Tereza Vojtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
228
Procento vítězství
70.2%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 16 - 3.6 1.6 0 0.5/1.6 32.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 6 - 1.0 0.5 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 17 - 6.1 2.8 0 0.6/1.4 41.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B USK Praha 2 - 5.0 1.5 0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 5.1 2.1 0 0.9/2.6 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 9 - 3.3 1.4 0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A USK Praha 3 - 1.3 0.7 0 0/1.3 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 USK Praha B 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 5.7 1.9 0.3 0.8/1.8 47.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 6.6 2.1 0.5 0.8/1.7 45.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 3.3 0.3 0.7 0.7/3.3 20.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 8 - 4.1 1 /1 0.5 0.6/2.3 27.8 1.4 1.1
2018/19 kadetky U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 7.5 2 0.7 1.4/2.1 65.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 8.6 2.1 /2.1 1 1.3/2.6 48.6 2.2 5.0
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 5.3 0.3 1.3 0.7/2 33.3 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 13 - 9.4 2.6 0.9 1.4/2.2 64.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 12 - 13.0 3 1.6 2.3/3.8 60.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 6 - 9.3 1.7 1.2 2.5/3.3 75.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 10.0 1.6 1 3.8/6 63.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 10.0 3.0 1.5 /3 0 0/0 0.0 1.0 4.5
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 4 - 14.8 4.8 1 2.3/4.5 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 9.5 4 0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 16 17.0 4.6 1.7 /3.7 0.3 0.5/1.1 47.1 1.3 2.4
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 20 21.2 5.8 1.8 /4.8 0.3 1.3/2.2 60.5 1.9 4.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 10.6 3.6 0.9 0.9/1.9 46.2 - -
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 2 27.0 11.5 2.5 /8 1 3.5/3.5 100.0 2.0 11.5
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 2 19.5 6.0 2 /6.5 0 2/2 100.0 2.0 6.5
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 21.0 9.5 3.5 /6 0 2.5/2.5 100.0 1.0 15.5
Průměr za kariéru 25.2 3.7 6.6 2.0 0.5 1.1/2.1 150.3 1.7 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
2B body 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Obranné doskoky 4 OLM 25. 9. 2022
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Body 17 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Užitečnost 27 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Asistence 2 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 B. Jablonec n. N. 8. 2. 2020 2019/20
2B body 8 BK Kralupy junior 12. 12. 2015 2015/16
3B body 3 Sojky Pelhřimov 9. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BK Havířov 20. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Body 25 TJ Sokol Kladno 30. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 27 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Asistence 4 Basket Slovanka 23. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 základní část Havířov 16:19 2 0 0.0 0 2/2 100.0
25. 9. 2022 základní část OLM 22:34 10 4 40.0 0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina A Basket Slovanka 16:09 2 0 0.0 0 2/2 100.0
2. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 25:33 17 7 100.0 0 3/3 100.0
Celkem 4 80:35 31 11 44.0 9/9 100.0
Průměr 4 20:08 7.8 2.8 44.0 0.0 2.3/2.3 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 5 5:06 11.4 3.6 257.1 0.4 100.0 3.0/4.8 62.5 1.4
Loko Karlovy Vary 3 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 13.0 4.3 0.0 1.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
B. Jablonec n. N. 4 5:32 9.8 3.3 260.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.5 3.3
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 9.3 2.8 0.0 1.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
DBaK 4 0:00 8.8 2.0 0.0 0.8 0.0 2.5/6.5 38.5 1.0
HB Basket 3 8:11 11.0 3.0 112.5 1.3 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
Sojky Pelhřimov 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BA K. Vary 3 0:00 10.7 2.0 100.0 1.3 100.0 2.7/3.3 80.0 3.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 7.8 1.8 0.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
BC Benešov 3 18:04 9.0 3.3 47.6 0.3 25.0 1.3/2.0 66.7 1.0
HB Basket Praha 6 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 2.2
SBŠ Ostrava 4 12:00 5.8 1.3 41.7 0.3 16.7 2.5/3.5 71.4 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
BK Havířov 2 27:57 10.0 3.0 50.0 1.0 50.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BK Strakonice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
B. Jablonec n. N. 2 24:23 9.0 3.0 60.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 3.3
BS Č. Brod 1 0:00 17.0 3.0 0.0 2.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
BA Sparta 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
BK Kralupy junior 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 16.0 1.0 0.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Loko Trutnov 2 21:40 8.0 2.0 33.3 0.5 33.3 2.5/3.5 71.4 2.5
Basket Slovanka 4 19:20 3.5 1.0 20.0 0.3 20.0 0.8/1.0 75.0 1.3
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Levhartice Chomutov 2 20:31 6.5 2.5 55.6 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
HB Aritma 2 15:08 6.5 1.0 28.6 1.0 33.3 1.5/1.5 100.0 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 12.0 1.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol Nusle 2 12:38 5.5 1.5 75.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 11.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
OLM 1 22:34 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
HB Basket Praha 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.8 20.0 1.3
Žabiny Brno 1 16:09 9.0 2.0 50.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Chomutov 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/4.0 0.0 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BSK KP Brno 2 22:57 4.0 1.5 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol H. Králové 2 24:05 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
BK Strakonice 3 11:23 2.7 1.3 36.4 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
DBaK 3 0:00 2.3 0.3 100.0 0.3 100.0 0.7/2.7 25.0 1.7
BC Slaný 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 11:33 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
HB Basket 2 0:00 3.5 0.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
HB Basket 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 1 17:43 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
DBaK 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 22:42 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Žabiny Brno B 2 16:28 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 13:12 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VSP 1 29:04 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 -
Havířov 1 16:19 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pečky 2 8:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0