Tereza Zajíčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
157 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
351
Procento vítězství
71.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 6 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 18 - 0.8 0.3 0 0.1/0.3 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 17 - 3.5 1.5 0 0.5/1.2 38.1 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BA Sparta Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 15 - 1.5 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 18 - 5.0 2.2 0 0.7/2.1 31.6 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BCSlaU12G 7 - 5.9 2.6 0 0.7/1.9 38.5 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BCSlaU12G 6 - 3.7 1.8 0 0/1.2 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 6 - 2.8 1.2 0 0.5/1.3 37.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 10 - 1.9 0.7 0 0.5/1.7 29.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 11 - 7.2 3.3 0.1 0.4/1.4 26.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 8 - 5.5 2.6 0 0.3/1.1 22.2 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 12 - 4.6 1.9 0 0.8/3.6 20.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 12 - 2.7 0.8 0.1 0.8/1.8 40.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA Sparta 9 - 3.4 1 0.1 1.1/2.3 47.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 11 - 3.7 1.2 0.2 0.8/1.8 45.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 14 - 7.9 2.9 0.2 1.5/2.4 61.8 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 2 - 8.5 4 0 0.5/3 16.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 7.0 2 0.6 1.3/2.6 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 14 - 2.6 0.9 0 0.9/1.6 52.2 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A2 BA Sparta B 3 - 12.7 4 0.3 3.7/5.3 68.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BA Sparta Praha 3 - 3.7 1 0.3 0.7/1.7 40.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 2 - 5.0 0 1.5 0.5/2 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A BA Sparta 3 - 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Sparta 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 4.1 1.3 /1.3 0.3 0.7/1.7 41.7 1.0 2.1
2018/19 kadetky U17 - základní část BA Sparta 20 6.7 0.8 0.3 /1 0.1 0/0.2 0.0 0.5 -0.3
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 15 - 5.6 1.2 /1.2 0.8 0.8/1.5 52.2 1.9 3.0
2018/19 kadetky U17 - play-off BA Sparta 3 12.7 3.0 0 /0.3 1 0/0 0.0 0.7 1.0
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BA Sparta 3 19.3 7.0 0.7 /2.3 1 2.7/3.3 80.0 1.7 6.0
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 19 17.6 2.2 0.4 /1.4 0.4 0.3/0.3 83.3 1.8 0.4
2019/20 juniorky U19 - skupina A Tigers Č. Budějovice 8 - 6.4 1.4 1 0.6/1 62.5 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Tigers Č. Budějovice 4 - 5.5 1.3 0.8 0.8/1 75.0 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 2 13.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2020/21 kadetky U17 - základní část BA Sparta 4 13.8 7.8 1.8 /4 0.8 2/2.3 88.9 2.5 5.0
2021/22 ženy - základní část BA Sparta 1 8.0 0.0 0 /3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - skupina A TB Č. Budějovice 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 26 10.0 1.2 0.2 /0.8 0.2 0.2/0.3 75.0 1.3 -0.5
2021/22 juniorky U19 - MČR BA Sparta Praha 3 2.7 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.3
2022/23 juniorky U19 - skupina B BA Sparta Praha 2 9.0 2.0 1 /3.5 0 0/0 0.0 0.5 0.5
Průměr za kariéru 35.1 2.7 3.7 1.2 0.2 0.6/1.3 133.5 1.4 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Obranné doskoky 1 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Doskoky celkem 1 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Body 4 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Užitečnost 1 K2 Prostějov 2. 10. 2022
Asistence 1 K2 Prostějov 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BC Wizards 25. 2. 2018 2017/18
2B body 9 BK Beroun 12. 1. 2017 2016/17
3B body 3 KP Brno 29. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 3 BK Strakonice 26. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 SBŠ Ostrava 30. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 4 HB Basket 3. 10. 2020 2020/21
Body 18 BK Beroun 12. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 12 Sluneta Ústí n.L. 3. 5. 2019 2018/19
Asistence 5 BK Havířov 1. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
1. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B K2 Prostějov 17:58 4 2 28.6 0 0/0 0
Celkem 2 17:58 4 2 28.6 / 0.0
Průměr 2 8:59 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKHAV 5 0:00 5.8 1.8 128.6 0.4 100.0 1.0/1.4 71.4 0.4
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha 8 0:00 3.5 1.4 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
Sluneta Ústí n.L. 5 3:50 5.2 1.0 166.7 0.6 60.0 1.4/3.2 43.8 0.6
USK Praha 5 0:00 4.8 1.2 0.0 0.6 0.0 0.6/1.6 37.5 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 3:44 4.6 0.6 100.0 0.4 66.7 2.2/3.4 64.7 1.2
DBaK 5 0:00 4.4 1.6 200.0 0.2 100.0 0.6/1.2 50.0 1.0
HB Basket Praha 7 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.4/3.1 13.6 1.1
Levhartice Chomutov 4 12:28 5.3 0.8 50.0 1.3 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 4 0:00 5.0 0.8 0.0 0.8 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
BSK Jičín 4 0:00 5.0 1.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 2.0
BK Strakonice 5 0:00 3.8 0.8 0.0 0.4 0.0 1.0/1.6 62.5 1.6
Sokol Kladno 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Kralupy junior 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BK Havířov 4 11:02 4.3 0.8 42.9 0.8 50.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Slaný 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
HB Basket 5 0:00 3.2 1.2 600.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 10:38 3.8 0.0 0.0 0.8 42.9 1.5/1.8 85.7 1.3
USK Praha 7 12:38 2.1 0.3 22.2 0.4 25.0 0.3/0.3 100.0 0.9
Bra U12G 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 4 0:00 3.5 0.8 150.0 0.5 100.0 0.5/0.8 66.7 1.5
BK Strakonice 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
USK Praha 3 0:00 4.7 1.0 100.0 0.7 100.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Sokol Kladno 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
BA K. Vary 3 0:00 4.3 1.3 200.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Basket Slovanka 5 0:00 2.4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 1.2
Žabiny Brno 5 3:58 2.4 1.0 100.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 2.0
DBaK 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
HB Basket Praha 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
SLUNETA Ústí nad Labem 5 0:00 2.4 0.6 0.0 0.0 0.0 1.2/2.8 42.9 2.4
KP Brno 4 12:51 2.8 0.3 33.3 0.8 42.9 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
HB Basket 3 21:23 3.7 1.3 50.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
KP Brno 1 0:00 10.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BC Slaný 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
HB Basket Praha 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Levhartice Chomutov 3 18:17 2.3 0.7 33.3 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.4
BK Strakonice 1 16:37 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sad U12G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
USK Praha 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 12:23 1.3 0.3 33.3 0.3 50.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Basket Slovanka 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
Žabiny Brno 4 12:42 1.3 0.3 20.0 0.3 25.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Basket Slovanka 4 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.8/4.0 18.8 1.8
B. Jablonec n. N. 2 18:59 2.5 0.5 33.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 15:11 2.5 0.0 0.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 0.5
HB Basket 2 10:45 2.0 0.0 0.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
K2 Prostějov 1 17:58 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Studánka Pardubice 2 17:52 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 3 11:57 1.0 0.0 0.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Loko Trutnov 4 9:54 0.5 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno 2 8:30 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
Studánka Pardubice 2 8:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Žabiny Brno 3 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Basket Slovanka 3 6:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha 2 2:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 3 0:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Loko Trutnov 3 11:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 2 9:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 4 5:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 8:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -