
33
Review
základní část 15. kolo 87
BA Sparta
Žabiny Brno B
10. 2. 2024
12:00
Hala Kuncova Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
80
62
15
13
37
29
51
48
Review
základní část 15. kolo 86
USK Praha B
SK UP Olomouc
10. 2. 2024
14:00
SH Královka Michal Tesař
Michal Dub
41
66
11
24
23
41
35
53
Review
základní část 15. kolo 89
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
10. 2. 2024
15:30
hala Sokol Hradec Králové Natálie Karabínová
Kristýna Jansová
57
63
20
21
26
40
40
50
Review
základní část 15. kolo 90
TJ Sokol Pečky
HB Aritma
10. 2. 2024
15:30
Městská sportovní hala Jan Renc
David Volný
77
57
22
12
40
28
64
40
Review
základní část 15. kolo 85
BK Strakonice
BK Havířov
10. 2. 2024
16:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
58
49
21
11
33
22
43
36
Review
základní část 15. kolo 88
BK Levhartice Chomutov B
BSK KP Brno
10. 2. 2024
18:00
Městská sportovní hala - malá Lucie Moravcová
Vladislav Lunhul
77
55
15
7
39
24
60
38
Review
základní část 16. kolo 94
BA Sparta
BSK KP Brno
11. 2. 2024
09:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Klaudia Aleksandra Karwowska
59
51
17
9
37
20
46
29
Review
základní část 16. kolo 91
USK Praha B
BK Havířov
11. 2. 2024
10:00
SH Královka Martin Kučírek
Michal Tesař
46
68
12
18
26
39
32
50
Review
základní část 16. kolo 93
BK Levhartice Chomutov B
Žabiny Brno B
11. 2. 2024
10:00
Městská sportovní hala - velká Ondřej Svejkovský
Vladislav Lunhul
78
44
25
5
41
18
58
29
Review
základní část 16. kolo 95
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
11. 2. 2024
10:00
Městská sportovní hala Michal Šafařík
Martin Růžička
51
66
13
19
25
31
37
48
Review
základní část 16. kolo 92
BK Strakonice
SK UP Olomouc
11. 2. 2024
11:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
74
76
21
18
36
39
53
55
69
69
Review
základní část 16. kolo 96
BK Studánka Pardubice
HB Aritma
11. 2. 2024
12:30
hala Sokol Hradec Králové Natálie Karabínová
Kristýna Jansová
71
77
16
24
34
38
49
60
Review
základní část 17. kolo 97
SK UP Olomouc
TJ Sokol Pečky
24. 2. 2024
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
74
70
11
20
32
39
58
50
Review
základní část 17. kolo 98
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
24. 2. 2024
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Michal Slovák
David Tichý
68
59
17
21
36
33
55
41
Review
základní část 17. kolo 100
Sokol Nusle
BA Sparta
24. 2. 2024
17:00
TJ Sokol Nusle Matej Kovačovič
Martin Kozel
64
70
12
16
25
32
43
52
Review
základní část 17. kolo 99
HB Aritma
BK Levhartice Chomutov B
24. 2. 2024
18:00
SK Aritma Praha Michal Tesař
Jan Hošek
87
63
25
19
53
35
72
54
Review
základní část 17. kolo 101
BSK KP Brno
USK Praha B
24. 2. 2024
19:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Jakub Kremser
Jiří Krejčiřík
65
50
17
16
40
25
53
37
Review
základní část 17. kolo 102
Žabiny Brno B
BK Strakonice
24. 2. 2024
19:30
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Marek Vaníček
59
85
13
30
27
47
47
72
Review
základní část 18. kolo 107
Žabiny Brno B
USK Praha B
25. 2. 2024
09:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Marek Vaníček
78
58
19
24
38
28
56
37
Review
základní část 18. kolo 104
SK UP Olomouc
BK Studánka Pardubice
25. 2. 2024
10:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Marek Bešina
63
73
17
16
36
38
55
54
Review
základní část 18. kolo 108
BSK KP Brno
BK Strakonice
25. 2. 2024
10:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jakub Kremser
Jiří Krejčiřík
58
53
18
16
32
28
50
42
Review
základní část 18. kolo 106
HB Aritma
BA Sparta
25. 2. 2024
10:30
SK Aritma Praha Michal Tesař
Jan Hošek
66
73
17
21
37
39
55
53
Review
základní část 18. kolo 103
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
25. 2. 2024
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Michal Slovák
David Tichý
61
69
13
24
36
42
50
63
Review
základní část 18. kolo 105
Sokol Nusle
BK Levhartice Chomutov B
25. 2. 2024
11:00
TJ Sokol Nusle Jiří Jodl
Martin Kozel
91
49
30
11
49
26
71
39
Review
základní část 19. kolo 114
BK Levhartice Chomutov B
BK Studánka Pardubice
19. 11. 2023
10:00
Městská sportovní hala - malá Michal Dub
Jan Hejnic
82
55
18
9
34
21
65
37
Review
základní část 19. kolo 113
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
19. 11. 2023
11:00
Hala Kuncova René Klapetek
Dennis Billík
56
39
13
8
26
16
35
25
Review
základní část 19. kolo 109
BSK KP Brno
BK Havířov
16. 3. 2024
11:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Kult
Jan Bráblík
83
77
19
26
39
46
65
56
Review
základní část 19. kolo 112
USK Praha B
HB Aritma
16. 3. 2024
13:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Jan Hošek
56
63
16
15
33
29
39
48
Review
základní část 19. kolo 111
BK Strakonice
Sokol Nusle
16. 3. 2024
17:00
STARZ aréna Michal Dub
Michal Horník
74
67
12
18
38
30
56
48
Review
základní část 19. kolo 110
Žabiny Brno B
SK UP Olomouc
16. 3. 2024
20:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Pavel Nehoda
81
90
18
21
37
48
60
63
75
75
Review
základní část 20. kolo 116
BSK KP Brno
SK UP Olomouc
17. 3. 2024
09:25
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
87
62
32
14
53
31
68
54
Review
základní část 20. kolo 117
USK Praha B
Sokol Nusle
17. 3. 2024
09:30
SH Folimanka Pavel Bohata
Jan Hošek
60
81
21
17
40
42
54
56
Review
základní část 20. kolo 118
BK Strakonice
HB Aritma
17. 3. 2024
11:00
STARZ aréna Michal Dub
Michal Horník
69
65
18
16
33
26
48
48
Review
základní část 20. kolo 120
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
18. 11. 2023
11:00
Hala Kuncova Pavel Podhůrský
Dennis Billík
75
33
20
5
35
19
56
28
Review
základní část 20. kolo 115
Žabiny Brno B
BK Havířov
17. 3. 2024
14:00
SH Rosnička Brno Jiří Jedlička
Jan Kovář
55
82
18
20
36
45
40
62
Review
základní část 20. kolo 119
BK Levhartice Chomutov B
TJ Sokol Pečky
18. 11. 2023
19:30
Městská sportovní hala - malá Michal Dub
Jan Hejnic
70
40
18
6
33
20
58
30
Review
základní část 21. kolo 121
SK UP Olomouc
BK Levhartice Chomutov B
6. 4. 2024
14:00
SH UP Olomouc René Klapetek
David Tichý
72
57
16
13
36
28
58
41
Review
základní část 21. kolo 122
BK Havířov
BA Sparta
6. 4. 2024
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Václav Sýkora
95
78
20
22
44
36
69
63
Review
základní část 21. kolo 126
Sokol Nusle
BSK KP Brno
6. 4. 2024
17:00
TJ Sokol Nusle Marek Vošahlík
Filip Hackl
83
65
19
21
49
35
66
49
Review
základní část 21. kolo 123
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
6. 4. 2024
18:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Škaroupka
Aleš Chlup
92
54
29
12
52
19
73
38
Review
základní část 21. kolo 125
HB Aritma
Žabiny Brno B
6. 4. 2024
18:00
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Klaudia Aleksandra Karwowska
71
68
19
23
39
33
54
41
Review
základní část 21. kolo 124
TJ Sokol Pečky
BK Strakonice
6. 4. 2024
18:45
Městská sportovní hala Petr Znamínko
Michal Horník
68
56
15
12
29
29
49
44
Review
základní část 22. kolo 131
Sokol Nusle
Žabiny Brno B
7. 4. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Jakub Kec
Filip Hackl
70
60
25
18
37
34
58
44
Review
základní část 22. kolo 129
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
7. 4. 2024
10:30
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Michaela Scholzová
86
54
20
11
40
27
66
37
Review
základní část 22. kolo 132
HB Aritma
BSK KP Brno
7. 4. 2024
10:30
SK Aritma Praha Petr Blahout
Klaudia Aleksandra Karwowska
72
62
22
8
43
25
59
40
Review
základní část 22. kolo 127
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov B
7. 4. 2024
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Tomáš Nevřela
68
70
22
19
39
30
46
40
Review
základní část 22. kolo 130
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
7. 4. 2024
11:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Škaroupka
Aleš Chlup
79
56
24
10
45
30
63
44
Review
základní část 22. kolo 128
SK UP Olomouc
BA Sparta
7. 4. 2024
12:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Matouš Přidal
70
56
23
22
39
31
55
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL +/-
12 Lucie Milaniaková Sokol Pečky 28 26 32.6 14.7 4.0/9.6 41.4 1.5/5.0 30.5 2.1/3.7 56.7 3.4 5.5 8.8 1.4 2.3 2.2 0.0 2.8 2.9 14.2 5.2
12 Jindřiška Hrubá Studánka Pardubice 19 20 32.1 18.5 5.9/13.7 43.2 1.7/5.6 30.4 1.6/2.5 62.0 2.4 5.8 8.2 1.7 3.0 3.3 0.0 2.7 2.6 15.9 0.0
Petra Pospíšilová Sokol Nusle 40 26 33.8 13.0 3.1/7.7 40.7 0.7/2.8 23.3 4.8/6.7 72.4 2.3 9.6 12.0 2.0 2.7 2.1 0.0 5.8 1.5 23.7 4.7
Pavla Galvasová OLM 29 24 27.6 13.4 5.2/10.0 51.9 0.3/1.7 0.0* 2.2/3.5 63.9 2.7 5.2 7.9 0.7 0.9 2.3 0.0 2.8 2.3 13.9 -2.0
9 Anita Štenclová HB Aritma 19 24 29.6 13.2 4.7/9.3 50.5 0.7/1.7 0.0* 1.8/2.3 78.6 0.8 2.4 3.1 1.7 1.1 2.8 0.0 2.0 1.3 11.1 6.4
16 Jana Čermáková HB Aritma 40 20 28.7 15.8 5.8/10.9 53.5 0.1/0.2 0.0* 3.9/4.5 87.6 3.1 6.0 9.1 0.7 1.5 0.8 0.0 3.6 1.8 22.8 5.7
Gabriela Burzová OLM 29 22 32.5 14.0 3.3/7.3 45.0 1.4/4.5 30.6 3.4/4.9 69.2 0.5 3.6 4.1 3.1 2.1 3.5 0.0 4.1 2.5 13.1 -2.8
Vendula Krausová BA Sparta 18 26 25.1 11.7 3.0/6.8 43.5 0.9/2.6 33.8 3.1/5.2 59.3 1.0 3.2 4.2 1.8 1.8 2.7 0.0 4.6 2.8 11.3 6.3
Alena Jeništová STR 37 22 31.6 13.6 4.8/11.0 43.2 0.3/2.0 13.3 3.2/4.7 68.9 3.5 6.5 9.9 1.7 1.5 2.9 0.0 3.8 2.9 15.6 4.8
Barbora Soukupová BA Sparta 20 26 27.7 11.4 2.6/6.3 41.5 1.2/3.8 30.0 2.7/3.4 80.7 0.9 2.5 3.4 2.1 1.3 2.1 0.0 3.0 1.4 10.7 6.9
Lucie Válková Havířov 19 25 22.4 10.9 2.6/6.2 42.3 1.2/3.4 33.7 2.2/3.0 71.1 1.1 3.0 4.0 1.8 2.2 3.0 0.0 2.8 1.5 10.9 4.8
Karolína Fadrhonsová OLM 27 22 25.2 12.0 2.5/8.6 28.4 0.6/3.2 18.3 5.3/6.0 87.9 0.7 3.6 4.3 2.0 1.9 2.4 0.0 4.5 3.3 9.5 -3.9
Gabriela Busková Havířov 24 26 28.8 9.9 3.5/7.0 50.8 0.7/2.8 24.7 0.8/1.3 0.0* 2.6 5.3 7.9 2.8 1.8 2.4 0.0 1.9 2.3 13.7 6.3
Kristýna Tomšovicová STR 35 23 32.0 11.2 2.5/5.4 46.8 1.0/2.7 38.1 3.0/4.9 61.6 1.6 2.9 4.5 3.0 2.9 2.1 0.1 5.2 2.4 15.9 5.7
Laura Borová Sokol Nusle 27 24 25.3 10.1 3.2/8.3 38.0 0.7/2.1 34.0 1.6/2.2 73.6 0.8 1.2 2.0 2.3 1.2 2.3 0.0 2.1 3.3 5.0 5.0
Alena Bačová Havířov 21 25 25.5 9.6 2.6/6.5 39.5 1.1/3.9 28.9 1.2/2.0 58.0 1.2 2.4 3.6 2.1 2.0 2.3 0.0 2.2 2.0 8.2 2.2
Adéla Moravcová Sokol Nusle 25 23 21.0 10.4 3.4/7.1 48.5 0.3/1.7 0.0* 2.5/3.0 83.8 1.1 1.7 2.8 1.0 0.6 1.8 0.0 2.6 1.0 9.3 2.2
Veronika Szabó Havířov 20 25 28.4 9.2 2.6/5.9 44.6 1.0/2.7 36.8 0.9/1.5 0.0* 1.6 3.3 4.9 2.8 2.0 2.1 0.1 1.8 2.0 11.2 4.0
Anna Jedličková OLM 20 24 28.8 9.5 1.9/5.7 33.1 0.7/2.0 34.7 3.6/5.6 64.2 0.5 3.1 3.6 2.6 2.6 3.3 0.0 4.4 3.3 9.1 -4.3
11 Natálie Svobodová Levhartice Chomutov B 18 22 25.8 10.3 4.2/8.4 50.0 0.2/1.6 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.1 3.9 5.0 2.5 1.2 3.4 0.0 2.5 1.9 10.3 1.7
19 Anna Hrušková Sokol Pečky 29 23 28.5 9.8 3.6/8.5 42.3 0.3/1.1 0.0* 1.8/3.1 59.2 1.6 5.0 6.6 2.0 1.3 3.0 0.0 3.3 2.7 10.7 3.0
4 Nikola Večeřová HB Aritma 18 23 21.9 9.5 3.3/6.5 51.7 0.3/0.8 0.0* 1.9/3.0 63.2 1.4 3.2 4.7 1.1 0.9 1.7 0.0 2.5 2.2 10.7 4.3
Kristýna Menšíková Havířov 23 26 31.7 8.3 1.8/4.0 44.2 1.2/3.9 31.7 1.1/1.6 0.0* 1.0 3.6 4.5 3.3 1.2 2.6 0.0 1.9 2.1 9.7 6.8
15 Kateřina Nováková Sokol Pečky 34 21 23.1 10.1 3.4/7.0 48.3 0.9/3.3 27.1 0.6/0.8 0.0* 1.7 2.8 4.5 1.2 0.8 1.7 0.0 1.5 2.0 8.7 -0.4
Petra Reisinger STR 50 22 20.7 9.4 3.7/8.1 45.3 0.1/0.4 0.0* 1.6/2.4 66.0 2.3 3.9 6.2 0.7 0.5 1.8 0.0 2.4 1.9 10.0 1.5
Anna Rosecká BA Sparta 23 21 27.5 9.6 1.5/4.1 36.8 1.6/4.7 33.7 1.9/2.3 79.6 1.0 3.3 4.3 1.7 1.9 1.7 0.0 2.5 1.2 11.0 9.2
Lucie Housková STR 37 20 24.5 10.0 3.7/8.8 42.0 0.0/0.2 0.0* 2.6/3.5 74.3 3.9 4.3 8.2 1.0 0.8 2.2 0.0 2.8 2.6 12.5 7.5
14 Barbora Jorová Levhartice Chomutov B 19 24 27.0 8.3 1.9/4.1 45.9 1.3/4.2 31.7 0.5/0.9 0.0* 0.4 3.8 4.2 3.5 1.2 2.3 0.1 1.5 1.7 9.5 1.4
Nela Nétková Žabiny Brno B 20 21 23.2 9.4 3.8/7.0 53.4 0.0 0.0* 1.9/3.2 59.7 4.0 7.3 11.3 0.2 0.4 2.5 0.0 3.0 3.5 14.5 -2.6
Lenka Šoukalová BSK KP Brno 27 18 28.9 10.8 2.8/6.2 44.6 0.8/2.7 30.6 2.8/4.1 67.6 2.8 3.9 6.7 3.2 3.1 2.2 0.1 4.1 2.4 17.5 5.9
Kateřina Chodorová BA Sparta 19 24 22.1 8.1 2.2/5.3 40.9 0.4/1.7 0.0* 2.5/3.7 67.4 1.1 2.1 3.2 1.0 1.7 2.6 0.0 3.1 1.4 7.7 4.8
11 Karolína Kuthanová HB Aritma 29 19 27.8 9.5 2.0/5.1 39.6 1.2/5.5 21.0 2.0/2.5 80.9 0.5 2.7 3.3 2.8 2.3 2.5 0.1 2.3 1.7 8.4 3.7
Karolína Hauserová STR 19 22 29.2 8.1 1.7/4.7 35.9 1.1/4.4 25.0 1.5/2.8 54.1 0.6 2.4 3.0 1.6 1.9 3.2 0.0 2.8 2.2 4.5 5.3
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno B 19 17 27.8 10.5 3.2/8.8 36.0 0.7/2.3 30.8 2.1/2.8 74.5 0.5 3.7 4.2 3.1 1.2 2.9 0.1 2.1 1.5 9.2 -2.4
8 Martina Flašíková Sokol Pečky 28 26 29.8 6.8 1.8/5.2 34.6 0.5/3.0 18.2 1.6/3.2 50.6 1.3 2.5 3.8 2.9 2.4 2.3 0.0 2.6 3.0 5.9 4.8
Sarah Švagerová Žabiny Brno B 24 22 24.3 8.0 2.8/7.0 39.9 0.5/1.7 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.6 3.3 3.9 1.3 1.3 3.1 0.0 1.8 1.3 6.0 -5.0
Tereza Trávníčková BSK KP Brno 19 17 25.6 10.3 2.5/6.2 40.6 1.2/3.5 35.6 1.5/1.9 0.0* 1.6 2.5 4.2 1.2 0.6 2.2 0.0 2.5 2.2 9.1 -3.5
7 Tereza Barnetová Sokol Nusle 32 21 25.2 8.2 2.7/6.6 41.3 0.4/2.5 15.4 1.6/2.3 70.8 2.2 5.5 7.8 1.3 1.5 2.2 0.0 2.4 2.2 11.9 5.1
Michaela Jánská STR 21 23 26.0 7.4 1.6/4.0 38.7 1.1/4.0 27.5 1.0/1.4 0.0* 1.1 2.0 3.2 1.7 1.5 2.2 0.0 1.7 2.0 5.7 1.0
Lucie Vavrochová Sokol Nusle 21 26 22.3 6.4 1.4/3.5 39.1 1.0/3.2 31.0 0.7/1.2 0.0* 0.6 1.8 2.5 0.5 1.0 1.2 0.0 1.3 1.6 4.0 2.9
13 Johana Staňková Levhartice Chomutov B 20 18 25.5 9.2 2.7/6.0 45.4 1.0/3.8 26.5 0.7/0.9 0.0* 1.2 6.4 7.6 1.3 1.2 1.5 0.0 1.0 2.5 10.5 4.4
Lucie Svatoňová BSK KP Brno 20 10 29.2 15.9 3.6/9.8 36.7 2.2/5.6 39.3 2.1/3.4 61.8 2.3 6.3 8.6 3.5 3.4 1.4 0.3 3.0 1.6 21.8 9.4
Tereza Šandová Havířov 20 26 19.0 6.0 1.0/2.6 39.7 1.1/3.6 30.9 0.6/0.8 0.0* 0.9 2.1 3.0 1.3 1.0 2.1 0.0 0.8 1.3 4.5 -1.2
Nella Klapková Studánka Pardubice 19 17 27.2 9.1 4.0/6.9 58.1 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.8 0.0* 1.4 4.5 5.8 1.6 1.7 2.4 0.0 1.6 2.9 11.4 -1.7
Tereza Halátková Havířov 22 13 30.5 11.7 2.3/5.2 44.8 1.8/4.8 36.5 1.8/2.3 76.7 1.6 5.9 7.5 3.6 2.1 2.4 0.1 2.4 2.8 16.9 7.5
Adéla Buřtová Žabiny Brno B 23 15 26.3 10.1 2.5/6.7 37.6 0.5/2.8 19.0 3.4/4.3 78.5 1.2 5.1 6.3 1.0 1.5 2.0 0.0 4.5 2.4 11.7 -2.9
22 Markéta Nádvorníková Sokol Pečky 21 23 26.0 6.5 1.8/4.5 39.4 0.7/2.2 32.0 0.9/1.3 0.0* 1.4 2.2 3.6 1.7 1.3 1.4 0.1 1.3 1.9 6.5 -1.1
Eliška Javanská VSP 18 16 20.4 8.9 3.3/7.3 44.4 0.3/1.2 0.0* 1.7/2.9 57.4 1.5 2.4 3.9 0.6 0.8 2.6 0.0 2.4 0.9 7.1 -9.1
Markéta Urbancová OLM 29 22 20.5 6.5 2.2/5.1 42.5 0.0/0.4 0.0* 2.0/3.1 64.7 1.3 3.7 5.0 0.5 0.8 1.8 0.0 2.6 2.0 7.7 -2.5
40 Markéta Löflerová Levhartice Chomutov B 27 13 21.2 10.8 3.5/7.3 47.4 0.6/1.2 0.0* 2.0/3.0 66.7 1.5 2.2 3.6 2.6 1.2 1.9 0.1 3.1 2.3 11.8 2.8
46 Eliška Brejchová Levhartice Chomutov B 20 8 27.0 17.5 4.3/7.8 54.8 2.3/7.0 32.1 2.3/3.4 66.7 0.9 3.3 4.1 1.9 1.5 1.0 0.2 2.5 0.5 16.9 11.9
Viktorie Štaflová VSP 18 20 29.7 6.7 1.4/4.6 30.8 0.9/3.0 30.5 1.2/1.8 0.0* 0.6 3.9 4.5 2.2 1.3 2.9 0.0 2.3 2.1 6.4 -14.1
Michaela Hrbáčová Havířov 18 20 19.5 6.7 1.3/2.8 45.5 0.5/2.0 0.0* 2.7/3.8 69.7 1.0 2.1 3.1 0.7 0.4 1.8 0.0 3.3 1.6 6.7 -1.8
Eliška Bělicová Havířov 21 24 21.7 5.5 1.9/5.0 38.7 0.4/1.5 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.4 2.6 4.0 0.7 0.9 1.2 0.0 0.9 1.9 4.5 1.4
53 Marie Staňková Levhartice Chomutov B 18 17 21.4 7.6 2.1/5.9 35.6 0.5/2.2 21.6 2.0/2.9 68.0 2.1 2.6 4.7 1.2 1.2 1.8 0.0 2.4 2.2 7.1 4.1
17 Veronika Švrdlíková Sokol Pečky 32 18 28.8 7.2 1.5/3.9 38.0 1.0/2.5 40.0 1.2/1.6 0.0* 0.9 1.8 2.8 1.7 1.2 1.8 0.1 2.2 1.7 7.3 -2.4
Amálie Štenclová BA Sparta 18 18 19.3 7.2 2.1/5.6 36.6 0.6/2.3 26.8 1.3/1.9 0.0* 1.3 2.2 3.4 0.9 1.0 1.8 0.0 1.5 0.9 5.6 5.6
66 Jesika Maud Hibalová Levhartice Chomutov B 20 12 27.1 10.8 2.8/5.3 52.4 1.2/2.9 40.0 1.8/3.1 56.8 1.0 4.1 5.1 4.1 2.9 2.3 0.2 3.1 1.5 17.2 5.8
Aneta Kytlicová Žabiny Brno B 18 12 22.2 10.8 3.2/7.4 42.7 0.6/2.3 25.9 2.7/4.8 55.2 0.7 3.4 4.1 0.8 1.3 1.8 0.0 3.3 1.7 9.0 3.3
21 Tereza Pilařová HB Aritma 25 20 18.9 6.4 1.5/2.7 56.6 0.7/1.8 0.0* 1.3/2.2 60.5 1.4 2.0 3.3 0.5 1.2 0.9 0.0 1.4 1.7 7.2 -1.1
21 Zuzana Tomanová Sokol Pečky 19 19 18.6 6.6 1.2/3.4 33.8 1.1/3.7 28.2 1.1/1.6 0.0* 0.6 2.1 2.7 1.1 0.8 1.5 0.0 1.4 1.0 4.6 -0.8
5 Michaela Urbanová HB Aritma 28 22 20.5 5.5 1.0/2.5 41.1 0.7/2.3 32.0 1.2/1.6 0.0* 0.4 2.9 3.3 1.2 1.1 2.0 0.0 1.5 1.2 6.1 -0.4
Viktorie Švarcová BSK KP Brno 17 20 21.6 6.0 1.5/4.1 37.0 0.8/3.4 23.5 0.6/1.3 0.0* 1.4 1.5 2.9 1.7 0.9 2.4 0.0 1.8 0.8 4.2 -5.1
75 Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov B 21 14 26.9 8.5 3.9/7.1 55.6 0.0/0.3 0.0* 0.6/1.6 0.0* 2.6 7.0 9.6 1.1 0.4 2.1 0.0 1.8 2.1 14.9 6.6
Natálie Koucká VSP 20 10 28.5 11.8 3.4/8.0 42.5 1.3/4.2 31.0 1.1/1.4 0.0* 2.7 5.0 7.7 1.1 1.0 2.1 0.1 1.4 2.2 12.4 -8.5
Zuzana Máchová Žabiny Brno B 23 19 21.0 6.2 0.9/3.3 27.0 0.9/3.9 24.0 1.6/2.2 73.2 0.2 1.9 2.1 0.7 0.5 1.0 0.0 1.4 1.5 2.5 -5.8
18 Lucie Ceralová Sokol Pečky 20 12 21.9 9.8 4.1/7.8 52.7 0.0/0.5 0.0* 1.6/1.8 0.0* 2.2 4.1 6.3 1.6 0.5 1.3 0.1 1.7 1.8 12.3 4.9
Anežka Hrubá Studánka Pardubice 18 15 23.8 7.8 2.3/5.9 38.2 0.6/2.9 20.9 1.5/2.0 73.3 0.5 2.2 2.7 2.1 1.3 1.9 0.1 2.0 3.2 4.3 2.6
Eva Matoušková STR 37 18 26.2 6.4 1.5/3.8 39.7 0.9/3.2 27.6 0.8/1.1 0.0* 1.1 4.8 5.9 3.2 1.9 3.2 0.1 1.4 2.3 8.5 5.2
Natálie Vlčková Studánka Pardubice 20 11 29.6 10.5 2.9/7.5 38.6 1.1/5.3 20.7 1.5/1.8 0.0* 1.0 3.3 4.3 1.7 1.4 2.8 0.1 1.6 0.6 7.5 -7.5
Adéla Šedová BA Sparta 20 23 20.3 4.9 1.9/4.9 39.3 0.0/0.7 0.0* 1.0/2.2 43.1 1.5 3.1 4.6 1.1 1.2 1.5 0.0 1.9 2.0 5.6 3.3
Valentýna Veselá BSK KP Brno 18 19 25.3 5.9 2.1/4.6 45.5 0.0/0.1 0.0* 1.7/3.9 44.6 4.7 4.9 9.6 1.2 1.5 1.9 0.0 2.9 2.8 12.6 3.3
Adéla Linhartová VSP 18 20 15.2 5.6 2.1/4.3 48.2 0.0/0.2 0.0* 1.5/1.9 0.0* 1.4 1.0 2.4 0.8 0.4 1.4 0.0 1.5 1.3 5.1 -7.2
Lucie Bolardtová Studánka Pardubice 24 10 28.3 10.9 2.9/6.9 42.0 1.0/4.1 24.4 2.1/2.6 80.8 2.5 4.8 7.3 1.5 1.4 2.1 0.1 1.9 2.0 11.7 3.3
Lucie Kůželová VSP 25 21 18.8 5.0 2.2/7.3 30.5 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 1.5 2.2 0.8 0.7 1.8 0.0 0.5 1.7 0.1 -11.8
Dominica Hynková BSK KP Brno 19 7 29.4 14.9 2.4/6.0 40.5 1.9/6.9 27.1 4.4/5.7 77.5 0.4 4.3 4.7 4.9 3.7 1.3 0.5 4.9 1.3 20.9 17.3
52 Anna Chromá Levhartice Chomutov B 21 16 23.8 6.4 2.9/6.8 42.6 0.0/0.3 0.0* 0.7/0.9 0.0* 1.9 3.6 5.5 1.4 0.6 1.4 0.1 1.8 2.1 8.4 -5.1
Babeta Loučková Žabiny Brno B 20 21 25.8 4.9 2.0/4.2 47.7 0.0/1.0 0.0* 0.8/1.7 0.0* 1.3 1.3 2.6 1.5 1.6 2.3 0.0 2.2 1.8 4.8 -5.9
15 Lucie Baško Sokol Nusle 33 21 17.3 4.8 1.3/3.7 34.6 0.5/3.0 16.1 0.8/1.1 0.0* 0.4 1.5 1.9 1.0 1.4 1.6 0.0 1.0 2.8 0.4 4.9
17 Martina Šťovíčková HB Aritma 20 16 22.9 6.3 1.3/3.5 35.7 0.8/2.6 28.6 1.6/2.6 61.0 0.7 1.3 2.0 1.2 0.9 1.8 0.0 2.0 0.8 4.8 -2.4
Karolína Petlanová VSP 19 11 26.3 8.7 3.1/7.3 42.5 0.4/2.5 14.8 1.5/2.1 69.6 1.5 3.7 5.2 1.4 0.7 3.1 0.0 1.8 1.6 6.5 -9.6
Nina Majorošová Sokol Nusle 20 15 17.7 6.4 1.5/4.7 32.9 0.7/2.1 31.3 1.3/2.3 57.1 0.9 1.7 2.6 0.9 2.2 1.6 0.0 1.8 2.1 4.7 4.1
Julie Bezdíčková Studánka Pardubice 18 17 21.4 5.4 1.7/4.9 34.9 0.3/1.6 0.0* 1.1/2.4 46.3 0.7 2.0 2.7 1.2 1.4 2.3 0.0 2.1 2.8 2.1 -5.2
Eva Bartoňková Žabiny Brno B 18 19 13.0 4.8 0.1/0.6 0.0* 1.5/4.1 37.7 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.9 1.3 0.3 0.2 0.5 0.0 0.1 0.4 2.6 -3.9
Monika Fryčová BSK KP Brno 19 12 18.3 7.5 2.7/5.4 49.2 0.1/1.2 0.0* 1.9/2.6 74.2 2.9 4.3 7.3 0.7 1.1 1.8 0.0 2.5 2.7 10.5 -0.8
Jana Kofroňová Sokol Nusle 23 20 17.3 4.4 1.7/4.5 37.1 0.1/0.2 0.0* 1.0/1.8 0.0* 2.0 1.8 3.8 0.7 1.0 1.6 0.0 1.6 2.1 4.0 1.0
Iva Jedovnická BSK KP Brno 22 18 14.1 4.7 1.8/4.0 45.8 0.1/0.7 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.3 1.1 2.4 0.8 0.9 2.1 0.0 1.2 2.3 2.7 -4.2
Hana Kolegarová BA Sparta 23 17 24.8 5.0 1.8/4.8 37.0 0.4/1.4 0.0* 0.4/1.0 0.0* 2.4 3.8 6.2 1.5 2.2 2.0 0.0 1.4 1.5 8.9 6.5
Andrea Buldrová Sokol Nusle 39 18 19.1 4.7 0.9/2.3 39.0 0.8/2.8 30.0 0.4/0.6 0.0* 1.5 1.4 2.9 1.7 0.8 1.1 0.1 0.6 1.8 4.4 1.9
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 17 17.8 4.8 1.2/3.1 37.7 0.5/1.7 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.7 2.1 2.8 0.4 0.4 1.5 0.0 1.2 2.8 1.6 -5.3
19 Veronika Aulichová HB Aritma 26 8 27.1 10.1 3.6/7.5 48.3 0.0/0.6 0.0* 2.9/4.9 59.0 1.6 4.1 5.8 3.8 3.5 2.6 0.2 4.3 2.9 15.5 9.1
Emma Franková VSP 19 16 15.1 5.0 1.0/2.8 36.4 0.9/2.8 34.1 0.2/0.3 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.6 0.4 1.6 0.0 0.9 1.8 1.4 -4.1
44 Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 22 19 17.1 4.1 1.2/3.6 32.4 0.4/1.1 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.6 3.2 3.8 0.6 0.8 1.5 0.0 1.1 2.4 3.2 -0.6
Veronika Eliášová BSK KP Brno 21 16 14.4 4.8 2.1/5.3 39.3 0.1/0.7 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.1 2.6 3.8 0.3 1.2 1.9 0.0 0.9 1.7 3.4 -2.3
Veronika Koppová BSK KP Brno 20 20 19.0 3.8 0.8/2.7 27.8 0.6/2.8 21.4 0.5/0.8 0.0* 1.0 1.2 2.2 1.3 0.8 1.7 0.0 0.8 1.8 1.0 -3.9
7 Aneta Krobová HB Aritma 32 19 16.9 3.9 0.9/2.9 32.1 0.6/2.1 30.0 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.9 1.5 0.8 0.5 1.2 0.0 0.3 1.4 0.8 1.0
Zuzana Křížová OLM 19 16 21.7 4.6 0.6/1.8 0.0* 1.1/3.5 32.1 0.0/0.0 0.0* 0.6 3.4 4.0 1.0 0.9 1.8 0.0 0.4 2.4 3.4 -4.6
10 Eliška Zahradníková HB Aritma 22 21 20.1 3.5 1.2/3.2 38.8 0.2/0.8 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.5 1.5 3.0 2.0 0.8 2.0 0.0 1.3 1.6 4.2 1.4
Klára Drbohlavová Žabiny Brno B 22 16 18.9 4.6 1.1/2.7 39.5 0.5/1.7 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.7 2.1 2.8 0.7 0.6 1.6 0.0 1.1 1.1 3.9 -7.2
Tereza Procházková BSK KP Brno 18 17 24.4 4.3 0.7/2.8 25.0 0.8/4.2 18.1 0.6/0.9 0.0* 0.6 1.9 2.6 1.6 1.5 3.0 0.0 1.0 1.3 0.8 0.9
4 Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 23 12 21.3 6.1 1.9/5.0 38.3 0.3/1.4 0.0* 1.5/2.6 58.1 1.7 2.9 4.6 0.8 0.8 1.8 0.0 1.8 1.8 4.9 -5.5
Markéta Šmahelová VSP 22 13 21.3 5.5 2.1/5.6 37.0 0.1/0.4 0.0* 1.2/1.7 0.0* 1.8 4.5 6.3 0.8 0.3 2.2 0.0 1.6 1.5 6.5 -6.8
10 Tereza Staňková Sokol Pečky 36 20 19.5 3.6 0.8/2.3 33.3 0.5/1.3 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.5 2.1 2.5 2.2 1.5 1.9 0.1 1.4 2.3 4.2 3.1
Laura Samouk VSP 19 22 26.0 3.2 1.2/3.0 38.8 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.0 1.6 2.7 2.2 1.5 2.0 0.1 0.8 1.2 4.5 -11.1
8 Barbora Nováková HB Aritma 23 24 20.7 2.9 0.8/2.8 29.9 0.3/1.9 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.6 2.0 2.5 2.2 1.3 2.3 0.0 1.5 2.1 2.1 -0.5
Magdalena Bubeníková BA Sparta 23 14 17.1 4.9 1.9/5.5 33.8 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.9 0.0* 1.2 2.7 3.9 0.6 0.6 0.6 0.1 1.2 3.4 2.9 3.2
Hana Krupková Sokol Nusle 20 23 11.9 3.0 1.1/2.8 40.6 0.1/0.3 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.6 2.2 2.8 0.5 0.4 1.1 0.0 0.5 1.3 2.9 0.7
Vendula Pouchová VSP 23 16 17.0 4.2 1.5/4.8 31.6 0.0/0.4 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.7 0.5 0.8 0.1 1.8 0.9 4.2 -5.2
Barbora Jindrová BA Sparta 23 8 16.3 8.1 1.3/4.1 30.3 1.4/3.9 35.5 1.5/3.3 46.2 0.5 1.3 1.8 0.6 1.8 1.0 0.1 3.0 1.4 5.8 7.8
Veronika Švécarová OLM 27 14 16.9 4.5 2.1/4.6 44.6 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.8 0.6 1.1 0.1 0.3 1.8 1.9 -0.6
Dominika Paclíková Studánka Pardubice 27 10 22.0 6.3 0.6/2.3 26.1 1.4/4.6 30.4 0.9/1.0 0.0* 0.5 3.1 3.6 1.2 1.2 1.7 0.1 1.2 1.9 5.0 -3.7
Timotea Najbrtová BA Sparta 19 12 17.1 5.2 1.3/4.0 33.3 0.2/1.2 0.0* 2.0/4.7 42.9 1.5 2.5 4.0 0.8 2.2 1.8 0.0 3.3 2.5 5.5 5.6
Dorota Saviola BSK KP Brno 20 20 16.3 3.1 0.8/1.8 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.9 1.4 2.2 1.5 1.2 1.6 0.0 0.3 1.3 3.0 -2.5
5 Magdaléna Černá Studánka Pardubice 20 13 19.7 4.5 1.4/3.5 39.1 0.2/1.0 0.0* 1.0/2.9 34.2 0.8 2.0 2.8 0.8 0.6 1.0 0.1 2.0 1.5 3.5 -4.2
Adéla Hrdinková BA Sparta 19 16 8.7 3.5 1.3/2.4 51.3 0.1/0.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.9 1.1 2.1 0.1 0.4 0.5 0.0 0.9 0.7 4.2 -1.9
Julia Vydrová BA Sparta 22 9 13.9 6.1 2.6/5.2 48.9 0.2/0.3 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.9 2.6 4.4 0.9 0.7 1.2 0.1 0.9 1.2 8.0 2.8
Anastázie Pešková STR 18 18 14.8 3.0 1.2/2.7 44.9 0.1/0.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 1.1 1.4 2.4 0.6 0.4 0.9 0.0 0.5 1.3 2.8 -1.4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 16 13.1 3.3 0.8/3.2 23.5 0.3/0.9 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.9 2.3 3.3 0.4 0.8 0.8 0.0 1.0 1.1 3.6 3.1
Tereza Kučerová VSP 19 20 15.5 2.5 0.9/2.8 32.7 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.6 1.8 2.3 0.4 0.7 1.2 0.0 0.8 1.6 1.2 -6.2
21 Daniela Hlaváčová Sokol Pečky 28 7 16.1 7.0 2.0/4.9 41.2 0.6/2.1 26.7 1.3/2.3 56.3 2.0 2.3 4.3 0.9 1.0 1.3 0.1 2.7 1.7 7.4 -2.0
Michaela Pitrová BA Sparta 24 17 20.3 2.8 0.9/3.4 28.1 0.0/0.4 0.0* 0.9/1.6 0.0* 2.5 3.8 6.3 1.5 0.8 1.1 0.1 1.5 1.2 7.8 6.2
Jessika Nechanická VSP 20 12 12.0 3.9 1.1/3.1 35.1 0.3/0.9 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.7 2.6 3.3 0.6 0.6 2.2 0.0 1.8 0.7 3.8 -6.2
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 20 10 16.9 4.6 2.1/3.5 60.0 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.8 0.9 1.9 0.0 0.8 0.6 5.2 -3.0
Barbora Čmejrková BA Sparta 27 20 12.2 2.3 0.4/1.0 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.1 0.5 0.5 0.7 0.6 1.4 0.0 0.5 2.0 -0.5 1.2
77 Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov B 25 16 17.6 2.9 0.6/2.4 25.6 0.4/1.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.8 1.6 2.4 1.3 0.8 2.0 0.0 0.4 1.4 1.3 -1.3
Johana Hnízdilová OLM 18 18 15.3 2.4 1.0/2.9 34.6 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.1 1.6 2.6 1.1 1.2 0.8 0.1 0.6 1.4 3.2 -1.2
Nela Sonnevendová OLM 19 22 14.4 2.0 0.2/1.5 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.8 0.5 1.6 0.0 0.5 1.5 -0.1 -1.5
33 Ema Jančárková Levhartice Chomutov B 18 12 15.8 3.5 1.1/3.0 36.1 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.5 0.7 0.9 0.0 0.3 0.8 1.3 0.5
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov B 20 2 24.0 20.0 4.0/11.0 36.4 3.0/5.5 54.5 3.0/4.5 66.7 1.5 2.5 4.0 1.5 0.5 2.0 0.4 4.5 3.0 14.5 -3.0
Linda Srpová VSP 18 14 15.0 2.9 1.0/3.4 29.8 0.1/0.2 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.8 1.1 1.9 1.5 0.9 2.4 0.0 1.3 1.6 1.4 -8.9
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 21 13.1 1.9 0.7/2.4 28.0 0.0/0.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.8 1.0 1.9 1.2 0.8 1.5 0.0 0.6 0.8 1.5 0.1
Anna Tomášková OLM 30 22 20.7 1.7 0.6/1.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.5 3.1 4.6 1.1 0.8 1.2 0.0 0.5 1.7 4.2 -4.9
Tereza Pogányová BSK KP Brno 23 10 14.2 3.7 1.2/6.5 18.5 0.3/1.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.5 2.2 3.7 1.0 0.5 1.1 0.1 1.1 0.9 1.4 -2.1
Vendula Mahelová Studánka Pardubice 19 20 15.2 1.8 0.5/1.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.9 1.3 2.2 0.5 0.4 1.1 0.0 0.5 2.1 0.5 -4.9
Anežka Kopecká BSK KP Brno 24 2 28.5 17.5 7.0/11.0 63.6 0.0/5.5 0.0 3.5/3.5 100.0 4.0 4.0 8.0 2.0 1.5 1.5 0.7 2.5 1.0 20.0 10.5
2 Emma Medová Studánka Pardubice 20 13 19.1 2.7 0.5/1.8 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.5 3.2 3.6 0.7 0.6 2.0 0.0 0.5 2.4 1.2 -6.5
10 Monika Novotná Studánka Pardubice 35 10 21.4 3.3 1.4/3.6 38.9 0.0/0.6 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.3 2.0 3.3 1.2 1.4 0.9 0.1 1.2 1.6 5.4 -1.1
Aneta Zahradníčková OLM 20 24 11.8 1.3 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.3 0.2 0.7 0.0 0.1 0.8 -0.2 -2.8
Tereza Vojtová Sokol Nusle 20 21 7.0 1.5 0.4/1.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.1 0.2 0.9 0.0 0.3 0.7 0.4 -1.5
Nella Bernasová STR 18 6 20.0 5.0 1.0/3.3 30.0 0.7/5.0 13.3 1.0/1.3 0.0* 0.2 1.3 1.5 2.0 0.0 2.5 0.1 1.2 2.0 -1.8 -5.8
Petra Pajkrtová VSP 20 12 10.3 2.3 0.4/1.8 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.3 0.9 1.3 0.5 0.4 1.0 0.0 0.4 0.4 1.6 -6.2
30 Eliška Staňková Levhartice Chomutov B 20 18 10.7 1.5 0.7/1.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.4 0.1 0.3 0.1 0.1 1.1 0.5 1.0
Eliška Kubíčková Havířov 21 2 27.5 13.5 3.5/8.0 43.8 1.5/3.0 50.0 2.0/3.0 66.7 2.5 2.5 5.0 4.5 3.0 3.0 0.8 3.5 1.5 19.0 7.5
Tereza Soukupová STR 21 8 13.9 3.3 0.9/3.0 29.2 0.3/1.3 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.4 0.8 1.1 0.5 0.8 0.9 0.1 1.0 2.4 -0.4 3.0
10 Adéla Kočí Levhartice Chomutov B 19 12 13.7 2.2 0.9/2.1 44.0 0.0/0.7 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 0.7 1.2 1.1 0.3 0.8 0.1 0.8 1.3 1.1 -4.5
Klára Brodová Havířov 19 16 6.5 1.5 0.7/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.0 0.0 0.4 0.0 0.1 0.4 1.4 -1.0
Sára Vadlejchová STR 22 16 13.8 1.5 0.7/2.0 34.4 0.0 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.9 0.4 1.3 0.7 0.5 1.5 0.0 0.6 1.8 -0.5 0.7
Barbora Leopoldová Studánka Pardubice 19 3 24.3 7.7 3.7/7.0 52.4 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.3 0.3 1.0 0.1 1.3 0.0 7.7 6.0
9 Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov B 22 6 10.3 3.7 0.7/1.5 0.0* 0.5/3.0 16.7 0.8/1.0 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.0 0.5 1.3 0.0 1.0 1.7 0.2 -3.5
Tereza Jenková VSP 19 9 17.8 2.4 0.3/1.7 0.0* 0.6/3.1 17.9 0.1/0.2 0.0* 0.4 3.8 4.2 1.1 1.1 2.3 0.1 0.4 1.8 1.3 -7.9
Veronika Prokešová BSK KP Brno 19 2 26.0 10.5 2.5/5.0 50.0 0.5/3.0 16.7 4.0/7.0 57.1 2.0 4.0 6.0 0.0 1.0 2.0 0.0 5.5 2.0 11.0 -11.5
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 19 9 13.6 2.2 0.8/2.3 33.3 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.2 0.6 1.7 0.0 0.4 0.3 1.7 -4.4
Jitka Pilařová Sokol Nusle 21 2 25.5 9.5 4.0/10.0 40.0 0.0/1.5 0.0* 1.5/2.0 75.0 2.5 4.0 6.5 1.0 0.5 0.0 0.0 1.5 0.5 11.0 11.0
Eliška Petrušková STR 25 8 11.8 2.4 0.9/2.6 33.3 0.0/1.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.0 2.1 3.1 0.0 0.3 1.6 0.0 0.8 1.3 0.5 -4.6
15 Valentina Čermáková Levhartice Chomutov B 18 4 21.0 4.8 2.0/5.0 40.0 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.0 2.3 1.0 1.3 0.8 0.3 1.0 2.3 3.5 2.8
17 Táňa Bartáčková Studánka Pardubice 21 4 27.3 4.8 1.0/3.8 26.7 0.8/2.0 37.5 0.5/1.0 0.0* 0.8 2.3 3.0 2.0 1.3 1.3 0.4 0.5 1.3 4.5 1.0
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 6 11.3 3.2 1.2/1.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.5 1.0 0.1 0.7 0.5 4.2 -9.5
Kateřina Hlušičková BA Sparta 18 12 9.3 1.5 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.1 0.3 0.8 0.0 0.5 1.8 0.6 0.1
Simona Nerudová Žabiny Brno B 21 6 14.7 2.8 0.3/2.2 15.4 0.5/2.5 20.0 0.7/1.7 0.0* 0.8 1.2 2.0 0.8 1.3 0.7 0.2 2.2 1.0 2.8 -4.7
Natálie Horsáková BA Sparta 22 7 10.9 2.1 0.6/1.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.7 1.6 2.3 0.4 0.4 0.4 0.1 1.1 2.1 1.6 0.9
Barbora Froňková Sokol Nusle 23 3 15.7 4.7 1.0/2.7 37.5 0.3/1.7 0.0* 1.7/2.7 62.5 0.3 2.3 2.7 1.0 0.3 1.7 0.2 1.7 2.0 2.7 -1.0
49 Viola Zajícová Levhartice Chomutov B 20 4 13.5 2.8 0.5/1.3 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.0 0.8 1.0 0.3 0.3 1.0 3.0 7.8
Kristýna Vighová Sokol Nusle 24 5 12.2 2.0 0.6/1.8 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.8 1.6 3.4 0.4 0.8 0.6 0.1 1.2 1.8 2.6 3.2
28 Šárka Šímová Sokol Pečky 34 6 14.0 1.7 0.5/2.7 18.8 0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.7 0.8 1.7 0.1 1.0 1.0 0.7 -1.5
28 Kamila Kusá Studánka Pardubice 19 4 15.0 2.5 0.8/2.8 27.3 0.3/2.3 11.1 0.3/1.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.3 0.5 2.8 0.0 1.8 1.3 -2.8 -8.3
11 Julie Laubertová Sokol Pečky 18 6 7.5 1.5 0.2/0.7 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 0.3 0.5 0.1 0.2 0.3 1.0 -0.5
6 Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 23 12 18.4 0.8 0.2/2.3 7.4 0.1/0.5 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.4 2.4 2.8 0.8 0.8 1.3 0.1 0.8 1.3 0.3 -7.3
Karolína Půroková STR 18 10 5.8 0.9 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.1 0.4 0.4 0.0 0.1 0.2 0.6 -0.9
Tereza Kurzová BSK KP Brno 18 2 19.0 4.5 1.5/3.0 50.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0*