Markéta Nádvorníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
380
Procento vítězství
67.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Říč U12G 9 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - řípravná soutěž mladších minižákyň U12 (3na3) Říč U12G 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále SK Říčany U12G (kv) 6 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Basket Slovanka 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 BA Říč U13G 28 - 5.9 2.9 0.0 0 0.0 0.2/0.7 31.6 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Říč U12G 27 - 17.6 7.7 0.0 0 0.0 2.2/4.9 45.8 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B SK Říčany U12G (kv) 6 - 13.2 6.3 0.0 0 0.0 0.5/3 16.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 18 - 9.6 4.2 0.0 0.1 0.0 0.9/2.2 43.6 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BA Říč U13G 18 - 8.3 3.7 0.0 0.1 0.0 0.8/2 38.9 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR C Basket Slovanka 3 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/5.3 37.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B Basket Slovanka 3 - 6.7 2.7 0.0 0 0.0 1.3/5.7 23.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo Basket Slovanka 2 - 8.0 2 0.0 1 0.0 1/2.5 40.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A Basket Říčany 3 - 11.0 3 0.0 0.3 0.0 4/6.7 60.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Říčany 14 - 11.6 4.8 0.0 0.1 0.0 1.9/3.9 48.1 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B Basket Slovanka 12 - 16.8 6.7 0.0 0.7 0.0 1.4/2.4 58.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basket Slovanka 12 - 12.1 4.1 0.0 0.8 0.0 1.7/3.5 47.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B Basket Říčany 14 - 18.9 6.6 0.0 1 0.0 2.6/4.8 55.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Basket Slovanka 3 - 7.7 2.3 0.0 0.7 0.0 1/2.7 37.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Basket Slovanka 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D Basket Říčany 3 - 17.3 6.7 0.0 0.7 0.0 2/2.3 85.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 14 - 9.4 3.5 0.0 0.1 0.0 1.9/3.3 58.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 14 - 14.4 5 0.0 0.6 0.0 2.4/4 60.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Basket Slovanka 16 - 11.5 4.1 0.0 0.7 0.0 1.2/2.5 47.5 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 10 - 12.4 4.2 0.0 0.8 0.0 1.6/2.7 59.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Basket Slovanka 3 - 9.7 3.7 0.0 0 0.0 2.3/3.3 70.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo Basket Slovanka 2 - 3.5 0 0.0 0 0.0 3.5/5 70.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 17 12.3 3.0 0.7 /1.5 46.2 0.2 20.0 0.9/1.5 57.7 1.5 2.3
2018/19 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 20 20.9 4.0 1.2 /3.8 32.0 0.3 15.6 0.9/1.3 68.0 2.0 4.0
2018/19 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka B 8 - 10.5 3.4 0.0 0.8 0.0 1.5/2.3 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out A Basket Slovanka B 3 - 10.3 3.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2018/19 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 2 26.0 2.5 0.5 /3.5 14.3 0.5 33.3 0/0 0.0 - 6.0
2018/19 juniorky U19 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 2 13.0 1.5 0 /0.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 1.5 -0.5
2019/20 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 13 20.2 5.2 1.5 /3.2 45.2 0.6 47.1 0.5/1.4 33.3 1.3 8.2
2019/20 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 20 28.3 6.8 2.5 /4.7 53.8 0.3 17.6 0.9/1.6 53.1 2.5 8.9
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 9 - 15.1 4.4 0.0 1.6 0.0 1.6/3.2 48.3 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 3 - 20.0 5.3 0.0 2.7 0.0 1.3/2 66.7 - -
2020/21 ženy - základní část Sokol Pečky 3 16.0 3.7 1.3 /3 44.4 0.3 50.0 0/0 0.0 0.7 6.0
2020/21 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 2 19.5 8.5 3.5 /7 50.0 0.5 50.0 0/0 0.0 1.5 6.0
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 2 - 16.0 5.5 0.0 1 0.0 2/2.5 80.0 - -
2020/21 ženy - základní část SLO 1 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2020/21 ženy - Český pohár žen SLO 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - o 9. místo SLO 1 10.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 2.0
Průměr za kariéru 44.5 4.6 9.8 3.7 35.7 0.4 29.2 1.3/2.5 233.7 1.6 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slovan Litoměřice 11. 10. 2020
2B body 6 Slovan Litoměřice 11. 10. 2020
3B body 2 Sluneta Ústí n.L. 10. 10. 2020
Obranné doskoky 2 Studánka Pardubice 3. 10. 2020
Útočné doskoky 3 Havířov 4. 10. 2020
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 27. 9. 2020
Body 18 Sluneta Ústí n.L. 10. 10. 2020
Užitečnost 11 Havířov 4. 10. 2020
Asistence 2 STR 7. 4. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol ZVUS H. Králové 7. 2. 2016 2015/16
2B body 16 SKla U12G(ms) 18. 10. 2014 2014/15
3B body 4 Panter Javorník 1. 4. 2017 2016/17
Obranné doskoky 7 BK Strakonice 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Studánka Pardubice 22. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 10 BK Strakonice 17. 11. 2019 2019/20
Body 35 Sp Čel U12 13. 12. 2014 2014/15
Užitečnost 27 SBŠ Ostrava 17. 11. 2018 2018/19
Asistence 6 Studánka Pardubice 22. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2020 základní část BK Brandýs n.L. 20:46 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2020 základní část Studánka Pardubice 15:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 10. 2020 základní část Havířov 11:25 9 3 50.0 1 100.0 0/0 0
26. 9. 2020 základní část HB Basket 20:17 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
27. 9. 2020 základní část BA Sparta Praha 18:37 11 4 57.1 1 100.0 0/0 0
10. 10. 2020 skupina B Sluneta Ústí n.L. 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/3 66.7
11. 10. 2020 skupina B Slovan Litoměřice 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 1. 2021 základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2021 Český pohár žen TRU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 2. 2021 základní část CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 2. 2021 základní část STR 4:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2021 o 9. místo STR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2021 o 9. místo STR 9:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 13 101:38 60 22 95.7 4 80.0 4/5 80.0
Průměr 13 7:49 4.6 1.7 95.7 0.3 80.0 0.3/0.4 80.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan Litoměřice 5 0:00 12.6 3.4 0.0 1.4 0.0 1.6/2.2 72.7 2.2
BA Sparta Praha 6 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.8 70.6 1.5
Basket Slovanka B 4 0:00 15.5 6.3 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
KP Brno 5 0:00 12.4 5.0 0.0 0.2 0.0 1.8/4.6 39.1 2.8
OSK Olomouc 4 0:00 15.3 4.5 0.0 1.5 0.0 1.8/2.5 70.0 3.8
Sokol Nusle 4 0:00 15.3 6.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Biž. Jablonec n.N. 4 0:00 14.8 4.5 0.0 1.3 0.0 2.0/2.0 100.0 2.8
SKla U12G(ms) 4 0:00 13.8 6.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.3
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 18.3 5.0 0.0 2.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
Slovan Litoměřice 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.3 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
Sokol Nusle 4 0:00 12.3 4.0 0.0 0.8 0.0 2.0/3.8 53.3 3.5
Panter Javorník 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.5
Studánka Pardubice 4 0:00 11.3 3.8 0.0 0.5 0.0 2.3/4.3 52.9 1.5
DBaK 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.5
DBaK 3 0:00 14.0 5.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 1.3
BK Sojky Pelhřimov 3 0:00 14.0 5.0 0.0 0.3 0.0 3.0/6.3 47.4 3.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 3.3
BenU13G 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Biž. Jablonec n. N. 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
Basket Pastelka MB 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 5 0:00 7.2 3.0 0.0 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.0
USK Praha 3 0:00 12.0 5.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Sokol Nusle B 2 0:00 17.0 5.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
SBŠ Ostrava 4 25:24 8.0 2.5 66.7 0.3 14.3 2.3/3.3 69.2 1.8
Bra U12G 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BKHAV 3 0:00 10.3 2.3 0.0 1.0 0.0 2.7/6.3 42.1 3.3
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Havířov 4 27:00 7.3 3.5 58.3 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
Žabiny Brno 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Trutnov 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
BK Žďár n. S. 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
BASlov U13 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 -
USK Praha 5 22:55 5.0 1.4 36.8 0.4 25.0 1.0/1.6 62.5 2.6
HB Basket Praha 5 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.4/3.8 36.8 1.0
Aritma Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Kladno 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
KP Brno 3 24:48 7.3 3.0 45.0 0.3 10.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Kol U13G 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Nusle 4 20:44 5.3 2.0 50.0 0.3 20.0 0.5/1.3 40.0 1.8
BK Klatovy 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
HB Basket 4 22:20 5.0 1.8 38.9 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BSK Jičín 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK Strakonice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
DBaK 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.0
Loko Trutnov 3 25:19 6.3 1.3 57.1 1.0 25.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BA Sparta Praha 5 13:38 3.6 0.8 26.7 0.6 60.0 0.2/1.2 16.7 1.0
HB Basket 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 4.0
BA Sparta 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
BK Strakonice 4 19:36 4.3 0.8 60.0 0.3 33.3 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
OSK Olomouc 2 18:48 8.0 2.5 50.0 1.0 66.7 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
HB Basket Praha 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Studánka Pardubice 4 12:00 4.0 1.3 62.5 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Pastelka MB 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Sokol Nusle 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 4 18:23 3.5 0.8 42.9 0.5 20.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BA Sparta 3 26:02 4.0 1.7 45.5 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 33:39 6.0 1.0 28.6 0.5 25.0 2.5/3.5 71.4 3.5
BK Strakonice 2 33:13 6.0 2.0 44.4 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
KP Brno 2 14:05 5.5 1.0 66.7 0.5 50.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Žabiny Brno 4 21:41 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 19:03 2.5 1.0 26.7 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.0
Havířov 1 11:25 9.0 3.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Studánka Pardubice 2 19:13 4.5 1.0 40.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SBŠ Ostrava 1 20:51 9.0 2.0 66.7 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 22:46 2.3 0.7 22.2 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 20:17 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 9:46 1.7 0.7 50.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Kladno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kladno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Kral-JuniorU12G(mix) 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 20:46 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 3:19 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
TRU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 15:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CHO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STR 3 4:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7