Emma Medová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
220
Procento vítězství
71.4%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 14 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 15 - 2.3 1.1 0 0/0.1 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B USK Praha B 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 2.9 1.4 0 0.1/0.5 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 12 - 0.8 0.4 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A USK Praha 7 - 1.9 0.9 0 0.1/1.6 9.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 2.8 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 2.1 1 0 0.1/0.6 12.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 4.3 1.3 0.3 0.7/1.7 40.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 3.0 1.5 0 0/2 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 8 - 5.4 1.4 /1.4 0.6 0.8/1.6 46.2 2.0 2.5
2018/19 kadetky U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 11.2 3.7 0.9 1.2/2.6 45.9 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 8.4 2.6 /2.6 0.9 0.4/1.2 35.3 2.4 5.2
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 4.7 2 0 0.7/1.3 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 2.9 0.8 0.3 0.5/1.3 38.9 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 14 - 7.5 2.4 0.8 0.3/0.5 57.1 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 5 - 3.2 1.2 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 3 - 3.3 1 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 7.5 1.5 1.5 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 10 18.5 5.3 1.4 /2.7 0.7 0.4/1 40.0 1.6 3.4
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 26 21.2 3.0 0.9 /3.7 0.3 0.2/0.5 42.9 2.2 1.2
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 5 - 7.8 1.2 1.4 1.2/2 60.0 - -
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 5 15.6 3.6 1 /3 0.2 1/1.2 83.3 1.6 0.2
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 2 21.5 4.0 2 /3.5 0 0/0 0.0 4.0 0.5
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 26.0 10.0 2.5 /10.5 1.5 0.5/1 50.0 2.5 10.5
Průměr za kariéru 24.3 4.2 4.2 1.4 0.4 0.3/0.9 92.9 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Basket Slovanka 28. 9. 2022
2B body 3 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
3B body 2 Basket Slovanka 28. 9. 2022
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Útočné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Doskoky celkem 13 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Body 11 Basket Slovanka 28. 9. 2022
Užitečnost 12 Basket Slovanka 28. 9. 2022
Asistence 2 Havířov 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Sojky Pelhřimov 9. 2. 2019 2018/19
2B body 6 Sojky Pelhřimov 9. 2. 2019 2018/19
3B body 4 Sojky Pelhřimov 9. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Body 27 Sojky Pelhřimov 9. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 18 BA K. Vary 31. 3. 2019 2018/19
Asistence 5 KP Brno 23. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část Havířov 21:40 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část OLM 21:28 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A Basket Slovanka 24:42 11 2 25.0 2 100.0 1/2 50.0
2. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 27:23 9 3 23.1 1 33.3 0/0 0
Celkem 4 95:13 28 9 32.1 3 37.5 1/2 50.0
Průměr 4 23:48 7.0 2.3 32.1 0.8 37.5 0.3/0.5 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sojky Pelhřimov 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 0.5
BA K. Vary 3 0:00 9.3 2.7 100.0 1.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Havířov 3 27:48 8.7 2.3 58.3 1.0 27.3 1.0/2.0 50.0 2.0
DBaK 3 0:00 8.7 2.7 100.0 1.0 100.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Sluneta Ústí n.L. 4 6:50 5.5 1.0 30.8 1.0 133.3 0.5/0.5 100.0 1.8
Basket Slovanka 3 24:05 6.7 1.0 21.4 1.3 57.1 0.7/1.3 50.0 2.7
Basket Slovanka 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
B. Jablonec n. N. 5 10:45 3.8 1.0 31.3 0.6 150.0 0.0/0.4 0.0 1.8
Sokol Nusle 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.0 3.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 0.5
DBaK 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 15:16 7.0 3.0 85.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KP Brno 2 25:34 7.0 2.0 36.4 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kladno 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BS Č. Brod 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
HB Aritma 3 10:17 4.3 0.3 16.7 1.0 75.0 0.7/0.7 100.0 0.7
HB Basket 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 3.5
HB Basket 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 27:18 6.0 1.5 30.0 1.0 50.0 0.0/2.0 0.0 1.5
HB Basket 4 5:34 2.8 1.3 83.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
HB Basket Praha 5 0:00 1.6 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol Nusle 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 100.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 22:46 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
DBaK 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/4.5 0.0 3.0
Loko Trutnov 2 20:43 3.0 1.5 30.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 4 11:02 1.5 0.3 20.0 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Žabiny Brno 2 15:44 2.5 0.5 20.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 17:16 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BSK KP Brno 2 19:30 2.5 0.5 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levhartice Chomutov 2 15:14 2.5 0.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BSK Jičín 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 4.3
BA Sparta Praha 2 26:08 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Havířov 2 20:37 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno B 1 17:18 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 11:57 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 19:08 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 5 0:00 0.4 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
BK Chomutov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 21:28 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Strakonice 2 21:14 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
HB Basket Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
HB Basket Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 13:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0