Adéla Hrdinková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta
Výška
130 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
313
Procento vítězství
76.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 14 - 2.3 1 0 0.3/1 28.6 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 17 - 4.4 1.9 0 0.6/2 29.4 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 7.8 3.6 0 0.7/2.4 27.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 8 - 3.4 1.6 0 0.1/1.3 10.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 7 - 8.4 4 0 0.4/1.4 30.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BA Sparta 12 - 6.0 2.8 0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 11 - 2.1 1 0 0.1/0.4 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 14 - 7.6 3.4 0.1 0.3/0.6 44.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 9.0 4.2 0 0.7/2.8 23.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 3.1 1.5 0 0.1/0.4 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 2.0 0.3 0 1.3/1.3 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/2 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 13 - 5.6 2.8 /2.8 0 0.1/0.2 50.0 1.5 4.1
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 12 - 17.6 8.3 0 1.1/2.1 52.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 24.0 10 0 4/4 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 14 - 6.2 2.9 /2.9 0 0.5/1.4 36.8 1.6 3.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 13.5 5.7 0 2.1/3.4 60.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BA Sparta Praha 3 - 20.3 7.7 0 5/7.7 65.2 2.0 15.7
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 15.3 2.7 1.3 /4.3 0 0/0 0.0 1.0 5.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 7.5 3 0 1.5/2.5 60.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 12 - 13.9 5.6 0 2.8/5 55.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 14 7.5 1.8 0.6 /1.4 0 0.6/1.2 52.9 0.8 2.2
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 10 - 12.9 4.6 0 3.7/6.3 58.7 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 2 20.5 4.0 1 /3.5 0 2/3 66.7 2.0 -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 2 - 11.0 5 0 1/2 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 4 16.0 12.3 4.8 /10.3 0 2.8/5.5 50.0 2.8 11.0
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 2 13.5 3.5 1 /2 0 1.5/2 75.0 1.5 4.5
2021/22 ženy - skupina A TB Č. Budějovice 1 - 10.0 5 0 0/2 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 26 14.7 4.5 1.7 /3.9 0 1.1/1.6 70.7 1.4 5.1
2021/22 kadetky U17 - základní část BA Sparta 26 30.4 15.8 6.3 /14.3 0 3.2/5 64.1 3.2 17.8
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BA Sparta 3 6.7 7.7 3.7 /5.3 0 0.3/0.3 100.0 2.0 6.0
2021/22 ženy - play-off A TB Č. Budějovice 1 - 9.0 3 0 3/4 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 7.7 1.0 0.3 /1.7 0 0.3/1.3 25.0 0.7 2.7
2021/22 kadetky U17 - MČR BA Sparta 3 30.0 16.7 6.3 /11.3 0.3 3/4 75.0 4.3 22.0
Průměr za kariéru 39.1 5.1 7.9 3.3 0.0 1.1/2.3 202.4 1.8 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 USK Praha 9. 10. 2021 2021/22
2B body 19 BK Levhartice Chomutov 18. 11. 2018 2018/19
3B body 2 BC Slaný 18. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 12 BK Strakonice 10. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 9 USK Praha 6. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 20 BK Strakonice 10. 10. 2021 2021/22
Body 39 BK Levhartice Chomutov 18. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 32 Levhartice Chomutov 15. 5. 2022 2021/22
Asistence 4 ŠBK P-H Sadská 23. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket 5 17:35 13.4 5.2 50.0 0.0 0.0 3.0/5.6 53.6 3.2
Sokol Kladno 4 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 15.0 7.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
SLUNETA Ústí nad Labem 6 0:00 9.7 4.2 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 72.7 1.2
KP Brno 4 0:00 14.0 5.8 255.6 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Tygři Praha 3 29:37 18.0 7.3 61.1 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 4.7
Basket Slovanka 7 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.9 15.4 1.6
SBŠ Ostrava 4 16:36 13.3 5.0 57.1 0.0 0.0 3.3/6.5 50.0 3.0
Levhartice Chomutov 6 19:59 8.2 3.3 52.6 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.3
BK Chomutov 4 0:00 12.3 5.5 440.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.8
DBaK 4 0:00 12.0 4.3 188.9 0.0 0.0 3.5/5.8 60.9 2.0
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 7.8 3.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 2.5
Basket Slovanka 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 38.5 1.3
ŠBK P-H Sadská 2 33:27 22.0 9.0 52.9 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 0:00 8.4 2.8 0.0 0.0 0.0 2.8/4.0 70.0 2.6
USK Praha 2 39:32 20.5 5.0 23.8 0.0 0.0 10.5/12.5 84.0 4.5
Basket Slovanka 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Loko Trutnov 4 21:12 9.5 4.3 42.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
USK Praha 3 0:00 12.3 5.0 187.5 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.7
Žabiny Brno 4 22:05 9.3 4.0 50.0 0.3 50.0 0.5/1.5 33.3 1.8
KP Brno 3 27:00 11.0 5.0 44.1 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
DBaK 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
BK Strakonice 3 0:00 10.7 4.3 325.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.0
Sokol H. Králové 3 13:48 10.7 4.0 57.1 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.3
HB Basket 8 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.9 26.7 1.8
Basket Slovanka 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
USK Praha 7 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.6 18.2 2.3
BA K. Vary 4 0:00 7.5 3.3 325.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
BC Slaný 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 4 0:00 7.0 3.3 433.3 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
B. Jablonec n. N. 2 21:24 14.0 5.5 73.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
BSK Jičín 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Basket Ostrava 2 27:04 13.0 5.0 45.5 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.5
BK Strakonice 3 28:40 8.0 3.3 27.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Basket Slovanka 4 19:30 5.8 2.0 25.8 0.0 0.0 1.8/4.3 41.2 0.8
USK Praha 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
Levhartice Chomutov 4 11:15 5.3 2.3 64.3 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 0.8
Sluneta Ústí n.L. 3 5:11 6.3 3.0 81.8 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 6.3 2.7 160.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.3
HB Basket Praha 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
TB Č. Budějovice 1 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Slovanka 3 14:35 5.3 1.0 75.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 2.0
HB Basket B 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KP Brno 2 15:40 7.5 3.0 40.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Basket Slovanka 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 2.3
SBŠ Ostrava 2 21:33 6.5 2.5 41.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
BK Havířov 2 13:04 6.5 2.5 35.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BKHAV 1 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BK Kralupy junior 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Ško-Energo MB 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 3:55 2.3 0.5 66.7 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
HB Basket 2 11:13 4.0 1.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 2 14:54 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
USK Praha 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Loko Trutnov 3 15:00 2.3 1.0 33.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Žabiny Brno 3 5:02 2.3 1.0 42.9 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BC Benešov 1 20:24 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 3 13:19 2.0 0.7 16.7 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Havířov 2 14:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 4:57 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
STR 1 5:28 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 17:58 1.5 0.5 20.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol H. Králové 3 8:55 0.7 0.3 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SLA 1 14:01 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno B 1 6:19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -