Valentýna Veselá

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
133
Procento vítězství
50.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E SKB Tišnov 12 - 5.0 1.7 0.0 0 0.0 1.7/4.8 35.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C SKB Tišnov 10 - 7.4 2.7 0.0 0 0.0 2/5.8 34.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina D SKB Tišnov 2 - 24.0 12 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - Skupina C SKB Tišnov 2 - 7.0 2.5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 10 - 4.2 1.4 0.0 0.2 0.0 0.8/2.8 28.6 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část KP Brno 20 12.4 3.2 1.2 /2.3 52.2 0 0.0 0.8/1.7 48.5 2.0 6.2
2021/22 kadetky U17 - skupina C KP Brno B 3 - 7.0 2.7 0.0 0 0.0 1.7/4 41.7 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B KP Brno B 9 - 5.6 2.1 0.0 0 0.0 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out C KP Brno B 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy KP Brno 2 23.5 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/4 12.5 2.5 -4.5
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 11 - 6.5 2.4 0.0 0 0.0 1.8/2.8 64.5 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina KP Brno 10 - 6.4 2.8 0.0 0 0.0 0.8/2.5 32.0 - -
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu KP Brno 2 29.5 5.5 2 /4.5 44.4 0 0.0 1.5/3 50.0 4.0 31.0
2023/24 juniorky U19 - základní část KP Brno 17 23.8 7.5 2.9 /5.2 56.2 0.1 33.3 1.5/4.5 32.5 2.9 15.4
2023/24 ženy - základní část BSK KP Brno 17 23.4 5.9 2.1 /4.6 46.2 0 0.0 1.6/3.8 43.8 2.8 11.6
2023/24 ženy - základní část KPB 2 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
Průměr za kariéru 21.7 9.0 5.8 2.2 49.8 0.0 5.6 1.3/3.4 98.1 2.6 4.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BA Sparta Praha 22. 10. 2023
2B body 6 BA Sparta Praha 22. 10. 2023
3B body 1 Tygři Praha 18. 2. 2024
Obranné doskoky 15 Basket Ostrava 19. 5. 2023
Útočné doskoky 12 BA Sparta Praha 22. 10. 2023
Doskoky celkem 23 Basket Slovanka 20. 5. 2023
Body 18 BA Sparta Praha 22. 10. 2023
Užitečnost 39 BA Sparta Praha 22. 10. 2023
Asistence 5 Loko Trutnov 28. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Žabiny Brno B 7. 10. 2018 2018/19
2B body 14 Sokol Lanžhot 28. 9. 2019 2019/20
3B body 2 Basket Poděbrady 17. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 15 Basket Ostrava 19. 5. 2023 2023/24
Útočné doskoky 12 BA Sparta Praha 22. 10. 2023 2023/24
Doskoky celkem 23 Basket Slovanka 20. 5. 2023 2023/24
Body 28 Sokol Lanžhot 28. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 39 BA Sparta Praha 22. 10. 2023 2023/24
Asistence 5 Loko Trutnov 28. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 26:31 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 32:53 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 9. 2023 základní část Levhartice Chomutov 28:10 11 4 100.0 0 0.0 3/7 42.9
24. 9. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 17:37 9 4 66.7 0 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2023 základní část Studánka Pardubice 15:33 10 3 50.0 0 0.0 4/5 80.0
1. 10. 2023 základní část Sokol Pečky 17:57 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 základní část Loko Trutnov 19:10 6 3 37.5 0 0.0 0/5 0.0
8. 10. 2023 základní část Sokol H. Králové 29:10 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 37:37 11 4 40.0 0 0.0 3/9 33.3
21. 10. 2023 základní část Tygři Praha 28:13 11 5 71.4 0 0.0 1/5 20.0
22. 10. 2023 základní část BA Sparta Praha 37:25 18 6 66.7 0 0.0 6/12 50.0
4. 11. 2023 základní část STR 22:18 3 1 33.3 0 0.0 1/3 33.3
5. 11. 2023 základní část VSP 31:28 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
11. 11. 2023 základní část Žabiny Brno 29:58 0 0 0.0 0 0.0 0/8 0.0
12. 11. 2023 základní část SBŠ Ostrava 0:00 9 3 100.0 0 0.0 3/7 42.9
18. 11. 2023 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2023 základní část OLM 17:57 7 2 66.7 0 0.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 základní část Havířov 42:40 8 2 28.6 0 0.0 4/12 33.3
3. 12. 2023 základní část HB Basket 24:55 11 5 55.6 0 0.0 1/6 16.7
9. 12. 2023 základní část HB Aritma 19:45 11 5 71.4 0 0.0 1/3 33.3
10. 12. 2023 základní část Sokol Nusle 28:46 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 základní část USK Praha 25:49 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 základní část BRA 6:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 základní část USK Praha 21:57 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
6. 1. 2024 základní část Žabiny Brno B 20:49 6 3 42.9 0 0.0 0/4 0.0
7. 1. 2024 základní část Žabiny Brno B 21:27 4 1 50.0 0 0.0 2/6 33.3
13. 1. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 25:40 9 4 66.7 0 0.0 1/8 12.5
14. 1. 2024 základní část Levhartice Chomutov 29:16 7 3 42.9 0 0.0 1/3 33.3
18. 1. 2024 základní část BK Strakonice 21:04 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 základní část Sokol Pečky 24:43 11 4 57.1 0 0.0 3/6 50.0
21. 1. 2024 základní část Studánka Pardubice 29:31 4 1 33.3 0 0.0 2/6 33.3
28. 1. 2024 základní část Loko Trutnov 27:07 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
10. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov B 21:22 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 2. 2024 základní část BA Sparta 7:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 2. 2024 základní část HKR 3:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 základní část BA Sparta Praha 11:03 4 1 100.0 0 0.0 2/4 50.0
18. 2. 2024 základní část Tygři Praha 27:49 6 1 25.0 1 100.0 1/2 50.0
24. 2. 2024 základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část VSP 21:09 8 4 50.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 základní část STR 16:37 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 41 870:54 239 90 51.1 1 20.0 56/147 38.1
Průměr 41 21:14 5.8 2.2 51.1 0.0 20.0 1.4/3.6 38.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 8 3:18 5.1 1.8 350.0 0.0 0.0 1.6/4.0 40.6 3.8
Žabiny Brno B 4 0:00 7.0 1.8 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 3.8
Sokol Nusle 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 3.8
Žabiny Brno B 6 0:00 3.8 1.2 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.8
BA Sparta Praha 2 24:14 11.0 3.5 70.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 3 22:17 7.0 3.0 69.2 0.0 0.0 1.0/5.3 18.8 2.3
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
Levhartice Chomutov 2 28:43 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
KP Brno 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Tygři Praha 2 28:01 8.5 3.0 54.5 0.5 100.0 1.0/3.5 28.6 2.5
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sokol Pečky 2 21:20 7.5 3.0 66.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Loko Trutnov 2 23:08 7.5 3.0 40.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
VSP 2 26:18 7.5 3.0 46.2 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
DBaK 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Studánka Pardubice 2 22:32 7.0 2.0 44.4 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
Levhartice Chomutov B 2 29:29 6.5 2.0 33.3 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
HB Basket 1 24:55 11.0 5.0 55.6 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
FASTAV Zlín 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
HB Aritma 1 19:45 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Žabiny Brno B 2 21:08 5.0 2.0 44.4 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 19:40 4.5 1.0 25.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
BC Benešov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
USK Praha 2 14:20 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 9.0 3.0 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Havířov 1 42:40 8.0 2.0 28.6 0.0 0.0 4.0/12.0 33.3 3.0
BK Strakonice 1 21:04 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
BA Sparta 2 10:35 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 2 8:52 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 4.5
OLM 1 17:57 7.0 2.0 66.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
USK Praha 2 23:53 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
ŠBK P-H Sadská 2 14:33 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
K2 Prostějov 2 11:40 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 2.5
Levhartice Chomutov 1 15:42 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Tygři Praha 2 13:21 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
STR 2 19:27 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
HB Basket 2 4:23 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 1 32:53 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol H. Králové 1 15:51 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol H. Králové 1 29:10 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Basket Ostrava 1 15:16 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 11:12 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nusle 1 28:46 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 10:18 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta 1 7:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 1:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRA 1 6:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 8:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 29:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/8.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -