Markéta Löflerová

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
176 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Největší týmové úspěchy:

- 1. místo MČR

 

Reprezentace:

- U18

 

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
520
Procento vítězství
46.2%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Kladno 1 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Kladno 14 - 13.1 5.5 0.0 0.1 0.0 1.9/3.4 56.3 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Sokol Kladno 15 - 14.9 5.9 0.0 0 0.0 3/6 50.0 - -
2011/12 juniorky a kadetky U19 a U17 - Základní část KlS 11 - 21.9 9.6 0.0 0.1 0.0 2.4/5.3 44.8 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B SokKlU17G 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část USK Praha 19 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.6 45.5 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A USK Praha B 8 - 8.3 3.1 0.0 0 0.0 2/3.6 55.2 - -
2012/13 juniorky U19 - základní část USK Praha 4 0.8 0.0 0 /0.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -0.5
2012/13 juniorky U19 - play-off USK Praha 1 3.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 3.0
2012/13 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 - 1.0 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out A USK Praha B 4 - 13.0 4.5 0.0 0 0.0 4/5.3 76.2 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část USK Praha 18 11.4 2.5 1.1 /2.8 38.0 0 0.0 0.4/0.8 46.7 1.9 1.1
2013/14 kadetky U17 - základní část USK Praha 20 - 10.4 3.7 0.0 0 0.0 3/4 75.0 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A USK Praha B 7 - 19.7 7.4 0.0 0.1 0.0 4.4/6.3 70.5 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off USK Praha 4 32.0 6.3 2.5 /5.3 47.6 0 0.0 1.3/1.5 83.3 4.5 4.5
2013/14 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 - 12.7 5.3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2013/14 kadetky U17 - Mistrovství ČR USK Praha 2 21.5 3.5 1 18.2 0 0.0 1.5/2 75.0 3.0 -0.5
2014/15 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 12 - 13.5 4.7 0.0 0.6 0.0 2.4/3.3 74.4 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část USK Praha 20 26.5 10.3 4 /8.1 49.1 0.3 26.3 1.6/2.4 68.1 2.4 11.9
2014/15 juniorky U19 - play-off USK Praha 3 26.0 9.3 3 /10.3 29.0 0.3 50.0 2.3/2.7 87.5 2.0 10.3
2014/15 ženy - play-off B BK Brandýs n.L. 2 - 9.0 3.5 0.0 0 0.0 2/2.5 80.0 - -
2014/15 juniorky U19 - Mistrovství ČR USK Praha 2 20.5 2.5 0.5 /5 10.0 0.5 33.3 0/0 0.0 3.0 -3.0
2015/16 ženy - základní část Sokol Pečky 145 3.1 1.4 0.5 /1.1 46.8 0.1 32.4 0.2/0.2 84.4 0.3 1.2
2015/16 juniorky U19 - základní část USK Praha 21 25.2 9.5 3.5 /8.1 42.9 0.3 26.1 1.7/2.2 78.3 2.4 9.1
2015/16 juniorky U19 - play-off USK Praha 3 28.3 7.7 3 /7 42.9 0.3 50.0 0.7/1.3 50.0 3.7 6.7
2015/16 ženy - play-off Sokol Pečky 8 34.8 16.0 5.6 /11.6 48.4 0.5 36.4 3.3/3.8 86.7 2.6 13.9
2015/16 ženy - Play off VSP 2 12.5 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2015/16 juniorky U19 - Mistrovství ČR USK Praha 2 35.0 9.0 3.5 /9.5 36.8 0 0.0 2/2 100.0 2.5 10.0
2016/17 ženy - základní část Sokol Pečky 20 30.8 14.0 4.6 /10 46.2 1 40.0 1.8/2.7 66.7 2.3 13.0
2016/17 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 16 - 14.2 4.3 0.0 1.3 0.0 1.6/2.1 76.5 - -
2016/17 ženy - play-off Sokol Pečky 3 30.3 14.0 4 /7.7 52.2 0.3 11.1 5/7.7 65.2 1.3 16.0
2017/18 ženy - základní část Sokol Pečky 21 30.9 15.6 4.3 /8.1 53.2 1.2 41.7 3.4/4.1 81.6 2.5 16.0
2017/18 ženy - Základní část SLA 10 11.2 2.9 0.6 /1.4 42.9 0.4 36.4 0.5/0.7 71.4 1.2 2.8
2017/18 ženy - základní část SLA 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 ženy - play-off Sokol Pečky 8 28.4 9.1 2.4 /7.4 32.2 0.9 36.8 1.8/2.1 82.4 2.0 9.3
2017/18 ženy - Play off SLA 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2018/19 ženy - základní část Sokol Pečky 20 34.8 19.0 6.2 /11.6 53.2 1 32.3 3.7/5.2 70.2 2.9 18.2
2018/19 ženy - play-off Sokol Pečky 3 31.0 12.7 4 /9.3 42.9 0.7 50.0 2.7/3.3 80.0 1.7 14.0
2019/20 ženy - základní část Sokol Pečky 22 34.0 19.7 7 /14.6 47.5 0.7 26.3 3.8/5.3 70.9 3.4 19.7
2020/21 ženy - základní část Sokol Pečky 3 28.7 21.3 5.7 /9.7 58.6 1 42.9 7/8.7 80.8 3.3 24.0
2021/22 ženy - základní část CHO 18 14.1 3.8 0.8 /2.1 40.5 0.4 38.1 0.8/1.3 65.2 2.8 1.4
2021/22 ženy - play-off CHO 4 7.5 0.5 0.3 /1 25.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 0.3
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník CHO 1 36.0 6.0 3 /5 60.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 5.0
2021/22 ženy - o 5. - 8. místo CHO 4 25.0 4.8 1.8 /3.5 50.0 0.3 12.5 0.5/1 50.0 4.0 3.5
Průměr za kariéru 46.4 12.2 8.4 2.9 104.3 0.3 56.6 1.5/2.2 220.3 1.9 4.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Ško-Energo MB 3. 11. 2018 2018/19
2B body 16 B. Jablonec n. N. 21. 9. 2019 2019/20
3B body 6 OLM 12. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 11 Žabiny Brno B 27. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 6 OP Prostějov 23. 11. 2014 2014/15
Doskoky celkem 14 B. Jablonec n. N. 21. 9. 2019 2019/20
Body 42 B. Jablonec n. N. 21. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 55 B. Jablonec n. N. 21. 9. 2019 2019/20
Asistence 7 B. Jablonec n. N. 4. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 13 36:22 17.8 6.3 50.3 0.5 17.1 3.8/4.7 80.3 2.8
Studánka Pardubice 16 33:51 12.8 3.8 40.9 0.9 38.5 2.4/3.2 74.5 2.6
B. Jablonec n. N. 8 31:24 21.4 7.9 60.6 0.6 29.4 3.8/5.6 66.7 2.8
Sokol Nusle 13 27:49 12.3 3.7 44.4 0.6 28.6 3.1/4.2 72.7 2.6
VSP 11 28:33 14.4 4.5 45.0 0.6 35.0 3.4/4.5 74.0 2.4
OLM 7 30:50 18.4 5.4 58.5 1.9 59.1 2.0/2.4 82.4 2.6
Aritma Praha 8 35:08 16.1 4.6 44.0 1.6 40.6 2.0/2.6 76.2 3.4
VALOSUN KP Brno B 9 27:56 13.6 4.2 42.2 0.8 38.9 2.8/3.9 71.4 2.2
BA Sparta 8 32:25 14.4 4.9 52.0 0.9 50.0 2.0/2.4 84.2 2.9
Havířov 7 31:29 14.0 4.4 44.9 0.7 15.6 3.0/3.7 80.8 2.6
BA Sparta Praha 12 25:33 6.8 2.5 45.5 0.3 50.0 1.1/1.5 72.2 3.8
Ško-Energo MB 4 33:53 20.5 6.5 53.1 0.5 25.0 6.0/8.3 72.7 4.0
BK Strakonice 9 21:02 8.2 3.1 50.9 0.3 37.5 1.0/2.0 50.0 2.1
Lokomotiva Liberec 3 32:46 22.7 7.3 48.9 1.3 57.1 4.0/6.3 63.2 1.3
BK Strakonice B 4 21:33 15.3 5.3 56.8 1.0 57.1 1.8/3.0 58.3 3.8
Sokol H. Králové 7 0:00 8.3 3.6 0.0 0.0 0.0 1.1/1.6 72.7 1.6
VALOSUN Brno 8 20:47 7.0 2.1 32.7 0.3 25.0 2.0/2.1 94.1 1.6
SBŠ Ostrava 8 22:36 6.8 2.3 31.0 0.1 16.7 1.9/2.3 83.3 2.0
BK Klatovy 3 0:00 18.0 7.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 77.8 2.0
B. Jablonec n. N. 4 25:06 13.0 4.8 55.9 0.8 33.3 1.3/1.3 100.0 2.8
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.5 28.6 3.5
SBŠ Ostrava 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.5/3.3 76.9 2.0
BC Benešov 2 0:00 22.0 9.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
Basket Slovanka 7 16:58 6.1 2.6 43.9 0.0 0.0 1.0/1.6 63.6 2.3
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 37.0 14.0 0.0 0.0 0.0 9.0/11.0 81.8 3.0
Sokol H. Králové 6 16:05 6.0 2.5 48.4 0.0 0.0 1.0/1.2 85.7 1.8
Loko Trutnov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
KARA Trutnov 5 16:36 7.2 3.0 60.0 0.0 0.0 1.2/2.0 60.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 4.5
BK Lvice Litoměřice 2 22:09 17.0 6.5 52.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Pod 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.5 47.1 2.5
KARA Trutnov 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.0 0.0 2.5/3.8 66.7 1.5
Sokol Pečky 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
SŠMH Brno 6 23:06 4.8 1.5 32.1 0.3 50.0 0.8/2.0 41.7 2.2
BK Strakonice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 5.0
SLO 7 17:40 3.7 1.4 62.5 0.1 14.3 0.4/0.6 75.0 2.6
Basket Slovanka 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BK Brandýs n.L. 1 34:37 25.0 9.0 69.2 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
BA Sparta 7 0:00 3.4 1.3 0.0 0.0 0.0 0.9/1.1 75.0 3.0
Basket Slovanka 3 0:00 7.7 1.7 0.0 0.0 0.0 4.3/5.3 81.3 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Valosun Brno 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
SK-EKO Sokol H. Králové 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
BK Brno 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 2.5
BK Strakonice 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TRU 4 12:09 3.8 0.5 33.3 0.8 75.0 0.5/1.3 40.0 1.5
SLA 4 18:52 3.5 0.8 30.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 4.3
OVA 4 6:33 3.0 0.5 66.7 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 1.3
HKR 12 5:29 1.0 0.3 30.0 0.1 20.0 0.3/0.3 75.0 1.0
VALOSUN Brno 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
DBaK 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
ZAB 3 12:48 3.7 1.0 42.9 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 2.0
USK 4 8:10 2.5 0.8 33.3 0.3 50.0 0.3/0.5 50.0 1.3
KPB 3 7:57 3.0 0.7 66.7 0.3 50.0 0.7/1.0 66.7 2.0
Studánka Pardubice 2 18:50 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
STR 3 18:18 1.7 0.0 0.0 0.3 12.5 0.7/0.7 100.0 3.0