Nikola Večeřová
Národnost
CZE
Ročník narození
2006 -
18 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
184 cm
Kariéra
Sezony
9
Zápasy
318
Procento vítězství
58.8%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B | Sokol Kladno | 4 | - | 16.5 | 6.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A | Sokol Kladno | 10 | - | 11.3 | 5.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.9 | 36.8 | - | - |
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B | Sokol Kladno | 12 | - | 7.3 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.3/3.8 | 33.3 | - | - |
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. A | Sokol Kladno | 8 | - | 9.1 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.1/2.9 | 39.1 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B | Sokol Kladno | 6 | - | 10.5 | 4.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | - | - |
2020/21 kadetky U17 - skupina A | TJ Sokol Kladno | 4 | - | 9.5 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/4 | 37.5 | - | - |
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G | KlS U13G | 2 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" | KlS U13G | 12 | - | 6.1 | 2.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/2 | 20.8 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 | KlS U13G | 12 | - | 6.0 | 2.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1.7 | 30.0 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 5-6 | KlS U13G | 4 | - | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" | SKla U12G | 8 | - | 4.5 | 2.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.9 | 28.6 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 | SKla U12G | 8 | - | 4.8 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 | SKla U12G | 4 | - | 2.8 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.8/2 | 37.5 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) | SKla U12G | 4 | - | 4.5 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G | SokKlad U11G | 7 | - | 4.9 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.9 | 33.3 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B | SokKlad U11G | 7 | - | 3.1 | 1.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1.7 | 16.7 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo | SokKlad U11G | 4 | - | 4.5 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo "B" | SokKlad U11G | 3 | - | 4.0 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina A | SokKla U12G(kv) | 4 | - | 2.3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1 | 25.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále | SokKla U12G(kv) | 4 | - | 2.8 | 0.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.3/2.8 | 45.5 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A | HB Basket | 4 | - | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/3.5 | 28.6 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A | HB Basket | 4 | - | 10.0 | 4.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.5/4 | 37.5 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - 2. kolo | HB Basket | 2 | - | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A | HB Basket | 5 | - | 14.6 | 6.6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.4/2 | 70.0 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A | HB Basket | 6 | - | 9.2 | 3.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.8/3.8 | 47.8 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze | HB Basket | 16 | - | 8.9 | 4.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/2.3 | 30.6 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | HB Basket | 18 | - | 5.2 | 2.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1.7 | 29.0 | - | - |
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A | HB Basket | 5 | - | 8.0 | 3.8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/2.8 | 14.3 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - základní část | HB Basket | 26 | 18.5 | 8.7 | 3.2 /7.3 | 42.9 | 0.1 | 16.7 | 2.1/4.2 | 50.9 | 2.8 | 10.5 |
2021/22 juniorky U19 - skupina A | Sokol Kladno | 5 | - | 9.2 | 4.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/1.4 | 28.6 | - | - |
2021/22 juniorky U19 - play-out A | Sokol Kladno | 8 | - | 16.8 | 6.9 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.6/5 | 52.5 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - MČR | HB Basket | 3 | 17.7 | 6.7 | 2.3 /4 | 58.3 | 0.3 | 33.3 | 1/3.3 | 30.0 | 3.0 | 10.7 |
2022/23 kadetky U17 - skupina A | HB Basket | 12 | 22.7 | 13.3 | 5.2 /9.1 | 56.9 | 0.3 | 30.0 | 2.3/3.4 | 65.9 | 1.8 | 19.6 |
2022/23 juniorky U19 - skupina A | HB Basket | 10 | 15.4 | 5.1 | 1.4 /2.8 | 50.0 | 0 | 0.0 | 2.3/3.8 | 60.5 | 2.6 | 7.3 |
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A | HB Basket | 8 | 28.4 | 8.6 | 3.3 /8.4 | 38.8 | 0 | 0.0 | 2.1/4.4 | 48.6 | 2.6 | 12.3 |
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A | HB Basket | 8 | 22.4 | 12.5 | 4.9 /8.3 | 59.1 | 0 | 0.0 | 2.8/5.8 | 47.8 | 3.4 | 14.0 |
2022/23 juniorky U19 - play-off | HB Basket | 3 | 31.7 | 14.3 | 4 /8 | 50.0 | 0.7 | 28.6 | 4.3/5.7 | 76.5 | 2.7 | 25.0 |
2022/23 juniorky U19 - MČR | HB Basket | 3 | 27.0 | 5.7 | 2.3 /7 | 33.3 | 0 | 0.0 | 1/2.7 | 37.5 | 3.0 | 6.0 |
2022/23 kadetky U17 - MČR | HB Basket | 3 | 29.3 | 9.0 | 3.7 /9.3 | 39.3 | 0 | 0.0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 2.7 | 14.3 |
2023/24 juniorky U19 - základní část | HB Basket | 22 | 26.0 | 13.1 | 4.8 /8.4 | 57.3 | 0.3 | 22.6 | 2.5/3.5 | 71.4 | 2.4 | 16.8 |
2023/24 ženy - základní část | HB Aritma | 20 | 20.9 | 9.1 | 3.2 /6.4 | 49.2 | 0.3 | 40.0 | 1.9/2.9 | 63.8 | 2.3 | 10.3 |
Průměr za kariéru | 19.9 | 8.2 | 8.4 | 3.4 | 33.4 | 0.1 | 10.7 | 1.3/2.8 | 101.5 | 1.8 | 4.8 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 5 | Levhartice Chomutov | 8. 10. 2023 |
2B body | 9 | Sluneta Ústí n.L. | 28. 1. 2024 |
3B body | 1 | Havířov | 20. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 14 | BA Sparta Praha | 14. 1. 2024 |
Útočné doskoky | 7 | BA Sparta Praha | 14. 1. 2024 |
Doskoky celkem | 21 | BA Sparta Praha | 14. 1. 2024 |
Body | 22 | Sluneta Ústí n.L. | 28. 1. 2024 |
Užitečnost | 37 | Sokol H. Králové | 3. 3. 2024 |
Asistence | 4 | BA Sparta Praha | 23. 9. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 8 | Basket Slovanka | 14. 1. 2023 | 2022/23 |
2B body | 11 | Basket Pastelka MB | 10. 2. 2022 | 2021/22 |
3B body | 2 | BK Strakonice | 3. 12. 2022 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 14 | Sluneta Ústí n.L. | 14. 4. 2023 | 2022/23 |
Útočné doskoky | 9 | Levhartice Chomutov | 14. 11. 2021 | 2021/22 |
Doskoky celkem | 21 | BA Sparta Praha | 14. 1. 2024 | 2023/24 |
Body | 28 | Basket Pastelka MB | 10. 2. 2022 | 2021/22 |
Užitečnost | 37 | Sokol H. Králové | 3. 3. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 7 | BK Strakonice | 3. 12. 2022 | 2022/23 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | základní část | BA Sparta Praha | 29:59 | 9 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 |
24. 9. 2023 | základní část | Tygři Praha | 21:35 | 8 | 2 | 66.7 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
30. 9. 2023 | základní část | OLM | 15:06 | 8 | 4 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | základní část | Havířov | 18:58 | 7 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
7. 10. 2023 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 20:49 | 12 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 |
8. 10. 2023 | základní část | Levhartice Chomutov | 27:48 | 17 | 6 | 60.0 | 0 | 0.0 | 5/6 | 83.3 |
14. 10. 2023 | základní část | Studánka Pardubice | 20:42 | 8 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
15. 10. 2023 | základní část | Sokol Pečky | 10:18 | 6 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 |
21. 10. 2023 | základní část | SBŠ Ostrava | 23:04 | 13 | 5 | 55.6 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
22. 10. 2023 | základní část | Žabiny Brno | 30:33 | 14 | 5 | 100.0 | 0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 |
4. 11. 2023 | základní část | BA Sparta | 23:01 | 11 | 3 | 42.9 | 1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |
5. 11. 2023 | základní část | Levhartice Chomutov B | 31:34 | 15 | 5 | 45.5 | 0 | 0.0 | 5/7 | 71.4 |
11. 11. 2023 | základní část | Sokol H. Králové | 33:13 | 9 | 2 | 14.3 | 1 | 33.3 | 2/2 | 100.0 |
12. 11. 2023 | základní část | Loko Trutnov | 17:33 | 6 | 3 | 75.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | základní část | STR | 24:31 | 10 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
19. 11. 2023 | základní část | VSP | 24:52 | 16 | 6 | 75.0 | 0 | 0.0 | 4/4 | 100.0 |
2. 12. 2023 | základní část | USK Praha | 37:09 | 11 | 2 | 28.6 | 1 | 50.0 | 4/5 | 80.0 |
3. 12. 2023 | základní část | KP Brno | 18:25 | 15 | 6 | 75.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
9. 12. 2023 | základní část | BSK KP Brno | 13:57 | 3 | 1 | 25.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | základní část | Žabiny Brno B | 22:37 | 14 | 4 | 100.0 | 1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 |
16. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 25:22 | 13 | 4 | 66.7 | 0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 |
17. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 11:55 | 9 | 3 | 100.0 | 1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 |
6. 1. 2024 | základní část | Sokol Nusle | 15:19 | 5 | 1 | 20.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | základní část | Sokol Nusle | 14:04 | 6 | 3 | 30.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | základní část | Tygři Praha | 22:37 | 14 | 6 | 66.7 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
14. 1. 2024 | základní část | BA Sparta Praha | 32:06 | 17 | 6 | 42.9 | 0 | 0.0 | 5/5 | 100.0 |
20. 1. 2024 | základní část | Havířov | 29:22 | 7 | 1 | 11.1 | 1 | 50.0 | 2/2 | 100.0 |
21. 1. 2024 | základní část | OLM | 21:39 | 9 | 3 | 42.9 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov | 29:00 | 13 | 6 | 54.5 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
28. 1. 2024 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 28:54 | 22 | 9 | 75.0 | 1 | 33.3 | 1/2 | 50.0 |
10. 2. 2024 | základní část | Sokol Pečky | 19:30 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | základní část | Studánka Pardubice | 31:27 | 18 | 6 | 75.0 | 1 | 100.0 | 3/5 | 60.0 |
17. 2. 2024 | základní část | Žabiny Brno | 27:30 | 13 | 5 | 45.5 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | základní část | SBŠ Ostrava | 23:37 | 14 | 6 | 50.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
24. 2. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov B | 19:19 | 10 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
25. 2. 2024 | základní část | BA Sparta | 15:04 | 8 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
2. 3. 2024 | základní část | Loko Trutnov | 19:22 | 15 | 5 | 62.5 | 1 | 50.0 | 2/2 | 100.0 |
3. 3. 2024 | základní část | Sokol H. Králové | 32:16 | 18 | 6 | 75.0 | 1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 |
16. 3. 2024 | základní část | VSP | 22:10 | 13 | 5 | 55.6 | 0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 |
17. 3. 2024 | základní část | STR | 24:49 | 5 | 1 | 16.7 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
23. 3. 2024 | základní část | KP Brno | 26:25 | 14 | 7 | 63.6 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | základní část | USK Praha | 31:15 | 12 | 5 | 62.5 | 0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 |
Celkem | 42 | 988:46 | 469 | 169 | 54.0 | 13 | 28.3 | 92/135 | 68.1 | |
Průměr | 42 | 23:32 | 11.2 | 4.0 | 54.0 | 0.3 | 28.3 | 2.2/3.2 | 68.1 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sluneta Ústí n.L. | 7 | 23:17 | 13.3 | 4.7 | 70.2 | 0.4 | 25.0 | 2.6/3.4 | 75.0 | 2.0 |
BA Sparta | 4 | 19:49 | 15.8 | 5.8 | 57.5 | 0.0 | 0.0 | 4.3/8.3 | 51.5 | 1.8 |
KP Brno | 5 | 21:48 | 11.4 | 5.2 | 53.1 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.6 | 62.5 | 3.0 |
USK Praha | 5 | 19:26 | 11.2 | 4.6 | 48.9 | 0.4 | 50.0 | 0.8/1.8 | 44.4 | 2.4 |
Levhartice Chomutov | 5 | 24:41 | 11.2 | 4.2 | 45.7 | 0.0 | 0.0 | 2.8/5.4 | 51.9 | 2.0 |
BK Strakonice | 4 | 18:45 | 13.5 | 4.8 | 59.4 | 0.8 | 75.0 | 1.8/2.5 | 70.0 | 1.5 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 13.3 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/3.0 | 41.7 | 0.5 |
BA Sparta Praha | 5 | 27:13 | 10.2 | 3.4 | 41.5 | 0.0 | 0.0 | 3.4/5.2 | 65.4 | 3.6 |
BK Levhartice Chomutov | 5 | 0:00 | 9.6 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.8 | 41.7 | 1.2 |
Tygři Praha | 5 | 15:42 | 9.4 | 3.6 | 52.9 | 0.0 | 0.0 | 2.2/4.8 | 45.8 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 5 | 22:05 | 9.0 | 2.8 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 3.4/5.6 | 60.7 | 3.6 |
Tygři Praha | 6 | 14:53 | 7.5 | 2.8 | 113.3 | 0.0 | 0.0 | 1.8/3.5 | 52.4 | 2.3 |
Sokol H. Králové | 4 | 33:28 | 11.0 | 3.5 | 40.0 | 0.5 | 33.3 | 2.5/4.0 | 62.5 | 0.8 |
Žabiny Brno | 6 | 20:26 | 7.2 | 2.3 | 46.7 | 0.0 | 0.0 | 2.5/5.8 | 42.9 | 2.2 |
Žabiny Brno | 4 | 27:20 | 10.5 | 4.0 | 48.5 | 0.3 | 14.3 | 1.8/3.8 | 46.7 | 3.0 |
Levhartice Chomutov | 4 | 23:33 | 10.5 | 4.0 | 45.7 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.5 | 71.4 | 2.5 |
Loko Trutnov | 4 | 24:00 | 9.5 | 4.0 | 47.1 | 0.3 | 16.7 | 0.8/1.8 | 42.9 | 3.0 |
BA Říč U13G | 4 | 0:00 | 9.3 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 20.0 | 1.3 |
BK Levhartice Chomutov | 3 | 0:00 | 11.3 | 5.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/3.0 | 22.2 | 2.0 |
BK Strakonice | 3 | 0:00 | 10.7 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 1.0 |
Válečnice Děčín | 2 | 0:00 | 16.0 | 7.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 1.5 |
HBU13G(ms) | 4 | 0:00 | 7.8 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.0 | 75.0 | 1.0 |
BASlov U13 | 4 | 0:00 | 7.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/4.5 | 11.1 | 1.0 |
Basket Slovanka | 2 | 21:09 | 15.0 | 4.0 | 72.7 | 0.0 | 0.0 | 7.0/8.0 | 87.5 | 3.5 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 0:00 | 10.0 | 4.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/4.0 | 16.7 | 1.7 |
Basket Ostrava | 4 | 18:33 | 7.5 | 3.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.8 | 36.4 | 4.3 |
Basket Slovanka | 4 | 21:18 | 7.5 | 2.8 | 57.9 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.8 | 53.3 | 2.3 |
VSP | 2 | 23:31 | 14.5 | 5.5 | 64.7 | 0.0 | 0.0 | 3.5/5.5 | 63.6 | 2.5 |
USK Praha | 5 | 24:53 | 5.8 | 2.0 | 41.7 | 0.2 | 20.0 | 1.2/2.8 | 42.9 | 2.6 |
KP Brno | 2 | 22:25 | 14.5 | 6.5 | 68.4 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 4.0 |
SBŠ Ostrava | 2 | 23:20 | 13.5 | 5.5 | 52.4 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 2.5 |
BK Strakonice | 4 | 11:42 | 6.8 | 2.0 | 80.0 | 0.3 | 100.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 0.5 |
Studánka Pardubice | 2 | 26:04 | 13.0 | 4.5 | 64.3 | 0.5 | 100.0 | 2.5/4.5 | 55.6 | 1.0 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 22:29 | 12.5 | 5.5 | 44.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
Levhartice Chomutov B | 2 | 25:26 | 12.5 | 4.5 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 3.5/5.0 | 70.0 | 2.5 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.0 |
HB Basket B | 1 | 0:00 | 22.0 | 8.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/3.0 | 100.0 | 2.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BC Benešov | 1 | 0:00 | 21.0 | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 1.0 |
SBŠ Ostrava | 2 | 18:26 | 10.5 | 4.0 | 38.1 | 0.0 | 0.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 3.5 |
Pod U13G(ms) | 4 | 0:00 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 1.3 |
BA Sparta | 2 | 19:02 | 9.5 | 3.5 | 50.0 | 0.5 | 100.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.5 |
DBaK | 2 | 0:00 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 0.5 |
Sla U13G | 4 | 0:00 | 4.3 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 1.8 |
OLM | 2 | 18:22 | 8.5 | 3.5 | 63.6 | 0.5 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sad U12G | 4 | 0:00 | 4.3 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 2.0 |
ŠSK Příb U12G | 2 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Sojky Pelhřimov | 1 | 0:00 | 16.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Loko Trutnov | 2 | 17:52 | 7.5 | 1.5 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 4.5/6.5 | 69.2 | 4.0 |
STR | 2 | 24:40 | 7.5 | 2.5 | 38.5 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 2.5 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/9.0 | 33.3 | - |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 2.5 |
Havířov | 2 | 24:10 | 7.0 | 2.0 | 26.7 | 0.5 | 50.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 0.5 |
Klatovy U15 | 1 | 0:00 | 14.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Basket Poděbrady | 1 | 0:00 | 14.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/6.0 | 66.7 | 1.0 |
Žabiny Brno B | 1 | 22:37 | 14.0 | 4.0 | 100.0 | 1.0 | 100.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 3.0 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 4.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.3 |
DBaK | 2 | 0:00 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 2.0 |
HB Basket | 1 | 0:00 | 13.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/8.0 | 12.5 | 1.0 |
Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
Basket Slovanka B | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.0 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 20.0 | 1.3 |
Sokol Nusle | 2 | 14:41 | 5.5 | 2.0 | 26.7 | 0.5 | 50.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 4.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.5 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BA Sparta B | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 2.0 |
Sokol Pečky | 2 | 14:54 | 4.0 | 1.0 | 66.7 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 3.0 |
BraU11G | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
ŠBKSad U11G | 4 | 0:00 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
DBaK | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 3.0 |
BC Slaný | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BCM Sokolov | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 5.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 5.0 |
BSK KP Brno | 1 | 13:57 | 3.0 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Pas U13G | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |