Julie Laubertová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
169 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
320
Procento vítězství
67.5%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 8 - 1.8 0.9 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 17 - 2.6 1.2 0 0.2/1.1 21.1 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 24 - 8.9 4 0 1/1.9 52.2 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G HBB U12G(MS) 7 - 4.4 2 0 0.4/1.6 27.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" HBB U12G(MS) 7 - 5.6 2.6 0 0.4/1.6 27.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C HB Basket Praha 5 - 1.8 0.8 0 0.2/0.8 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" HBB U12G(MS) 2 - 10.0 4.5 0 1/3.5 28.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 6 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 7 - 9.9 4.6 0 0.7/1.4 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 HBB U12G(MS) 2 - 8.5 3.5 0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo HB Basket Praha 9 - 10.3 4.6 0 1.2/2.6 47.8 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo HB Basket Praha 12 - 2.4 0.9 0 0.6/1.3 43.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 HBB U12G(MS) 1 - 11.0 5 0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) HBB U12G(MS) 1 - 13.0 6 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 7 - 5.1 2.6 0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A HB Basket B 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 18 - 7.9 3.5 0 0.9/2.6 36.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 11 - 1.7 0.8 0 0.1/0.5 16.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A2 HB Basket B 6 - 9.3 3.5 0.5 0.8/2.7 31.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 11 - 3.5 1.6 /1.6 0.1 0/0.5 0.0 0.9 2.1
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 12 - 8.2 3.2 0.5 0.3/0.9 36.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 11 - 6.0 2.3 /2.3 0.3 0.6/1.1 58.3 1.0 4.5
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 12 - 5.6 1.8 0.3 0.9/2.3 40.7 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 3.3 0.7 0.7 0/0.7 0.0 1.3 1.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 6.7 2.3 0.3 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 4.1 1.2 0.4 0.6/1.4 42.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 11 - 6.4 1.9 0.6 0.6/1.5 41.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 8 - 5.4 1.1 0.9 0.5/1.3 40.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 6.0 1.8 0.8 0/0.4 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 2 - 14.5 4 1.5 2/4 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 4 - 10.3 4 0.8 0/0.3 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 18.5 6.0 3 /4 0 0/1 0.0 - 5.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 9.0 2 /2 1 2/4 50.0 2.0 5.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 12 18.6 3.8 0.3 /2.1 1 0.3/0.7 50.0 2.2 2.2
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 10 - 8.7 1.8 1.4 0.9/1.6 56.3 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 26 27.0 8.3 2 /4.9 1.2 0.8/1.1 72.4 2.5 6.7
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 8.0 4 0 0/2 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Tygři Praha 3 24.3 6.3 1.3 /4.7 1 0.7/0.7 100.0 2.3 5.0
Průměr za kariéru 38.6 3.3 6.0 2.2 0.4 0.6/1.4 161.8 1.5 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Basket Ostrava 26. 2. 2022 2021/22
2B body 10 Sokol Nusle 17. 10. 2015 2015/16
3B body 5 BK Strakonice 6. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 Žabiny Brno 27. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 Loko Trutnov 5. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 10 Loko Trutnov 5. 2. 2022 2021/22
Body 21 Basket Slovanka B 18. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 22 BK Strakonice 6. 4. 2022 2021/22
Asistence 7 Levhartice Chomutov 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 8 0:00 5.9 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.3 50.0 0.9
BCSlaU12G 6 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.5 13.3 1.3
Basket Ostrava 2 35:20 18.5 4.0 72.7 2.0 44.4 4.5/5.0 90.0 3.0
BA Sparta 8 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK Praha 6 0:00 5.0 2.2 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.8
BA Sparta 3 25:11 10.0 3.0 52.9 1.3 30.8 0.0/0.0 0.0 2.3
BA Sparta 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 2.0
Sokol Kladno 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 0.3
USK Praha 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 4 0:00 6.5 2.5 200.0 0.3 100.0 0.8/1.0 75.0 2.3
Basket Slovanka 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 0:00 4.6 1.4 0.0 0.4 0.0 0.6/1.2 50.0 1.8
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Strakonice 2 19:23 11.5 2.5 55.6 1.5 37.5 2.0/2.5 80.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
ŠSK Příb U12G 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 -
BA K. Vary 4 0:00 5.3 2.0 133.3 0.3 100.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Basket Slovanka 3 29:13 6.7 1.3 28.6 1.3 17.4 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 0.7
Basket Slovanka 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.7
HB Basket 2 28:38 9.0 1.5 25.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
HB Basket 4 0:00 4.3 1.0 400.0 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
KP Brno 2 29:26 8.5 2.0 36.4 1.5 30.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
BK Strakonice 1 38:54 17.0 0.0 0.0 5.0 71.4 2.0/4.0 50.0 -
Sokol H. Králové 3 23:47 5.3 0.7 22.2 0.7 15.4 2.0/2.7 75.0 2.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
Sokol Nusle 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Slovan Litoměřice 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 21:10 7.5 1.5 37.5 1.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 27:29 7.0 1.5 21.4 1.0 18.2 1.0/1.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 30:16 7.0 2.0 57.1 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Sparta 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
KP Brno 2 25:57 7.0 1.0 40.0 1.5 18.8 0.5/1.0 50.0 3.5
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 4.7 1.7 250.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BA Tygřice Louny 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 5 0:00 2.8 0.8 100.0 0.2 0.0 0.6/2.0 30.0 2.4
Loko Karlovy Vary 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
K2 Prostějov 2 0:00 6.5 2.0 200.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Žabiny Brno 2 31:32 6.5 2.0 30.8 0.5 12.5 1.0/2.0 50.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
DBaK 5 3:41 2.2 0.8 200.0 0.2 33.3 0.0/0.4 0.0 1.6
Sad U12G 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BK Strakonice 4 0:00 2.5 0.8 300.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
Loko Trutnov 2 24:52 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Slaný 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
DBaK 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 21:17 4.5 1.5 60.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno 2 25:20 4.5 0.0 0.0 1.5 30.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Studánka Pardubice 1 18:27 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta 4 0:00 2.0 1.0 400.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Nusle 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.4
USK Praha 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 20:53 3.0 0.5 16.7 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Strakonice 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Chomutov 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
Sokol H. Králové 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KlS U13G 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Kralupy junior 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Válečnice Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 7:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 15:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 1 12:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0